11.01.2015 okénko marného.....

11. ledna 2015 v 2:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pátek 09.01.2015 14:54:54

5-5) Lze se zbavit brýlí bez operací očí?????

!!!!no samozřejmě lze. Jenom primitivové typu sysyfosova klubu budou tvrdit opak. Nejen ti, ale i jejich přisluhovači. Jestli máte čas 13 minut, stojí za to se na níže uvedený film podívat. Dívání se do slunce je naprosto podložené!!!!!tm: Vzpomínám si po uvedení článku na alušce.org, jak ji tam určití lidé záměrně napadali. I ona byla velice nadčasová. Farmacie nemůže přece dovolit, aby lidé nechodili pro brýle do specializovaných obchodů. Je to taky miliardový byznys po celém světě.....

5) Už by bylo načase prohlásit SSA za největšího.....

....teroristu na světě.

Odkud vítr vane (útok na Charlie Nebdo)

10.01.2015 18:18
ТаuRus |

Státní departament USA upozorňuje na to, že Al-Kaida a ISIL plánuj nové útoky v Evropě. V této souvislosti doporučuje vlastním občanům, aby na cestách so EU byli obzvlášť opatrní.
http://politikus.ru/events/39982-gosdep-ig-i-al-kaida-sovershat-novye-terakty-v-evrope.html

Už by bylo na čase prohlásit USA za největšiho teroristu na světě.
Docela výstížná fotečka
https://lh5.googleusercontent.com/-xdAmG5HQfqg/U_pciAPOHiI/AAAAAAADrRo/RRM9kNeRUa4/w503-h320-no/10304978_749001688493172_4671638691879352216_n.jpg


V souvislosti s hysterii kvůli ter. útoku v Paříži, Andrew Parker, generální ředitel Britské bezpečnostní služby upozornil na to, že brzy bude massový teroristický útok na Západ s velkými obětmi:

"We know, for example, that a group of core al Qaida terrorists in Syria is planning mass casualty attacks against the West," the MI5 boss told members of the Royal United Services Institute.

"Al Qaida continues to provide a focus for extremists to plot terrorist attacks against the West. British Islamist extremists still travel to South Asia, the Arabian Peninsula and other theaters to try to obtain terrorist training."

"My víme o hlavních skupinách Al-Kaidy v Sýrii, že plánují útok na Západ s masovými obětmi" sdělil boss MI-5.
http://so-l.ru/news/show/17792337#

Profesor Panarin také hned na začátku prohlásil, že za útoky stojí britské služby a cílem je zabránit rusko-francouzkému sbližování. Hollande dostal černou známku.

Ve Francii je hodně jaderných elektráren. Údajně o ních také jednal Hollande na setkání s Putinem ve Vnukovo. Prezident Francii informoval Putina o připravovaném ter. útoku na jadernou elektrárnu, který plánuje Amerika, aby to potom svedla na Rusko a rozpoutala válku.

"French President Hollande gave Putin shocking details obtained by the French Ministère de la Défense (DGSE) of a planed nuclear false flag attack on France, to be staged by the Obama Administration, that would be blamed on Russia. The French President went on to highlight his fears that outcome of this attack would give the U.S. grounds to go to war with Russia."

To mi případá hodně přitažené za uši, ale ze zkušenosti víme, že žádná lež není příliš velká, aby jí Západ nemohl použít.

V odkazu je také video s šéfem MI-5
MI5 chief says al-Qaeda plotting mass casualty attacks in West
https://www.youtube.com/watch?v=lIHJxIcEMBM

Pořád se opakuje slovo Sýrie. Tam zřejmě mají v plánu zaútočit.

Domnívám se, že stejnými věcmi vydírají i Merkelovou, pokud bude chtít uhnout od línii USA.

4) Když se psychopat dostane do vlády.....

....nemůžeme od něho nic jiného očekávat. O dějinách vlastně taky nic neví. Je to politovánihodný prosťáček a de... zároveň.

Moskva požaduje od Berlína, aby se oficiálně vyjádřil ke slovům ukrajinského premiéra Arsenije Jaceňuka o "invazi SSSR do Německa a na Ukrajinu".

Novinářům to sdělil první náměstek ruského ministra zahraničních věcí Vladimír Titov.
"Zaslali jsme ministerstvu zahraničních věcí SRN nótu se žádostí o oficiální vyjádření Berlína v souvislosti s extremistickými výroky premiéra Jaceňuka falzifikujícími dějiny", oznámil Titov.
Jaceňuk během svého pobytu v Berlíně prohlásil, že "všichni si moc dobře pamatujeme sovětskou invazi na Ukrajinu a do Německa".
tm dodává: Vždycky jsem tvrdil, když dáte opici oblek a kravatu, zůstáva pouze opicí.....

Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk patří do blázince, nebo za mříže!!!

Německá vláda odmítla komentovat tvrzení ukrajinského premiéra o historii 2. Sv. války
German govt refuses to comment on Ukrainian PM's assertions about WW II history

3) Dle zprávy, která se ke mně dostala.....

....je česká republika nucena, víme pochopitelně odkud, zdevalvovat českou korunu oproti EURO na 30 Kč. Nejedná se o nic jiného než o likvidaci střední vrstvy, která se dle "jejich názoru" v české republice velice pomalu likviduje. Co to bude pro nás všechny znamenat, je každému naprosto jasné, nemusím snad k tomu nic dodávat. Bylo by dobré se na tento krok připravit.

2) Gorbačov předpověděl jadernou válku.....

....bývalý prezident SSSR Michail Gorbačov v rozhovoru pro německé novináře prohlásil, že rozšíření hranic NATO na východ vytvořilo novou bezpečnostní hrozbu v Evropě.

"Všechny návrhy ruské strany spojit síly a pracovat na nové bezpečnostní architektuře byly Západem arogantně ignorovány", řekl Gorbačov.

Když odpovídal na otázku, zda v Evropě může opět začít plnohodnotná válka, politik řekl: "O tom ani nemůžeme uvažovat. Taková válka by nevyhnutelně přerostla ve válku atomovou. Pokud ve vzniklé situaci někomu nevydrží nervy, tak nejbližší roky nedokážeme přežít".
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_10/Gorbacov-predpovedel-jadernou-valku-8191/

1) Dostal jsem dnes mejlíka.....

....s prosbou o uveřejnění následujícího textu. Dotyčný má 1000% pravdu. Z tohoto důvodu zveřejňuji text a bylo by dobré se nad ním zamyslet.....

Budeme cinkat klíči - tentokrát francouzskými
Občané této země,
poslední měsíce a týdny jsme svědky zvláštních jevů na naší politické scéně, které nevěští nic dobrého!!!
Tento proces začal před 25 lety, pomalu, plíživě a jeho formální stránka nám byla nabídnuta jako demokracie a svoboda. S nadšením jsme ji tehdy přijali, ale již s menším nadšením ji dnes hodnotíme.
V parlamentu, senátu a ve vládě se střídala různá politická uskupení, která však měla pramalý zájem na tom, aby se tato země rozvíjela zdravým a korektním směrem.
Celá desetiletí zde vládli lidé, jejichž jedinou snahou bylo zdevastovat naše hospodářství, zkorumpovat a paralyzovat justici, ukrást vše, co se ukrást dá, a finanční prostředky, ztržené z těchto kriminálních transakcí, vyvézt ze země!!!
Ano, tato země byla bohatá do té doby, než byla ukradena a vyvezena převážná část peněz, ztržených z hodnot, které vytvořili lidé zde žijící - Vy všichni svou vlastní prací, mnohdy ne právě lehkou!!!
Proto se dnes nedostává prostředků na budování infrastruktury, na zdravotnictví, proto je vykraden státní důchodový fond, proto si vyděláváme v přepočtu mnohonásobně méně peněz, než jiní Evropané ve svých zemích.
Všimněte si tedy, že tato země byla cíleně vykradena a ožebračena, že zde byl dán prostor pro doslovné řádění zvrhlých a zkorumpovaných soudců a advokátů, pod jejichž ochranou se skrývají celé firmy se sofistikovanými programy na okrádání lidí.
Všimněte si, že zde byly uměle vytvořeny podmínky pro akceleraci rasové a etnické nesnášenlivosti tím, že menšině byly přiřknuty veškeré výhody a většina to zaplatila svými daněmi.
Všimněte si, že naše armáda není vůbec schopna bránit naši zem, neboť na to nemá prostředky, lidi ani výzbroj, a navíc je zhusta vysílána na zahraniční mise, na nichž je této zemi opravdu houby platná.
A v neposlední řadě se zamyslete nad tím, proč se to vlastně všechno stalo???
Odpověď je jednoduchá:
Toto je klasický scénář přípravy a plánování občanské války. Občanská válka se nemůže vést na území, které je bohaté, stabilní a ekonomicky výkonné, nemůže se vést tam, kde funguje dobře státní správa, justice a armáda.
Občanská válka se dnes velmi pečlivě připravuje a vede se jich spousta v různých částech světa. Oborníkem, vlastnícím know-how na tuto věc je CIA. Takže - naše země se dnes dostala do situace, kdy se stává geopoliticky velmi vhodným územím pro vyvolání občanské války!!!! Stačí již jen pár promyšlených akcí, zase pod taktovkou CIA, a může se to spustit!!!
Amerika potřebuje nutně další zdevastované území, na jehož obnově potom mnohonásobně vydělá!!! Toto se neděje poprvé, tento scénář je velmi klasický a ve světě již mnohokrát použitý!!! A nejlepší spouštěč toho všeho je, udělat zde druhý Majdan!!! Jenom s tím rozdílem, že zde už poteče krev a budou sem masivně importování cizí ostřelovači. Zatím se to tváří, jako nevinná společenská hra, když naše děti, které absolutně netuší, o co jde, ukazují na vřelosti červené cedulky, které dehonestují prezidenta této země.
Všichni rodiče, občané, kterým ještě zůstal zdravý rozum, lidé, kterým záleží na šťastnější budoucnosti této země, nedopusťte, abychom se my a naše děti stali loutkami, které zničí vlastní zem!!!
Stejně tak, jako nemocného člověka nemůžeme začít léčit utínáním jeho údů, a už vůbec ne tím, že začneme od hlavy!!!… stejně tak se nemůžeme chovat k vlastní zemi, k prezidentovi, jehož jsme všichni zvolili, ke svým tradičním hodnotám, kultuře a přírodě. Záleží totiž jenom na nás, záleží jen na tom, abychom neztratili poslední zbytky zdravého rozumu, a začali konečně přemýšlet, jak tento vývoj zvrátit.
Jestli není pozdě, že určitě téměř méně, než za pět minut dvanáct!!!
MUDr. Janda Karel, lékař, šiřte to, komu můžete


tm dodává: situace je v Evropě horší, než si myslíte.....
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ok ok | 11. ledna 2015 v 14:30 | Reagovat

"O dějinách vlastně taky nic neví. Je to politovánihodný prosťáček a de... zároveň." -to nemyslíš doufám vážně. Tenhle, dle ksichtu a lebky, čistokrevný žid a "bývalý" zaměstanec Goldmann Sachs, samozřejmě není prosťáček a velmi dobře ví o historii. Je ale totální prase.

2 ok ok | 11. ledna 2015 v 14:37 | Reagovat

Že ČR životní úrovní směřuje na Balkán nebo ukrajinskou vesnici, říkám už od roku 10. Tohle mě vůbec nepřekvapuje. Když jsou zdejší ovce klidně schopný volit židovskýho oligarchu nebo vlastizrádce, tak dobře jim tak.

3 tm tm | 11. ledna 2015 v 16:11 | Reagovat

[1]:

[2]: Může mít i 500 škol, 40 titulů, které si může koupit, ale člověk zůstává člověkem, a opice opicí.
Poznáte to na jeho chování a jednání!!!!!
tm

4 Negromil Negromil | 11. ledna 2015 v 16:50 | Reagovat

Komisár, ktorý vyšetroval útok na Charlie Hebdo bol nájdený mŕtvy - za jaký blbce nás mají?

http://zvedavec.org/vezkratce/9669/

5 Jana B. Jana B. | 11. ledna 2015 v 17:31 | Reagovat

Tak včera nám zatkli Davida Ickeho, který byl nekompromisní proti Iluminátské satanistické pakáži.Nyní je zadržován v cele a bude proti němu vedeno trestní stíhání, další informace zjišťuji. Není náhoda, že Jiří Mašek je donucen teď emigrovat z České republiky, šrouby se utahují.

Teroristický útok ve Francii byl trest za to, že Francie odmítla nařízení Washingtonu o dodávkách GMO potravin a taky to byl trest za to, že nepostupovala tvrdě proti Rusku proti Putinovi v rámci sankcí.
Takže ručník končí, mýdlo končí, evropská civilizace končí.

6 Jana B. Jana B. | 11. ledna 2015 v 17:35 | Reagovat

Paralelně k teroristickým útokům ve Francii, se na jihu Skotska v jedné obci objevily záhadné dětské bytosti, které hrůzou šokovaly záhadology, tyto dětské bytosti, nepocházejí z našeho světa, protože při pohledu do jejich očí nemají oční bělmo, jejich oči jsou skrz na skrz černé a vypadají jako přízrak. Nikdo neví odkud jsou, ale jejich přítomnost na Jihu Skotska je alarmující a někteří spekulují nad tím, že nám oznamují konec evropské civilizace a možná i smrt milionů Evropanů. Při setkání s těmito bytostmi obyčejný člověk zkoprní. Pokud potkáte takové dětské bytosti, zažijete neuvěřitelný nával strachu, tyto dětské bytosti se ozývají buď pláčem nebo křikem, nebo vám zaklepou na dveře vašeho bytu a dožaduji se pomoci, například, že si potřebují zatelefonovat.

Tyto přízračné dětské bytosti které nemají oční bělmo, ale mají oči černé jako zoombie se objevují na různých místech světa od roku 1988. Jejich četnost se zvyšuje s úrovní konce evropské civilizace.  V roce 1994 takto navštívili jednu rodinku v Oregonu, a když odmítli těmto dětem pomoci, zaklapli dveře a viděli přes otvor dveří ještě větší hrůzu, ty děti, se jim doslova rozplynuly do ztracena. Odkaď jsou ? Z Paralelní dimenze, nebo jsou to zhmotnělí démoni, kteří si berou podobu dětí ?  Kdo ví, ale záhadolové jsou jim nastopě desítky let. A zatím je to jen na úrovni konspirací a spekulací. :-?

7 Jana B. Jana B. | 11. ledna 2015 v 18:05 | Reagovat

Pokud bych si měla vsadit, tak vsázím 999,- Kč na to, že díky teroristickým útokům v Pařiži, do dvou let v České republice a i v celé EU půjdou tvrdě proti všem těm Petrům Hájkům, Jiřím Maškům, AC24 Vědomí, proti takovým Keltnerům, kteří poskytují rozhovory v alternativních médiích, zkrátka proti všem těm alternativcům, nebo i proti těm, kteří dostávají nálepky konspirační weby, kontrarevoluční magazíny atd atd atd.  Není náhoda, že David Cameron teď po teroristických útocích na Charlie Hebdo zopakoval svou výhružku, že nejhorší nejsou teroristé ale konspirátoři a tak teď v roce 2015 zažíváme stav jako v roce 1937. Proto bych to fakt viděla a musím byť velmi nechtěně souhlasit s Jiřím Maškem, že teď by lidé měli z Evropy emigrovat před nástupem fašismu.  Jediná cesta je emigrace do Asie, nebo Jižní Ameriky.  Já se aspoň pokusím projít skrz na skrz celou Prahou, jestli bych se nepokusila emigrovat přes nějaký teleportační portál do paralelní dimenze a už se vracet nebudu :-D  Mimochodem, už teď mne sledují agenti BIS O_O

8 sv. sv. | 11. ledna 2015 v 18:14 | Reagovat

kdoví co je na tom pravdy..
Kdo zabíjí indické nukleární vědce jednoho po druhým?

http://wideawakegentile.wordpress.com/2015/01/10/who-is-killing-indias-nuclear-scientists-and-why/

9 Vanilková Vanilková | 11. ledna 2015 v 18:34 | Reagovat

[5]: cože, cože? Opravdu zatkli Davida Ickeho? To je z jakého zdroje? Normálně bych spíš řekla, že kdyby chtěli, odklidili by ho nějak jinak, rychle a třeba i nenápadně...

10 Jana B. Jana B. | 11. ledna 2015 v 18:42 | Reagovat

[9]:Bohužel/bohudík dokud tuhle zprávu nepotvrdí více alternativních zdrojů, tak tohle berme s rezervou. Každopádně Jiří Mašek by se neměl do Česka vracet. A já si budu muset povinně koupit v knihkupectví od Henryho Makowa jeho knihy, protože se prý začíná naplňovat to co bylo řečené v těchto knihách.

Ještě další zpráva, která se objevila na fejsu je ta, že balkanská řeznice Albrightová si kupuje nemovitosti na Ukrajině. Takže jako dycinky

11 sv. sv. | 11. ledna 2015 v 18:45 | Reagovat

už by to chtělo konstruktivnější zprávy, co říkáte

https://www.youtube.com/watch?v=vNXhZcKWD6g

12 ok ok | 11. ledna 2015 v 19:34 | Reagovat

výborná přednáška o historii Islámu, která se na školách neučí: http://www.mrctv.org/videos/bill-warner-1400-years-fear-czech-titles

13 Jana B. Jana B. | 11. ledna 2015 v 20:27 | Reagovat

Předevčírem u kamarádky byly úřednice na místním šetření . Pobírá příspěvek v hmotné nouzi . Úřednice jí vlezly všude a dokonce oteviraly skříně ,lednici a chtěly vidět kabelku !!!! Policie musí mít k domovní prohlídce příkaz od prokurátora a úředník může dělat domovní prohlídku bez čehokoliv??!!!!. Podotýkám ,že kamarádka přes 22let řádně platila daně a na hmotku se dostala po závažné OS. Chápu ,že mnoho lidí dávky zneužívá ,ale aby úředníci vykonávali domovní prohlídky mně už přijde opravdu za hranicí !!! Tohle je teprve totalita!! Fabriky zbourali,práce není ,důchody jsou výsměch našim rodičům ,kteří celý život tvrdě dřeli!!! Taky by mě zajímalo jak dlouho si to všechno necháme líbit ?

14 sv. sv. | 11. ledna 2015 v 23:07 | Reagovat

hmotnou nouzi berou cigáni a tam se kontrola musí dělat,ale beztak se nikdy nic nenande. 8-O  ;-)

15 Vilém Gospodin Vilém Gospodin | 12. ledna 2015 v 0:07 | Reagovat

Víte já vám něco povím, já bych všemi deseti otevřel hranice v Evropě a nechal Evropu zaplevelit muslimskými uprchlíky a klidně bych muslimům dál některé jejich zákony, kterými se řídí a víte proč ? Podívejte se Západní dekadentní Evropa má nadělanou hodně hustou karmu a zajímavé je to, že Francie, Anglie když kolonizovali Afriku a Asii například Indii, HongKong, zaváděli si své vlastní zákony a tyto zákony podléhali UK a Francouzské jurisdikci. Tak proč by muslimská komunita neměla své vlastní zákony i v Evropě ?  Jen ať Evropané zaplatí za svou karmu, kterou napáchali ve zbytku světa, vyvolávali nepokoje, občanské války. Až muslimové budou vládnout Evropě, jako že to jisté, tak zmizí z Evropy satanismus a jeho projevy zejména úrokové sazby, dluhy, bankovnictví postavené na manipulaci a lžích.
Čili v Evropě bych zavedl nový muslimský světový řád, který by sahal až za hranice Atlantiku. :-P

16 stenly919 stenly919 | 12. ledna 2015 v 9:58 | Reagovat

[12]:Jo, celkem zajímavá, shlédnul jsem ji celou a některé věci, které sem si myslel anebo je vyčet či zaslechnul ve škole o islámu si asi bdu muset poopravit. Ale možná by stálo za to, ukázat, co dělali křesťané ve jménu křesťanské lásky a tolerance tady v Evropě, v Rusku, a po objevení ameriky i v americe tamním obyvatelům. Podle mě by ten obrázek byl asi podobný, ne - li stejný. Jak říká TM, všechna náboženství byla vymyšlena proto, aby lidstvo zavedla do slepé uličky.

17 sv. sv. | 12. ledna 2015 v 12:11 | Reagovat

[16]: možná do slepé uličky - to je však strohé vyjádření.
Hlavní důvody založení všech náboženství jsou jejich rozdílný ideologie,  a pak předem, třeba i tisíceletí dopředu naprogramovaný cíl = války války války.

Stejně možu zdůvodnit i to, proč byly vymyšleny "kolektivní sporty" např hokej fotbal atd = cíl je rozdělit lidstvo, a ejhle vždy to funguje na jistý úrovni, vždyt se podívejte na ty bitvy na stadionech ...
Je to přitom docela levná stupidní zábava, ničím mě nenaplňuje. :-P

18 stenly919 stenly919 | 12. ledna 2015 v 13:17 | Reagovat

Mě ty kolektivní sporty bavěj a taky je rád sleduji někde ja veřejnosti v tv, ta atmosféra, když třeba hrají naši hokej na MS je docela fajn, zvláště, když daj naši góla anebo když vyhrají klíčový zápas..ta atmosféra, jaká je u toho, by měla být mezi lidma pořád...

19 stenly919 stenly919 | 12. ledna 2015 v 18:31 | Reagovat

Tak jsem narazil na jeden citát jistého nacistického pohlavára, který prohlásil, že islám je ideální náboženství pro vojáky. No zdá se, že měl pravdu, když si pročtu pár studií o životě muslimů v poušti...

20 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 10:33 | Reagovat

[18]: Jo, destruktivní egregory při jejich nabíjení poskytují vždycky trošku uspokojujících pocitů, aby to lidi dělali rádi a opakovaně. A na lidi řídící se prostýma pudama to funguje perfektně...

[17]: Přesně tak.

21 sv. sv. | 13. ledna 2015 v 17:35 | Reagovat

[18]: a co Smysl nějaký "hry" např hokej, ragby, tam je brutalita obv. přímo vítaná, ty nárazy či bodyčeky bo jak se to říká v tej hantýrce, oko diváka po tom prahne, nemám to rád.
Moderátoři a ty jejich projevy bo výjevy ti taky přispívaj k tém magořině, jinak to nemohu nazvat. Ale pardóóóóń ono se tomu vlastně říká "sport"...
uff spíš "spor", řeklo bych.

prostě nemám se na co dívat, nejen že nemám televizi, na žádný zápasy nechodím, nesleduju, v hospě si nemám s kým moc co říct, páč ty hospodský kecy též nemusím.

A víte co? Su šťastný že to tak mám. A Moc! :-P  ;-)  :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.