Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v čr.....

21. února 2015 v 1:54 | tm |  Články

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno sobota 21.02.2015 01:54:54

Velice důležité čtení pro každou rodinu, která má zájem zplodit děti, popřípadě už děti má. V Čr po problému očkování začíná další horor.

Každý den můžete pozorovat, že se neustále hovoří o homosexualitě, pomalu se všude opěvuje a heterosexualita se tlačí záměrně do pozadí. Po přečtení následujícího článku se mnoha lidem "rozsvítí", co se připravuje nejen v naší republice, ale hlavně v celé Evropě.
Některé státy jsou "pokusnými králíky", jak výplody choroboplodných mozků budou rodinami přijaty.
Dobrý den Vážená paní ředitelko
oslovují Vás jako otec dcery navštěvující Vaší základní školu. Dne 19.11.2014 nám doma oznámila, že by se školou mohla jet na celý den do Techmánie v Plzni. Řekla, že by se nic neplatilo. Žádné vstupné, žádná doprava a dokonce ani oběd, který je součástí "výletu". Řekla, že je potřeba "POUZE" vyplnit a podepsat listinu, kterou obdržela ve škole.
Nejsem už malé dítě a vím, že člověk nikde nic nedostane zadarmo, že vždy je za lákavou nabídkou nějaké ale. Životní zkušenosti a intuice mi velely zbystřit.. Mé tušení se mi na potvrdilo po přečtení výše uvedené listiny. Ihned jsem zpozornil, když jsem si přečetl, že vyplněním a podpisem tohoto formuláře by se dcera měla stát součástí projektu ODBOURÁVÁNÍ GENDEROVÉ SEGREGACE . Ještě více jsem se zarazil, když jsem se dočetl, že tento projekt je financován z NORSKÝCH FONDŮ. Tato informace je na jednom papíře zopakována 5 x !!
Vím, že ne všichni jsou informováni o tom co to je GENDEROVÁ SEGREGACE, že ne každý se zajímá o to co všechno podporují Norské Fondy, ale myslím si že ředitelé škol a lidé kterým jsme svěřily na část dne své děti by toto měli vědět. a že by měli vždy informovat rodiče, když zjistí jakékoliv nebezpečí, které by mohlo hrozit dětem.
Mrzí mě, že se tak nestalo, a že naopak se škola zapojí do takovéto akce a bez jakéhokoliv vysvětlení rozdá dětem formulář, jehož pouhým vyplněním je porušen zákon č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Celý formulář najdete v systému uložto, adresa ke stažení je poslední věta tohoto článku.

Zákon č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů
HLAVA I : ÚVODNÍ USTANOVENÍ

§ 4 Vymezení pojmů

Pro účely tohoto zákona se rozumí
a) osobním údajem jakákoliv informace týkající se určeného nebo určitelného subjektu údajů. Subjekt údajů se považuje za určený nebo určitelný, jestliže lze subjekt údajů přímo či nepřímo identifikovat zejména na základě čísla, kódu nebo jednoho či více prvků, specifických pro jeho fyzickou, fyziologickou, psychickou, ekonomickou, kulturní nebo sociální identitu,
d) subjektem údajů fyzická osoba, k níž se osobní údaje vztahují,
e) zpracováním osobních údajů jakákoliv operace nebo soustava operací, které správce nebo zpracovatel systematicky provádějí s osobními údaji

§5

(1) Správce je povinen
a) stanovit účel, k němuž mají být osobní údaje zpracovány, b) stanovit prostředky a způsob zpracování osobních údajů,

(2) Správce může zpracovávat osobní údaje pouze se souhlasem subjektu údajů.


Formulář jsme samozřejmě nevyplnili a nepodepsali ztěchto
důvodů:

1/ Nechceme napomáhat stále ještě v ČR částečně skrytě vytvářenému systému , kdy se podporují různé skupiny lidské populace. /GENDEROVÁ SEGREGACE/

2/ Nechceme, aby soukromá data jako jméno a datum narození dcery bylo bez našeho a jejího souhlasu jakkoliv využíváno a zneužíváno .

3/ Nechceme se podílet na projektech Norských fondů podporujících vznik JUVENILNÍ JUSTICE v ČR

Co to tedy vlastně GENDEROVÁ IDEOLOGIE a GENDEROVÁ SEGREGACE je a odkud k nám přichází ??

Norská vláda zavádí v mateřských školkách gay literaturu

Norská vláda realizuje celkovou reformu dětské literatury ve směru genderové ideologie. Gay pohádky pro děti v Norsku - to je státní projekt, který podporuje nová ministryně Norska pro záležitosti týkající se dětí, Solveig Horneová. V médiích prohlásila, že zavedení gay literatury ve školkách a školách odráží potřeby a strukturu sexuální různorodosti norské společnosti.
V souvislosti se zavedením nové gay ideologie byly do všech mateřských škol Norska rozeslány brožury s instrukcemi pro zaměstnance MŠ s upozorněním "vyhýbat se zastaralým stereotypům a tradičním pohádkám". "Homo je součástí norského světa. Stále více a více dětí dnes vyrůstá v gaye a lesby," říká Ole Bredsen, redaktor brožury.
Státní úředníci se aktivně postavili proti tradiční dětské literatuře (kterou se snaží vymazat z vědomí dětí), a proto nařídili vychovatelům povinně používat obrázkové knihy s netradičními postavami, kde se princ zamiluje do krále, princezna do královny, a králové se místo toho, aby vládli ve svém království, zabývají sexuálními hrami s dětmi (pedofilie!). Homosexualita musí být vštípena do dětské mysli už v mateřské školce. V jeslích a mateřských školkách Norska se děti povinně dovídají, že gayové, lesby a jiné gendery jsou normální.


Zavádí se vulgární pornografie do učebnic základních škol. Rodiče jsou v šoku. Děti by se měly v 1. třídě seznámit i s přínosem homosexuality, pedofilie, BDSM a dalších sexuálních praktik ...


Vyzýváme Vás tedy ke společnému boji proti juvenilní justici. Vyzýváme Vás:
  1. Zakládejte občanská sdružení na ochranu dětí a rodičovské výbory.
  2. Pište dopisy a petice prezidentovi a poslancům parlamentu s požadavkem, aby nebyla v ČR zavedena juvenilní justice, která páchá výše popsané zločiny. Veškeré jim podobné aktivity, ať jsou zákonem zakázány.
  3. Organizujte proti juvenilní justici manifestace před okresními a krajskými úřady.
  4. Informujte své známé, učitele i rodiče o nebezpečí juvenilní justice.
  5. Požadujte, aby ve školách byla zakázána propagace programů o tzv. právech dítěte a linek důvěry, které budou účelově zneužity na donášení a žalování na VÁS od vašich vlastních dětí. Podporujte ředitele i učitele, kteří chrání zdravé a morální principy.
Neprohrajme tento zápas díky svému mlčení a ignoranci. Děti mají právo na
své vlastní rodiče a rodiče na své děti. Nedovolte, aby juvenilní justice
ovládla i naši zemi.
Rodič a přítel školy, ale zejména přítel dětí, které bychom měli chránit před těmito institucemi a zvěrstvy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Libuše Libuše | E-mail | 25. února 2015 v 16:04 | Reagovat

Svět se zbláznil-Jsem silně znepokojena těmito aktivitami.Všichni víme,jak se jedná v NORSKU s rodinami které mají děti.Nezavádějme tyto praktiky i u nás.
Čelíme systematickému ničení rodin,Včas to zastavme.nedejme ---Lidé na těchto místech,kteří toto podporují nemají co dělat.Naše děti --všechny děti mají právo žít v lásce, v kruhu rodné rodiny

2 Bezjaterni Bezjaterni | 25. února 2015 v 23:15 | Reagovat

Kdo jednou odevzda sve deti do systemoveho mlynku, v nadeji, ze mu je system odpovidajicim zpusobem vychova, at se pak nedivi, ze jsou planovite genderove segregacne odbouravani :) Ale "co mame delat, aby  k tomu nedochazelo", zni ta spravna otazka, ktera by mela byt zodpovezena pred pocetim ocekavaneho naplneni smyslu naseho zivota.

3 Michal Michal | 3. dubna 2015 v 19:37 | Reagovat

Dobry den
Souhlasim s nazorem autora tohoto clanku. Budu sdilet na fb.
Proti tomuto se musime ohradit, je to silene!!!!
Dekuji autorovi a cenim si jeho snahy a prace, kterou vykonal!!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.