27.01.2015 okénko marného.....

27. ledna 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 27.01.2015 17:54:54

3) Po tomto důkazu asi i nejzarputilejší.....

....popírači chemtrailů budou muset přiznat, že nám na hlavy nepadá sníh, ale něco umělého. Dnes v noci bylo slyšet (mimo Brno) jedno letadlo za druhým. Dle slibu pilota USAF, který říkal že mají nové chemikálie na lidi od 15.01.2015 s tím budou chemtrailovat lidstvo. Tak jsme se dočkali. Jsou v nich určitě bakterie a hlavně viry. Jak bylo řečeno ve včerejším článku.
Sníh z Brna už netaje a dokonce černá a smrdí. Podívejte se na video.

p.s. je asi hodně nebezpečné tento sníh brát do ruky, nebo nechat dopadat na kůži!!!!! Viry, které rozloží lidský mozek v něm taky asi budou. Poslali jsme do zahraničí vzorky na virový a bakteriální rozbor.... Spousta lidí má zničeho nic na těle různé červené fleky a vyrážky a nevědí z čeho to je. Máte taky něco podobného na těle?????


Rozšiřte prosím mezi co nejvíce lidí. Děti ať raději sníh neberou do rukou a neolizují ruce. Připravuji článek, jak se proti tomuto zvěrstvu elit, co nejlépe chránit.


Sice staré ale neustále platné zprávy.....

http://orgo-net.blogspot.cz/2009/03/nenechte-deti-jist-snih.html

http://zpravy.idnes.cz/od-pondelka-vysublimovalo-pet-centimetru-snehu-dalsi-ale-pripadne-10v-/domaci.aspx?c=A100115_163622_domaci_klu

2) Financní válka dochazi do svého bodu mrazu.....

....Švýcaři se spojují s aliancí Pentagon/Velka Britanie/BRICS.


Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího "Společnosti Bílého Draka".
Zasadni pad eura v minulem tydnu vuci yenu, americkemu dolaru a zvlaste oproti svycarskemu franku je opet dalsi jasny dukaz, ze probihajici bitva za novy financni system a cely svet prave dospiva do sveho kulminacniho bodu. Akce svycaru za odpojeni sveho franku od eura se stala presne tyden pred jednanim elit v Davosu, Svycarsku a stala se hlavne diky otevrenemu rozhovoru cinskeho cila dve Li Keqianga. Toto je poprve za 5 let, co cinska vlada poslala do Davosu nekoho opravdu vyznamneho. Rozhovor se tocil kolem cinskych vizi v ramci mezinarodni sceny a poskytuji reseni ruznych mezinarodnich problemu. Toto setkani v Davosu melo nazev "Novy Globalni Kontext", coz je nazev, ktery jasne napovida, ze mezinarodni elita se osvobodi od fasistickeho Noveho Svetoveho Radu. Cinske vladni zdroje sdeluji, zena sezenich za zavrenymi dvermi Li diskutuje hlavne cinsko-svycarskou integraci. To naprosto jasne znamena, ze financni svet svycarskych bankeru vcetne centralni banky vsech centralnich bank - BIS se propojily do aliance BRICS, Velka Britanie a Pentagon.
Toto byla ta nejvetsi udalost minuleho tydne, poznamenana mnoha jinymi udalostmi, ktere zdanlive vubec nesouvisely. Take ovsem nejlepsi zpusob, jak pochopit vsechny ty zdanlive nesouvisejici a chaoticke udalosti, ktere se udalu minuly tyden je chapat je jako valku ruznych skupin. Tak se tedy muzeme pokusit dotknout se nejakych bodu, i kdyz se nam nepodari urcite vycist vsechny.
Na prvnim miste musime zminit, ze Christina Lagarde, francouzska sefka MMF, poslal ultimatum osobam ve Washingtonu DC, aby budto akceptovaly zmenu - reformu hlasovani v MMF, nebo se tato refroma dokonci bez nich. Potom v lednu pozadal Francois Hollande o ukonceni sankci, ktere byly zorganizovany Spojenymi Staty proti Rusku.

1) Vnučka bývalého amerického prezidenta Eisenhovera.....

....Laura Magdalene Eisenhower se zcela jasně vyjádřila k dnešnímu dění na planetě Zemi. Můžete si být jisti, že invaze mimozemšťanů už začala. Laura byla dlouhou dobu hlídanou osobou, navštívila při výcviku Mars a jiné planety. Snaží se spícím lidem objasnit skutečnosti, ke kterým by se lidé jen tak nedostali. Celý rozhovor si můžete poslechnout v prvním díle videa uvedeného níže.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 10:10 | Reagovat

další nesmysl vymyslenej gůglem a de-billem gejtsem: Tvorba hologramů pomocí techniky. Ovládání gesty a řečí s pomocí brejlí, to zas bude šlendrián na zdraví člověka.

Člověk však dokáže tvořit hologramy pouhou myšlenkou kdekoliv v prostoru, kdekoliv ve vesmíru. :-P

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.cz&sl=auto&tl=cs&u=http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/01/22/konkurrenz-fuer-google-microsoft-stellt-eigene-hologramm-brille-vor/&usg=ALkJrhhsArlexqi-5jaUnrXaVDnDOTmZHQ

2 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 10:13 | Reagovat

debill gejts a gůgl přišli s dalším nesmyslem.
Člověk dokáže tvořit hologramy sám, všude v prostoru.
:-P

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.cz&sl=auto&tl=cs&u=http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/01/22/konkurrenz-fuer-google-microsoft-stellt-eigene-hologramm-brille-vor/&usg=ALkJrhhsArlexqi-5jaUnrXaVDnDOTmZHQ

3 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 10:14 | Reagovat

debill gejts a gůgl přišli s dalším nesmyslem.
Člověk dokáže tvořit hologramy sám, všude v prostoru.
:-P

http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/01/22/konkurrenz-fuer-google-microsoft-stellt-eigene-hologramm-brille-vor/&usg=ALkJrhhsArlexqi-5jaUnrXaVDnDOTmZHQ

4 Negromil Negromil | 27. ledna 2015 v 10:22 | Reagovat

Co to je???

http://www.youtube.com/watch?v=jenZLqas8rI

5 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 10:25 | Reagovat

[3]: problém vidím zejména u náctiletejch, vidím všude okolo jak se k ty technice, k těm dnešním "vynálezům" stavěj, sice jsme asi nebyli jiní.. třeba mě tenkrát řekli že PC v ceně 1/2 osobního auta mi holt nekoupí. (byla éra 8 bitů, dostal jsem nakonec Commodore 64 a byl spokojen)

Jo a představte si ty agresivní PC hry (!) v podání nějakejch hologramů, to zesílí požitky ze zabíjení u střílecích her. (!)
.. a mnoho z nich fakt pomalu čeká, že tablet za ně bude chodit do práce.. ale to jsme jinde

Poškození zdraví, mozku je v tomto případě jasný, stejně jako použití mobilu u ucha, tyhle brejle budou něco podobnýho. Je to technologie která jde PROTI ČLOVĚKU.

6 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 10:28 | Reagovat

vzhledem k spamovamu filtru jsem nucen to vkládat na 2x.
Microsoft rozpozná náladu šátkem, šátek "umí zavibrovat" a pohladit (wtf?)

http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/01/22/microsoft-schal-erkennt-stimmung-und-troestet-bei-schlechter-laune/&usg=ALkJrhg92RitX-EOUdQw22XS9w5PCSyUTg

7 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 11:22 | Reagovat

[6]: biometrický senzory v šátku prý nejen "vnímají" špatnou náladu.. TRANSHUMANISMUS jak vyšitej..

.. produkt nabízej např Autistům, který zase "vyrobil" strejda de-bill gejts za pomoci velikýho množství hliníku (neurotoxin, dítě neumí vyloučit, vždyt se mu teprv vyvíjejí ledviny atd) a rtuti v povinnejch vakcínách.
Že by mu záleželo na dobru lidí, co myslíte? :-)

8 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 11:33 | Reagovat

[7]: ještě tu je něco k čtení téma transhumanismus

http://www.heise.de/tp/artikel/43/43788/1.html&usg=ALkJrhjO8qWgCMui-ch-Qd6O9A6eRk_44g

9 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 11:45 | Reagovat

Invaze mimozemšťanů? Až mi přistanou u baráku, tak uvidíme :-D Jsou tu už dlouho, jak dobří tak zlí, tak že by najednou chtěli ovládnout planetu? To mi spíš přijde jako false flag a strašení s cílem upevnit enwéóčko.

[7]: Jo, je to prvotřídní hajzlík, o tom žádná.

10 stenly919 stenly919 | 27. ledna 2015 v 13:45 | Reagovat

No s tím sněhem jsem to zkoušel, je to to samý jako v tom videu, humus. A smrdělo to teda dost, ale na rozdíl od toho videa se mi ta koule pod zapalovačwm zmenšila, ale já s ní neotáčel jako ten člověk v tom videu. A dal jsem to na fb, sem zvědav, co mi kdo k tomu napíše, zejména kolik se najde trolů, kteří budou tvrdit, že je to normální...

11 esterka esterka | 27. ledna 2015 v 14:14 | Reagovat

Po prečítaní som ihneď skúsila sneh za oknom a výsledok je ten istý. Gulička sa síce zmenšuje, ale žiadna voda neodkvapkáva, odparuje sa čiernym dymom a smrdí to ako spálený plast. Tak odteraz už syn nechytí do rúk ani vločku snehu, ale včera sme sa hrali vonku a on sa tam poriadne vyváľal, bože.

12 Ketty Ketty | 27. ledna 2015 v 14:36 | Reagovat

Také jsem vyzkoušela pokus se sněhem, pálila jsem ho pomocí špejle, tolik nečernal, ale smrděl a nekapal ale pokus s ledem z lednice dopadl úplně stejně, takže se obávám, že jako důkaz chemtrail by to neobstálo a musím tentokrát dát za pravdu tomuto článku http://www.freepub.cz/2014/hoax-fake-umely-snih/  I když mám poslední dobou problémy s dýcháním a musím se vrátit k velice dobré a úspěšné detoxikaci pomocí draslíkaté a himalájské soli, takže věřím, že ve vzduchu je lecos a jsem zvědavá na rozbor..

13 CZK CZK | 27. ledna 2015 v 14:42 | Reagovat

V naší kotlince taje sníh i bez zapalovače. Proto to nemůžu ozkoušet. Domnívám se ale, že to černání má na svědomí nedokonalé spálení plynu, protože to nezahřívá NAD plamenem ale V plameni. Potom tam samozřejme není vhodná teplota pro hoření. Domnívám se, že kdyby na to foukal třeba fénem, tak by nic nečernalo. Voda z toho začne kapat, až se vnitřek sněhové koule nacucá vodou do té míry, že už víc do sebe nepojme. Jako houba. Tím samozřejmě nevylučuju polymerová jádra, na kterých ty vločky vyrostly.

14 arny arny | 27. ledna 2015 v 14:58 | Reagovat

Priklanam sa k nazoru, ze to so snehom je VELMI prehnane strasenie ludi. Nepodlozene.
Skuste ten sneh rozpustit len teplom, nie plamenom a ziadne cierne flaky po nom nezostanu. Napr. na panvici nad miernym ohnom.
Alebo si myslite, ze sa ten sneh z prevaznej vacsiny nesklada z vody?
Aj ked je samozrejme otazne, na akych mikrocasticiach jednotlive vlocky vyrastli.
Takymito spravami davate vodu na mlyn materialistom, a potom nas podla toho posudzuju (ze uverime kazdej konspiracnej teorii).
Chemtrails su skutocnost, no aj pred 200 rokmi by na snehovej guli ostali cierne sadze, keby bola roztapana nad horiacim drievkom.
Ludia, myslite trochu!

TM, prosim zamysli sa nad tou svojou vetou "Viry, které rozloží lidský mozek v něm taky asi budou."
Tak su tam, alebo ASI?
Niecim to podloz, alebo radsej nekomentuj, prosim.
Vacsinou clanky, ktore sem linkujes su zaujimave, ale tento zrovna je stoka...

15 tm tm | 27. ledna 2015 v 16:15 | Reagovat

[14]: Zkuste si sníh dát do hrnce a potom postupně rozpouštět na plameni. Nechte vodu vyvařit a pak se podívejte, co Vám na dně zůstane. Samozřejmě, že se z velké části "sníh" skládá z vody. O tom není pochyb.
Vzhledem k tomu, že na západ od ČR, v Rakousku a ve Švajzu byly tyto viry ve sněhu dokázány, je tedy asi jasné, že budou i u nás. Tam to podložené je.
Mimo jiné pilot od USAF hovořil jasnou řečí. Bylo by dobré si přečíst celý přeložený článek: http://prvopodstata.blog.cz/1501/clanek-nize-uvedeny-je-desivejsi-nez-byste-si-mohli-myslet
Nebo si myslíte, že to nebude použito????? když do výzkumu investovali ti šílenci tolik peněz a roků mutací virů????
Určitě to dělali pro naše dobro.....

16 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 16:28 | Reagovat

Socialka sebrala v čr 2 děti spořádanejm rodičům - po 12 letech vztahu, mmj 5tiletá dcera - viz článek - s tím, že je rodiče min pul roku neuvidí. Otec si prý po chvíli hodil mašli, a těsně potom přišla sociálka zpět, že to bylo "FAKÉ" (pokud to zprof. slovo teď mohu takto "otočit"). Psycholožka u dcery nezjistila žádné stopy nenávisti či strachu z otce. Naopak, po otci se jí velmi stýská.

A paní Jana Křivohlavá, šéfka městského úřadu v Klatovech, jaké má asi spaní. A jak nahradí otce dětem. Bo si to hodí taky co myslíte? Co ty pracovnice, jak se cítí. A logopedka, pujde na přeščasy?
Co je vlastně špatně?
Toto už pohne celým národem, to si pište, pevně tomu věřím.
Někdo kdysi řekl, čím víc zákonů, tím horší stát.

http://www.novinky.cz/domaci/359917-v-cesku-jako-v-norsku-odebrani-deti-dohnalo-otce-k-sebevrazde.html

17 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 16:44 | Reagovat

[14]: Je v pořádku že nesouhlasíte.
Mě to mozek před 15 lety taky nechtěl brát. Ale to přejde, další fáze se jmenuje "vystřízlivění".

Např. mohu uvést detail rozhovoru s několika lidmi ruzného věku u zkušené Odbornice  - lidi si často stěžují na neustálé (NONSTOP) rýmy od cca října až do jara. A že přitom užívají přírodní kapky, česnek, chodí na PROCHÁZKY (řekli na čerstvý vzduch), a že nikdy za celej život toto neznali. Změna jejich života prý nebyla. V čem to teda je..?

Osobně potvrzuju zhoršený dýchání při pobytu či práci venku při té "nízké mlze" či jak ten sajrajt nazvat. Kdo ví, je připraven, a tělu pomůže - nejlíp přírodními preparáty, sauna,...

Tuhle zimu už jsem párkrát sáhl pro silnější kalibr - kloktám koloidní stříbro (pak vyplivnout), spojím to s parní lázní, a funguje to dokonale. Neveřili byste co to spustí za proces. A to su prosím pěkně stále zdravý, doktora téměř neznám.

18 arny arny | 27. ledna 2015 v 16:48 | Reagovat

TM, cital som cely clanok, no u mna funguje nieco ako kontrola kvality.
Viete, je vela sprav v mediach, ktore su vyrobene na objednavku a bezny clovek nema najmensiu moznost sa dozvediet, ci je to naozaj pravda, alebo len polopravda, alebo cisty vymysel.
To video ma par minut, kde je v malej poslucharni len niekolko osob a na platne pred nimi je obrazok s prierezom mozgu (dva).
Ked si vypnete zvuk aj titulky, ako viete o com sa rozpravaju?
A ked si to aj zapnete, aku mate istotu, ze sa to naozaj zhovaraju vedci a nie nejaky herci?
Hocijaka amaterska skupina ludi by take video natocila za poobedie.
A keby to teda bol dokaz toho, ze sme v takej prdeli ako pisete vo svojom komentari k snehu, tak preco by to tato mala skupina dala von?
Ja ale netvrdim, ze je to cele podvrh, no Vy tvrdite, ze to urcite podvrh nie je a na zaklade toho strasite ludi.
Chapete vobec, ze samotne vyvolanie strachu v masach ludi moze byt pravá pricina uvolnenia takychto "tajnych" informacii?
Vieme predsa, ze emocie su sila, ktora sa da zneuzit.
To co vseobecne robite, comu sa venujete, je dobra praca.
No takymito prehnanymi reakciami na nedoveryhodny clanok/zdroj si podkopavate vlastnu doveryhodnost.

"byly tyto viry ve sněhu dokázány"
Ake presne virusi, a kym boli dokazane?
A aj ked odpoviete nejakym linkom na web, nikto z nas nie je mikrobiolog (cest vynimkam) aby to sam mohol potvrdit. Nemyslim potvrdit pravost clanku, ale pravost testovania a vysledkov.
Doveruj ale preveruj. :)

A keby som si myslel, ze bude pouzite vsetko, co sa kedy vymyslelo a zostrojilo, tak mam ovela vacsi strach z atomoveho hribu ako zo snehu, ktory obcas scernie pri zahrievani...
Bez urazky :)

19 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 16:49 | Reagovat

[9]:v americe se prý rodí každé 50-té dítě se syndromy AUTISMU, teda tak to bylo cca před 4 roky - ze statistik.
Čili kdoví jak to je ve skutečnosti.

20 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 16:52 | Reagovat

[18]: taktéž bez urážky, roční předplatné V AKCI - jen 265 kč

http://materidouska.magaziny.cz/

21 Liběna Liběna | 27. ledna 2015 v 17:18 | Reagovat

Video jsem viděla a šla hned vyzkoušet. Opravdu sníh netál a jakmile se dotkl plamen "sněhu" tak zčernal. Ani to nezasyčelo....
Nesmrdělo mi to, ale začala jsem cítit pálení na sliznici v krku. (Zábřežsko)
Musela jsem dnes vystrčit čumák ven a jak  sněžilo a některé vločky mi (jak naschvál) mířili rovnou do pusy, vzpomněla jsi na Majkla, jak chodil s rouškou na tváři...Asi to začnu praktikovat taky... ;-), ať nemusím po chodníku plivat vločky ven :-)

22 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 17:27 | Reagovat

V šumanově rezonanci dnes docela naloženo, zajimalo by mě zda na ru webu jim to snímá i činnost Harpu apod.
Přijde mi že ano.

http://prntscr.com/5xqfvc

23 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 17:38 | Reagovat

ad 3/
To není jen dnes, ale ty letadla lítaj ted posledních pár měsíců témeř každou noc i den tímto stylem (kousek od Brna). Octuju, takže vždy vidím/či nevidím  okamžité výsledky, někdy to dá zabrat mít hezky čistej vzduch v okolí, a že nejsu octotroškař. Měl jsem možnost poznat i nějaký průzkumný letadlo (prac. název), kdoví komu patří.A vrtulník jojo. Ale věřím tomu,že tito letci jistě maj na starosti jiný věci než sledování kde se trhla šedivá deka :-)))

Sníh podle mě černá v důsledku spalin ze zapalovače,toto tema se probíralo i jinde.
Ale naprosto souhlasím s tm, že současný deště a sněhy jsou velmi toxický. A dost často jsme poslední dobou cejtili ve vzduchu čpavek, močku, to je též z chemtrails, pač pole jsou rozmočený, nikdo tam nejezdí. :-p
Jojo, stříkaj nás tu pěkně, ještě že jim jde o dobro člověka.

Možete mrknout tu:

http://orgo-net.blogspot.cz/2009/03/nenechte-deti-jist-snih.html

24 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 17:50 | Reagovat

ad 3/
Jak se nyní hodí skvělá práce Orgonetu, tolik času tomu "někdo" věnoval, tolik výhrůžek musel často polykat.

Tučňáci v Antarktidě čekají na sníh, nad nimi chemomraky
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/06/tucnaci-v-antarktide-cekaji-na-snih-nad.html

25 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 17:51 | Reagovat

ad3/ sorry, fakt musím pouze po jednom odkazu..

Mimořádné ráno meteorologů: rekordní mráz a „průmyslový sníh“
http://orgo-net.blogspot.cz/2010/12/hledme-kde-se-najednou-vzal-prumyslovy.html

26 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 17:55 | Reagovat

ad 3/
hurá našel jsem - před rokem se na Orgonetku psalo o tom samém, video je už smazaný. Videl jsem, bylo v něm to samý.

http://orgo-net.blogspot.cz/2014/02/umely-snih-ktery-netaje.html

27 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 17:56 | Reagovat

ad 3/
Výroba sněhu pomocí bakterií
http://orgo-net.blogspot.cz/2014/01/vyroba-snehu-pomoci-bakterii.html

28 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 17:59 | Reagovat

ad 3/

pro tm - ptal jste se zdali má někdo problémy se sněhem? např. tuto

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/01/nocni-chemtrails.html?showComment=1420586557753#c2899769344583286356

29 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 18:04 | Reagovat

ad 3/

chcete sníh na zahradu? Na hory? Kupte si! Dokonce si možete vybrat z 7-8 typu letadel, jako cesna, bombardier, atd.. :-)

http://www.weathermodification.com/

30 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 18:14 | Reagovat

ad 3/

Shrňme krátce, na co vše lze HAARP použít.
Manipulace počasím - déšť, sníh, kroupy (ty jako z včelích medvídků..), tornádo, uragán, zemětřesení - tj pohnutí zemskou deskou, tsunami(pohnutí deskou pod mořem), zničení Fuk-ušimy, manipulace mysli člověka, atd..
a už mlčím pane řediteli

http://orgo-net.blogspot.cz/2011/08/patenty-na-rizeni-pocasi.html

31 sv.. sv.. | 27. ledna 2015 v 18:30 | Reagovat

Nikola Tesla v r 1931 předvedl, že není třeba lejt žádnej benzín do auta jako zdroj energie. Co asi vymyslela dál taká Makovica.

http://presscore.ca/2014/nikola-tesla-proved-in-1931-that-we-dont-need-any-gasoline-whatsoever-to-power-our-automobiles.html

32 V+V V+V | 27. ledna 2015 v 19:46 | Reagovat

Znovu zopakuji-Ti zde byli vždy a patří mezi nejhorší.Pokud jej někdy poznáte,běžte pryč.Vtělených entit je zde mnoho a jsou v pohodě,jen pozorují.Reptoši jsou ale jiní a pro člověka nebezpeční.Svět je jiný,než jaký vidíte.Život může být jiný,než jaký žijete.

33 V+V V+V | 27. ledna 2015 v 19:52 | Reagovat

Celkem mě zaráží,že velice často po celé Zemi probíhá invaze negativcú.I duše mají dané dny,ale tohle je fakt časté.Jen zlomek lidí ví o čem tady mluvím.Zkušený člověk pozná i vtěleného démona a sem tam i entitu.Je toho hodně.

34 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 20:05 | Reagovat

[32]: Zkuste to rozvést, místo opakujících se písmen. Třeba menší diskuze by mohla být, pokud máte co říct.

Zopakujme tedy i toto :
Kdo se bojí se-re v síni.

35 FL FL | 27. ledna 2015 v 20:24 | Reagovat

Čonkin - filosofie o hovně :-)https://www.youtube.com/watch?v=dAn4M0Qk7iQ

36 FL FL | 27. ledna 2015 v 20:47 | Reagovat

REPTILIÁNI ZASOUVAJÍ KRYCÍ VZPOMÍNKYhttp://evoluce5d.webnode.cz/news/reptiliani-zasouvaji-kryci-vzpominky/

37 FL FL | 27. ledna 2015 v 20:51 | Reagovat

Fotograf navštívil peruánský prales a uviděl zdrcující realitu...http://evoluce5d.webnode.cz/news/fotograf-navstivil-peruansky-prales-a-uvidel-zdrcujici-realitu-/

38 FL FL | 27. ledna 2015 v 21:00 | Reagovat

NEPOZEMŠŤANIhttp://evoluce5d.webnode.cz/nepozemstani/

39 FL FL | 27. ledna 2015 v 21:23 | Reagovat

David Icke - Děti Matrixu http://probud.se/index.php/vesmir/david-icke/339-david-icke-deti-matrixu-11-kapitola-91-100#92.

40 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 22:35 | Reagovat

[32]: použil jsem odkaz z [38]: o Reptoších, děkuji. Už jsem toto vše četl a zas vypustil z hlavy.

Můj koment první, o Reptoších v závorce.
-----------------
Kdovíkdo dal tento mýtus reptošům.. (?)
(Reptiliánům/drakům byl dán mýtus stvoření, který byl přímém protikladu toho lidského.)

Člověk je obdařen všemi energiemi Vesmíru, tudíž obsahuje vše. Zároveň je známo, že existuje spousta jinejch entit, např reptoši. Kdoví proč tu na Zemi ale vlastně jsou. Přijde mi,že jsou tu na Zemi takříkajíc i ze závisti, či kvuli pozorování jim chybějících částí, které člověk vlastní.

(Jejich mýtus tvrdil, že jsou vlastníky vesmíru jejich posvátným právem a tedy, kdykoliv kolonizují novou planetu, mohou zníčit nalezené životní formy.)

Dodatek - pokud by tento mýtus tj záměrný vyhlazování jinejch ras měli Reptoši uplatňovat, všichni se proti nim přeci musí spojit...  
Ale pozor - Reptoši nikdy nemohou být dokonalí jako člověk z vícero důvodů... Ani kdyby měli v plánu člověka odstranit, nemohou pak být ve Vesmíru ti "všemající".
Už je to tak zřízené a nic s tím neudělají.

http://evoluce5d.webnode.cz/news/reptiliani-a-my/

41 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 22:47 | Reagovat

[32]: a pokud vycházíte při Vašem varování pouze z nějakých schopností, které mají reptoši prý více vyvinuté na rozdíl od člověka, např de-materializace apod...
Je mi srdečně jedno co maj či nemaj, asi tak. Pokud s jejich schopnostmi budou zacházet dobře a s respektem vůči ostatním, třeba se jim povede lépe.

42 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 23:10 | Reagovat

[39]:Děkuju Zdroji i Vám!
Přišla mi odpověď na kterou jsem čekal.
PS
Odkaz jsem v minulosti pročetl, ale to už je let.. :-)

43 eno eno | 28. ledna 2015 v 10:44 | Reagovat

[23]:Tak nevim s tím octováním.I kdyby ve vzduchu bylo skutečně to svinstvo a po octování se mraky rozplynou-kam myslíte, že ten sajrajt zmizí? Logicky ho neodčarujete, musí stejně někam spadnout a to na základě zákonu o zachování energie a hmoty.

44 Marian Marian | 28. ledna 2015 v 11:29 | Reagovat

[Smazaný komentář]Pište o věcech, kterým rozumíte a nepouštějte se do chemie, které očividně nerozumíte. Jestliže jsou v oblacích polymery, a jiné chemické látky, zůstanou ve vodě. Ty se neodpaří. Nehovoří se o vodě z přírody, ale o sněhu! To jste ale asi nepochopila.
Zde máte chemický sajrajt dokázaný ve vodě.
Tato čísla znázorňují kolik kráte jsou překročené povolené limity částic ve vzduchu a dešťové vodě.

Aluminum: 15.8

Antimony: 63.3

Arsenic: 418

Barium: 5.3

Cadmium: 6.0

Chromium: 6.4

Copper: 9.0

Iron: 43.5

Lead: 15.7

Manganese: 513.8

Nickel: 10.7

Zinc: 7.5

Nejhorší jsou hodnoty arzénu. Každý člověk má vědomosti o tom co dělá arzén v lidském těle.
Nehovoří se zde ale o polymerech ajiných chemických sloučeninách které se v dešťové vodě a ve sněhu vyskytují.

45 Alue Alue | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 11:41 | Reagovat

[Smazaný komentář] Lirko, co to píšeš? Vždyť i ve škole tě učili, že když se odpaří voda, tak sole zůstanou dole/v moři. Teprve když dopadne na zem, tak začne něco nabalovat, jako ty anorganické soli, které jsou hlavně v půdě. Ale ze vzduchu má padat čistá voda... Ok, máme dneska zabordelený vzduch plný splodin a chemtrailů, ale to nejsou organické soli, to je ten černající sajrajt ve sněhu, co se určitě neodpaří, když jsou to většinou patogeny nabalené na kovových částicích a nanotechnologie.

WTF, kolik je videí o tom, jak dělali rozbory chemtrailů, a je to hlavně KOV. To každý dement ví, co se alespoň trochu po tom pídil.

Že to neteče je podle mě tím, že se voda ze sněhu rovnou odpaří, když na ni jde přímý plamen. Kdybyste to dali do misky a nechali normálně povolit, je z toho v pohodě voda, a naspod ten chemický sajrajt.
Ale že nekápne ani jediná kapka, je taky dost divné. Pomalu to vypadá jako vata.

46 Alue Alue | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 11:49 | Reagovat

[Smazaný komentář] Btw, tak mě ještě napadlo, jak si asi představuješ, že funguje destilace, když v podstatě tvrdíš, že voda padá na zem s obsahem anorganických solí?
Víš, co to je destilovaná voda? Jakým způsobem se dělá? - proč se jí vlastně říká destilovaná a jaké má složení? A jak myslíš, že se to asi děje venku v přírodě?

Hlavně že jinými napíšeš ,,tak vzdělaný a vymýšlí takové voloviny". Jste neměli v chemii praktičky a nedestilovali jste, nebo co? Nechápu že v dnešní době je toto možné :-?

47 pRedox pRedox | 28. ledna 2015 v 13:47 | Reagovat

Trošku z jiného soudku, těd jsem narazil na pěkný televizní rozhovor s literárním historikem Putnou, kde se Martin Veselovský ptá na otázky ohledně Ruska.

http://video.aktualne.cz/dvtv/zemanova-vyzva-ma-hnedorudy-smak-rika-putna/r~1b087426a64211e4aff10025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-19

Dle mého názoru se reportér moc dobře ptá a dle výrazu ve tváři jde vidět co jsi i myslí :D + Putna mi nepřipadá jako nějaký blb, ale je chytrý a taky chytře odpovídá, jelikož proti USA neřekl nic špatného a jenom je kryje a vyhýbá se otázkám a odpovídá na to co se ani nebyl tázán -> hned je jasné kým je placen a koho má krýt.

Jinak k tomu sněhu, nějak nezaznamenávám, zvýšený výskyt červených fleků "kvůli sněhu" (taky je pravda, že na mě zrovna toho sněhu moc nespadne, když je člověk zavřený v komnatě a učí se na zkoušky :D), jelikož mám atopický exzem takže jde hned poznat která bije a nejspíš z čeho to je, ale musím říct že poslední dobou je to horší a horší a velice výraznější, hlavně z jídla, zatím se sněhem nemám takové zkušenosti.

Například, takový řecký yogurt PILOS supr věcička, dříve jsem neměl problémy, najednou dva tyto malé yogurtů a běhěm pár hodin cca 2-4 jsem vypadal úplně jinak :D na tváři indiánské válečné malby + jsem musel jít i do školy což zrovna nebylo dvakrát pěkné, když jsem se i já sám skoro bál podívat do zrcadla a jelikož s tím žiju delší dobu, tak něco snesu  ale toto byl fakt extrém a sám kámoš se mě zeptal, jestli mě někdo nezmlátil :D až tak pěkně jsem vypadal.

Ale to není jenom řecký yugurt PILOS, takéž i kravské mléko má na to svůj podíl, klasické pomozánkové máslo, dokonce i polské ořechy, taktéž jsem zkusil perník v obchodě si vzít a jak jsem ho snědl podíval jsem se na složení a viděl jsem tam modifikovaný škrob a zase válečnické barvy na tváři stejně ani žádné sladkosti člověk poslední pár let ani nejí, stačí se mrknout na složení a hned do odkládám :D + poslední dobou mi přijde, že kvalita jídla je spíš horší a horší až skoro na bodu mrazu a samozřejmě ten chemtrails taky nejspíš tomu nepomáhá a jde vidět, že jsme snad všude obklopeny jedy.

Ještě jsi tak vzpomínám, jak jsem chodil do menzy na jídlo cca před dvěma roky, jak jsem si vzal jídlo "skoro" jedno jaké to bylo a hned jsem zpozoroval jiné zbarvení na rukou. Což pochybuji, že v menze vaří zdravé jídla serou tam každé sračky a aby to nějak hlavně chutnalo.

48 SD SD | 28. ledna 2015 v 14:25 | Reagovat

Alue, Alue, "dement" se neříká:-)

49 mariankosnac mariankosnac | 28. ledna 2015 v 15:54 | Reagovat

Takže je koniec zimným radovánkam? Všimol som si že už sa chodí sánkovať oveľa menej detí, než v minulosti. Žeby intuitívne vycítili, že ten sneh neni ok? Alebo radšej proste sedia doma pri telke a smartfóne? Je lepšie sedieť doma, ako ísť von do snehu?

To že sneh nad plameňom černá je normálne. Aj keď to urobíte so sklíčkom, tiež zčerná. Divné je skôr to, že sneh sa netopí, ale jaksi sublimuje. Pamätá si niekto ako sa choval sneh kedysi za vašej mladosti, keď ste ho ohrievali plameňom? Smrdel a hneď sa vyparoval, alebo z neho kvapkala voda? Starý ľudia hovoria, že sneh je akísi iný než býval za ich mladosti. Tažko povedať, či na tom snehu niečo je. Možno sú v snehu zbytky chemtrails, ale keď si vezmete že chemtrails sa skladá len z nejakých baktérií a mikročiastočok hliníka, zmenilo by to sneh na niečo umelé?

50 mariankosnac mariankosnac | 28. ledna 2015 v 16:05 | Reagovat

Vy čo si myslíte že sneh je v poriadku a bez chemtrailov, dokážte že si za svojim tvrdením stojíte, choďte von, naberte si sniežik a papajte. A natočte nám video, ako vám šmakoval. :-!  :-D

Ale zas nerobil by som z toho snehu paniku, stačí že ho nebudete jesť. Ono či je sneh alebo nie, chemtraily sú stejnak vo vzduchu a do tela sa dostávajú dýchacími cestami.

51 albafos albafos | Web | 28. ledna 2015 v 16:18 | Reagovat

Přátelé, chemtrails a další je opravdu skutečnost. A pokud chcete znát celou pravdu a k čemu tohle všechno vlastně je, doporučuji Vám tuto stránku -> http://albafos.blog.cz

52 ok ok | 28. ledna 2015 v 18:32 | Reagovat

TM: proč takhle skáčeš na rok starý blbosti? Jasně že se koule nerozpustí a voda nekape, když se vsakuje do sněhu? Jasně že černá, když led zchladí plamen natolik, že propanbutan přestane hořet normálně, shoří jen vodík a uhlík se usadí na ledu? Jasně že saze z uhlovodíků smrdí? Ten borec je zralej na natankování.

Můj názor na některý zprávy na orgo-netu znáš. Tobě se divím.

53 aaa aaa | 28. ledna 2015 v 18:52 | Reagovat

aj ja som skúšala ľad z chladničky a ten sa začal topiť okamžite, priamo pod plameňom síce nie, tam to jemne sčernalo, ale pod prstami sa okamžite tvorila voda a o chvíľu po ľade ostala len mláčka, takže tá "snehová" guľa mi rozhodne príde divná aj napriek tomu, čo píše ok, je principiálne nemožné aby z tej gule neodkvapla ani kvapka a to ani z miesta kam nedosahuje plameň, ale teplota tam je dosť vysoká...

54 Lucy  1000 Lucy 1000 | 28. ledna 2015 v 20:10 | Reagovat

[53]: V tomhle má ok pravdu, plamen ze zapalovace neni dobrym ukazatelem, zacerni vse(C z uhlovodikove smesi). Ve snehove kouli voda jde nejsnadnejsi cestou od plamen dovnitr koule, kde je jeste misto a  snih neni tak stlaceny. Z ledu voda odkape, protoze nema kam uhnout, neni tam uz misto,struktura nedovoli.

Nejde nejak zablokovat nekoho, kdo do diskuze na 50 odkazu a pritom diskutuje jen sam se sebbou? :-?

55 ab ab | 28. ledna 2015 v 20:32 | Reagovat

zaklady fyziky a chemie treba,zopakovat zo ZS, ludia, premyslajte... http://www.freepub.cz/2014/hoax-fake-umely-snih/ v snehu je iste kopec svinstva,ale z hore uvedenym video to nema suvis...

56 mariankosnac mariankosnac | 28. ledna 2015 v 20:50 | Reagovat

CHEMTRAIL SNOW? http://youtu.be/dY7M_zvgYDA

57 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 21:42 | Reagovat

No to se nám to tady rozjelo :-D

[52]: Naprostej souhlas, černání sněhu je pěkně podlej HOAX. To ovšem nic nemění na obsahu sraček v dešti/mlze/sněhu. Je jich tam tolik, že by ses fakt divil, ani já jsem nemohl uvěřit. Ale je to tak. Jak někdo psal výše, náhlý zhoršení zdraví lidí nemá jinýho vysvětlení. Taky jak nás hezky připravujou na každoroční epidemie... lidi si na téměř celoroční chrchlání taky zvykli a ty tupější jedince ani nenapadlo, že by na tom něco mohlo bejt špatně.

No a celkově... líbil se mi moc zajímavej citát:
"Nejlepší lež je 90% pravda." A tím apeluju PŘEDEVŠÍM na TM.

58 mariankosnac mariankosnac | 28. ledna 2015 v 21:45 | Reagovat

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/284-mohou-za-to-chemtrails-v-krusnych-horach-nalezen-ve-snehu-zvyseny-obsah-hliniku.aspx

59 Alue Alue | E-mail | Web | 29. ledna 2015 v 0:03 | Reagovat

[48]: ,,demence" je ale spisovné slovo.

60 esterka esterka | 29. ledna 2015 v 16:38 | Reagovat

Tak dnes znova vyskúšané topenie čerstvého snehu s pomocou fénu :-) Voda najprv vsiakla do gule, až potom sa začala topiť, voda vizuálne čistá. Len sa mi zdalo, že sa topí dosť dlho, dlhšie než napríklad ľad pri rozmrazovaní mrazáku, ale to môže byť subjektívny názor. Takže som rada, že to nie je tak vážne a sneh je ešte stále trochu normálny.

61 SD SD | 29. ledna 2015 v 23:26 | Reagovat

[59]: Jenomže já reagoval na člověčici, která projevila emoci a teď mám pocit, jako by mi odpověděl stroj. :-) (Projevem ještě větší síly, než schopnosti zaručeně se ubránit, je dovolit si být zranitelná.)

62 proud proud | 31. ledna 2015 v 12:24 | Reagovat

[12]:Vim,ze ruzny "takysoli" jsou v mode,ale bylo by dobry si uvedomit,ze ona "sul nad zlato" existuje pouze jedna jedina a tou je silvin!!!tedy KCL v potravinarsky kvalite.....nic v cem je NaCl neni sul!!!

63 proud proud | 31. ledna 2015 v 12:28 | Reagovat

[9]:Tak nejak souhlas spidy!simam si ze posledni dobou se mnozej oni "slunickari",slunce v dusi,nekonecna laska,jinejm nejde pomoct,cekejte,vsechno se vyresi a podobne,je toho vsude plno,umite si predstavit lepsi podminky pro grazly nez jsou takovyhle,vytvareny ruznejma "guruama"? Nedela spatnyho cloveka,ani mu nenici karmu kdyz povstane proti zlu a zatoci s nim,tak je to spravny a zadouci!!!Ne se nechavat uspavat jako jehnata prerd podrezanim!

64 proud proud | 31. ledna 2015 v 12:35 | Reagovat

[16]:Chyba!!!! Kdyz uz se chci zabit,mam jet do pekla na bilym koni a maximum parchantu vzit s sebou!!! Pak se teprv "kdosi" zamysli!!!

65 Liba Liba | 2. února 2015 v 13:39 | Reagovat

60
Když tak SYLVIN

66 proud proud | 3. února 2015 v 11:57 | Reagovat

[65]:Nejsem neomylnej,dik za upozorneni,zkusim si ho zapamatovat,hlavne ze jsi porozumela co je mysleny:-).Dik

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.