25.01.2015 okénko marného.....

25. ledna 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno neděle 25.01.2015 15:54:54

5) Zapamatujte si hlavně zakladatelské organizace.....

....a při organizovaných veřejných sbírkách jim nezapomeňte přispět na výchovu zabijáků.....

Plán Schwarzenberga vyšel. Američané budou v Česku školit "demokratické aktivisty"

Napsal Svět kolem nás dne 25. leden 2015. Kategorie Domácí

Zaorálek naplnil plán Schwarzenberga.
V Praze vznikne školící centrum, kde se budou připravovat na své podvratné role "demokratičtí aktivisté" určeni k nasazení ve východní Evropě.
Kam až může zajít servilita "našich ministrů" je ohromující. To i pan Hácha byl oproti nim velký vlastenec.
Centrum zatím vzniká pod anglickým názvem "Prague Civil Society Centre". Jedním ze tří zakladatelů centra je organizace Člověk v tísni. Prvním ředitelem centra má být dosavadní vedoucí východoevropských projektů Člověka v tísni Rostislav Valvoda. Dalšími zakladateli centra podle listu jsou polský Instytut Spraw Publicznych a norská nevládní organizace Human Rights House Foundation.

4) Pro dokonalé zotročení lidí.....

....potřebují mít dokonalé přístroje a techniku. Stačí si přečíst následující článek a je každému jasné, kam se svět mílovými kroky řítí.....

3) Bylo by dobré si přečíst.....

....i následující článek, který Vám taky hodně napoví. Krach je jasně před námi.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

2) Sedm centrálních bank je od minulého.....

....týdne v modusu - PANIKA.

Hned vedle Evropské Centrální Banky mají stav PANIKY také Centrální Švýcarská Banka, dánská, turecká, japonská, kanadská a Centrální banka v Peru.
Řečeno v jasném textu: Ekonomové a analitici dlouhou dobu poukazovali na měnovou válku, která pravděpodobně právě teď začala.

Možná brzy bude výše znázorněná měna jen historií.

Neustále to opakuji dokola, že EURO padne. Nemají totiž nic jiného na výběr. Co ale může přijít s tímto pádem EURA, raději už zde nebudu zmiňovat.

1) Vedení v Moskvě daruje každému obyvateli.....

.... na blízkém východě Ruska jeden hektar půdy.

Tak zní zpráva v moskevských novinách. Noviny citovaly ministra pro rozvoj Alexander Galushka, který den před zveřejněním téhle zprávy pro noviny, dostal příslib od Putina.
Program začne ještě tento rok. Nebude možné půdu prodávat a jakýmkoliv jiným způsobem pozemek zobchodovat. Darování půdy se nebude týkat cizinců.tm dodává: Anastázia měla tedy pravdu, kdy říkala, že každý občan Ruska dostane od hlavy státu přidělen 1 hektar půdy. Pravděpodobně na rodový statek.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 proud proud | 25. ledna 2015 v 12:58 | Reagovat

Dalsi krach,kolikatej uz? Jednou to uz snad konecne vyjde :-))).Hlavne to chce nezapominat ze s kazdym koncem zacina neco novyho :-)

2 Petr Hynek Petr Hynek | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 13:34 | Reagovat

Ad. 1 - Hektar půdy každému obyvateli Ruska? Putim se s tou Anastázií zřejmě přece jen setkal a řídí se jejím poselstvím. To nám komunisti v Čechách nejmíň hektar půdy sebrali a postavili na tom paneláky.. A teď se u nás půdy prodává nebo i dává cizincům skoro zadarmo, na nejlepší orné půdě se staví zahraniční řetězce a logistická centra, solární panely atd. Jó, každý národ má úctu k půdě jinak nastavenou,  naši předkové se musí obracet v hrobě... Ale věřme, že bude líp a něco pro to dělejme :-)

3 Liběna Liběna | 25. ledna 2015 v 14:23 | Reagovat

Potěšující zpráva, ale ... :-( cizincům ne..........to me docela rozesmutnilo...Je mi ale jasné, co by z toho někteří cizinci udělali...

4 Po Euru? Po Euru? | 25. ledna 2015 v 14:46 | Reagovat

Zajímalo by mě, co bude, až padne Euro. Vytvoří se nová, jednotná měna, nebo bude vše na příděl? Kam ten svět spěje. :-?

5 proud proud | 25. ledna 2015 v 15:25 | Reagovat

[4]:Rozpadne se EU,me by nejvic potesilo kdyby lidi dostali rozum a vyprdli se na penize uplne.Coz asi zatim jeste nehrozi,dokud budeme stado,budou se menit jenom pasaci a hlupaci dal budou slapat jak piskaj.

6 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 15:58 | Reagovat

[2]: Jo, tohle je pro svět asi ta nejlepší možná zpráva :-) Anastasii fandím už od chvíle, co jsem dočetl první knížku. Ale měl jsem za to, že už se tam několik let ten hektar rozdává o.O jsem nečekal, že jim to bude tak trvat. No, pozdě, ale přece ^^ to dneska normálně asi oslavím :D

7 proud proud | 25. ledna 2015 v 17:03 | Reagovat

Takze ti z vas komu zalezi na Slovanech a lepsi budoucnosti sveta a jste z Prahy,nezapomente ze mate fotit zamestnance a budouci absolventy onoho centra pro pozdejsi potreby.Muze to uchranit dost lidi od problemu a zachranit dokonce zivoty.Navic je dobry vedet komu podekovat za jeho "snahy" ;-)

8 Jana B. Jana B. | 25. ledna 2015 v 17:20 | Reagovat

Anastasia toho jistě dobře ví, ale určitě neví co třeba pověděl jeden indigový chlapeček v mateřské školce jedné paní učitelce, že se prý má vrátit doba hákových křížů. Nevěříte ? Kdo nevěří ať tam běží, říkávaly naše babičky, v tomto případě, kdo nevěří ať si pustí to o čem tvrdí jedna paní učitelka s mateřský školky, která se dnes věnuje esoterice.
http://cestyksobe.cz/jana-strausova-deti-noveho-veku/8150

9 proud proud | 25. ledna 2015 v 17:30 | Reagovat

[8]:Na "indigovy" deti moc neverim,aspon ne na takovy co nam jsou tak vehementne predkladany.Podobne jako to je s andelickama,hodnejma zlejma ufikama a podobne.To vsechno kdyz to vysledujes ma jeden cil a slouzi jedny skupine,vsechno je to o tom bejt v klidu a cekat,ono se samo,kdosi za nas atd. a mezitim si jedou pekne v relativnim klidu to svoje a utahujou obojky zatimco nas zamestnavaj oblibenym rozdel a panuj........

10 proud proud | 25. ledna 2015 v 17:34 | Reagovat

Nastal cas opravdu "prohlidnout" a uvedomit si kazdej sam sebe,vzdyt jsme vsichni "indigovy",na co potrebujeme vymysl jako jsou nejaky jiny a novy deti.Staci to jenom najit a prijmout,uvedomit si to a vsechny ty moznosti ktery to skyta.V tom je nase osvobozeni,ale bez prace a snahy to opravdu nepujde.Nikdo to za nas neudela,musime sami.

11 Dáška Dáška | 25. ledna 2015 v 17:41 | Reagovat

Fakt? to je super...Anastasii se plní její sny...Putin se s ni setkal...jsem moc ráda.a přeji jim to.jsem tím nadšená. :-)

12 Jana B. Jana B. | 25. ledna 2015 v 18:08 | Reagovat

Uvědomila jsem si, že ohledně rodových statků o kterých psal v knihách Vladimír Megre už prakticky žije několik let i naše milá ♥ Marcelka z Hor, kdy se rozhodla žít s Romkem na Koštúrách. Právě čtu její knihu MARCELKA Z HOR OD VĚRY KEILOVÉ  a začínájí mi zapadat souvislosti například Marcelka tam hovoří o odevzdání své osobní vůle. Sorry ale nedá se to přesně popsat co tím myslela, je to v té knize, ale pokud bych to měla popsat dvěmi věty, tak tam se myslí to, že lidé by měli žít ve Vědomí sama sebe a odevzdaní k Vědomí Jednoty. Ego totiž působí přes mysl a pokud chceme žít v srdci je třeba odevzdat svou osobní vůli. To mi hodně potvrzuje i to co říkal Sergej Lazarev nebo jiná kniha ve kterém bylo prozrazeno, že lidé ve vyšších dimenzích už nemají osobní vůli a žijí v součásti JEDNOTY. No zkuste si to představit, kdyby jedna buňka ve vašem těle začala se odpojovat od celého organismu ( jednoty ) a začala si žít svou vlastní vůlí, a teď si představte, kdyby tohle dělalo několik mld buněk ve vašem těle. Takže jistě i chápu i z druhé polarity, že i temné entity zejména příslušníci temných mimozemských ras, chtějí abycho neměli svou vlastní vůli, ale žili pro jeho vlastního Všehomíra jakousi Jednotu Antisvěta.  Ono příjde doba, kdy lidé se budou muset zbavit nejen své vlastní vůle, čímž pořeší své EGO ( přestane působit přes mysl ) ale budou muset odložit i své emoce ( jak konstruktivní tak destruktivní ) protože ve VEDOMI JEDNOTY je prázdnota, a nic tam nemůže existovat v projeveném stavu, tedy ani osobní vůle, ani ego ani programy mysli. Zatím než tam dospějeme, se budeme muset milionkrát reinkarnovat. Každopádně špatná zpráva pro new age miláčky je taková, že Zlatý Věk Lidstva příjde až za 400 let.  Teď v této době máme věk Kali Jugy a jsme v jeho středu.  Ještě musí hodně lidská morálka a slušnost klesnout abychom se dostali na jeho koncový okraj ale to bude ještě 400 let trvat. :-x

13 Jana B. Jana B. | 25. ledna 2015 v 18:20 | Reagovat

Bylo mi řečeno na jedné přednášce v Beskydech, že lidé ani netuší, že ještě musí urazit 400 let do Zlatého Věku " Golden Age " protože dnes jsme v jeho středu. Bohužel, ještě nejsme v totální destrukci, což je vlastnost věku Kali Juga. Na konci věku Kali Juga tedy odhadem v roce 2415 by lidstvo mělo být na nejhorší mravní a materiální a duchovní úrovni. To co jsme viděli ve scifi filmech to se bohužel bude muset naplnit. My dnes nadáváme v jaké dekadenci se nacházíme, ale co mají říkat naši pravnukové v roce 2415 ?  Hodně se v této souvislosti shoduje s Václavem Cílkem viz jeho datování pro Český Rozhlas.

14 proud proud | 25. ledna 2015 v 18:33 | Reagovat

[12]:Neumim si predstavit,ze bych se zrekl vlastni vule a stal se vlastne otrokem vedome,to nema s egem nic spolecnyho,navic ego je prinosem,bez nej nejsi nikym,jen ho musis pochopit a ovladnout,ne ze ono ovlada tebe jak je dneska zvykem.

15 proud proud | 25. ledna 2015 v 18:34 | Reagovat

[13]:Ach ti dnesni novodobi "guruove".... :-)))

16 Jana B. Jana B. | 25. ledna 2015 v 19:09 | Reagovat

Pravda, i Marcelka z Hor si prošla do paralelní časové dimenze, čtu zrovna její příběh v knize, kterou vydalo samotné VĚDOMÍ  a v něm píše, že když cestovala vlakem na finanční úřad do Českého Těšína a vydala se do Masarykových sadů a tam se stalo v jejím životě první setkání s jinou časovou dimenzí, když přišla zjistila, že tam žádný finanční úřad nestojí ( podrobnosti v knize .... ) pak se vracela na nádraží a potkala pošťáka a ten ji ujišťoval, že ještě včera tam nesl poštu, když se tedy vracela zpátky, byla překvapená, že finanční úřad tam skutečně stojí ( podrobnosti v knize ... ) pak tedy si uvědomila, že se musela spojit s jinou časovou dimenzí respektive že pobývala v jiném století, kdy tam finančí úřad ještě nestál. Každopádně její VĚDOMÍ BYLO PŘELADĚNO  a každý člověk tak může vstupovat do jiných časových dimenzí, neboť přítomnost, minulost i budoucnost probíhají právě v TEĎ. Čili 30.válka probíhá teď, kdy píšu tento komentář, stejně jako vylodění v Normandii, nebo válka o Aljašku, která proběhne v budoucnosti, stejně jako zrušení Schenghenského prostoru, který probíhá právě teď a obnovují se hraniční přechody v EU. 8-)

17 Jana B. Jana B. | 25. ledna 2015 v 19:16 | Reagovat

[14]:Proude, víš ty informace jsou pro mne teď nové, teprve se do mého VĚDOMÍ usazují, avšak lépe by ti to vysvětlila Marcelka nebo si kup její knihu.Bohužel nejsem schopna to teď svými vlastními slovy říci, ale ona to jistě myslela tak, než jsem to napsala já, bohužel jsem ty informace hodně zčeřila, zabarvila. Každopádně se nejedná o to, že když se zbavíš své vlastní vůle, staneš se něčím otrokem :-D  Sergej Lazarev to vyjadřoval na své přednášce, že buňky v těle taky nemají svou vůli, protože jinak by došlo k destrukci těla. Všechny buňky v těle pracují pro CELEK nebo-li JEDNOTU, aby fyzické tělo fungovalo. Ovšem, když se nějaká buňka osamostatní a začne mít svou vlastní vůli, pak už se z ní stává rakovinná buňka. Lidstvo se nemůže zbavit rakoviny dokud se nezbaví své vlastní individuální vůle, a nemohou zažívat svobodu s VĚDOMÍM JEDNOTY. Zkus hledat na internetu viz http://www.marcelkazhor.cz/

18 Jana B. Jana B. | 25. ledna 2015 v 19:24 | Reagovat

[15]:Proude, Marcelka z hor není žádný guru, ona sama říká, že žádného gurua z venku nepotřebujeme, že my jsme mistři, my jsme gurujové. A k tomu Marcelka ještě nutno dodává

•    „Vědomí se vrací samo pro sebe, o žádnou Marcelu tu nejde. Jste tím stále. Tím nelze nebýt, jenom věnujete pozornost něčemu jinému. Je to váš přirozený stav, kdy ke štěstí nepotřebujete vůbec nic. Všichni lidé jsou překrásní, ale důležité je, aby našli sami sebe a uvědomili si, že jsou čirým Vědomím. A ničím jiným nikdo z vás nikdy ani nebyl.“

•      „Vám se jeví, že Marcela žije v neustálém napojení na vyšší Vědomí, ale z pohledu Věčnosti tu není už nikdo, kdo je napojen, nýbrž samotné Vědomí se projevuje přes vlastní projekci. Je důležité, abyste se neupínali k nikomu jinému než sami k sobě. Marcela je berlička, ale přijde čas, kdy ji už potřebovat nebudete. Jste to vy sami, kteří si pomáháte, protože tím jste. Každý máte svého mistra v sobě a to je vaše vyšší já. Vede vás díky intuici.“

•     „Tíží vás obsah mysli. Kdybyste měli hlavu prázdnou, byl by nějaký problém? Obsah mysli se v člověku stále promílá stejně jako odpadky v kontejneru. Mysl je ale dobré používat jen jako nástroj a k tomu dojde přirozeně, začnete-li si uvědomovat, kým vlastně jste. Pravda je až za obsahem mysli a sebeuvědomováním můžete tento obsah vyprázdnit."

•      „Ptáte se, jak v běžném životě utišit svou mysl? Stále si buďte vědomi sama sebe a své vlastní existence. Svou pozornost mějte obrácenou částečně do svého nitra a částečně ven, abyste mohli fungovat v projeveném světě. Tím se mysl zastaví sama.“

•        „Čemu po většinu času věnujete svoji pozornost? Svým programům, a tak jste svými emocemi, náladami, programy a vším, s čím se právě ztotožňuje. Je však třeba ztotožnit se sám se sebou a to znamená být si vědom sám sebe.“

19 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 21:45 | Reagovat

[10]: Souhlas, dobře řečeno :)

[13]: Lol to máš odkud ty čísla? Dobré bláboly toto :-D

[8]: dobou hákových křížů je symbolicky myšlen věk Slovanů, kterej se pomalu blíží ^^ tož ona to ví, řekl bych ;-)

20 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 1:37 | Reagovat

ad 1/
hurraaaaaaaaaa juj jakou mam z teho RADOST! To je jedna z nejkrásnějších událostí posledních tisíciletí tu na Zemi :-)

Samozřejmě že se Anastasia s Putinem setkala, a asi nejednou, byť to nemuselo bejt vždy osobně.

21 sv. sv. | 27. ledna 2015 v 2:28 | Reagovat

ad 5/
a že je to šlendriján ty neziskovky.

[7]: fotit fotopuškou O_O, a pro neúčast členů zrušit...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.