26.02.2015 okénko marného.....

26. února 2015 v 11:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno středa 25.02.2015 15:54:54
3) NĚKOLIK FAKTŮ O PUTINOVI aneb co se v mainstreamu nedočtete.....

....můžete si přečíst oproti dnešnímu hrdinovi ze zámoří uvedeného ve článku 1), jaké má zásluhy ve světě a doma jeho protějšek.Putin za 12 let své vlády zvýšil rozpočet Ruska 12-krát, rozpočet na armádu 30-krát, hrubý domácíprodukt 12-krát.

Rusko se probojovalo z 36. místa ve světěvém žebříčku HDP na 6. místo.

Zlaté státní rezervy zvětšil 48-krát.

Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů-nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).

Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5-krát. Průměrně důchody se zvýšily 14-krát.

Svým postojem ubránil Sýrii.

Zrušil "liberální" jednostranné smlouvy o rozdělení produkce. Znárodnil 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví.

Vyzvedl průmysl a zemědělství (Rusko pátý rok za sebou je na 2. - 3. místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě).


Snížil vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což v absolutních číslech znamená 71,5 násobné snížení úmrtnosti.


Kromě toho Putin zrušil tzv. "Chasavjurtovskú smlouvu" (smlouva o vzájemných vztazích mezi RF a Čečenskou republikou) a tím přispěl k ukončení tzv. 1. čečenské války, zároveň zachoval územní celistvost

Ruska a v podstatě ukončil válku v Čečensku. "Postavil do latě" nevládní organizace a "5. kolonu" a zakázal poslancům vlastnit bankovní účty v zahraničí.

Protože dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo mě se podívat, co v Rusku za jeho vlády zrušili či zakázali. Je to moc zajímavé.

•Zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat.


•Zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků....) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině.

•Vypakovali ze země všechny "neziskovky", napojené na cizí zdroje (třeba Sorose).


•Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí "lidskoprávní" organizace.


•Zakázali geneticky upravené potraviny.


•Zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli kohouty gruzínské mafii).


•Zakázali oligarchům vměšovat se do politiky.


•Zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech).


•Zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i obchod s tuleními kožešinami.


Mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)


Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy ihned reaguje na ohrožení Rusů.


Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska.

Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka, drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a brambory z EU..... Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu.

V roce 2010 naopak dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby zajistili soběstačnost Ruska.


Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA.


Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem.

Jestli se někomu zdá, že něco z toho je špatně, tak mně se zase zdá, že špatně to děláme tady.


2) O čem jsem včera psal, tak možná to už máme tady.....

1) Jak se to dělá, když potřebují splnit naplánované.....

....dění nejen kabalisty ale také řečené věštci. Jak "vyrobit" posledního černého papeže, který by se jim hodil do krámu.

Mnoho lidí se domnívá, že právě papež je ve Vatikánu. Velký omyl. Je mnohá staletí zvykem, že kdo vlastní korunovační insignie Vatikánu, ten je papež. Ano od roku 1991 nebo1992 (nevím rok přesně), kdy předal v pořadí 264 Papež JAN PAVEL II korunovační klenoty do bílého domu, od té doby je vždy americký prezident nejen prezidentem, ale také papežem. Proto přísahají při zvolení vždy dvakrát a strašně se u toho baví. Však se podívejte na poslední přísahu baráka obavy. Uvědomte si, z koho vykouzlili tedy posledního černého papeže. Je to všechno záměr a pravdu Vám vážení čitatelé nikdy neřeknou.


Temný Barack Obama: Prezident bez minulosti stvořený Bilderbergem. Má za úkol vyvolat světovou válku? Útok na Rusko jako řešení vnitřní krize USA?


Tomáš Groh rekapituluje následky politiky prvního amerického prezidenta bez rodného listu, nejen ve vztahu k jeho údajné "vlastní" zemi, ale celému světu.
Kde vzal člověk bez minulosti a bez rodného listu právo řídit velmoc a pokusit se okupovat celou planetu? Barack Obama na toto téma po svém zvolení zavtipkoval a prohlásil: "Oproti fámám, které jste asi slyšeli, že jsem se narodil v jesličkách... ve skutečnosti jsem se narodil na Kryptonu a byl jsem sem vyslán, abych zachránil planetu Zemi." Jenže nejapný vtip je pouze cestou jak zastřít důvodné pochybnosti.

Zahraniční student v Bílém domě
Kdo je skutečně Barack Hussein Obama - a kdo to ví? Prozatím to vypadá, že to neví nikdo a pokud to někdo ví, nebo věděl, tak byl umlčen. Jen na území USA bylo zahájeno asi dvě desítky soudních sporů o volitelnosti Obamy v důsledku falzifikátu jeho rodného listu. Ten byl prokazatelně přinejmenším upravován a pozměněn.
Obama má za úkol pokusit se za každou cenu vyprovokovat Putina k nějaké chybě, aby dostal záminku k válce. Vše k tomu připravuje. V Polsku a na Slovensku už cvičí američtí vojáci, v regionu se chystá velké cvičení NATO. Stratégové musejí postupovat co nejrychleji, než případně vyhasnou boje na Ukrajině, a zmizí tak příležitost pro záminku ke konfliktu.
Je o tom ticho, přestože dodnes Obama nepředložil věrohodný rodný list, ani jasné důkazy o své minulosti. Kdo se o to snažil, musel nabýt dojmu, že opravdu přilétl z Kryptonu. Jelikož o jeho minulosti jsou jediné důkazy retušované fotky z mládí a svědectví několika jeho vrstevníků, kterým se představil jako zahraniční student. Nedokázal nikdy, že je americký občan s americkými rodiči, aby tak splnil základní podmínku kandidatury na prezidenta USA. Jen odhad Obamových výdajů na obhajobu této "patálie" je minimálně 1,7 milionu dolarů, což je částka, kterou zaplatil právnické firmě Perkins Cole.

Pastevec koz a záhadná vražda novináře
Ale zapomeňme na jeho léta jinošská. Dalo by se pochopit, že v té Keni měl zamlada jiné zájmy a nenapadlo ho, že bude prezidentem USA.Natož pak, že bude potřebovat dokumenty jako je rodný list. Jeho existence se tak dá zhruba dokládat od dob studií a i to je velice zajímavé:
Mladý Obama zažádal o přijetí na studia jako zahraniční student, a obdržel tak Fulbrightovo stipendium určené výlučně pro cizince, nikoliv americké občany - aby později popřel, že je cizinec. V roce 1981 odletěl k pobytu do Pákistánu, kam v té době nikdo s americkým pasem nesměl vstoupit. A tak by se o jeho záhadné minulosti a falešných dokladech dalo dlouze pokračovat.

Zvrat nastal v roce 2007, kdy oznámil svou kandidaturu na úřad prezidenta. V tom momentě si najednou vzpomněl, že se narodil na Havaji a svého otce z ministra financí přetvořil v pastevce koz. Vše přešel jedním oznámením americké veřejnosti, že došlo k omylu. Média to ututlala - kromě těch kteří se pokusili o opak a špatně dopadli. Publicista Andrew Breitbart, ročník 1969, po svém oznámení, že předloží ve Washingtonu nemilé důkazy o Obamově minulosti, po večeři v restauraci v Los Angeles náhle zesnul. Nařízená pitva údajně nic neobjevila, ačkoliv po jejím zveřejnění tamější zaměstnanec - photographic technician - zesnul také. A podobných záhad okolo černocha z Kryptonu je neskutečné množství. Komu ovšem stálo za to, podstupovat všechny ty blamáže, aby se neznámý Keňan bez rodného listu, narozený na Havaji, co přilétl z Kryptonu, stal prezidentem?

My, lid... Bilderbergu

Všechno nastartovala americká krize a hrozba úplného rozpadu důvěry americké veřejnosti. Každý, kdo se zajímá o světové dění, ví, že prezidenta USA dávno nevolí americký lid, ale skupina Bilderberg. Ta vznikla v roce 1954, její první setkání se odehrálo ve stejnojmenném hotelu v Nizozemí. Tvoří ji zhruba 100 nejvýznamnějších lidí světa a byl založen rody, které již před tím určovaly světový vývoj a financovaly války. Bilderberg si udělal z USA svou zem, založil OSN a dostal se - téměř - k celosvětové moci.
Amerika jako příklad opravdové demokracie a svobody je už pouze bájný sen. Dvě politické strany, které spolu naoko o voliče bojují, v zákulisí ruku v ruce spolupracují. G.W. Bush zklamal. Kongres se dostal na fascinujících 9% důvěry veřejnosti. Amerika se zmítala v krizi a bylo nutné vytáhnout eso z rukávu.
Obama slíbil rychlé ukončení válek a návrat vojáků domů. Sliboval, že zruší dohody NAFTA a GATT. Amerika jásala nad znovuzrozením opravdové demokracie. Vždyť koho by to před pár roky napadlo, že

Spojené státy jsou tak svobodné, že se dopracují až k černošskému prezidentovi z Afriky?Většina Američanů proto ráda uvěřila ve změnu. Netušili, že už v tu dobu jim onen černý muž vědomě lhal. Už tehdy věděl, že bude pouze plnit přání Bilderbergu - Nového světového řádu (anglicko-amerického světového impéria) jako aktuální cesty k planetární nadvládě.

Bankokracie podle Lincolna

Abraham Lincoln varoval před těmito bankéři nejen Ameriku, ale celý svět, a právě či především proto byl podle mnoha zasvěcených zavražděn. Připomeňme si, co řekl:
,,Mocnosti peněz okrádají národ v době míru a kují proti němu pikle v dobách bídy. Jsou despotičtější než monarchie, povýšenější než despocie, sobečtější než byrokracie. V brzké době vidím blížit se krizi, která mě znepokojuje a způsobuje, že se třesu o bezpečnost své země. Na trůn moci byly posazeny korporace. Následuje doba korupce a finanční vlády nadtouto zemí. Budou usilovat o to, aby prodloužily svou vládu apely na lidské předsudky, dokud nebude soustředěno bohatství v rukou hrstky a republika nebude zničena."

A stalo se, že Wall Street zničila střední třídu. Po vraždě Kennedyho převzal moc Wall Street a nastala destrukce Ameriky. Dnešní vláda je nejvíce extrémistickou, jakou kdy USA měly. Obama vytvořil celou vládu ze žoldáků Wall Streetu. Není tam nikdo z průmyslu, obrany, odborů, jen finanční oligarchové a všichni jsou na seznamu Bilderbergu, nebo Trilaterální komise, popřípadě obou "institucí".

Poslední prezident
Kennedy byl posledním skutečným prezidentem USA. Protože však bojoval proti Federálnímu rezervnímu fondu (FED, americká centrální banka v soukromých rukou, pozn. red.), chtěl ukončit válku ve Vietnamu a prosazoval kosmický program, byl oligarchy odstraněn. Obama už je jen další loutka v rukou mocných. A dnes se ti Američané, kteří si ještě úplně nezacpali mozek hamburgery, stydí za svou vládu a prozíraví lidé ve světě se jí hrozí.
Uvědomme si, že před zvolením Obamy byla Amerika na pokraji nepokojů a možná i povstání. Dnes to opět začíná vřít. Podle některých průzkumů má v USA větší popularitu Putin, než Obama. Ferguson v ohni, Detroit v bankrotu a nálada z nesplněných slibů se zhoršuje. 70 miliónů Američanů je na potravinových lístcích. A Obama se tím nezabývá, ale zbrojí a válčí. FEMA má v celé zemi připraveny statisíce plastových rakví, armáda je dle nového zákona oprávněna zasáhnout proti vlastnímu obyvatelstvu.

Americkým finančním oligarchům se prostě situace začíná stále více vymykat z rukou. Jejich plány přerostly hranice jejich vlastní nenasytnosti. FED nás zasypal bezcennými dolary a Východ řekl dost. Vznikl BRICS, který Americe vzkazuje: Obchodujte si, ale bez nás, nebo za naše. To je ovšem pro USA katastrofa. Potřebují východní suroviny a na světové výrobě jsou také závislé.

Ruský národ je zvyklý na těžké chvíle a umí přežít s minimem. Zkuste ovšem někdo říci běžnému Američanovi, že se na pár let uskrovní pro budoucí blaho země. To raději vládě kývne na válku na Ukrajině. Stejně ani neví, kde to je. Nechci podceňovat americký národ, ale bohužel se tak v posledních dobách již nejednou projevil.

Znovuzrození studené války

Faktické znovuvytvoření "studené hranice" mezi Evropou a Ruskem bylo posledním výplodem strategie mocných ve snaze o záchranu dolaru. Šlo o to destabilizovat Rusko a stáhnout evropský trh pouze na americkou stranu. Bohužel však Evropská unie je dnes zbídačelý spolek v rukou Bilderbergu a poslouchá jak čínský školáček. Odměnou nám tak bude krize, která pokud rychle neskončí nesmyslné sankce, nás může stáhnout až na dno. A naši národní uklidňovatelé s tím nenadělají lautr nic. Ameriku to nezachrání, protože s chudým příbuzným se těžko obchoduje. Lze od něj sice levně nakupovat, ale těžko se mu prodává.

Obama tak bude stále v těžší a těžší situaci a je jasné, co má za úkol : Pokusit se za každou cenu vyprovokovat Putina k nějaké chybě, aby dostal záminku k válce. Vše k tomu připravuje. V Polsku a na Slovensku už cvičí američtí vojáci, v regionu se chystá velké cvičení NATO. Stratégové musejí postupovat co nejrychleji, než případně vyhasnou boje na Ukrajině, a zmizí tak příležitost pro záminku ke konfliktu.

Americkému národu nepřeji v žádném případě nic špatného, ale je to právě jen on, který může Evropu a svět zachránit od války. Americké povstání by mohlo zastavit Obamu v boji na jiných kontinentech. Obama to samozřejmě ví. Právě tak dobře si však uvědomuje, že právě včasným zahájením války v Evropě má šanci odvrátit povstání v zemi, o níž neprůkazně tvrdí, že je jeho vlastí.


tm malý dodatek:
Neustále tvrdím, že je skoro vše připraveno dopředu desetiletí, ne-li staletí a tisíciletí. Měl jsem jednoho známého z Prahy, který seděl ve vězení s prezidentem Havlem mnoho let. Bylo to před revolucí. Sdělil mně, asi v roce 2001 krátce po dvojičkách, že mu kdysi HAVEL na procházkách po dvoře říkal, budu prezidentem. Známý se mu smál a nevěřil mu, prý ho tehdy dobře pobavil. HAVEL se mu svěřil, že to bylo připraveno od 60 let minulého století. Po pádu železné opony nemohl uvěřit, že právě zvolili HAVLA za prezidenta. Přestal všemu rozumět.
Nepochopil, že se to stalo skutečností. Mimo jiné zmíněný známý nic neudělal, byl použit minulým režimem jako obětní beránek.....
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sv. sv. | 26. února 2015 v 12:07 | Reagovat

toto se objevilo na slovenský verzi ruvr.ru.

http://prntscr.com/6a0d47

2 Robo Robo | E-mail | 26. února 2015 v 12:43 | Reagovat

Všetko zlé je na niečo dobré.
V tomto prípade ohromne Veľa zla prinesie ešte omnoho omnoho viacej svetla vo finále..

3 JJJ JJJ | 26. února 2015 v 13:10 | Reagovat

Take se jednu dobu proslychalo,ze Obamu naklonovala Claude Vorilhon sekta tkzv.raelianu.Udajne ma velkou podobnost s faraonem Achnatonem.Nu coz na to rict????

4 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. února 2015 v 15:51 | Reagovat

Zaprvé třetí světová válka už dávno probíhá, ale vede se pomocí informačních zbraní a podobných "tichých" prostředků.

A zadruhé se není třeba bát třetí světové války pomocí horkých zbraní, protože ta nespadá do směru, kterým se globální prediktor ubírá. Kdyby do jeho plánů spadala, už dávno probíhá. WWIII je pouze v zájmu státní elity USA, která je moc malá ryba na to, aby ji dokázala začít a delší dobu vést. Moc sizvykli na to, že skrz ně několik desetiletí GP řídil svět. Teď si vzali moc velké sousto, a jít na této úrovni proti GP při jejich chabé kvalitě řízení je zcela nemožné. Je to vidět na nekonzistentnosti postojů jejich poskoků, kteří dostávají už nějakou dobu dvojí rozkazy - jednak válku rozdmýchat (od státní elity USA) a druhak světové válce zabránit (od GP). Takže v tomhle směru bych řekl, že není čeho se bát. Zato v jiných směrech zcela jistě ano...

5 Sofie Sofie | 26. února 2015 v 16:43 | Reagovat

Tak s tím HDP je to blbost, Rusko určitě není 6. na světě. Jasně, oficiálním statistikám se nedá věřit, ale tohle se vlastně týká "oficiálních" statistik, ne? :D :)

6 mariankosnac mariankosnac | 26. února 2015 v 17:24 | Reagovat

HDP:
1. Spojené štáty
2. Čína
3. Japonsko
4. India
5. Nemecko
6. Rusko
7. Spojené kráľovstvo
8. Francúzsko
9. Brazília
10. Taliansko

7 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. února 2015 v 19:34 | Reagovat

Ad 3) - jojo, od Ruska bychom se měli v tomhle směru hodně učit.

8 Jana B. Jana B. | 26. února 2015 v 20:29 | Reagovat

Ach jo, kdy už konečně lidi vyrazí do ulic a vymění toho našeho senilního dědka jako prezidenta. Prezident se zase stupidně prezentovat před novináři, a ještě v nevhodné době, zrovna právě teď, kdy se mediálně řeší tragédie v Uherském Brodě jak tam člověk postřílel lidi i sám sebe v restauraci Družba. A prezident Zeman ( senilní dědek ) svým nevkusem vyvolával na hradě hesla " Smrt abstinentům a vegetariánům ".
Prezident tak provokuje, že už mu nejde ani vystavit červená karta, ale provokuje a riskuje tak, že někdo jemu bude přát Smrt a to mohou být i černí mágové nebo nějaký podobný týpek z Uherského Brodu.

Zemanova karma se mu pěkně načítá a jak praví metafyzický zákon příčin a následku, co zaséváš to sklízíš a z tohoto světa neodejdeš, dokud nezaplatíš do posledního haléře.

Myslím si, že prezidentem se bohužel měl stát radši ten spící Schlafenberg.

Zemanovy bonmoty měli logiku a smysl ještě v době, kdy byl premiérem, teď už je nejen trapný ale jde až za hranici slušnosti a morálky. Daniel Kroupa měl pravdu, že Zemana nepoznává, takhle se dříve nechoval.
Nebo že by měla pravdu Petra Bostlova, která tvrdila, že kabala ho pozměnila ?

http://www.novinky.cz/domaci/362671-smrt-vegetarianum-a-abstinentum-prohlasil-dobre-naladeny-zeman-pri-foceni-s-vinari.html

9 Jana B. Jana B. | 26. února 2015 v 23:08 | Reagovat

Tak Tomáš Marný má v této věci pravdu, že vše je připravené od 60 let minulého století, ne-li několik tisícíletí dopředu. Například na OrgoNetu vyšel článek, který doporučuji přečíst, je to channeling ve kterém se hovoří, že planeta Země připravuje Nový světový řád k vůli vyčištění karmy bytostí z druhé strany vesmíru a channeling též hovoří o tom, že z planety Země se má stát Věznice Země ale povahou to má být druhý Saturn. ( pokud je pravda, že na Saturnu jsou duše, které jsou nenapravitelné a způsobili dost destruktivního zla ve vesmíru )
http://orgo-net.blogspot.cz/2015/02/planeta-zeme-pripravuje-nwo-kvuli.html

10 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. února 2015 v 11:04 | Reagovat

[9]: Větší blábol jsem hodně dlouho neslyšel. Celkem by mě zajímalo, co z toho lidi jako vy a orgonet mají, že šíří takové bludy. Ale na každého jednou dojde... ;-)

11 sv. sv. | 27. února 2015 v 11:47 | Reagovat

[9]: kktiny na entou v tom článku na  orgonetu!
Máte v hlavě (Jana B.) krom pilin i trochu slámy, jak vidno, když odkazujete na toto.

12 sv. sv. | 27. února 2015 v 11:51 | Reagovat

[8]:a tu máte v hlavě hojně nas-ráno, když chcete volit šlafenberga za prezident, jděte do řiti.

13 repki repki | 27. února 2015 v 13:57 | Reagovat

Trochu mimo temy tohto okienka ale doporucujem relaciu zo slobodneho vysielaca http://www.slobodnyvysielac.sk/informacna-vojna/m5/p19/r3  o podzemnych zakladnach....

14 repki repki | 27. února 2015 v 14:20 | Reagovat

ahoj, trochu mimo temy okienka, ale doporucujem....o podzemnych zakladnach a mimozemskych civilizaciach....http://www.slobodnyvysielac.sk/informacna-vojna/m5/p19/r3

15 Jana B. Jana B. | 27. února 2015 v 21:10 | Reagovat

[10]:Já si to jen přečetla na Orgonetu, a spojila to s tím o čem psal Tomáš Marný, každopádně to nejsou mé bludy, to psal nějaký IGI. Ale když se seriozně podíváme co se děje s naší planetou, tak by mne to vůbec nepřekvapilo. Místo toho aby temnota slábla, tak naopak posiluje a místo k vzestupu dochází k ještě většímu sestupu. Takže na tom asi něco bude, kdo ví.

16 Jana B. Jana B. | 27. února 2015 v 21:13 | Reagovat

[12]:Já nechtěla volit Schlafenberga, já volila Táňu Fischerovou. Zemana jsem volila z donucení před Schlafenbergem v druhém kole. Ale dnes si říkám, že radši jim měl být Schlafenberg, protože Zeman je větší ostuda pro naší republiku než Schlafenberg. To ale neznamená, že pevně stojím za Schlafenbergem. Já původně chtěla na hradě Fischerovou, a pokud by na prezidentku příště kandidovala třeba Gajdůšková, tak budu radši volit JI.

17 Sys Sys | 28. února 2015 v 16:23 | Reagovat

16
Zklidněte hormony! Šláfen pracuje zásadně proti zájmům ČR a Gajdůšková rovněž. Ta pracuje s nasazením 150 až 200 % pro Brusel.
Pokud smýšlí takto povrchně většina občanů CR jako vy, není divu, že volby dopadají tak, jak dopadají :(

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.