8) marného okénko, prosinec 2014

22. prosince 2014 v 22:19 | tm

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 22.12.2014

91) Islámský stát chystá největší náboženskou čistku v dějinách lidstva.....

....píší na novinkách CZ. Je naprosto jasné, kam vše směřuje. V Německu, v některých městech mají lidi strach vyjít na ulici. A neustále přichází denně kolem několika set emigrantů. Vláda to povoluje!!!!!

Největší náboženskou čistku v dějinách lidstva slibují světu bojovníci Islámského státu. "Jestli 150, nebo 500 miliónů, nám je to jedno. Zabijeme je všechny," cituje německý novinář Jürgen Todenhöfer jednoho z muslimských bojovníků. Todenhöferovi se totiž podařilo proniknout na deset dnů do Mosulu, bašty Islámského státu.

90) Velká tisková konference Vladimira Putina 18.12.2014 první část Titulky CZ.....

....stojí za to se na celý tento rozhovor podívat. Je to zatím první část. Rusko je ekonomicky zatím na prvním místě oproti ostatním státům.
89) Jak Vás neustále uklidňuji.....

....všemu je úplně jinak. I v případě pomluv Ruska, že ekonomika je absolutně na dně a rozpadá se. Britský ekonom říká: Ruská ekonomika je ve skutečnosti dost pevná.

ak Putin prodával dolar

22.12.2014 21:14
ТаuRus |

Rubl opět posíli. Dnes se dolar v Moskvě prodává za 56,5 ruble.
http://www.vz.ru/news/2014/12/22/721602.html

Včera jsem četl zajímavý rozbor. Smysl je v tom, že útok na rubl začal před židovským svátkem 15.12, - Chanukou (16.12.), Putin místo záchrany ruble, začal hrát na jeho pokles. Spekulanti, když uviděli takový vývoj, začali non-stop skupovat rubl. Rublů bylo vhozeno spousta. A 16.12. CB nevyšel na burzu. A Putin se svému "přítele" zeptal, jak sám na tiskovce řekl, zda by nenakoupil ruble za 3mlrd dolarů.
Forex sám zastavil prodej rublů (určitě ne proto, že měl velký zisk) a rubl začal průdce stoupat. Znamená to, že Rusko odehrálo zpět ty peníze, co před tím ztratilo. A ještě nastartovalo vlastní emisí a skoupilo levně akce podníků.


Путин наказал спекулянтов в Нью-Йорке? (Potrestal Putin spekulanty v New Yorku?)
http://tomas-morr.livejournal.com/294131.html

Как Путин спекулянт доллар продавал (zajímavý graf) - Jak spekulant Putin prodával dolar.
http://tomas-morr.livejournal.com/295026.html
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 23. prosince 2014 v 8:42 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=BhAV09awjsE Toto neni typ veci, ktery se pouziva bezne pri financni krizi. Dalsim signalem teto udalosti je take to, ze pobocka FEDu v Chicagu uz pozavirala okenice. Je evidentni, ze cekaji problemy. Protozae uz mluvili otevrene o konfiskovani bankovnich uctu obycejnych lidi, pripravuji se urcite na nepokoje, ktere budou nasledovat takova narizeni. Podivej se na 15 minutu tohoto videa, kde se muzou videt zokenicemi zakryta okna:

15:20minuta

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.