04.02.2015 okénko marného.....

4. února 2015 v 17:29 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 04.02.2015 23:54:54


4) Všichni jsme se zbláznili.....

....netřeba koment.

3) Nechápu.....

....počítač mně dnes nějak blbne a dělá si sám co chce. Opět se neuložil článek tak jak měl????? Opět druhý pokus.....

2) Článek, který jsem měl na dnešek.....

....připravený a slíbil jsem Vám ho, se mně při ukládání nepochopitelným způsobem vymazal a nemohl jsem ho najít ani v rozepsaných. Nechápu. Proto ho celý musím napsat znovu. Děkuji za pochopení.
Všechno špatné je k něčemu dobré, a proto před zveřejněním slíbeného, dostanete zajímavou smlouvu, kterou každý z Vás podepsal. Tak si nestěžujte.

1) Dnes už celý svět ví.....

....že největším agresorem a usurpátorem na planetě Zemi jsou SS A. Jsou naprosto bankrot. Oficiálně přiznaný dluh je 18 biliónů dolarů. Skutečný dle nejposlednějšíchs odhadů je dvojnásobek uvedeného. A stále si nedají pokoj. Potřebují na jejich přežití drancovat další země.
usa vs rusko

Analytik: USA stále zvažují vojenskou akci proti Rusku.

Spojené státy stále zvažují vojenskou konfrontaci s Ruskem, kvůli krizi na Ukrajině, podle srbského analytika.
Joaquin Flores, geostratég a ředitel Center for Syncretic Studies, učinil tyto poznámky v telefonickém rozhovoru pro Press TV, když komentoval tvrzení amerického prezidenta Baracka Obamy, který prohlásil, že Washington neusiluje o vojenskou konfrontaci s Ruskem kvůli krize na Ukrajině.

"Již jsem se vyjádřil jasně, že by nebylo efektivní, abychom se zapojili do vojenského konfliktu s Ruskem, kvůli krize na Ukrajině," uvedl Obama během své nedělní návštěvy Indie.
Flores uvedl, "Na první pohled to může znít jako pozitivní vývoj."
Ale "je třeba chápat souvislosti,"dodal. "Odbalujíc vrstvu dvojsmyslu a pokrytectví, zjistíme, že od převratu, který USA zahájily na Ukrajině asi před rokem, to byly USA, kteří stojí v čele současného vojenského konfliktu až dodnes."
"Jsou to Spojené státy, kdo financuje a podporuje různé extremistické prvky na Ukrajině," dodal.
V loňském roce, Victoria Nulandová, americká náměstkyně státního tajemníka pro evropské a euroasijské záležitosti prohlásila, že Washington "investoval" v posledních dvou desetiletích asi 5 miliard dolarů k "prosazování demokracie" na Ukrajině.
V únoru 2014, Nulandová navštívila Ukrajinu, kde se setkala s proti-ruskými politiky, kteří organizovali protivládní protesty, které vedly k vypuzení Viktora Janukovyče, demokraticky zvoleného prezidenta země.
"Nejedná se jen o 5 miliard dolarů, které veřejně připustila Victoria Nulandová, ale o mnohem, mnohem víc," uvedl Flores.
Dodal, že takzvané neziskové organizace ve Spojených státech, jako jsou, americká agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID), Národní nadace pro demokracii (NED) a soukromé nevládní organizace, používají taktiku barevné revoluce na Ukrajině.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 4. února 2015 v 17:59 | Reagovat

Jen ať si zvažujou co chtěj. U podobných zpráv čtu jen titulek a jdu od toho :-D

2 sv. sv. | 4. února 2015 v 19:24 | Reagovat

TM povídal že zveřejní něco jak postupovat proti současnej virům, místo toho tu je článek ála hovninky.cézet ???

3 FL FL | 4. února 2015 v 20:58 | Reagovat

[2]: Taky by mě to zajímalo.

4 Ľama Ľama | 4. února 2015 v 21:25 | Reagovat

Hele koukám,že by radši měli toho Breivika pustit na svobodu aby v Norsku udělal pořádek se svou vervou :-)) To byla z mé strany hloupá ironie týkající se toho co chtějí v Norsku uzákonit. A stále mi Norsko opět těžce hořce chutná, aneb něco smradlavého je ve státě Norském. Teď se místo o tom, kdy Norsko zabavilo české děti mluví o novém zákonu, jde proti zdravému rozumu.

Zajímalo by mne co si o tom myslí Tomáš Marný ? V Norsku chtějí uzákonit respektive trestat lidi, kteří pomáhají bezdomovcům. To, že v Norsku mají zákon, kde nesmíte dítě plácnout po zadku, ani na něho křičet nebo ho výchovně usměrňovat, jsem jakž takž přijal, ale co mi nejde pod vousy je tento paskvil který trestá lidi, kteří pomáhají bezdomovcům.
http://www.info.sk/sprava/57651/za-pomoc-bezdomovcovi-vazenie-v-norsku-navrhuju-novy-zakon/

5 Ľama Ľama | 4. února 2015 v 21:39 | Reagovat

[4]:Aha, tak teď vlastně jsem už to pochopil jak by řekl Václav Havel tu smysluplnost potřeby tohoto zákona, cílem je, aby se nevytvářely uměle sítě bezdomovců, kteří budou žebrat na ulicích, protože se někdo obává, že za tím stojí organizovaný zločin. Tedy něco jako pasáci bezdomovců.  Jenže tenhle zákon bude znamenat, že lidé přestanou být soucitní a budou necitelní vůči druhým lidem. Takže se děje přesně opačně než po nás chce nová epocha lidstva, tedy místo abychom šli z hlavy do srdce tak jdeme cestou opačnou ale jak praví jeden z karmických zákonů, na každou svini se vaří voda  tak i Norové karmicky na to doplatí, pokud tohle budou akceptovat. Počátek sodomy gomory ?

6 Ľama Ľama | 4. února 2015 v 21:52 | Reagovat

Všiml si něgdo jak odborníci na nutnost očkování zjistili, že očkování je vlastně marné, protože chřipkové viry a bakterie náhle začaly silně mutovat a začínají být agresivnější ?
No já bych jen dodal, že se tomu nemohou divit, žádná očkovací vakcína nás neochrání před námi samotnými. Kdyby lékaři a farmacie se na školách učili duchovno nemohli by argumentovat o nutnosti očkování, které je zbytečné. Totiž viry a bakterie musí mutovat, tak jak mutuje lidská mysl. V meditaci jsem dostal odpověď, viry a bakterie jsou agresivnější právě proto, že je agresivní i lidská mysl, která vytváří destruktivní programy ( myšlenky ) a lidé se obalují strachem a zejména pak porušují boží zákony tedy vytvářejí svým jednáním karmu. Pak mi došlo, že v něčem měl pravdu i Sergej Lazarev, že kdyby lidská mysl tedy člověk neporušoval vesmírné zákony, viry a bakterie by nemusely existovat. Ony totiž neexistují ve vyšších dimenzí, protože tam je pole JEDNOTY, ony musí existovat v nevyspělých světech jakým je 3.dimenze a čím je lidská mysl egoističtější, a oddělená od Boha o to více pak vznikají různí paraziti, larvy, atd.

Doporučení následující : Já osobně veškeré typy chřipkových virů beru jako nejlepší boží požehnání, které se nám lidstvu dostává je to potvrzení o tom, že lidstvo jde špatnou cestou a dokud se nezmoudří tak dál budeme v tzv. ohrožení agresivních virů a bakterií. A pokud na sobě pracujeme, zpřítomňujeme se, zvedáme své osobní vibrace a jdeme cestou Jednoty tak tyto bacily se nám mohou vyhnout, protože už nejedeme podle starých vzorců destruktivního chování a myšlení. A čím je člověk vnitřně destruktivnější tím víc nám vesmír posílá do cesty destruktivnější bacily kteří nás ohrožují v době kdy jsme nejvíc zranitelní. Jak by řekl moudrý Sergej Lazarev, vesmír se tak chrání před námi a proto tu zde máme chřipkové viry. Takže je to podle zákona zrcadlení jako dycinky ....

7 mariankosnac mariankosnac | 4. února 2015 v 22:32 | Reagovat

[5]: Presne tak. V Nórsku je asi najlepšia životná úroveň na svete, nóri sú vcelku sociálne cítiaci ľudia, ktorý (okrem toho že zachraňujú deti z chudobného česka) dávajú bezdomovcov peniaze a bezdomovecká mafia to zneužíva. Ale na tento zákon doplatia aj bezdomovci ktorý k mafii nepatria a žijú z toho čo vyžobrú. A doplatia ľudia ktorí len chcú pomôcť bezdomovcom. A tí čo s takýmto zákonom súhlasia na to karmicky doplatia tiež.

[2]:  tm sľúbil aj že urobí rozbor obálky časopisu Economist. Ale verím že ten článok ako sa brániť proti chemtrail vírom spraví. Otázne je ako dlho mu to potrvá a či to bude použitelné. Lebo rady ako octovanie moc použiteľné niesu, nie každý si môže dovolit vyparovať do vzduchu litre octu.

8 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 4. února 2015 v 22:42 | Reagovat

[7]: Ocet je oproti spoustě konzumních zbytečností, za které lidi vydají mnohem víc peněz, relativně levná a dostupná věc téměř pro každého vyjma bezdomovců.

9 Jana B. Jana B. | 4. února 2015 v 22:55 | Reagovat

Víte co je marný boj ? Marný boj je hledání pravdy. Pravdu nemůžete najít, pravdou můžete jen být. Nepřišli jsme na tento svět proto, abysme poznali nějakou Pravdu,
přišli jsme proto, abysme poznali, kdo vlastně jsme .. Takže o co tu vlastně jde? O Tohle ..
Nehledejte Boha, nehledejte Pravdu, nenajdete ji.
Nemůžete to najít. Vy tím můžete jedině být ..A teď: Jak na To ?Buďte si vědomi sami sebe !!Obraťte pozornost na vnitřní pocit existence !!Mysl se automaticky ztiší a spontánně je prožíván přirozený stav bytí - bez představ a programů, které vás jinak neustále melou v obsahu mysli. Pravda není za myslí, pravda je za obsahem mysli !!Při činnosti je potřeba dát část pozornosti ven do projeveného světa a část pozornosti stále obracet na vědomí sama sebe, abyste neulítli ! Pak je všechno tak, jak má být. Všechno se skládá jako puzzle. Přichází vše, co přijít má. Odchází, co odejít má. Odpadají touhy a přání, protože tam dochází k vnitřnímu naplnění. Až dojde k prožitku, že jste vším - tudíž není co hledat! Touha pak odpadne sama. Po čem byste toužili, když kromě vás nic jiného neexistuje.
https://www.youtube.com/watch?v=sJhFcBHQubo
óoh tahle slova by se měla vytesat do kamene. Děkuji

10 Jana B. Jana B. | 4. února 2015 v 23:19 | Reagovat

Kdo jsem vlastně Já ?!
Osvobození je stav vědomí, kdy mysl nekoncentruje svoji pozornost speciálně na žádnou ze svých odnoží, ať je jí bytost či cokoliv jiného, ale na samotný Zdroj těchto jevů.. . ..tím, že je pozornost zaměřena neochvějně na svůj zdroj, dochází ke spontánní anihilaci všech iluzí jednotlivých jevů, které si mysl po miliónech vymýšlí .. pak vše je Jedním a tímtéž _ Já Jsem .

Musíš dát svolení ke svému zániku,
ale tady (ukazuje na střed hrudi),
ne tady (dotýká se hlavy) ..

Pak všechno řídí srdce,
ty už to neřídíš,
ty už nejsi...

... A o všechny tvé potřeby je postaráno .
https://www.youtube.com/watch?v=tZMJZqO0lRU

11 sv. sv. | 5. února 2015 v 0:12 | Reagovat

ad 3/

co zkusit odpojit od netu- buď fyzicky kabel či vypnout zářič, napsat, uložit článek aspon 2 kopie, připojit a poslat

12 sv. sv. | 5. února 2015 v 0:19 | Reagovat

[7]: ale může. Počasí se snaží nebo i snad je přírodní,ale když začnou zmetci kydat ty srajdy je dobrý jim ukázat že i v mrazu jde roztopit řádnej oheň na ohništi tj platba energie temeř žádny oproti el. vařiči, na ohni rošt na něm 50l kastról a už to jede.
...za 2 hod je chvili temeř modro, pak chvili sněží - ještě z mraku, pak chvili sněží už z modrý oblohy a zas je modro.

13 sv. sv. | 5. února 2015 v 0:21 | Reagovat

opět něco "předčasně"

http://prntscr.com/6165x7

14 ok ok | 5. února 2015 v 10:12 | Reagovat

"4) Všichni jsme se zbláznili....." -tos napsal hodně špatně titulek.

Ideální by bylo, kdyby ukroši najednou byli osvíceni, dostali rozum, zbraně zahodili a šli dom. Nebo na Kyjev. To ale měli udělat už dávno. No a jelikož se všichni spolupodílí na masovým vraždění lidí pro nic za nic, NEBOLI JSOU ÚTOČNÍCI, zaslouží si smrt, úplně stejně jako Němci za druhé světové.

15 Robo Robo | E-mail | 6. února 2015 v 5:07 | Reagovat

Kto je tá múdra žena, prosím?
Rád by som si ju vypočul aj naživo, ak sa bude dať..
Ďakujem!

16 Robo Robo | E-mail | 6. února 2015 v 5:08 | Reagovat

..to patrilo Jane B. :-)

17 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. února 2015 v 10:54 | Reagovat

[16]: :-D  :-D tak to bych vážně neriskoval, mohl bys být nadosmrti poznamenanej.

18 mariankosnac mariankosnac | 6. února 2015 v 11:58 | Reagovat

[16]: Jana B oblieza ezoterické weby a opisuje z nich alebo si vymýšla. Naživo by som "ju" neriskoval, ani neni isté či je to žena. (občas používa mužské nicky)

19 Robo Robo | E-mail | 6. února 2015 v 12:17 | Reagovat

..myslím tú múdru ženu v Janinom odkaze.

..a ze vy zatiaľ nieste dosť múdri, aby ste tie slová nepochopili, vám rozhodne nedáva právo kohokoľvek súdiť.

20 mariankosnac mariankosnac | 6. února 2015 v 16:37 | Reagovat

[14]: "4) Všichni jsme se zbláznili....." tm myslel asi tých ukrošov

[19]: hovorí si Marcelka z hor

21 Robo Robo | E-mail | 7. února 2015 v 17:09 | Reagovat

mariankosnac: ďakujem!

22 FL FL | 10. února 2015 v 20:18 | Reagovat

CESTY K SOBĚ - Marcelka z hor. https://www.youtube.com/watch?v=yfkJEEdWR40

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.