19.01.2015 okénko marného

19. ledna 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 19.01.2015 21:45:545-5) Že by Egypťané znali elektrickou energii.....

....zajímavé video, které stojí za zhlédnutí. Je v angličtině.....

Jinak ale perfektní popis.

5) Myší ráj a úpadek naší společnosti.....

....zajímavý článek ze slovenského webu.


Myší raj a úpadok spoločnosti

 • Natália Blahová
  Natália Blahová
Doktor Calhoun zasvätil celý svoj vedecký život tomu, aby vybudoval dokonalý myší raj. A sledoval následky tohto blahobytu.
CalhounJ
facebook gplus linkedin twitter
Doktor Calhoun zasvätil celý svoj vedecký život tomu, aby vybudoval dokonalý myší raj. A sledoval následky tohto blahobytu. Bol etológom - skúmal teda správanie zvierat. No závery jeho prípadových štúdií ho navždy zapísali na popredné stránky učebníc svetovej psychológie a sociológie. Jeho experimenty sa stali paralelou k ďalšiemu vývoju ľudskej spoločnosti. Dávajú odpovede, no hlavne otvárajú pálčivé otázky o osude ľudstva.
Utópia myšieho raja
John B. Calhoun svoju vedeckú štúdiu začal v roku 1947 a pokračoval v nej až do svojej smrti v roku 1995. K výskumu ho podnietilo pozorovanie potkanov v prírodných podmienkach. Zistil, že populácia zvierat len výnimočne prekročí 200 jedincov na 10 árov. Pričom by bola schopná vyprodukovať za rovnaké obdobie ďalších 50.000 mláďat. Potkany žili v dvanástich skupinách, kde každá mala približne 12 jedincov a tento populačný stav dlhodobo udržiavali.
Pozorovanie preniesol do laboratórnych podmienok. Vytvoril raj pre myši. Pripravil priestor, kvalitnú potravu, čistú vodu, stálu veterinárnu opateru, odstránil všetky stresory.
Ich výbeh kapacitne napĺňal potreby pre 3000 myší. Do tohto priestoru vložil štyri páry zdravých a aktívnych myší. Výbeh mal tvar bunkra, rozdeleného na niekoľko sektorov, pričom všetky zvieratá (aj pri plnej kapacite) mali prístup k jedlu a pitiu, mali priestor a možnosti na budovanie si svojich hniezd. Calhoun pozoroval ich správanie v závislosti od počtu "obyvateľstva" na tomto obmedzenom území. Experiment niekoľkonásobne opakoval a zistil, že všetky pokusy viedli k identickým výsledkom.
Vznik a zánik myšieho raja mal štyri fázy.

4) Znovu a opět české.....

...."sračkomety", které si musíte platit, když vlastníte televizi, Vám nezveřejní ty podstatné rozhovory. Vykroucet se umějí perfektně a ještě lépe lhát.
Podívejte se na film, který byl českou televizí natočen, nějak unikl z jejich tajných kanálů a byl zveřejněn na jiných odtajněných kanálech. Aby ho nebylo možné vymazat, byl vložen na vimeo. Na následující adrese je uložen:

https://vimeo.com/117170389

3) Další kamínek do mozaiky.....

....je Vám vysvětlen v níže uvedeném textu.

CO SKUTEČNĚ STOJÍ ZA OTRAVAMI METHYLALKOHOLEM ???

Je to businnes pro velké západní chemické koncerny.

Proč?
Methanol vyrábějí a prodávají významné západní chemické koncerny, které měly už v hitlerovském Německu podíl na likvidaci milionů lidí v koncentračních táborech
(nervové a jiné plyny v plynových komorách koncentračních táborů...)

Do roku 2010 do České republiky Methanol téměř se nedovážel.
Proč?
Protože při výrobě nemrznoucím směsí, nejen do aut, NESMĚL být dle zákona
v platném znění používán Methyalkohol (Methanol) CH3OH).

Proč nesměl být Methanol používaný?
Protože Methylakohol je velmi jedovatá látka, která způsobuje závažné a nevratné degenerativní poruchy nervové.

Methylalkohol se užívá v průmyslových odvětvích jako levnější rozpustidlo barev a laků, při výrobě vysoce rakovinotvorného formaldehydu,v chemických laboratořích....


A jak je tomu nyní?
V roce 2010 vyšla směrnice Evropské unie, která zrušila zákaz používání Methanolu do rozmrazovacích směsí a ostřikovačů do aut !!!


Pročpak asi?
Jedná se o lobby německých a západních chemických koncernů, které vyrábějí miliony tun Methylalkoholu a ovládají, jak známo, úředníky v Bruselu. Nikoli úředníci ze zemí EU, ale představitelé chemických koncernů diktují legislativní předpisy platné v EU.


Copak jim záleží na zdraví a lidských životech? Jen peníze to jsou, co zde v EU rozhoduje!


Česká republika - členský stát EU, naprosto bez uvážení také provedla zrušení zákazu o používání Methylalkoholu. V legislativě ČR od r. 2010 je povoleno používat rozmrazovací ostřikovací směsi do aut osobních, nákladních, TIR a speciálních vozidel....s vysoce-nebezpečným Methylalkoholem.

Dovážený Methylalkohol ze západu je levnější než u nás po desetiletí a i století
vyráběný Ethanol.


U nás vyráběný Ethylalkohol (Ethanol C6H5OH) se vyrábí zkvašováním cukerných roztoků.

Methylalkohol v západních chemických koncernech je vyráběn synteticky hydrogenací kysličníku uhelnatého.

A tak, vážení občané České republiky,
v zimním období, neopomeňte při nákupu rozmrazovacích směsí do ostřikovačů skel se pořádně podívat na etiketu, co směs obsahuje. Používáte-li směs s obsahem Methylalkoholu, přiděláváte problém svém zdravotnímu stavu, dětem, které v autě vezete.. Vdechujete totiž látku, která degenerativně působí na váš nervový systém.


ZÁVĚR:
POLICIE KLADE ZA VINU, ŽE TI, KTEŘÍ PANČOVALI ALKOHOL METHANOLEM, MUSELI přece ODBORNĚ VĚDĚT, JAK JE TO NEBEZPEČNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!


PTEJME SE,
JAK JE TEDY MOŽNÉ, ŽE:

A) ABSOLVENT VYSOKÉ ŠKOLY CHEMICKO-TECHNOLOGICKÉ A MINISTR FINANCÍ A ČLEN VLÁDY ČR (Miroslav Kalousek)
B) MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ A ČLEN VLÁDY ČR (Leoš Heger)
C) C) MINISTR ZEMĚDĚLSTVÍ A ČLEN VLÁDY ČR (Ivan Fuksa)

TOHLE VE SVÉ ODBORNOSTI NEVĚDĚLI A PŘESTO PŘIJALI NAŘÍZENÍ EU, A V ROCE 2010 ZMĚNILI V ZÁKONĚ, ŽE MŮŽE BÝT POUŽÍVÁN VYSOCE NEBEZPEČNÝ A ZDRAVÍ ŠKODLIVÝ METHANOL MÍSTO PŮVODNÍHO ETHANOLU ? ?

2) Jak neustále tvrdím.....

...."ke konci časů lidstva musejí lidem odhalit pravdu". Pro tento případ v následujícím obrázku použili symboliku, která řekne více než milión slov.
Používají řeč satanistického kultu, která se používá na ctění a uctívání SATANA. Konečně oficiálně ukazují ke komu celé náboženství, veškerá náboženství, patří a kdo je jejich pánem. Myslím si, že je naprosto zbytečné k tomuto dění cokoliv dodávat. Vatikán je domovem tohoto kultu.....


Celý článek s překladačem si můžete přečíst právě ZDE.

1) Zajímalo by mne, proč mažou lidem.....

....účty na facebooku a jinde, když se údajně jedná jenom o "VODNÍ" tanky na zatěžkávací zkoušky pro start a přistání u nových letadel. Tanky s údajnou vodou mají simulovat hmotnost člověka a otestovat nová letadla s rozložením hmoty a tzv. kritického přesouvání "lidí" v letadle. Ha ha ha
Nevědí, jak z toho ven, a proto vše nyní svádějí na testy letadel. Je komické, že už přiznali chemtraily na "úpravu počasí" a údajné ochlazování planety, ale vymývat mozek se budou snažit neustále i přes prokázané skutečnosti.Here's a photo of what looks like the same system taken in 2005. A doctored version of this commonly shows up in Chemtrail groups:
http://www.airliners.net/photo/Boeing/Boeing-777-240-LR/0855967/L/
[​IMG]

Here's the same plane, showing all the test equipment and computers:
http://www.airliners.net/photo/Boeing/Boeing-777-240-LR/0855966/L/
[​IMG]

And some more from 2003:
http://www.x-plane.com/adventures/the long room.html
[​IMG]

And another of the 777. This one is also heavily used by the chemtrail web sites.
[​IMG]

This photo from airliner.net has been used to promote the chemtrails conspircy theory by claiming Facebook are closing accounts of people who post it:
http://www.airliners.net/photo/Boeing/Boeing-747-8JK/1939853/L/
[​IMG]

Quite possibly the copyright holder has complained to Facebook, however there are numerous other photos they could post, including this Creative Commons licensed one from Wikipedia:
http://simple.wikipedia.org/wiki/File:Cabin_nose_section_of_747-8I_prototype.jpg
[​IMG]
Note the overhead "mood" lighting is a different color, and the photo is at a slightly different angle allowing you to see where some wiring for test instruments is ported out the windows.
[​IMG]
From the outside you can see the window, looks like some kind of pitot tube:
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Boeing_747-8_N6067E_Paris_Air_Show_Beltyukov.jpg

[​IMG]

And if you pull back a bit more, you can see the plane is actually being exhibited to the public, at the Paris air show:
http://www.airliners.net/photo/Boeing/Boeing-747-8JK/1970519/L/&sid=8403fff013802dcf46572d95a966c8ea
[​IMG]

The following are from a 747-8F, from Aviation Week

[​IMG]
"Water ballast barrels in the Section 41 nose section for center of gravity testing. We counted 33 in all for the whole aircraft, each of which holding around 1,000-lbs."

[​IMG]
"Between the ballast barrels around 16 racks of test equipment and engineer's test stations occupy the bulk of the main deck."

[​IMG]
"The reel mechanism for deploying and stowing the trailing static cone sits on the main deck just forward of the aft pressure bulkhead."

Here's a video of the 747-8 setup:
[video=youtube;IxMSoxzYhG8]Here's a close up of the barrels one the 747-8 taken during a tour. Note there's a placard on the right explaining the water ballast system.
http://www.airliners.net/photo/Boei...2071369/&sid=c71cd59e408c63a31acb0ea6dcd94164
[​IMG]

Another of the 747-8, taken from a different airshow:
http://www.flickr.com/photos/28042007@N07/6039811699/

[​IMG]

Here's the 747-8 showing all the test equipment:
http://www.flickr.com/photos/28042007@N07/6040299722/in/photostream/
[​IMG]

Another 787 image, from Wired:
http://www.wired.com/autopia/2010/02/peek-inside-boeing-747-8/
[​IMG]


"Water ballast tanks used to control center of gravity during test flights.These tanks are filled with water and engineers can transfer water between the tanks during flight to shift the weight of simulated cargo or passengers. The center of gravity, or CG as pilots call it, is important to the flight characteristics of any airplane. During flight test, Boeing must ensure the plane is safe and efficient at full forward and full aft CG as well as any combination between the two."

This A380 upper deck photo (from 2005) is commonly used by chemtrail promoters as "proof" of chemtrails:
http://www.flickr.com/photos/21507453@N08/2100883130/
[​IMG]
"Upper deck view showing ballast tanks on the A380 [F-WWOW]*. 15th November 2005"
*(Note: original source incorrectly stated G-WWOW)

Here's a video of this A380 test setup at a public air show in China:
[video=youtube;J_Wd3SSK8gQ]


http://news.bbc.co.uk/local/bristol/hi/people_and_places/newsid_8240000/8240634.stm
[​IMG]
The large white cylinder in the foreground is a tow bar. The loop on the left end hooks to a tow truck, and the hooks at the right (the towhead) attach to the front landing gear. There are four handles on it for manual operation.

This one is the A380 ballast barrels from an article in the Seattle PI.
http://www.seattlepi.com/news/slideshow/Tour-an-Airbus-A380-3281.php

[​IMG]
[​IMG]
[​IMG]
[​IMG]

A nice HD image of the A380 upper deck:
http://www.airliners.net/photo/Airb...49782/L/&sid=c71cd59e408c63a31acb0ea6dcd94164
[​IMG]


http://www.airliners.net/photo/Emir...43009/L/&sid=c71cd59e408c63a31acb0ea6dcd94164
[​IMG]

More from the A380:
[​IMG]http://www.planepictures.net/netshow.php?id=548816
[​IMG]

Another A380-861
http://www.airliners.net/photo/Airb...08973/L/&sid=c71cd59e408c63a31acb0ea6dcd94164
[​IMG]


This is a nice one as it shows the ballast tanks behind the seats:
http://www.airliners.net/photo/Airb...41061/L/&sid=c71cd59e408c63a31acb0ea6dcd94164
[​IMG]


This one is a bit unusual, it's a test BAe-146-300 from 1989. The ballast here is lead blocks! But there's also a single blue barrel at the back of the plane:
http://www.airliners.net/photo/Brit...51730/L/&sid=c71cd59e408c63a31acb0ea6dcd94164
[​IMG]

Here's one from a 777-300ER, also gets some play in "chemtrail" groups. Photo from 2002, Seattle PI
http://www.seattlepi.com/news/slideshow/Daily-News-Gallery-12-27-2002-14333.php#photo-922237
[​IMG]
Caption: Craig Boyden works on water ballast tanks for the 777-300ER that will used for flight testing.

Evergreen Supertanker - Also Not Chemtrails

One plane that also shows up a lot labeled as "Chemtrail Plane Interior" is the Evergreen Aviation 747 firefighting supertanker. This is a single prototype plane that Evergreen Aviation have been trying to sell as a firefighting plane, but so far nobody is buying - probably because of the rather unwieldy nature of using such a large plane - even though it would be very effective if you could actually get it into the right place for it's two minute water dump.

Here's the interior, showing the tanks used to hold fire retardant, the photo was taken in 2009 or before, and is the one most commonly used by chemtrail promoters. They tend to equate patents with evil intent.
http://wildfiretoday.com/2009/07/30/747-supertankers-world-tour/

[​IMG]
The pressurized retardant tanks on the 747 Supertanker. The retardant is forced out by compressed air, much like on the MAFF C-130 air tankers.

And here's the exterior
[​IMG]
Sam White of Evergreen points out the four nozzles that dispense retardant. Photos by Eric Engman

[​IMG]

The Patent on the tanks is number 7413145 described as:
http://www.google.com/patents/US7413145
Content from external source
A method and apparatus for aerial fire suppression utilizing a potable fire retardant chemical dispensing system, readily adaptable, without extensive aircraft modification, to various makes of aircraft, for dispensing current types of forest and range fire fighting chemicals. The aerial delivery system is self contained and reusable. It enables cargo/utility aircraft to carry and dump a load, under control. The aerial delivery system is capable of attachment at the wing box, pressurized delivery from the nozzles, and nozzles directed straight downward.Here's another couple of shots of the interior, taken in Hahn, Germany, July 7, 2009. This is probably when the above shots were taken, as Sam White appears in both, wearing the same suit, tie, and ID badge. But it's less useful to the chemtrail promoters, as it's more obviously from an air show - and people are not going to be showing a secret chemtrail plane at an air show.
http://www.flickr.com/photos/feuerwehrwiesbaden/3774864584/in/set-72157621902624044
[​IMG]

[​IMG]

Here's the supertanker doing its thing. Very unlike a contrail:
http://www.flickr.com/photos/feuerwehrwiesbaden/3774058645/sizes/o/in/photostream/
[​IMG]


 1. And some planes actually are used to spray chemicals. Crop dusting, Bug Spraying, oil dispersement. This one (C-GBPA) is an old DC-4 bug sprayer used to spray Corexit in the Gulf in 2011:
  http://www.semissourian.com/story/1741033.html (http://archive.today/dnt69)

  [​IMG]

  Here's the plane from the outside:
  [​IMG]^

  Here's another dispersant sprayer:
  http://www.oilspillsolutions.org/dispersantotherchemicals.htm (http://archive.today/OMOIu)
  [​IMG]
  "ADDS" on the tank stands for "Airborne Dispersant Delivery System", and is a C130 specific add-on module, a 5,500 gallon tank. It's often refered to as an ADDS-Pack
  Last edited: Jul 3, 2014
 2. tryblinking

  tryblinking Member

  That's some pretty extensive photoshopping, a whole afternoon for sure looking at that crowd added in the distance. Impressive, and depressing.
 3. Mick West

  Mick West Administrator Staff Member

  Similar to the ADDS pack above is the C-130 MAFFS system, which comes in two variants, MAFFS I (five smaller tanks) and MAFFS II (one big tank)

  http://en.wikipedia.org/wiki/Modular_Airborne_FireFighting_System
  [​IMG]
  [​IMG]


  http://www.302aw.afrc.af.mil/photos/mediagallery.asp?galleryID=789
  [​IMG]

  [​IMG]
  MAFFS system load, June 24

  PETERSON AIR FORCE BASE, Colo. -- Air Force Reservists assigned to the 302nd Airlift Wing load a U.S. Forest Service Modular Airborne Fire Fighting System unit onto a C-130 Hercules here during the early morning hours June 24. The 302nd Airlift Wing has been tasked by the National Interagency Fire Center to support wildland aerial firefighting missions in the Rocky Mountain area. (U.S. Air Force photo//Ann Skarban)


  http://kunc.org/post/maffs-c-130-s-activated-fight-western-wildfires
  [​IMG]
  [​IMG]


  http://wildfiretoday.com/2011/06/17/military-maffs-air-tankers-activated/

  [​IMG]
  "The interior of a MAFFS 2, showing the retardant discharge and emergency high pressure air release tubes going through the side paratrooper door. Loadmaster Bill Whitlatch operates a new MAFFS 2 unit aboard a C-130J aircraft with the Channel Islands Air National Guard. Photo by Stephen Osman, Ventura County Star."

  http://www.billwillson.com/maffs-7-memorial/#!prettyPhoto
  [​IMG]
  "MAFFS7, which crashed killing all on board, July 1, 2012
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ok ok | 19. ledna 2015 v 10:24 | Reagovat

Správně, tyhle letadla s nádržema slouží k cákání chemtrailů, což dokazuje i foto z šedesátých. Už tenkrát se cákalo, jak každý jistě ví. Samozřejmě, aby se celá věc zamaskovala, letadla se tahají po výstavách a nacpávají se zástupama civilistů s foťákama. Hromady přístrojů a drátů samozřejmě slouží k otevírání a zavírání ventilů, aby se mohly zaplácnout díry po octování. Že by tu samou funkci zvládla krabička do dlaně s GPS, je samozřejmě technicky nemožné. Krycí historka je, že dráty vedou k tisícům čidel v trupu prototypu, co sledují vibrace a namáhání. No kdo by věřil takovým blbostem že.

2 Hana Hana | E-mail | 19. ledna 2015 v 11:22 | Reagovat

Tak jsem na doporučení kamarádky jen tak zběžně(zatím)koukla  na vaše webovky....chtěla jsem se podívat na filmy....ale bohužel ani jednen nefunguje....tak nevím kde je problém...že by u mě??? ???

3 tm tm | 19. ledna 2015 v 11:31 | Reagovat

[2]: Dobrý den, videa fungují, zrerstartujte si prosím prohlížeč, pokud to neustále nepojede aktualizujte si FLASH PLAYER.
Děkuji tm

4 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 12:05 | Reagovat

[3]:  Dám sem znovu prosbu o nastínění symboliky z obálky The Economist, aby to nezapadlo - bude tam asi dost "předpovědí" na letošní rok. Díky...

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/01/6295-podivna-obalka-casopisu-economist.htm

5 precho precho | E-mail | 19. ledna 2015 v 16:33 | Reagovat

k pápežovemu gestu-nejde náhodou o pozdrav pre hluchonemých ...neobhajujem nikoho len uvažujem 8-)

6 Hana Hana | E-mail | 19. ledna 2015 v 18:26 | Reagovat

Hezký večer....
Tak se ozývám znovu....nedalo mi to protože přehrávač mám v pořádku..ale zkontrolovala jsem všechny odkazy a došla jsem k tomuto závěru....ze 40 filmů máte přes 20  videí nefunkčních.Tak jen aby jste to věděl...je to škoda.....hezký večer přeji H.H. :-)

7 Hana Hana | E-mail | 19. ledna 2015 v 18:29 | Reagovat

ještě technická poznámka  u těch dvaceti videí se mi ukázala hláška že video už není k dispozici a nebo pro puörušení autorských práv  nelze přehrát.

8 mariankosnac mariankosnac | 19. ledna 2015 v 19:04 | Reagovat

[5]:  Keď je vystrčený palec, to môže byť aj pozdrav pre nepočujúcich, ktorý znamená "Milujem vás". Ale môže to byť aj verzia pozdravu Satanovi, pri tomto sa totiž môžu vyhovoriť na nepočujúcich. Správne má pozdrav Satanovi vyzerať takto http://www.gnosticliberationfront.com/bush70.jpg

9 mariankosnac mariankosnac | 19. ledna 2015 v 19:16 | Reagovat

koment v spame

[6]: tak asi už tie videá niekto zmazal. Škoda lebo ešte som nevidel ani jedno (teda len to s tím ufom som videl) :-x

10 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 19:17 | Reagovat

K methanolové aféře - když je někdo blbec a otravuje se alkoholem, tak to má holt smůlu. :-)

11 mariankosnac mariankosnac | 19. ledna 2015 v 20:46 | Reagovat

Takže k chemtrailsovaniu sú špeciálne lietadlá a nepoužívajú bežné dopravné litadlá (pod sedadlá cestujúcich by tie nádrže ťažko schovali, a do paliva to asi miešať nemôžu, to by zničilo motory). Tak ak vidím lietadlo ktorému idú čiary z krídiel tak to asi neni chemtrails, a keď robí čiaru zo zadku, tak to môže byť chemtrails.

12 stenly919 stenly919 | 19. ledna 2015 v 20:47 | Reagovat

Tak jsem nasdílel na svém fb profilu všechny fotky od strýca co sem dneskaj dával a eště sem pro jistotu připsal vzkaz pro všechny šťouraly to co je tu v záhlaví, a kupodivu nic se mi nebloklo ani nezamrzlo

13 ok ok | 19. ledna 2015 v 21:07 | Reagovat

[7]:Tak to vypadá, když nepříliš myslící lidi dávají videa pouze na youtube.

Youtube = Google = NWO korporace, která maže cokoliv nepohodlnýho NWO.

Existují desítky jiných míst, kam dát svoje videa, ale lidi jsou prostě ignoranti. Nechají si klidně smazat 100 videí s CZ titulkama a pak vyvaleně čumí.

14 ok ok | 19. ledna 2015 v 21:12 | Reagovat

[10]:Jedna věc je lemtat liquére a druhá lemtat kapitalistickou kapalinu do ostříkovačů. Kapitalistickou, protože nejde o naše zdraví, ale o naše prachy ve šrajtofli. Naval prachy a pak klidně chcípni. Proto jsem posledně při nákupu študoval složení - Cinol obsahuje ethylalkohol.

15 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 21:16 | Reagovat

[14]: Jedno je slabší jed, druhé je silnější jed. Silnější jedy jsou fajn, protože zabíjejí rychle a nelze jejich jedovatost utajit. Kdežto slabší jedy, působící dlouhodobě, může matrix přepsat na super věci, které si ovečky pak do sebe samy dobrovolně lejou. :-D jak mazané.

16 ok ok | 19. ledna 2015 v 21:22 | Reagovat

4)
A kdo mě nutí platit si ČT? Nikdo. Proto ji neplatím několik let. Nevím proč bych měl peníze (=můj čas a energie) posílat někam do prdele.

Video nevypadá jako natočený technikou ČT... v TV by to určitě nebylo, protože záznam je špatně stravitelný pro primitivy a brání se tam protiemerický prezident, což je nepřípustné.

17 Petrklíč Petrklíč | 20. ledna 2015 v 1:58 | Reagovat

Uhlík je čtyřvazný, takže ethanol musí mít vzorec C2H5OH. Neptejte se jak to můžu vědět ;-)

18 vega vega | 20. ledna 2015 v 7:39 | Reagovat

myší ráj a úpadek společnosti - nejde mi načíst, tady jsem našla jiný odkaz http://pravyprostor.cz/mysi-raj-a-upadek-spolecnosti/

19 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 15:15 | Reagovat

[18]: Moc pěkný. Tady je krásně vidět, že ráj je jedno z nejhorších možných vývojových prostředí ;-)

20 sv. sv. | 20. ledna 2015 v 18:28 | Reagovat

[15]: Nějaký jedy jsou dobrovolný, a nějaký zas..prosím pamatovat na škodlivost "povinného" očkování, jak tohle někdo može (svejm i cizím) dětem nechat píchnout, hnus velebnosti.
Jde to řešit odmítnutím a každej rodič to má na svým triku. :-(

21 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 18:30 | Reagovat

[20]: Přesně, očkování je jeden z nejhorších jedů. A čím víc lidí ho bude odmítat, tím víc ran tomu monstru zasadíme. Nevzdávat se!

22 sv. sv. | 20. ledna 2015 v 18:41 | Reagovat

[20]: sorry má být takový smajlík, někdo se mi tu jak naschvál drkal do myše ;-)

23 sv. sv. | 20. ledna 2015 v 18:48 | Reagovat

[21]: Je to snad vůbec největší podvod v dějinách člověka.
Někdo tu psal že Bratři Slováci už též dokázali zrušit očko TBC v porodnici , z čehož mám Velkou radost. (dřív se očkovalo cca 4tý den po narození dítěte - i tu v čr!!!)

Ledy se hejbou.
Přeju si, ať máme všude po Zemi MNOHO DOKTORŮ PEDIATRŮ se srdcem na pravým místě. Oni už jistě vědí co dělat. ;-)

24 Thanks Thanks | 15. března 2015 v 10:16 | Reagovat

Thanks for information

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.