20.02.2015 okénko marného.....

20. února 2015 v 10:41 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pátek 20.02.2015 17:54:54


4) Ve Švýcarsku se srazily dva vlaky.....

....podívejte se, kam směřuje veškerá perfektní technika.


3) Tak jde dámy a pánové do tuhého.....

....Putin uvolnil tajná data o 9.11. SSA se nemá zájem domluvit, neustále prosazuje svoje aktivity směřující do.....
no je jasné kam.....


2) Konečně je čím dál tím více lidí.....

....kteří začínají rozeznávat pravdu od lží. "Sračkomety" podporováné a financované SSA se hroutí v celé Evropě a nejsou pro lidi relevantní. Velká část obyvatel Evropy přechází na alternativní zdroje zpráv. V Německu lidé odhlašují hromadně televize a raději sedí na počítači.
Bývalý britský špión prohlásil, že posílání zbraní na Ukrajinu vede k válce v celé Evropě.Tento, na první pohled sympatický, muž byl špiónem pro MI 6 a její královské veličenstvo. Jmenuje se Sir John Sawers. Zásobování Ukrajiny zbraněmi, se pomalu otočí proti celé Evropě a válka se může rozhořet na celém evropském území . Nejedná se už jenom o Ukrajinu a Rusko, konflikt přerostl na pozici Rusko proti Evropě čili EU. Zatímco na Ukrajině jsou tisíce mrtvých, při eskalaci to budou desetitisíce, možná i statisíce mrtvých.
Sir John Sawers je toho názoru, že konflikty v mnoha zemích a hlavně na Ukrajině se nedají EU zvládnout. Je na to naprosto slabá.
MADAMME MERKELOVÁ, která je pod velkým tlakem SSA a jiných politiků, má těžké rozhodování. Je to sice pro ně hra, ale velice nebezpečná hra. Prezident OBAVA zatím s dalšími kroky sečkává, otázka zní za jak dlouho ho zlomí?????

1) Putin v roce 2007 varuje před Novým světovým řádem.....

....a nikdo mu neříkal že je konspirační teoretik....

tm: a znovu na tomto místě opakuji PRAVDA PRO LIDI ZVEŘEJŇOVANÁ JSOU LŽI A "KONSPIRAČNÍ" TEORIE JSOU PRAVDA.
Ten, který se dlouhou dobu drží "pravd" v novinách a televizi, ukazuje jenom, jak dokonale má vymytý mozek ze základní devítileté školy, střední školy a školy vysoké..... Zbytečné o tom diskutovat!!!! 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 stenly919 stenly919 | 20. února 2015 v 21:38 | Reagovat

To by mě zajímalo, co se ve švajzu děje, měl jsem za to, že tam mají jednu z nejspolehlivějších železničních tratí ve světě a ty srážky tam moc časté nejsou.

A ještě bych chtěl poprosit, jestli by se tu nenašel nějaký dobrovolník, který by přeložil ty články o dotajněných datech o 9/11. Předem děkuji.

2 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 22. února 2015 v 18:41 | Reagovat

Putin už začíná vytahovat na juesej pořád těžší kalibry, co se týče informační války. Jsem zvědav, zda-li to bude stačit...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.