05.01.2015 Okénko marného.....

5. ledna 2015 v 10:03 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 05.01.2015 17:54:54

7) Novinář pronesl varovná slova.....

....co šíleného chystá Islámský stát pro Evropu v tomto roce. Bylo by dobré si tento článek přečíst abyste věděli, co se připravilo na Evropu.Francouzský novinář a expert na Střední východ uvedl, že by se měla Evropa v příštím roce připravit na systematické útoky ze strany ozbrojenců Islámského státu.
V rozhovoru pro tiskovou agenturu Sputnik, známý francouzský novinář a expert na zpravodajské služby na Středním východě Jean-Michel Vernochet prohlásil, že počítá s blížícími se útoky skupin Islámského státu v Evropě v blízké budoucnosti.
"Pravděpodobně jste slyšeli o nedávných událostech ve Francii - v Nantes a v Dijonu, na předměstí velkých měst," vzpomíná Vernochet. "Policisté byli na místě napadeni noži ozbrojenými osobami, automobily vrážely do davů, a někteří lidé byli vážně zraněni a těchto incidentů se děje čím dál více!"
Expert dodal, že zatímco se úřady snaží tyto incidenty bagatelizovat jako nesouvisející ohniska, ve skutečnosti mají na sebe vazbu. Pachatelé jsou zobrazováni jako nestabilní jedinci. Je zřejmé, že se jedná o nestabilní jedince, což je důvod, proč tyto věci dělají, ale existuje mnoho dalších, kteří jejich činnosti pečlivě zvažují, a jejichž teroristické akce mohou mít mnohem větší účinek.
"Proto," Vernochet vysvětluje: "Evropa není v bezpečí, a to zejména s ohledem na skutečnosti, že Francie, spolu se Spojeným královstvím a Austrálií (Pravděpodobně jste slyšeli o tom, co se tam v poslední době děje), jsou členy Amerikou vedené koalice 61 států shromážděné k boji proti Islámskému státu."
Nejhorší ze všeho, podle názoru Vernocheta, je skutečnost, že Islámský stát je "hnutí vytvořeno a podporováno Spojenými státy, což se může na první pohled zdát jako velký paradox." Vernochet přirovnal, co on označuje jako simultánní podporu USA a kampaň proti IS jako "brzdu vedle plynového pedálu v závodním voze. Na jedné straně je podporován pohyb a na druhé straně se pohybu odporuje." Vernochet označil tento zdánlivý paradox jako geopolitické zájmy.
Vernochet věří, že v dnešním propojeném světě není žádný důvod používat koncepce globální nebo lokální války, jelikož jsou oba tyto pojmy vzájemně propojeny. Novinář také upozornil na přítomnost islámských militantů z celého světa, kteří se účastní konfliktu v Mezopotámii a Levantu. "Ti, kdo věří, že se regionálních konfliktů účastní jen místní aktivisté, tak by měli být upozorněni na čečenské bojovníky v Sýrii a Iráku. Dalším příkladem je proud Uygur militantů pocházejících z Číny," vysvětlil expert.
V této souvislosti Vernochet připomíná, že i ty země, jako je Čína, která se snaží distancovat od konfliktů na Blízkém východě, tak můžou učinit. Věří, že s "pomocí Šanghajské organizace spolupráce, Čína usiluje o posílení obranného bloku Ruska a Číny, který se může případně spojit s Indií." "Pokud jde o Indii," Vernochet vysvětluje, "žije v ní 400 miliónů muslimů a již v 19 století některé indické sekty přísahaly věrnost hnutí Wahhabi, které se rozšířilo v Pandžábu a v Pešávaru." "Skutečná situace je zcela odlišná od toho, co si na Západě myslíme o tom, jak se věci pohybují na globální úrovni," dodal Vernochet.
Ve své poslední knize "Les Egares: Le Wahhabisme est-il un contre Islam?"(Popletený: Je Wahhabism proti Islámu?) Vernochet poskytuje to, co tvrdí, že je "komplexní popis světa muslimských sekt, které jsou napojené na americkou inteligenci a které proměnily Saudskou Arábii na nástroj války."Vernochet také poznamenal, že "sunnitský islám byl vždy inspirován příkladem Osmanské říše jako ztělesnění ummy - "Islámského světa".
Vernochet je přesvědčen, že "tento stav postihl celý Blízký východ a byl jedním z důvodů konfrontace mezi Palestinou a Izraelem (který je podporován i ve Spojených státech), a také důvodem zničení Iráku, Libye, Libanonu, Sýrie, Mali, tragédie na severním Kavkaze a takto bych mohl pokračovat dál a dál."
Nejkontroverznější je ale fakt, poznamenává Vernochet, že "teď, když se uvolnil nějaký prostor, USA, spolu se Saudskou Arábii, budují celou armádu, která se chystá zaútočit na Evropu. Je to zkušená armáda, která nemá žádné výčitky useknout hlavu, jejich bojovníci bojovali od jejich mladistvého věku, a přišli již o všechno… Bohužel, ubohý Západ!"

5-5) Jedno z nejdůležitějších témat.....

....které je v posledních měsících na veřejnosti. Bylo by dobré zhlédnout tento film a pochopit řečené. Potom by bylo nad výsost důležité uvědomění si řečeného. Na přednášce jsem varoval lidi před určitými souvislostmi a z toho pramenícími zákony.

Film je krátký a napoví mnohé:5) Dva roky varuji lidi.....

....před jakýmikoliv potravinami z Japonska. Nejedná se opět o nic jiného než o dokonalé vymývání mozku. Bylo by dobré si přečíst následující článek:

Rýže z okolí Fukušimy!!!!!!!!!! byla uznána za nezávadnou!!!!!

Poprvé po katastrofě v atomové elektrárně Fukušima 1 byla rýže vypěstovaná na okolních polích uznána za nezávadnou v průběhu kontroly radiace, oznámily japonské úřady.
Byla zkontrolována prakticky celá loňská úroda - 360 tun. Radiace nepřesahuje stanovenou hranici 100 becquerelů na 1 kilogram.
"Skutečnost, že množství rýže, která neodpovídá normám, se stabilně snižuje, poukazuje na to, že děláme správné kroky", prohlásil mluvčí místních úřadů.
Dříve bylo oznámeno, že likvidátoři úplně očistili první ze čtyř poškozených reaktorů.
Přečíst celý článek si můžete právě ZDE.

4) Přicházející doby se celkem děsím.....

....je to asi nevyhnutelné, pokud se něco konstruktivního nestane, udělají z kompletního lidstva bioroboty. Android je tím vinnen. Video níže napovídá vše.

3) Ključevská sopka která dosahuje výšky.....

....4750 metrů nad mořem se opět probouzí.
Krátké vysvětlení, jak vznikají erupce sopek jsem kdysi popisoval v marném okénku na osudu. Vysvětlím ještě jednou kratičce. Jakmile lidé "vydrancují" určité nerosty, ropu, plyn a jiné bohatství planety Země, samořídící mechanizmus planety Země, pomocí rezonancí vytvoří studenou fůzi a díky ní se opět začnou vytvářet nesmyslně vydrancované prvky lidskou rukou ze Země. Rovněž tak se pomocí rezonance tvoří pod zemí ta nejdůležitější tekutina pro člověka a tou je voda.

Na poloostrově Kamčatka začala erupce nejvyšší činné sopky Eurasie - Ključevské. Vychrlení lávy dosahují výšky až jednoho tisíce metrů nad kráterem. Aktivita sopky se postupně zvyšuje.
Sopečná aktivita může ohrozit letadla ve výšce až 6 tisíc metrů nad mořem.
Předchozí erupce Ključevské sopky probíhala v srpnu až prosinci 2013. Chrlila lávu do výšky 8 tisíc metrů nad mořem.
Ključevská sopka (4750 metrů nad mořem) je jednou z nejaktivnějších sopek na zeměkouli. K erupcím dochází jednou za 5 až 6 let. Nejbližší osada Ključi s 5,6 tisíci obyvatel se nachází 30 km od jejího úpatí.

2)Týdenní komentář Benjamina Fullforda.....

....mluvčího "Společnosti Bílého Draka".


Kabala zaziva obrovske porazky po cely rok 2014, a tak tedy rok 2015 - rok "Ovce" muze byt take rokem lidi - ovcí.


Rok 2014 byl pro naci-sionistickou kabalu, ktera kontroluje porad se zmensujici kliku zotrocenych statu G-7, opravdu velmi spatnym rokem. Podle nasich zdroju ze CIA se nyni konecne Pentagon pripravuje, aby zapojil zrestaurovanou Republiku Spojenych Statu Americkych do spojenectvi aliance 188 osvobozenych statu BRICS, coz by bylo nejefektivnejsim prostredkem, jak ucinit jednou provzdy konec kabalistickemu rezimu. Jestlize nadvlada kabaly skonci, muzeme ocekavat hlavne vyroci (zruseni statnich a soukromych dluhu), redistribuce aktiv a obrovskou ofenzivu na zachranu planety Zeme. Takze to vypada tak, ze rok 2015, ktery je v cinskem kalendari rokem "Ovce" by mohl byt rokem "lidi-ovci" (p.pr.: jeste doposavad vymytych mozku - nasich mene inteligentnejsich spoluobcanu).
Protiofenziva proti vladnouci kabale zacala tak, ze bylo zadrzeno a zatceno 30 vysokych funkcionaru izraelske vlady:

1) Jak zajisté všichni víte.....

....od tohoto roku se mají potajnu dovážet potraviny z SSA do celé Evropy. Aby Vám hned od začátku bylo jasné, co budete konzumovat, podívejte se prosím na tenhle kratičký film a hned Vás přejde chuť na jakékoliv jídlo. Prasata zde jedí všechno z GMO a v jakých podmínkách žijí uvidíte níže asi ve 4 minutovém filmu.

Režisér Mark Devries si vzal k ruce špionážní dron a podíval se nad zapovězené území: obrovské průmyslové chovy prasat.

"Jedním z největších tajemství v Americe je to, že farmy už v podstatě neexistují. Zvířata, která jíme, jsou pěstována v obřích, utajených továrnách," říká na začátku svého nového videa Mark Devries, aktivista a režisér skvělého filmu "Speciesism: The Movie" z roku 2012.

Video nezapomíná ani na etickou stránku věci. Nick Coony z Mercy For Animals v něm říká: "Prasata, chytřejší než psi nebo kočky, stráví v těchto továrnách celý život na betonové podlaze, často v klecích tak malých, že se v nich doslova nemůžou ani otočit."

"Všichni jsme proti tomu, aby dětem byly způsobovány nemoci, aby byla zneužívána zvířata a aby životy lidí byly ničeny provozy v jejich sousedství. Tisíce nádrží s toxickým odpadem jsou asi nejbizarnějším ekologickým fenoménem v Americe. A až do teď byly drženy mimo pozornost veřejnosti," uzavírá video Mark Devries.

I do not own this video made by SpeciesismTheMovie, which has been translated to a czech language.
Find out more at http://FactoryFarmDrones.com

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ok ok | 5. ledna 2015 v 10:29 | Reagovat

Dobrý popis skutečnosti kolem TTIP, ovšem plno lidí o tom pořád neví. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/USA-zahlti-Evropu-svinstvem-a-udelaji-z-nas-otroky-Bohati-zbohatnou-chudi-zchudnou-Cucaji-si-cisla-z-prstu-Hovori-politik-Roberta-Fica-351247

Židovští mafiáni v Novorusku. http://www.palba.cz/viewtopic.php?p=204413&sid=69a94d3e75d79ae7fb0d3ea93550c927#p204413

2 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 12:02 | Reagovat

Ad 1) - při tom videu jsem si nejdřív říkal "no, ještě že to nemusím řešit, když maso nejím", ale pak mi došlo, že i tak se mě to týká... přece jsme na Zemi jako na jedný lodi a tohle může mít z energetickýho hlediska dost špatný následky pro nás všechny :/

Ad 2) Noo, to vypadá dost optimisticky, uvidíme.... každopádně je příjemný to číst v tý záplavě katastrofična.

Ad 3) Sopky jsem odjakživa miloval, i když jsem ještě nevěděl, co jejich erupce znamenají. Teď když to vím, zbožňuju je ještě víc :)

3 sv. sv. | 5. ledna 2015 v 13:11 | Reagovat

ad 1/
A taky v emerice začali kuřata koupat v CHLORU, než je pošlou do evropy do kauflandů, lídlů, penny apod. To musí bejt mnamka, ještě že maso nemusíme.
Jo taky se nás to týká, každýho z nás, a společně s tím něco uděláme.

3/ to není jediná sopka, prej to vře na vícero místech naráz, možná bude mela :)

4 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 13:15 | Reagovat

P.S. Moc zajímavej článek na Orgonetu, kterej se nesmí brát jako strašení - dává dohromady celkem dost souvislostí z toho, co se ve Sluneční soustavě i na Zemi děje:

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/01/obavy-vedcu-k-zemi-se-riti-armada.html

5 sv. sv. | 5. ledna 2015 v 13:16 | Reagovat

Tak rýže z Fuk-ušimy je prý nezávadná dle japončíků, ale doporučuju z toho slova odstranit předponu "ne".
Už tolikrát se totiž zvedly "limity radiace" :-) potravin, že ani netuším jaké byly cca v roce 1980-90. Asi by to byly zajimavy hodnoty pro srovnání s dnešními.

http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_05/Ryze-z-okoli-Fukusimy-byla-uznana-za-nezavadnou-2156/

6 stenly919 stenly919 | 5. ledna 2015 v 14:14 | Reagovat

Tak zajímavý shrnutí toho, co se dělo koolo islámu u n ás a trochu i ve světě. Nejvíc mě zaujalo, že byla zablokována fb stránka profilu islám v české republice nechceme, ale nakonec to dopadlůo tak, že toto hnutí z toho vyšlo mnohem líp a má skoro dvojnásobek členů.
Jen si říkám, ještě kdyby mělo tak 3 násobek současného počtu, tak to by teprve bylo veselo, to by mohlo dojít možná i k naplnění kritického množství..

http://www.ivcrn.cz/blog-frantisek-kubasek-antiislamska-rocenka-2014/

7 ok ok | 5. ledna 2015 v 17:46 | Reagovat

A jak poznáme nukleární rejži? Dozimetr stojí 10t a stejně se na něj nedá spolehnout, viz rybičky.

Ještě jsem si vzpoměl, jak se drůbežárna Vodňany dušovala, že všechno maso je chovaný tady. To sice nevím, ale Vodňanské kuře = Babišovo kuře. Takže je tahle fabrika silně nedůvěryhodná a do konečných výrobků může ten zmrd přidávat i podobný svinstvo jako do mouky (Penam).

8 mariankosnac mariankosnac | 5. ledna 2015 v 18:12 | Reagovat

[7]: Vodňanské kuře je z Brazílie :-!

"Nejhorší ovšem je, že všechno z dovozu, co se u nás zabalí, dostane EAN 859 a jsme u toho, nepoznáme odkud to je. Jedovatě podotknu „nejvíc kravínů, prasečáků a drůbežáren“ je v Praze! Jíme drůbeží maso z Brazilie, které tam nadnárodní řetězec koupil za 9,90 Kč za kg (zabalil jako Vodňanské kuře), hovězí z Argentiny za 19,80 Kč (krmené výhradně GMO sójou, která roste na místě čerstvě vyklučeného pralesa, tedy zelených plic planety), ale balené v Praze třeba pro Ahold! Marže těchto hypersuper je asi 48 % a to jsme nadávali za totáče Jednotě, že měla 12% marži."

9 stenly919 stenly919 | 5. ledna 2015 v 18:59 | Reagovat

[7]:No to je přece jasné, rýža z Fukušimy jako bonus svítí ve tmě :-D. Případně ti mohou po její pozření svítit na břiše střeva, takže budeš vědět, kudy ti ta rejže de...
A po ránu ti bude svítit toaleta

Jinak ti nezbude, než si do jedné ruky vzít misku s rýží a do druhé činku a počítat, kolik uděláš opakování než budeš unaven. A pak to zkusit bez misky s rýží.. :-D

10 sv. sv. | 5. ledna 2015 v 19:47 | Reagovat

[7]: no však právě to by mě zajimalo jak poznat tu nezávadnou. (!)
Kupujeme domů "Bask" , znáte, kupujete někdo?
Nj jenže nevím, KDE kupuje rejži ten Bask.
Prosím hoďte info do placu, děkuju, rejže nám docela chutná :)

11 LDV LDV | 5. ledna 2015 v 20:00 | Reagovat

No, docela zajímavé články http://aeronet.cz/news/americka-vlada-ocekava-nuklearni-uder-na-usa-nakupuje-miliony-podivnych-plastovych-rakvi/ a http://illuminatskeumeni.blogspot.cz/2015/01/koncentraky-fema-madonna.html

12 sv. sv. | 5. ledna 2015 v 20:24 | Reagovat

... tak Bask (Roudnice n Labem) koupila v 1997 Vitana. A v 2013 koupil Vitanu norskej nadnárodní koncern Orkla se sídlem v Oslu
Další data uvítám :)

http://ekonomika.idnes.cz/norska-firma-orkla-zastavuje-prodej-vitany-fep-/ekoakcie.aspx?c=A140521_2066452_ekoakcie_spi

13 ok ok | 6. ledna 2015 v 12:32 | Reagovat

[8]: Tohle jsem čet, ale je to pořád anonymní plk na internetu. Dokaž to.

14 mariankosnac mariankosnac | 6. ledna 2015 v 15:46 | Reagovat

[13]: Práve o to ide, že sa tu môžu predávať kadejaké srajdy z Ameriky, Polska, Japonska.., nalepia na to českú značku a nemáme ako zistiť skutočný pôvod. Ako sa dozvieš, napríklad že časť Vodňanských kurat bola dovezená z Brazílie? Jedine tak, že to (samozrejme anonymne) prizná niekto kto v tom bol zapojený. A tak to ostane pri anonymných plkoch na internete.

15 mariankosnac mariankosnac | 6. ledna 2015 v 15:49 | Reagovat

Dokonca i české pivo Pilsner Urqel (Plzeň), časť sa vyrába v Polsku. Zaujímalo by ma ako to rozoznať.

16 sv. sv. | 6. ledna 2015 v 17:21 | Reagovat

nebo např tavená Lučina - část produkce dělaj pšonci a část v čr.
Je toho mnoho těch podvodů, a proto jsem rozšířil políčko.
Brambory a zelé, živobytí celé! :-)

17 sv. sv. | 6. ledna 2015 v 17:25 | Reagovat

[7]: Penam výrobky to je pěknej hnus, obzvlášť chleba balenej v igelitu. Možná by bylo lepší si říkat co se ještě dá jíst, bude kratší seznam.

18 Jana B. Jana B. | 6. ledna 2015 v 17:48 | Reagovat

Tak koukám, že v Německu to docela řve, probíhají tam demonstrace proti muslimům, a vypadá to, že měl Jan van Helsing přeci jen pravdu, když psal před pár lety o tom, že v Německu vznikne zákon na ochranu muslimů aby lidé nemohli v Evropě proti muslimům demonstrovat popřípadě stávkovat. A vlastně vše co bylo psáno v knize se začíná plnit.

Hm, já ať se na to dívám z duchovního hlediska křížem krážem, z leva do prava, z hora dolů, tak říkám, že je to na druhou stranu dobře, že v Německu docházím k takovým nepokojům. Víte, ono Západ si nadělal dost velkých problémů, když začal rozeštvávat arabské národy proti sobě, a Západ si nadělal do gatí obrovský kus karmy a bohužel/bohudík budou to muslimové, kteří nám pomohou tu karmu vybít.  Co jsme jako Západ společně zaseli, to teď sklízíme.

A pokud Američané ještě podporují přes CIA bojovníky Islamského státu, tak to povrzuje, že karma se proti nám obrací. Teď hodně poslouchám Ivanku Adamcovou a ve všem co říká má pravdu.

19 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 23:09 | Reagovat

[16]: Naprostej souhlas, taky to tak máme. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.