17.01.2015 okénko marného.....

17. ledna 2015 v 2:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno sobota 17.01.2015 10:54:544) Oblbování lidí a vymývání.....

....jejich mozků pracuje v dnešním elektronickém světě médií na plné obrátky. Snažím se to lidem říkat aspoň 30 let. Málokdo, ale chápe. V dnešní době se ale lidé probouzejí a začínají konečně otevírat oči.

Podávané "pravdy" - manipulace s lidmi
Lidé, kteří něco vědí a všímají si svého okolí a tvoří si svůj názor bez ovlivnění tkzv. vládnoucí elity i vědecké, jsou v této době pro tento systém nebezpeční a systém se snaží nehodící se indicie vymazat, je to pak jasná manipulace s lidmi. Týká se to dnes již skoro všeho, politiky, vědeckého názoru, mainstrému atd. a nasvědčuje to jen a jen o jednom. Informace pravdy začínají prostupovat na svět i přes jejich zuřivou kontrolu, zapojováním např. placených internetových trollů, vytvářením i webových stránek s rádoby alternativní tématikou, zejména pro matení lidí, ikdyž na povrchu se tváří velmi distingovaně.

V dnešních dnech například zemřel další pracovník NASA, co věděl? Zemřel dne 9.1.2015 při havárii letadla, jež pilotoval a to při pádu do ulic města v Los Angeles.
Ano, pilot byl identifikován jako Alberto Behar, 47 let, pracovník NASA a také jako výzkumný pracovník v ASU, jež se zabývá rovněž průzkumem vesmíru. Behar byl zapojen do systému Rover NASA Kuriosity, jež se zaměřuje na získávání vědeckých informací o Marsu, hlavně na skutečnost, že na Marsu byla voda. Tento pracovník NASA, Behar Alberto byl tak přidán do dlouhého seznamu vědců http://www.stevequayle.com/index.php?s=146 kteří zemřeli za podivných okolností. Zemřel tento vědec za něco, co se nemělo dostat na veřejnost?
Ale že je jich pěkná řádka a to raději nepublikujeme vědce, kteří pracovali na nových alternativních zdrojích energií(E-CAT atd.), nebo nových přístrojích, které zacházejí do oblasti nekonvenční fyziky a pocházejí hlavně od ruských vědců, kteří s touto tématikou mají větší zkušenosti a u nás jsou tak i středem posměchu např. Sysifosu.

Další perlička našeho seznamu manipulací je vymazání žen-politiků z fotografie smutečního setkání v Paříži z Izraelského denníku " The Annoucer", prostě u nich ženy nemají co dělat ve vedoucích funkcích.


3) Velmi důležitá zpráva.....

....pro všechny lidi žijící v západní Evropě.

P. C. Roberts: Rusko vrací úder

Paul Craig Roberts • 17. ledna 2015
Jak dnes oznamuje britský list Daily Mail, nařídil ruský prezident Putin Gazpromu, aby své dosavadní dodávky plynu na Ukrajinu a skrze její území dál do šesti evropských zemí přesměroval na trasu do Turecka. Toto rozhodnutí padlo na základě obvinění, že Ukrajina ruský plyn na trase přes své území odčerpává a krade.
Je-li tato zpráva pravdivá, píše na svém serveru člen někdejší Reaganovy vlády ve funkci náměstka financí P.C. Roberts, dosáhla cena, kterou Evropa platí za to, že se poddala washigtonským protiruským sankcím, zlomového bodu. A ozývá se z ní i skutečnost, že Rusko má už dost jak natvrdlíků ve Washingtonu, tak washingtonských natvrdlíků v Evropě. Rusko tedy oznamuje všem, že jeho plyn už nepoteče přes Ukrajinu, ale přes Turecko. A jestliže ji Evropa bude chtít, může si vybudovat plynovod z Turecka.
Evropa tak tak možná tuto zimu umrzne k smrti a z washingtonského loutkového impéria států nezbude nic.Washington bude bez evropského krytí stát na světové scéně coby válečný kriminální agresor sám a osamělý.
Překlad: Lubomír Man

2) Bylo by dobré se podívat.....

....jaké skupiny lidí a jací jednotlivci dnes vedou státní moc na Ukrtajině. Jsou to lidé s kriminální minulostí.....


1) Opět zajímavé otázky a odpovědi.....

....V.V.Pajkina ze dne 12.01.2015.

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto okruhů: Smrt Betmena, Airbus, Charlie Hebdo, alkoholizace, Boeing, Zákon času, studium KOB, kárná operace, karikatury, Čína, Majdan, Malajsie, pochod solidarity, Mozgovoj, Nazarbajev, Mikuláš II., Novorusko, Oděsa, Pentagon, kněz Gapon, ukrajinská vláda, tajné služby, státní "elita" USA, Strelkov, tolerantní Evropa, Francie, ukrajinská energetika, Jaceňjuk

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ok ok | 17. ledna 2015 v 10:32 | Reagovat

a teď zas něco hezkého se zviřátkama! :-D http://www.nwoo.org/2015/01/15/kompromitovani-vladci-soucasne-ukrajiny/

2 proud proud | 17. ledna 2015 v 16:56 | Reagovat

Zdravim,mimo tema,k ankete proc je nebe modre:-),chybi tam ta pravdiva kolonka,ze neni modry,ale ve skutecnosti je fialovy,ale nase oko ji v tomhle pripade vnima jako modrou :-)

3 mariankosnac mariankosnac | 17. ledna 2015 v 17:24 | Reagovat

[2]: modrá či fialová tomáš jedno, a správna odpoveď tam je, Je to důsledek rozptylu slunečního světla.

4 Jana B. Jana B. | 17. ledna 2015 v 18:30 | Reagovat

Jsem totálně vytočená a nasraná na naše soudruhy ve Strakově Akademii. Ti piczusové zhkurhvení lezou Kellnerovy z PPF do prr_dele zejména ministr Mládek z průmyslu a obchodu. Víte co teď chystají zavést ? Chtějí nám všem lidem zpoplatnit a zdanit Wi-FI internet totálně likvidační pro malé internetové providery a firmy kteří nabízejí servis zákazníkům například v dopravních prostředcích atd.  Já samozřejmě nikomu neberu argumenty že Wi-Fi je destruktivní technologie, která se podílí na ničení zdraví atd... co mne ale nejvíc štve, že to hovado Mládek četl někde že Wifi je free a tak to chce zpoplatnit.
Soudruzi ve Strakově Akademii si berou špatné příklady a jistě se nechali inspirovat maďarským gulášem Viktora Orbána, který chtěl zpoplatnit přenesené megabajty.
Khurvha jak dlouho si ještě necháme kydat hnůj na naše hlavy od takových stbáků a bývalých soudruhů komančů, kteří nás chtějí oškubat. Jo přesně jak říkal kdysi Špida " zdroje jsou ", ano ale ty zdroje budou tahat z plebsu. Jsem totálně nasraná a vytočená jaké darebáky si platíme.
Tohle už chce fakt nějaký mejdan, protože je evidentní že Oligarcha Kellner je napojen na naše politiky a soudruhy kteří mu jdou na ruku ať už jde o kurz koruny ČNB nebo teď nápad ministra zpoplatnit WIFI. Přece si nenechá oligarcha Kellner zničit ADSL internet. Že ?

5 Jana B. Jana B. | 17. ledna 2015 v 18:31 | Reagovat

Ano, tady je odkaz na článek IDNES CZ ve kterém se píše o návrhu ministerstva průmyslu a obchodu zdanit a zpoplatnit FREE WIFI internet.
http://ekonomika.idnes.cz/za-wi-fi-se-bude-platit-planuje-stat-statisicum-lidi-by-to-zdrazilo-internet-17q-/ekonomika.aspx?c=A150116_120800_ekonomika_nio#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

6 Jana B. Jana B. | 17. ledna 2015 v 18:37 | Reagovat

Naše vláda ve Strakově Akademii se řídi heslem " Ano bude líp " pro takové oligarchy jakým je Kellner, který chce totálně zničit jakž takž fungující Telefoniku O2. Totálně vyštípat jednotlivé služby od sebe.  A tak není divu, že celá tahle vláda s naším prezidentem fungují jako děvky Kellnerovi kteří budou tančit jak on bude pískat. A všichni mu jdou na ruku, jak dlouho si to necháme libit. Vždyť je evidentní, a tento zákon na zpoplatnění a zdanění WIFI internetu nemá v Evropské unii obdoby a dokonce je i proti evropským směrnicím a direktivům.
http://ekonomika.idnes.cz/za-wi-fi-se-bude-platit-planuje-stat-statisicum-lidi-by-to-zdrazilo-internet-17q-/ekonomika.aspx?c=A150116_120800_ekonomika_nio#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

7 Tomáš Nadějný Tomáš Nadějný | 17. ledna 2015 v 19:07 | Reagovat

K aktuálnímu dění v Paříži, kde 7. ledna skupina muslimských teroristů vystřílela redakci satiristického časopisu Charlie Hebdo, se vyjádřil i písničkář Tomáš Klus. Včera na svém Facebooku vyvěsil zbrusu novou píseň ZmrZlým, ve které se vymezuje proti všem válkám, nenávisti a zlu. Zlý duch prý do rohů postelí/vkládá sny z kterých mrazí/tak rodí se vrazi/co někoho zastřelí, zpívá v písni. Na sítích na písničku reaguje několik tisíc fanoušků, většina z nich kladně, jen některým se nelíbí "přílišná stylizace do Karla Kryla", o němž Klus už dříve mluvil jako o svém vzoru.
http://www.koule.cz/cs/rychlovky/audio-tomas-klus-reaguje-na-deni-v-parizi-zpiva-proti-valce-57852.shtml

8 mariankosnac mariankosnac | 17. ledna 2015 v 19:30 | Reagovat

[7]: Tipujem že ty budeš zas tá (alebo ten?) Jana B, tá je buchnutá do Klusa. :-D

9 Lucy  1000 Lucy 1000 | 17. ledna 2015 v 19:41 | Reagovat

VV Pjakin: Rusové ví o každém kroku SS dříve, než ho udělají, zajímavé 8-)

10 mariankosnac mariankosnac | 17. ledna 2015 v 21:02 | Reagovat

[Smazaný komentář] Hlavne nezabudni vziať lieky. :D

11 mariankosnac mariankosnac | 17. ledna 2015 v 21:05 | Reagovat

[Smazaný komentář] Jana B :-P

12 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 18. ledna 2015 v 11:07 | Reagovat

[7]: Já mám Kluse rád, dovede se dotknout srdcí lidí správným způsobem. A že se stylizuje do Kryla - no a co? Ať se stylizuje klidně do Buddhy, když to pomůže. Stejně je jedinečnej jako všichni ostatní zde na Zemi.

13 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 15:16 | Reagovat

[9]: Zajímavé, a pochopitelné...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.