7) marného okénko prosinec 2014

19. prosince 2014 v 22:30 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 22.12.2014

88) Upozornění pro čtenáře marného okénka.....

....od zítřejšího dne, to je 23.12.2014, budu psát každý den okénko jako nový článek s datem a postupně číslován od 1 nahoru. Nejnovější zprávy najdete vždy nahoře, starší dole, tak jak tomu je nyní.
Děkuji tm

87) Asi nenajdete nikde v tisku.....

....ani nebude vysíláno v médiích. Před několika dny MADDAME MERKELOVÁ byla postižena slabou mozkovou mrtvicí. Většinou ta silnější přichází do několika týdnů, někdy taky do týdne. Uvidíme další dění.....

86) Stojí za těch pár minut poslechnout do konce!!!!!

....je tam řečena krutá 1000% pravda....

tm dodává: to stejné platí i v České republice. Video je z 13.10.2013 ale o to pravdivější v dnešní době. Dával jsem ho do okénka před nějakou dobou. Opakování matka moudrosti.....

85) Celé lidstvo je ohroženo hrstkou zločinných mužů a žen, usazených na pozicích moci ve Washingtonu.....

....píše velice zajímavě pan Stvora na svém vebu Zvědavec pod titulkem:


Na pokraji války a ekonomického kolapsu

tm dodává: bylo by dobré, kdyby si konečně veškeří lidé uvědomuili, co nás v krátké době čeká..... Že by poslední dny v "míru"????

Jsem taky neustále dotazován na níže uvedené. Pan Stvora to udělal za mně:

"Občas se nějaký čtenář zeptá, jestli mohu poskytnout čtenářům nějaké dobré zprávy. Odpověď zní: ne, pokud bych vám neměl lhát, jako lže "vaše" vláda a oficiální média. Pokud chcete podvodné "dobré zprávy", musíte se vrátit do Matrixu. Výměnou za méně stresu a obav budete nevědomky vedeni do finančního krachu a jaderného armageddonu".

84) US a NATO sťahuje vojenskú techniku k ruským hraniciam

V tomto roku sa začalo "veľké sťahovanie národov". Vlastne sa sťahuje iba jeden národ, presnejšie jeho vojenská technika. Američania rapídne zvyšujú počet ťažkej techniky v Európe a posúvajú ju stále bližšie k ruským hraniciam.
Postupne sa začali prípravy na masovú dopravu amerických zbraní na Ukrajinu. Obyvatelia mesta Zaporožje koncom novembra zbadali niečo neobvykle. Celé okolie tunajšieho letiska z ničoho nič začali mimoriadne prísne strážiť. Zo všetkých strán postavili strážne veže, v noci okolité polia vysvecovali reflektormi. Tunajší obyvatelia mali už dávnejšie podozrenie, že sa civilné letisko z ničoho nič premenilo na vojenské a určite sem budú dopravovať zbrane, vojenskú techniku a vojakov. Prečo by potom všetko tak prísne strážili a utajovali? Predsa je Zaporožje dosť vzdialené od Donecka alebo Luhanska...

83) Vidíme, že veškeré vlády jsou nekompetentní.....

....dokonce ani nevědí, které vojska vstoupili na území Slovenska a v novinách si nad tím lámou hlavu. Všechny parlamenty by patřilo sesadit a nastolit moc lidu.....
tm dodává: po zhlédnutí videa a mého odhadu se pravděpodobně jedná o auta německého Bundesweru.....


BRATISLAVA - Na internete sa objavilo video, ktoré zachytáva kolónu obrnených transportérov a nákladných áut prechádzajúcich cez železničnú stanicu v Bratislave. Video koluje po sociálnych sieťach. Ministerstvo obrany ani železničiari pritom netušia, koho armáda sa presúvala cez Slovensko.

Železničná spoločnosť Slovensko, ktorá prevádzkuje prepravu po železnici, nevie, o čo išlo. "ZSSK je osobný verejný dopravca. Nerealizujeme nákladnú dopravu, ani nie sme správca infraštruktúry, teda trati, ktorý povoluje mimoriadne prepravy," povedala nám hovorkyňa Jana Morháčová.

Ani naše ministerstvo obrany netušilo, o akú kolónu obrnených vozidiel išlo. Hovorkyňa ministra Martina Glváča povedala pre Topky iba to, že nejde o slovenskú armádu. "Môžeme potvrdiť, že nejde o presun slovenskej armády," potvrdila Martina Balleková.
Nakoniec nám napísal čitateľ Peter a celú situáciu objasnil. "Nejednalo sa o vojakov Slovenska, ale Maďarska. Išli z cvičenia, prevoz zabezpečoval na Slovensku dopravca CÉR SK, v Maďarsku CÉR HU."

82) Za naší západní hranicí to vře.....

....bylo by dobré, kdyby následující článek byl co nejvíce rozšířen mezi lidi, protože asi málokdo ví, co nás může čekat!!!!!

Za naší západní hranicí to vře: Německá veřejnost protestuje proti islamizaci své země. Podaří se vyvézt muslimy k nám? Zničení zbytků křesťanství pod vlajkou humanismu

81) Nové kamínky do mozaiky.....

....posledního letu MH17 najdete tentokráte ve velice zajímavém videu s českými titulky. Záhada nad záhadu právě u leteckých dispečerů tak zvaného sky guard. V přísně střeženém prostředí u radarů se objevil člověk, kterého tam nikdo dříve neviděl a potom také ne. Říkají, že to snad byl známý od Kolomojského. Dívenka Anna Petrenko která letadlo navigovala, hned šla na dovolenou a od té doby se už nikde neobjevila. Splnila úklol a byla odklizena????

80) Další zajímavý.....

....rozhovor s V.V.Pajkinem. Stojí skutečně za to celý rozhovor vyslechnot. Otázky a odpovědi.....

79) Odborník se vyjádřil ohledně nepochopitelných.....

....výbuchů skladů v české republice u Znojma. Pro pochopení by bylo dobré si přečíst kratičký článek. Děkuji.Brno - V životě mám tři nepřátele: Hitlera, Stalina a na stará kolena i schody, vtipkuje sedmaosmdesátiletý soudní znalec přes výbušniny Radovan Poděl. Když ovšem vysvětluje, proč po schodech vystoupal do brněnské redakce Deníku, humor mu
dochází. "Za 55 let, co dělám svou práci, nikdy nevybuchl muniční sklad. Nyní dva v krátké době. Něco tu nehraje," říká
brněnský rodák, který za svou kariéru zpracoval asi 180 posudků. Zároveň se ptá, zda by v případě mobilizace musel stát
žádat o výdej munice soukromé firmy.
Co vás tak nadzvedlo?

Poslouchal jsem debatu 
z Poslanecké sněmovny. Všechno, co poslanci říkali, byly kecy. Kde jsou výsledky odborných
šetření? Nevíme, to je podezřelé. Už je to několik týdnů, co vybuchl první sklad, a pořád ještě není oficiální nález. Za celých 55 let, co jsem znalcem, nevybuchl ani jeden sklad, a teď dvakrát 
v krátké době za sebou.

V čem podle vás tedy vláda pochybila?

Pronajímá sklady a vzniká z toho bordel v trhavinách. Jsou tam trhaviny civilní 
i vojenské, ale každé mají jiné zásady. Jsou
trhaviny takzvaně manipulačně bezpečné, když s tím nehrajete fotbal, tak se s tím nemůže nic stát. Nemůžou vybuchnout
samy od sebe, to neexistuje. Tam musí být příčina, někdo to k výbuchu musel přivést.

V době výbuchu tam bylo několik lidí…
Víte, tam byla teplota 5000 stupňů. Těžko se to říká, ale prostě se vypařili. Něco tam dělali, ne ve zlém úmyslu, ale prostě to přivedli k výbuchu. Ti, kteří přežili, dobře vědí, co tam ti druzí dělali, ale tají to. Trhaviny samy nevybuchnou. Aby vybuchly, tak se používají třaskaviny, 
ale jen v gramových množstvích. Používají se jako rozbušky, které iniciují velkou nálož. Proto rozbušky a výbušniny podle předpisů nesmí být společně uložené 
v jednom skladu. Řeči, že po prvním výbuchu vznikl kráte, jsou pravdivé, ale když říkají, že se tam kutálely další bomby a ty vybuchovaly, jsou to lži. Je vyloučeno, aby civilní nebo vojenské výbušniny vybuchly bez vnější intervence, tam se prostě muselo něco odehrát.
Co říkáte tomu, že má k armádnímu střelivu přístup soukromá firma?
Podle mě poslanci vůbec netuší, co tam skladovali. Ani je z toho neviním, nejsou odborníci. Ministerstvo obrany v tom má
podle mě ohromný nepořádek. Armáda střelivo skladuje u soukromníků. To přece není možné. Majetkově sklady zůstávají
státu, ale správu vykonává soukromník. Jestli měli ti soukromníci u vojenských výbušnin uložené své civilní výbušniny, tak to
museli ohlásit báňské správě. Otázka je, jestli to vůbec ohlásili. Chybí mi jejich stanovisko, jsou tam totiž odborníci.

tm dodává: a máme tedy jasno jak se věci mají. I přes různá ohrožení má někdo zájem vydělat velké prachy.....

78) Lidé mají dění v ČR už dost.....

....a proto píší otevřené dopisy do vlády českým zrádcům, lépe řečeno, lidským prostitutkám. Řekl bych že ty prostitutky jsou užitečnější než jakýkoliv politik!!!!!

Otevřený dopis panu Halíkovi

BLOGY / JAROSLAV MARTÍNEK | 19. PROSINEC 2014 | JAROSLAV MARTÍNEK |
Vážený pane profesore,

se zájmem jsem sledoval poslední OVM v ČT, ve kterých jste se v první části účastnil spolu s Janem Švejnarem a Janem Hartlem a tématem vaší debaty s VM bylo poskytnutí pomoci utečencům z islámských zemí.
Vážený pane profesore, do tohoto pořadu jsem si Vás vážil, ale po tom, co jste všichni tři předvedli v tomto pořadu, Vám musím říci, že nechápu, co Vás vede k Vašemu stanovisku. Dovolte mi, abych Vám sdělil moje stanovisko k Vašim postojům. Předesílám, že jsem věřící římsko-katolického vyznání.


  • otevreny-dopis-panu-halikovi
1) Nejsem proti tomu, aby byl poskytnut vyjímečně azyl někomu, komu hrozí ve své vlasti nebezpečí života v důsledku politických stanovisek, ale za předpokladu, že pokud se chce u nás usadit, že se podřídí našim zákonům, zvyklostem a že se na něho bude vztahovat právo, jako na každého občana. Samozřejmě mu nebudu bránit, jestli se bude modlit ke křesťanskému Bohu, nebo k jakémukoliv Bohu jinému, pokud nebude uplatňovat povinné vyznávání svého Boha hostitelským obyvatelstvem pod podmínkou uřezání hlav.

2)muslimských uprchlíků jsou statisíce až miliony a utíkají ze svých zemí proto, že jim jde o životy. O životy jim jde v prvé řadě proto, že tam USA vedou vyhlazovací války na základě vymyšlených a inscenovaných důvodů, protože jim jde o nerostné suroviny, které se na jejich území nacházejí a my, jako člen NATO je v tom podporujeme a dokonce aktivně pomáháme s odůvodněním, že bojem proti terorizmu ochraňujeme naši vlast. Druhým důvodem je emigrace z ekonomických důvodů.

3) jestliže jste zmínil "morální povinnost" ČR přijmout tyto ohrožené utečence na naše území, tak nevím, proč bychom tuto povinnost měli mít, leda z toho důvodu, že permanentní válčení USA na jejich územích účastí našich vojáků podporujeme. Tuto skutečnost zavinily všechny naše vlády, nikdy se na souhlas občanů neptaly, pro vstup do NATO referendum nebylo, tak kdo má tu morální povinnost ? Občané ?

4) k EU doktríně patří, přijmout do r. 2050 - 80 milionů imigrantů (podle komunisty Barrosa). Zdůvodňuje se to stárnutím a malou reprodukcí Evropanů a "strachem" z toho, že nebude, kdo by vydělával na důchody. Přitom jen u nás je 600 000 nezaměstnaných, kteří žijí ze sociálních dávek. Přitom uprchlíci budou většinou z arabských a afrických zemí, většinou muslimského vyznání, kteří se budou vyznačovat velkým množstvím malých a nezletilých dětí, budou bez znalosti místního jazyka, budou většinou nevzdělaní, dokonce i negramotní. Čili budou vyžadovat sociální zabezpečení a jejich přínos naší ekonomice bude skoro nulový.

5) Muslimští imigranti budou převážně islámského vyznání, budou (jak už to vidíme dnes na v ČR již existující, zatím málo početné komunitě) vyžadovat oficiální uznání a povolení vyznávání jejich víry, která, jak již víme z příkladů ze zemí západní Evropy (Francie, Španělsko, Německo, Belgie,Norsko, Švédsko, Velká Británie) přináší pouze veliké problémy.
V ČR nejsou peníze na potřebná sociální zařízení pro naše malé děti, pro seniory, nejsou sociální byty pro začínající manželství a budeme tedy stavět mešity a byty pro imigranty? Kdo na to dá peníze ? Daňoví poplatníci ? Nebo snad církve, které si nyní nahrabaly miliardy z církevních restitucí ? Nebo si je pane profesore vezmete na faru u sv. Salvátora ? Naše republika má, pokud to nevíte, dluh ve výši skoro 1,7 bilionu Kč. To si budeme na muslimy dále půjčovat ?

6) nejhorší je ale na muslimských imigrantech jejich náboženství a právo šaría, které by zde pozvolna chtěli rozšířit a jak známe ze zemí, kde již jsou a žijí již v několikáté generaci, tvrdě vyžadují jeho uplatňování.Chcete zde mít uřezávání hlav, ženské obřízky, muslimskou pedofilii, kamenování a jiné jejich zvyklosti? Kromě toho jsou velmi náchylní k terorizmu, který nám tu ještě chybí. A pokud se naši vojáci podílejí na amerických válečných anabázích v jejich zemích, mohou se nám za to revanžovat. Oni budou moci mluvit o tom, že mají "morální povinnost" nám za naše hrdiny poděkovat. Chcete zde mít sebevražedné atentáty, chcete, aby naše ženy byly muslimy hromadně znásilňovány, aby muslimští starci souložili s našimi malými děvčátky ? Jak zajistíte, že se to nestane ? Vy děti nemáte, Vy nemáte ponětí, co jsou děti!!

7) Jan Hartl má strach, že referendum o uprchlících by mělo naprosto devastující účinek.Pro koho, pro vás tři, kteří jste v pořadu vystupovali ? To je zcela pochopitelné, protože ten, kdo by pro tyto plány vládců EU v referendu hlasoval, tak to by buď byl sebevrah, nebo člověk zralý pro psychiatrii a nebo vlastizrádce.

Vážený pane profesore, koho prosím Vy osobně zastupujete ? Za koho mluvíte ? Opravdu jsem na pochybách o tom, že jste křesťan a navíc kněz. Vy máte ambice stát se naším příštím prezidentem ? Bůh Otec, Syn a Duch svatý nás ochraňuj před Vámi a těmi dalšími dvěma diskutujícími a vám podobnými !!!! Prof. Švejnar dokonce prohlásil, že to "buď může skončit fiaskem, nesnášenlivostí a radikalizmem, nebo to může být pro Evropu přínosem". To je druhý kandidát na prezidenta této země a s pasem USA. Ať poradí americké vládě, jak nevyrábět světové problémy a neradí nám.
Tak to zkusíme, jestli nás vyvraždí, nebo jestli nás budou opečovávat a vytvářet nám prostředky na naše důchody ?

Nebylo by lepší, aby se o tyto chudáky postarala militantní a imperialistická americká vláda, které svými dobyvačnými činy vytváří pro tyto lidi již od r. 1993 podmínky, ve kterých se nadá přežívat ? Kdyby nebyly války, iniciované USA a NATO, nebyla by zničená města a vesnice těchto lidí a nemuseli by nikam utíkat.Proč má Evropa zachraňovat něco,co zámořský válečník po celém světě páchá ? Nehledě na statisíce mrtvol, které po sobě zanechává.

Vážený pane profesore, pokud máte názory, které jste prezentoval v posledních OVM, vážně pochybuji o tom, zda vůbec máte právo učit na filozofické fakultě UK a takto pochybně ovlivňovat studenty, kteří jsou nuceni se Vašeho vyučování účastnit.

Prosím Vás, pokud chcete takto přispívat ke šťastnému životu našich občanů, buďte tak laskav a nepleťte se do veřejného života. Starejte se o kostel sv. Salvátora a světské věci tohoto národa prosím, vynechte !

Neočekávám, že mi odpovíte, ale rád bych Vaši odpověď zveřejnil na internetu.

Ing. Jaroslav Martínek, důchodce

77) Američanése ani nesnaží maskovat.....

....svoji podvratnou činnost a kroky ve jménu "DEMOKRACIE".


USA věnují 60 milionů dolarů na rozvoj médií v Rusku


Zákon o dalších sankcích proti Rusku, který podepsal americký prezident Barack Obama, předpokládá i věnování finančních prostředků na "rozvoj demokracie, podporu institucí občanské společnosti a nezávislých médií a také na zajištění svobodného přístupu na internet na území Ruska".
Informaci o tom přinesla Russia Today.
Dokument, který se objevil na webové stránce amerického kongresu, předpokládá, že na tyto cíle se bude v průběhu tří let - od roku 2016 do roku 2018 - věnovat každý rok 20 milionů dolarů.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_19/USA-venuji-60-milionu-dolaru-na-rozvoj-medii-v-Rusku-3188/
 76) Určitě vidíte, jak na.....

....benzinových pumpách padají ceny. Před několika dny jsem byl v Rakousku a tam je benzín levnější než v Česku. U benzinové stanice ONO (asi po celé republice) už stojí benzín 29,50. Zde v Brně tomu tak je. Proč si myslíte, že benzínové ceny letí tak dolů. Něco Vám prozradíme.....

CIA zosnovala přebytky ropy, aby svrhla Putina a Madura

Známosti ředitele CIA Johna Brennana v Saúdské Arábii se vyplatily. WMR se dozvěděl, že Brennanovi agenti ve společnosti Saudi Aramco přesvědčili firemní management a Saúdské Ministerstvo pro ropu začít frackování pro stimulaci produkce v nejstarších saúdských vrtech. Pumpováním slané vody do starších vrtů ve hloubce 3 - 6 tisíc stop se vytvořil nadměrný tlak. Ropní agenti CIA věděli, co bude následovat. Díky nebezpečně velkému tlaku vody byli Saúdové donuceni pumpovat ropu dokud se nevyrovná tlak. Tento proces pokračuje. Pokud Saúdové přestanou ropu pumpovat, kvůli kontaminaci o vrt přijdou. Za současné situace jsou Saúdové nuceni pumpovat v takovém měřítku, že zpomalení produkce může trvat pět let.
Výsledkem této operace, před kterou byli Saúdové varování ropnými inženýry pracujícími pro zahraniční firmy jako Schlumberger, jsou přebytkové zásoby ropy na pět let. Produkce ropy nebude omezena, pokud nebudou zpovozněna nová ropná pole. Americké a kanadské společnosti začínají tlačit na výstavbu ropovodu Keystone XL z Kanady do USA, aby vyvážili očekávaný vzestup cen ropy během pěti let.
Operace CIA pro frackování ropných policí na Středním východě nebyla limitována jen na Saúdskou Arábii. WMR se od zdrojů z průmyslu dozvěděl, že podobné operace způsobily problémy v Kuvajtu a Iráku.

Následkem náhlého poklesu cen ropy je těžké poškození ekonomik zemí napadaných CIA - Ruska, Íránu a Venezuely. Brennan a jeho agenti pro ekonomickou bitvu se spoléhají na poškození ekonomik všech tří zemí. CIA se domnívá, že vlády Vladmiíra Putina v Rusku, Ayatollaha Khameneiho v Íránu a Nicolase Madura ve Venzeuele zkolabují a do pěti let budou nahrazeny pro-západními režimy. Ruský daňový podvodník v exilu Mikhail Chodorkovskij ze svého švýcarského sídla volal po svržení a dokonce i zabití Putina. Mezitím Americký Kongres a Obamova admiinistrativa dostali od CIA podněty, aby uvalili na Rusko a Venezuelu devastující ekonomické sankce. Podobná kongresionální legislativa pro zvýšení sankcí na Írán dosud nebyla vyřízena.
Plánem CIA je nejvíce poškozeno Rusko. Ruský rubl propadl oproti dolaru o 56 %, zatímco ruské úroky se třesou na 17 %. Cena podílů největší ruské úvěrové banky Sberbank klesla o 18 %. Ačkoliv ruský ekonomický kolaps vyústil ve finanční problémy po celém světě, rakouské a francouzské banky přicházejí o hodnotu akcií a hodnota polského zlotého a maďarského forintu oproti dolaru klesá, Obamova administrativa tvrdí, že kvůli Ukrajině sankce na Rusko nezmírní. Tímto krokem Obama ohrozil investice amerických majitelů ruských dluhopisů.
Emerging Markets Bond Fund společnosti Pacific Investment Management Company (PEBIX), který vlastní ruské dluhopisy v hodnotě přes 800 milionů dolarů, ztratil za poslední týdny 8 % své hodnoty.
Vicepředseda Ruské Centrální banky Sergej Shvetsov řekl: "To, co se děje, je noční můra, kteoru jsme si před rokem ani nemohli představit."
Ve Venezuele je těžké sehnat základní věci jako olej na vaření, rýži a pšeničnou mouku. Americký dolar stoupl na černém trhu oproti venezuelskému boliváru o 1700 %. CIA využívá finanční kolaps pro nedemokratické svržení venezuelské vlády.
Írán, který byl několik let pod západními ekonomickými sankcemi, může bouři přečkat nejlépe. Aby přežil sankce, tak vytvořil impresivní domácí produkci potravin, telekomunikace a infrastrukturu pro ropný průmysl. Íránský prezident Hassan Rouhani očividně o saúdské roli ve spiknutí pro snížení cen ropy ví. Rouhani nedávno prohlásil: "Hlavním důvodem je politické spiknutí jistých zemí proti zájmu regionu a islámskému světu a je to jen v zájmu některých zemí...Írán a lidé z regionu nikdy taková spiknutí, nebo zrady proti zájmům muslimského světa nezapomenou."
Průmyslová sabotáž ropných průmyslů v Saúdské Arábii a jinde budou mít daleko rozsáhlejší dopady na světovou ekonomiku. Insideři z ropného průmysli se obávají, že CIA vypustila něco, co může zasadit devastující ránu světové ekonomice.

75) Zlý vánoční dárek.....

....jsem dostal expresně přeložen od kocourkamourka. Bylo by dobré se nad ním zamyslet.....

Zlý vánoční dárek

Teror a krach přicházejí teď

Autor: Walter K. Eichelburg

Datum: 19. prosinec 2014
Nadcházející zhroucení bude ještě mnohem brutálnější, než se dosud předpokládalo. Ale nejprve má ještě přijít islámský teror, a to o Vánocích roku 2014. Tento článek přináší jízdní řád toho, co nyní přichází.
Teror na Vánoce roku 2014
Řekněme to tak, že mám vskutku zajímavé informace o tom, co se má odehrát na frontě teroru v Evropě. Podle nich má být v Evropě zhruba o Vánocích z nebe sundáno pět letadel islámskými teroristy, kteří k nám pronikli maskováni jako žadatelé o azyl. Mají tím být zasaženy oblasti všech velkých jazyků. Všechny podrobnosti pochopitelně nemůžu napsat. V německy mluvícím prostoru tím má být postižen Frankfurt nad Mohanem.
Hromadné sdělovací prostředky o takových útocích již častěji informovaly. Spojené státy americké budou pravděpodobně vystaveny ještě většímu teroru, jak jsem to popsal ve svém předchozím článku "Zeit für letzte Crash-Vorbereitungen (Čas pro poslední přípravy na zhroucení)". Týká se toho například také článek: "Warning the U.S. Government is Planning Something Fishy With ISIS and Fast! It Could Change Everything Here in America and Here's Your Proof":
So if bomb is launched at them that will kill ten million of them, and it will burn their land as much as they burned the Muslim lands this is therefore permissible without the need to mention any other evidence, but other evidence may be needed if we are to perish of them more than this number!
Organizace ISIS tedy chce zabít 10 milionů Američanů? Ty výzvy k teroristickým útokům dosud téměř nikdo neuposlechl. Ale tohle varování Dicka Cheneyho z října by se mělo brát vážně. Víme totiž, že ISIS byla vytvořena pouze pro zdůvodnění takového teroru. Já stále soudím, že o Vánocích se nad New Yorkem objeví letadlo zmizelého letu MH370 s pákistánskou jadernou pumou na palubě. Taková detonace by s peněžním systémem naprosto zametla, lépe řečeno, srozumitelně by odůvodnila jeho zhroucení.
Útoky na vánoční Mše svaté dne 24.12.
Před několika dny vyšel v magazínu Focus tento článek: "Polen: Terroristen planten Anschläge in Kirchen (Polsko: teroristé plánovali útoky v kostelích)":
Polská vnitřní rozvědka ABW podle informací svého někdejšího zástupce ředitele v roce 2003 zabránila teroristickým útokům v polských městech. Islamisté údajně plánovali útoky výbušninami na vánoční Mše svaté ve čtyřech katedrálách, řekl generál Pawel Pruszynski polské zpravodajské stanici TVP Info.
"Prakticky vše bylo připraveno", řekl Pruszynski ve vysílání v úterý večer. Bylo zadrženo několik podezřelých. S výjimkou jednoho Australana byli všichni tito domnělí teroristé evropskými občany. Ty útoky měly být pomstou za účast Polska v Iráku."
To se pak člověk ptá sám sebe: proč se právě tohle právě teď objeví v magazínu Focus? To je zajisté psychologická příprava na takové útoky. V dřívějších zprávách byla jako cíl takových útoků uváděna například katedrála v Kolíně nad Rýnem (hlavní katolický Boží stánek Německa, pozn. překl.). V hromadných sdělovacích prostředcích se dlouho varovalo před navrátilci z džihádu jako potenciálními teroristy.
Proč tato vytrvalá varování před terorem? Jakmile k těm útokům dojde, mají všichni okamžitě vědět, kdo to udělal: islámští teroristé. A že naši politikové sem ty teroristy pustili a dokonce se jim ještě klaněli. Islám a ti teroristé jsou pochopitelně jen nástroj k určitému účelu:vysvětlit zhroucení peněžního systému, při němž přijdou téměř všichni o všechno, a vyhnat dnešní politickou třídu. Po tomto teroru by na Západě každopádně člověk neměl být ani muslimem, ani politikem. Začne masový útěk muslimů.
Znovunastolení monarchií v Evropě
Vzpomínáme si: v roce 1918 byli císařové v Rakousku a v Německu sesazeni, protože prohráli válku. V ostatních státech Evropy, které po formální stránce ještě zůstaly monarchiemi, byl použit naprosto stejný, demokratický stát dobročinnosti, jako v oněch nových republikách. Současně s tím byl zlikvidován zlatý standard (krytí měny zlatem, pozn. překl.), který platil až do roku 1914, pozdější pokusy o jeho znovuzavedení ztroskotaly. Nyní papírové peníze všude končí, musejí tedy přijít také příslušné politické změny, aby nově zavedený zlatý standard opět mohl fungovat.
Řekněme to tak, že někdejší císařské a královské rody dodnes nezapomněly, že "socialističtí proletáři" je vyhnali, a jsou kdykoli připraveny převzít korunu, i když také jen při splnění svých podmínek. K těmto podmínkám náleží beze zbytku odstranit dnešní, politický systém a znovu zavést měnový systém založený na zlatu a stříbru.
Zde zhruba vyjádření jistého člena vysoké evropské šlechty, pronesené v úzkém kruhu zhruba před dvaceti lety:
Republikánské charitativní státy budou mít rok od roku větší problém usnášet se na svých státních rozpočtech. A až možnost obstarávat si peníze skončí, začne to být pro závislé masy lidí velmi trpké. Budou se bouřit, mřít hladem a tentokrát nebudou krátit o hlavy nás, nýbrž ty socialistické ničitele hodnot, co za to nesou odpovědnost. Když je nouze velká, čert i mouchy lapá, a budou toužit po silných autoritách. My jsme připraveni kdykoli.
Nenecháme se ale stínat ještě jednou, nýbrž přijmeme tyto úřady jen, když bude existovat solidní měnový systém. Tuto lekci jsme si museli protrpět a zaplatili jsme ji svou krví.
Přesně to nyní proběhne po zhroucení. Protože zhroucením zkrachují státy a dobročinný stát už nebude možné financovat. Tento plán je tedy starý. "Silná autorita" znamená absolutistická monarchie bez sněmovny.
Řekněme to takhle: i dosud už se enormně napomáhalo vytváření nenávisti vůči nynější, politické třídě. Všechna ta hrocení úpadkových jevů všeho druhu, poklonkování multikulturalismu atd. k tomu patří. Ale teprve až zmizí jmění mas a sociální dávky, jako jsou důchody, nenávist obyvatelstva vůči dnešní politice nebude znát mezí.
Zde několik vyjádření mých zdrojů informací mezi elitami:
Systém Západu naprosto zbankrotoval a není už ufinancovatelný. Také morálně, v každém ohledu.
Celé společnosti budou podtrženy nohy.
Ano, tím krachem se nynější systém kompletně zhroutí, protože už byl použit až do krajní meze.
Byly už provedeny i přípravy jiného druhu:
Byly zřízeny paměťové banky s údaji o smýšlení občanů - pro jejich čistku po zhroucení. Kdo bude jen propuštěn z práce, kdo bude postaven před lidové soudy, kdo si polepší.
Lze předpokládat, že celá vyšší politická třída přijde před lidové soudní tribunály a pak většinou na dlouhé roky do trestního tábora drtit tam kladivem kameny. Já navrhuju, aby potom všechny ty jimi ozeleněné stavby někdejších dopravních cest vrátili do původního stavu - vlastnoručně.
Zde ještě jedno takové vyjádření:
Politici budou před lidem prchat do věznic. Také úředníci atd.
Protože zuřivost lidu bude po zhroucení tak nekonečná, že politikům bude hrozit udělení "Řádu kandelábru", tedy oběšení na nejbližší pouliční lucerně.
Proto:
Masa teď má před sebou naprosté nic. Veškeré jmění je pryč. Měřítkem pak budou pouze zlato a stříbro, jinak vše bude téměř bezcenné.
Toto "vyvlastnění" zaviní politika a islámský teror. To vše bylo takhle udatně zmáknuto. Proto jsou také peněžní trhy nyní extrémně uměle manipulovány, aby "výška pádu" při krachu a zuřivost lidu z ní plynoucí byly zvlášť velké. Není ale nutné nechat se vyvlastnit, proto jsou nyní z redakce do redakce posíláni "zvěstovatelé krachu" se svou knížkou "Der Crash ist die Lösung (Krach je to správné řešení)". Ano, zhroucení je skutečně tím správným řešením, jak ohledně peněz k vybudování nového měnového systému, tak ohledně nové politiky a nových států.
Na závěr této kapitoly si přehrajme překrásnou dlouhou verzi rakouské císařské hymny "VOLKSHYMNE - die Kaiserhymne von Österreich-Ungarn (HYMNA LIDU - hymna císaře Rakouska-Uherska)", protože Habsburkové mají přijít k moci v celém německy mluvícím prostoru Evropy.
Plán pravděpodobného průběhu
Tu kapitolu prosím zase nekritizovat jako nové varování před zhroucením, které se pak zase nedostaví. Tentokrát mám podstatně lepší informace.
Proč teror o Vánocích? Prostě proto, že ten má největší schopnost vytvořit nenávist. Tohle napsal jeden ze čtenářů na internetovou stránku www.hartgeld.com:
Tedy, jestli se to s těmi letadly stane skutečně na ŠTĚDRÝ DEN a skutečně vyjde najevo, že to byli islámští teroristé (teroristé, kteří přicestovali maskovaní jako uprchlíci), pak by to mohlo nabrat "vlastní dynamiku". Pak bych jako (rozpoznatelný) muslim radši nevylézal z domu. 11. září (9/11) byl "normální den", ale ŠTĚDRÝ DEN je pro křesťany vším jiným než "normálním dnem". To už dokáže rozzuřit…
Kromě toho jiná symbolická data jako 9/11 už proběhla a psychologické přípravy pomocí hromadných sdělovacích prostředků nelze táhnout do nekonečna.
Hned po útocích mají přijít masové demonstrace, vše k tomu je už připraveno. Dosavadní demonstrace PEGIDA byly ve srovnání s tím pouhé nic. Kromě toho by asi už v posledním prosincovém týdnu měli nechat padnout peněžní systém, bude zde krach.
Pak má být další islámský teror, například na základních školách (byla ta událost v Pákistánu ukázkou toho?). Tento teror má být na přání politiky v hromadných sdělovacích prostředcích hlavního proudu zamlčován, což nenávist obyvatelstva ještě zvýší. Zuřivost lidu pak politiku i hromadné sdělovací prostředky smete, zároveň s tím mají být odhaleny obludnosti v politice (pedofilie atd.). Rovněž mají začít pracovat lidové soudy.
Nejhlubší deprese
Při zhroucení, jež má proběhnout během jednoho dne, se zhroutí do bezedna veškeré papírové peněžní hodnoty, ceny zlata a stříbra řádně vyletí vzhůru. Banky zavřou, bankovní účty budou okrájeny.
Veškeré umělohmotné peníze přestanou fungovat. Protože už nebude možné poukazovat peníze, zakrátko se všechny řetězce logistiky rozpadnou. Supermarkety se brzy vyprázdní. Také delší výpadky dodávky elektřiny mají přijít, před nimi se dnes vytrvale varuje.
Placení veškerých platů, sociálních příspěvků, daní už nebude možné kvůli zaniknuvšímu systému bank, tím zbankrotuje také stát.
Přijde opravdový hladomor, zvlášť ve městech, proto by se lidé raději měli odebrat na venkov. Musíme počítat s mnoha, co zahynou hladem a zmrznou, protože lidé většinou nemají žádné zásoby a většina topení nefunguje bez elektřiny. Prudce se rozmůže zločinnost.
Můžeme počítat s tím, že měna euro bude jako hotové peníze přijímána k placení ještě jeden až dva týdny, pak budou všichni chtít zlato a stříbro. To si v konečném důsledku vynutí zavést nové zlaté a stříbrné peníze. Zvlášť potraviny budou ve městech k dostání jen za zlato nebo stříbro.
Současně s tím všechny pak ještě existující, většinou alternativní hromadné sdělovací prostředky, začnou mohutně propagovat zavedení nějaké nové monarchie. Bude lidem předkládána jako záchrana z chaosu.
"Zlatá doba" přichází
Zde jsou moje informace méně přesné, ale očekávám, že ti noví monarchové sami sebe nastolí v březnu 2015. Některé královské rody v Evropě budou možná obměněny, ostatní začnou opět vládnout absolutisticky. Hned převezmou část dřívějších bezpečnostních složek a budou je platit zlatem a stříbrem. Zbytek státního vlastnictví bude později prodán. Také už nebudou obnoveny sociální systém, systém zdravotnictví a systém vzdělávání. Ohledně těchto systémů budou muset řešení najít občané sami.
Potom by patrně měly být všeobecně vydány zlaté a stříbrné peníze, banky zase otevřou. Z mých informačních zdrojů:
Zlaté peníze jsou pro vrchnost. Stříbro je pro masy. Papírové peníze už nebudou vydány. Také dnešní systém poukazování peněz se vrátí. I debitní karty, jako jsou karty do bankomatů, mají zase existovat, ale bez funkce kontokorentu. Mezinárodně se bude platit ve zlatě/platby budou vzájemně započítávány. Nebudou centrální banky.
Zhruba za rok po zhroucení chtějí odstranit chaos a má nastat "zlatá doba míru", jako po roce 1815.
Upozornění pro investory:
V období kolem nastolování těch nových samovládců, do léta roku 2015, by patrně měly být nejlepší příležitosti naprosto nejlaciněji zlatem kupovat firmy a nemovitosti. Neboť jakmile bude odstraněn chaos, zajistí znovu růst hospodářství, v důsledku toho porostou také ceny assetů (zboží, do nichž se investuje, pozn. překl.), ale zpočátku jen pomalu.
Kolem ale bude otočeno o dobrých 100 roků zpět jen v ohledu politickém a peněžním, technické vymoženosti, jako je internet, mají zůstat zachovány.
Disclaimer/Výhrada:
Rádi bychom konstatovali, že nejsme peněžní poradci. Tento článek je proto třeba považovat za naprosto nezávaznou informaci, a ne za doporučení pro investování nebo jiné financování - jako článek v novinách. Neprodáváme také žádné peněžní investice ani úvěry. Jakékoli ručení jakéhokoli druhu za obsah nebo za z něj odvozené kroky čtenářů se výslovně a naprosto vylučuje. To platí i o všech odkazech v tomto článku, za jejichž obsah se rovněž jakékoli ručení vylučuje. Pro právně závazná doporučení se prosím obraťte na peněžního poradce, nebo na banku.
© 2014 by Walter K. Eichelburg, reprodukování/publikování jen se souhlasem autora. Citace z tohoto článku pouze s uvedením jejich autora a zdroje: www.hartgeld.com
Odkazy HTML na tento článek nepotřebují souhlas.
O autorovi: Dipl. Ing. Walter K. Eichelburg je ve Vídni přes svoji obchodní společnost Hartgeld GmbH provozovatelem internetové stránky, zabývající se peněžnictvím a zlatem www.hartgeld.com. Několik roků se intenzivně zabývá otázkami investování a peněz. Je autorem četných článků v oblasti peněžnictví a informačních technologií. Lze se na něj obracet na adresu: walter.eichelburg@hartgeld.com.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Khira Khira | 20. prosince 2014 v 3:17 | Reagovat

Po těchhle informacích si říkám, jak je možné v tenhle týden, který začne, vůbec spat, protože tohle mi dodalo takovou energii na přemýšlení dopředu a nervozitu, že teď nemůžu usnout. Ne že by to byla jen ta špatná energie.
Stejně za každou cenu, člověk s klidnou duší a naslouchavým srdcem je schopný si vždy poradit. Chce to pevné nervy.

2 sp sp | 20. prosince 2014 v 8:22 | Reagovat

[1]:Klidně spi, nic se nestane, stejně jako v roce 2012. Je to jen pokus energetických upírů jak se přiživit na strachu druhých...

3 BE BE | 20. prosince 2014 v 12:12 | Reagovat

.. do pytle,  kto je ten upír ?  Ten, ten, či ten ...  i ten kto uverejňuje ?

4 sv. sv. | 20. prosince 2014 v 13:19 | Reagovat

[1]: Je fakt že např. v časopise Sluníčko bylo hezčí čtení :-)

5 ok ok | 20. prosince 2014 v 15:10 | Reagovat

Mocinky moc děkuji Vladimíru Vladimírovičovi, že sibiřský holomráz poslal na Ameristán a já tak právě mohl jet pro kapříčka na motocyklu. 8-)
A ještě pro Rossijskoe Igristoe, abych podpořil ekonomiku RF. No?

6 sp sp | 20. prosince 2014 v 18:58 | Reagovat

[3]: Každý, kdo v lidech vyvolává strach, úzkost a jiné podobné emoce.

Byly klíčové roky řekněme 1999-2000. To doopravdy hrozily vážné události. Předvídali je doopravdy prvotřídní jasnovidci, kteří skutečně měli výsledky - Cayce, Vanga, Nostradamus, Irlmayer...
Ale nic se nestalo, takže tyto věci jsou pasé.

Byl další klíčový rok 2012 - to byl rok, kdy se měli vrátit bohové, kteří operovali kdysi v Jižní Americe. Nevrátili se.

Ono se to dá ještě zachránit, ale v tuto chvíli by se muselo kolem hranic začít stavět nové oplocení. Protože nové problémy přijdou od uprchlíků - Ti z muslimských zemí sem přinesou nesnášenlivost a později i nemoci. Ti z Ukrajiny sem přijdou jako banditi, kteří budou vraždit z hladu, protože na Ukrajině někomu rupne v bedně.

Tohle už jsou věci, které spadají pod politiky a ti by tomu mohli zabránit - uzavřením hranic, zastavením vývozu zbraní do světa a vyzbrojením civilního obyvatelstva, aby se mohlo bránit hordám, které sem během několika let dorazí...

Co se týče čípkové totality, tak tam je to otázka voleb, aby lidi nevolili sionisty, což bude problém, protože většina vrcholných politiků je nějak napojená na zednářské spolky, které podléhají těm, které nesmíme jmenovat.

Je dobré dělat osvětu a vysvětlovat to lidem, ale není nutné je strašit, že o vánocích bouchnou nějaké atomovky...

7 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 20. prosince 2014 v 20:15 | Reagovat

[1]: Hlavní je klid, selskej rozum, bytí v Teď (maximální ostražitost), znalost toho, co je po smrti a srdce na pravým místě. :-)

8 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 20. prosince 2014 v 20:28 | Reagovat

Tak si říkám ... jak mě to bláznění se superhyperultra epickejma událostma před koncem 2012 dost bralo, tak teď před koncem 2014, ač je svět o trochu blíž análnímu otvoru než před dvěma lety a ohlašuje se těch událostí snad ještě víc (WWIII, bovisy, kometa LoveJoy, blízkej nástup totálního NWO, krach systému, katastrofy, třetí příchod Krista, odhalení ufounů...), tak mě to nechává všechno vcelku v klidu. Vidím za tím především snahu lidi hodit do stresu a vybláznit je, aby nevěděli, kde jim hlava stojí. NENECHTE SE! Je to divadýlko, hra o vaši pozornost a energii, přímej útok na váš nezměrnej potenciál tvořit a ovlivňovat dění na Zemi a celou realitu. Kdo si plně uvědomí, že není zdaleka jen svoje tělo a že domov má jinde, ten se nemůže nechat strhnout tím nastávajícím šílenstvím... hodně štěstí všem při jejich cestě Životem. ;-)

9 marcela marcela | 20. prosince 2014 v 20:58 | Reagovat

[8]:...moc hezky sdělené :-) p.s. ráda navštěvuji tvůj "domeček"

10 Petr Petr | E-mail | Web | 20. prosince 2014 v 21:00 | Reagovat

[8]: Přesně, díky Spiiiidy za tenhle koment, úplně s tím souzním, vnímám to stejně. Až jsem se divil, s jakým vnitřním klidem jsem prošel davovou scénou v pátečním Tescu. A i když to ve světě hodně graduje, učím se od svých dětí žít v přítomným okamžiku radosti a štěstí v bytí pospolu. Ne, nemáme televizi, nešílíme z Vánoc, radši si hrajeme, povídáme, smějem se. Ty chvíle pospolu už se nikdy nevrátí, užívám si je a přeju všem to samé. Jenom tohle má opravdovou Cenu ;-)

11 BE BE | 21. prosince 2014 v 13:16 | Reagovat

A čo dnes ? Návrat Sluníčka, bude iný ako po iné roky ?
Na začiatku tu p. Mrný sľúbil článok - tentokrát z jeho pera - o Bovisoch , čo to vlastne je ?
Samé otázky, že... ľudiasa modlia, meditujú na mier. Cítite, že to má účinok ?  Dnes večer myslím tiežo 19 hodine... :-)

12 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 21. prosince 2014 v 14:34 | Reagovat

K dnešnímu dni (a noci) dodávám důležité souvislosti - náhoda neexistuje:

00:03 po půlnoci - zimní slunovrat
02:35 ráno - nov

Neboli dosažení maximální míry "temnoty" v téměř stejný čas -> o to intenzivnější "rozsvěcení" bude po tom, to souvisí i s kometou LoveJoy, která se kvapem blíží a bude vidět. Kometa má periodu cca 11500 let (Atlantida?) a její jasnost se prý zvyšuje víc, než by měla.

Souvislosti s dalšími událostmi ať si odvodí každý sám ... ;-)

13 sp sp | 22. prosince 2014 v 9:45 | Reagovat

[11]:Bude stejný jako vždy.
Lidi se modlili od pravěky, pravda k různým bohům a stejně jim to nic nepřineslo.
Jednou přišli takoví banditi, potom zase jiní.
Občas přišel vítr, sucho nebo povodně. Jde to stále dokola.

I na Ukrajině se modlili, mnohem více než u nás a teď tam mají válku.

Nějak bylo, nějak bude.

Hlavně si nekupujte dovolenou na Balkáně, letos tam bude hodně horko se spoustou krve, I když nevím, jestli to začne v létě nebo až na konci roku,ale pro sicher.

14 BE BE | 22. prosince 2014 v 10:56 | Reagovat

chjo , ten Váš nadhľad  :)
To máte vyčítané, zvizionované, či ...? Fakt ma to zaujíma, prosím neberte v zlom pane sp.
Ja som v noci , houby v noci, už pár dní lomcovák, lebo starosti....
Ale keď si kuknete toto, tak je vidieť, že sa deje aj "vonku", nielen v našej hlave, duši. Sledujem to najmenej 2 roky, takže kto nie je lenivý dozvie sa veľa, popiska je. But - či je to zmerané dobre, netrúfam tvrdiť, občas im nestačia farbičky, tak to prinajhoršom vypnú :-D. Vraj to merajú a dohodnú sa z 13tich miest na svete :-/
http://www.n3kl.org/sun/noaa.html
V noci bolo rušno...

15 sp sp | 22. prosince 2014 v 11:12 | Reagovat

[14]:Takové věci se na slunci stávaly často. Kdysi ta perioda byla kolem 12ti let.

A byly větší bouře i menší. Teď se na to můžete dívat témeř v přímém přenosu, to je jediný rozdíl oproti minulosti.

Ono totiž není dobeé si lámat hlavu nad tím, co nemůžu ovlivnit. Mě jen mrzí např. že čeští politici jsou tak hloupí, že i když vidí, co se děje ve světě, tak stále podporují multikulti.

Vidí, že na Ukrajině se utrhlo ze řetězů několik desítek tisíc osob, běhají si tam se samopaly a střílí na vše kolem. A čeští politici jsou tak hloupí, že ještě nezačali budovat ochranu hranic. Ani nechci vědět, co se bude dít, až těm Ukrajincům dojde, že na západě civilisti nemají samopaly, takže tu budou moci loupit zcela bez zábran...

Co se týče té války na Balkáně, tak ta bude zcela určitě, když ne v roce 2015, tak o rok později na 100%.

A je to logika dějin plus taková malá vize. Na Balkáně se válka dá rozpoutat nejsnadněji, tam mají neuvěřitelně horké hlavy a postřílet se navzájem pro ně není problém... Ale to, co se děje na Ukrajině je horší, protože to bylo zcela úmyslně vyprovokované západem a nakonec se otočí proti nám všem. Ukrajinci se totiž vydají směrem na západ a začnou drancovat.

16 ok ok | 22. prosince 2014 v 11:35 | Reagovat

"I na Ukrajině se modlili, mnohem více než u nás a teď tam mají válku. " -modlení je samozřejmě téměř na hovinko. Zvlášť gramofonování zdrávasů do zblbnutí a pod., to není záležitost rozumných lidí. Když vidím domobrance jak v zástupu stojí na oblizování ikony nebo v řadě na pokropení svěcenou vodou, do toho se ještě křižují, tak co s nima? Prostě ideologie, co víc škodí než pomáhá. Nejlepší jsou suveréni, co do kamery hučí "nó, postřílíme je a v pohodě se vrátíme dom, neměj obavu mámo", a druhý den je nesou v pytlu. Jo, nejlepší byl ten dóda, co za řevu "Ve jménu Ježíše Krista!!" pálil z kanónu po ukropech.

17 BE BE | 22. prosince 2014 v 17:50 | Reagovat

[16]: Je modlení a modlení, a ešte je tu karma. Práve pred 10timi rokmi v 2004 zomrelo po zemetrasení a tsunami cca 230 tis. ľudí. Boli na svojom mieste. Vaše miesto je teraz u PC niekte v Čechách v teple, tak seďte a neironizujte tých, ktorí sú iní, inde, že oblizujú ikony.

18 esterka esterka | 22. prosince 2014 v 18:51 | Reagovat

Nechápem ako môže niekto podporovať vývoz islamu do Európy. To už si ozaj nikto nepamätá zo školy čo tu robili pri nájazdoch Turci? Drancovanie, odrezávanie hláv, napichovanie ľudí na koly, znásilňovanie a vraždy na každom kroku, dediny vypálené a zrovnané so zemou kade Turci prešli. Nič sa nezmenilo a bohužiaľ si to znova zopakujeme...Naši predkovia sa musia obracať v hroboch akí sme neksutočne hlúpi, že to dovolíme.

19 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 22. prosince 2014 v 19:36 | Reagovat

[13]: Přineslo jim to víc, než mnozí tuší, jenže to povětšinou není vidět ve hmotě. :-)

20 zdena zdena | E-mail | 22. prosince 2014 v 20:43 | Reagovat

Máte pravdu, proroctví už bylo mnoho
a nyní si říkám co to říká nám??
"Opatrně užitá intuice ti pomůže překonat sebeklam. Odhaluj příčiny své současné situace. Vstupuješ do tajemných oblastí své duše, což můžeš použít ke zbavení se obav a nejistot. Nedělej to, co druzí od tebe očekávají, že uděláš. Nyní je třeba nezradit sebe sama.

Takže máme co dělat sami na sobě.
Hezké Vánoce a hlavně zdraví.

21 stenly919 stenly919 | 22. prosince 2014 v 21:27 | Reagovat

No taky to co má přijít posuzuji podle intuice. Nevím, ale mám pocit, že nic výrazného, co by ovlivnilo nějak dramaticky život kolem mne se do konce roku nestane. Ale taky je možný, že někdo nebo něco mi intuici blokuje a uá nevím, co by mohlo přijít.

22 ok ok | 22. prosince 2014 v 21:46 | Reagovat

[17]:Ti lidi nejsou jiní, jen jsou víc infikovaní náboženskou propagandou (škodlivá za jakýchkoli podmínek). Nevím proč sem tahat karmu a tsunami, vyvolanou atomovkou pod mořem. Oblast novoruska má nějakou špatnou karmu? Rusko jako takový má nějakou špatnou karmu, že na něj nepravidelně útočí hordy vymytých hlav? Přeju brzký návrat do reality.

23 sp sp | 23. prosince 2014 v 7:36 | Reagovat

[18]: http://zpravy.idnes.cz/nemecti-poslanci-vyzvali-k-zazpivani-muslimske-pisne-o-vanocich-pxy-/zahranicni.aspx?c=A141222_162716_zahranicni_ert

24 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 23. prosince 2014 v 9:02 | Reagovat

[22]: Naprostý souhlas :)

25 sp sp | 23. prosince 2014 v 11:24 | Reagovat

[17]:Učení o karmě mělo význam, když na zemi žilo pármilionů obyvatel. Stačí se podívat, kolik lidí žilo nazemi před 100 lety a kolik dnes.

A co teprve nějaká milionová města. Myslíš, že kdyby třeba na PRahu spadla atomovka, že by zabila jen lidi se špatnou karmou.

Karma určitě nějaký smysl má, ale většina lidí chce žít normálně vklidu. Pak přijde pár idiotů, kteří začnou chrastit zbraněmi a to se stalo i na té Ukrajině.

Hlavně na karmě je jeden obrovský průser. Jaký má smysl, když člověk neví, co má odčinit, nebo proč se vlastně narodil.

Když člověk žije na zemi, tak prostě bude produkovat karmu stále. Vyjímkou může být nějaký indický jogin, který jen sedí a čumí. K čemu to potom je...

26 BE BE | 23. prosince 2014 v 20:28 | Reagovat

[25]: Myslím, že si karmu špatne vykládate.  Ten nějaký smysl teda karma má. To ste priznali. Najmä ten, že sa rodíme do takej reality akú sme si naplánovali spoznať.

27 BE BE | 23. prosince 2014 v 20:29 | Reagovat

Není hnutí - bez pnutí.

28 sp sp | 24. prosince 2014 v 7:46 | Reagovat

[26]:To není pravda. Mnoha lidem bylo narození na Zemi vnuceno proti jejich vůli.
Ono totiž Země je místo, kterému se každý, kdo už má nějaké životy za sebou a trochu pochopil, jak co funguje s velikou oklikou vyhne.

Jen úplný naivka se s chutí rodí na Zemi, ale pokud mu to trochumyslí, tak rychle zalituje. Země to je totiž praktická škola pro pekelníky, tady si zkouší, co by nikde jinde dělat nemohli. A vždy na to doplatí ti "slušnější". Zatímco "pekelníci" se teelí blahem jak se jim tu daří. Tihleti se tu rodí rádi. Ale lidi z "nebeských" světů se na zemi rodit nechtějí. Nic jim kromě hlouposti nenabídne ani nepřinese. Tady můžou jen tratit.

29 BE BE | 24. prosince 2014 v 13:18 | Reagovat

[28]: Zem je rýchlokurz, miesto rýchleho obratu. - Vnuceno ? Hm, prichádzajú a sú medzi nami dobrovoľníci aj teraz, ktorí sú nápomocní, a tiež sú akousi "knihovnou" či lepšie kronikou. To čo tu pochytia odnesú vyššie a tam  o b o h a t i a  už uložené  dáta.
Vy narábate dosť s pekelníkmi, s hlúposťou, ja nie, žijem tým lepším.
Každý nech si vyberie.

30 sp sp | 24. prosince 2014 v 16:35 | Reagovat

[29]:Zem je vším možným tedy i rychlokurzem, ale zároveň je to pro některé škola, pro některé laboratoř, pro některé ráj (pekelníci), pro některé kriminál, pro některé peklo (andělé z vyšších světů).

Ano máte pravdu v tom, že zde přichází i dobrovolníci od andělů, ale právě tito jsou zpravidla začátečníci nebo dobrodruzi.

Já mám na mysli osoby, které už své zkušenosti mají, tak ti se na Zemi věru nerodí rádi. Protože Přišli na to, že na Zemi pouze ztratí - někteří jen iluze, jiní i svou duši.

Jinak jste se ptala, jak je to s tou Ukrajinou.

Tak tento článek vyšel hodně dlouho před tím, než začla ukrajinská krize.

http://druidova.mysteria.cz/TAJEMNO/VIZE_GEBELIN.htm

31 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. prosince 2014 v 16:03 | Reagovat

[28]: BE má v tomhle pravdu, rodíš se v takovým čase, na takový místo a takovým lidem, aby jsi v realitě prožil to, co sis společně se slečnou Karmou naplánoval. :) A věř nebo ne, ale Zem je to nejlepší místo, kde můžeš být a rozvíjet se. Přeju brzké pochopení toho, co se na Zemi děje, abys tu nežil s takovou nechutí ... ;-)

32 BE BE | 26. prosince 2014 v 16:19 | Reagovat

Keď mi bolo asi tak 8 rokov, som prvý raz počula "slová" okultizmus, mágia. Neprilipla som k tejto téme. Vedome som sa vyhýbala článkom, videám, knihám. A zrazu začali okolo mňa pribúdať ľudia, čo bolí takí istí. - jeden známy mág, raz hodil všetky knihy do bielej kabely a pustil dole po rieke. - A potom mi prišla do rúk kniha Kameň mudrcov. Len mi potvrdila moju nechuť a zbytočnosť pižlať sa v starom, prežitom. Pozerám sa dopredu a hore. Takže nie som naklonená tajomstvám, tajemnu, ezoterike, som za otvorené kanály. Všetky proroctvá mi pripadajú zbytočné - veď v paralelných svetoch je toľko možností vývoja.  www.bashar.com
Nuž lišíme sa, ale to nevadí, cesta je široká...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.