25.02.2015 okénko marného.....

25. února 2015 v 13:40 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno středa 25.02.2015 21:54:54


4) Vážení přátelé všech alternativních webů.....

....blíží se doba, a to mílovými kroky, kdy se ráno probudíte a budete si chtít přečíst novinky z Vašich oblíbených stránek. Je jedno z jakých. Najednou zjistíte, že se Vám zobrazi hlášení EROR 404 či jiné. Web už nikdy nebude funkční. Ptáte se proč????? No, je to zcela jasné.
Investigativní společnosti, které jsou placeny ze zámoří, pro kontrolu "darebáckých webů", které hlásají pravdu a nikoliv fašistické lži a "pravdu" překroucenou o 180° budou prohlášeny za nebezpečné a vzápětí zlikvidovány. Je potřeba se na toto dění připravit. Cítím to v morku kosti, že tahle doba je krátce před námi. Nejen já, ale i ostatní.....
Můžete si níže přečíst z jiných stránek, co cítí druzí provozovatelé.


Kdy zakážou Kosu?

Posted on Únor 25, 2015 by

186 Votes

Na tenhle příspěvek se chystám už více než měsíc. A pořád jsem ho odkládal. Možná proto, že jsem podvědomě správně tušil, že mi bude přibývat nový a nový materiál k jeho vyzdrojování. Což se, bohužel, potvrdilo a potvrzuje. Nicméně předevčírem byl můj mail zavalen upozorněním na následující rozhovor s Alexanderem Tolčinským na Parlamentních listech.

Za jeho klíčovou pasáž zjevně redakce PL i já považujeme tuto odpověď Tolčinského na otázku PL:
Někdejší vládní zmocněnec pro americký radar v Česku Tomáš Klvaňa píše dokonce o výrazném vlivu ruské propagandy u nás a tvrdí, že jí dávají prostor i "bojácná" veřejnoprávní média a celá země se odchyluje od západní orientace, což je prý politikům buď jedno, anebo se na tom přímo podílejí. Pokud podle Klvani česká občanská společnost postupnou rusifikaci nezvrátí, pak amen s námi… Co o tom soudíte? Je nutné omezit svobodu slova v zájmu "obrany před ruskou propagandou"?
Domnívám se, že to bude nezbytně nutné. Ruská média také vysílají do Česka a Moskva tu má své stoupence. Viz nedávné vstoupení Jana Petránka o oprávnění anexe Krymu, nebo Jiřího Vyvadila, který své neznalosti nahrazoval vulgárním chováním k moderátorce ČT.
Takže někdejší Mr. Radar, který nám tvrdil, že protiraketový radar je pro bezpečnost České republiky před raketovým útokem samozřejmě z Iránu nebo Severní Koree!!!!, naprosto nezbytný, má za to, že se republika odchyluje od západní orientace a kdysi diplomat a kdysi také výborný rozhlasový zpravodaj z Balkánu, je natolik z toho vyděšený, že je názoru bude nutné omezit svobodu slova….
Kdyby šlo jen o dva chlápky, kteří mají, řízením osudu přístup do medií, bylo by mi to úplně jedno. Klvaňa se svou expozicí ohledně radaru náležitě a řekl bych - doživotně, znemožnil a pokud Alexander Tolčinský ho hodlá následovat , je to jeho problém. Mně jeho neuvěřitelný výlev , s omezením svobody slova kvůli něčí propagandě!!!!, abych tu absurditu dohnal do konce - co tahle pane Tolčinský vyříznout všem, kteří té propagandě podlehnou, rovnou jazyk a k tomu useknout tu ruku , kterou píší, aby tu propagandu určitě nemohli šířit dál? To by přece bylo absolutní vyřešení problému, ne?
ˇA.. já zapomněl, vy budete jistě demokrat !!! a humanista! Sic! Demokrat, který chce omezit ten úplně nejzákladnější pilíř demokracie - svobodu slova a brvou při tom nehne. Ale jistě jste ten humanista - takže co jako navrhujete, když někdo se omezit nenechá? Pokutu? Nebo to bude v base natvrdo? Nebo zbaven svéprávnosti? Tak tohle všechno jsme tu měli už za bolševika, vzpomínáte? Můžete mi sdělit, v čem by tedy byl nějaký rozdíl proti tenkrát a dnes? No možná, že by to bylo v rovině zákazu přístupu k internetu.. Ale to jsme tu za bolšána měli přece taky. Zákaz přístupu k západnímu tisku…Takže jak pane Tolčinský?
Ale jak říkám, tohle byla jen poslední kapka, která mne donutila včera pozdě večer sednout zase ke klávesnici.. Dostalo mne u Tolčinského něco, co se svobodou slova přímo nesouvisí - totiž drzý a nabobský nájezd do Jana Petránka a Jiřího Vyvadila. Toho Petránka jsem tu už odprezentoval a většina z vás jej četla. Znovu ho dávat nebudu. Ale s gustem dám to video kdy tv superstar Tvarůžková před 3/4 rokem, tuším, že 20.5.2014,zpovídala Jiřího Vyvadila. o je kino non plus ultra!!! Groteska super extra klasy! Věřte mi.
Dejte si čas a pusťte si ho. Uvidíte sebevědomou, namistrovanou holčinu- mainstreamovou intervjůvku, která zřejmě chce vyhrát příští olympiádu. Jestliže tam nově bude zavedena disciplina - skákání do řeči a tvrdě trénovala na stupně vítězů , když zkoušela advokáta Vyvadila z ukrajinských, krymských a opolčenských reálií. A nedokázala za 25 minut pochopit a akceptovat jednoduchá Vyvadilova tvrzení:
1-Ukrajina se nedá zachránit
2-na Ukrajině bude hodně zle
3-na Ukrajině bude velká válka.
4-na začátku všeho byl Majdan
5- Majdanu se zmocnili grázlové a podle toho všechno dopadlo.
Tvarůžková prostě měla své zadání. Vyvadil s ní měl svatou trpělivost. Ovšem ryzí demokrat a zřejmě i lektor slušného chování Tolčinskýto viděl, připomínám- takhle:
Jiřího Vyvadila, který své neznalosti nahrazoval vulgárním chováním k moderátorce ČT.
Kdyby to řekl loni v květnu, pokrčil bych rameny. Každý z nás má právo vidět a chápat věci po svém. Nicméně dnes, po devíti měsících kruté občanské války na Donbasu konstatovat, že Vyvadil osvědčil neznalost? A kdy je zřejmé, kdo z dvojice Vyvadil Tvarůžková byl tenkrát v obraze a kdo za obecního prosťáčka, který základní nevědomosti nahrazoval naprosto nepřijatelným, povýšeným až přidrzlým chováním a obrovskou servilitou vůči.. vůči komu? Jo radní Janouškovec, EU a evropský humanismus… Takže servilitou vůči jedině správnému názoru.

3) Velká Británie vysílá na Ukrajinu své vojáky.....

....je nadpis webu HLAS RUSKA.
Když ředitel amerického Institutu Rona Paula komentoval rozhodnutí Velké Británie vyslat na Ukrajinu vojáky, označil požadavky britského ministerského předsedy k Putinovi za "dodatečnou dávku drzosti".

Tím, že Velká Británie vysílá vojáky na Ukrajinu, vlastně hrubě porušuje dohody, kterých bylo v Minsku dosaženo. Myslí si to ředitel Institutu Rona Paula Daniel McAdams.
I když USA a Velká Británie Minské dohody nepodepsaly, píše expert, vyjádřily s dosažením dohody souhlas a vyzvaly všechny strany, aby tyto dohody dodržovaly. Nyní, podle jeho názoru, tyto země, společně, s kyjevskými úřady, Minské dohody hrubě porušují.
"Spojené státy a Velká Británie od všech požadují, aby Minské dohody dodržovali, avšak, ony samy jsou, společně s jejich zmocněnci v Kyjevě, od povinnosti dodržovat je osvobozeny", poznamenává McAdams, když hovořil o tom, že Washington a Londýn rozhodly o vyslání vojáků na Ukrajinu.
"Jako dodatečnou dávku drzosti britský premiér David Cameron, který Minské dohody porušil, varuje prezidenta Putina před následky, pokud je Rusko nebude dodržovat", píše expert.


2) Relace o očkování na slobodnom vysielači SK.....

....je naprosto jasné kam tyto drakonické příkazy vedou. Lidstvo ve východní Evropě, specielně slované, mají být zlikvidováni. Tohle je důvod proč ubližovat už malým dětem a učinit z nich malé zombíky.

Bude stát za to, si celou reportáž poslechnout.....
Milí priatelia, pozývam vás týmto k počúvaniu rozhlasovej relácie/pořadu na Slobodnom vysielači Banská Bystrica -www.SlobodnyVysielac.sk vo štvrtok 26. februára/února 2015 (ZAJTRA) od 21:00
hostia:
Dr. Andrew J. Wakefield (USA) - výskumník spojitosti MMR vakcíny s autizmom
Dr. Viera Scheibner (Austrália) - objaviteľka spojitosti očkovania s náhlym úmrtím dojčaťa/kojence (SIDS)
moderátor: Ing. Marián Fillo (Slovensko) - šéfredaktor www.slobodaVockovani.sk - najčítanejšej slovenskej stránky o očkovaní

Okrem iných tém sa bude riešiť aj aktuálna situácia v očkovacej legislatíve v CZ - drakonická novela zákona o ochrane verejného zdravia + Ústavný súd.
Je to jedinečná kombinácia hostí - svetoznámych expertov na nežiaduce účinky očkovania - ktorá sa asi len tak ľahko nebude opakovať. Relácia bude spojením cez tri kontinenty - Amerika, Európa, Austrália.
Relácia/pořad bude v angličtine.
Podrobnosti tu:
Prepošlite, prosím, túto pozvánku všetkým svojím anglicky-rozumejúcim priateľom/známym/príbuzným/kolegom, ktorí sa zaujímajú o otázku očkovania.
Rovnako tak prosím o (vzhľadom k termínu - o jediný deň + pár hodín) čo najrýchlejšie uvedenie informácie o tejto relácii/tomto pořadu na vašich stránkach.
Poteší, keď mi potom obratom pošlete odkaz na takýto oznam/upútavku na vašich stránkach.
Pre vašich "English-speaking friends" pripájam pozývací e-mail v angličtine (medzi hviezdičkami):
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Dear friends,
I just want to inform you of a radio show in English language
on Thursday, February 26th, 2015 (Europe, Africa, America) /
/ Friday, February 27th, 2015 (Australia, New Zealand)
at 8:00 pm (20:00) GMT (London time)
on Slovakia's internet radio station called Slobodny vysielac (en: Free Radio)
The featured guests are:
* Dr. Andrew J. Wakefield, the researcher of the MMR-autism link
* Dr. Viera Scheibner, who discovered the vaccine-SIDS link
For more details, click here:
Please, inform your friends/readers/listeners/viewers/members/fans about the show featuring a really unique combination of renowned vaccine safety experts.
The Banska Bystrica based Slobodny vysielac (en: Free Radio, www.SlobodnyVysielac.sk) is an internet-only and the one and only really uncensored radio station in Slovakia, informing its listeners (amongst other tabu topics) of vaccine risks, natural medicine etc. Slobodny vysielac started on January 14th, 2013.
Sloboda v ockovani (en: Freedom in Vaccination) is a Slovak movement demanding the now-mandatory vaccination in Slovakia to become a fully voluntary one. The movement started on February 19th, 2010 with a Petition for a vaccine freedom of choice in Slovakia.
Its website (www.slobodaVockovani.sk) is the most visited website on vaccination in Slovakia (amongst all Slovak websites on vaccination, including the pro-vaccine ones).
New articles on vaccination in Slovak & Czech languages are posted on www.slobodaVockovani.sk on a daily basis.
Slovakia is a country in Central Europe, former part of Czechoslovakia. Czechoslovakia was divided into separate Czech Republic and Slovakia on January 1st, 1993. Capital city of Slovakia is Bratislava (near Vienna, Austria).
Banska Bystrica is a regional center, a city in the middle of Slovakia:
Thank you very much in advance for letting your friends know of the above mentioned radio show.
Have a nice day, good luck and best wishes from Slovakia!
-
Marian FILLO
-
Sloboda v ockovani - uncensored information on vaccination
http://www.slobodaVockovani.sk
sloboda.v.ockovani@gmail.com
-
postal adress: Jasenova 26, 01007 Zilina, Slovakia
phone/SMS/MMS: +421 904 827 031
* * * * * * * * * * * * * * * * * *
Na prípadné počutie sa teší a všetko Dobré vám všetkým praje
-
Ing. Marián FILLO
* * * * * * * * * * * *
Sloboda v očkovaní - necenzurované informácie o očkovaní
http://www.slobodaVockovani.sk
sloboda.v.ockovani@gmail.com
* * * * * * * * * * * *
Ak chcete našu činnosť podporiť, môžete poslať ľubovoľný obnos na
účet č.: 520700-4200920643/8360 (mBank / BRE Bank)
IBAN: SK1983605207004200920643
BIC/SWIFT: BREXSKBX
Ďalšie možnosti: http://www.slobodavockovani.sk/kontakt/#podpora
* * * * * * * * * * * *
poštová adresa: Jaseňová 26, 01007 ŽILINA
tel./SMS/MMS: 0904 827 031 (prenesené do O2)

1) Americké tanky, obrněné transportéry, vojenské konvoje.....

....jsou včera pozorovány v Estonsku. Pravděpodobně se musíme na něco moc velkého připravit. Jestli ještě nějakým politikům nedošlo, co nám SSA tady v Evropě připravila, tak pozdě poznají, kde všichni udělali chybu.
ANO PŘESTÁVÁ BÝT SRANDA.....


p.s. v komentářích na YOU TUBE někdo napsal dosti trefný postřeh: Přijeli v tancích, vracet se budou v rakvích....


Rusko zúri: Vojaci NATO, aj USA 300 metrov od hraníc.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 To je fuk To je fuk | 25. února 2015 v 13:55 | Reagovat

Video s vojenskou technikou je z této akce http://www.aktuality.sk/clanok/271208/rusko-zuri-vojaci-nato-aj-usa-300-metrov-od-hranic/

2 ok ok | 25. února 2015 v 15:10 | Reagovat

Hoření těchto emerických vozítek bude ekologická zátěž. Drobná. To je vše.

******

Tolčinský:Na obranu před propagandou Ruska bude v ČR nezbytně nutné omezit svobodu slova. http://www.zvedavec.org/vezkratce/9893/

3 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. února 2015 v 11:50 | Reagovat

[2]: Taky si myslím :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.