23.02.2015 okénko marného.....

23. února 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 23.02.2015 19:54:54

10) Zajímavé video, které po desetiletí.....

....připomíná volby v celé Evropě a nejen ty. Slibem nezarmoutíš se říká mezi politiky a taky lidmi. Málokdo ale ví, že budou zaplaceny slibovateli a to těžce. Boží mlýny melou pomalu ale jistě.....


9) Pravděpodobně zpráva, která se záhadně ztratila.....

....ze včerejšídh německých internetových stránek, ja asi zde potvrzena. Možná byla v "Debaltsevo-Sortirovochnaya" použitá mininukleárni bomba. Dle německého webu jich prý rozmístily nebo rozmísťují na východní Ukrajině spřátelená vojska ze zámoří a má jich být celkem pět. Je to včerejší zpráva. Děkuji nicku jarek za odkaz níže uvedeného videa.


Může to být taky velký požár který tento hřib způsobil?????

8) Bylo by dobré si zapamatovat, kdo.....

....je skutečný zločinec

NENECHTE SE ZBLBNOUT MASOVÝMI MÉDIEMI VLASTNĚNÝMI NE-MOCNÝMI SIONISTY.

7) Vyzrazený pokus o "Moskevský Majdan": Alexej Navalnyj pozval Rusy na 1. března do ulic. Dokumenty o přípravě převratu získal Cyber Berkut. Placení revolucionáři jako v Kyjevě.....

Václav Danda se zamýšlí nad zachycenými dokumenty o přípravách na barevnou revoluci v Rusku a přináší informace o pozadí, které jako vždy tvoří placené "nevládní organizace"
Podle hackerské skupiny Cyber Berkut by měl začít v březnu pečlivě naplánovaný pokus o státní převrat v Moskvě. První akce by měly podle této skupiny začít už 1. března. Tomu by odpovídala i aktivita Chodorkovského spojky v Moskvě, Alexeje Navalného, jednoho z "revolucionářů" placených Washingtonem, který byl ve čtvrtek odsouzen moskevským soudem za výzvy k účasti právě na březnové demonstraci, jež by se měla stát pomyslným výstřelem z Aurory.

Majdan po moskevsku

Soud nechal Navalného předvést, protože se odmítl dostavit. Navalnyj před soudem prohlásil, že byl zatčen a odsouzen jen proto, aby se nesměl zúčastnit opozičního pochodu - který ostatně dosud nebyl úřady povolen - naplánovaného právě na 1. března. Byl poté odsouzen k 15 dnům vězení. Pochod chystaný na 1. března má být podle opozice "demonstrací proti dopadům hospodářské krize, vyvolané poklesem cen ropy a západními sankcemi".

5-5) Zločinci sedící v ústavním soudu.....

....rozhodli s konečnou platností poškozovat nadále děti hexavakcínami a některé dědi díky tomu zemřou. Dám Vám radu jak se z toho vymanit. Před porodem odjet do zahraničí, kde povinnost očkování není. Po narození dítěte v zahraničí se stane automaticky příslušníkem tohoto státu a nemusíte ho nechat zde očkovat.
Je ale nutné, aby se lidé vzepřeli hromadně soudním přisluhovačům v Čr placeným od farmaceutického průmyslu. Je zájem zlikvidovat slovanský národ.


Soud definitivně rozhodl: Rodiče musí nechat své děti očkovat


11. 2. 2014 17:43, autor: ČT24 aktualizováno 11. 2. 2014 20:20
Praha - Nejvyšší správní soud (NSS) ukončil spor mezi ministerstvem zdravotnictví a rodiči, kteří se báli rizik spojených s povinnou injekcí. Rodiče podle soudu musí nechávat očkovat své děti. Negativní názor na očkování a obava z možných rizik je z povinnosti nevyvazuje. Čtyřtisícová pokuta po odmítnutí takzvané hexavakcíny tak platí.

Soud připustil, že povinné očkování, stejně jako velká část lékařských zákroků, může za jistých okolností vést ke způsobení závažné újmy. "Úkolem lékařů i pacientů je ve vzájemné součinnosti takovým možným negativním důsledkům předcházet, samo jejich riziko však ještě nemůže být dostatečným důvodem pro neprovedení lékařského zákroku," stojí v rozsudku.
Kvůli odmítnuté hexavakcíně dostali rodiče pokutu 6000 korun, později zmírněnou na 4000 korun. Nepomohl jim ani odkaz na starší nález Ústavního soudu, podle kterého by úřady a soudy měly v individuálních a odůvodněných případech upustit od pokutování i jiného nátlaku na rodiče-odpůrce očkování. Podle NSS však nesouhlas s plošným očkováním a obava z rizik není takovou výjimečnou okolností, jež by odůvodňovala odpuštění sankce.


5) Připravujeme pro Vás.....


Děti a mládež mají trvale poškozený mozek smartfonem!?

Autor: Benjamin Seiler

Záření pro mobilní rozhlasová zařízení přináší dětem a mládeži onemocnění těla i ducha - a navíc je činí neplodnými. Nejnovější poznatky vědců volají na poplach.

Jak neustále tvrdím, ke konci časů musejí říci lidem pravdu!!!!!

4) Dorazily ke mně zprávy z Německa.....

....o velkém přesunu amerických zbraní z SSA do dvou největších amerických základen v Německu. Jedná se o Ramstein a Grafenwöhr. Dle dvou níže uvedených videí varují lidi aby do 28.02.2015 raději z okolí těchto míst odjeli, popřípadě jeli na dovolenou. Při konfliktu s Ruskem mohou být tyto základny, kde se nachází skoro 50.000 vojáků na každé, mnoho munice, raket a atomových zbraní, napadeny taktickými mininuke pro likvidaci před možným přemístěním k ruské hranici. Filmy s varováním jsou v němčině. Uslyšíte zde varování Nějakého údajného rusoněmce, který varuje z Ruska přítelkyni, aby co nejrychleji opustila Ramstein.
Začíná to být husté.

Dále v jednom videofilmu, který už není k nalezení jsem slyšel, že údajně byla na Ukrajině taky použita mininukleární atomová zbraň ze strany ukrajinské armády. Na místo byla dovezena autem. Nikoliv raketa.


Na více německých webech se diskutuje o této problematice.

3) Nukleární zbraně na Ukrajině, uzavření CIA.....

....blokada vychodniho pobrezi Spojenych Statu a jeste vice, zatimco porazka kabaly pokracuje.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího "Společnosti Bílého Draka".
A mame predvecer Lunarniho Noveho Roku, tento ctvrtek, 19. unora, pricemz obrovsky tlak na kabalu pokracuje. Teto tlak zahrnuje blokadu veskereho obchodu a pristavu Vychodniho pobrezi Spojenych Statu, uzavreni sidla CIA v Langley ve Virginii a velke pohyby armad na Strednim Vychode. Sio-nacisticka kabala v ytvari ve Spojenych Statech, Evrope a Strednim Vychode extremne turbulentni situace, vcetne nuklearnich explozi, skrze ktere se snazi udrzet zoufale u moci a dokocit tak fasisticky svetovy prevrat.
Udalosti na Ukrajine jsou asi uplne nejdramatictejsi. Jak jsme zminoval v tomto bulletinu minuly tyden, proti pro-ruskym milicim na vychode Ukrajiny byla pouzita nuklearni zbran malych rozmeru. Vladni milice potvrdili na jedne tiskove konferenci, ze na ne byla vystrelena munice se silou 500 tun TNT.
To je mozne jenom s nuklearnima zbranema. Dalsim potvrzenim skutecnosti, ze se jednalo o ilegalni nuklearni zbran byla "National Geological Survey" ze Spojenych Statu, ktera informovala o zemetreseni o sile 6,8 Richterovy stupnice na hranicich Ruska a Ukrajiny v momente exploze. Tato zprava byla na strankach asi 20 minut, nez byla rychle stazena.
Po teto udalosti se mi e-mailem ozval jeden zdroj ze Spojenych Statu, ktery vzdy predpovedel predem akce kabaly a sdelil, ze na Ukajine byly navic 4 dalsi nuklearni zbrane jiz pripraveny k pouziti na, a nebo blizko Ukrajiny: jedna byla expedovana na jih Ukrajiny do Donetska, dalsi na sever do Stalingradu (dnes Volgogradu), dalsi smerovala na severovychod, a jedna hlavice, ktera ted ceka na transport nekde pobliz Donetska."
Tyto nuklearni zbrane byly odkryty diky zdroji ze zakladnou ve Spojenych Statech ,a prijeli na Ukrajinu spolecne s rozhodnutim Francie a Nemecka odtrhnout se od politiky Washingtonu DC., a spojit se s ruskym prezidentem Vladimirem Putinem. A po maratonu konverzaci byli schopni vyjednat zastaveni palby na Ukrajine minuly tyden. Kdyz pisu tyto radky zastaveni palby se udrzuje az na vyjimku ukrajinskych jednotek, ktere obklopuji zelenicni uzel v Donetsku.
Jsou take rostouci signaly toho, ze jsou dalsi nasledky, ktere prinasi zadrzeni a zatceni zamestnance Ministerstva zahranici Spojenych Statu v Nemecku s miliardsami falesnych dolaru v nejlepsi kvalite, ktere byly urceny na Ukrajinu.
Americane vypadaji, ze uz akceptovali dohodu evropskych vyjednavacu a take to, ze Ukrajina na pobrezi Azovskeho more, ktera je bohata na plyn, se zmeni v cast Ruska. Na jedne Konferenci o bezpecnosti, ktera byla v soucasnosti v Nemecku popsal americky vicepremier Joe Biden, Ukrajinu jako zemi od "Lvova po Charkov". Dusledky jsou videt na teto mape:
takze vychodni cast Ukrajiny se spoji s Ruskem a Krymem a stane se soucasti Ruska.
Objev Nemcu, ze CIA sponzorovala vrazdeni a terorismus take muze byt tim, cim byl veden natlak na Pentagon, aby zavrel zdroj terorismu: tu frakci CIA, ktera patrila Georgi Bushovi-nacistovi. Jsou uz informace na siti, ze centrala CIA v Langley ve Virginii byla uzavrena.
A nase zdroje z MI-5 nam rikaji, ze je to pravda. Jeden zdroj ze CIA mi rekl, ze prave ted bude mit "VIP navstevu". Nas zdroj z Pentagonu nam nezavolal zpatky v teto chvili, aby to potvrdil. Zdroje z Vatikanske Loze P2 nam potvrdili, ze Pentagon zadrzel "8 vysokych chazaru (jeste beze jmen)" ve Washingtonu, a ze vztahy mezi CIA a Pentagonem "nejsou dobre".
Je velmi pravdepodobne, ze uzavreni centraly CIA v Langley mohla byt jednou z podminek, ktere si dala Cina za re-financovani dluhu Spojenych Statu, ktery vyprsel tento tyden. Na oficialnich webovych strankach cinske vlady Xinhua.net vysel jeden clanek na prvni strance, ktery v podstate obvinuje Spojene Staty ze svetoveho terorismu.
A to prichazi po te, co Rusko obvinilo vladu Spojenych Statu z toho, ze je za teroristickymi utoky z 11. zari 2001 a tesne pred antiteroristickou konferenci 60 statu, ktera se ma konat ve Washingtonu DC.

Dalsim velkym znamenim enormniho tlaku na kriminalni vladu Spojenych Statu a Ewashington DC je to, ze je blokovana jakakoliv namorni doprava z vychodniho pobrezi Spojenych Statu. Zdroje ze Syndikatu pristavnich delniku v Portlandu, Oregonu rikaji jasne, ze tato blokada neni dusledek nejakeho pracovniho konfliktu, jako to sdeluji propagandisticka media, ktera sidli ve Spojenych Statech. Je dost mozne, ze je to blokada Asie proti Spojenym Statum, aby se tak donutily postavit se kriminalnikum ve Washigtonu DC. A uzavreni kriminalnicke CIA by mohlo byt take jejich podminkou.
Pad "Baltic Dry Index" na bezprecedentni uroven odrazi toto embargo. Cinane take uz zacali demontaze lodi na znameni toho, ze to mysli v dlouhodobem horizontu smrtelne vazne, jestli to bude nutne.
Taktez muzeme potvrdit zdroje z Loze P2 z Vatikanu, ze ta neobvykla zima, ktera postihla vychod Spojenych Statu je soucasti klimaticke valky proti Spojenym Statum, ktera je vedena proti sio-nacisticke kabale ve Washingtonu DC a mela by ji donutit se vzdat. Tato technologie existuje a neomezuje se jenom na "zasevani mraku", jak informuji propagandisticka media a nuti nas tomu verit.
Ctenari tohoto bulletinu vyjadrili minuly tyden svoje obavy z toho, ze Ministerstvo Narodni Bezpecnosti (Homeland Security) pokracuje ve svych planech na obklicovani americanu a zavedeni stanneho prava. A jestli bude vyhlaseno stanne pravo, tak si muzezt byt jisti, ze bude vyhlaseno na zacharnu zivotu americanu, a ne proti nim. Vec se ma totiz tak, ze Ministrestvu pro Narodni Bezpecnost se prerusilo financovani.
A take jestlize zabijaci z DHS chteji provest nejaky statni prevrat, a jestli se zalezitoosti opravdu zhorsi, budou to hlavne bile klobouky z Pentagonu a tajne agentury, kteri budou vitezit v tomto usili a hlavne v jakemkoliv souboji.
Ve Spojenych Statech se chysta zmena rezimu a hlavne zlepseni.


2) Bylo by dobré se zamyslet nad níže.....

....uvedeným krátkým filmem s českými titulky, dříve než bude pozdě.....

Každý musí začít sám u sebe. Vezměme tedy náš život do našich rukou!!!!!

1) Svět sedí na sudu se střelným prachem.....

....situace je velmi vážná a málokdo si celkovou vážnost situace umí představit. Vyjádřili se k tomu odborníci, kteří Vás varují.

Obsah níže uvedeného filmu si můžete přečíst v češtině pod filmem. Pro ty, kteří hovoří německy, mohou film zhlédnout.
Český překlad.

Svět sedí na sudu se střelným prachem

"Obrazně sedíme na sudu střelného prachu na sopce," popsala stav světa Helga Zepp-LaRouche v jedné diskusi v pondělí večer. Na jedné straně stojíme na pokraji možného termonukleárního zničení veškerého života na tomto světě, na druhé straně hrozí, že sám nekontrolovaný kolaps finančního systému zcela přesyceného deriváty povede k chaosu nebo k válce. Ve hře je existence lidstva a především všeho, čeho bylo dosaženo během dlouhých tisíciletí práce a vývoje lidstva. Existuje řešení. Ale u něj záleží na tom, aby se teď více lidí aktivně snažilo o pozitivní východisko z této krize.


Jmenuji se Stephan Ossenkopp, sledujete "Die Welt ohne Filter" (Svět bez filtru). Dne 8.2. varoval Spiegel Online pod titulkem "Jaderný strašák se vrací" před tím, že v důsledku ukrajinské krize znovu vzrůstá riziko atomového konfliktu mezi NATO a Ruskem. K tomu jsme citovali bývalého amerického senátora Sama Nunna. "Důvěra mezi NATO a Ruskem je téměř zničena," říká Nunn. Ve středu Evropy se odehrává válka, mezinárodní smlouvy se zhroutily nebo jsou silně zatíženy, máme taktické atomové zbraně všude po Evropě. Situace je krajně nebezpečná." Dále se v článku píše: "Na konci ledna nastavil Bulletin of the Atomic Scientists na svých "hodinách soudného dne" čas na za tři minuty dvanáct, tzn. tři minuty do posledního soudu. Tam se ručička naposledy nacházela v roce 1983 - když byly americko-sovětské vztahy na svém nejmrazivějším bodu - jak informovalo vědecké sdružení.


Přitom podle bývalého ruského ministra zahraničních věcí hraje rozhodující roli absence bezpečnostních mechanismů a důvěryplnějších komunikačních kanálů mezi Washingtonem a Moskvou. To, co se nyní se akutně odehrává, by nemělo být zlehčováno jako přehánění. Ten článek ve Spiegel online nebyl žádnou výjimkou. Theodore A. Postol, profesor pro vědu, techniku a mezinárodní bezpečnost na bostonské MIT, napsal už v prosinci minulého roku do Nation delší článek nazvaný, "Jak se Obamova administrativa naučila nedělat si starosti a milovat bombu". Postol poukázal na Obamův bilionový program na modernizaci US jaderných zbraní. Tento program odpovídá nukleární doktríně prvního úderu, z níž američtí stratégové vycházejí více než jedno desetiletí, a jejímž cílem je vyřazení potenciálu druhého jaderného zásahu například Ruské federace, aniž by riskovali protiúder. Ale i bez přímého úmyslu prvního úderu je už dnes situace dost citlivá. Postol píše: "Vlastní problém není iracionálnost, ale nevypočitatelnost. Americký program modernizace produkuje jaderné ozbrojené síly, které významně zkomplikují možnost vyhnout se katastrofě, pokud dojde ke krizi. Každý, kdo se zabývá dějinami, ví, že k takovým krizím docházet bude a že vznikají z nepředvídatelných událostí."
Nebezpečí je teď akutní. Ale lidstvo žije od srpna 1945 pod Damoklovým mečem nukleárního holokaustu. Martin Luther King o tom často mluvil ve svých projevech a kázáních od doby, kdy se otevřeně vyslovil proti válce ve Vietnamu. Prezident Kennedy znovu a znovu mluvil o tom, že by existence termojaderných zbraní mohla znamenat konec lidstva. Dne 25. července 1961 řekl: "V termonukleární době může každé chybné zhodnocení jedné strany záměrů strany druhé během několika málo hodin přivodit více ničení než ve všech předchozích válkách lidstva." Deset let předtím hovořil před US kongresem americký generál Douglas MacArthur: "Vojenské aliance, rovnováha sil, ligy národů, to všechno vždy v určitou chvíli selhalo a nechalo nám otevřenou jen stezku zkoušky ohněm války. Čirá ničivá síla války teď činí tuto alternativu nemožnou. Dostali jsme poslední šanci. Pokud nevyvineme žádný lepší a spravedlivější systém, budeme mít armagedon za dveřmi. Ten problém je v základě teologický a vyžaduje obnovení a vylepšení lidského charakteru, aby se jeho vývoj vyrovnal našim bezpříkladným pokrokům ve vědě, umění, literatuře a všem materiálním a kulturním úspěchům. Chceme-li zachránit tělo, musí to vyjít z ducha."


Po druhé minské dohodě, uzavřené v poslední minutě, je teď jasné, že nebezpečí vychází z opětovné eskalace nacistických organizací, jako je Dmytro Jarošův Pravý sektor nebo Batalion Azov, které nemají žádný zájem na tom, aby se tyto dohody dodržovaly. Za těmito organizacemi stojí především zástupkyně US ministerstva zahraničních věcí Victoria Nuland, která označila snahy o jednání výrazem "Moscow bullshit" (moskevské kecy, hovadiny) a tlačí na to, aby se na Ukrajinu dodávaly zbraně. Lyndon LaRouche požaduje, aby byla Nulandová okamžitě odvolána ze svého postu, než dojde k termojaderné válce.
A i finanční krizi je teď nutno rychle vyřešit. Řecko dává od zvolení nové vlády jasně najevo, že úspornými opatřeními se problém nevyřeší nikdy. Podle požadavků konference o dluzích z roku 1953 je základem tento centrální bod: má-li se vůbec uvažovat o splacení dluhů, musí existovat hospodářský růst. Řecký ministr financí Varoufakis 16.2. napsal do New York Times příspěvek pod názvem "V Evropě není čas na hry". Požaduje v něm růst pro Řecko, aby byla ukončena neschopnost splácet dluhy. O čem se Varoufakis nezmínil, je enormní nervozita na tzv. finančních trzích, tvrdošíjné odmítání odpouštění dluhů, neboť na řeckých dlužních úpisech visí i část více než dvoubiliardové (v USD) derivátové bubliny.
Náš program už mnoho let spočívá v reorganizaci finančního systému. Deriváty musejí pryč, nesplatitelné dluhy se musejí škrtnout. Systém odděleného bankovnictví podle Glass-Steagalova standardu by vytvořil podmínky, na základě kterých by mohl být zaveden kreditní systém, jenž by odboural kompletně zbankrotovaný monetaristický systém. Mohli bychom okamžitě začít spolupracovat na budování světového hospodářství se zeměmi BRICS a mnoha jinými. Toto všechno se musí odehrávat na nové platformě, která staví na obrazu člověka, jež bude lidstvo jako celek uznávat jako to, co skutečně je. Jako kreativní sílu, která dává smysl existenci sluneční soustavy. V systému, který se nachází ve stavu zániku, už nejde o nějaké pragmatické návrhy. Člověk je tvořivá síla v univerzu.


Celý rozhovor pro Vás přeložila kočkakoule. Mnohokráte ji se čtenáři děkujeme.....


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=0RS-V66IiRw
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 V+V V+V | 23. února 2015 v 15:40 | Reagovat

Z Ruska nám nic nehrozí a oni si poradí.Již jsem psal,že ten kdo může proměnit svět v prach je zatím v pozadí a nikdo si ho zatím nevšímá.Jen pár vysoce postavených si začalo znepokojivě všímat.Víc napsat nemohu,bohužel.

2 Robo Robo | E-mail | 23. února 2015 v 18:03 | Reagovat

Ja áno - Rotschild.
Britská kráľovná nebude o nič lepšia.
Atp., niekde som videl zoznam s asi 700 z nich, celkovo ich bude tak 3.000 ne-mocných + tak milión total sfanatizovaných.

3 Jarek Jarek | 23. února 2015 v 19:12 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=k0obMa2yyyM

4 ok ok | 23. února 2015 v 21:47 | Reagovat

9)
Ukropi v Debalcevu dostali zásah zásob paliva. Atomovka by byla poněkud líp slyšet...

5 stenly919 stenly919 | 24. února 2015 v 0:08 | Reagovat

Zajímavý článek o schvalování zákonů. politici jsou loutky a schvalují, co jim nakážou. A pak se nestačej divit, cože to schválili. A ke všemu se to děje u nás.

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/strana-ci-urad-cssd-resi-kdo-si-musi-vybrat-mezi-funkcemi/r~c8f7c372b91411e49f60002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-20

6 Adam Adam | 25. února 2015 v 10:09 | Reagovat

Došlo mailem

Sahra Wagenknecht: "Kde to žijete, paní Merkelová"
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t3PQ8y7aClA

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.