01.03.2015 okénko marného.....

1. března 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno neděle 01.03.2015 10:54:54


2) Další ze série videofilmů otázek a odpovědí V.V. Pjakina.....

....jasně vysvětluje, proč mají SSA zájem udržet na Ukrajině "MÍROVÉ JEDNOTKY" a jaký to bude mít vliv na budoucnost a mnoho jiného.

1) SSA napadly v létě roku 2010 Rusko.....

....pravdu byste měli vidět. Pod filmem najdete překlad do češtiny. Děkuji tímto s čtenáři okénka marného kočcekouli.
(přibližný přepis videa)
Přednedávnem jsem obdržel dopis od [nicku] Beste Beratung. Je to jedna paní z Rigy, která vyrůstala v SSSR a teď žije na Západě. Ten dopis byl dlouhý přinejmenším 30 stran a obsahoval krátké shrnutí toho, co nashromáždil ruský vědec jménem Levašov v souvislosti s létem 2010. Jedná se o ohromné požáry v oblasti Moskvy a ještě víc.
Bild v té době informoval, že ruský vědec Arešev dává tyto požáry v na území Moskvy a v jejím okolí do souvislosti s letounem X-37B, což je dron americké armády operující od 22.4.2010 z oběžné dráhy kolem Země. Areševovy názory sice vyšly tiskem, ale také byly opatřeny upozorněním, že se jedná o konspirační teorii. Co má tento výraz "konspirační teorie" značit, to se vlastně neví. Arešev je vysoce respektovaný vědec, a pokud se obrátí na autority a s takovýmto obviněním, zaslouží si pozornost veřejnosti.
Dopis, který jsem teď dostal od "Beste Beratung", obsahuje i souhrn toho, co o událostech z léta 2010 vypovídá jiný proslulý ruský vědec. Jedná se o Nikolaje Levašova, patrně jednoho z ruských "tvůrců počasí". Ten zaznamenal nad středním Ruskem na počátku června 2010 velmi výraznou oblast vysokého tlaku, která se chovala zcela nezvykle a přes měsíc zůstávala na jednom místě. Kvůli této výši vystoupaly teploty v regionu do nezvyklé výše. Nadto bylo zaznamenáno neobvyklé zahřátí půdy zespodu, tedy zvnitřku Země. K tomu mělo dojít v důsledku použití geofyzikálních zbraní. Dále se tvrdí, že 20.července byl jejich vliv eliminován díky ruským protiopatřením. Až poté se oblast vysokého tlaku začala znovu pohybovat tak, jak by tomu bylo normálně, a katastrofa byla odvrácena. Pozoruhodné bylo, že požáry začaly až v této době. A zde vstupuje do hry X-37, který měl tyto požáry z orbity zakládat svými laserovými zbraněmi. Očití svědkové z nejrůznějších míst informují o tom samém: viděli totiž laserové paprsky a najednou začalo hořet. Například skupinka školáků na cestě domů, spatřila náhlý požár. Utekli před ním, když tu začalo hořet hned vedle nich. Protože se to stalo vícekrát, požádali o pomoc v blízké vesnici, jejíž obyvatelé všechny ohně uhasili. Takových výpovědí existuje velký počet a z nejrůznějších regionů. Pozoruhodné bylo, že mnoho z těchto požárů vypuklo na strategicky smysluplných místech, a sice poblíž armádních skladů, kde byl uložen jaderný a chemický, možná dokonce i biologický materiál. Celá oblast byla zahalena dýmem. Také Moskva byla plná kouře. Tento kouř a horko zapříčinily mnoho, mnoho úmrtí a těžkých zranění. Zvláštní věc se udála i v samarské oblasti, kde řeka [kniel] velmi náhle přišla o všechnu vodu. Horko přitom přicházelo i zespodu - vlivem geofyzikálních zbraní. Pro místní přitom bylo naprostou novinkou, že by mohla voda takto rychle a úplně zmizet, a to voda z celých jezer a dokonce jedné řeky.
Od 20. července už nebyla oblast vysokého tlaku aktivní a došlo ke zlepšení počasí - a přesto nadále docházelo k požárům v Moskvě a v jejím okolí. Je zde jedno neuvěřitelné tvrzení: Levašov prohlašuje, že byl na tuto dobu naplánován útok plynem na Moskvu. V Moskvě měl být rozptýlen toxický plyn a pozabíjet mnoho, mnoho lidí. K tomuto útoku prý nedošlo jen proto, že příslušná zařízení nebyla nikdy skutečně ohrožena [ohněm]. Kdyby požár zasáhl některá z těchto míst, kde byl plyn skladován, jednalo by se o dokonalé maskování takového smrtícího útoku na obyvatele Moskvy. Nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby bylo možné toto tvrzení doložit nějakými důkazy. Takže co z toho, co zde bylo řečeno, lze dokázat?
Že lze vytvořit oblast vysokého tlaku, je známo už dlouho. Člověk jen potřebuje mít k dispozici dostatečné množství tepla. Ty kapacity jsou k dispozici, ta zařízení také. Nadto existuje jedno písemné prohlášení z roku 1996 ohledně veřejného postoje D.O.D. (Department of Defence), ministerstva obrany USA, k tomu, čím by mohly USA do budoucna ohrožovat své nepřátele (dokument je k dispozici volně zde). V seznamu figurují například takové položky jako způsobení sucha, vysušení řek atd. Přečíst si zde můžeme také to, že by také mohly být ničeny nepřítelovy "assets", neboli jmění, ve vesmíru. Stojí to tam černé na bílém. Už jen z toho je zjevné, že program "Star Wars", jenž byl představen roku 1985, v Reaganově éře, se začal opravdu realizovat. Americká armáda se nijak netají tím, že ten, kdo začne být schopen sestřelovat její satelity, se okamžitě stává nepřítelem USA - stačí jen to, že disponuje touto schopností.
Čína možná v r. 2007 sestřelila [v rámci demonstrace moci] svůj vlastní satelit. Levašov tvrdí, že i on sám může sestřelovat objekty ze vzdálenosti 36 000 km pomocí prostředků, které má k dispozici. Existují záznamy předmětů padajících z výše, které zcela jistě nejsou asteroidy, komety, meteority ani nic podobného, ale satelity, padající kvůli této válce v kosmu, jež se momentálně odehrává. Létavice vypadá jinak. Nedělí se na více částí.
Nasazení [letounu] X-37B, který prý funguje už od roku 2006, ale identifikován byl až 22.4.2010, bylo a stále je doprovázeno množstvím kritiky. Kritika zní takto: je příliš malý a navzdory ekonomickým opatřením se jedná o nejdražší existující projekt. Už od počátku existují domněnky, že se jedná o laserovou platformu. Může tedy docházet ke tvorbě oblastí vysokého tlaku, ale i nízkého tlaku, lze ovlivňovat počasí, vytvářet bouře. Zjevně se odehrává vesmírná válka a X-37B je jen jednou její součástí.
Vyvolání velkého sucha tedy znamená absenci deště. Jak dokládají tyto snímky, byl deště nadbytek v Polsku, v Česku a ve středním Německu, což bylo způsobeno radarovými zařízeními v Česku a Polsku. Rusko bylo přímo či nepřímo (v závislosti na tom, jak na to nahlížíme) napadeno z českého a polského území. Srážky, které měly spadnout nad Ruskem, spadly na Česko, Polsko a střední Německo - příčinou byla radarová zařízení nainstalovaná v těchto místech. Dále se tvrdilo, že se řeka [kniel] vsákla do země a spolu s ní několik jezer v samarské oblasti i v jiných regionech. Jistý geofyzik už v r. 1985 se stoprocentní jistotou informoval o zařízení, které zkoumá půdu s cílem nalézt zdroje zemního plynu a ropy. To funguje na principu vyvolání vibrací v půdních vrstvách, čímž se ohřívají.
Mnoho politiků, mj. venezuelský prezident Hugo Chávez, zastávalo v minulosti stanovisko, že USA nasadily zbraně způsobující zemětřesení proti Číně, Haiti atd.. Tvrdí to i čínská armáda. V případě Haiti to byl velitel ruské flotily v Severním moři, kdo vyslovil přesně toto podezření. Západ těmto lidem často podsouvá ideologickou motivaci. Ale když dokonce i japonský ministr financí prohlásí, že těmito zbraněmi bylo dvakrát napadeno město Niigata, jaderná elektrárna, pak má takové tvrzení přirozeně zcela jinou kvalitu. Tuto informaci zveřejnil kanadský novinář a japanolog Fulford (video zde). Na těchto uměle vyvolaných zemětřeseních je nápadné, že se odehrávají přesně v hloubce 10 km. Smyslem a cílem toho všeho je zahřát místní zásoby podzemní vody, dokud nedojde k explozi páry. A je tu další významný poznávací znak, a to síla. Vždy je to [těsně] nad stupněm 7 Richterovy stupnice.
Co se týče připomínek k onomu útoku toxickým plynem, tak zde je samozřejmě těžké předložit konkrétní důkazy. I takovéto okolnosti lze objasnit jen nepřímo. Cizinci v Rusku tehdy dostali varování. Dokonce i tady v Německu se v médiích náhle objevilo upozornění - bylo to myslím 6. srpna - že by měli cizinci raději opustit zemi z důvodu ohrožení skladů toxických látek, nacházejících se v okolí Moskvy. Ty ale ve skutečnosti nebyly ohroženy - přesto se toto varování objevilo v mnoha zemích a některé odvolaly i personál ambasád. Pozoruhodné je, že se předem vědělo, k čemu má dojít.
Stejné to bylo i v Barmě, neboli nově Myanmaru, kterou zpustošila obrovská bouře. Přitom už týden předem byla k dispozici záchranná flotila s pomocí, aby bylo zemi takříkajíc možno "otevřít" prostřednictvím potravinové pomoci. U sucha v Rusku bylo zase zvláštní to, jak přesně američtí meteorologové věděli, jak dlouho má tento stav trvat, totiž 4 měsíce. Krom toho byla předpovězena velmi, velmi studená zima. Jak je možné, že lidé, kteří dokážou předpovědět počasí jen 3 dny předem, najednou vědí, jak dlouho bude trvat vlna veder (která nakonec trvala jen půldruhého měsíce)? Existují tedy dobré argumenty dokazující, že v létě 2010 USA napadly Rusko pomocí zbraní ovlivňujících počasí (a jiných).
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LDV LDV | 1. března 2015 v 8:22 | Reagovat

http://youbo.iprima.cz/video/sokujici-odpoved-putina-na-otazku-reportera-bbc-vas-dostane-a-mnohym-otevre-oci-16180

2 Robo Robo | E-mail | 1. března 2015 v 12:19 | Reagovat

http://m.novaduchovnicesta.webnode.cz/clanky-ii-30-59/a38c-vliv-astralnich-egregoru-na-vyvoj/

..o astralnycb prediktoroch a o všeličom inom..

3 Robo Robo | E-mail | 1. března 2015 v 12:31 | Reagovat

http://cestyksobe.cz/katerina-karaimi-motyckova-na-spirale-casu/8329

4 Jana B. Jana B. | 1. března 2015 v 14:36 | Reagovat

Chtěla bych říci, že již teď jsou dvě varianty, kdo stojí za vraždou Borise Němcova v Moskvě.
Je tu buď někdo ze CIA nebo je to operace ISIL. Což tak jako tak je to operace Washingtonu. Samozřejmě to budou teď házet na hlavu Putinovi.

A v Praze americké děvky typu Štětina, Džamila Stehlíková aj, budou dnes na Staromáku demonstrovat k vůli vraždě Borise Němcova a pochopitelně budou kydat nenávistné projevy vůči Putinovi. Údajně bude možné si zastřílet z luku na portrét Vladimíra Putina.  No vida, takže se nám v Praze bude konat miniMajdan.

Jo a víte, že vražda Borise Němcova bude mít podobné důsledky jako když házíte kamínky do vody ( tím, že se na vodní hladině tvoří kruhy ) ? Ano v Moskvě chtějí rozjet Majdan ale možná rozjedou ještě něco většího. Nechme se překvapit.

5 ok ok | 1. března 2015 v 15:45 | Reagovat

dnešní obrázek s lodičkou :) http://rense.com/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.