12.01.2015 okénko marného.....

12. ledna 2015 v 2:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 12.01.2015 13:45:54


4) Zcela jasné vyjádření Dr. Paul Craig Robertse.....

....který pracoval v SSA v Bílém domě, za dob prezidenta Regana, v administraci, a je vydavatelem Wall Street Jurnal. Otevřeně řekl, že atentát byl zinscenovaný americkou vládou opět pod falešnou vlajkou. Cílem je vyvolat nenávist proti muslimům a zároveň vyvolat nepokoje v celé Evropě, které by mohly vést až do občanské války. Tímto tahem má emerika zájem docílit většího tlaku na evropské politiky a vlády a získat opět velký vliv.....

3) 1.000.000 lidí bylo dle německého kriminálního úřadu.....

....BKA ve Wiesbadenu obráno o poslední úspory, které měli uloženy v bance. Skutečná suma poškozených je údajně daleko vyšší. Rafinovanost tureckých mafiánů je neuvěřitelná. Využívají ty nejpodlejší triky, jak se dostat na peníze důchodců. Mnoho lidí přišlo o veškerý majetek a mnozí z nich, kvůli hanbě, spáchali sebevraždy. Dostat se na účet kohokoliv není dnes problém a vyrabovat ho je snažší, než byste mohli myslet. Počítačoví experti se dostanou na jakékoliv konto a peníze mohou poukazovat kamkoliv.
Neustále lidi varuji před bankovními konty a penězi uložených u bankovních lupičů (rozuměj bank). Banky by měly ručit za svoje systémy, nakonec nedostanete od nich ani korunu.


Tady v České republice probíhají podvody, díky špatným zákonům rovněžtek. Přečíst si můžete v dnešních novinách ZDE.

2) Zprávy z Francie jsou zcela zahaleny.....

....záhadami a celou škálou lží.

Podezřelé nesrovnalosti v informacích o útocích v Paříži a prohlášení Hollanda o iluminátech.

tm: stojí za to si přečíst i komentáře pod článkem.....

1) Bylo by dobré si důkladně přečíst následující zprávu.....

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Henryho Henryho | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 5:58 | Reagovat

11.01.15 Zpráva redakce „News-front„.

„Pracovník ukrajinského ministerstva vnitra řekl:“ Včera jsme měli na mimořádnou schůzi. Mluvilo se o tom, že od 20 ledna Pastor (Turčinov) oznámil další mobilizaci, už čtvrtou.
Budou chodit po domech – prokurátoři, policisté z okresu, pomocníci policistů, z vojenské kanceláře, s rozkazem a soudním příkazem k prohlídkám a budou odvádět kluky na frontu.
Řekl, že víckrát se to nestane. aby jeden bojoval a další koukali na televizi„.

11.01.15 Zpráva informační agentury „Ruskaja Věsna„.

„Příměří na území tzv protiteroristické operace v Donbasu byl zrušen příkazem velení ukrajinské armády. Oznámil to novinář Jurij Tkačev, redaktor on-line vydání „Timer“: “ Neověřená informace. Vládní síly údajně dostaly rozkaz o zrušení příměří“ – napsal.
Jako by chtělo potvrdit tuto verzi ostřelování ukrajinské armády okolí Doněcka. V posledních dnech zní téměř neustále a mocně. Oficiální zástupce DNR řekl, že za poslední dva dny Doněck byl ostřelován více než 60 krát. „ :-!

2 Oldarthur Oldarthur | 12. ledna 2015 v 10:11 | Reagovat

To je ale zvláštní náhoda, že evropští politici - loutky pochodují ulicemi Paříže a Ukrovská armáda dala povel k útoku na civilisty v Dombasu. Jinak moc díky TM, že máme opět okénko. Oldarthur

3 sv. sv. | 12. ledna 2015 v 12:14 | Reagovat

Pro JW:
Zajímalo by nás kdy bude pokračování čísel, netrpělivě čekáme na trojku a moc se těšíme.
Díky :-)

4 stenly919 stenly919 | 12. ledna 2015 v 14:18 | Reagovat

[3]: Taky se těším na pkračování, i když všechno má svůj čas a Jirkaurčitě ví, proč. Ale proč to nepíšeš do topiku k symbolice a píšeš to sem ? Tady se mluví o něčem jiném...

5 Susan Susan | 12. ledna 2015 v 18:00 | Reagovat

[4]: Protože tady má větší šanci, že mu někdo odpoví...

6 sv. sv. | 12. ledna 2015 v 18:23 | Reagovat

[4]: přesně jak píše Zuzka,
Susan děkuji
------------

Jeden z atentátníků v Paříži prý měl modré oči, kdo tedy ve skutečnosti zabíjel?

http://www.nwoo.org/2015/01/11/jeden-z-atentatniku-v-parizi-pry-mel-modre-oci-kdo-tedy-ve-skutecnosti-zabijel/

7 sv. sv. | 12. ledna 2015 v 18:26 | Reagovat

k bodu 4/
O francouzských lžích se píše i tu.
A jak jsem viděl fotky merkelový s hollandem, bylo mi to jasný.

http://www.veteranstoday.com/2015/01/11/fiasco-france-lie-to-me-once/

8 sv. sv. | 12. ledna 2015 v 18:31 | Reagovat

zajímavý je rovněž toto, ty drony rozhodně nejsou jen pro špionáž.
obama prej s nima zabil více lidí než odešlo 9/11.
Učitelka napsala:

“Obama has killed more people with drones than died on 9/11. Many of those killed were civilians, and only a tiny percentage of the dead were al-Qaeda or Taliban leaders."

http://www.veteranstoday.com/2015/01/11/americas-love-affair-with-dark-side-drone-attacks/

9 sv. sv. | 12. ledna 2015 v 18:50 | Reagovat

švédská poslankyně přiznala, že chemtrails jsou skutečnost. Je to tuším re-new článek cca 3roky starý ale je vhodný zopakovat. Např když se bavím s cizími lidmi o chemtrails je videt že přibejvá probuzenejch co uznaj, že na tom něco je, ale neveřících je asi stále nemálo. Vzduch už je plasma, s rozptýleným bordelem a kdovíčím, "ten někdo" na tom pilně pracuje cca od r 2000.
TO JE UŽ 15 LET!!!

http://www.nwoo.org/2015/01/12/svedska-poslankyne-priznala-toxicke-chemtrails-nejsou-konspiracni-teorii/

---------------------
Jaceňjuk neustál dotazování německých médií na ostřelování Donbasu,
a ten zaostálek zaorálek kkt s ním prej souhlasí, hm, vrána k vráně..

http://www.nwoo.org/2015/01/12/jacenjuk-neustal-dotazovani-nemeckych-medii-na-ostrelovani-donbasu/

10 Jana B. Jana B. | 12. ledna 2015 v 21:16 | Reagovat

Já věděla, že hnutí Anonymous patří k Matrixu a že stejně jako Snowden patří Iluminátům, taky jsem se dozvěděla když jsem byla loni v paralelní Praze, že hnutí Anonymous bude zodpovědné za internetové masakry, které se odehrají v našem prostoročasu v letech 2015 až 2018. Ti chuligáni Anonymous prostě jsou vytvořené elitní jednotkou podléhající satanistům WhiteHouse. Co myslíte, kdo mohl za DoS útok na server ORGO-NET no právě Anonymous, a teď půjdou i proti alternativním a konspiračním serverům. :-x

11 Jana B. Jana B. | 12. ledna 2015 v 21:35 | Reagovat

Televizní seriál BRÁNA SMRTI Viliama Poltikoviče o smrti se začne vysílat 22.ledna od 22:00 na ČT2.
Televizní dokument o 13 dílech, který nabízí zcela jiný pohled na smrt, než je běžné.
Většina lidí má ze smrti strach, je to téma depresivní, je to až tabu.
V tomto seriálu, který Viliam toužil natočit již mnoho let, můžete poznat, že lidé napříč historií a kulturami vnímají smrt a život jako proměny našeho věčného bytí.
Narození a smrt jsou jen brány.
V seriálu najdeme inspiraci, jak se vypořádat s odchodem blízkých, jak se připravit na vlastní smrt. K tématu se vyjadřují osobnosti, jako je dalajlama, Stanislav Grof, R.Moody…. ale velmi silné jsou i výpovědi lidí veřejně neznámých, kteří se s tématem smrti potkali a kteří v seriálu sdílí své zkušenosti.
Seriál se začne vysílat 22.ledna večer na ČT 2!

Seznam dílů
1. Konec nebo začátek?
První díl se zabývá definicí smrti z odborného pohledu a neuchopitelností smrti z našeho běžného nazírání. Poznáme pojetí smrti v pravěku a u tzv. přírodních národů v Amazonii,Austrálii, Papuy a Africe.
2. Předkové vzdálení i blízcí
Do pojetí smrti ve starověku nahlédneme prostřednictvím kultur Mezopotámie, Persie, Indie, Číny, Egypta, Řecka, Keltů, Germánů, Slovanů a kultur, které prosluly lidskými oběťmi – náboženské kulty Mayů, Aztéků i Toltéků. Smrt zde také není chápána tragicky, být obětován
je poctou.
3. Vše se vrací
Současné duchovní kultury v tomto díle reprezentuje hinduismus a buddhismus. S konceptem karmy a reinkarnace, smrti a života nás seznámí duchovní osobnosti Indie (včetně nevýznamnějšího představitele hinduismu), Tibetu (dalajlama) i Japonska (arciopat). Poznáme i osobité a pro nás nezvyklé pohřební obřady v Indii, na Bali a v Tibetu.
4. Víra v jediného Boha
Největší monoteistická náboženství dneška – judaismus, křesťanství a islám mají v pojetí života a smrti mnoho společného. Jsou zde zdůrazněny osobité inspirující přístupy daných vyznání i mystické pojetí – zejména v křesťanství. Uvidíme mimo jiné posvátná místa Izraele, ukřižování na Filipínách, mešity a život v Kašmíru a v Dubaji.
5. Strach
Pátý díl analyzuje strach ze smrti, ze kterého se odvíjejí všechny ostatní strachy a jak se s ním vypořádat. Zabývá se i povrchní bulvarizací smrti v médiích a jejím vlivem na nárůst násilí. Díl uzavírá kontroverzní téma eutanázie.
6. Mezi světy
Téma zkušenosti blízké smrti nám představí lidé, kteří jí prošli i odborníci, kteří se jí zabývají – zejména Raymond Moody, dlouholetý badatel a autor světových bestselerů na dané téma. Všem tato zkušenost výrazně změnila přístup ke smrti i životu. Podle výzkumů se zdá, že vědomí je nezávislé na mozku, že naše realita, ve které žijeme, není jediná a nejzajímavější a že to podstatné v našem životě je být dobrým láskyplným člověkem.
7. Odchody blízkých
Podněty i konkrétní návody jak se vypořádat s odchodem našich nejbližších dostaneme od odborníků i od lidí, kteří si tím prošli. Velmi silné a inspirativní jsou právě konkrétní osobní příběhy – manželky, která přišla o manžela, s nímž měla čtyři děti a páté na cestě a pak dvojice mladých manželů, kterým se narodilo mrtvé dítě.
8. Umírání jako cesta
Jak se připravit na smrt, jak zemřít bez bolesti a co nejlépe? Odpovědi přinese tento díl prostřednictvím odborníků i osobních zkušeností. Seznámíme se i s významnou hospicovou péčí a poznáme, jak se odchází v domě pro umírající Matky Terezy v Kalkatě.
9. Nečekaná terapie
Mnohé přírodní národy dokážou v tzv. rituálech přechodu navodit sugestivní prožitek smrti. Důsledkem toho je nejen ztráta strachu ze smrti, ale přicházejí i nečekaná vyléčení často i z velmi závažných onemocnění. I dnes se tím zabývají speciálně zaměření terapeuti či speciální techniky – např. buddhistická phowa. Výsledky jsou opravdu překvapivé.
10. Duchové přicházejí
Komunikace s duchy zemřelých je tradiční ve všech kulturách, své kořeny má už v šamanismu. U nás je tradiční spiritismus, kontakt s duchy prostřednictvím médií. Uvidíme obdivuhodné mediální kresby a zavítáme i na Haiti, kde je rozšířené vúdú i oživování mrtvol – vytváření zombií. Zcela ojediněle se zde podařilo natočit velký noční obřad vúdú s šokujícími výjevy.
11. Snová setkání
Mnozí prožívají spontánní kontakty s duchy zemřelých. Zejména jde o případy, kdy zemře někdo hodně blízký – manžel, manželka, partner, dítě. Tato setkání bývají neobyčejně silná a dochází i překvapivému předávání ověřitelných informací, které se zatím z vědeckého pohledu nedá moc vysvětlit.
12. Veselá kmotra
V některých kulturách je tradiční nepojímat smrt a místo věčného odpočinku tragicky jako například v Číně nebo na Havaji. Je to možné i u nás – záleží na osobním přístupu, poznání. Ztělesněním veselého přístupu ke smrti a zemřelým je svátek mrtvých neboli dušičky v Mexiku. Součástí svátku jsou například čokoládové a cukrové lebky, veselé průvody v maskách smrtek a celonoční hodování a popíjení na hrobech blízkých.
13. Z housenky motýlem
Lidé, kteří jsou v kontaktu s porody i se smrtí, vidí velkou podobnost v obou přechodech – jsou to „stejné dveře“, které se jen jednou otevřou sem a pak na druhou stranu. Nad věčností života a pojetím smrti jako proměny v nekonečném koloběhu proměn v nekonečně rozmanitém stvoření se zamýšlejí významné duchovní osobnosti, odborníci, vědci, šamani i tzv. obyčejní lidé. Vyslovují přesvědčení, že smrt je jen zánik těla, formy. Vědomí či duše podstupuje další objevitelskou cestu.

Více zde: http://www.poltikovicovi.com/brana-smrti/

12 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 21:35 | Reagovat

Heh, ta Francie je dobrej pokus, jsem zvědav, co z toho dokážou vytřískat - jestli jen nějaký větší omezení svobod a krok blíž k policejnímu státu, nebo dostatečné odvrácení světové pozornosti od Ukrajiny a Ruska...

[10]: Sice jsi jen blbej troll...

... ale je pravda, že Anonymous ve skutečnosti pracují pro vlády/resp. pro mocné řídící chod matrixu. Za populistickou undergroundovou roušku se jen pečlivě schovávaj. A útoky na ÚDAJNÉ teroristické servery je konečně pořádně prozradily. Vždycky mi na Anonymous něco hodně smrdělo a teď se mi to pěkně potvrdilo.

13 Částice S Částice S | 12. ledna 2015 v 22:19 | Reagovat

Chtěl bych vás pozvat na výbornej britskej tv seriál Tajemství projektu Sparticle : Záhada částice S ve kterém uvidíte zajímavou symboliku a prvky které jsou do tohoto seriálu vložené. Samozřejmě tento seriál je určen pro děti a mládež a vysílá jej u nás stanice ČT Déčko.  A o čem je seriál ? Pojednává o konci světa v němž zmizeli dospělí lidé a skupina dětí má před sebou nelehký úkol.
Projekt Sparticle sleduje skupinu dětí, které byly ponechány, aby se starali sami o sebe v moderním světě v rámci záhadného experimentu, kdy všichni starší nad 18 let přesně v 11:11 zmizí do paralelního vesmíru.

Zpočátku se jim všechno zdá vzrušující, neexistují tu žádná pravidla dospělých. Právo a pořádek neplatí, mladí si plní skoro všechna svá přání, mají skvělou zábavu. Ovšem jejich možnosti se začínají menšit a denní přežití je čím dál tím těžší. A tak se musí pokusit vrátit do života opět dospělé. Ale čeká je celá řada dobrodružství a musí se naučit plno důležitých věcí, které k běžnému životu patří.
V seriálu nechybí ani moderní new age prvky a rovněž nechybí ani esoterika.  Tak třeba v jedné epizodě jak jednu holku psychicky mučili strachem, že pokud jejich skupina nevyhraje zápas, tak bude předhozena lvu, který na ní čeká v kontejneru, jenže lev v kontejneru nebyl a byla to jen holografická projekce a pak v tomto seriálu zazněla symbolika, to co přesně používají v realitě Ilumináti, že nás ovládají skrze STRACH.  
Nové epizody si můžete přehrát ve videoarchivu ČeskéTelevize avšak licence k přehrání končí 20.ledna 2015.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10656282509-zahada-castice-s/212381475070018/

A tady je znělka seriálu
https://www.youtube.com/watch?v=V44DvNUIYVI
Kdo umí perfektně anglicky se může na jednotlivé epizody koukat na Youtube
https://www.youtube.com/user/TheSparticleMystery/videos

14 sv. sv. | 12. ledna 2015 v 22:32 | Reagovat

bodu 4/

ono stačí pomíchat lidi s různým náboženstvím dokupy což se děje např v německu, a pak ani není potřeba střílet
jako v čárlí hebdo. Problémy vzniknou totiž samy a temeř vždy nastane min občanská vojna či nepokoje, a dál..asi tušíme

15 Částice S Částice S | 12. ledna 2015 v 22:43 | Reagovat

A ještě vás chci pozvat na zajímavé vysílání dokumentárního pořadu Odhalení : Mimozemské spisy, kterou můžete vidět na kanále PRIMA ZOOM.  Dneska ve 20.díle jsme se mohli dozvědět informace, že tajná americká vláda nad planetou Zemí vytváří jakousi Auru strachu která ná má pozemšťany přimět k tomu abychom se báli mimozemských návštěvníků a abychom proti nim mohli eventuelně bojovat, rovněž jsme se mohli něco dozvědět o projektu BlueBeam.
Ano, na konci věků lidstva musej lidem říci pravdu. Děkuji, že to vysílá PRIMA ZOOM.

16 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 10:07 | Reagovat

[14]: Aneb jak pomocí náboženství zneužít touhu po poznání vyšších světů... hnus. Prostě nechápu, jak může někdo, kdo - byť pokrouceným - způsobem věří ve vyšší síly, tohlecto dělat.

17 ok ok | 13. ledna 2015 v 10:21 | Reagovat

[16]: Náboženství nemám nic mos společnýho s duchovnem, je to ideologie. A islám není náboženství, ale státní ideologie.

18 sv. sv. | 13. ledna 2015 v 10:55 | Reagovat

[16]: jj je to hnus na entou.
Oni to asi berou stylem "kdo z koho" už od začátku. Vždyt těm, co tahaj za špagáty přece zůstala nějaká část znalostí Původních Pramenů, a tak se mohli nerušeně převtělovat tisíce let až dodnes a nikdo o nich nemusel celý leta vědět ani tušit, páč telepatie apod jim stopro funguje tk se nemusejí ani scházet ale navzájem se tzv. "cítí", ze zkušenosti vím že to funguje a velice dobře.

že by za tím bylo zas to ego? :)
co jinýho taky žejo.

19 sv. sv. | 13. ledna 2015 v 10:58 | Reagovat

[17]: se spídym se chápeme, on měl asi na mysli fakt, že náboženství nepokrytě LŽE lidem, že jim mmj. pomuže se vzestupem a duchovnem apod kktiny.

20 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 11:21 | Reagovat

[17]: Má s duchovnem společný primárně hlavně to, že z něj VYCHÁZÍ. Mělo původně ušlechtilý cíl - zprostředkovat lidem odkázaným jen na hmotu aspoň trošku z nadsmyslových skutečností. Ale vykladačů bylo hodně, a hlavně bylo hodně těch, co to vykládali naprosto debilně... a z toho máme ty dnešní náboženské paskvily.

[18]: Jo, ta znalost jim zůstala a nebo ji znovu rozvinuli, jenže holt jakým směrem ji použili, to už bylo na nich...
Ano, co jinýho.

[19]: Jo, tak něco. V dřívějších dobách takovej přístup ještě šlo jakžtakž akceptovat, dneska ale už rozhodně ne.

21 H H | 14. ledna 2015 v 21:23 | Reagovat

Rikal jsem si, kam dat tento odkaz. Kam tahle docela obycejna zprava denniho zpravodajstvi h*ven miri:

http://zpravy.idnes.cz/necham-vas-zmizet-z-matrixu-kricel-na-strazniky-mladik-a-snupal-hlinu-129-/krimi.aspx?c=A110419_092349_hradec-zpravy_klu

- cokoli, co by mohlo ukazat, jak se veci maji je zesmesneno a prirazovano k blaznovstvi. Prectes si tento clanek a auta na vodu, ziti v matrixu...bude "vymysl toho zdrogovanyho jedince"

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.