03.03.2015 okénko marného.....

3. března 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 03.03.2015 13:54:54
3) A další zpráva o očkování.....

....kterou máte možnost si přečíst níže....

tm dodává: nemějte obavy, existuje metoda, jak tomuto uniknout.....


Úvodná stránka > Ad: Jiří X. Doležal: "Biomatkám sklaplo, očkování zůstalo povinné" (reakce prof. Strunecké, Mgr. Synkové a Ing. Filla)

Ad: Jiří X. Doležal: "Biomatkám sklaplo, očkování zůstalo povinné" (reakce prof. Strunecké, Mgr. Synkové a Ing. Filla)


Do mediální smršti, kterou vyvolalo rozhodnutí Ústavního soudu o očkování v pondělí 23.II.2015, cítil zjevně zcela nutkavou potřebu zasáhnout svým "kvalifikovaným" pohledem[1] i publicista, kuřák marihuany a nositel titulu Mediální mrdka 2005 (citováno z jeho profilu)[2] - Jiří X. Doležal. Jeho výrazy, kterými nazývá matky, jejichž děti byly postižené následky očkování, je nám proti mysli opakovat, avšak nikdy bychom si ani nepomysleli, že něco takového může otisknout časopis pro širokou čtenářskou obec. Nemůžeme však nechat bez povšimnutí jeho hodnocení situace v oblasti očkování, protože co věta, to důkaz, že neví, o čem píše. Děkuje dokonce Bohu za to, že Ústavní soud ČR (podle jeho domněnek) patrně sdílel stejné argumenty jako on a nevyhověl "nedepilovaným biomatkám s vytřeštěnýma očima", které požadovaly, aby do jejich dětí lékaři nepíchali jehlou.
Během naší dlouholeté praxe jsme se přesvědčili, že rodiče (tedy i otcové) dětí, které byly postižené očkováním, mají často mnohem podrobnější informace o vakcínách, než jejich pediatři. Hned jeho první údaje o nežádoucích účincích (NÚ) vakcín u jednoho z desetitisíce očkovaných dětí lze snadno vyvrátit přečtením příbalových letáků. Ale i když můžou vážné NÚ, jako je smrt nebo doživotní invalidita, postihnout jedno z desetitisíce dětí, co kdyby to bylo zrovna vaše dítě?
Jedním z vážných nežádoucích účinků očkování je encefalitický pláč, který signalizuje otok a zánět mozku. Výrobci vakcíny Infanrix hexa uvádějí, že neobvyklý pláč, tedy ječivý, ostrý a neutišitelný pláč, který trvá několik hodin i dní, se může vyskytnout u více než jedné z deseti dávek vakcíny, tedy minimálně u každého desátého dítěte. Tuto vakcínu dostane kojenec ve dvou měsících, potom ve 3 a opakovaně ve 4 měsících a ještě k 1. narozeninám. Právě tato hexavakcína je kritizována například i proto, že obsahuje antigeny proti hepatitidě B, která, jak jistě J.X.Doležal ví, se přenáší infikovanými jehlami nebo nechráněným pohlavním stykem. Dokonce i odborný tým pracovníků Státního zdravotního ústavu (SZÚ) toto očkování na základě zevrubné analýzy kojencům nedoporučil,[3] avšak jiní odborníci ho zavedli jako povinné. Pokud by kojeneček dostal k této povinné vakcíně ještě doporučované vakcíny proti pneumokokům a rotavirům, dostane se do jeho tělíčka dvěma vpichy jehlou na 30 antigenů ve směsi hliníku, formaldehydu, glutamátu a dalších prokazatelně toxických látek. Pokud by snad J.X.Doležala zajímal názor našich předních autorit v očkování - prof. Prymuly a prof. Chlíbka - proč neočkovat proti pneumokokům, může se s detaily tohoto zdůvodnění seznámit v jejich prezentacích (prof. MUDr. Roman Prymula, CSc. PhD.: "Proč neočkovat dětskou i dospělou populaci proti pneumokokům"[4] + prof. MUDr. Roman Chlíbek, PhD.: "Proč neočkovat?"[5]).
Naši kojenci tak dostávají opakovaně do svých tělíček při každém z uvedených očkování 264 µg hliníku / kg tělesné hmotnosti. Dospělý člověk dostane při očkování proti hepatitidě B pouze 7,1 µg hliníku / kg tělesné hmotnosti a je popsáno, že i tato dávka dokáže u dospělého vyvolat stav, který označujeme jako ASIA (autoimunitní/zánětlivý syndrom vyvolaný adjuvanty), případně makrofágovou myofascitidu. Kdo může s určitostí tvrdit, že kojencům tyto opakované dávky neurotoxického hliníku neškodí?
J.X.Doležal straší, že se vrací tuberkulóza, ale patrně nemaje děti zjevně neví, že očkování proti tuberkulóze bylo z našeho očkovacího kalendáře odstraněno už v roce 2010, právě kvůli příliš velkému počtu nežádoucích účinků očkování.[6] Jak nám v osobní korespondenci napsal významný český pediatr prof. MUDr. Jan Janda, CSc.

"A právě pediatři se snažili několik let omezit očkování proti TBC, protože NÚ vakcíny nebyly vyváženy benefitem očkovací látky!"

Je také zjevné, že se J.X.Doležal nenamáhal přečíst si práci Dr. Andrewa Wakefielda s 12 spoluautory, publikovanou v Lancetu (1998). Díky novináři a členovi skupiny skeptiků Brianu Deerovi je tato publikace dostupná široké veřejnosti na internetu.[7] V ní totiž Wakefield nenapsal, že v důsledku očkování MMR se vyvíjí autismus. Pokud tam takovou větu najdete, můžete ji zveřejnit. Nebylo to zásluhou "biomatek", ale zastánců a propagátorů očkování, že byl Wakefield obžalován, a J.X.Doležal si již nepřečetl, že jeho Wakefieldův spoluautor a vedoucí týmu byl později Nejvyšším soudem Spojeného království zproštěn obžaloby.[8] Brian Deer byl usvědčen z podvodu a neznalosti a patřil zřejmě do stejné skupiny autorů, jako J.X.Doležal. Na veřejnost se dostal korupční skandál uvnitř CDC.[9] Jeho hlavním protagonistou byl dánský psychiatr Dr. Paul Thorsen, který vedl rozsáhlý výzkum incidence autismu v Dánsku. Vyšly najevo nejenom jeho daňové podvody a defraudace milionů dolarů přidělovaných na granty, avšak důležité bylo zjištění a veřejné přiznání, že studie o vztahu thimerosalu z vakcín a autismu byla založena na zfalšovaných datech, stejně jako řada dalších prací o autismu Thorsenovy skupiny, publikovaných v časopisech Journal of the American Medical Association, the American Journal of Preventive Medicine, the American Academy of Pediatrics, the New England Journal of Medicine aj. A právě o tyto práce opíraly svoji argumentaci instituce, jako jsou CDC, FDA i WHO, které tyto výzkumy financovaly.[10] Americký soud také potichu potvrdil, že vakcína MMR může způsobovat autismus.[11] A co víc, na veřejnost se dostaly utajované informace, podle kterých CDC, pediatři, vláda USA a výrobci vakcín Merck i GlaxoSmithKline (GSK) věděli a připouštěli, že MMR vakcína způsobuje autismus.[12] To nejsou konspirační teorie, to jsou fakta a z míst nejvyšších zdravotnických autorit.


2) Očkování je ORGANIZOVANÝ ZLOČIN.....

....ríká Vám Mudr Tomáš Lebenhar. Bylo by dobré si ho stáhnout, než nám ho vymažou. Až si to poslechnete, nebudete věřit, co je zde řečeno!!!!!!!!!!

Prosím rozeslat na co nejvíce adres.tm:

Je nutné se okamžitě proti tomu bránit. V televizi Vám to určitě neodvysílají.

Všem ženám které mají miminko a všem, kteřé si chtějí děťátko pořídit okamžitě zaslat a doporučuji všem.


Děkuji nicku Petrklíč za video v diskuzi. tm

13:54 tm

Z určitých kanálů mám zprávy, že se taky v Čr připravuje kvůli těmto zvěrstvům na lidech, NORIMBERSKÝ PROCES proti lékařům. No a máme to tady.....

1) Rozloučení občana se státem.....

....aneb Nedám vám už ani korun.
Aktuálnější, než kdykoli jindy.


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petrklíč Petrklíč | 3. března 2015 v 10:26 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=EMhMlEd7vbI

2 repki repki | 3. března 2015 v 12:52 | Reagovat

Takisto posledna relacia na slobodnom vysielaci venovana ockovaniu, je v anglictine, preklad bude k dispozicii zhruba do 2 tyzdnov

http://www.slobodnyvysielac.sk/informacna-vojna/m5/p19/r3 , z 26.2.2015

3 sv. sv. | 3. března 2015 v 14:50 | Reagovat

ne-očkování - rady, tu zjistíte vše

http://www.slobodavockovani.sk/

4 Robo Robo | E-mail | 3. března 2015 v 17:51 | Reagovat

tm: nechceš nám povedať viac?
Veď je treba počúvať už aj pozitívne informácie, aj keď sa budú prejavovať ničenim starého (napríklad), ba o to viac. Nemyslíš?

5 stenly919 stenly919 | 3. března 2015 v 21:07 | Reagovat

Tak tohle video je sice o závažném tématu, ale také zábavné. Je neuvěřitelné, jak mají někteří lidé, kteří pracují v bance dokonale vymyté mozky. No o to více se budou stačit divit, až zjistí, co se skutečně děje a co vše je možné...jen by mě zajímalo, jestli tak dokonale vymyté mozky mají lidé i u nás v čr v oddělení vymáhání pohledávek..

https://www.youtube.com/watch?v=faQLXmrIr-E

6 iv iv | E-mail | 3. března 2015 v 21:23 | Reagovat

a to ešte nie je u nás ako v uSS, kde za bieleho dňa zastrelia bez mihnutia oka plicajti ležiaceho bezdomovca na zemi

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=skzkbttaE3E

7 to máš Slunce to máš Slunce | 3. března 2015 v 23:27 | Reagovat

Zde posílám odkaz pro znalce angličtiny.
https://www.youtube.com/watch?v=XzBAFoCqtRc
Velmi zajimavá symbolika anglického jazyka, který byl vytvořen jako jazyk obchodníků s lidskými zdroji.
ÓÓ jak geniálně promyšlené.
Naštěstí jim už odzvonilo

8 ok ok | 4. března 2015 v 11:10 | Reagovat

"a nositel titulu Mediální mrdka 2005" -a ještě žid.

9 Gray Gray | 7. března 2015 v 12:09 | Reagovat

*zvědavá, jak to s pánem z posledního videa dopadne*

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.