4) Marného okénko prosinec 2014

9. prosince 2014 v 8:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno sobota13.12.2014

54) K čemu se schyluje v Evropě.....

....si můžete přečíst v novém okénku prosinec 2014.....


53) Něco pěkného na.....

....zahájení dnešního dne na okénku strašidýlka marného.....

tm dodává: skryli Vám zde Vážení čitatelé marného okénka také dost symboliky. Už jenom název cesta cesta.....

52) Další zajímavý rozhovor.....

....V.V.Pjakina ze dne 05.12.2014 Bylo by dobré si ho vyslechnout. Je s českými titulky.

51) Bylo by dobré tohle varování brát.....

....na zřetel, může se sice o pár dní či týdnů posunout, ale určitě přijde.....
Děkuji tímto kocourku mourkovi za překlad....


Čas k poslední přípravě na zhroucení

Času už mnoho nezbývá


Autor: Walter K. Eichelburg
Datum: 11. prosinec 2014

Nadcházející zhroucení bude ještě mnohem brutálnější, než se dosud předpokládalo. Po teroru přijde zhroucení bank a států popsatelné jen pomocí superlativů. Je třeba se vytratit z měst, protože tam budou vládnout extrémní hladomory a mimořádně vysoká zločinnost. Nyní je také třeba objasnit věci sousedům, aby se i oni sami mohli připravit.

Zhroucení přijde brzy
Rád přiznávám, že jsem opět dostal brífink od svých informačních zdrojů mezi elitami. Datum zhroucení opět nebylo uvedeno, ale bylo něco naznačeno. Mělo by k tomu dojít patrně kolem Vánoc roku 2014. Tito lidé samozřejmě čtou taky tady (na internetové stránce pana Eichelburga, pozn. překl.) a říkají, že to bude ještě mnohem brutálnější, než jak to popisuji na stránce www.hartgeld.com a ve svých článcích. Je prý třeba se modlit, aby dotyčný touto depresí dokázal projít. Jak to má pokračovat po zhroucení, jsem popsal v článku: "Nach dem Crash (Po krachu)".
Varování před terorem
Také moje zdroje informací varovaly před islámským terorem v době Vánoc. Podle nich je třeba se nyní vyhnout větším shromážděním lidí a zvlášť vánočním trhům.
Taková varování byla i v některých hromadných sdělovacích prostředcích. Podle nich mají přijít například atentáty pomocí výbušnin, uřezávání hlav, vybuchující letadla atd. Dnes bylo oznámeno, že islamisté prý mají někde v Evropě radioaktivní materiál pro špinavou jadernou nálož. Toto varování také ještě platí: "Ex-US-Vize: "Der nächste Terroranschlag auf die USA wird viel tödlicher als 9/11" (Bývalý viceprezident USA: příští teroristický útok bude mnohem smrtivější, než bylo 11. září 2001)". Před nějakým časem přišly informace, podle nichž si přívrženci hnutí ISIS chtěli obstarat atomové pumy.
Pákistánská atomová puma na palubě letadla někdejšího zmizelého letu MH370 vybuchnuvší nad Wall Street by byla pochopitelným důvodem toho, že peněžní systém se musel zhroutit. Ideálním okamžikem pro tento vrchol teroristických útoků by nyní byl velký svátek křesťanů - Vánoce, tedy 24. nebo 25. prosinec. Z hlediska psychologie davu by to maximálně vystupňovalo nenávist křesťanů vůči islámu. Už to není daleko. Asi dostaneme zlý vánoční dárek.

Poslední přípravy před zhroucením
Tyto informace z brífinku budu postupně vkládat do svých komentářů a článků. V tomto článku se uvádí, jak se čtenáři ještě mohou připravit. Protože deprese po tomto zhroucení bude extrémně brutální.
Pryč z velkoměst
Celý systém logistiky řetězců supermarketů se kvůli nemožnosti poukazovat peníze mezi bankami a kvůli neexistenci úvěru zhroutí. Ve městech proto nebudou potraviny, nebo jen za zlato nebo za stříbro. Také kvůli výbuchu zločinnosti by každý bezpodmínečně měl mít nějaké místo na venkově, kam může utéct. Toto opevněné útočiště (Fluchtburg) by samozřejmě mělo mít také vlastní zdroj elektřiny a na čerpadlech nezávislý zdroj vody, protože výpadky elektřiny zaručeně budou.
Pro nácvik je třeba už nyní začít omezovat svoji spotřebu. Také zbraně na obranu by měly být k dispozici - to je ale můj názor.
Masy lidí se pak octnou v naprosté nicotě. Platy a sociální dávky už nebude možné vyplácet - kvůli zavřeným bankám. Veškerý papírový majetek (a nemovitosti) bude pryč. Jediným měřítkem pak budou zlato a stříbro, všechno ostatní bude téměř bezcenné.
Světové hospodářství se zhroutí. Také Čína a Japonsko.
Informovat sousedy
To je důvod, proč píšu tento článek. Jsme vyzváni, abychom sousedům tam, kde chceme tuto depresi přečkat, objasnili, co přijde, aby oni mohli udělat svoje poslední přípravy. Vezměte si k tomu moje články z poslední doby:
- nakupovat zlato a stříbro, dokud to ještě jde,
- udělat si zásoby potravin,
- obstarat si na vnějšku nezávislý zdroj elektřiny, obstarat si zbraně, zabezpečit dům/byt.
Je třeba se spojit a spolupracovat kvůli obstarávání potravin a kvůli bezpečnosti (například vytvořit strážní služby).
Bezpodmínečně je třeba upozornit na to, že státy a banky zkrachují a platy pravděpodobně nebudou. Všechny podpory a sociální dávky také odpadnou a nikdy se už nevrátí. K tomu patří také důchody a penze.
Já sám jsem to udělal takhle: soused mého útočiště byl pozván na návštěvu a já jsem mu řekl, co přijde a dal jsem mu přečíst svoje články. Nejdřív tomu nechtěl věřit. Pak jsem mu v rubrice Rakousko na stránce www.hartgeld.com ukázal videofilm se zádušní Mší svatou za Otu von Habsburg. Během Hymny císaře kamera švenkuje z politiků přes rakev na Habsburky. Ukázal jsem na Fischera a Faymanna (přední politici Rakouska, pozn. překladatele) a řekl jsem, že ti za trest přijdou do trestního tábora. Když se kamera zastavila u Karla von Habsburg, řekl jsem, že on bude náš nový císař. Já si pak nechám vrátit titul barona a řekl jsem, že kdo se vláme do mého útočiště, přijde do koncentráku taky. Nakonec jsem mu řekl, že si má co nejrychleji obstarat zlato a stříbro a zásoby potravin. Že strážní službu atd. budu platit stříbrem.
To probudí pud poslouchat vrchnost. Vždyť kdo by si to chtěl rozházet s novou vrchností, zvlášť když by na ní měl být v budoucnosti závislý. A ten, kdo byl předem informován, bude pak opravdu vděčný.

Až přijdou peníze ze stříbra
Patrně zhruba dva až tři měsíce po zhroucení posadí na trůn ty nové samovládce. Celý německy mluvící prostor se má stát novou Říší Habsburgů.
Pak také zase otevřou banky, které postupně vydají nové zlaté a stříbrné peníze.
Zlaté peníze jsou pro horní vrstvu. Stříbrné peníze jsou pro masy. Už nebudou vydány žádné papírové peníze. Jméno té nové měny nebylo řečeno, asi to bude "Krone (Koruna)" a na ní císař. Dnešní systém poukazování peněz se také vrátí. Také debitní karty, jako jsou karty do bankomatů, prý opět budou, ale bez možnosti kontokorentu. Úvěry nejprve nebudou žádné. Mezinárodně se mezi národy bude platit zlatem.
Bude odstraněn jakýkoli byrokratismus v bankovnictví a státu. Po obnovení veřejného pořádku chtějí opět zajistit hospodářský růst. Příživnictví už nebude financováno. To pak mají být ty "časy zlata a míru".
Ti noví monarchové získají souhlas svého lidu tím, že: - obnoví veřejnou bezpečnost - vydají opět peníze s vnitřní hodnotou - postarají se o hospodářský růst.
Lze očekávat, že někteří sedláci a taky kupčíci, kteří si troufnou s potravinami do měst, v téhle depresi pěkně zbohatnou. Problémem nebude nedostatek zásob, ale to, že se dnešní řetězce logistiky zhroutí.
Na závěr malý bonmot: strach politiků z lidu prý bude tak velký, že ještě rádi půjdou do vězení. Tam by pak mohlo být i něco k snědku.

50) Evropská Únie "zkůšá" na obyvatelích.....

....Španělská nové represivní metody, které byly odsouhlaseny v parlamentu přes silné protesty samotné JUSTICE, POLITIKŮ, A OBYVATEL. Loutkový režim španělské vlády vydal zákony, kdy se bude krutě trestat vyhlašování, vyvolávání, účastnění se na demonstracích a dávání na internet až do pokuty 600.000 EURO. Odsouhlasený paragraf má velice trefný název, (tm dodává: ale přesně o 180 stupňů otočený proti lidem a na ochranu dementů ve vládě) ZÁKON PRO BEZPEČNOST OBČANŮ!!!!!
V zákoně je také ustanoveno, přísný zákaz fotografování policistů. Takto jsou veškeří občané okamžitě dáni na milost a nemilost veškerých represivních složek, policistů a armády. (tm dodává: Že by měla taky být barevná revoluce ve Španělsku?????)


tm dodává: Jestli se jim podaří úspěšně uplatňovat tento zákon na obyvatelích Španělska, bude potom zákonem v celém kriminálu EU.

49) Lidstvo zašlo až na samou.....

....hranici perverznosti a zvrácenosti. Podívejte se, jak a na čem testují léky a preparáty na kosmetiku!!!!!

48) Itálie se nachází před referendem.....

....vystoupení z eurozóny. Když se vše bude odehrávat podle Bepe Grillo, má zájem vystoupit co nejdříve. 13.12.2014 budou podpisy probrány v parlamentu a ten schválí, jestli bude v prosinci 2015 referendum.
Politici a jiné orgány EU mají tedy dosti času nastartovat oblbovací mechanismus pro obyčejné lidi, aby zabránili výstupu Itálie z EU.47) Další velký britský top investor.....

....Scot Young "náhodou" vypadl z okna jeho penthousu v Londýně a na místě byl "mrtev" správně řečeno, odešel do jiné dimenze. Byl taky poradcem největších ruských oligarchů. Minulý rok se rozešel ze svou ženou. Úmrtnost bankéřů tak dále pokračuje a je to 52 bankéř od minulého roku.

46) Další nůž do zad lidstva je.....

....v plném proudu a v přípravě. Tentokráte se jedná o zrušení peněz (bankovek). Budete mít jenom peníze virtuální, budou uloženy v bance a ihned zdaněny zločinci, kteří celý akt připravují. Někteří lidé zdánlivě vyhovující krok elity vítají, nevědí, že dávají hlavu do poslední oprátky a léčky, která je na ně připravena. Z tohoto důvodu v Rakousku už několik let fungují obce, které bártrovým obchodem, rozuměj výměnným způsobem, obchodují. Příprava se koná ke konci roku 2016, kdy veškeré peníze budou zrušeny a nastoleny digitální karty s čipem či s čipem pod kůží. Každý občan EU bude muset založit konto, přes které bude vydírán a usurpován. Důsledky tohoto činu si nikdo zatím neumí představit. Brzy bude pozdě.....

45) Vracíme se v určitých směrech.....

....zpět do doby kamené. tm: no spíše tam už dávno jsme. Co se vlastně děje s morálkou lidstva, když někteří politici SSA souhlasí s mučením a "sexuaálními" "výslechovými" praktikami páchaných na lidech. Jediný politik, který se postavil za dodržování určitých lidských kodeků je David Cameron. Odsoudil mučení americkými zvláštními službami. Cameron varoval USA před rizikem ztráty "morální autority".
tm dodává: Jak může někdo ještě jednou něco ztratit, když SSA svůj obličej i se svojí morální autoritou dávno ztratila?????EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

44) Boj o Česko začal.....

jak je možné, že se cizí diplomaté vměšují do české politiky. Rád bych věděl, jestli český velvyslanec v SSA by mohl přikazovat a rozkazovat parlamentu za oceánem, koho mají kde dosadit a jakým směrem se mají ubírat. Bylo by dobré si pečlivě přečíst článek z Protiproudu, níže uvedený. Podobný scénář se začíná odehrávat i na Slovensku.

43) Madamme MERKELOVÉ narostl hodně vysoko.....

....hřebínek a začíná mluvit s prezidentem Vladimírem Putinem jako se svým podřízeným, ba ještě hůře, jako s nějakým "bezdomovcem". Její vyjádření jsou dosti nevhodná a sprostá vůči nejvyššímu ruskému představiteli a nejmocnějšímu muži světa. "Putin zničí všechno" řekla. Zapomněla, že hovoří právě sama o sobě. V televizním pořadu neodpovídala na otázky reportérů. No vlastně odpovídala, následujícím způsobem:
Při dotazu reportéra:
Paní šly zde dvě děti?
Prvně musím poorat půdu a potom povláčet.
Paní neptal jsem se Vás na půdu, ale jestli zde prošly nějaké děti?
Potom musím půdu pohnojit a zasét semínka.
Babo, nechci nic vědět o půdě, hnojení a semínkách, chci vědět jestli zde šly nějaké děti??
Potom musím pole zalít, aby mělo dostatek vláhy a semínka mohla vzklíčit.....

Zhruba tímto způsobem odpovídala na otázky reportérů v jednom televizním pořadu při dotazech na Rusko a Ukrajinu. Nic se od ní nedozvěděli. Je vynikajícím nohsledem amerických poruřníků a nejlepší guvernérkou SSA, jak jsem před několika dny psal.
Je naprosto frustrovaná z Ruska a jejího prezidenta. Údajně ji mnoho slíbil a nic nedodržel. Madamme si neuvědomuje, že mu nesahá ani ke kotníkům ve všech směrech.


Zde máte možnost si přečíst celý článek s překladačem.....


42) Více symboliky a nápovědy pro lidstvo zde nemohli dáti.....

....jak neustále tvrdím, jeden obrázek řekne více než milión slov. V níže uvedeném filmu máte mnoho obrázků.
Morgelony a nyní "zdravá nanotechnologie" převedená na nonoboty či nanoroboty, která údajně vyléčí všechny a všechno, je zde taky ukázána. Z lidí se stanou roboti.....

41) Majdan po slovenském způsobu.....

....chtějí samozřejmě SSA rozpoutat po Evropě co nejvíce nepokojů, které by samozřejmě končilo 4 světovou válkou.

tm dodává: Podobnosti s pražskými a maďarskými demonstracemi jsou čistě náhodné. Potřebují do všech parlamentů těchto zemí nasadit americké (nohsledy) rozuměj politiky a zotročit nás 1000%. No tak to se máme na co těšit. Hloupí lidé jdou demonstrovat a ještě si berou kartičky. Ano neumějí už myslet a kiombinovat.....

Majdan na slovenský spôsob

Na stredu 10.12.2014 (bratislavské Námestie SNP) je časťou opozície organizovaný protest označovaný ako "protikorupčný". Celá záležitosť vyznieva pomerne komicky a to nie len preto, že pravdolásková opozícia, ktorá bola kedysi pri moci, rovnakým spôsobom - ak nie brutálnejším - pľundrovala našu krajinu, ale vyznieva komicky hlavne z pohľadu kreovania demokratických zložiek našej krajiny - parlamentu a prezidenta.
Žijeme v časoch, kedy sa pravda stala obchodným artiklom - tovarom, kde v princípe platí, že kto má viac peňazí, ten má väčšiu pravdu. Tak nejako fungujú i voľby vo všetkých takzvaných demokratických krajinách, po roku 1989 i v našej. Kto má ambície vstúpiť do politiky a hoc má i tie najčestnejšie úmysly, musí mať peniaze, veľa peňazí. Ak ich nemá, tak si ich musí požičať. A o sponzorov určite nie je núdza. Po víťazných voľbách však všetky požičané peniaze treba vrátiť, formy a mechanizmy sú známe, vo všeobecnosti (ľudovo) sa tomu hovorí tunelovanie krajiny.
My, obyčajní občania, si takto voľbami spôsobujeme, alebo vynucujeme naše okrádanie, pretože vo voľbách nezvíťazia tí, čo majú najčistejšie a najúprimnejšie úmysly, ale tí ktorých počuť najviac, tí ktorí sa nám smejú z nekonečného počtu bilbordov a reklám, tí ktorí sa dokážu prezentovať, tí ktorí majú k dispozícii veľké množstvo peňazí a v princípe logiky demokracie - tí ktorí majú "pravdu". V tomto bode prechádza spomínaná komickosť do tragédie. Nuž a kto nastavil takýto systém demokratických volieb? Všetky demokratické vlády od povestného roku 1989, vrátane najčerstvejších spravodlivých.
Púť najspravodlivejšieho spomedzi spravodlivých, demokratický vzostup súčasného prezidenta našej krajiny, sa mierne vymyká zo štandardnej šablóny. Ten na rozdiel od ostatných potentátov si "zarobil" peniaze vlastnými rukami, požičiavaním peňazí za vysoký úrok. V hnusnej opovrhnutia hodnej socialistickej spoločnosti by sa tomuto hovorilo úžera a on by bol príživník, v našej demokratickej dobe je filantrop, čo je vnímané ako čosi pozitívne - veď sa venuje dobročinnej činnosti. Taký malý slovenský George Soros. Tento filantrop, sťaby predĺžená ruka cudzích tajných služieb, cíti veľkú potrebu zriadiť na Slovensku americkú vojenskú základňu. Biľak, ktorý pozval vojská Varšavskej zmluvy (v roku 1969 nás boli zachraňovať nielen Rusi) je hnusný a odsúdeniahodný, kvôli čomu stál dokonca i pred súdom. Súčasný prezident, náš Dobrý anjel, sa pred súd nedostal, ba dokonca nik o tom ani len neuvažuje.


40) Amerického velvyslance potěšily masové protesty.....

....na Slovensku. S největší pravděpodobností chtějí taky zde udělat barevnou revoluci jako na Ukrajině.


Amerického veľvyslanca potešili masové protesty na Slovensku: Dozrel čas na rozhodujúce kroky!


"Oceňujeme tiež nedávne reformy slovenskej vlády, vrátane prijatia nového zákona na ochranu oznamovateľov korupcie. Táto nová právna úprava je však len časťou riešenia. Skorumpovaní úradníci musia byť braní na zodpovednosť," zdôraznil.
"Pokiaľ takýmto jednotlivcom ponecháme voľné pole pôsobnosti, korupcia bude pretrvávať a podkopávať dôveru verejnosti k vláde a jej inštitúciám," dodal Sedgwick.
"Je jasné, že ľudia na Slovensku majú už dosť korupcie a od svojich politických lídrov očakávajú viac. Dúfame, že politickí lídri budú brať túto nespokojnosť vážne a budú sa snažiť budovať transparentnejšie, zodpovednejšie inštitúcie, ústretové k potrebám svojich občanov," dodal s tým, že dozrel čas na rozhodnejšie kroky.
"Oslabuje schopnosť vlád chrániť pred porušovaním ľudských práv, organizovaným zločinom a terorizmom a ohrozuje dokonca stabilitu celých regiónov," dodal veľvyslanec.
Poslanci hnutia NOVA chcú pomôcť ukrajinským demonštrantom.
Opoziční poslanci Daniel Lipšic, Jozef Kollár a Juraj Droba z Novy tento týždeň osobne podporili ukrajinských demonštrantov, ktorí už mesiace protestujú proti režimu prezidenta Viktora Janukovyča.
Demonštranti zajtra potiahnu na parlament
Lídrom strán OĽaNO, SaS, NOVA a Občania sa neoficiálne začalo hovoriť mladé pušky.
"Mladé pušky" pôjdu do ulíc aj po sviatkoch.
Amerického veľvyslanca potešili masové protesty na Slovensku: Dozrel čas na rozhodujúce kroky!

39) Že by někteří evropští politici.....

....začali mít svědomí a varují se navzájem mezi sebou o možném nebezpečí ze strany SSA?????
Nebo vědí, že se jedná také o jejich životy a životy blízkých popřípadě celého národa????

Francie v obavách varuje Rusko před falešným americkým "spektakulárním teroristickým činem"


38) Jak fungují české mediální agentury?????

....pro průzkum veřejného mínění? Exkluzivní výpověď zaměstnance o praktikách, spin doctoringu, plánování výsledků průzkumu, prefabrikace volebních preferencí, ovlivňování nerozhodnutých voličů, opakování průzkumu, pokud výsledek nedopadl podle představ a další machinace!

Redakce AE News přináší exkluzivní rozhovor s vrcholovým manažerem renomované agentury pro průzkum veřejného mínění v Česku. Exkluzivní rozhovor, šokující svědectví, bez cenzury a natvrdo. Jelikož je osoba u této agentury stále zaměstnána, upravili jsme rozhovor takovým způsobem, aby byla zaručena bezpečnost a anonymita tohto whistleblowera, jehož výpověď nemá v historii české žurnalisitky obdoby. Svědectví je natolik závažné, že jsme velice vděčni za to, že můžeme tyto informace publikovat exkluzivně právě u nás.

Popravdě, pro nás jsou informace z rozhovoru známými fakty, ovšem je to poprvé, kdy někdo vystoupil se svědectvím přímo zpoza informační barikády těchto agentur. Redakce si ověřila tuto osobu, i skutečnost, že opravdu u agentury působí. Jméno osoby jsme na její žádost v textu změnili. Po poradě s našim právníkem jsme se rozhodli neuveřejnit jméno agentury, kvůli zachování korektního rozměru článku, neboť kontaktováním agentury s žádostí o vyjádření se k informacím bychom informátora vystavili riziku odhalení ze strany jeho zaměstnavatele. Nemáme možnost tedy ověřit validitu jednotlivých informací a událostí, poskytujeme zde pouze publikační prostor lidem, kteří chtějí přinést svá svědectví. Cílem článku není obvinění konkrétní agentury z něčeho nekalého, ale jde nám o svědecký pohled na podivné praktiky v českých mediálních agenturách. Finální verze a redakční úpravy článku byly odsouhlaseny po vzájemné dohodě.

37) A je ticho po pěšině.....

....samozřejmě že tajná data o možnostech každého člověka se nesmí dle jejich doktríny zatím nikdo dozvědět. Teprve v moment, který uznají "oni" za vhodný.

Létající muž z Macclesfieldu a pád do "jezírka ticha": Záhada, kterou nikdo nevyšetřuje. Otázka stejného druhu, jako zda opravdu byli Američané na MěsíciErika Hájková se zamýšlí nad obecnými souvislostmi jedné z mnoha "fantastických" událostí, které, ač bezpečně svědecky doložené, rychle zmizí z veřejného prostoru
Britským mainstreamovým tiskem proběhla před několika dny pozoruhodná zpráva - aby vzápětí ze zdánlivě nepochopitelných důvodů naprosto zapadla.
Superman?
V pátek 13. října dva piloti dopravního Airbusu, který právě klesal na přistání na letišti v Manchesteru, spatřili člověka. Na tom by snad nebylo nic tak zvláštního, kdyby nebylo jedné drobnosti: dotyčný proletěl kolem letadla. Venku. Jak se mu létání povedlo, přitom nebylo zřejmé, neměl ani padák, ani žádný druh "křídel" či "létacího obleku" či trysek, jaké rádi používají různí milovníci adrenalinových sportů. Prostě - jen tak si letěl.

Britský deník Daily Mail situaci popsal takto:
Piloti dopravního speciálu s turisty na palubě byli překvapením bez sebe, když kolem jejich stroje, v tu chvíli letícího ve výšce zhruba tisíc metrů nad zemí, prosvištěl létající muž.
Neznámý proletěl zhruba ve stometrové vzdálenosti od kokpitu. Ani jeden z pilotů netuší, jak se mohl dotyčný pohybovat vzduchem, protože nebylo vidět nic, co by jej ve výšce tisíce metrů mohlo udržet. Kromě toho nebyl vidět ani na radaru a podle hlášení letového provozu se v dané oblasti v té chvíli nepohybovaly paraglidy, padáky či balóny.
Muž se objevil - bůhví odkud - právě když stroj přelétal městečko Macclesfield během přípravy k přistání na letišti v Manchesteru, a byl proto okamžitě překřtěn na "Supermana z Macclesfieldu".
Expert: "Dokonalá a naprostá záhada"
Airprox Board (úřad pověřený dohledem nad bezpečností letového provozu v Británii, pozn. red.), jehož posláním je mimo jiné i vyšetřování vzdušných incidentů, jež mohou vést k letecké katastrofě, vysvětluje ve své zprávě:
"Posádka objekt spatřila, když byl vzdálen několik metrů od letadla, a to zhruba na jedenácti hodinách a šedesát až devadesát metrů nad úrovní stroje. Prolétl kolem letadla zhruba ve vzdálenosti sto až dvě stě metrů. Posádka jej viděla jen chvíli, nebyl čas provést úhybný manévr, a chovali se tudíž, jako by šlo o parašutistu, kterým si nejprve mysleli, že dotyčný je. Ani jeden z pilotů však, jak zjistili, neviděl nad dotyčným padák.
Oficiální úřední zpráva dále uvádí, že incident z pátku 13. října je "nešťastný" a "frustrující", protože "není žádná možnost ověřit, co piloti ohlásili". Pak zpráva uzavírá klasickou formulací, která má nad nevysvětlitelnou, svědecky doloženou událostí, udělat známou zpochybňující tečku: "Piloti si nejsou dokonale jistí, že nešlo o balón ve tvaru člověka".
Významný letecký expert Chris Yates nicméně tvrdí, že jde o "dokonalou a naprostou záhadu".
Hra na apríl
Kdyby byl duben, šlo by podobnou zprávu dobře pochopit. Stejně jako reakci světového (i našeho) mediálního prostoru. Ta byla totiž - nulová.
Jenže není. Ten duben. Ale není ani skandál:
Žádní experti vyšetřující incident v dějinách světové aviatiky nevídaný. Žádné vědecké spekulace. Pokud tedy pomineme povinný závěr vyšetřovací zprávy, která v zoufalém pokusu zachránit ohlodané zbytky posvátného telete (mainstreamového) "světového vědeckého názoru" konstatuje, že si piloti "nemohou být absolutně jisti", zda nešlo o "balón ve tvaru člověka".
Je to právě ono ticho, které je vzrušující a "typické". Dokonce natolik, že je vlastně jedno, zda šlo v tomto případě o pozoruhodně systematizovanou halucinaci, anděla, démona, Supermana, vojenský prototyp lidského létání silou mysli nebo tibetského lámu.
Jak to, že už nemáme zprávy odborníků, kteří rozebírají, jak takové balóny vypadají, kdo je vyrábí a jak jsou poháněny? Či psychiatrů, vysvětlujících, že jde o běžnou halucinaci, způsobenou příliš dlouhou šichtou na palubě nízkorozpočtové linky s otravným kolegou, tlustými turisty a ošklivými letuškami?
Obvyklý model: nevysvětlitelné neexistuje
Důvod je jednoduchý: zpráva je z kategorie těch, které se mainstream nepokouší raději už ani skandalizovat. I to by totiž mohlo přitáhnout k "nevysvětlitelné" věci nevítanou pozornost. A nic nevysvětlitelného přece kolem nás není. A pokud - jde o konspirační teorie, nad kterými vážný člověk mávne rukou. V tomto smyslu mají události jako ta u Macclesfieldu obecnou platnost.
Podobnou "publicitu" obdržely například "televizní záběry z měsíčního povrchu", ve kterých pustou "pouští" za okénkem, na niž právě přistálo Apollo 11 - údajně první lidská loď na nezemském kosmickém tělese - projde jakási postava. Bez skafandru.
Samozřejmě o Měsíci a lidské cestě na něj bylo napsáno podstatně více a máme i více fotografií (třeba osvětlovacího tělesa, odrážejícího se v astronautově přilbě). Nejpravděpodobnější vysvětlení "chlápka na Měsíci" (a dalších) neobsahuje žádné zázračné "Měsíčňany", je podstatně prozaičtější. Je zkrátka jedním z až překvapivě velkého množství důkazů, které ukazují k závěru, že na Měsíci ve skutečnosti nebyli ani američtí astronauti, ani onen osvětlovač, či který to nešťastník zapomněl, že si nemá krátit cestu na cigaretovou pauzu za okénkem kosmické lodi, jež má údajně být stovky tisíc kilometrů daleko od Země. I když vlastně tenkrát možná směli osvětlovači (a všichni ostatní) v práci kouřit.
Dnes by se to už asi nepovedlo. Obojí. Mezitím se totiž vynořily nejen vědecké teorie (a mírně nechtěná prohlášení NASA), která podporují názor, že chudáci astronauti cestu na Měsíc zkrátka nepodnikli (mj. proto, že by je podle vyjádření některých vědců zabila radiace), ale i teorie (pardon, fakta) z druhé strany, "vysvětlující" silou oficiální "vědecké autority", že kouření škodí zdraví, zatímco taková chemoterapie je báječný vynález moderní vědy. Holt, pokrok nezastavíš!


Jsou i jiná řešení
Pokud jde o Měsíc - a další záhady z podobného soudku, počínaje zavražděním chudáka "katolického prezidenta" J.F.K. a konče třeba takovým 9/11, tedy jedenáctým zářím 2001 - jisté je jedno: Pokud mají v daném případě "konspirační teoretici" pravdu, budeme svědky postupného "posunu" v interpretaci dotyčných "nesmyslů" někam na pozici: víte, ona to totiž není tak úplně konspirační teorie, ale vlastně jenom trošku: Dnes už se sice téměř oficiálně připouští, že JFK sice skutečně zastřelil agent tajné služby (z "ochranky" prezidenta), ale chudáci agenti to prostě udělali nedopatřením. No, co se dá dělat. Všichni zúčastnění už jsou stejně mrtví - tak co? A na ten Měsíc jsme sice nedoletěli, ale víte - bylo potřeba porazit Sověty. A Neil Armstrong už stejně umřel. Tak co.
Do té doby, než se tak stane, bude ale kolem každého podobného tématu velmi pozoruhodné jezírko ticha. Tak jako kolem "létajícího muže" z Macclesfieldu. Je to právě ono ticho, které je vzrušující a "typické".
Dokonce natolik, že je vlastně jedno, zda šlo v tomto případě o pozoruhodně systematizovanou halucinaci, anděla, démona, Supermana, vojenský prototyp lidského létání silou mysli nebo tibetského lámu. Případně - jak to před lety pěkně popsal ve své knize Dlouhý temný čas svačiny duše "domorodý" anglický spisovatel Douglas Adams - o nordického boha Thora, kterého právě natolik otrávila pasová kontrola na místním letišti, že se rozhodl využít svého proslulého kladiva Mjollniru jako dopravního prostředku.
Pokud vás právě napadlo originální vysvětlení manchesterského incidentu, bohužel vás zklamu. To, co o různých podobných prokazatelných "záhadných" informacích, které na Protiproudu otevřeně zveřeňujeme, říkají "zametači záhad", je jen mainstreamová konspirační teorie.
Létání jsme zatím nezkoušeli. Máte jiné řešení?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sp sp | 10. prosince 2014 v 11:00 | Reagovat

Doopravdy si myslíte, že by se mezi lidi dostalo, co řekl v důvěrném rozhovoru francouzský prezident ruskému.
Ten, kdo by zprávu vymesl, získal by několik 9 mm tělesných otvorů navíc.

Mířite špatným směrem Rusko a USA na sebe nezaútočí...

2 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 10. prosince 2014 v 14:37 | Reagovat

Jen taková poznámka na okraj - zaměření okénka na převážně špatné věci a události se mi přestává líbit...

3 Petr Petr | E-mail | Web | 10. prosince 2014 v 15:29 | Reagovat

[2]: Mně taky. Někdy mám pocit, že jediným účelem těchto "okének" a někdy i celých webů je udržovat v lidech negativní emoce, pod jejichž vlivem člověk těžko roztáhne křídla a poletí výš nebo dál. Všichni víme, jak tyto emoce působí v mozku. Ono je dobré vědět a být připraven, ale lepší je přijít s konstruktivním řešením, udělat něco, cokoli, co pomůže ke zlepšení stavu tohohle světa, a může to být zdánlivá maličkost, každá energie se počítá :-) Přeju krásné odpoledne ;-)

4 BE BE | 10. prosince 2014 v 16:07 | Reagovat

Tiež sa mi prestáva toto okénko páčiť. Mám rovnaký názor ako Petr a  Spííídy. Slová p. Marného v záhlaví , že uvádza len preložené zahraničné články a niekedy k tomu dodá koment, sa mi zdajú alibistické. - kým tu nebolo toto okénko, bol mier - Jirko W., toto si chcel ?

5 Vanilková Vanilková | 10. prosince 2014 v 16:52 | Reagovat

No já jsem docela vděčná i za tyhle zprávy. Když ve světě není jenom mír a všechno super-hyper konstruktivní... Je dobré vědět i o takových věcech.
Tak nevím, nevědět nic a myslet, že je všechno v pohodě? To taky není úplně ideální.
I když, občas nějakou pěknou zprávičku bych si taky ráda přečetla:)

6 Iriss Iriss | 10. prosince 2014 v 16:59 | Reagovat

Jsem téhož názoru jak Spiiidy,Petr,BE, už nějakou dobu mám z těchto stránek depresi už když jen  pohlédnu na témata okenka. Tak raději zde nechodím, je to škoda ,že se to otočilo jen na smutné zprávy , kterých je i v jiných mediích dost a dosti :-(

7 Maja Maja | 10. prosince 2014 v 17:25 | Reagovat

Pokud nekoukáme na zprávy, tak jinde hledáme pravdu, to je to, co nás táhne na tyto stránky. Pokud chceme něco hezkého, dělejme si hezké "živé" chvíle ve svém okolí a nemusíme si hledat virtuální "dobře". Pokud hledáme virtuální pohlazení, jsou i jiné weby. Konstruktivní řešení se dá najít jen pokud "víme". Protože pokud nevíme, nemáme důvod.

8 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 10. prosince 2014 v 17:46 | Reagovat

[7]: Já nehledám virtuální pohlazení, a asi ani nikdo jiný, kdo sem chodí. Nejlepším stavem je virtuální rovnováha, když už jsme u toho. A ta tady není.

[5]: Tady nikdo nechce, aby se celá Prvopodstata tvářila, že je všechno v pohodě (protože není, to každý ví). Jde o to, aby tu nebyly ve většině destruktivní zprávy. Poznat tyhle věci je taky potřeba, ale jejich přemíra škodí.

[3]: Částečně to tak být může, nicméně nemyslím, že úplně.

9 mariankosnac mariankosnac | 10. prosince 2014 v 17:49 | Reagovat

[5]: [7]:  Súhlasím, máte pravdu.
No a tiež je treba brať tieto zlé správy s nadhľadom, teda nie že by neboli pravdivé, ale proste nevzrušovať sa nad tým zbytočne. Treba to brať tak, že aj zlé veci niekedy vedú k niečomu dobrému.

Jednoducho tých zlých správ zo sveta je podstatne viac, dobré správy sú skôr vzácne. Veď môžete sem nejakú dobrú správu napísať i vy, ak máte...

Kto sa bojí, nech nechodí do lesa (na prvopodstatu :)

10 sp sp | 10. prosince 2014 v 17:51 | Reagovat

[2]:Však na osudu dostal přezdívku "strašák"

Války USA s Ruskem se nebojte, nebude.

Mnohem vážnější je,co se děje na Ukrajině nebo třeba v Sýrii, protože tyto věci můžou vvolat obrovské exody, a to by pak bylo vážné.

Přejme si, aby nastal mír a klis a možná skutečně nastane...

Hlavně žádný strach a obavy...

11 BE BE | 10. prosince 2014 v 17:56 | Reagovat

Je istá zodpovednost za to, čo od seba posúvam ďalej, Veď vibrácia súvisiaca s prečítaním negat. správy je vnímaná i Vesmírom. Keď nám to stačí takto, načo furt ľudia básnia o nejakej 5D ?  Načo sa sýtia správami o zlu, keď chceme posilňovať dobro.

12 mariankosnac mariankosnac | 10. prosince 2014 v 18:04 | Reagovat

[11]:  vibrácia súvisiaca s prečítaním negat. správy je vnímaná i Vesmírom. A keď vesmír uvidí všetku tú negativitu, pošle nám niečo dobré, aby zachoval rovnováhu.

13 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 10. prosince 2014 v 19:39 | Reagovat

[12]: AHA! :-D takže proto tady sionisti a jim podobní dělají x tisíc let ty zvěrstva .... aby SEM PŘITÁHLI DOBRO!

Uáá :-D  :-D

14 TerFry TerFry | E-mail | 10. prosince 2014 v 20:49 | Reagovat

Myslím,že realita je taková jaká je, a TM dělá vynikající práci,že se nám to nelíbí,je to prostě realita,děje se to tady na Zemi.A jak se s tím vyrovnáváme?Je třeba věci pojmenovat pravým jménem.Vychází to z "Pravdy o životě",která je podrobně rozebraná na stránkách Energie u pramene.Jak by prosím vás Síla asi věděla,že se nám nelíbí to,co se tady děje na Zemi,kdyby jsme "nenadávali"? A jak by jsme mohli "nadávat",kdyby lidé jako TM netrávili čas tím,že shromažďují a předávají zásadní informace.To,že si přečtu negativní informaci neznamená,že se jí poddám,ale zareaguji na ní, adekvátně vyhodnotím.

15 mariankosnac mariankosnac | 10. prosince 2014 v 21:05 | Reagovat

[13]: Sionisti a im podobní sú tu x tisíc rokov na to, aby udržovali ľudstvo pod kontrolou. Predstav si že by sme ich porazili a vládli si sami. Zmizlo by chemtrails, uvolnil by sa liek na rakovinu a ľudia by sa vysťahovali z tých králikární a zakladali rodové statky. Ľudia by prestali zomierať na choroby a veselo sa množili. Nebolo by to pekné? Jasne že by to bolo pekné, ale len do chvíle kým by sa ľudstvo nepremnožilo a tými svojimi rodovými statkami nezabralo celú zem a nezničilo aj ten zbytok prírody (keďže taký rodový statok zaberie viac miesta ako keď žijú stovky rodín vo výškovej budove). To len ako príklad toho, že dobro sa môže pretransformovať v zlo a takisto zlo sa môže v dobro obrátiť.

So sionistami či bez nich, tak či tak ľudstvo smeruje do záhuby, je to dané osudom. Ale nevadí, nič nekončí, pokračujeme ďalej reinkarnáciami do ďalších svetov. Len nás nesmú očipovať. Očipovanie je koniec, podpis zmluvy s diablom, strata duše.

16 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 10. prosince 2014 v 21:18 | Reagovat

[15]: Vycházíš z naprosto mylnýho předpokladu. Lidstvo má těch posledních x tisíc let vymytý mozky tou neustálou manipulací, lží, násilím; je vysáváno pomocí rituálů černý magie a pak jsou oslabeným lidem podstrkovány drogy a další jedy - a PAK se lidi chovají jak hovada bez kousku úcty k sobě samým a k přírodě.

Kdyby tu tyhle destruktivní vlivy nebyly, tak se lidé jak hovada nechovají. A v minulosti tomu tak i bylo ... pokud bys znal dějiny, nic podobného bys nevypustil z pusy.

Tvé přesvědčení, že lidé jsou ve své podstatě špatní a ničí vše kolem sebe, je absolutně mimo.

17 Iv Iv | 10. prosince 2014 v 21:37 | Reagovat

Vážení, myslím že TM na těchto stránkách dělá velmi dobrou práci. Věnuje svůj volný čas i své analytické znalosti Vám všem tady, hlavně pro Vaše poznání složitosti tohoto světa. Komentáře, jako že zde se uvádějí negativní věci, většinou považuji za provokaci a nebo nezralost Duše, která si hraje na tkzv. osvícenou. Víte, žijeme v zde v dualitě a to nyní v časech, kdy negativita je převažující, protože cítí, že kyvadlo se vychyluje zpět a cítí umíráček, proto je velmi správné nyní upozorňovat na narůstající negativní aspekty našeho života, protože tím, že s tím nesouhlasím, jeho energetický potenciál rozpouštím a ztrácí na moci. Tím, že si budu kolem sebe pěstovat ve vědomí jen to pozitivní a nebojuji proti zlu, protože ho nechci vnímat(strkám hlavu do písku), tak umožňuji negativitě růst více a více, ale také to záleží na našem vnitřním poznání, kdy vnitřně cítíte, že to a to je špatně, ale v zásadě to špatné musím vždy zpracovat a ať je jakékoliv, tím mu odejímám jeho sílu a to svým vnitřním poznáním. Víte, dožili jste se nyní doby, kdy je souboj těchto dvou polarit na vrcholu a je potřeba každé Duše, která může svou energií zvrátit běh dějin. Řeči některých, že toho negativního je dost a dost a že se zvedá z toho „kufr“, jsou jen výsledkem Ega a osobního strachu z okolního dění a tak navštěvují jen stránky, kde je Slunce v Duši a udržují si ten svůj vysněný imaginární svět a přitom si ani neuvědomují, že tím vlastně to zlo podporují – nebojují proti němu, neanalyzují současné dění a nesměrují své aspoň trochu pozitivní náhledy právě tím analyzováním na snížení Zla. Zlo a Dobro, tuto stupnici dostal každý ve svém zrození zde, kdo ne a nevnímá tyto vrozené dary, nepatří k těm, co mají Sílu a napojení na ni v srdci, ale tam, kde je energie hodně zmrazená a na dobráka se Sluncem v Duši si jen hraje a má většinou plná ústa „dobroty“.

18 lenka f lenka f | E-mail | 10. prosince 2014 v 21:47 | Reagovat

[17]:
Napsal jste to moc pěkně, plně s vámi souhlasím. :-)

19 woodman woodman | 10. prosince 2014 v 22:26 | Reagovat

vesmír nerozlišuje dobro a zlo, pouze vyvažuje rovnováhu. To my lidé jsme dali těmto miskám vah jména a stvrdili to v pohádkách dětem. Naučit děti bát se, byla od věků naše pohodlnost, abychom se o ně toliko nemuseli bát. Všichni opakujeme chyby předků, pojďme si je uvědomit. Můžeme však zakázat dětem pohádky? Kdo nám zakáže číst Blesk nebo sledovat Novu? Pojďme tedy číst mezi řádky a vychovávat touto cestou naši budoucnost.....

20 Jana B. Jana B. | 10. prosince 2014 v 22:29 | Reagovat

[2]:A proto jsem ze své knihovničky oprášila knihy od americké autorky Louise L.Hay - Miluj svůj život.  Nedávno jsem jejím prostřednictvím slyšela zajímavou teorii, že lidé trpí zvláštní chorobou, která tady byla a ta choroba se nazývá " Konspirační teorie ". Někdo na této planetě záměrně tyto teorie vytváří aby lidi kteří jdou duchovní cestou nebo se snaží myslet konstruktivně se je snaží stahovat do nizkých čaker a vibrací. Tato choroba se postupně přetransformovává v konspirační paranoiu, která vyústí v odmítání všecho duchovního a člověk se dostane do takové fáze života, že už nebude věřit ničemu protože si bude myslet, že mu to chce ublížit, takže odmítne všechno a to bude pro něj tragické.
Proto je dobré zrušit fokus pozornosti o tyto konspirační paranoidní teorie a zaměřit se spíše na své zdraví, lásku, duši, ducha, přesně jak radí Louise L Hay.  Dnes je ji hluboko přes 80 let a někteří ji prorokují, že se dožije 110 let.  Kdyby ona začala zaměřovat svým fokusem pozornosti po konspiračních a strašidelných paranoidních teorií, ublížilo by ji to natolik, že by se ji zhroutil zdravotní stav, který tolik let pečlivě "budovala" díky tomu co hlásí " Miluj svůj život ".

21 Jana B. Jana B. | 10. prosince 2014 v 22:46 | Reagovat

Ještě jsem chtěla říci, že se mi vůbec ale vůbec nelíbí jak tady jedna skupinka uvědomělých lidí vykřikuje, že nemáme sledovat tv zprávy, číst noviny bla bla bla,  že jsou vesměs zmanipulované a neustále slýchávám vulgární nadávky jako mediální mr**y atd.  Ale jaksi se zapomíná, že může být též rovněž manipulováno i s tzv. alternativními informacemi, které neprojdou masovými médii.

A tímto vás chci odkázat na vynikajicí rozhovor Tomáše Keltnera v časopisu Záhady Života na téma Konspirační teorie - 3.světová válka.  Hodně mi pomáhají jeho knihy Transformace vědomí ale jinak dle zkušenosti z paralelního vesmíru mohu říci, že i ty tzv. konspirační teorie jsou vesměs vytvářeny matrixem.  Je tedy dobré být na pozoru i při čtení tzv. zaručených pravdivých zpráv z tzv. alternativních zdrojů, které též mohou být pozměměné či zmanipulované a netýká se to jen politiky, týká se zejména operace mimozemských ras na naší planetě, UFO, různé záhady, atd.  Každopádně realitu si tvoříme my sami, a pokud dopustíme a budeme si trvat na tom, že naší realitu nám vytvářejí agenti Matrixu nebo-li Ilumináti, ztrátíme moc, kterou nám dal Bůh a to je moc tvoření - tvůrčí síla, a staneme se v tu chvíli bezmocní a oslabení a to je to, co chtějí černí mágové, nebo politická elita.  Pak je tu ještě samozřejmě karma a některé situace si musíme prožít např. čipy nebo jinou formu sledování viz umělá internetová inteligence apod.

Ale jak řekl Bůh máme tvůrčí sílu a moc tvoření nevzdávejme se jich a neoslabujme se.  Byla jsem třeba překvapená, když jsem včera volala svý kámošce po dlouhé odmlce a ta mne totálně překvapila, ona jede poměrně dlouhou dobu kvantovou fyziku  a kvantovou realitu a když jsem začala mluvit o chemtrails, Haarpu, ihned mne zastavila, řekla mi, že v její realitě tohle neexistuje a v mé by to nemuselo taky existovat, pokud bych začala svou realitu tvořit skrze kvantovou fyziku. A hned mi poslala voucher na seminář podle knihy Matrix Energetics od Richarda Bartletta.  Dokonce mi říkala, že pokud si vytvořím realitu podle svých představ, tak v mé nové realitě přestanou mít sílu a vliv a moc i ti darebáci Ilumináčtí :-D  Protože se přesunu do jiného prostoru ve vesmíru a realita se začne automaticky modulovat.

A proto jsem dneska oprášila knihy z mé knihovny Louise L. Hay :-)

22 ok ok | 10. prosince 2014 v 23:14 | Reagovat

Ad bod 39:
TM: pokud někde uvidíš "whatdoesitmean.com" a "Sorcha Faal", tak to laskavě ignoruj. Jsou to blábolovýplachy, jako obvykle.

23 mariankosnac mariankosnac | 11. prosince 2014 v 0:18 | Reagovat

[21]: V Tv správach a novinách sú tiež manipulatívne, negatívne ladené správy a platí o nich to isté ako o konšpiráciách: Někdo na této planetě záměrně tyto teorie/správy vytváří aby lidi kteří jdou duchovní cestou nebo se snaží myslet konstruktivně se je snaží stahovat do nizkých čaker a vibrací.

Aby sa človek mohol zameriavať na duchovno lásku a svoje zdravie, musel by prestať sledovať správy (konšpiračné i oficiálne) a vytvoriť si vlastnú realitu. 8-)  No neviem, či dokážeme uniknúť z tejto reality do nejakej našej vymyslenej, kde neexistuje chemtrails ani aspartam, preto myslím že sú informácie o rôznych nebezpečiach dôležité. Keď vieme o nebezpečenstve, skorej sa môžeme proti nemu brániť.

24 Iv Iv | 11. prosince 2014 v 0:25 | Reagovat

[19]:Vážený, dobro a zlo není výmysl lidí, ale je podstatou základních pravidel vesmíru, a ty dostáváte při zrození. Pokud pocházíte z nižších Astrálních světů, je jasné, že zlo a dobro nemůžete rozlišovat.

25 Iv Iv | 11. prosince 2014 v 0:30 | Reagovat

[21]:Vážená, nemáte pravdu a vy víte proč.

26 mariankosnac mariankosnac | 11. prosince 2014 v 0:34 | Reagovat

[24]: On má ale pravdu, z pohladu Vesmíru dobro ani zlo neexistuje.
Dobro a zlo existuje práve z pohladu nášho nízkoastrálneho sveta.

27 BE BE | 11. prosince 2014 v 9:12 | Reagovat

[26]: Súhlasím, na pokec ma nájdete na "RFRKTHRM" 8-)

28 ok ok | 11. prosince 2014 v 12:49 | Reagovat

Ukropolitika:)

10.12 - Velitelé batailonistů ATO a poslanci nabízejí využít v jednáním s EU ultimát. Ukrajinští poslanci hrozí snížit EU dodávky zemního plynu přes Ukrajinu, pokud Ukrajina nedostane větší pomoc. http://www.palba.cz/viewtopic.php?p=200784&sid=6ac87271c9b4fedacdc4a79c3b276094#p200784

29 sp sp | 11. prosince 2014 v 14:26 | Reagovat

S tím rušením peněz to nebude tak horké. Už tím straší lidi nejméně od roku 2000. a furt nic.

Čípková totalita už tu je. Máte mobil, facebook, platební kartu atd. Takže už o vás stejně ví vše.

Na planetě je spousta lidí a to i velice mocných, kteří na zrušení peněz nekývnou... Možná budou zavedené nějaké limity, ale čipů pod kůží se bát nemusíte. V Čr se nepodařila zavést ani skarta... Těch lidi, kteří to nechocu je dostatek... Prozatím.

30 BE BE | 11. prosince 2014 v 16:28 | Reagovat

[29]:  Tých ľudí čo to nechoču pribúda.

31 Jan Jan | 11. prosince 2014 v 16:50 | Reagovat

46)...a EU se do roku a půl sama rozpustí-odejde Itálie,spustí se domino...

32 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 11. prosince 2014 v 21:11 | Reagovat

[29]: Jop, dneska už je takový věci čím dál těžší prosadit ... což může podle mě vést jen ke dvěma alternativám - a) tyhle věci se začnou zavádět násilím; b) přestanou se zavádět úplně. Nic mezitím už v téhle vyhrocené situaci snad ani nastat nemůže. Jsem zvědavej, jak se to bude vyvíjet dál.

[17]: Upozorňovat na to špatné, co se tu děje, je v pořádku. Ale chce to taky nabízet možná řešení... a TM ty řešení zná, a zná jich hodně. Mně osobně tu chybí... Jinak s Vámi souhlasím :)

[20]: Co se týče knížek od L.Hay, tak od těch jsem dal honem rychle ruce pryč... něco mi na nich nesedělo.

[24]: Též souhlas :)

33 marcela marcela | 12. prosince 2014 v 8:58 | Reagovat

...ráda navštěvuji tento domeček:),i když koukám ???,co se na planetě "vaří ":-) efekt AHA blikne.hezký den

34 sp sp | 12. prosince 2014 v 9:03 | Reagovat

[31]:Itálie z EU neodejde. Ani mnohem menšímu Řecku nedovolili opustit euro, tím tuplem to nedovolí mnohem větší itálii.
Nepovolí samostatnost ani malému Katalánsku.

V případěSkotska rozjeli obrovskou manipulativní kampaň.

Takže odchod itálie z EU nenastane.

35 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. prosince 2014 v 10:18 | Reagovat

[34]: Mno, abychom se ještě nedivili, Itálie na to podle mě má. Teď je situace pro EU o hodně horší, než byla dřív.

ad 51) zajímavý, že teď už v médiích neblábolí nic o konci světa a podobných kravinách, jako před koncem 2012 ... tehdá lidi zblbi, aby se opevnili a připravili zásoby, atd., ale teď už nikdo d ničím takovým nepočítá, tudíž se připraví jen hodně málo lidí .. a o to jim přesně šlo. Jsou to sice idioti, ale úplně blbí taky nejsou... navíc, na přelomu roku (nejpozději v lednu) by se mělo něco stát i ohledně těch "energií" ... to bude ještě velká sranda :-D

36 sp sp | 12. prosince 2014 v 12:36 | Reagovat

[35]:Nepustí ji, nemůžou.
Oni nemůžou dovolit Itálii, aby se vrátila zpět k liře. Je to 3. největší ekonomika v EU. Odchod Itálie by v podstatě znamenal počátek rozkladu EU a to mocipáni nedovolí.

37 BE BE | 12. prosince 2014 v 13:13 | Reagovat

[36]: Takže ako ich zaplatia, či podplatia ?

38 sp sp | 12. prosince 2014 v 13:15 | Reagovat

ad 51) Je to nesmysl. Jediné, co se o vánocích stane bude to, že popelnice budou plné obalového papíru a prázdných krabic a lidi se budou s plnými břichy válet u televize...

Že Vás to baví furt něčím strašit...

39 sp sp | 12. prosince 2014 v 13:16 | Reagovat

[37]:Prostě navzájem si budou kupovat dluhopisy jako doteď. Popřípadě jim zvednou úroky jako Maďyrům, takže Taliáni na to raději přistoupí a zůstane zachován status quo.

40 BE BE | 12. prosince 2014 v 13:17 | Reagovat

PANE MARNY, šLO BY NECO UDELAT S TíM VYSVIETENíM KOMENTU, NA KTORý SA REAGUJE, JE TO čIERNE, NA TOM MODRE, NEPOMAHA ORIENTACII .. DAKUJEM,
A PONIEKTORí SME SIC NIE FARBOSLEPI, ALE HORSIE VIDIACI , IDEM SI OCI VYOCIT A NIšT NEVIDIM... O_O

41 BE BE | 12. prosince 2014 v 13:21 | Reagovat

[38]:  Jo, to jo...

[39]: Ahá .., dík.

42 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. prosince 2014 v 13:49 | Reagovat

[36]: Jo tak "nedovolí" ... :-D haha. Tam nahoře se to tak mele, že už jsem o poslední iluze jakýsi pevnosti řízení shora přišel. Budeme se ještě hodně divit :)

[38]: A jak vidíš teda vývoj v dalších letech ty? Jak dlouho myslíš, že tenhle systém ještě může fungovat v dosavadní podobě, když se podíváš, co všechno se ve světě děje? Dej sem nějakej střízlivej odhad a podlož ho pár argumentama.

43 Jan Jan | 12. prosince 2014 v 14:00 | Reagovat

51)...nejlepší věta od toho pisatele je:
" Já si pak nechám vrátit titul barona" Tak už víte proč to píše,on si to snad i přeje? aneb bylo jedno králoství...

44 sp sp | 12. prosince 2014 v 19:41 | Reagovat

[42]:Rothschild to čekl jasně. Nechte mě kontrolovat peníze a bude mi jedno, kdo vládne.

Tenhle systém bude fungovat tak dlouho, než se potopí velká část USA, zmizí Japonsko. Rusko a Británie bude také pod vodou...
V Evropě se lidi přestanou množit a konečnou zkázu dokončí multikulti a banditi, kteří utečou ze zemí, kam se vyvážela demokracie. Bude v tom hrát velkou roli Ukrajina... Až uvidíš ve zprávách, že se miliony Ukrajinců daly do pohybu na západ, tak to bude počátek konce civilizace na západě.

45 mariankosnac mariankosnac | 12. prosince 2014 v 19:50 | Reagovat

[40]: no jo chcelo by to menšiu opravu, koment na ktorý sa reaguje sa zobrazuje priesvitný a je nečitatelný. Inak pekný design pokazený touto drobnou chybičkou.

46 ok ok | 12. prosince 2014 v 20:12 | Reagovat

[45]:jo, to musí opravit admin.

Psal asi dva komenty s linkama a opět jsou už několik dní neschválený.

47 ok ok | 12. prosince 2014 v 20:17 | Reagovat

Psal JSEM asi dva komenty...

48 Karel Samadhí Karel Samadhí | 12. prosince 2014 v 21:58 | Reagovat

Dobrý večer, přináším vám světlo( leč nejsem bohužel světlonoš :-))) ) do vašich temných dušiček abyste se mohli inspirovat a abych vás mohl osvítit, osvícenými se musíte stát sami svou prací na sobě, takže jedem na to....

Víte, kdo po planetě šíří a roznáší Chemtrails a zprávy o 3.světové válce? Váš fokus pozornosti. Čemu věnujete pozornost, to nejvíc do svého života přitahujete. Když budete těmto věcem věnovat nulovou pozornost, tak se ve světě bude ztenčovat.  Já bych byl ještě přesnější, za existenci Chemtrails nemůže nikdo jiný než kolektivní vědomí lidstva, které si nechalo nabulíkovat do hlavy od agentů Smithů o jeho existenci.  Chápete ?

Ne ? Tak dobrá,  řekněme, že mám po této planetě 12 svých dobrých známých a my se spolu dohodneme, že vytvoříme na této planetě program/virus který zasadíme do vaší mysli.  Tento program/virus lépe řečeno toto přesvědčení bude podle zákona rezonance a přitažlivosti, přitahovat váš fokus pozornosti k PROblému, který v zápětí pojmenuji.  A pokud se na tomto problému shodne požadované množství lidiček, dojde k expanzi - výronu - ejekulaci kolektivního vědomí, dojde k vytvoření morfogenetického pole na jisté úrovni ( můžeme mu též říkat EGREGOR - ENTITA  ) a ten se postará o to, že uvidíte to, o čem si myslíte že to existuje.  
A teď já s dvanácti dobrými známými vytvoříme program/virus/PROblém, který pojmenujeme " mračná kobyla " ( sorry lepšího mne nic v tu chvíli nenapadlo jako modelový příklad ) :-)))))))  
A pak tento virus vypustíme ven, virus se bude šířit na úrovni myšlenek a vyřčených slov a brzy přejde v činy  a teď na internetu založím konspirační BLOG  a na tom blogu napíšu, podívejte se ven na oblohu je to normální aby na obloze byly vidět kobyly vytvořené z mraků ?   Nejdříve tomu lidé nebudou věřit,  ale jelikož tento program/virus bude fungovat na principu černé magie okultismu, dříve nebo později lidé uvěří tomu, že na obloze nejsou klasické mraky ale " mračné kobyly ".  Někteří si budou myslet, že elity upravují velikost a tvar mraků do " kobyl "  A je to.  Program/virus si začne žít svým vlastním životem, teď stačí, aby se to zapsalo do kolektivního vědomí lidí, a brzy tomu uvěří i ti, co se o tyto věci nezajímali třeba pošuci z MeteoPressu :-)))))  a nebo TV NOVA a rozšíří se to ještě více a o to více se to zapíše do kolektivního vědomí lidstva.  Pak z toho vznikne konspirační MOR.

Takže chápete co tím chci říci ? Ten problém Chemtrails stejně jako teď strašení 3.světové války  je jen v našich hlavách, v myšlenkách ve fokusu pozornosti.   Davová sugesce.   Čemu se rozhodne uvěřit vaše mysl, má tendenci se manifestovat.  Člověk dostal od Boha tyto tři prvky k tvorbě své vlastní reality a tím je "  Myšlenka, Slovo, čin ".

Nezapomínejte, že i vy tzv. bezmocní lidé jste neuvěřitelně mocní a můžete svýma myšlenkama, slovama vytvořit svou vlastní entitu - egregora, morfogenetické pole, které vám může sloužit nebo ubližovat, může vám být napomocen, nebo vás začne šikanovat a teď si představte, že tuto entitu vytvoří několik tisíc až stovek tisíc lidí na této planetě,TO JE FIČÁK, nejenže ona si tato entita začne žít svým vlastním životem,ALE BUDE POTŘEBOVAT ENERGII, ABY DÁL EXPANDOVALA, a TAKÉ začne vás/nás ovládat a manipulovat a ve své podstatě bude víc mocnější a strašidelnější než nějaký Iluminát,Bilderbergovec, mocnější než celá Rockeffelerova famílie z masa a kostí, protože tato entita bude jemnohmotná a navíc fyzickým okem neviditelná.  Vy samozřejmě se té ENTITE těm agentům Smithům můžete postavit čelem a přestat jim dávat energii.  Energii z vašeho fokusu pozornosti.  A jak by řekl Aleš Kalina, musíte provést emoční přepisy a nové zápisy ve vašem podvědomí aby fokus pozornosti nefungoval v režimu AUTO-PILOT. Přeji vám hodně štěstí Karel Samadhí

49 Karel Samadhí Karel Samadhí | 12. prosince 2014 v 22:11 | Reagovat

Pánové,( dámy ) nechci nic dokazovat, že to co jsem napsal, opravdu funguje a nemluvím do větru. Něco podobného ale v menším měřítku jsme totiž nedávno otestovali v práci. Až už nám to přeteklo přes kritickou mez jsme to museli zastavit.  Vytvořili jsme na pracovišti hologram, kterému uvěřilo dost lidí, pak se začaly v práci citelně měnit energie, lépe řečeno dost nechutně se měnila realita. Pak jsme to museli utnout. Všem se omluvit a vzdali jsme se jednoho měsíčního platu ve prospěch těch poškozených. Sice to nebylo nic životně dramatického nebo na životě ohrožujícího, ale spíše se to týkalo podobnému problému jakému věří tisícovka lidí na této planetě a tím je HAARP, Chemtrails a 3.světová válka.

Vy sami si to můžete otestovat na sobě, tam je to velice snadné, ale taky to funguje.  A jak řekl jednou Mark Dzirasa, staňte se paranoiky na ruby, věřte, tomu, že existují lidé, kteří jsou zodpovědní za vaše štěstí a šťastné náhody a věřte, že všichni lidé s kterými přicházíte do styku jsou spiknutí a zapojení do spiknutí vašeho šťastného života.  Já tohle samozřejmě mám dávno odžité a vyzkoušené.  Teď mi to povrzuje i kvantová fyzika. :-)

50 Marek Přibyl Marek Přibyl | 12. prosince 2014 v 23:28 | Reagovat

[48]: Probuďte se, dejte si studený obklad a začněte normálně myslet. Až vám rakety budou lítat nad hlavami tak je to taky virus, že ano? A světlonoš je mimo jiné lucifer.
Marek Přibyl

51 ok ok | 12. prosince 2014 v 23:46 | Reagovat

Kájo, i křestní si překop na sanskrt. Budeš víc duchovní a světlo ti bude vycházet i z prdele.

52 Jan Jan | 13. prosince 2014 v 9:29 | Reagovat

[48]: ...kdyby to bylo jak to píšete,tak jsou fotbalisti na stadionech v perdeli,neboli kaput-tam je společná síla a egregor-jak to že tam to nefunguje při tolika lidech?
Ono něco takového jako popisujete funguje ale musíse to umět...

53 Miroslav H. Miroslav H. | 13. prosince 2014 v 9:43 | Reagovat

[48]: O_O  8-)

[49]: Duchovní pane Karle Samadhí, stejně to není vaše jméno, uklidněte se a podívejte se na následující film. Když ho nepochopíte, tak raději neotravujte diskuze nesmysly. Kdo ty brepty má číst.
https://www.youtube.com/watch?v=Iv7kCPd3zhE

54 BE BE | 13. prosince 2014 v 12:11 | Reagovat

Hm, diskuzia široká, ale spôsob :-/ to ste tu pretiahli z Osudu.cz, vážení ? :-?

55 ok ok | 13. prosince 2014 v 12:53 | Reagovat

[54]: popiš konkrétněji jak to myslíš. Není rozumět.

56 BE BE | 13. prosince 2014 v 19:10 | Reagovat

Bolo tu slušnejšie, nie výsmech.. lež tolerancia. :-?

57 ok ok | 13. prosince 2014 v 21:28 | Reagovat

Holt někteří lidi nehodlají tolerovat trolly. Diskuse na osudu skoro zanikla, takže se začínají stahovat sem.

58 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 17:44 | Reagovat

[48]: Svým způsobem máš pravdu, ale je to mnohem složitější... navíc, žádná třetí světová nebude, tenhle scénář je o x paralelních realit mimo nás a tady se stát nemůže.

59 mk mk | 14. prosince 2014 v 20:03 | Reagovat

zdravím a děkuju za všechna zde zmíněná data. nicméně jsem člověk z řad jednodušších a v mnohých případech, např. v odkazech na různé videoklipy apod., pokud mám něco pochopit, potřebuju to polopatě. znamená to, že pokud nemám dostatečné znalosti, nebo mi něco hned nedocvakne, jsem odkázán napospas čemukoliv, co přichází? tedy navštěvuju toto okénko zbytečně a jen se zbytečně plaším, když cokoliv má přijít, přijde?

60 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 22:38 | Reagovat

[59]: Nejsi odkázanej napospas ničemu, zdravej selskej rozum máš pořád a pokud se něco bude dít ve tvojí blízkosti, stačí, když si budeš umět dát dvě a dvě dohromady, správně zhodnotíš situaci a zachováš se podle toho :) Vědomosti ti zaručí lepší výchozí pozici a pár výhod, ale věř mi, že to jde i bez nich.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.