Proč mnoho lidí po svatbě zjistí, že je tomu úplně jinak.

24. prosince 2014 v 9:54 | Franz Erdel |  Články
Překlad: kocourekmourek
Článek Franz Erdla z německa.

Aktualizace od tm 10:09 24.12.2014

tm si dovolí k článku dodat ještě následující:
Lidé nevědí, co se děje při obřadu v kostele či kdekoliv jinde na radnici. Zapisovací knihy jsou speciálně upraveny a lidé nevědí co podepisují, nebo komu se upisují. Před krátkou dobou jsem měl na tohle táma přednášku. Milující manželský pár několi dní po svatbě nebo po velice krátké době zjistí, že se vlastně nemilují, že je tomu (všemu) úplně jinak. Nemá to odvahu ale jeden druhému říci. Žijeme v MATRIXU, který má nastaveny systémy bez Vašeho vědomí. Podívejte se kolem sebe, kolik lidí se dnes rozvádí. A ti co žijí společně "nadivoko" vydrží jim "divoké manželství" daleko déle nebo dokonce napořád. Pamatujte si prosím VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.....

Vzájemně zaměněné moduly partnerství
Jak jsem napsal ve svém předchozím Deníku, naše duše si s sebou přináší modul partnerství, který nedovolí přerušit kontakt k její partnerské duši. Zde ještě jednou zobrazení toho:Modul pro partnerství v čakře srdce se vytváří z modulu č. 2 duše, který je jeho předlohou. Tím je čakra srdce vázána na jednoho partnera. Pouze s ním může být skutečně šťastná.
Moduly nelze manipulovat, ale jak už bylo popsáno dřív, moduly lze krást. Zlí duchové dostali úkol ukrást moduly dvou osob a vzájemně je zaměnit.
Skrytým smyslem toho je svést dohromady lidi, kteří se k sobě nehodí a kvůli tomu svým partnerským vztahem sami sebe ničí.
Typický případ: žena A je partnerskou duší muže B. Vzájemně se zaměn moduly muže B a muže C.
Možné důsledky: žena A se cítí být přitahována k muži C a žije s ním v nespokojeném nebo ničivém vztahu, zvlášť když byl vyhledán nějaký velmi nevhodný muž C.
Duše ženy A brání tomu, aby tato žena našla muže C proto, aby nesklouzla do nesprávného vztahu. Žena A zůstane sama. Žena A pozná muže B, ale ten se o ni málo zajímá a tím ji zraňuje. Muž B se zamiluje do partnerské duše muže
C --> do ženy D.
Lze vymyslet mnoho nešťastných situací a také všude vznikají. Vždyť už jsem psal o clonami zakrytých partnerských duších, ale tato manipulace je horší.

Já jsem byl zmanipulován dvakrát a kvůli tomu jsem se kdysi oženil s nesprávnou ženou. Vztah, který mě velmi zranil. Před čtyřmi roky, když už jsem dlouho žil s Karin, byl můj modul zaměněn znovu. Spojení mezi našimi srdci se tím asi přervalo, což jsme ale přisuzovali jiným útokům. Nějaký jiný muž, jenž měl můj modul, se zamiloval do Karin a navštěvoval nás stále pod jakoukoli záminkou. Karin na něj ale nereagovala. Co můžete udělat, když máte podezření, že tohle téma by se mohlo týkat vás nebo vašeho (případně chybějícího) partnera? Pošlete mi krátký vzkaz e-mailem. Nepište prosím žádné příběhy! V řádku Věc uveďte: "Partner". A stačí jedna věta. Pomohlo by tvé jméno. Mohu tuhle akci provést, protože tuto práci provádějí nadduše, ne já. Já jen vytvořím příslušný kontakt. Pak vám odepíšu. To bude asi ta největší práce s tím. Pozor: lidé se skupinovými dušemi nemají žádnou partnerskou duši. Týká se to například lidí s duší typu Beta, kterých je opravdu hodně.

23. prosinec 2014

Chybějící moduly partnerství.

U těch mnoha žádostí z dneška mne překvapilo, že u většiny takto postižených lidí jsem nenašel žádný modul. Ale je to vlastně úplně logické. Pokud byl totiž takový modul vložen do nájezdníka, nebo do člověka rasy D, pak vlastně k žádné výměně nedochází. Protože tito lidé nemají modul pro partnerskou duši. A ve většině případů byly tyto moduly, jak se zdá, vloženy do negativních lidí, aby se té dané pozitivní osobě uškodilo co nejvíc.

Terče a cílové programy.

Tady jsem opět objevil nějakou metodu, kterou jsou uchovávány problémy.

Terče.

Ty jsem dosud nacházel v podobě implantátů. Terčem může být například implantát v zubu. Co dělají? Existují speciální pouzdra, která jsou těmito terči přitahována. Ta pouzdra mohou, v případě zubu, obsahovat bolest nebo kouzlo (magii). V jiných případech mohou obsahovat také programy, hřeby, úzkost nebo bytosti.

Člověk se diví, proč ta pouzdra přicházejí stále znovu, a hledá systém jejich přísunu. Ale žádný není. Jsou to terče, které ten přísun vyvolávají.


Cílové programy.

Cílové programy jsou terče nacházející se mimo tělo. Tuto techniku jsem našel u našeho domu. Pavouci stále znovu oznamovali, že v domě jsou nějaké bytosti. Ty bytosti přicházely stále znovu v těchto pouzdrech. V deseti jiných domech byly vloženy programy oznamující, že cílem je náš dům.

Ale tak prosté to nebylo. Byly totiž všechny zneviditelněné. Jiné byly zakryty clonami a některé měly obojí. Než se dohledají všechny, může to zabrat spoustu času.

Vzestup, ale jinak.


V odstavci "Vzestup našich zvířecích mazlíčků" jsem napsal, že mnohá zvířata mající duše čtyřnohých lvů mohou získat svoji vlastní duši. Teď se mi podařilo zjistit, že tato skupinová duše byla připojena k sedmému rozměru. Lze také říci, že teď je v sedmém rozměru. Dosud byla jedinou duší čtyřnohých lvů. Duší a nadduší zároveň. Tak je tomu u všech skupinových duší. Energii dosud dostávala ze třetího rozměru. Nyní vzestoupila do sedmého.

Tyto nové samostatné duše jsou připojovány do pátého rozměru a v šestém rozměru dostávají svoje vlastní Vyšší Já.

Železné tyčky našich dveří na terasu omotal nějaký had a nechtěl pryč. Musel jsem ho odnést. Zjistil jsem, že tato skupinová duše také chce vzestoupit. Ale jen do pátého rozměru.

Hadi, jak se zdá, mají pět skupinových duší. A tři z nich by měly přijít do pátého rozměru.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 stenly919 stenly919 | 24. prosince 2014 v 10:37 | Reagovat

Děkuji za článek a za přelad, ale nějak jsem z těch modulů duše nesvůj, tak  prosím kocourkamourka případně někoho jiného, jestli by moh přeložit a zveřejnit i ten článek nebo příspěvek o modulu partnerství, nebo to nějak více vysvětlit. Předem děkuji.

2 Daniela Daniela | 24. prosince 2014 v 13:35 | Reagovat

O tom partnerství by mě zajímalo ještě víc. Četla jsem tady na webu myslím kdysi článek o svatbě a významu prstýnku atd. Zajímalo by mě to, jak je to s tou knihou, která se podepisuje a s obřadem. Vždycky jsem se chtěla vdát. Dokonce i po přečtení toho článku kdysi jsem si říkala, že pokud se budeme opravdu milovat, tak svatba by byla hezká a být oficiálně svoji. Ale pokud je to opravdu takhle, tak zřejmě děkuji, nechci. Dá se vůbec udělat "svatba" neoficiální a jen si třeba na úřadě změnit příjmení (nechala bych si svoje plus partnerovo) bez toho, abychoom se brali? Bez nějakých skrytých rituálů?

3 tm tm | 24. prosince 2014 v 14:00 | Reagovat

[2]: Pro všechny, kteří májí zájem se dozvědět, jak je to se svatbou a vším s tím spojené a nebyli na přednášce, nechť napíší na mailovou adresu: konstantapi@centrum.cz
tm

4 OP OP | E-mail | 24. prosince 2014 v 14:58 | Reagovat

[3]: Dobrý den, žijeme si tu v klidu na psí knížku, máme děti a jsme spokojení. Téma svatby bylo mnohokráte prodiskutováno, vzali jsme si inspiraci z mnohých před námi a použili selskej rozum... A totiž- svatbu v kostele nikdy, na radnici taky ne. Ale chceme si udělat svuj obřad, a nejlépe na rodovým statku až ho dáme dokupy :)

Prosíme TM o další data ohledně svatby pokud něco víte. A taky nás zajímá ta kniha - svat. podpis , co v tom je, nějaká fligna?
Děkujeme. Přejeme Vám klid a pohodu. ;-)

5 ok ok | 24. prosince 2014 v 16:41 | Reagovat

Termín  "psí knížka" bych vůbec nepoužíval, kvůli pejorativnímu nádechu. Díky lidem už zpracovaných systémem.
K použití rozumu a citu blahopřeji.

Pamatuješ na ty novinový články z doby prasečí chřipky, jak pejzatí naskákali do letadla, letěli nad zemí vyvolenou a troubili na ty velký trumpety? Aby se JIM prasopšik vyhnul. Ví jak na to a ví další věci...

A dneska taky neslavím vánočky, heč :) Až zejtra. Pouze kvasnicovou polívečku jsem udělal a večer část kapříčka.

6 ok ok | 24. prosince 2014 v 16:48 | Reagovat

http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/adam-a-eva-se-rozvadeji-nazi-zahradnici-prodavaji-panstvi/r~5cbc58c2dcff11e3b5960025900fea04/

7 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. prosince 2014 v 16:13 | Reagovat

Závěr - prostě na svatbu kašlat :D Mně na tom obřadu odjakživa intuitivně něco nesedělo. Leda si nějakej rituál udělat po svém, když člověk ví co dělá a nebo se přidržet "pohanských" zvyků, tím se nic nezkazí :)

8 lu lu | 26. prosince 2014 v 18:07 | Reagovat

a je to skutečně tak? že lidé (kromě jmenovaných výjimek) mají v sobě modul/napojení na partnera, se kterým tedy mohou být jedině šťastní? opravdu to může být jen jeden člověk?

9 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. prosince 2014 v 10:25 | Reagovat

[8]: Modulem nebo napojením bych to nenazval, ale je to zkrátka tak, že každej má někde na světě takovej svůj protějšek, se kterým je rezonančně sladěnej do tý míry, že se o těch dvou dá mluvit jako o spřízněných duších - a takové duše si můžou navzájem dát co nejvíc a mají potenciál jedna druhou pozvednout ve vývoji tak moc, jak jen to je možný :) Proto s každým jiným partnerem tam vždycky přijde trošku té nespokojenosti a nutkání ho/ji opustit...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.