Dnes z jiného soudku.....

20. prosince 2014 v 13:13 | tm |  Články
Dnes pozměněno, máte možnost se podívat na Dr. Quantum s českými titulky.

Dnes z jiného soudku.....
....něco na odreagování a zamyšlení.
V minulosti jsem pořádal přednášky, na kterých jsem přednášel zajímavá témata. Jedna z nich byla přednáška o kvantové fyzice. Vaše atomy, v těle a celém vesmíru, komunikují všechny se všemi a to od frekvencí 0,005 Hz až do frekvence 1x10 na 38 a možná i více. Každý atom ví o každém atomu v celém vesmíru. Je ale smutné, že lidé nevědí skoro nic!!!!!
Přenos dat a komunikace je několik miliónů za sekundu každý s každým. Veškeré atomy jsou neuvěřitelně inteligentní částice a mají spojení s Vašim vědomím. Jestliže se atom má dostat do vyššího energetického stavu, vědci nazývaného excitovaným stavem, prvně pozoruje své okolí a když vidí, že je nepozorovaný, přeskočí do vyšší energetické hladiny. V případě, že je pozorován kamerou, ví o tom. Málokterý atom zvolí přechod do vyššího energetického stavu. Výjimka potvrzuje pravidlo. Dnes se mně dostal do rukou zajímavý film, který Vám popsané popisuje.
Za zamyšlení stojí také hmotnost, každého atomu. Tak jako u atomu, i lidské tělo se skládá z 99,9 % z vákua. Co tedy vlastně tvoří hmotnost člověka????? Dle spočítaného množství atomů v těle vynásobeného váhou každého jádra atomu vychází, že Vaše tělo může vážit pouze a jenom od 2,8 gramů do 3,2 gramů. Jak je tedy možné, že vážíme 74 nebo 95 kilo atd????
Utajené věci se ve fyzice samozřejmě neučí. Vaši hmotnost v těle způsobuje náboj, kterým jste nabiti díky černé hvězdě a přitahuje Vás tahle energie na hmotu jménem planeta Země. V případě že rezonancí nebo jinými způsoby zrušíte náboj na organismu nebo nějakém předmětu, začnete levitovat a nevážíte skoro nic.
K tomuto tématu by bylo dobré se podívat na objevy Grebenikova, který pomocí jednoduše vyrobené destičky s řídítky, na které stál, jako na koloběžce létal nad městem a nebyl po dosažení určité rychlosti po startu, lidmi vidět.

Zde krátký film o Grebenikovi i když neumíte anglicky, stojí za to se na něho podívat.....
Náboj na čemkoliv se dá odstranit ROZREZONOVANÝMI voštinami ( včelí úly a komůrky odstraňují náboj černé hvězdy) Inteligentní hmyz tohle ví a proto staví hnízda tak jak je staví.Dr. Quantum uvádí ve filmu skutečnosti, které jsem Vám popsal na začátku článku.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | Web | 20. prosince 2014 v 21:03 | Reagovat

Často ve snech lítám s neuvěřitelnou lehkostí, až si říkám, i v tom snu, jestli se mi to fakt jenom zdá :-) Možná by stačilo přepnout ty kontrolní mechanismy v hlavě :-)

2 Iris Iris | 21. prosince 2014 v 8:29 | Reagovat

Díky za článek,budu ráda za každý článek o kvantové fyzice, o zákonitostech kvantového pole nekonečných možností,které podléhají našemu vědomému výběru.Myslím,že je to aktuální téma v dnešní době,že lidé už konečně na to začínají "slyšet" :-) a potřebují se "rychle" dovzdělávat. :-)

3 ok ok | 21. prosince 2014 v 12:27 | Reagovat

Tak prvně, hmota a vlna jsou neoddělitelný, poněvadž jsou v dualitním vztahu. Kde je částice, tam je i vlna a naopak. Tuším tohlenc je základní axiom kvantové fyziky. DeBroglieho vlna způsobuje, že jsou částice unášeny jinam, než by měly letět. Neboli, vlna může mechanicky působit na částici. Proto se deBroglieho vlně říká i gravitační vlna.
Mikrokomůrky jsou v podstatě tvarový zářiče paralelně vedle sebe a při vybuzení v nich vznikne stojatý deBroglieho vlnění. Při mikrorozměrech komůrek má vlnění velmi vysoký kmitočet a vysoký kmitočet znamená vysokou energii. Stejný mikrokomůrky vedle sebe utvoří kompaktně rezonující pole vysoké energie. Pokud vznikne pole vysoké energie se schopností gravitačního působení na hmotu, může "přetlačit" nebo v harmonické rezonanci anihilovat podobné pole, který svou energií vytváří Černá hvězda v prostoru mezi jádry atomů. A mám tú antygravitacu vole.

Škoda jen, že si Grebennikov s touhle poněkud nepřirozenou energií hrál tak dlouho, až mu poškodila nervový systém a umřel.

4 ok ok | 21. prosince 2014 v 22:03 | Reagovat

CZ titulky https://www.youtube.com/watch?v=ODLRz-0KBBU

5 FL FL | 22. prosince 2014 v 10:38 | Reagovat

Krásná hudba o bytostech přírody  https://www.youtube.com/watch?v=-KNS-v2iuAA     https://www.youtube.com/watch?v=h4fDT9S5AQA

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.