5) marného okénko prosinec 2014

13. prosince 2014 v 20:54 | tm

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 16.12.2014

77) Putin se dnes vyjádřil.....

....před novináři, že Rusko je připraveno na drastický či katastrofický scénář pádu ceny ropy a plynu. Mají připraveno mnoho scénářů a situaci určitě zvládnou.

76) Porošenko oznámil, že armáda.....

....je připravena na odtržení části Krymu.


Na včerejším setkání s bezpečnostními silami P. Porošenko oznámil, že armáda je připravena vzít pod svou kontrolu distribuční stanici plynu na Arbatské kose a část území Arbatky (teritorium ruského Krymu), které se nyní nachází pod kontrolou Ruska.

Plynová čerpací stanice, o níž má Porošenko zájem, se nachází blízko vesnice Strelkovo. Porošenko poznamenal, že pohraniční služba za účasti bezpečnostních sil je na operaci k navrácení tohoto teritoria připravena.
"Každý kilometr ukrajinské země je pro nás nesmírně důležitý," - řekl Porošenko. Podle jeho názoru přesun hranice o více než 8 km umožní Arabatskou kosu demilitarizovat.
Na útočné oznámení prezidenta Ukrajiny okamžitě reagovaly zpravodajské služby RF: "Jakýkoli pokus o překročení hranic ukrajinskými vojenskými silami bude vnímán jako otevřená agrese proti Rusku a jeho integritě. To může způsobit velmi nežádoucí důsledky. Chceme pana Porošenko před natolik nedomyšleným konáním důrazně varovat."
Celý článek si můžete přečíst ZDE.
A zde si můžete přečíst originál.

75) A další důležitý článek.....

....z německých soukromých vebů najdete níže.

Stanův komentář: O "false flag" prý údajně hovořil s Vladimírem Putinem i francouzský prezident Francois Hollande při své nečekané a neplánované zastávce v Moskvě. Všude začíná být cítit pach krve. Braňme se!

Data od QUER-DENKEN: Něco visí ve vzduchu!


Je pravděpodobné, že Porošenko plánuje v příštích deseti dnech vyhlášení válečného stavu. Tlačí ho především Pravý sektor.
Podle informací z tohoto zdroje plánuje Západ pravděpodobně nějakou akci pod falešnou vlajkou. Podivná regulace a ustanovení fluktuačního pásma ceny zlata, tedy omezení skokové ceny zlata na chicagské burze na období od 21. prosince 2014 do 6. ledna 2015 ukazuje, že by k nějaké události - černé labuti - mohlo právě v těchto dnech dojít.

Východní Ukrajina

Jak uvádí zdroj, jehož informace ale v tuto chvíli nemůžeme ověřit, bude velmi těžké, aby Rusové pouze přihlíželi a nechali zdecimovat obyvatelstvo v Doněcku a Lugansku, jestliže Porošenko vyhlásí těmto oblastem válku. V Kramatorsku se údajně soustřeďují tanky a těžké obrněné vozy, které ale nesou označení Ruské federace a pohybují se směrem ke Slavjansku. Očividně chce někdo předvést světu ruskou invazi, na kterou nás média celý rok připravují. K čemu to má být dobré, je nabíledni: Západ "musí" udeřit na Rusko!
Předevčírem byla zaznamenána dělostřelecká aktivita u Stanichna poblíž Luhanska. Stejně tak u Sokolnik a Valujska, milici se však podařilo nejhoršímu zabránit. Byly poškozeny jenom dva domy. Ukrajinská vojska směřují od Marjuky směrem na Krasnogorlovku. Tady zaujímají západní Ukrajinci nové bojové pozice. Stažení těžkých zbraní dle dohody v Minsku se nekoná. Stahují se : Ale v opačném směru.
Letiště v Charkově, Záporoží a Dněpropetrovsku jsou pro všechna civilní letadla uzavřena. V Záporoží byla 13. prosince vyložena dvě nákladní letadla z USA. Poblíže Kramatorskashazují letadla vojenskou výzbroj. Uzavření letišť slouží zjevně k tomu, aby USA mohly vyložit zbraně bez přítomnosti zvědavých očí.

Originál najdete zde.

74) Copak se asi chystá?????

!!!!několikráte jsme varovali před útokem pod falešnou vlajkou. Že by něco takového tajné služby objevily????? Bylo by dobré rozšířit po internetu co nejvíce, dojde jim síla na uskutečnění popsaného....

Ruský analytik: Chystá se protiruská falešná vlajka s jaderným výbuchem. Obviněn má být Putin

Dlouhodobé plány USA volají po změně režimu v Rusku. Zaměřující proti jeho suverénní nezávislé vládě. Jejich hlavnímu eurasijskému rivalovi.
Washtington tam chce instalovat vládu pro-Západních loutek. Ať už barevnou revolucí nebo válkou. Americké hegemonické ambice tak ohrožují světový mír. Dnes je situace nebezpečnější než kdykoliv od událostí předcházejících WWII. Ruský ekonom a politický analytik Michail Deljagin očekává ohromnou proti-ruskou provokaci.
Své názory předkládá v rádiu Pravda. Říká: "Tyhle věci a informace jsou unikátního charakteru … jsou pro nás nesmírnou hrozbou."
Ukrajina je jen záminka. Jen předmostí pro NATO pod vedením USA. Nefunkční, zločinný Washingtonem instalovaný neonacistický režim.

Ekonomicky zbankrotovaný. Postrádající jakoukoliv legitimitu. Závislý na vnější pomoci, aby vůbec přežil. Nejnovější kolonie Ameriky.

Ta mu kontroluje politiku. Ta to tam má na povel. Co Washington řekne, k tomu dojde. Kyjevský loutkový režim zasalutuje a vykoná. Jinak by byl vyměněn. Barevná revoluce 3.0 by instalovala další.

"Proč k Ukrajinské krizi vůbec došlo," ptá se Deljagin? "Jaký je základní důvod? Proč do toho Američané tak hluboko zabředli?"

Protože Washington, Čína a EU jsou "třemi hlavními globálními hráči," říká Deljagin. Zničí-li se "spolupráce EU s Ruskem, tak se Evropa odstraní jako nezávislý účastník globální soutěže, a právě tohle vidíme, že se odehrává."

Tím jako dva zbývající dominantní světoví hráči zůstanou jen Amerika a Čína. "Skutečná studená válka" už existuje.I horká válka na Ukrajině. Důležitý je obchod mezi EU a Ruskem. Sentimenty Evropy jsou ve prospěch "obnovení vztahů", věří Deljagin.

Washington ale chce Rusko od Evropy "urvat." Zatím se mu to nedařilo. Provokace pod falešnou vlajkou s MH17 selhala.Rusko s tím nemělo nic společného. Ani bojovníci za svobodu z Donbasu. Může za to kanón z ukrajinského bojového Suchoje-25.

Ověřitelná satelitní a radarová data ukázala, jak je jejich letoun na MH17 před jeho zničením pověšený. Díry proražené do trupu odpovídají kulím z kanónu.

"Tak přichází další díl," říká Deljagin. "Přijde další provokace… Máme o tom určité informace. I Západ je nepřímo potvrdil."

Říká, že Ukrajinská armáda "vyrazí do falešné ofenzivy. Bude předstírat útok. Vojáci provedou rozsáhlou dělostřeleckou přípravu."

Potom "v útočné zóně Ukrajinské armády vybuchne taktická jaderná hlavice."


73) Tak jak říkám, vše je otočeno.....

....o 180 stupňů, klesá DOLAR a EURO a rubl je uměle stlačován dolů. Ano celkově na celé planetě bude obrovský krach.

tm dodává: nenechte se mást evropskými "sračkomety".....

72) Ve veškerých médiích se odehrává.....

....informační válka. Když si otočíte řečené o 180 stupňů, dojdete snáže k pravdě. Z komára se dělá už né velbloud ale mamut. Je naprosto jasné, kdo připravuje na WALL STREETU tyhle kampaně. Otázka zní: netýká se právě řečené, níže v novinách, SSA?????

71) Nyní se aspoň ukázalo.....

....jak bezcitní a bezcharakterní lidé žijí v SSA. Podle článku v českých novinách si můžete udělat svůj vlastní názor.....

70) Zajímavý zlom nastal u.....

....MADAMME MERKELOVÉ, která se zlomila, či zlomila svoje přesvědčení dirigované SSA. Nyní souhlasí s ruským plynem a s dodávkami do EU. Pravděpodobně začala z hrůzy, před přicházejícími možnostmi nedostatku plynu v Německu, mít hodně studené nohy. Plynoivod půjde přes Bulharsko a investovat bude opět EU.

69) Další rána pro Ukrajinu.....

....přichází z Ameriky. Slíbené dotace a pomoc na "bůhví co" v hodnotě několika miliard dolarů nebude splněna ze strany ameriky. Dle amerických politiků nesplnila Ukrajina požadované záležitosti a neřídila se přesně nařízením z SSA a proto dostane ničevo.....

68) Dějiny se opět opakují.....

...."vysoce inteligentní" ministerský předseda Ukrajiny "ARZEN" JAZENJUK chce do budoucích 4 let vybudovat plot mezi Ukrajinou a Ruskem. Ohrazení bude nabito vysokým napětím tak jako dříve kolem berlínské zdi. To mu ale nestačí. Zároveň plot bude na Ukrajinské straně po celé délce doprovázen vodním příkopem 4 metry širokým a 2 metry hlubokým.
A aby toho nebylo málo vše bude mezi plotem a vodním příkopem zaminované. Náklady zhruba 400 miliónů EURO bude žádat od EU. No vymysleli to hoši úžasně.
tm dodává: něco takového mohou v dnešní době vymyslet jeno lidé s AMPUTOVANÝM MOZKEM. Doslova a dopísmene.

67) Na četné dotazy.....

....uvádím některé věci jasněji. Krátké vysvětlení. Kardinál J.... je člověk, který byl dříve proboštou v jednom kostele v Německu. Město se jmenuje Würzburgu. Jeho pravé jméno je úplně jiné. Pomocí 23 bratrů ( jsou to proboštové ze všech kontinentů), s kterými se schází pravidelně na sezeních 3 km pod Vatikánem na konzilech 2 krát do roka, dříve jen jednou do roka, uděluje rozkazy, které musejí být splněny. Ten kdo dává pokyny a řídí K.J. je 6 padlých andělů, jsou to nehmotné bytosti, které se vždy do jednoho z bratrů dostanou a mluví jeho ústy. Zatím vše co naprogramovali se splnilo.....

Mají momentálně ale velký problém, který neumí zvládnout. Z tohoto důvodu všude probíhá na celé planetě Zemi informační a mediální válka a lži a podvody jsou jejich silou....


tm dodává: kardinálovo původní jméno bylo Michael Freedmann


65) Zatím běží sionistům vše podle.....

....jejich zvoleného plánu. Nechal se slyšet bývalý finanční senátor Berlína, Thilo Sarrazin Do německých policejních organizací se dostává čím dál tím více azylantů s kriminální historií. Němečtí občané mají problémy při výběru na řadového policistu. Berou raději azylanty. Jak tohle může skončit a proč je tam berou, je pro děje budoucí naprosto jasné. Tak opět se vyplňují slova kardinála zijícího 3 kilometry pod Vatikánem, který řídí skoro celou planetu.....
tm jenom tiše dodává: z kozla dělají zahradníka, a tak se máme všichni na co těšit, když kriminálníci ve službách policie budou slušné lidi buzerovat a "ochraňovat" "pomáhat". Skutečně skvělá budoucnost......

Celý článek s překladačem si můžete přečíst ZDE.


64) V pochmurných časech je nutno hodně.....

....smíchu. Proto přidávám ještě jedno videjko na zamání.....

63) Je zcela jasné.....

....kam se muži dívají, když kolem přejde pěkná dívka. Posuďte sami.....


tm dodává: je lepší se dívat na nádherné obrazy přírody než na hrůzy, které lidi ve světě způsobují.....

62) Mezinárodní trestní tribunál jde po Rusku.....

....je jasné, že mají připraveno několik "kolejí", po kterých jedou. Amerika je na konci a musí provést nějakou závažnou "poslední velkou" akci, poslední akci před jejím zhroucením. Jak ale dopadne pro SSA je mnohým zcela jasné. Čtěte prosím níže.....

Mezinárodní trestní tribunál jde po Rusku.

Formálně byl mezinárodní trestní tribunál ustanoven, aby se před ním zodpovídali ti, kdo nesou primární odpovědnost za páchání mezinárodních zločinů. Tohle ale není nic než vytírání očí. Skutečným účelem bylo zbavit se vůdců těch států, kteří upadli do nemilosti. Běžnou se stala praxe překračování rámce zavedeného právního systému a jeho nahrazování novými zákony. Pokud politici upadlí do nemilosti nemají nic společného se spácháním "mezinárodních zločinů", tak ty zločiny byly spáchány přes někoho jiného. Tak k tomu došlo v případech Slobodana Miloševiče, presidenta Jugoslávie, Laurenta Gbagbo, presidenta Pobřeží slonoviny, Jean Kabmandy, ministerského předsedy Rwandy, Omara Hassana Ahmad al-Bashira, presidenta Súdánu, Muammara Kaddáfího, vůdce libyjské revoluce, Radovana Karadžiće, presidenta Srbské republiky…
Událost, k níž došlo 2. prosince 2014, posloužila jako varování před nadcházejícím útokem na Rusko připravovaným tzv. mezinárodní justicí. Než ale přejdeme k Rusku, tak mi dovolte říci pár slov o Keni. Tato africká země nám poskytuje poslední příklad pokusů Mezinárodního trestního tribunálu (ICC) o svržení její hlavy státu. Obvinění proti Uhuru Migai Kenyattovi, presidentu Keni, byla vznesena v roce 2011, ale proces dosud nezačal. (1) Prokurátoři nemají žádné svědky! 5. prosince byl tento případ žalobci ICC zrušen. Předcházel tomu výnos soudu, aby buď zahájili trestní úkony, nebo uznali fakt, že se jim nedostává důkazů k jejich provádění, a tudíž případ zrušili. To znamená, že kancelář prokurátorů přiznala, že nemá absolutně žádné důkazy, aby mohla proti keňskému vůdci postupovat! Je to tedy všechno jen divadýlko sehrávané k oklamání obyčejných lidí, kteří o takových záležitostech nemají ponětí. Soudci a prokurátoři jsou všichni součástí jediného orgánu - Mezinárodního trestního tribunálu - a všichni se účastní procesu tvorby rozhodnutí. ICC je jen divadýlko předváděné veřejnosti. Už tehdy v roce 2011 bylo zřejmé, že obvinění proti keňskému presidentovi nemají nic společného se zákonem. Byla to politicky motivovaná akce. Ale Soud i tak v lednu 2012 vydal obvinění. Abychom byli přesní, týkalo se to jen dvou ze tří obviněných. Zdůrazňuji, že to provedli soudci, nikoliv žalobci. To znamená, že soud nemohl jednat jako ochránce práv Uhuru Kenyatty, protože před dvěma lety rozhodl, že předložené důkazy nebyly dostatečně přesvědčivé. Nyní však bylo odhaleno, že vůbec žádné důkazy stejně neexistují (!!!). Další vývoj událostí pak nebyl nic než obrovský skandál. První obvinění bylo vydáno proti dvěma osobám (ze tří). Pak případ proti jednomu z nich (Francisi Muthaurovi) kancelář žalobců zrušila. Znamená to, že kancelář žalobců přiznala, že důkazy předkládané soudu nebyly dostačující ani poté, co je soud shledal jako dost přesvědčivé! Všechno tohle kašírování důkazů postavilo žalobce i soudce do trapné situace.
Mezinárodní soudní dvůr se stal hnací silou k prosazování represivních zákonů s naprostou ignorací práv obviněných. Dnes může být kterákoliv osoba ve kterékoliv zemi prohlášena za zločince, aniž by se předložil jakýkoliv důkaz. I poté, co je případ zrušen, tak je stejně šance, že se proti dotyčnému (či dotyčné) vytáhne něco nového.
Zde uvedené má ještě jeden další aspekt ve vztahu ke zde popisovanému případu. Aktivity Mezinárodního trestního dvora bývají prohlašovány i za "hon na čarodějnice zaměřený na Afričany" nebo také za "rasové štvanice." S touhle definicí přišel ugandský president Yoweri Kaguta Museveni a trefil tím hřebíček na hlavičku. Všechny v poslední době ICC otevřené případy byly výlučně v Africe. (1) Legitimita tohoto soudu se odvozuje od konsensu zemí, které jsou stranami Římského statutu ICC. Africké země představují velkou regionální skupinu. Mezinárodní trestní dvůr ovšem předpokládá, že všichni mezinárodní zločinci žijí jen na Černém kontinentu. Tato politika je od té doby už dlouho zpochybňována. Probíhající krize ve vztazích mezi Mezinárodním trestním dvorem a africkými státy propukla v důsledku vznesení obžaloby proti keňskému presidentovi Uhuru Kenyattovi. Už v roce 2011, kdy byly zahájeny právní úkony, bylo jasné, že neexistuje vůbec žádný důkaz o presidentově vině! Summit Africké unie předvedl připravenost afrických států stáhnout se z Římského statutu Mezinárodního trestního dvora. ICC pak obvinění proti Kenyattovi ve snaze takovémuto proběhu událostí zabránit stáhl. Je jasné, že kdyby africké státy nebyly jednotné ve své opozici vůči svévolnému jednání Trestního dvora, tak by případ zrušen nebyl.

61) Vše se začíná dle předpokladů naplňovat.....

....pomalu se začínají seskupovat americká vojska u hranic Ruska. Zajisté netuší, co je čeká.

Rusko varuje, že by na Ukrajinu mohlo vyslat vojska, po rozhodnutí USA o vyslání smrtící pomoci Kyjevu

Zatímco se trh a americká média soustřeďují na schválení Cromnibusu a na to, zda se Wall Street zase jednou zbaví pár stovek bilionů derivátů na úkor amerických daňových poplatníků, tak obě komory Kongresu potichoučku jednohlasně schválily Zákon o podpoře ukrajinské svobody 2014, který zmocňuje k "poskytování smrtící pomoci Ukrajinským ozbrojeným silám" stejně jako k rozsáhlým sankcím na ruský energetický sektor. Tato opatření opravňují k sankcím proti Rosoboroněxportu, tj. státní agentuře, která podporuje ruský obranný export a obchod se zbraněmi.


Rovněž bude vyžadovat sankce na OAO Gazprom (GAZP), největšího světového těžaře zemního plynu, pokud by snad tato státem kontrolovaná společnost zadržovala dodávky do jiných evropských národů (ano, USA se teď už pouští do podniku preventivních trestů a uvádí v platnost sankce na bázi "co kdyby").
Ale zatímco by šlo debatovat o tom, zda dodatečné sankce budou mít velký dopad na ruskou ekonomiku, která je už postižena propadem rublu, tak jasná eskalace je v tom, že USA na rozdíl od minulosti, kdy se přinejmenším na papíře na Ukrajině omezovaly jen na nesmrtící pomoc, se teď nakonec připravují k vyslání zbraní a potenciálně i "vojenských poradců". Říkáme "na papíře", protože hacknuté americké dokumenty koncem listopadu odhalily rozsah americké tajné "smrtící pomoci" Ukrajinské armádě. A jelikož už byla americká pod stolem poskytovaná pomoc pro ukrajinské nesolventní ozbrojené síly odhalena, tak už nemá moc cenu předstírat morální převahu (zvláště ve světle "dalších" nedávných odhalení o zapojení USA a zvláště jejich zpravodajských služeb).

60) Dnes je naprosto jasné.....

....proč byla některá letiště na Ukrajině uzavřena.

Americké lietadla Hercules pristáli na Ukrajine a vyložili neznámy náklad.

Do Záporožia prileteli štyri nákladné lietadla USA Hercules s neznámim nákladom. Z lietadla vykladajú krabice. Informovala o tom Novorosija, s tým, že už skôr informovali o posilnení strážnych veží na letisku
Na fotografii lietadlo Hercules. Ilustračné foto
Na fotografii lietadlo Hercules. Ilustračné foto

V tom čase rozviedka povstalcov Donbasu zaznamenala zvýšenú leteckú aktivitu - transportných aj stíhacích lietadiel a tiež útočných a viacúčelových vrtuľníkov na území kontrolovanom ukrajinskou armádou, najmä v Kramatorsku a Čugujeve, kam sa z Dnepropetrovska preváža vojenský materiál a technika, informuje Rossijskaja gazeta.

59) Ještě u symboliky zůstaneme.....

....Porošenko nařídil, aby byli obyvatelé Donbasu zabezpečeni teplem a elektřinou.
tm dodává: zajímavá symbolika s jeho fotografií. Můžete klidně hádat, co to asi znamená?????

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

58) Mnoho symboliky.....

....najdete v níže uvedeném videoklipu. Je zajímavé, že je tam zvolen bílý kůň na kterém rajtuje černý jezdec, mlha z které vychází krysař, který zavádí na planetě Zemi staletí lidi tam kam potřebují a lidé poskakují tak jak oni chtějí a pochodují poslušně. Zajímavá dualita dvou seseter. A než objevíte, nebo máte možnost objevit utajené, jimi skryté mechanizmy, končíte na "cintoríně" (cintorín je po slovensky hřbitov)
Všechno Vám už Vážení čtenáři marného okénka řekli. Je nutné se dívat pozorně. Obrazy řeknou více než milióny slov.....

tm dodává: mimo jiné zvolili krásnou hudbu a prolínání obrázků.... Jsou to odlišné dva příběhy, kterými můžete při objeveném na planetě zemi žít.....
a poslední věc k videu, je nutné se obracet na planetě Zemi k vidoucím, Vám neposkvrněná dívenka v bílém před hřbitovní zdí u starého vidoucího muže ukázala.....
No tak do práce, přemýšlejte, pracujte na sobě a vzdělávejte se tím správným směrem.....

57) Bylo by dobré si doplnit.....

....některé znalosti a symboliku. Dívat se pozorně a popřemýšlet o řečeném. Velice zajímavý film, starý film, který Vám Vážení čitatelé marného okénka mnoho napoví a ukáže.....

56) Německo na pokraji občanské války.....

....ano přesně tam to spěje.....

Zdá se, že v Německu pomalu, ale jistě začíná občanská válka. Situace s azylanty je neúnosná a když jsem četla zkušenosti Čechů žijících v Německu, zůstala jsem v šoku.
Podobný vývoj jsem sice čekala, ale nečekala jsem, že to půjde tak rychle. Tady je zkušenost kamarádky žijící v Německu: ,,V Německu byly vystěhovávány nemocnice i domovy důchodců z důvodu, že není dále kam ubytovávat azylanty. Nyní např. v Kolíně nad Rýnem jeden nově rekonstruovaný hotel se zemřelým majitelem o 200 pokojích připadne azylantům (z toho vznikly spory se státem o majitele pozemku). Azylanty již není kde ubytovávat.

Z jedné strany skandály o týrání azylantů v rámci nadnárodní americké organizace, která zajišťuje azylantský servis pro stát (celkové výdaje činí v tuto chvíli asi 200 mld. euro/ročně), na druhou stranu vysoká kriminalita menšin, kdy stát přiznává (pod čarou), že nemá dostatek finančních prostředků na to, aby delikventy ubytovával ve státních nápravných zařízeních. Turecké děti chodí do školy nevyspané v období Ramadánu, protože chodí spát v 23 hod a vstávají ve 4 ráno aby se vůbec najedly. Mnoho z nich propadá již v první třídě, protože nejsou schopni používat ani nůžky. Tolik si stěžují učitelky.
Mladistvá kriminalita je neuvěřitelných rozměrů, není neobvyklé, že patnáctiletý mladík zmlátí brutálně 80-ti letou prodavačku, protože mu odmítla prodat cigarety. Ve městech jako Bochum, Essen, Dortmund, Bonn jsou čtvrti, kam je Němcům policií nedoporučováno chodit. Navíc v Německu sociální dávky nevyplácí stát nýbrž města, která na dávkách kolabují. Dortmund nebo Essen jsou natolik předlužená (400 mil. eur), že by bez pomoci státu vůbec nepřežila. Berlín - mafie v oblasti drog, prostituce, hazardu spadá pod tureckou mafii, bezvadně se přes ně perou prachy. Nikdo proti nim nic neudělá. Oproti tomu zaměstnanost jen turecké, čili "etablované" populace činí asi 30% ve velkých městech, zbytek živí stát."

Další kamarádka popisuje: ,,Teď jsem se přestěhovala do Mnichova, a to zrovna v čase, kdy to začíná být tristní a azylová politika tu zkolabovala (přiznávají už otevřeně). Celá společnost se nebaví o ničem jiném, než o tom a jak to vyřešit. Nicméně nikoho moc nic nenapadá. Jen za minulý týden přibylo DVA TISÍCE nových. Mnichov je totiž pro imigranty taková křižovatka - prý se tu setkávají dvě cesty - jedna ze severní Afriky přes Itálii a druhá z Blízkého východu přes Balkán.

55) Níže uvedený článek může být brzo skutečností i v ČR.....

....vše je přesně podle scénáře naprogramováno kardinálem..... 

Čtěte prosím velmi pozorně a rozšiřte mezi co nejvíce lidí!!!!!

Dopis čtenáře: Azylanti v Itálii obsazují obydlené domy


13. prosinec 2014 beim Honigmann zu lesen

V Itálii mají novou jakost zločinné činnosti azylantů. Nejprve to byla jen velká města jako Milano, Řím a Neapol. Nyní to pokračuje až do nejmenších městeček.
Azylanti se vloupávají do domů, převážně vícebytových, a obsazují je. Jde přitom jak o komunální budovy, které byly postaveny pro nemajetné Italy, tak o soukromý majetek. Ale ne dosti na tom. V televizi jsou opakovaně zveřejňovány rozhovory reportérů s očitými svědky, kteří stojí zoufale na ulici před svým domem, v němž se současně v několika bytech zabarikádovala spousta černých Afričanů nebo Rumunů nebo cikánů.
Ti nájemníci byli v práci nebo nakupovat, vyzvednout děti ze školy atd. V jejich nepřítomnosti, která je těmito azylanty předem přesně vyšpehována, se pak tito azylanti vlámou do bytů a zabarikádují se v nich.
Místní policie už to nezvládá. Azylanti se navíc brání takto: vyhrožují, že se zabijí skokem z okna. To si vláda nepřeje a bojí se toho. Mnoha takto vydíraným občanům zbývá pouze nastěhovat se k příbuzným nebo k přátelům a svého majetku se vzdát.
Tento vývoj je velmi dramatický, a proto právě také v Milánu mnoho azylantů strkají se zaplacenou jízdenkou do vlaků jedoucích do Německa.

Hrozí nám poměry, které dnes ještě neumíme ani vytušit. Tito lidé přišli bez osobních dokladů a bez závazků a nemají co ztratit. Vezmou si, co chtějí, a nikdo už je nezastaví.


54) K čemu se schyluje v Evropě.....

....je skoro každému jasné. Bylo by dobré si přečíst komentář z jiné strany.....
Opět mnohokráte děkuji kocourkumourkovi, který pro naše stránky článek přeložil. Děkuji.....

11. prosinec 2014

"Já, respektive moje někdejší pracoviště, se už nějaký čas domníváme, že u nás v Evropě se k mnohému schyluje, což je ale stále víc zřejmé v posledních měsících a týdnech. Protože se nikdo nesnaží tuto stále výbušnější situaci nějak tlumit, v jistém okamžiku se náboj té situace určitě začne "vybíjet". Musím zdůraznit, že sbíráme fakta, údaje a poznatky, v mnoha případech také výměnou se spřátelenými tajnými službami, analyzujeme to, nehledáme ale řešení ani alternativy. Předkládáme jaksi podklad pro další úvahy a hodnocení. Bylo by také třeba zdůraznit, že Rakouský vojskový zpravodajský úřad (Österreichisches Heeresnachrichtenamt) už kvůli své zeměpisné poloze a kvůli své zkušenosti ze Studené války patří k nejlépe informovaným tajným službám Evropy. Malý, ale velmi účinný. Ten "výboj" začne někde v Evropě, patrně v jednom z těchto tří států: Francie, Itálie nebo Španělsko. A jako plošný požár zachvátí celou Evropu. Také Evropu východní. Dokonce ve Skandinávii už se na to připravují."
Ale co tuto událost rozpoutá?
"Je zde mnoho faktorů, podle toho, který z těch faktorů jaksi bouchne první. Jejich seznam je dlouhý: mimořádně rozsáhlé předlužení (nadměrné zadlužení) států, z něj plynoucí likvidace sociálních vymožeností, svou roli hrají také korupce (prohnilost), nestálost měny euro, skutečnosti odcizená a lidu vzdálená politika v Bruselu, usnesení přijatá proti vůli občanů, jako TIPP nebo CETA, problematiky migrantů a azylantů, pnutí mezi náboženskými vyznáními, především vůči islámu, rasismus, rostoucí nezaměstnanost, politika zlehčování obtíží a prolhanost politiků, extrémně silný vliv koncernů a bank pomocí lobování, nadměrná reglementace, nutkavá posedlost kontrolovat a dozírat a konečně přetržení trpělivosti lidí … a ještě spousta jiného. Jak už jsem zmínil, jsem nyní starobní důchodce a smím si nyní dovolit své vlastní mínění!"
Ale o Rakušanech a Němcích se říká, že na ulici vyjdou, až když už je po všem ;-)
"Na ulici vyjdou, přestože, ve srovnání s jinými státy, dost pozdě. A pravděpodobně taky velmi důrazně. Nechtěl bych být politik!"
Opakovaně se dočítáme, že státy, také Rakousko a Německo, si přehrávají určité scénáře a připravují se na ně. Je to tak?
"Ano, samozřejmě! I v Rakousku se tvoří a přehrávají scénáře. Výkonné složky společně, tedy policie a onen žalostný zbytek Spolkového vojska (Bundesheer), který politika ještě zachovala. Jsme před mohutnými změnami ve všech oblastech a není to teď myšleno duchovně, nýbrž především politicky, ekonomicky, ekologicky, sociálně a společensky. Tak, jak to i ty píšeš na svém blogu, tento systém končí, o tom vůbec není třeba diskutovat. Jen to, jak brutální bude jeho konec, můžeme pouze tušit. Ve skříních je ještě schováno poměrně hodně kostlivců, které je nejprve třeba najít. To znamená, že v nejbližší době toho poměrně hodně vyjde najevo, což tento proces urychlí."
Věříš, že veřejný pořádek se zhroutí?
"Ano, s tím se počítá!"
Co se stane pak?
"To je můj osobní názor. Díky svému duševnímu potenciálu se Evropa opět vypracuje ve vůdčí světadíl. Rusko, pokud nedojde k celosvětové válce, zůstane v podstatě takové, jaké je, a Ukrajina připadne Rusku. Spojené státy americké se pravděpodobně, což předpovídají i jiní kolegové, rozpadnou na dílčí státy a svoje světové prvenství ztratí. Díky revolučním směrům vývoje v oblasti energií také Blízký Východ ztratí svoje postavení vůdčího dodavatele ropy."
Domníváš se, že se najdou alternativy k ropě jako nosiči energie?
"Ty už jsou dnes, vysoce účinné a laciné. Jsou ale ze strany koncernů potlačovány. Zvlášť v Německu a ve Velké Británii už bádání silně pokročilo. Nemyslím tím věci jako studená fúze a volná energie, nýbrž velkými tématy se patrně stanou sluneční energie spojená s lacinou výrobou vodíku pro palivové články. Rovněž výroba ropy slučováním. Ale můžeme doufat i v jiná překvapení."
Co bude s Indií, Čínou a Japonskem?
"Jakkoli lze mnoho procesů v Evropě, v Americe a v Rusku víceméně předvídat, asijský svět pro nás zůstává jaksi skrytý. Čína už je hráčem světového měřítka a také jím ještě delší dobu zůstane.
Indie musí, především v sociálním a společenském ohledu, ještě velmi mnoho dohnat. Co tam se může stát nebo stane, nelze odhadnout. Indie má mohutný potenciál, ale ten se nejprve musí dostat do spořádaných kolejí. Tamní rozdíly jsou enormní. Myslím si, že budou ještě nějaký čas potřebovat. Japonsko má svoje vlastní zákony. Ti sice přistanou na břicho, ale taky se zase rychle vzchopí. Vidět to bylo po Druhé světové válce. Jižní Korea a Taiwan by se po rozpadu USA klidně mohly sblížit s Čínou nebo s Japonskem. Čína má velký problém s rozdíly mezi etnickými skupinami. Tyto problémy je bezpodmínečně nutné vyřešit, jinak by také v Číně mohl vypuknout plošný požár, který očekáváme v Evropě."
A pak si můj nový známý přál už jen ochutnat štýrské jedlé kaštany a (ne příliš sladké) svařené víno štýrské vinné obchodní značky Schilcher. Přijel novou dálkovou autobusovou linkou a klidně si může dát sklenku navíc. Byl z toho pak ještě krásný, šprýmovní večer s mnoha lahůdkami, jež skýtá Štýrsko!


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marian Marian | 13. prosince 2014 v 21:40 | Reagovat

Tak to začíná být pro Evropu hodně hustý. Zná někdo nějakou výchozí situaci? Mělibychom se v diskuzi poradit co s tím dělat.
M

2 ok ok | 13. prosince 2014 v 23:14 | Reagovat

"nýbrž velkými tématy se patrně stanou sluneční energie spojená s lacinou výrobou vodíku pro palivové články." -pán je trochu mimo realitu. Solárkům říkám "technologie ohlodané kosti", neb mi připomíná situaci, kdy páníček hodí čoklovi starou oschlou ohlodanou kost a čokl se na ni hladově vrhá, protože od páníčka prostě nic jinýho nedostane. To je fotovoltaika.

Vodík do článků je další slepá ulička a v podstatě flusnutí lidem do ksichtu. Je kolem tolik nesmyslů a problémů, že je iracionální se tím dál zabývat, ale stejně se tím firmy zabývají, protože se s tím dobře hraje divadýlko, že lepší technologie snad ani není a musíme tak ještě chvilku vydržet u ropy. Dál, vodík se vyrábí z těžených uhlovodíků, takže zisky firem jsou zajištěny tak i tak. Někdo tu výrobu paliva pro auta kontrolovat musí a bude to asi kdo?...

"Čína má velký problém s rozdíly mezi etnickými skupinami. Tyto problémy je bezpodmínečně nutné vyřešit" -Ujguři se vyřeší snadno - krachem USA, který tyhle fandy Mohammeda sponzorují a poštvávají. Ten samý model jako v Čečně, atd.

3 ok ok | 13. prosince 2014 v 23:26 | Reagovat

Ale notak, Itálie je tradiční výrobce hromad palných zbraní. Když si lidi pomůžou sami, pomůžou i cajtům a ti přivřou oči. Hlavně je neobtěžovat a primitivy nějak nenápadně ekologicky zrecyklovat. Chce to podobnou organizaci jako frantíci s fekálama. Tlumiče jdou vyrobit z obyčejných olejových filtrů. Kdo má dojem, že ošklivě neduchovně přeháním, počkejte ještě pár let...

4 sp sp | 14. prosince 2014 v 6:47 | Reagovat

Prdlajs. V Německu žádná občanská válka nehrozí.

Co se týče energií, doopravdy si myslíte, že by USrael dovolil jejich použití pro všechny?

V ČR se také rozjel prima solární byznys.

Jenže poplatky za něj zdražily elektřinu průmerné domácnosti asi o stovku. Tomu říkám pokrok...

5 Henryho Henryho | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 11:23 | Reagovat

„Kyjev zakázal lety na letiště v Záporoží, Dněpropetrovsku a Charkově. Letiště budou uzavřena až do odvolání.
V sobotu 00.00 moskevského času (01.00 MSK) byla uzavřena tři ukrajinská letiště. Státní letecká správa Ukrajiny zakazuje lety ve vzdušném prostoru Charkova, Dněpropetrovska a Záporoží.
Ministr Denis Antonjuk odůvodnil zákaz stručně: „Z bezpečnostních důvodů“.
Řekl, že datum zrušení rozhodnutí není stanoveno, letiště budou uzavřena až do odvolání, uvádí Interfax“.

mě to zapadá tak, že letiště jsou převedena pod vojenský režim......

6 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 17:49 | Reagovat

[4]: Občanská válka bude v Americe na 100%, to je jistý asi tak jako že zejtra vyjde Slunce. V Evropě občanská válka může být a nemusí - to záleží především na lidech - na nás.

7 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 17:51 | Reagovat

[2]: Máš pravdu, tyhle náhražky volný energie jsou fakt k smíchu v porovnání s energií nulovýho bodu. Ale jsou pořád lepší než nic. Navíc, lidem se tahle technologie bude moct dát až v budoucnu, při tomhle stavu světa se obávám, že zůstane ještě chvíli utajená.

8 sp sp | 14. prosince 2014 v 18:02 | Reagovat

[6]:Americká armáda by zasáhla. Dnes mají k dispozici zbrojní mikrovlnné systémy, které člověka usmaží za pár sekund. Několik demonstrací síly a náměstí budou prázdná...

Nepokoje můou být i v Evropě, ve Francii se stává, že si multikulti mládež ráda dělá ohníčky z odstavených aut.
To ale není občanská válka. Ta možná bude na Balkáně v Jugošce, kde si Srbové, Chorvati, prodejci orgánů z UCK začnou vyřizovat účty z 90. let. Tam to skutečně jdekaždý proti každému.

Ale v zemích typu Německo, Francie by to bylo trochu jiné... I tam mají relativně silnou armádu vybavenou mikrovlnnou a plynovou technikou...

9 Negromil Negromil | 14. prosince 2014 v 18:57 | Reagovat

http://zpravy.idnes.cz/tomas-halik-o-prijimani-uprchliku-drf-/domaci.aspx?c=A141214_144827_domaci_cen

10 esterka esterka | 14. prosince 2014 v 19:40 | Reagovat

Uz dlho preteka pohar trpezlivosti a coskoro pretecie uplne. Ked vyjdu do ulic nasr.ne masy ludi, zacne posobit psychologia davu a to si nikto nezela, pretoze dav sa neda ukocirovat a bude to masaker.

11 sp sp | 14. prosince 2014 v 20:49 | Reagovat

[10]:Stačí vypustit uspávací plyn, ideálně s nějakým názvem poetickým názvem typu "Thanaton" a dav bude vyřešený...

Když něco nejde ovládnout, tak to jde zničit...

12 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 15. prosince 2014 v 9:03 | Reagovat

To jsou ti Američani blbí, navedení, nebo oboje?! :-D Vždyť jejich tajný služby bezpochyby vědí, co mají Rusové v záloze... nebo že by ne?

13 esterka esterka | 15. prosince 2014 v 9:39 | Reagovat

[11]: Ved prave to som myslela, konecny masaker pre nahnevanych ludi, ktori pojdu bojovat za svoje ludske prava a v skutocnosti si pojdu tak akurat pre smrt. Inak sa ospravedlnujem za vulgarizmus v prvom prispevku, ale vyjadruje pocity utlacanych slusnych ludi.

14 ok ok | 15. prosince 2014 v 12:19 | Reagovat

Rypošenko na úplně černým pozadí: :-D Asi doprezidentuje, neb nebude potřeba, plán se změnil.

15 Lucy  1000 Lucy 1000 | 15. prosince 2014 v 19:36 | Reagovat

Ponošenko: V beznadějné černotě...symbolika je jasná! Obklopen Obamou.

16 Jana B. Jana B. | 15. prosince 2014 v 22:54 | Reagovat

Dneska jsem jela tramvají od Václaváku směrem k Andělu a kousek ode mne seděl na sedačce otec s dítětem, nebyli to ovšem češi a už od pohledu vypadali na cizince, až to dítě promluvilo tak jsem pochopila, odkud jsou. A naproti nim zrovna seděla jedna seniorka, která četla noviny a na jedné straně byla fotka Vladimira Putina a to dítě když vidělo Putina tak se začalo ošívat. A zvolalo " El comandante Putin " To dítě mělo sotva tak 5 let, a když to slyšel jeho otec tak mu cosi říkal a já jen zaregistrovala slova jako " mundo policia, por temor, ", zjevně nebyli nadšeni z té fotky :-D  
Ale co bylo dálo bylo neuvěřitelné na tramvajové zastávce Zborovská nastoupil asi 15 letý kluk s jednou holkou a postavili se k té seniorce co četla tý noviny, pak si ona ty noviny přeskládala tak, že fotku Putina museli vidět i ti co stáli poblíž a drželi se madel a zrovna jak to ten kluk viděl, tak se otočil k té holce a řekl ji nahlas až jsem to slyšela i já naproti u okna a znělo to " Podívej se na ty noviny, oni s tím šmejdem nadělají kovbojku,...." dál už jsem zřetelně neslyšela co ji říkal díky cinkání tramvaje na auto, které se mu postavilo do cesty a pak jsem slyšela tu seniorku jak už vstává ze sedačky a povídá tomu mládencovi rozčíleně " Hele k vůli vám mladým tady budeme mít totalitu, protože se nezajímáte o politiku a je vám to všechno ukradený a kdybyste se o politiku zajímali, tak bysme se mohli mít lépe "  Ten kluk vůbec na ní nereagoval a to tu seniorku potrápilo a pak ještě jak se sunula ke dveřím začala brblat pod nosem aby to slyšeli i ostatní následující "Je mi stydno, že žiju v zemi, kde komouši oslavují Putina a je mi stydno, že mladí na to serou a nezajímaj se o politiku..... "  

A pak jak jsem dneska ještě chodila po Praze tak u Rudolfína byl proPutinovský stánek ale tam jsem radši nešla, abych se nenaštvala :-x

Ale jinak musím reagovat na reakci toho dítětě na klíně svého otce jak reagoval promptně na tu fotku, myslím si, že děti ví víc než my dospělí a mají napojení na vyšší dimenzi do okamžiku než se jim po 5 roce života začne rozvíjet jejich ego. " El comandante Putin ". :-D  :D

17 Jana B. Jana B. | 15. prosince 2014 v 23:02 | Reagovat

Aby nedošlo k nedorozumění, tak jsem záměrně napsala, že jsem u Rudolfína viděla proPutinovský stánek, protože zjevně ti co tam dělali show Putina zesměšňovali, tak jak to dělají děti z učitelů atd.  Samozřejmě že duch toho stánku byl silně PROTI Putinovský. Ale překvapilo mne, více věcí a opravdu to všechno vede k tomu co jsem poznala v Paralelní Praze, protože oni jsou oproti nám v čase posunuti 50 let dopředu. Proto nemohu s hrůzou tady všechno psát, ale jedno je jisté, starý světový pořádek končí, ručník končí, mýdlo končí, a nastává SMRT - což znamená transformace a pak příjde úsvit a z něho vzejde nový věk lidstva. :-)

18 marcela marcela | 15. prosince 2014 v 23:27 | Reagovat

...videjko na zasmání pěkné...aj,aj já si myslela O_O,že muži hledí do očí :-)

19 ok ok | 16. prosince 2014 v 9:34 | Reagovat

woodman:
Že "Jana B." je troll, bylo poznat hned z prvního příspěvku. Na 90% vím co je to za osobu-borca a na kterým webu působil před tím. Web už je skoro mimo provoz, takže je přesouvají tam, kde to žije. Jsou to vybraní sociopati, kteří jsou na trollení vhodní. Není pro ně problém si vymýšlet hafo těhle příběhů. Jejich úkolem je blábolama mimo téma a provokacema, weby a diskuse ZAHNOJIT tak, že tam lidi otráveně přestanou chodit. Tak se web poškozuje. Sám dělám moderátora jinde, kde tyhle poťápance okamžitě bez milosti vyhazuji a je svatý klid. Doporučuji dělat to samý.

20 sv. sv. | 16. prosince 2014 v 10:57 | Reagovat

59/
jj Ponoženko vypadá jak kmotr z Mafie, uplně mi to připomnělo ten obrázek z ty pc hry. Ale v jeho připadě to asi nebude jen hra..

21 sv. sv. | 16. prosince 2014 v 10:58 | Reagovat

[19]: souhlas, nick Jana B. tu vesele mele hov*a.

22 Jan Jan | 16. prosince 2014 v 11:01 | Reagovat

65)...mhli by jste napsat kdo jako je ten cardinál?a proč ho všichni poslouchají?jako co on umí,že ovladá realitu všem,jeden člověk?-pardon,jestli je to člověk,ale asi né...
Děkuji

23 mariankosnac mariankosnac | 16. prosince 2014 v 11:40 | Reagovat

[22]: žeby kardinál Judas, neni to človek, vraj má niečo spoločné so 6-timi čiernymi padlými anielmi. ??? Moc sa o tom písať nemôže, sú to dosť tajné veci asi o tom nikde nič nenájdete. ;-)

24 sp sp | 16. prosince 2014 v 12:30 | Reagovat

[23]:Tím se nemusíte trápit. Franta už je totiž poslední papež a troufnu si říct, že během 5ti let bude Vatikán v troskách, aspoň nějaká dobrá zpráva v současné mizérii.

25 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 16. prosince 2014 v 13:01 | Reagovat

[24]: Přesně tak, jeho dny jsou sečteny tak jako tak, on i ti slavní padlí andělé se chtě nechtě musí podřídit dlouhodobějším cyklům, které se v naší době lámou a které SKUTEČNĚ určují vývoj (nejen) na Zemi. Oni jsou jen pěšáci, kteří využili jedno z mnoha temnějších období na planetě, nic víc. Proto už dneska můžete s klidem jeho jméno sprejovat všude po ulicích, řvát ho z oken nebo ho  rozebírat na blozích - nobody cares, jak by řekli amíci.

A můj skromný odhad je následující:
K žádné třetí světové teď nedojde, maximálně budou postupně odumírat chapadla tohohle shnilýho systému a začne se transformovat na vyspělejší (a snad i přátelštější a míň vychcanou) verzi. Skutečná válka všech proti všem, kterou skončí jedna epocha dějin lidstva, nastane až za poměrně dlouhou dobu. Máme před sebou ještě dvě epochy po 2160 letech, a ta velká válka přijde až po nich. Tolik z těch kratších cyklů...

26 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 16. prosince 2014 v 13:05 | Reagovat

[22]: Ti lidi ovládají a tvoří realitu sami, ale mají ve vědomí a nevědomí vložené programy - obrazy, a tak vzniká dojem "řízení shora".

27 lenka f lenka f | E-mail | 16. prosince 2014 v 18:27 | Reagovat

[19]:
Musím dát za pravdu. Zvláště po přečtení jejích nebo jeho posledních dvou komentářů už mám taky jasno. Jsou to neskutečné bláboly.

28 Martina Martina | E-mail | 16. prosince 2014 v 22:01 | Reagovat

71) ... anebo byl výzkum věřejného mínění v USA vhodně upraven (nebo prefabrikován), jak bývá zvykem i u nás:
http://aeronet.cz/news/jak-funguji-ceske-medialni-agentury-pro-pruzkum-verejneho-mineni-exkluzivni-vypoved-zamestnance-o-praktikach-spin-doctoringu-planovani-vysledku-pruzkumu-prefabrikace-volebnich-preferenci-ovlivnov/

29 aaa aaa | 16. prosince 2014 v 23:26 | Reagovat

v našich správach sa objavilo info, že ruskí oligarchovia prišli o miliardy

http://www.topky.sk/gl/267373/1474067/Nocna-mora--Rusi-stoja-v-sorach-na-eura--Oligarchovia-prisli-o-miliardy--prva-obet-padu-rubla-

keď som si pozrela celú tabuľku, tak som zistila, že nie len ruskí...

http://www.bloomberg.com/billionaires/2014-12-15/cya

hm...

30 sp sp | 17. prosince 2014 v 7:43 | Reagovat

75) totální hovadina. Francouzi Rusům nechtějí vydat již zaplacenou loď a jejich prezident bude asi varovat Putina.
Kam vy na to chodíte.

77) Budou mít akorát chaos jako před rokem 2000, kdy tam došlo k bankrotu. Rusko kromě surovin a zbraní nemá nic  na vývoz.

31 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 17. prosince 2014 v 11:48 | Reagovat

[30]: Vidíš to až moc jednoduše. Francouzi nerovná se francouzský prezident. Navíš, jakým tlakům je vystaven a co je v pozadí Mistralů. Navíc, on tu návštěvu neplánoval, ale "zničehonic" dal pokyn přistát v Moskvě, s tím nikdo dopředu nepočítal. Víš, i takový člověk jako prezident může mít svoji hlavu a dělat "neuvážené" a "neoficiální" kroky.

32 sp sp | 17. prosince 2014 v 16:51 | Reagovat

[31]: Kdyby měl svou hlavu, tak by jim to lodě dal. Třeba by zakázal výstavbu dalších, ale to, co je zaplacené by prostě vydal. Už jen ze slušnosti.

To, co se teĎ děje umělé vyvolaná panika kvůli tomu, že se USA spolu se Saudy dohodly a srazili cenu ropy až na dno.
Jenže i tyto státy potřebují peníze z ropy, takže za pár měsíců se ceny vrátí zpět a Rusko zase začne bohatnout.

Jen jde o to, jestli náhodou někomu neujedou nervy....

33 ok ok | 17. prosince 2014 v 20:43 | Reagovat

Pedagog, konzultant a analytik Jan Campbell se zcela upřímně zasmál nad množícími se zprávami o blížícím se krachu Ruské federace. Výkyvy rublu jsou podle něj vyvolávány uměle, a to americkou kolonou působící na měnové burze v Moskvě. Devalvací rublu se prý totiž Američané snaží zabránit krachu vlastní měny.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Analytik-se-podival-na-krizi-v-Rusku-Je-to-pry-uplne-uplne-jinak-350506

34 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 18. prosince 2014 v 0:26 | Reagovat

[32]: Opět - vidíš to příliš jednoduše a bez souvislostí. Co třeba si uvědomit, že vydání Mistralů a další podobné kroky NEJSOU v jeho moci, ale řídí je skupiny oligarchů a zasvěcenců, kterým on sám podléhá?

Jeho návštěva Putina byl naprosti tomu čin, který měl plně v moci, protože oni mu nemohli v té spontánní návštěvě Moskvy zabránit.

Chápeme?

Nepiš prvoplánově, že je něco hovadina, bez aspoň mírného podložení nějakýma skutečnostma, vypadá to pak dost úsměvně a spíš jako trolling než smysluplný komentář.

35 sp sp | 18. prosince 2014 v 6:24 | Reagovat

[34]:Spíše si toho francouzského tajtrlíka moc idealizuješ. Tihleti papalýši nedělají nic spontánně a už vůbec ne proto,že by chtěli někomu jinému pomoci.

36 BE BE | 18. prosince 2014 v 9:43 | Reagovat

.. chapadla ide odtínať aj Čečenský prezident, berie si spontánne dovolenku a ide na pomoc Novorosijským. :-P

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.