14.01.2015 okénko marného.....

14. ledna 2015 v 5:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno středa 14.01.2015 21:34:54

5-5) Lidé nezvládají poslední.....

....dobou své emoce. Tak jako turecký prezident.....

Ohromující výbuch tureckého presidenta: To Francouzi jsou za masakrem v Charlie Hebdo; obviněn i Mossad

- POSTED ON 13. 1. 2015POSTED IN: GLOBÁLNÍ KRIZE
Není to ani 48 hodin, kdy se turecký ministerský předseda Ahmet Davutoglu zapojil do milionového pochodu Paříží, aby vzdal hold...
Není to ani 48 hodin, kdy se turecký ministerský předseda Ahmet Davutoglu zapojil do milionového pochodu Paříží, aby vzdal hold 17 lidem zabitým extremisty podporujícími ISIS. Ale pak, skoro v tom okamžiku, kdy se vrátil, se situace změnila, a FT zdvořile parafrázuje to, co prosáklo ven: "President země udeřil s daleko více konfrontačním tónem." I takhle to lze říci. Jinak to lze říci i tak, že bývalý ministerský předseda a současný president Recep Tayyip Erdogan z členské země NATO Turecka se dopustil nemyslitelného: obvinil Západ a zvláště francouzské občany, že to oni zinscenovali vraždění v Charlie Hebdo, aby z toho obvinili muslimy, a i starosta Ankary řekl: "Za těmito incidenty je určitě Mossad… rozdmýchává tím nepřátelství k islámu."
"Licoměrnost Západu je zjevná," řekl v pondělí večer na tiskové konferenci Recep Tayyip Erdogan. "Jako muslimové jsme nikdy nebyli na straně teroru nebo masakrů: jsou to rasismus, nenávistná mluva a islamofobie, co je za těmito masakry."
A jeho pointa: "Pachatelé jsou jasní: To francouzští občané se dopustili tohoto masakru a muslimové jsou z toho obviněni," dodal.
FT je z toho zmaten: "Ač političtí vůdci v Turecku opakovaně odsuzovali útok v magazínu Charlie Hebdo, na židovský supermarket a policistku, tak se v této zemi objevila paralelní verze, v níž konspirační teoretici z vražd obviňují spíše zahraniční zpravodajské agentury než radikální islamisty."
Nejsou to jen Francouzi, o kom se říká, že je za útokem, je to i Mossad:
Melih Gokcek, starosta Ankary za vládní stranu AK, v pondělí řekl, že "za těmi incidenty je určitě Mossad (izraelská tajná služba), … aby rozdmýchala nepřátelství vůči islámu." Pan Gokcek spojoval útoky s francouzskými kroky k uznání Palestiny.
Ali Sahin, poslanec tureckého parlamentu a mluvčí strany AK pro zahraniční záležitosti už minulý týden stanovil osm důvodů, proč má podezření, že to vraždění bylo zinscenované tak, aby "z útoku bili obviněni muslimové a islám."
Ale zpět k Erdoganovi:
Pan Erdogan v pondělí ve vlastním prohlášení dodal: "S celým islámským světem se hrají hry." Vyjádřil hněv nad tím, že francouzské zpravodajské služby nešly po pachatelích účinněji.
FT je ještě více zmaten z toho, že Turecko není jediným místem, které se opovážilo vytáhnout konspirační teorie: udělalo to i Rusko.
V Rusku se někteří pro-kremelští komentátoři snažili toto vraždění spojovat s geopolitickými machinacemi US.
Jeden z vůdčích ruských listů Komsomolskaja Pravda vyšel s titulkem: "Zinscenovali ten teroristický útok v Paříži Američané?" a na své webové stránce vystavili série interview s různými důvody, proč by ten útok mohl zorganizovat Washington.
V jednom interview tvrdil šéf pro-kremelského moskevského Centra pro studium aplikovaných problémů, že teroristický útok byl US odvetou presidentu François Hollandovi za interview z 6. ledna, v němž pan Hollande naléhal na EU, aby zrušila sankce proti Rusku. Washington tedy těchto útoků použil jako "rychlé nápravy ke konsolidaci" geopolitických zájmů US a EU na Ukrajině, tvrdil pan Žilin.
Úplně nejvíc FT žasne nad tím, že v Rusku se události z Charlie Hebdo srovnávají s tragédií z 11.9:
"V posledních 10 letech byl tzv. islamistický terorismus pod kontrolou jedné z hlavních světových zpravodajských agentur," řekl pro-kremelskému internetovému kanálu LifeNews ředitel mozkového trustu Mezinárodní institut pro nové státy Alexej Martynov. "Jsem si jist, že za ty teroristické útoky v Paříži odpovídají někteří z amerických nadřízených, nebo každopádně alespoň mají odpovědnost za ty islamisty, kteří je provedli."
Jakpak to ty Rusy asi mohlo napadnout…?
Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

5)Další kamínky do mozaiky.....

....zde máte možnost sledovat filmy k dění ve Francii se slovenskými titulky. Pamatujte co neustále tvrdím: Je zde snaha určitých skupin rozpoutat v Evropě občanskou válku. Zatím se jim to moc nedaří.....
4) Možné vysvětlení, proč nenavštívil.....

....žádný americký státník Francii po teroristických útocích na osoby karikaturistického časopisu Charlie Hebdo v Paříži je možná zčásti odhalen.

Francouzský policejní komisař spáchal sebevraždu poté, co se pokusil vydat evropský zatykač na prezidenta Obamu

tm dodává: pamatujte si, že pravdu Vám nikdy neřeknou. Otočit tedy vše o 180°jak neustále píši.

3) Další podezřelé výrobky na trhu.....

....děkuji tomáši slunce za upozornění na výrobky. Bylo by dobré počkat s koupí těchto produktů, zatím se neví, co za tím stojí. Nevěřím už dlouhou dobu ničemu a proto následující dva linky "skvělých" "vynikajících" "nově patentovaných" výrobků, bych zatím rozhodně osobně nekupoval.....
Je to pouze a jenom můj osobní názor, Váš názor může být jiný....Náplast jsem dostal před několika měsíci od někoho darovanou, nechal jsem udělat rozbor a zatím nemám výsledky. Až budou, dám Vám Vážení čitatelé marného okénka vědět.....

2) V návaznosti na včerejší článek.....

....o chemtrailování dávám opět na stránky okénka marného (naposledy to bylo ještě na OSUDU.CZ) video o hrůze, kterou způsobují chemtrails. Je zde jasně vysvětleno působení nanotechnologie na lidský organismus a hlavně vysvětlení TRANSHUMANISMU, ke kterému se lidstvo řítí mílovými kroky. Bylo by dobré, jsestli máte čas, se podívat na celé video. V případě že čas nemáte, udělejte si ho. Ta nejdůležitější fáze se nachází od minuty 53:54


tm dodává: Bylo by dobré datovat o filmu co nejvíce lidí.....

1) Madamme MERKELOVÁ je za.....

....vraždění lidí a dětí na Ukrajině SPOLUZODPOVĚDNÁ. Bylo by dobré tuhle větu si navždy zapamatovat. 12.01.2015 odstřelování Doňecka ukrajinskou armádou. Ukrajinský blogger Anatoli Scharij zveřejnil nahrávku malé dívenky z Doněcka. Madamme ANGELA MERKELOVÁ podporuje kijevské pučisty při vraždění civilního obyvatelstva.


Anatolij Scharij vypovídá:
Na mém kanálu jsem umožnil mnoha lidem různého věku zveřejnit jejich mínění o této nesmyslné válce. Nemohl jsem jim zabránit ve vyřčení toho, co si myslí.
Pozdravte ji, je to velice mladá obyvatelka Doněcka.
Ukrajinská armáda zrovna odstřeluje dělostřelectvem město.
Kdy skončí tahle nesmyslná válka?????

MADAMME MERKELOVÁ CHCETE SI VYMĚNIT MÍSTO S TOUHLE DÍVENKOU A ŘÍCT: "JÁ JSEM TA DÍVENKA Z DONĚCKA"?!
NECHCETE?????

tm: když vidím tyhle snímky, je mi do breku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 marcela marcela | 14. ledna 2015 v 8:45 | Reagovat

s dovolením cituji...K tomu se dá dodat jenom malá prosba: Konstruktivní sílo vesmíru, stůj prosím při skutečných lidských bytostech a pomož nám v neřešitelné situaci. Děkuji. Děkujeme.....

2 Liběna Liběna | 14. ledna 2015 v 12:16 | Reagovat

U toho se snad ani nedá nebrečet....:-(((((

3 sv. sv. | 14. ledna 2015 v 12:22 | Reagovat

[1]: k přáním se rád přidávám,
a s dovětkem, že je to člověkem řešitelná situace.

4 esterka esterka | 14. ledna 2015 v 13:03 | Reagovat

Práve som si pozerala na youtube toto video - https://www.youtube.com/watch?v=kMNaPmmuHCs.Je to teda po anglicky, ale krásne je tam vysvetlené ako pracuje naša myseľ a ako sme schopní vytvárať a meniť našu realitu svojou mysľou a srdcom. Tí ľudia zospovední za to všetko ničenie vytvárajú takúto realitu svojimi zvrátenými mysľami, tak im to vráťme ich vlastnými zbraňami: cíťme mier a staňme sa mierom my sami, oni to neznesú a utečú. Zdá sa to málo a predsa je to účinné. O tom hovorí aj slovenská hymna: zastavme sa bratia, veď sa oni stratia...Porazme ich mierom, nie bojom.

5 vega vega | 14. ledna 2015 v 13:10 | Reagovat

chtěla bych vás upozornit na tento článek na zvědavci, zajímavá symbolika pro rok 2015, autor ji tam podrobně rozebírá, nicméně bych se ráda zeptala i tm, zda by k tomu mohl něco přidat, děkuji
http://zvedavec.org/komentare/2015/01/6295-podivna-obalka-casopisu-economist.htm

6 BE BE | 14. ledna 2015 v 16:23 | Reagovat

[4]:
Ano Esterko, kde je svetlo tma ustupuje bez boja. Ona sa bojí. Len musí pribudnúť pre vyváženie a preváženie ku dobru ešte spústa jedincov. Preto môj učieľ hovoril : Dobrého nie je nikdy dosť !

7 ok ok | 14. ledna 2015 v 16:39 | Reagovat

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14470-svetoznamy-lidumil-george-soros-uz-radi-ukrajinskym-poslancum.aspx
dobrá rada nad zlato

8 lorana lorana | E-mail | 14. ledna 2015 v 18:26 | Reagovat

[4]:... slovenska hymna hovori "zastavme ICH bratia"...

9 esterka esterka | 14. ledna 2015 v 18:33 | Reagovat

[8]: Môže byť, ale hokejisti vždy spievajú zastavme SA, tak preto...:)

10 mariankosnac mariankosnac | 14. ledna 2015 v 18:38 | Reagovat

[8]: Písnička měla několik variant textu, ještě před první světovou válkou se objevila změna, která se pak dostala i do československé hymny. Ve třetím řádku se zpívalo: „Zastavme sa bratia“. Po vzniku samostatného Slovenska v roce 1993 se slova upravila podle originálu na současnou verzi „Zastavme ich bratia“. Ve starých učebnicích je obsažena "starší" verze. Nyní už se ve slovenské hymně zpívá pouze „Zastavme ich bratia“.

11 esterka esterka | 14. ledna 2015 v 19:13 | Reagovat

[10]: Ďakujem za vysvetlenie, my sme sa na základnej učili s tým: zastavme sa, ale potom sa tam spievalo zastavme ich, neskúmala som pozadie a zmeny textu hymny, tak teraz aspoň viem ako to teda je. Ale hokejisti vždy spievajú zastavme sa, bolo mi to vždy divné, ale asi to má potom súvis s tým ako hrajú, zastavia sa a ani bohovi to neuhrajú, zvlášť s Čechmi :-D

12 to máš Slunce to máš Slunce | 14. ledna 2015 v 20:07 | Reagovat

dvě velmi podezřelé věci/technologie na trhu:

http://amplion.centrum.cz/37069-zazracny-tekuty-pisek-pro-deti-i-dospele?utm_content=37069-zazracny-tekuty-pisek-pro-deti-i-dospele

http://zenstrips.com/

13 ok ok | 14. ledna 2015 v 20:24 | Reagovat

http://www.g-vision.sk/predikcie-analyzy/striebro-je-lepsou-volbou-ako-zlato/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.