24.01.2015 okénko marného.....

24. ledna 2015 v 8:19 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno sobota 24.01.2015 14:54:54

5) Mám pro Vás další zajímavou.....

....fotografii a něco na popřemýšlení. Vzhledem k tomu, že všechno je úplně jinak, můžeme říci otočeno o 180°, popřemýšlejte o níže umístěné fotografii, kterou jsem zkopíroval z časopisu. Jak to vlastně bylo s tím Ádou. Podívejte se na znaky, které používala jeho armáda a na znaky, které jsou umístěny na létajícím talíři. Nebudem samozřejmě diskutovat o tom, jestli UFO je skutečností nebo výmysl fantazie. Jsou skutečné. Tajily se hodně dlouhou dobu lidem.
Zajímalo by mne, jestli víte, proč znaky na košili Ády jsou levotočivé (destruktivní) a na UFO jsou konstruktivní - pravotočivé?????
Co to tedy má znamenat. Bylo by dobré, kdybyste vyjádřily své názory dole v diskuzi, pokud budete mít zájem.....
4) Další zajímavé otázky a odpovědi.....

....v.v.pajkina. Zde máte vysvětleno mnoho, co se asi nikde jinde nedozvíte.
3) Zvěrstva a pokusy na lidech.....

....jdou až do absolutní krajnosti. Pro lidi, kteří nebudou korektní k záležitostem požadovaných vládou, budou očkování látkou, která je přetvoří na bytosti, které budou se vším souhlasit. Asi bude další nová vlna očkování, třeba pod rouškou tetanu či nějaké další nesmyslné vymyšlené choroby. Potom se z radikálů stanou lidé umírnění.
To stejné platí ale i naopak. Z lidí mírumilovných mohou udělat radikály a zabijáky.
Opět se ptám sám sebe!! Do jakého hororu jsem se narodil?????
Tohle skutečně nemá obdoby. Když se podíváme, co vymýšlejí za velkou louží za "sviňárny", nic konstruktivního pro člověka, tak je člověku na zvracení. Pro lidi neudělali mimo podvodů, zabíjení chemoterapií při rakovině a válečného řešení "demokracie" skoro po celém světě nic konstruktivního. Hovoří to o charakteru lidí, vedoucí tuhle společnost za velkou louží.....


p.s. tm: z dalšího článku, který pro Vás připravuji uvidíte, že se tyhle svinstva dávají nově do chemtrailů v SS A a brzy budou i zde v coctailech nad Evropou. Možná už tam jsou?????.....

2) Krásně a jednoduše řečeno.....

....lépe se to nedalo formulovat.

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že viníky smrti obyvatel Donbasu jsou ti, kdo dávají zločinné rozkazy.


Vladimir Putin na poradě se členy bezpečnostní rady

© Archívní foto: RIA Novosti/Alexej Nikolskij

Vladimir Putin na poradě se členy bezpečnostní rady

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že viníky smrti obyvatel Donbasu jsou ti, kdo dávají zločinné rozkazy.

"Ti lidé, kteří to dělají, si musí být vědomi toho, že žádný jiný způsob řešení podobných konfliktů, kromě mírových jednání a prostředků politického rázu, neexistuje", prohlásil Putin na poradě se stálými členy bezpečnostní rady.
Přesto ale hlava státu doufá, že zdravý smysl u oficiálního Kyjeva přece jen zvítězí. "Často slyšíme, mimo jiné i od dnešního oficiálního Kyjeva, že v této zemi vyznávají právě takové způsoby řešení otázek, v praxi jsme ovšem svědky něčeho úplně jiného", zdůraznil ruský prezident.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_23/Putin-uvedl-viniky-smrti-lidi-na-Donbasu-6811/

1) Domnívám se, že si SSA dovoluje.....

....až příliš. Rozzuřený a zahnaný pes do kouta kouše a dělá všechno možné, když vidí že nemá východisko.

BBG: RT je stejně nebezpečná jako Islámský stát

BBG: RT je stejně nebezpečná jako Islámský stát
© Foto: RIA Novosti/Iliya Pitalev
Bývalý šéf NBC News Andrew Lack, který byl nedávno jmenován předsedou americké Rady správců pro otázky vysílání (BBG), prohlásil v interview pro list The New York Times, že činnost týmu Russia Today (RT) je pro Spojené státy stejně nebezpečná jako Islámský stát.
Šéfredaktorka RT Margarita Simoňanová prohlásila, že pokládá podobné prohlášení předsedy BBG za politický skandál a žádá americkou stranu, která si dovolila učinit podobné prohlášení, o vysvětlení.
Televizní kanál RT zašle dopis s požadavkem o vysvětlení na adresu BBG a také americkému ministerstvu zahraničí a velvyslanectví USA v Rusku.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_23/BBG-RT-je-stejne-nebezpecna-jako-Islamsky-stat-4760/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 prettycute prettycute | Web | 24. ledna 2015 v 8:30 | Reagovat

Zajímavý článek ☺  
http://prettycute1.blogspot.cz

2 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 24. ledna 2015 v 10:18 | Reagovat

Další zajímavá analýza od Pjakina:

http://leva-net.webnode.cz/products/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-13-1-19-1-/

Dost často se zmiňuje taky o tom, že velitelství GP se pomalu, ale jistě přesouvá z juesej do Číny. Takže až padne USA, radši předčasně neslavit.

3 stenly919 stenly919 | 24. ledna 2015 v 20:46 | Reagovat

Zajímavý, sobotní večer a nikdo tu nepíše, že by to nebylo zajímavý téma ?
Říká se, že strom se pozná po ovoci. Teda já raději razím pořekadlo, že réva se pozná po hroznech a vinař po víně, ve kterém je samozřejmě  1000 % pravda, jen ji málokdo chce znát. A ten, kdo je abstiment, jen proto, že si myslí, že takhle se dostane dále, je blbec. Teda tím nechci urážet jistého blonďáka drobnějšího vzrůstu, hojně zde diskutujícího, jakož i na jiném spřízněném webu :-D

No co se týká těch symbolů, TM sám říkal, že třeba papeži by ta kartička od něj nedělala dobře, zatímco kříž jo. Papež je poměrně destruktivní člověk, stejně jako třeba náš ministr financí, který podle nějaké zprávy bere přesně 666 tisíc měsíčně.Teda nedivil bych se tomu, kdyby to byla pravda. Prostě ten hitler na fotce, jakožto destruktivní bytost by asi nesnesl kostruktivní symbol na sobě příliš dlouho(kterým svastika mimochodem je), rezonance toho symbolu by mu nedělala dobře. Stejně jako papeži. Pravotočivá svastika je totiž konstruktivní symbol, který používali mimo jiné i slované nebo tibeťané( o čemž by výše zmiňovaný abstiment moh něco vědět :-P )zatímco ta levotočivá je symbolem destruktivním. S německem a se slovany ta svastika souvisí více, než bychom si mohli myslet, stejně tak i s impulzivním pohonem, který používá létající talíř. Ale ten talíř, který je na snímku je určen asi především na ničení lidí, zřejmě proto má velký kříž(symbol smrti). Jen by mne zajímalo, proč ten kříž je černý, ohraničený bíle a pak černě. A ještě zajímavější je ta kombinace červené a bílé na čepici toho vojáka před hitlerem, tak nějak to ve mě evokuje připomínku na naše legionáře v první světové válce, kteří nosili červenobílé stužky jakožto odznak republiky.
Tolik má úvaha u láhve kvalitního červeného vína.

4 tm tm | 24. ledna 2015 v 21:16 | Reagovat

[3]: Ahoj stenly919, jsou to antény, které jsou velice důležité. Bez nich by se nemohl talíř vznést. Je jich tam více, některé jsou na spodku talíře. Vypadají jinak. Kříž který popisuješ je 4 násobný pravý úhel určitých rozměrů. Tak jako bez čárkového kódu by počítač nepoznal zboží - (jsou to taky antény s číslem, které vzpomínáš, a vypaluje se do jídla a předmětů, které si člověk kupuje).
zdraví tm

5 mariankosnac mariankosnac | 25. ledna 2015 v 0:18 | Reagovat

Na starších verziách naci-ufa boli tie svastiky lavotočivé. Ufo zrejme fungovalo na nejaký citlivý energetický pohon alebo čo a tie ľavotočivé svastiky mu nerobili dobre, keď to nemcom došlo tak ich premaľovali na pravotočivé.

6 henry henry | E-mail | 25. ledna 2015 v 0:45 | Reagovat

HMMM...na tom letajicim tanieri je to dorobene ...nik z tych nackov to tam nedal

7 tm tm | 25. ledna 2015 v 0:46 | Reagovat

[5]: ne ne, tak to není. Jedny patřily Ádovi a ty s pravotočivou svastikou jiné skupině lidí.....

8 mariankosnac mariankosnac | 25. ledna 2015 v 3:14 | Reagovat

Podľa Wikipedie je pravotočivá tá Adolfova.

Svastika (někdy také swastika; ze sanskrtu: स्वस्तिक svastika) neboli fylfot (anglicky „čtyřnoh“) je kříž s ohnutými či zalomenými (většinou v polovině) rameny do (obvykle) pravého úhlu a to buď ve směru hodinových ručiček (pravotočivá svastika 卐) nebo proti němu (levotočivá svastika 卍). Dnes je v západní kultuře pravotočivá svastika známá převážně jako symbol nacismu.

9 Df Df | 25. ledna 2015 v 8:50 | Reagovat

Tady si lze přečíst něco o nacistických létajících discích: http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fwww.viewzone.com%2Fvril22.html

Pár odpovědí se tam najít dá. A translátor to docela srozumitelně přeložil.

10 proud proud | 25. ledna 2015 v 9:26 | Reagovat

[2]:ne z USA,ale ze Svycarska....Amerika plni jinou ulohu,respektive jeji armada,a ted i jeji elity ktery se postavily svetovymu parazitovi,samozrejme marne.

11 Lucy  1000 Lucy 1000 | 25. ledna 2015 v 11:14 | Reagovat

Smer te svastiky souvisi nejak s "vymenou"? Schwarz S...e meli tech pravych uhlu ve svastice 12 proc?? Co ta sipka "nahoru" nad tou svastikou na ruce hitlerova sluhy vlevo?

12 Namasteen Namasteen | 25. ledna 2015 v 12:43 | Reagovat

[8]:Máš to špatně, je to přesně naopak, buhví, který moula to na wiki napsal. Pomůže, když si jednotlivá ramena kříže představíš jako provázky. A začneš tím otáčet doprava, po směru hodinových ručiček, jak se ti ty konce provázků stočí? Kde budou končit? Navíc, kdyby to bylo podle wiki, ty konce ti budou bránit v otáčení, jakoby se "zaseknou" do vzduchu. :-)

13 FL FL | 25. ledna 2015 v 13:08 | Reagovat

Zde jsem vložil odkaz na zajimavou knihu o swastice.http://uloz.to/xKC5NLVr/swastika-man-woman-pdf

14 napadlo... napadlo... | 25. ledna 2015 v 13:57 | Reagovat

...me.
Proste nejak se vi, ze nacisticke Nemecko davalo sumy do vyzkumu ruznych "mysterioznich" skutecnosti. S hak. krizem jsem se setkal pri zobrazovani boha Ganeshe, coz je odstranitel prekazek - s pravo-levotocivosti to nema zrejme nic spolecneho. Spis me napadlo, jestli znak nebyl pouzit zamerne z tehto duvodu.

15 FL FL | 25. ledna 2015 v 15:11 | Reagovat

Svastika a její zneužití.http://blog.veruce.cz/zajimavosti/svastika-a-jeji-zneuziti/

16 Df Df | 25. ledna 2015 v 15:13 | Reagovat

Ráno jsem vložil odkaz o nacistických létajících talířích. Spadlo to do spamu, tak ještě jednou otevřte si stránku viewzone tečka com lomitko vril22 tečka html. Stránka má pokračování. Když to dáte přez translátor je obsah pořád srozumitelný.

17 FL FL | 25. ledna 2015 v 15:29 | Reagovat

Zajímavý článek,Zapomenutá svastika: Největší hákový kříž světa byl všem před očima.http://zoom.iprima.cz/clanky/zapomenuta-svastika-nejvetsi-hakovy-kriz-sveta-byl-vsem-pred-ocima

18 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 16:06 | Reagovat

Trochu víc o historii a významu svastiky a symbolů z ní odvozených:

http://vedy.in/slovanska-kultura/symbolika/svastika-pravda-a-lo

a ještě jeden odkaz na další symboly Slovanů:

http://vedy.in/slovanska-kultura/symbolika/svastika-pravda-a-lo

Ta svastika používaná Hitlerem je destruktivní proto, že je ČERNÁ (barva smrti atp.) Ne proto, že je levotočivá!! Slované mají spoustu levotočivých symbolů a těžko budou všecky destruktivní, žejo :))) Stačí se podívat na významy těch svastik a symbolů, co tady jsou popsaný, navíc to jde jednoduše ověřit třeba nabíjením vody, jednoduchým energetickým cvičením a podobně.

19 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 16:08 | Reagovat

[18]: Aj, ten druhej odkaz měl být toto:

http://energodar.net/ha-tha.php?str=vedy/simvoly

8-)

20 vosa vosa | 25. ledna 2015 v 20:09 | Reagovat

[19]: Výborně spidy.Dneska máš za 1.Rozumně,bez urážek a komentování.Takhle se vzjadřuje názor.

21 V+V V+V | 25. ledna 2015 v 20:20 | Reagovat

[20]:Souhlas"

22 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 21:40 | Reagovat

[20]: Jé, já mám svého osobního hatera. Jak roztomilé, v to jsem v začátcích své kariéry nedoufal 8-)

23 FL FL | 25. ledna 2015 v 23:52 | Reagovat

Slovo hater-z vikipedie.Hater (Haters) je hanlivý termín, který se vztahuje k osobě nebo skupině, která vyjadřuje nenávist na veřejných fórech, zejména těch, které najdete na webu , jako je YouTube . [1]:

Haters se odlišují od trollů , kteří se snaží upoutat pozornost tím, že provokativní poznámky. [2]: Každý může být obětí akcí, ale celebrit nenávidí a dalšími veřejného života jsou obvykle hlavním cílem pro projevy nenávisti. Připomínky, které nenávidí zveřejnit, může být považována za akt kyberšikany a on-line obtěžování (viz počítačové kriminality ), protože mohou být agresivní nebo urážlivé.Tohle jsem našel na wikipedii,VZÁJEMNÁ VYMĚNA NÁZORU JE V POŘÁDKU ALE URÁŽKY SEM NEPATŘÍ. Každý máme svůj úhel pohledu na svět,tak by jsme se měli vzájemně tolerovat.To je můj pohled na svět.Vždyt nemusíme souhlasit stím co sem každý píše,ale nemusíme ho urážet vždyt on vidí svět jinak,každý ho vidíme jinak.I on nemusí souhlasit s námi.Každy si z toho vezme co mu vyhovuje.Každý máme jinou cestu po které jdeme.No a každy někam dojdem někdo tam a někdo uplně jinam. :-)

24 mariankosnac mariankosnac | 26. ledna 2015 v 0:04 | Reagovat

Nacisti vraj mali tunel do dutej Zeme, nemci v ňu verili, dokonca ju mali zakreslenú v učebniciach a učili o nej v škole. Tak ma napadlo že tie ufá s obrátenou svastikou možno mohli byť aj nejakých ľudí z dutej Zeme, ale mohli patriť hocikomu, ale Adolfovi asi fakt nie, ten by si obrátené svastiky nikde namaľovať nenechal.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.