07.01.2015 marného okénko.....

7. ledna 2015 v 4:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 07.01.2015 04:45:54


5) Potraviny A.S.

....je americký film, který Vám odhalí šílenosti, rozumějte pravdě, o potravinách. Máte-li čas zhruba 1 hodinu a 27 minut, určitě si film zařaďte do Vašeho volného času. Otázka ale zní: Budete ještě po zhlédnutí uvedeného filmu schopni něco sníst?????
Lidé jsou dnes schopni udělat pro peníze cokoliv!!!!!

4) Farizejští úředníci z EU tlačí na vládu Bohumila Sobotky.....

....aby urychlila proces nárůstu věku na odchod do důchodu. Přičemž díky chemickému praseti - Kalouskovi, máme neomezený odchod dle narození, tedy přes 70 let u nynějších narozených dětí. Přitom průměrný důchod Němce je o 300% vyšší, ale to hlavní, Německo schválilo novou důchodovou reformu, která platí od 1.července letošního roku, a snižují odchod do důchodu ze 65 na 63 let, reforma také zvyšuje důchody o 57 euro. Píší o tom jedině v Mladé frontě Dnes, která patří Babišovi, ostatní deníky o tom mlčí, haj...vé!!! A nyní si přečtěte to "nejlepší" nakonec, jak nám nadřazeně vládnou z Evropské unie, a jak si umí dopřávat na úkor nás všech, ale to si raději sedněte, ať to s Vámi nešlehne....


Odchod do důchodu ve věku 50 let s 9000 eury měsíčně pro úředníky EU byl schválen! Napsal Svět kolem nás dne 7. května 2014. Kategorie Zahraniční

Všimli jste si, že naši politici/poslanci a jejich "pochlebovači" dělají vše proto, aby se dostali do evropské správy?
Proč? Bude vás to zajímat. Odchod do důchodu věku 50 roků s 9000 eury měsíčně pro úředníky EU byl schválen!
Už v tomto roku, 2014, 340 zaměstnanců odešlo do předčasného důchodu ve věku 50 roků s penzí 9000 eur za měsíc! Což je v přepočtu + - 252 000,- Kč

Jen pro ty, kteří třeba neví co je to euro? Dnes cca 28 Kč. Za tu almužnu pak si ještě část bývalých europoslanců musí jít přivydělat nějakou tu pětku třeba jako předsedové dozorčí rady či generální ředitelé nebo berou i jiné podřadné práce jako poradce ministrů nebo konzultantské práce a přednášející na význačných universitách za tzv. extramoney. Jo zlatá, dobrá EU. I zlatá, i dobrá. Jen pro koho? Co Vy na to?
Můžete diskutovat níže, prosím ale slušně.....

3) Zajímavý dopis ministru obrany Kanady.....

....Gordon OĆonnorovi. Upozorňuji že dopis je pravdivý a byl dokonce otisknut i v dením tisku. Nejedná se o žádný vtip!!!!!

Kanadská pacifistka napsala kanadským úřadůma stěžovala si na zacházení s teroristy zatčenými v Afghánistánu.

Ministr obrany jí odpověděl:


Vážená občanko,
Děkuji za Váš dopis, ve kterém vyjadřujete starost o to, jak zacházíme s teroristy Talibanu a Al Kájdy, kteří jsou v rukou kanadské armády.
Zabýváme se stížnostmi, které dostáváme od občanů, jako jste Vy, a vytvořili jsme nový pacifistický a integrační program pro teroristy.
V souladu s tímto programem jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a umístit ho do Vaší rodiny.
Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda (můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekávám, že ho dobře přijmete a budete o něj pečovat tak, jak jste vyžadovala ve svém protestním dopise. Je pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi.
Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili, že stále máte na mysli principy dobrého zacházení, které jste vyžadovala ve Vašem dopise. Musím Vás upozornit, že Amé je extrémně nebezpečný psychopat, ale věříme, že s vnímavostí, kterou jste prokázala ve Vašem dopisu, se Vám podaří překonat tuto obtíž. Připomínáme, že Váš host se jeví extrémně efektivní v boji muže proti muži, že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na nehty. Kromě toho je Amé expert ve výrobě výbušnin z věcí, které se vyskytují běžně v domácnostech. Proto prosím mějte pod kontrolou tyto věci, i když - podle Vašeho názoru - dejte pozor, abyste se totiž s nad nějak nedotkla či neurazila pana Amého. Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit (s výjimkou sexuálního spojení), jelikož on považuje ženy za prosté předměty. Toto je velmi citlivý aspekt, protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám, které nedodržují islámská pravidla oblékání, takže věřím, že Vám nebude vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt ke kultuře a víře, který jste zmínila ve svém dopise.
Ještě jednou Vám děkuji za Váš zájem a obavu, vážíme si osob, jako jste Vy, a budeme informovat naše spoluobčany o Vaší spolupráci.
Hodně štěstí.
S úctou
Gordon O'Connor.
Ministr obrany

2) Stále více a více se hovoří.....

....neviditelných materiálech či lidech. Vědci slibují, že v budoucnu něco takového bude běžně dostupné.
Před několika lety jsem o neviditelných lidech, autech a jiných předmětech vykládal na přednáškách. Ne nebylo to žádné sci-fi, ale dnes už tvrdá realita, která se záměrně lidem tají. Samozřejmě že mnoho mlží, aby získali čas pro odhalení v době, kdy to lidé nebudou potřebovat.....

1) Pokoušejí se sionisti.....

....vytvořit z Ukrajiny druhý Izrael????? Na tuto otázku Vám odpoví člověk- odborník Wayne Madsen. Jeho názory jsou velice zajímavé a nejhorší na tom je, že jsou s největší pravděpodobností pravdivé.
V níže uvedeném filmu máte možnost naladit ucho na šokující data.....


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 FL FL | 7. ledna 2015 v 10:35 | Reagovat

Nekompromisní sunítská skupina Islámský stát (IS).POZOR! VIDEO OBSAHUJE DRASTICKÉ ZÁBĚRY!http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/vice-islamsky-stat-1-rozsirovani-chalifatu

2 sv. sv. | 7. ledna 2015 v 13:33 | Reagovat

4/ Srovnávat nemeckej a českej plat je v český kotlině pro lidi vždynasíraj*cí. Vím to kolik berou, dělal jsem v nemecký firme. Je to dobrý znát mentalitu svejch sousedů - rus, němec, polák, rakušák, slovák, každej je trochu jinej :-)

3 Jana B. Jana B. | 7. ledna 2015 v 16:28 | Reagovat

A je to tady. Teroristický útok v Paříži pod falešnou vlajkou. Jak zajímavé. Byl to samotný Holland, který prosadil v zednářské loži na Sorboně aby tajná vláda Francie podporovala bojovníky Islámského státu a titiž bojovníci si pak šli otestovat svou munici k redakci Charlie Hebdo.  Tentýž Hollande pak byl z toho všoku.
Samozřejmě že nešlo o teroristický čin nějakých pomatených muslimů, kteří nesouhlasí se zákazem šátků nebo kteří by byli pohoršeni karikaturou proroka Mohameda nebo zesměšnění Islámu redakcí Charlie Hebdo, šlo ale o předem naplánovanou akcí s cílem omezit občanské svobody a demokracii.
Když jsem byla na druhé straně vesmíru, v paralelní Praze, byla jsem informována ale data zde ještě nemohu zveřejňovat. To co se bude dít se lidé budou ještě divit O_O

4 Jana B. Jana B. | 7. ledna 2015 v 16:44 | Reagovat

Jinak bylo by dobré si připomenout,možná uvědomit, kdo stojí za návrhy zákonů na finanční kriminalizaci lidi, pokud nenechají své děti očkovat a taky kdo stojí za zákazem homeopatie a alternativní medicíny.

Světe div se, ale za tím stojí organizace Sysifos, která má vliv na české politiky zejména soudruhy agenty Babiše a Sobotku.

Tady jsem vyšťourala jejich sysifovský článek " Mýty a legendy antivakcinačního hnutí " bylo by dobré si jej přečíst, ihned pochopíte, kdo stojí za oním zákonem, které přinesly Parlamentní listy a tento zákon postihuje lékaře, kteří odmítnou očkovat děti. Článek je zde
http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1414087747

5 sv. sv. | 7. ledna 2015 v 21:45 | Reagovat

aktivity Cernu jsou porušením Existence, bytí

http://outofthisworldx.wordpress.com/2015/01/07/cerns-actions-are-in-violation-with-the-code-for-life-and-existence/

6 ok ok | 7. ledna 2015 v 21:47 | Reagovat

Controversial cartoons from the Paris humor magazine CHARLIE HEBDO...
http://www.liveleak.com/view?i=d4a_1420650209

7 sv. sv. | 7. ledna 2015 v 21:57 | Reagovat

vlny z 02.01.2015

http://outofthisworldx.wordpress.com/2015/01/04/epic-masking-failure-and-a-nice-view-of-the-tunnel-eek/

8 sv. sv. | 7. ledna 2015 v 22:07 | Reagovat

stejnej objekt viděnej z družic lasco C2 i C3

https://galacticwars.wordpress.com/2014/11/22/same-ufo-object-seen-on-both-lascos-video/

9 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 7. ledna 2015 v 22:07 | Reagovat

[5]: Jak může mít šestnáctikilometrový cokoliv větší magnetickou sílu než celá Země proboha? A jak to pole ruší? Opačným nábojem nebo jak? ... Jsem zastánce konspiračních teorií, ale tohle je hovadina na entou.

10 sv. sv. | 7. ledna 2015 v 22:09 | Reagovat

[9]: mám pocit že oni možná netuší s čím si hrajou, anebo to ví moc dobře a to je horší varianta

11 ok ok | 7. ledna 2015 v 22:15 | Reagovat

http://www.liveleak.com/view?i=360_1420648155

12 sv. sv. | 7. ledna 2015 v 22:16 | Reagovat

Sverdlovsk region meteor?

https://galacticwars.wordpress.com/2014/11/19/ben-dimension-portals-and-time-machines-are-opening-in-russia/

13 ok ok | 7. ledna 2015 v 22:40 | Reagovat

TM: to děláš dobře, že se nedíváš na americkou televizi... http://www.liveleak.com/view?i=a88_1420642331

14 stenly919 stenly919 | 7. ledna 2015 v 23:27 | Reagovat

[13]:Ondro, ten odkaz mi nejede a přiznám se, že anglinář jsem spíše podprůměrnej, přesto by mne to taky zajímalo, mohl  by jsi prosím aspoň zhruba nastínit, o co jde ? Pokud to uděláš, tak předem díky !

15 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 8:06 | Reagovat

[12]: Těch "meteorů" bylo v Rusku za poslední rok enormní množství. Už dlouho si myslím, že právě tam se odehrávají nejdůležitější věci, který ovlivní budoucnost lidstva.

16 ok ok | 8. ledna 2015 v 13:10 | Reagovat

[14]: mě odkaz jede a překladů netřeba. Jakoby typičtí američani a jejich vláda: Vypadají hezky, mluví hezky a chtějí nám pomoct, že. Pak víckrát za sebou udělají takovou pí*ovinu, že nad nima zůstává rozum stát. Až všechno zku*ví a udělají bordel, konstatují, že je vše oukej, v pořádku a jdeme dál. God bless emerika.

17 sv. sv. | 8. ledna 2015 v 14:33 | Reagovat

[16]: jj, pravda. Takto je dokonale popsáno cca 97% emeričanů

[15]: ano, lítá toho tam habaděj, píše se sice o meteoritech ale...
Mám stejnej pocit. Kosmosféry apod. maj asi napilno.

18 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 20:51 | Reagovat

[17]: Měly by se tam otvírat poslední dva  dosud neotevřený portály Zemi. Možná to je tím. Kdo ví...

19 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 20:53 | Reagovat

[10]: Mohl bys najít a dát sem něco, cokoliv, co mi aspoň trochu osvětlí proč je CERN údajně silnější než celá Země? Jsem k tomu sice extrémně skeptickej, ale když uvidím dobrý a podložený fakta, dokážu změnit názor. Díky...

20 sv. sv. | 8. ledna 2015 v 21:01 | Reagovat

[18]: zdroj či bližší info? děkuju

[19]: mluvil jsem ohledně toho Cernu
ze svého pocitu.
Neřekl jsem že je "silnější" než...
Pokud někde narazím na hodně dřívější články=několik let zpět, pošlu
...tuším se v nich pojednává  hmota vs antihmota atd, bylo tam varování před možným prus.rem, pokud by se něco nepovedlo

21 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 10:39 | Reagovat

[20]: "Diana Cooper - Přechod do zlatého věku v roce 2032"; je to tam na konci v nějakých tabulkách. Beru to s rezervou, ale koneckonců proč ne.

22 sv. sv. | 9. ledna 2015 v 18:25 | Reagovat

[21]: děkuju
Diana Kůpr juj to neznám, ale píšou:
"Renomovaná kosmická učenkyně Diana Cooper " :-D  :-D  :-D
Přijde mi jako věštkyně, to nečtu, ještě jednou díky.

23 sv. sv. | 9. ledna 2015 v 18:40 | Reagovat

Ještě k cernu. Dnes mi proběhla v myšlenkách kompletní odpověď jak bylo požadováno v komentu [21]: , proč "...je CERN údajně silnější.."
Jenže už je to z dopoledne tk... už nevim všechny souvislosti, bylo toho fakt mnoho pospojovanýho 8-O  :-)
------------
Zejmena mi vadí,že "někdo" se tam rejpe mmj i v principech "Stvoření", hledaj, hledaj.. Ale proč? Aby taky "stvořili" ? Kdoví..
Do dnes jim to "nešlo", a to o nečem svědčí. (anebo šlo, ale s jakym výsledkem ?) Nikdy se nikomu ještě nepodařilo to, co Stvořiteli. A že těch pokusů již bylo uf!  Lidi tu na Zemi dělaj to samý, furt pátraj "JAK NA TO", snažej se rozebírat dílo Stvořitele na součástky, aby snad "pochopili" jak se to dělá? K čemu, chtějí bejt hrdiny bo co?  
A co jejich předurčení, zdá se že je jiný než jen "demontovat".
Jak vlastně mohou stvořit kopii Dokonalosti? Nu, nijak.
Ať si stvoří svou verzi, ale někde jinde než na Zemi.

Pak různý další pokusy se tam prej dějou.. hmota vs antihmota, tj hledání teho higsova bosóna, atd
Chce to hledat na netu, jistě se něco najde.

24 sv. sv. | 10. ledna 2015 v 21:32 | Reagovat

bod 3/ je prej vymyšlen, tu se o tom hovoří:

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/01/reditel-muslimske-unie-rekl-v-televizi.html?showComment=1420835116624#c5348992957825265986

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.