16.02.2015 okénko marného.....

16. února 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 16.02.2015 01:54:54


3) Šokující data pro politiky z parlamentích listů.....

....český europoslanec má šokující informace: U Debalceve je obklíčeno 2200 vojáků NATO. Proč to nikde nepíšou!

Komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf sděluje některé věci, které se prý jinde v českých médiích nedočtete. V kotli u strategického města Debalceve, kam separatisté údajně odmítli pustit pozorovatele OBSE, je podle Ransdorfa obklíčeno na 2200 vojáků ze zemí NATO - Finové, Britové, Poláci a další. A to nejsou jediné informace, které se k českým čtenářům nedostaly.

Česká média si podle Miloslava Ransdorfa selektivně vybírají, o čem budou informovat a o čem ne. Nikde v našich médiích se prý nedočetl, že na konci ledna proběhly v Kyjevě hned tři demonstrace. Jednu uspořádali horníci, kteří přišli do hlavního města ze západu - z Haliče - a ne z východu, jak by mohlo leckoho napadnout. Protestovali proti tomu, že nedostávají zaplaceno za svou práci. Tím se prý nová vláda liší od kabinetu Viktora Janukovyče. Druhou demonstraci zorganizovali vojáci praporu Ajdar a třetí byla namířena proti primátorovi Vitaliji Kličkovi, protože ve funkci údajně nic nedělá.A ještě malý dodatek zde:

Ano, v reportáži hovoří o zajatých vojácích u Debalceve, ale hovoří se pouze o ukrajinské armádě...
Dále jsem si všiml zajímavého symbolu na jednom z ukrajiných BVP (bojové vozidlo pěchoty).
Že by Český lev???
Posílá skutečně naše vláda (jak se spekuluje) na Ukrajinu (i když zastaralé) - ale - zbraně?


Podle vlajky jde zjevně o tranposrér vládního vojska.2) Pomalu se dostává řada i na české "SRAČKOMETY".....

....jako je například Česká televize. Brzy to budou i jiné. Navrhuji taky občanskou neposlušnost. A to nejen zde.


Bývalý radní RRTV se už na to nemůže dívat: Českou televizi je třeba vyhladovět. Máme právo na občanskou neposlušnost. Senátor Veleba zase navrhuje "zákon proti televizním lžím"

Petr Štěpánek ví, jak donutit bruselsko-washingtonskou Českou televizi, aby začala sloužit české veřejnosti a významný právník Zdeněk Koudelka k tomu vysvětluje metodu, se kterou přichází senátor Jan Veleba


Píšeme o tom neustále: To, co především ve zpravodajství a publicistice produkuje naše takzvaná veřejnoprávní televize, je už zcela neúnosné. Především pokud jde o nejdůležitější otázky války a míru, jež nyní právem vzrušují celou naši veřejnost, je zaprodanost "majitelů Kavčích hor" již přímo do nebe volající. Jednostrannost, neobjektivita, šíření tupé protiruské válečnické propagandy "pražské kavárny"...

Lze s tím ale něco udělat, nebo si zvykneme, že "naši zaměstnanci" (platíme jim povinnou daň sedm miliard ročně) budou na nás jen dál dělat za královské gáže dlouhé nosy? Někteří experti, jimž tato nestoudnost rovněž nedá spát - a nyní dokonce i jeden odvážný politik (po "bolševické televizní revoluci" z roku 2001 se zatím všichni báli i jen ceknout) - přicházejí s návrhy, o nichž bychom měli přinejmenším vědět. A přemýšlet. Nebo snad i víc?


pp


Petr Štěpánek: Takhle už to nejde dál


Nespokojenost se zpravodajstvím a publicistikou České televize narůstá geometrickou řadou. Nikdy v minulosti nebyly odpovědné instituce zavaleny takovou spoustou nesouhlasných reakcí. A do toho zasedá Rada České televize.

"Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků, nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie,"řekl Michal Jankovec, člen Rady České televize, na zasedání rady dne 4. února 2015.

Senátor Jan Veleba navrhuje, aby po dobu 5 let televizní a rozhlasový poplatek neplatily osoby, které byly vysíláním České televize či Českého rozhlasu poškozeny

Jsou pouze dvě možnosti. Buď je pan radní, jenž se do rady usadil s podporou ODS, prosťáček, co plácá nesmysly, které mu slina přinese na jazyk. To je ovšem ta méně pravděpodobná varianta. Nebo - a to je daleko pravděpodobnější varianta - pan radní vůbec neplácal, ale jen se zapomněl, pročež v nestřeženém okamžiku vyslepičil něco, co mělo zůstat utajeno za dveřmi Kavčích hor.

ČT soustavně porušuje zákon

Zároveň ovšem platí, že zas tak velký objev to není, neboť skutečnost, že Česká televize již dávno není svobodným médiem, nýbrž pouhým nástrojem brutální europropagandy a všech negativ, jež s tím souvisejí, vidí na veřejnoprávní obrazovce den co den každý, kdo má oči, uši a v hlavě mozek. Novinkou je pouze to, že nám na to dal potvrzení s razítkem pomazaný českotelevizní radní.
Jenže to, co Jankovec "oficiálně" provalil, je daleko vážnější, než se na první pohled může zdát. Zákon o České televizi totiž médiu veřejné služby předepisuje, že: "Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů." Za situace, kdy Česká televize své zpravodajství a publicistiku pojímá "dle doporučení Evropské komise", což vlastně není nic jiného než opětovné zavedení pomyslného ústavního článku č. 4 o "vedoucí úloze", její informace nejsou ani objektivní, ani ověřené, ani vyvážené a už vůbec ne všestranné. Jinými slovy: Česká televize soustavně porušuje zákon.
Pak se ovšem nabízí otázka, k čemu si my daňoví a "koncesionářští" poplatníci vlastně vydržujeme nejen těch 15 členů Rady České televize, ale také 13 členů Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, když namísto toho, aby při tomto flagrantním porušování zákona zasáhli, naopak okolo České televize vytvářejí ochranný val? Odpověď je jednoduchá: K ničemu!
Pak ovšem nezbývá než vzít věci do vlastních rukou. V článku 23 Listiny základních práv a svobod, jež je součástí Ústavy České republiky, se píše: "Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny."

1) Před nějakou dobou jsem psal o zvůli.....

....německých soudů a německé vlády, kdy povinně nařídili dětem předškolního věku!!!!! 3-5 LET SEXUÁLNÍ VÝCHOVU. Bylo to ještě na OSUDU.CZ Jednalo se o sexuální výchovu ve školce. Jako monstrproces obětovali jednu spořádanou rodinku jako odstrašující případ. Matka ani otec nesouhlasili s touto zrůdností vlády a státu, a proto je do školky neposílali a vše odmítli.

Děti odebrali rodičům a matku a otce dali do vyšetřovací vazby do vězení. Nevím, jak celý případ skončil, přestal jsem se o to zajímat.
Vzhledem k tomu, že parlament v EU a v Německu se začíná zabývat zákonem o pedofilii, kdy přestane prakticky pedofillie existovat a dokonce chtějí povolit INCES v rodinách, zamýšlím se nad tím, pro koho pracují vlády a politici.
Mně je to zcela jasné. Je to satanistické spolčení a ovlivnění na příkaz černého papeže a kardinála J..... ÚDAJNÝCH POLITIKŮ a vlád nejen v EU.
Aby mohli zamést po celém světě pedofilii politiků, soudců, policistů (ze skupiny těch nejvyšších) a hlavně proboštů v kostelech, kněžích a dokonce i nejvyšších ve Vatikánu, musejí přistoupit k těmto tahům, uzákonit je a vše legalizovat. Potom nemohou nikoho trestně stíhat a mohou zneužívat děti, které nemají ještě rozum.
Nechápu, v jaké společnosti zrůd jsme se ocitli.

Na Slovensku s legalizací této zrůdnosti začínají rovněžtak. Čekám, kdy se to objeví v české kotlině!!!!!????

tm dodává: navrhuji občanskou neposlušnost a neplatit daně politikům a finančákům, kteří navrhují a schvalují zrůdnosti tohoto typu. Tak jak je to v dnešním článku 2. Nechat vyhladovět i politiky.

Šokující knížka sexuální výchovy pro děti v předškolním věku

Napsal Svět kolem nás dne 14. únor 2015. Kategorie Zajímavosti
Do redakcie LifeNews prišiel email s fotodokumentácie knihy pre sexuálnu výchovú deti v predškolskom veku.
Prinášame celý email s fotodokumentáciou:
FW: Nafotená knižka sexuálnej výchovy pre škôlkarov

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mariankosnac mariankosnac | 16. února 2015 v 3:00 | Reagovat

1) Tá kniha sexuálna výchova je pre deti od 6 rokov. Ale aj tak veľmi skoro. 6 ročné ešte ani nevedia čítať a už sa musia pripravovať na sex. To musel vymyslieť nejaký pedofil.

2 stenly919 stenly919 | 16. února 2015 v 5:03 | Reagovat

Ten lev na minci je na rozdíl od toho lva na bevku dvouocasý a dvouocasý lev byl i ve státním znaku. Takže fakt nevím, jestli ten jednoocasý lev znamená znak české republiky. Napadá mě, že by to tam mohl i někdo schválně nastříkat, otázkou je ale proč ?

3 ivo z rodu tesařů ivo z rodu tesařů | 16. února 2015 v 9:32 | Reagovat

Ten znak je Polska. Naše armáda používá kulatou vlajku a náš lev je dvouocasý

4 ok ok | 16. února 2015 v 9:53 | Reagovat

Nezbývá než aby se centralizace europrdele odporoučela. http://www.chelemendik.sk/Rozpad_EU_je_neodvratny_222991844.html

5 ok ok | 16. února 2015 v 10:02 | Reagovat

Ad děcka, ty zatím nemám, ale do školky bych je dneska v žádným případě nedal, to bych si už zařídil. A kdo by je chtěl očkovat rtutí a hliníkem, toho naočkuju mědí a olovem. To je samozřejmě ta poslední varianta z vícera.

6 mariankosnac mariankosnac | 16. února 2015 v 11:48 | Reagovat

[3]: To sedí. Poliaci vraveli, že ukrajine radi predajú zbrane.

7 FL FL | 16. února 2015 v 16:32 | Reagovat

Píseň Řekni,kde ty prachy jsou? https://www.youtube.com/watch?v=9DZM-wpr47Y#t=117

8 Ľama Ľama | 16. února 2015 v 19:06 | Reagovat

Tak Česká Televize si nasadila roli černého mága a dokonce diváky už ovlivňuje černou magií. Dnes proběhl rozhovor s ukrajinskou úřednicí na ČT24 a bavili se tam o příměří, které bylo podepsáno v Minsku a ta ženská se tam rozčilovala až to působilo emočně, ještě chyběly krokodýlí slzy a říkala, dokud nebude Putin zastaven ( rozuměj zavražděn ) tak se situace na východě Ukrajiny nezlepší.
Takže z toho vyplývá, že Česká Televize chce vnutit českému diváku názor že dokud někdo nezavraždí Putina, protože on je podle nich Hitler a Stalin v jednom, tak budou pokračovat nepokoje.

A bohužel začíná si to myslet i některá omladina v našich školách. V novinách jsem četl, že mladí lidé na gymnazíích považuji Putina za vřed Evropy a bude hůř. Pokud oni tu černou magii proti Putinovi budou tak spinovat, možná skutečně dojde na to co si přeje západní elita. A je mi z toho špatně :-(

9 kocourmourek kocourmourek | 16. února 2015 v 21:11 | Reagovat

S TROCHOU POMOCI MÝCH PŘÁTEL
With a little help from my friends
https://www.youtube.com/watch?v=abX3PZDZ1bk
Autoři: Paul McCartney a John Lennon, Beatles
Provedení: Joe Cocker, skupina Queen, sólisté, sbor a orchestr
A tady ještě jednou, v Kolíně nad Rýnem: https://www.youtube.com/watch?v=qzDLZa01bYU
Tato proslulá píseň v Cockerově známém pojetí zní jako vzývání, jako hymnus, jako oslava přátelství a naděje. Pomohou nám přátelé lidstva? Zvládneme my sami udělat vše, co je v našich silách?
Zítřek, úterý 17. února 2015, je pro nás velmi zlověstné, pro nepřátele lidstva ale velmi důležité datum! Podaří se jim zítra položit nás na lopatky, nebo to ještě zvládneme a snad je postupně zneškodníme a vytlačíme odtud?
Situace je krajně vypjatá, jde o všechno! Příměří na Ukrajině se hroutí. Rozjímejte o tom a učiňte vše, co je ve vašich silách, abyste zachránili sebe i ostatní. S malou pomocí vašich přátel! Je v tom naše naděje, s nimi to snad dokážeme! kocourmourek

10 sv. sv. | 16. února 2015 v 22:08 | Reagovat

[8]: ČT jsem byl odhlásit před nedávnem na poště, jen vyzvednout papír a říct číslo SIPO a on ji to system sam vytiskne. Pak vyhodit TV oknem, napsat duvod že nevlastníte přijimač, podškrábnout a je to.

11 mariankosnac mariankosnac | 16. února 2015 v 22:51 | Reagovat

[8]: Mocný ľudia ako Putin, Obama majú proti čiernej mágii ochranu. Aj Hitler mal ochranu, preto prežil nespočet atentátov, ale bol blbý a robil chyby, porušil určitý zákon a to že zabil svojho ochrancu a preto nakoniec dopadol zle.

12 Ľama Ľama | 17. února 2015 v 0:14 | Reagovat

[11]:Nepochopeno !!!! Ta černá magie nemá být namířena proti Putinovi ale proti běžným lidem. Bude to velké tóčo. A dovedete si představit jak budou reagovat ti, jejichž mozky jsou zničené počítačovými hrami a plné násilí ? Podívejte se jak černá magie působí na lidi co hrají WarCraft, určitě bude mezi nimi ten, který spáchá atentát na ruského prezidenta.

13 mariankosnac mariankosnac | 17. února 2015 v 4:29 | Reagovat

[12]: Aha, tá čierna mágia je namierená proti bežným ľuďom, (aby išli proti Putinovi), to je pravda.

Ale aj tak, Putin asi má dobre zabezpečenú aj fyzickú ochranu, aby ho nejaký atentátnik len tak nedostal.

14 irini irini | E-mail | 17. února 2015 v 6:49 | Reagovat

[9]:A ještě Joe Cocker z r. 1969:
https://www.youtube.com/watch?v=T4_MsrsKzMM&list=PLFA2D32A01B2A9076&index=27

15 arny arny | 17. února 2015 v 7:55 | Reagovat

[12]: :) hral som WarCraft, WOW + dalsie stovky hier a nemam chut zabijat.
Iba ak dat po nose niekomu, kto tvrdi taketo sprostosti, ze hrac je automaticky killer.
Suhlasim, ze je dnes vela hier (typu GTA, Call of Duty, Far Cry), ktore podporuju nasilie, no vzhladom na ich mnozstvo a pocet ludi/deti, co ich hraju, by podla Vasej teorie uz mala byt zavrazdena polovica ludstva.

16 Adam Adam | E-mail | 17. února 2015 v 10:08 | Reagovat

http://www.krajskelisty.cz/plzensky-kraj/okres-plzen-mesto/7682-ukrajina-ocima-ucastnika-pozorovatelske-mise-valka-oligarchu-mobilizace-zen-vypalovani-kostelu-a-pravy-sektor-kseftujici-s-lidskymi-organy.htm

17 irini irini | E-mail | 17. února 2015 v 10:26 | Reagovat

[9]:Nebo ještě tento odkaz:
https://www.youtube.com/watch?v=POaaw_x7gvQ

18 sv. sv. | 17. února 2015 v 11:17 | Reagovat

[12]: Leda tak kulový, moc koukáte na bednu,anebo moc hrajete warkraft. Bedny lze vyhodit oknem, až budou např. projíždět papaláši z finančáku či vlády.pod nima.

19 Lu Lu | 18. února 2015 v 17:48 | Reagovat

Ta knížka není pro předškoláky ale pro děti od 6 let.
A je docela normální, že děti se o to zajímají a jsou zvědavé už i několik let předtím, než jsou samy zralé k tomu mít sex; i za mého dětství existovaly knížky, kde tohle bylo vysvětleno způsobem srozumitelným pro děti. Mnoho rodičů se stydí a neví, jak jim to vysvětlit, nevidím nic špatného na tom, že existuje tenhle typ knížek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.