07.02.2015 okénko marného.....

7. února 2015 v 19:31 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno sobota 07.02.2015 19:40:54

1) Na naléhavost situace a vážnost .....

....celkového dění v Evropě mně upozornil kocourekmourek a hned publikuji mejlíka:

Včera 06.02.2015 v 21:21:21

.....v tuto chvíli jednají v Kremlu spolková kancléřka Merkelová a francouzský prezident Hollande s ruským prezidentem Putinem. Nevzali s sebou dokonce, snad ve spěchu, snad kvůli naléhavosti situace, ani svoje ministry zahraničí! Nejde přitom jen o Ukrajinu, jak se nám tvrdí. Patrně je důvodem něco, co se skrývá za záležitostí Ukrajiny, a je to vážné, velmi vážné a dotýká se to bezprostředně také České republiky. Už jsem na to před nedávnem upozornil svým odkazem v Diskusi na Osud.cz a myslím, že i Tebe. Pokoušejí se najít řešení k přemostění a aspoň dočasnému rozuzlení velmi složité a vážné situace, v níž se právě nacházíme. Právě se mi podařilo na různých místech v internetu najít vysvětlení, která snad aspoň zčásti naši situaci objasňují. Nevím, zda dnes večer řešení najdou, myslím si, že spíš ne, protože situace je opravdu velmi složitá a asi to tedy ještě bude trvat. Čas vyprší 14. dubna 2015. Ale možná, že ruskému prezidentovi dokážou navrhnout
něco objevného, co by mohl přijmout. Těžko předjímat, snad se něco víc dozvíme zítra ráno (sobota, 7. únor 2015) jako výstup z jejich jednání. Pokud se to nedozvíme, snad bych se pokusil nějak stručně sepsat, co vlastně se asi děje, abychom si podle možnosti mohli udělat nějaké závěry a směry postupu sami. Každopádně mám dojem, že velmi silně praská v krovu! Držme si palce, abychom tuhle zatáčkou dějin ve zdraví projeli! Ozvu se podle okolností později. kocourekmourek

Včera 06.02.2015 21:40:45

Právě jsem si otevřel: Sedí u známého krbu v Kremlu! Popisek obrázku v tuto chvíli zní: POSLEDNÍ POKUS V MOSKVĚ. SPOLKOVÁ KANCLÉŘKA MERKELOVÁ A PREZIDENT FRANCIE HOLLANDE JEDNAJÍ SE ŠÉFEM KREMLU PUTINEM.

Hned při prvním čtení článku je zřejmá nervozita a popletenost novinářů, je to zjevně nad jejich síly! I jejich banální, snadno ověřitelné informace o hodině příletu si naprosto odporují, text zpočátku mluví o jiné fotografii a úplně odjinud, než která je zobrazena! Hned vzápětí se dozvídáme, že kancléřka přistála na letišti Vnukovo v 18.00 hodin, ale nehodlá v Moskvě
přenocovat!! Situace údajně "není veselá".

Stanovisko, které vydala kancléřka před svým odletem do Kyjeva a Moskvy a které je všude citováno, obsahuje přinejmenším dvojí sdělení: jedno otevřené a druhé zaklíčované. To druhé je srozumitelné jen těm, kteří jsou zasvěceni do skutečného stavu věcí. A ten je právě velmi vážný. Jedná se tedy mezi nimi ve skutečnosti patrně o něčem ještě daleko vážnějším, než je situace na Ukrajině! Protože se to v první řadě týká Ruska, Francie a - nazvěme to tak - takzvané Spolkové republiky Německo!

Jsem teď už příliš unavený celodenní prací, než abych to dokázal stručně a srozumitelně napsat, je to ostatně příliš hrozné a veliké. Snad ráno budeme vědět víc a já budu trochu odpočinutý, abych Ti sdělil, co o tom zhruba vím. Ale Tvoji čtenáři by to asi měli vědět, bez ohledu na to, zda to dokážou pojmout nebo ne. Už jen proto, že se to promítá, tlačí sem k nám, do České republiky a že to může a snad i bude mít vliv na rozlohu našeho území!!

tm: jsem na cestách a vracím se zítra ráno, potom dáme vědět, o čem se asi jednalo.0) Důležité upozornění pro čtenáře.....

....vzhledem k tomu, že se zde opět oběvili trolové, bylo nutno, přesně tak jak jsem očekával, zavést moderované diskuze. Dělá to mnoho vebů a perfektně to funguje. Dnes mně někdo volal do zahraničí, abych se podíval na stránky a na komentáře, co se děje.

Kvůli trolovi jménem proud, který začínal používat různá jména a adresy IP ze zahraničí, tedy z PROXYSERVERŮ a urážel lidi, musel jsem diskuzi odedneška začít moderovat. Zde si můžete přečíst některé jeho výplody.

45 Steboumluvim Steboumluvim | Dnes v 13:46 | Reagovat
Je dobre ze u toho sedis a ctes co ti pisu,hlavne u toho nezapomen premejslet,ehm,"admine" :-).
46 hádej kdo hádej kdo | Dnes v 13:48 | Reagovat
běž do hajzlu admine se všemi tvými články a veškerými nesmysly,které zde máš.Nedá se to číst.Seš debil
47 TY! TY! | Dnes v 13:49 | Reagovat
A jestli kolem sebe nevidis to stado ovcanu sotva vytahnes paty z baraku,o cem to asi svedci?? Tim spis ze si myslis ze jde o urazku,to bohuzel v zadnym pripade nejde :-( .
48 Amimochodem Amimochodem | Dnes v 13:53 | Reagovat
Ze ti pise proud poznas jednoduse,pisu slusne,nejsem na urazky ani urazeni zvedavej,takze mimochodem nevim,kam jsi tim prve miril,kdyz jsi me jakysi urazky prirknul:-). Ze se nekdo prida a nazve te i jinym jmenem neni uz v moji rezii!

Reagoval na moji odpověď kde mu zakazuji diskutovat.

44 admin admin | Dnes v 12:41 | Reagovat
Bylo by dobré, kdyby si člověk s nickem "PROUD" uvědomil následující fakta.
Jakékoliv věty po celém světě končí tečkou a za ní je mezera. Trolové kdysi přišli na to, že mohou psát věty bez mezer za tečekami a po několika větách, u delšího textu je systém vyhodnotí jako spamování. Text se nezobrazí. Uložené texty automaticky skočí do spamu. Ihned začnou napadat admina a správce blogu za údajný "výcvik stáda" jak to sám velký "PROUD" napsal v komentáři 41 a sám si nahrává na smeč. Potom následují slova o demokracii a jiné. Do doby, než zde přišel jmenovaný nick, byl zde klid. Rozpory a mírné urážky zde teprve zavedl dotyčný, který povyšuje určitý blog, ale sám zde nediskutuje. Doposud jsem to toleroval, ale co je moc, toho je přespříliš.
Jestliže někdo neumí číst co je neustále napsané v záhlaví blogu, je mi to líto:
Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.
Aby zde někdo o lidech kteří diskutují hovořil o výchově stáda, děkuji nemáme to za potřebí.
Když se někomu blog nelíbí, nechť zde nechodí a zbytečně neotravuje diskuze. Děkuji za pochopení a nick PROUD je pro další diskuze blokován.
Znovu a opět opakuji:
JAKÉKOLIV DUCHHOVÍ VĚDY JSOU UMĚLÉ A MAJÍ ZA ÚČEL ZAVÉST LIDI DO SLEPÉ ULICE, TAK JAKO CHANELINGY A V E Š K E R Á NÁBOŽENSTVÍ.
A opět opakuji prosbu:
Pište pouze, máte-li co říci a diskutujte k tématu.

Opakuji:

Pokud nebudete zdvořilí a slušní k druhým, komentáře nebudou ZVEŘEJNĚNY.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 stenly919 stenly919 | 7. února 2015 v 20:46 | Reagovat

Tak v sračkometských médiích tvrděj, že jde o ukrajinu, alespoń podel idnes. Mám pocit, že by na tom mohlo být aj malý kůsek pravdy, že téma ukrajina bylo jednou z věcí, keré zam probírali. No uvidíme, co bude dál...

http://zpravy.idnes.cz/merkelova-hollande-mirovy-plan-ukrajina-putin-fqr-/zahranicni.aspx?c=A150207_120021_zahranicni_skr

2 Henryho Henryho | Web | 7. února 2015 v 21:29 | Reagovat

v bývalé ukrajině maj veliké problémy s jadernými elektrárnami, do "některých" se pokusily umístit palivo z westig.....ssa
ostrahu jel. zajišťuje pravý sektor! na internetu se objevily info, že "některé" elektrárny jsou zaminovány - prý se čeká na příznivý vítr...aby foukalo na východ......rusové dělají vše proto aby foukalo na západ.....nízký tlak, sklalární technologie jsou aktivní!!!
"některé" elektrárny na uhlí jsou odstavené...není palivo...rusko začalo nouzové dodávky el. energie, uhlí a plynu aby se zabránilo blackoutu O_O

3 Petrklíč Petrklíč | 7. února 2015 v 23:13 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=hYJJ3Fuuiss

4 jarda rosa jarda rosa | E-mail | 8. února 2015 v 11:30 | Reagovat

TM znám tě od osudu.
Máme mnoho známých.

1-Za mě  a ty to víš, nemá cenu plýtvat energii na diskuzi s těmito lidmi.
2-víme že to jsou trolové
3-diskutuji na forech přes 10 let a jeto jako s větrnými mlýny.
4- ty lidi to číst nemusí, ty lidi sem chodit nemusí..natožpak reagovat na komenty. dělají to ze své strany jen aby urážely,přitom! do diskuze ničím nepřispějí..

Verdikt za několik let.? nevšímat si jich.pže každá odpoved jim je provokuje k protiakci.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.