úterní okénko marného

6. ledna 2015 v 5:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 06.01.2015 10:45:54

5-5) Každému doporučuji si přečíst následující.....

....článek.

Jak fungují americké výzvědné služby v Česku? Jak Američané získávají spolupracovníky v naší zemi? Proč má BIS svázané ruce? Byl Havel homosexuál? Svědectví bývalého příslušníka vojenské kontrarozvědky VKR, exkluzivně pro AE News!

5) Jak se mění kreditní karta na dluhopis.....

....podvody, které jsou připraveny na lidstvo důmyslnými tahy kompletního bankovnictví a finančního sektoru. Je zajímavé si poslechnout kratičký film v angličtině se slovenskými titulky.

4) Systém jménem MATRIX je připraven.....

....na lidi mnoho století dopředu. Neustále o tom píši. Různými podprahovými daty a informacemi, připravují lidi na budoucí děje. Činil tak i v minulosti, můžeme říci hned od začátku i Walt Disney. V roce 1959 vytvořil film o "neexistujících" chemtrails a modifikaci počasí.
Film "Eyes in outer space" obsahuje některé až strašidelně pravdivé scény o budoucích úpravách počasí.
Přibližně v čase od 18 minuty je ukázka různých metod změn počasí. Ve filmu jde však o klasickou Hollywoodskou propagandu, kde je úprava počasí využita k dobrým účelům. To se však nedá říct o současných modifikacích, které se používají pod kontrolou vlád na snížení populace lidské rasy, jak uvádějí mnozí odborníci.3) Neustálé vymývání mozků lidem médii.....

....v České Republice, pracuje v současné době na největších obrátkách. Snaží se jim vnutit pocit, že Rusko je bankrot, nebo těsně před. Opak je pravda. Jsou to holé nesmysly vymyšlené na neustálé poškozování Ruska a jeho vůdce Putina. Mnohaletý expert na německé burze a odborník na finanční toky, Dirk Müller, vyjádřil přesvědčení, že mnoho jiných států je v současné době bankrot, rozhodně ale né Rusko. Má k bankrotu hodně daleko. Proto je důležité se uklidnit a věřit řečenému.....

2) Vystoupení Nikolaje Starikova.....

....z jakého důvodu nemůže západ začít na Ukrajině velkou válku. Zajímavé poznatky.

1) Nikdy jsem nevlastnil televizi.....

....ptáte se proč????? No protože Vám televizí vymývají mozek a poslední zdravý rozum. Když se podíváte na níže uvedený kratičký film, taky už nebudete nikdy televizi věřit. Jak na Vás připravují podvody se můžete podívat ve filmu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 9:55 | Reagovat

Ad. 2 - Tele-vizi taky nevlastním, s dětmi si raději čteme, povídáme, chodíme do přírody. Sice nás mnozí nechápou, zejména ti, kteří své děti posadí k televizi "ať mají klid". Ale vymývat mozek tele-vizemi už od dětského věku považuji za jedno z největších svinstev dnešní doby. Každému ale co jeho jest, vše se každému vrátí, to je zákon.

2 stenly919 stenly919 | 6. ledna 2015 v 11:21 | Reagovat

No k tý televizi byl kdysi natočen výborný film, kde ukazovali lidem, jak jsou zprávy v tv manipulovány a spoustu dalších věcí okolo televize, troufám si říct, že to byl takový matrix po česku. Ale žel konstruktivní síle vesmíru asi proto, že je to český film, tak to nikoho nezajímá, ani ho nikdo v diskuzích nezmiňuje a doknce hodně dlouho ho v tv ani nevysílali. Dokonce ani TM ho nezmiňuje a raději nám dává o tv jiná videa. Asi je ten film tak nadčasový, že to mohou ocenit až další generace. Jde o film akumulátor 1. Pro ty, kteří jej neznají, tady jsou k tomu nějaké poznatky.

http://www.csfd.cz/film/8802-akumulator-1/

Jinak co se týká těch plateb bez kreditky, tak ty už se běžně používaj, tady je shrnutí metod, které jsou běžně dostupné. Zdá se, že situace je horší, než bychom si mohli myslet.

http://magazin.atlas.sk/biznis/tieto-technologie-nahradia-kreditne-karty/837623.html?utm_source=facebook&utm_medium=a-zet&utm_campaign=azfb

3 LDV LDV | 6. ledna 2015 v 14:24 | Reagovat

Zajímavý článek http://aeronet.cz/news/jak-funguji-americke-vyzvedne-sluzby-v-cesku-jak-americane-ziskavaji-spolupracovniky-proc-ma-bis-svazane-ruce-byl-havel-homosexual-svedectvi-byvaleho-prislusnika-vojenske-kontrarozvedky-vkr-exklu/

4 sv. sv. | 6. ledna 2015 v 16:29 | Reagovat

Díky za další kokteil dat.
TV nevlastníme, pro děti řešíme buď čtením, či povídky na CD nebo z netu. Máme rádi ty klasický starý večerníčky, Včelí medvídci apod, a ty "novodobý" paskvily nemusíme. Dokonce jsme viděli pár "nových dílů" Ferdy mravence, dokonce i tam je uvedeno jak se "řídí počasí z letadel", Ondřej Sekora se z toho jistě obrací. Lze dohledat na you-trubce.
Ten "někdo" kdo páchá tyto prasečiny má asi velkej zájem, aby se tyto věci typu chemtrails apod dostaly DĚTEM do podvědomí. Vše filtrujeme vlastním svědomím, dobře se pak nám spí.

Ano známí se vesměs diví když na to přijde řeč cože jako s dětmi děláme jak píše Petr [1]: - často se ohání tím že chtějí mít čas pro sebe, že jsou děti u TV hodné, že na ně nemaj čas, apodobný projevy egoismu, ale už zapomenou pořešit fakt, že smrdí jak šašci celej den v práci místo aby se více věnovali právě svým dětem = tomu Nejcenějšímu co mají, třeba i s polovičním prac. úvazkem...

5 sv. sv. | 6. ledna 2015 v 16:51 | Reagovat

[1]:
Jednoduchý recept na dobrou náladu, i Smysl života je v písni vidět. Děkujeme českým velikánům za jejich Tvorbu - tentokrát Včelí medvídci.

...voní lesy borové, voní všechno kvítí,
<b>radujte se tvorové, že můžete žíti </b> :-)
(kráceno), Zdeněk Svěrák

https://www.youtube.com/watch?v=32KXpJYBXak

6 Jana B. Jana B. | 6. ledna 2015 v 17:36 | Reagovat

Teda to je ale silné obvinění, že Václav Havel byl homosexuál. Kdo takovou nehoráznou lež šíří ? Nechte ho bejt, pokud chcete kopat do lidí, tak radši do těch, co žijí než do těch, kteří už jsou po smrti. Říká se, že o mrtvých se má mluvit jen v dobrém.  

A vůbec už mne rozčiluje ta homofobie.  Znám spoustu kluků, kteří jsou homosexuálové a jsou v srdci víc láskyplnější, vřelejší i přesto, že působí až příliš zženštilým dojmem  ale to na faktu nemění, že tito lidé jsou mnohem víc blíž k Bohu než ti, kteří jsou plní homonenávisti a homozášti.  Navíc si ti tito homofobní lidé neuvědomují, že duše homosexuálů, přežívala v minulých inkarnacích v ženských vozidlech, a pokud se 5x za sebou inkarují do ženských těl, je logické, že při 6x inkarnaci budou mít problémy obstát v mužských vehiclech :-)  Tak se chovají zženštile, ale tito lidé mají teplejší srdíčko než homofobní lidé, kteří mají srdce z ledu.
Existuje jeden youtube kanál, na který se občas koukám po každé, když mám nějaké chmury, blbou náladu, a vždy mi ten človíček s teplým srdíčkem rozveselí. :-D  Ano mluvím o jednom klučinovi ze Spojeného království.  Alex B. a má vážný vztah s jedním klukem a oba se prezentují na jeho youtube kanálu. A vůbec se nestydí za svůj vztah, za lásku, kterou vyjadřuje tomu druhému  a vždy mne náramně pobaví, ikdyž anglicky moc nerozumím.

Co se týče našeho pana prezidenta, já to beru jako dost velkou křivárnu.  Kdyby byl Vašek homosexuál, určitě by nemohl žít po boku Olgy Havlové a Dagmar Veškernové. :-?

7 mariankosnac mariankosnac | 6. ledna 2015 v 17:59 | Reagovat

Havel nebol homosexuál, šak striedal ženské milenky jak ponožky.

8 mariankosnac mariankosnac | 6. ledna 2015 v 18:08 | Reagovat

[6]:  nevieš že kopa slávnych homosexuálov žilo po boku ženy aby svoju homosexualitu zamaskovali?

Havel homosexuál nebol, ale bisexuál byť mohol. :-D

9 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 23:02 | Reagovat

[6]: Tak se rozčiluj dál, pravda holt bolí. A to je dobře. Občas si přeju, aby bolela ještě víc, bolest má takovej krásnej dar - dokáže rozsvítit žárovičku i největším zabedněncům ;-)

10 ivi ivi | 7. ledna 2015 v 20:09 | Reagovat

no, vím, že o mně Citi všechno ví, když nakupuji asi 10 let na jejich kreditní kartu.To je mi srdečně jedno.Pořídila jsem si ji kvůli půjčování aut v cizině. U Citi žádný účet nemám, za vydání, vedení účtu ani nic jiného neplatím. Jednou za měsíc mi pošlou elektronicky výpis, já ve lhůtě zaplatím a tak mě vlastně 10 let půjčují bezplatně peníze. Sice mi často nutí půjčky (já jim vesele odpovídám, že peníze opravdu nepotřebuji)a přemlouvají, ať platím inkasem apod.
Jenže já jim nehodlám dát ani 1Kč úroku. Jen jednou za 10 let se to nějak omylem pokazilo a zaplatila jsem pokutu. Od té doby si platbu hlídám i z ciziny. Naštěstí mám banku hodnou (Fio) a ta převádí všechny platby zdarma a ihned.
Já vím, že při platbě hotovostní nejsem sledovatelná, ale stejně nás mohou sledovat skoro všude. Tak ať se baví. Stejně jsme nesmrtelní.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.