Souhrnná zpráva o stavu České Republiky očima jejích občanů

13. února 2015 v 19:14 | redakce zpráv |  Články
V krátkém videu je řečeno naprosto všechno.....

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ok ok | 13. února 2015 v 19:48 | Reagovat

Každý volby se ukazuje (částečně i u prezidentské), že cca 80% oprávněných voličů (to jsou i nevoliči), má v hlavě vymeteno. Vždycky se to ukáže po vyhlášení výsledků. Železná pravidelnost. Je jedno z jakých příčin, jestli jsou jen líní nezodpovědní ignoranti nebo mají vymyto z médií. Co si zvolí, to mají nesou za to svůj díl zodpovědnosti.

Pokud vás stát nebo jiná systémová mafie ojebává, tak začněte ojebávat ho/ji.

2 ok ok | 13. února 2015 v 19:50 | Reagovat

Proemerickým moderátorům a aminům už pravda o UA konfliktu přerostla přes jejich mozko-ideologickou kapacitu a podobná vlákna zapíchli:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?p=211704&sid=87b9ee9fe8f803eb6090b161e9d11bd3#p211704
Už posledně tam jeden mod vyšiloval.

3 Mike Mike | E-mail | 15. února 2015 v 20:04 | Reagovat

Rád bych zde uvedl velmi zajímavý text na který jsem dnes narazil. Autor textu je Vladimír Kroupa:

To bude krásný ráno…
… až se jednou probudím do normálního světa. Budu mít pořád v kapse českou korunu, a k snídani krásně křupavý rohlíky z pekárny za rohem…
V tom světě budou nastavené normální tržní hodnoty, normy, které nevymýšlí někdo z hlavou mezi koleny, ale na správném místě. Hlavní město mojí země nebude ani Brusel, ani Moskva, a už vůbec ne Washington. O komunismu, multikulturalismu, stejně jako o nacismu, nebo radikálním islamismu se budu moci dočíst jen v odborné literatuře, zaobírající se psychickými poruchami.
V novinách se dočtu, že politici spolu nejednají o hov.., ale o provozních věcech potřebných k chodu země, respektive Země. V tom světě budou platit zákony pro všechny stejně, bez rozdílu národnosti, pohlaví, stravovacích návyků a obsahu peněženky. V tom světě zůstanou Rusáci a muslimové za hranicemi svých zemí, a když odtamtud někdy vyjdou, pak jen jako turisté, aby se opět do svých domovů vrátili. Každý stát se bude starat hlavně sám o sebe, včetně Afriky, Číny, a Američanům bude natrvalo odejmuto právo na ředitelství Zeměkoule.
Každý kdo pracuje, se bude v tom mém normálním světě mít vždy nesrovnatelně lépe, než ten, komu práce smrdí na sto honů. Právníci budou placení od dohlížení na spravedlnost, a ne od keců a zašmodrchaných vět, které nedávají smysl ani jim samotným.
V tom mém normálním světě se nebude smět říkat blbcům, že jsou chytří, a chytrým lidem, že jsou blbci. O Evropské Unii se budou děti učit pouze v dějepise, v oddíle o nefunkčních kapitolách historie. Všechny státy mezi sebou budou smět obchodovat podle svého uvážení, a žádný nebude smět s druhým válčit. Když se v nějaké zemi daří obilí, a místní lidé o to budou stát, bude se tam pěstovat obilí, kde se daří cukrové řepě, tam poroste řepa. Píšu – řepa, ne řepka…
Až pojedu na venkov, uvidím tam statky, a žádné farmy. Ve své zemi se domluvím i česky.
A o nedělích se budeme chodit dívat do muzea na vycpané politiky, a vůbec všechny, kteří mohli za to, že jsme v takovém normálním světě tak dlouho nemohli žít. To abychom nezapomněli, že blbost je potvora strašně trvanlivá… Vladimír Kroupa

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.