18.01.2015 okénko marného.....

18. ledna 2015 v 2:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno neděle 19.01.2015 02:54:544) Amerika dostala Evropu přesně tam.....

....kam chtěla - do konfliktu s Ruskem a Arábií!
Američané dokázali Evropu, která mnoho desetiletí nevěděla co je to nějaký konflikt, nebo válka dostat do situace, ve které se lidé pomalu začínají bát chodit po ulicích, protože jsou naočkováni propagandou o zlých muslimech střílejících, nebo podřezávajících Evropany na každém kroku (což je samozřejmě nesmysl). Internetové zpravodajství a Facebook se jen hemží videi s členy IS (kterých je jen několik desítek tisíc z více než miliardy muslimů) popravujících lidi a předkládají nám tučně nadepsané články o tom, že celé Evropě hrozí obrovské nebezpečí islámského terorismu.

Vražda redaktorů pokleslého francouzského časopisu a dvou policistů je skutečně burcujícím činem, ale nutno říci, že když někdo soustavně uráží jakoukoli tak obrovskou skupinu lidí jako jsou muslimové, musí počítat s tím, že nakonec se najde pár labilnějších lidí, které to opravdu naštve. Navíc oněch "pár" Francouzů je ničím proti tomu, co Francie napáchala v Alžíru a proti 12 000 000 mrtvých Arabů, které vyvraždili západní armády při svých invazích do muslimských zemí jen za posledních deset let! Možná, bychom si měli všichni položit otázku, jestli ti muslimové nezabíjejí jenom občany zemí, kteří zavraždili při vojenských misích miliony Arabů v jejich vlastních zemích!

3) Některé nejmenované armády mají málo.....

....vojáků, a proto se rozhodly nedostatek pozemních vojsk nahradit následujícími roboty (drony). Člověk sedí někde na teplém místečku na bezpečném místě a počítačovou hru převádí do tvrdé a nebezpečné reality. Bylo by dobré se na níže uvedený film podívat, jak může vypadat budoucí válka na kterémkoliv kontinentě.

2) Když si člověk nevidí do své.....

....vlastní huby.....
A hlavně si nepamatuje co řekl před krátkým časem. Asi mu úplně vynechává paměť a nejen ta.....

1) Pochybní úředníci sedící.....

....v údajném Evropském parlamentu si vlastně nepamatují co vydali za rozkazy, příkazy, nařízení v minulých měsících a nyní začínají ŠKEMRAT Rusko.

Evropská komise žádá Rusko o povolení dovozu potravin.

Evropská komise (EK) žádá Federální službu pro veterinární a hygienický dozor (Rosselchoznadzor) RF vydat povolení na dodávky delikates, výběrových mléčných a masných výrobků, tuku, polotovarů, masa, a také brambor.
Píše se to v dopisu hlavy generálního ředitelství pro zdravotnictví a potravinovou bezpečnost EK Ladislava Mika, který je adresován Rosselchoznadzoru.
Kromě toho, EK zdůraznila, že je s Ruskem připravena spolupracovat při boji proti podvodům ve sféře dodávek potravin, a také při boji s africkým prasečím morem.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 irena irena | E-mail | 18. ledna 2015 v 6:37 | Reagovat

Co mě přišlo....
U.S.A. DRONE CONTROL ROOM

USA, Vel. stanoviště kontrolorů bezpilotních prostředků.
Pro ty, kteří nejste obeznámeni s tímto letectvem, tito kontroloři mají
stanoviště v Nevadě a létají s letadly bez pilotů, tisíce kilometrů daleko
nad Irákem a Afganistánem. Levá ruka je na plynové pace, která ovládá
motor. Všechny ostatní funkce jsou na tlačítkách plynové a řídící páky na
různé úkony, bez toho, že by museli ruce sundat. Pravou rukou ovládají
letadlo. Toto je moderní bombardování.

Dnešní zpráva: Rakety vystřelené z kontrolního stanoviště v Nevadě
ozbrojeného bezpilotního letadla zabily velitele Talibánu v Afganistánu.
(Téměř 13.000 km daleko).

zzdronepilots.wmv

2 irena irena | E-mail | 18. ledna 2015 v 6:39 | Reagovat

Neumím zde ověřit, zda se soubor otevře...

3 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 18. ledna 2015 v 11:04 | Reagovat

[1]: To by chtělo jim tam v tý Nevadě trošku prohnat pérka... jen tak jemně, nenápadně... :-)

4 stenly919 stenly919 | 18. ledna 2015 v 14:45 | Reagovat

[3]:Tak říkáš jemně...EMP na ně a pořádný :-D

5 FL FL | 18. ledna 2015 v 15:55 | Reagovat

Facebook zmrazil účet po publikování této fotografie http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2016-facebook-zmrazil-ucet-po-publikovani-teto-fotografie

6 tm tm | 18. ledna 2015 v 17:24 | Reagovat

[5]: Tak jich zítra budeme publikovat daleko více. Máte se na co těšit.....

7 ok ok | 18. ledna 2015 v 17:48 | Reagovat

[6]: Nezapomeň dobře vysvětlit, na co je ta hromada oranžových káblů a kam vedou. Jsem moc zvědav.

8 stenly919 stenly919 | 18. ledna 2015 v 18:26 | Reagovat

[6]:No už se na ty fotky těším, zkusím je pak hodit na svůj profil, ale přemýšlím, že si k těm fotkám ještě připíšu, to co je tady v záhlaví, všechna práva vyhrazena UCC 1 - 308.

9 Jana B. Jana B. | 18. ledna 2015 v 21:52 | Reagovat

Dneska jsem byla na velmi zajímavé duchovní a exopolitní přednášce a připadala jsem si, jakobych se vykoupala v nigerijských vodopádech, dozvěděla jsem se zajímavé věci a zapsala jsem si do deníku některá moudra.

Taky jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí, které se nikde ani na internetu nedozvíte, a já sama nevím jestli to mohu sdílet. Zeptám se přednášejícího elektronicky a jestli dostanu svolení, tak vás budu datovat po bajtech :-D   Neboť kdybych vás datovala po megabajtech či gigabajtech, někteří z vás by to neudýchali :-D  Co vám ale mohu říci a co jsem si odnesla z této přednášky je fakt, že my jako lidstvo se nacházíme na stejném stupni vývoje jako bytosti u kterých proběhl zásah mimozemšťanů do jejich DNA. Aby ste mi rozuměli, náš pán přednášející nám řekl, že lidstvo bude opět zasaženo zásahy mimozemšťanů jako v době kdy bytosti přecházeli z třetího věku do čtvrtého věku. A teď jsme opět v přechodu ze čtvrtého do pátého věku. A opět mimozemšťané budou do našich těl zasahovat. Proč ? No protože by naše fyzická těla v současném stavu fyzicky nevydržela a neunesla by energie pátého věku. Pán přednášející nám vědecky a fundovaně vysvětloval, že když jsme přecházely z třetího věku do čtvrtého museli mimozemšťané zasáhnout do našeho genomu a DNA. Ovšem oni zasáhli víc než bylo nutné a tak si vytvořili karmu, no a dnes, kteří tu jsme jsme právě těmi, kteří zasahovali, avšak něco si právě nyní odžíváme současně v paralelních existencích.Ale zpět k tomu o čem jsem hovořila.Dozvěděla jsem se, že nyní lidstvo žije ve čtvrtohorách ( čtvrtý věk ) mimochodem indiáni kmene HOPI zaznamenávají pět světů ( pět věků ) lidstva ( pátá dimenze ??? ) Jestliže čtvrtá dimenze má být technokratická - technologická ( vědecko technická revoluce a nástup materialismu ) tak my vlastně v ní teď žijeme.  A od pana přednášejícího jsem se dozvěděla jak tyto světy byly postupně zničeny. Čiže první svět ( první věk - první dimenze ) byl zničen ohněm, druhý mrazem v době ledové, třetí zahubila potopa, a ve čtvrtém teď žijeme. ( oheň,vzduch,voda ...) Takže čtvrtý svět bude logicky zničen zemským živlem ( posun polů a litosferických desek atd ) Pátý svět má být ve znamení pátého živlu a tím je plazma ( pozor, zatím jsou to jen spekulace a nepodložené teorie )  A pokaždé když se hroutil jeden svět nebo docházelo k přechodu, vždy u toho asistovali vyšší mimozemské bytosti, které pomáhaly překlenout onu dobu.  Ano mimozemšťané do našeho vývoje vždy zasahovaly a opět zasahují ( éra očkování, čipování atd ) dříve nám změnili DNA a zasahovaly abychom mohli překlenout globální katastrofy, proto ty genetické manipulace. Okay, lidi, doufám, že jste četli mezi řádky a intutiivně jste pochopili, co jsem tím chtěla říci ?  Další data zde určitě vnesu samozřejmě po bajtech.
Z duchovní roviny a oblastí jsem si poznamenala následující moudra a ty mi pomohla osvěžit paměť proč se vůbec tady nacházím v této inkarnaci takže jsem se vykoupala a osvěžila v těchto duchovních vodopádech cituji :

1) z pohledu transformace vědomí a vzestupu lidstva je podstatné sdílet s druhými lidmi to, kým každý z nás skutečně je, pocity,které právě prožívá, prožitky,které prožívat chce a co je smyslem jeho života. Vše ostatní je nepodstatné a zavádějící. Klíčové je pak soustředit pozornost do sebe sama,na hlas srdce, na svůj vnitřní vývoj. Když každý mluví jen o sobě a naslouchá, co sdílejí druzí, dochází k propojení mezi námi a rodí se vědomí sounáležitosti, které transformuje lidstvo a svět. To vědí moudří, kteří o transformaci stojí, ale bohužel to vědí i mocní tohoto světa, kteří o transformaci nestojí,protože by o tu moc přišli. A ti nás zahlcují vším možným, co nám odvádí pozornost od soustředění se na sebe sama a média jsou pro to skvělým nástrojem. Vše, co vyvolává strach, nám zatemňuje mysl a vrací nás to do osidel moci mocných. To,co nás transformuje, je láska.

2)V nižším stavu vědomí rozlišujeme situace na dobré a špatné, věci na hezké a ošklivé a co je z morálního hlediska správné a co nesprávné - poznali jsme protiklady, zaujali stanovisko a přiklonili jsme se na jednu stranu - ve vyšším vědomí uznáváme úhel pohledu člověka s jiným názorem. V nižším stavu vědomí člověk s jinými hodnotami je označen za "divného", ve vyšším stavu vědomí je tento člověk "odlišný". V nižším stavu vědomí se snažíme druhé lidi měnit, ve vyšším stavu vědomí respektujeme volbu každého člověka, aby žil způsobem, který mu vyhovuje. V nižším stavu vědomí neustále posuzujeme sebe a okolí, ve vyšším stavu vědomí se věnujeme tomu, co je pro nás důležité......

10 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 18. ledna 2015 v 22:56 | Reagovat

tm: prosil bych o rozklíčování symboliky z obálky časopisu The Economist, jestli si na to uděláte chvilku - vypadá opravdu hodně zajímavě.. děkuji :)

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/01/6295-podivna-obalka-casopisu-economist.htm

11 stenly919 stenly919 | 18. ledna 2015 v 23:40 | Reagovat

[5]:Zajímavý, zkoušel jsem tu fotku sdílet, jen jsem ji hodil do profilu a zveřejnil to, a po dvou minutách už ta v příspěvku nebyla, jen text. Ale je možné, že je někde nějaká chyba. A to jsem si tam pro jistotu ještě hodil to co má TM navrchu v záhlaví.

12 Jana B. Jana B. | 19. ledna 2015 v 0:38 | Reagovat

Ráda bych se podělila o jedno video, ve kterém František Hrdý channeluje nefyzické bytosti, které si říkají Gira Hadarashta. Je to podobný druh spojení a přijímání informací, jako je třeba Bashar či Abraham-Hicks. Video je uloženo na kanále Youtube /GoschaTV1.

Přepis této části channelingu:

Gira: (nejprve nesrozumitelné) ... Břímě, co neseš, je to, čemu věříš, že nesneseš. Nekonečný jsi, nemáš hranice. Ptáš-li se, čí jsi – svůj přece. Jen ty rozhoduješ, jakým směrem se vydáš tady a teď – bez ohledu na to, co bylo.
Nehleď na to, co se mohlo stát. A sám sebe nepřišel jsi varovat. Chtěl jsi zřít, srdce otevřít, bdít, posunout sám sebe. Být tím, kým bys chtěl být. Smlouvu, co jsi ustanovil sám se sebou máš ve své moci. Čemu věříš, že musíš projít, musíš projít. Ale to, čemu věříš, vždy můžeš změnit.
Zdravím vás!
Já: Taky zdravím!
Gira: Jsem Gira Hadarashta. Ra je napojení, prodloužení mého vědomí. Gira znamená světlo, Gira znamená prožitek. Hadarashta – rozšířená.
Jsem Fandovo propojení s jeho Vyšším já. Jsem ta, kterou svým propojením nazývá rezonance – jeho harmonická. Tak jako každý tón se z harmonií skládá a tak dostává barvu a charakter, tak i ty tón vydáváš a tím tónem jsi. Ve všech harmoniích existují tvá paralelní já, tvá propojení. To se mění od tvého narození.
Já: Můžu mít otázku?
Gira: Ano!
Já: Jak je možné navázat vědomý kontakt s těmito paralelními já?
Gira: Hledej v sobě potvrzení, ne zvenčí – tam není. Propojení máš v každém okamžiku stovky. Svojí představivost použij a spoj se s těmi, které nejblíže vyjadřují pohled lásky.
Já: A co to je láska?
Gira: Láska má mnoho podob. Zdroj – to, kým všichni jsme – je láska bez podmínek, bez omezení. Dovolování, bytí – dovolování existence všemu, co může být. Tedy lásku poznáš, kde strach není, kde se cítíš podpořen. Tvá propojení – tvá nejbližší paralelní já jsou odrazy tvého Vyššího já.

Více informací najdete dole pod videem na https://www.youtube.com/watch?v=NLta3oxG9jU

13 vanilková vanilková | 19. ledna 2015 v 10:13 | Reagovat

[10]: tm: přimlouvám se k nějakému komentu té obálky, děkuji.

asi to bude hodně zajívavý rok:)

14 marcela marcela | 19. ledna 2015 v 10:55 | Reagovat

tm: též připojuji prosbu o koment obálky, děkuji.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.