30.12.2014 Okénko strašidýlka marného.....

30. prosince 2014 v 5:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 30.12.2014 05:54:54

4) Čínský blogger předpověděl zmizení letadla AirAsia 13 dní předem.....

....jasnovidců, zasvědcených, dálnovidců a lidí s telepatickými schopúnosti je na planetě Zemi čím dál tím víc. Čímpak to asi bude, ptám se sám sebe.....


Čínský internetový diskutér předpověděl, že dojde k něčemu katastrofálnímu u AirAsia téměř dva týdny předtím, než došlo ke zmizení letounu této společnosti.

Číňan varoval v desítkách svých komentářů datovaných od 15. do 17. prosince, aby lidé necestovali s Malaysia Airlines ani AirAsie. "Životy jsou v ohrožení. Prosím věnujte tomu pozornost."

Komentáře byly umístěny na Tianya Club, jednom z nejznámějších čínských diskusních serverů, ale dostalo se jim pramalé pozornosti. Vše se změnilo o 13 dnů později, když 28. prosince letadlo AirAsia QZ8501 se 162 pasažéry na palubě - zmizelo. Letoun ztratil kontakt s kontrolní věží v Jakartě 7.17 pekingského času.

Komentátor použil přezdívku "Občané mají své radosti" (v čínštině mnohem kratší). Po zmizení letadla se už však k celé události nevyjádřil. Jeho prvotní komentáře byly mezitím zhlédnuty 2,5 milionkrát a číslo stále roste.

Tento člověk s neznámou identitou napsal celkem 39 komentářů, v nichž tvrdil, že malajské aerolinky se staly terčem mezinárodní zločinecké organizace.

Podle něj tato mafie stojí i za únosem letu MH370 zmizelého v březnu 2014 a sestřelením MH17 nad Ukrajinou. Komentátor tvrdí, že ta samá organizace se nyní zaměřila na AirAsia, protože "patří Malajsii".

Ostatní čínští online diskutéři mezitím probírají, že Malaysia Airlines jako šestá největší letecká společnost na světě se díky záhadným ztrátám svých letadel žene k bankrotu.

Původní zprávy s varováním okomentovala jen hrstka uživatelů a většina z nich autora obvinila z bláznovství. Když však za dva týdny letadlo AirAsia zmizelo, tón komentářů se změnil a lidé se začali ptát, zda to byl on, kdo za vším stojí. Další spekulují, že jde o jasnovidce a jiní ho podezírají, že by mohl být jedním z mafiánů.A zde v originálním podání....

3) .....a skutečně se něco začíná dít....

.....jak jsem Vás dnes ráno v článku 2) upozorňoval na nebezpečí ze strany placených agentů z SSA, kteří přes americkou ambasádu mají rozdmýchat nepokoje v Moskvě, tak právě před několika hodinami byl zadržen při cestě na demonstraci ALEXEJ NAWALNY. Nachází se pod domácím vězením a tohle nařízení právě porušil. Zadrželi ho právě těsně před náměstím Manešnaja, kde hodlají američani organizovat opět krvavý moskevský majdan. Zhromáždilo se zde několik set placených lidí- obdoba z kijevským majdanem.
Celou dnešní demonstraci zorganizoval na "rozjetí majdanu" v Moskvě právě ALEXEJ NAWALNY, který se bude snažit docílit stejného cíle jako v Kijevě, svržení vlády a rozbití jednot Ruska a Kremlu. Jak jsem dnes ráno psal ALEXEJ NAWALNY a BORIS NEMCOV jsou největší odpůrci Putina a placeni US ambasádou v Moskvě.

tm dodává: dnes ráno jsem ani netušil, že se vše rozjede ještě v tomto roce!!!!!

2) Američané plánují na 15. ledna.....

....v Moskvě převrat. Dle Washingtonské vlády musí Moskva stejně hořet jako majdan na Ukrajině. Pod taktovkou americké ambasády v Moskvě, je vedena ruská opozice v čele s ALEXEJEM NAWALNYM a BORISEM NEMCOVEM. Ruská veřejnost nemá v oblibě tyhle "monstra".
Akce dostala název a bude mít pracovní jméno "EuroManezhka". Náměstí zhruba 100 metrů od Rudého náměstí je přesně takto pojmenováno.....
tm dodává: uniklo z "nějakých kanálů" a budu jenom šťasten, když se majdan hned v počátku udusí. Putin vzkázal SSA, že o připravované akci vědí a bude v případě tvrdě postupovat proti "fašistickým" rozdávačům "demokracie" podle platných zákonů....

1) Velká tisková konference Vladimíra Putina.....

....18.12.2014 druhá část. Děkujeme mnohokrát překladatelce Ireně Aneri, která si dává tak velkou práci s překlady pro lidi.


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 30. prosince 2014 v 9:44 | Reagovat

Haha, ať si plánujou... snad nejsou tak naivní, že by věřili, že se jim to v Rusku povede :D

2 stenly919 stenly919 | 30. prosince 2014 v 11:41 | Reagovat

Já bych řekl, že jsou spíše zoufalí, pokud má vladimír Vladimírovič podporu přes 800 % tak se jim to sotva může povést, leda že by pomocí žoldáků obsadili důležité státní úřady a pak zastřelili pár politiků, včetně putina. Ale to je podle mě sci-fi, putin má dost goril kolem sebe.

Ale jiná zajímavá věc je, že už i hovinky píšiu, že dolar prudce posiluje, sice nepíšou přesný údaje, ale i tak je zajímavý, že se o tom zmiňují. Asi nakonec musí tu pravdu říct, jinak by je nikdo nečetl..

http://www.novinky.cz/ekonomika/357457-rubl-silne-posiluje-k-euru-i-dolaru.html

3 stenly919 stenly919 | 30. prosince 2014 v 12:38 | Reagovat

http://zemejas.cz/ockovaci-skandal-soud-potichu-potvrdil-autismus-z-mmr-vakciny

4 ok ok | 30. prosince 2014 v 13:17 | Reagovat

Majdan v Moskvě? Dneska už vyloučeno. Sami moskvani je tam umlátí tričkama s Putinem.
Organizátoři dopadnou stejně jako v roce 08 v Minsku, kdy je Lukašenko nechal natvrdo pozavírat. Jeden nevzal zpět a neomluvil se. Bručí doteď.

5 sv. sv. | 30. prosince 2014 v 15:00 | Reagovat

[2]: nj ale klikl jsem na ten Stenlyho odkaz TEĎ, a zjistím že Hovinky.cz uplně otočily smysl textu.

Nyni:
Ruská měna znovu oslabuje, kurz míří k 59 rublům za dolar

http://www.novinky.cz/ekonomika/357457-ruska-mena-znovu-oslabuje-kurz-miri-k-59-rublum-za-dolar.html ;-)

6 sv. sv. | 30. prosince 2014 v 15:04 | Reagovat

[2]: psal jsem koment s odkazem, ale vyhodnotilo to jako spam :)

Hovinky.cz naprosto otočily smysl textu  u Stenlyho odkazu, nyní píšou že:
"Ruská měna znovu oslabuje, kurz míří k 59 rublům za dolar"

7 ok ok | 30. prosince 2014 v 16:15 | Reagovat

http://afinabul.blog.cz/1412/leiba-davidovic-bronstejn

http://www.literarky.cz/politika/svet/18985-bude-dali-majdan-v-budapeti

8 mg mg | 30. prosince 2014 v 18:38 | Reagovat

.... tak oni to chcú v Rusku zjavne rozbehnúť ešte počas ich pravoslávnych Vianoc.

Vtedy je ľud oveľa viac zraniteľnejší .....

9 Дед Мороз Дед Мороз | 30. prosince 2014 v 21:21 | Reagovat

Drazí přátelé, rád bych vás pozval na poslech ruského rádia po telefonu. Jedná se o speciální telefonní číslo které je dovolatelné z celé zeměkoule, na tomto telefonním čísle si nejprve dle automatu IVR hlasové služby vyberete jakou službu chcete poslouchat. Popíšu vám to dole.  Toto telefonní číslo je umístěné v Německu, pokud tedy toto číslo vytočíte, platíte běžné mezinárodní poplatky do Německé spolkové republiky. Co se týče poplatků za telefonní hovor s tímto číslem, tak já mám tu výhodu, že mne to stojí 0,39Kč/min jelikož používám VOIP internetové telefonování.  Ale k věci.  Zajímavé ruské myšlenky, ruskou lidovou hudbu můžete poslouchat na telefoně zavoláním na číslo +4964412081613  Než ale budete volat na toto číslo, tak návod jak pracovat s tímto rádiem po telefonu si najděte na internetových stránkách http://www.erf.de/russisch/1288  a taktéž si můžete stáhnout DEMO VERZI telefonní nahrávky, kterou jsem nahrál na http://www.uschovna.cz/zasilka/CMB463W6E63UISSH-D5X
Na tomto čísle si rovněž můžete vyslechnout i ruskou vánoční píseň " Tichá noc"
Na tomto rádiu si rovněž můžete zameditovat nebo pomodlit prostřednictvím bible. Menu radia po telefonu najdete na internetovych strankach http://www.erf.de/russisch/1288, nejdříve je nutné si vyposlechnout celou nabídku a až po té vybrat volbu pomocí DTMF tónové volby. Děkuji vám že si vyberete poslech ruského rozhlasu po telefonu ♥

Дорогие друзья, я хотел бы пригласить вас слушать радио на русском языке по телефону. Это специальный телефонный номер, который dovolatelné со всего мира на этой телефонной линии в соответствии с первой машины IVR голосовых услуг выбрать, какие услуги они хотят услышать. Опишите вас. Этот телефонный номер дислоцируется в Германии, так что если вы набираете этот номер, вы платите нормальные международные обвинения в Федеративной Республике Германии. Что касается платы за телефонный звонок с этого номера, так что я имел преимущество, что это будет стоить мне 0,39Kč / мин, поскольку я использую VOIP звонки через Интернет. Но вещи. Интересные мысли России, Русская народная музыка, вы можете слушать по телефону, позвонив по номеру +4964412081613 Но прежде чем звонить на этот номер и инструкции о том, как работать с радио по телефону вы можете найти на веб-сайте http://www.erf.de/russisch/ 1288, а также вы можете скачать демо-версию телефонных записей, которые я сделал на http://www.uschovna.cz/zasilka/CMB463W6E63UISSH-D5X
По этому вопросу также можно услышать и русскую Рождественская песня "Тихая ночь "
По радио, вы также можете zameditovat или молиться в Библии. Радио меню на телефоне можно найти на веб-сайте http://www.erf.de/russisch/1288, сначала нужно прислушиваться ко всему меню, а затем выбрать для набора номера с использованием DTMF тонального набора. Спасибо, что вы выбираете, чтобы слушать Российской радиотелефона ♥

10 Дед Мороз Дед Мороз | 30. prosince 2014 v 21:36 | Reagovat

Milí přátelé, v dnešních dnech je nutné se neustále modlit k Bohu a k jeho synovi Ježíši Kristu. To co se děje v Evropě je srovnatelné se sodomou a gomorou, abychom ustáli ten tlak Satana prosím byl bych rád, pokud bysme zaměřili pozornost na poslech ruského vysílání rádia ERF Radioprogramme v ruštině na telefonním čísle +4964412081613 kde se můžete poslouchat duchovní rozhlasové hovory a modlitby jako slova požehnání z celého světa.  Pokud jste naladěni na ruskou lidovou tvorbu, můžete si poslechnout ruské lidové písně, vánoční písně. Pokud máte zájem nalaďme si toto rádio dokud chodí Děda Mráz, síla energie je ohromná. Návod jak naladit radio po telefonu najdete na http://www.erf.de/russisch/1288 nebo si stáhněte demoverzi telefonní nahrávky ze stránek http://www.uschovna.cz/zasilka/CMB463W6E63UISSH-D5X. Přeji vám příjemný vstup do nového roku 2015 ♥ Mír v duši♥
Дорогие друзья, в эти дни необходимо постоянно молиться Богу и Его Сына Иисуса Христа. То, что происходит в Европе сопоставима с Содом и Гоморра для стабилизации давления Сатана пожалуйста я был бы счастлив, если мы обратили внимание на прослушивание радиопередач российских в России EDF Radioprogramme по телефону +4964412081613 где вы можете слушать радио называет духовным и молитва слова, как благословения от всего мира. Если вы настроены в русском народном искусстве, вы можете послушать русские народные песни, рождественские песни. Если вы заинтересованы Настройтесь на радио, пока не дойдете Санта-Клауса, сила энергии огромен. Инструкции о том, как настроить радио на телефоне, перейдите к http://www.erf.de/russisch/1288 или скачать демо-записи телефонных http://www.uschovna.cz/zasilka/CMB463W6E63UISSH-D5X страниц. Я желаю вам хорошее начало в 2015 году ♥ ♥ Спокойствие

11 Boris Boris | 30. prosince 2014 v 22:35 | Reagovat

Vidíte jak ke konci věku lidstva dochází k odhalení farizejů a falešných proroků ? Jinak díky těmto pár dnům jsem pochopil děje přesně tak jak je dříve popsal například Jiří Mašek na OSUDU.  Mám teď na mysli REIKI, že každý kdo je zasvěcen je velký egoista, já jsem reikista kdo je ví, že ?:-) Dříve jsem Jirkovi nevěřil, že to co tvrdě píše o Reikistech je pravda, ale dnes mu musím dát za pravdu, že je to pravda. A tahle doba zhazuje masky všem farizejům a falešným prorokům a ukazuje se, že Reiki, Shamballa, že je to jen pozlátko duchovna. Třeba teď se mediálně ukázal boj dvou lidi, záměrně je nebudu jmenovat nebylo by to fér. Ale kdo sleduje televizní věštce na obrazovce, ten si to puzzle složí sám :-D  Jde o to, že jedna osoba, která působí v televizi se ostře vymezuje proti všem Reikistům, teď to slovo se bojím napsat, protože se dá snadno najít i na internetu a tím pádem bych onu osobu prozradil, takže řekněme, že ta osoba se vymezuje vůči rádoby ezoterikům, kteří jsou zasvěcení v různých energiích ,pálí různé papíry v rámci čištění karmy a další ezo blbosti. Ta osoba skutečně má napojení, dostala to jako dar a její otec byl černý mág a předal ji zkušenosti. Ona sama tvrdí, že potřebné energie máme v sobě a není třeba se zasvěcovat a zrovna teď o víkendu suplovala jednu paní, která posílala energii Reiki nadálku a zrovna onemocněla :-D a tak si neodpustila ironickou poznámku, kterou dala i na svou socialní síť cituji " Holt reiki evidentně fááákt funguje... Rýma s lékařem a léky 7 dní, rýma s léčitelem a Reiki týden " :-D  :D  A jelikož jsem pochopil o jakou osobu se jedná, mrknul jsem se rovněž na její profil v sociální síti a ona tam měla zajímavou reakci, a právě ta reakce odpovídá tomu, co říkal i Jirka Mašek, o silném egu reikisty. Ta osoba tam napsala cituji "Opět budu posílat energii Reiki, která funguje po celé zeměkouli jen pár lidí jí neuznává, protože nerozumí sám sobě. Já a mnoho dalších lidí a mých užasných kolegů máme velice vynikající výsledky.... " Každopádně, kdyby ten její status četl například Sergej N. Lazarev, řekl by stejně to co řekl i Jirka Mašek, je tam velká pýcha, obrovská duchovní nadřazenost, atd.... Jinak ta osoba, jejíž otec byl černý mág a který už nežije má právě schopnosti, které se nemusela učit, nemusela vymetat jeden duchovní seminář za druhým, nemusela chodit na zasvěcení a další ezo blbosti, protože ona má dar, to negativní, co měl její otec musí transformovat v pozitivní, a tak není náhoda, že v její rodině byl zásah od Boha a bylo tam úmrtí. I ona prošla karmou a jedině jak karmu můžeme vyčistit je prostě si ty situace prožít, nikoliv tím, že budu dělat na obrazovce gesta a toaletní papír budu pálit nad plamenem a pronášet cizí slova z Aramejského otčenáše, protože málokdo ví, z tv diváků, jak zní aramejský otčenáš. Zkrátka ta paní se vymezovala vůči všem ezodebílkům, kteří opijí diváky rohlíkem a rozhodně se od nich distancuje, má i svůj samostatný pořad v televizi a její videa jsou i na youtube. Takže mne už nepřekvapuje že současná doba bude odhalovat farizeje a falešné proroky.

12 ok ok | 30. prosince 2014 v 23:36 | Reagovat

Nic se nerozjede. Jediný čeho ruští majdanisti dosáhnou, bude zvýšená teplota pantů na policejních antonech.

13 vedunie vedunie | 31. prosince 2014 v 0:19 | Reagovat

Nad NAWALNYM byl vynesen rozsudek 30.12. a měl být vynesen až 15.1. to měla být záminka pro majdan,pospíšili si, a tím pádem začal majdan dříve - musel. Více na http://leva-net.webnode.cz/products/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-16-12-22-12-/

14 FL FL | 31. prosince 2014 v 9:54 | Reagovat

Starosta Quebecu: muslimští rodiče chtějí odstranit vepřové ze školních jídelen.http://svobodnenoviny.eu/starosta-quebecu-muslimsti-rodice-chteji-odstranit-veprove-ze-skolnich-jidelen/#more-32944

15 Věra Věra | 31. prosince 2014 v 10:02 | Reagovat

[11]:TM hovořil poprvé na přednáškách na Vyšehradě o nevhodnosti REIKI. Jirkovi se to moc nelíbilo. Asi ho TM pak datoval a nastavil ten správný směr. Mně osobně se to také nelíbilo než jsem se tím začala zabývat a prozřela jsem.
Verča.

16 LDV LDV | 31. prosince 2014 v 11:43 | Reagovat

Tak tomu říkám skutečný kocourkov http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dlouha-noc-uplne-prevratila-ukrajinskou-ekonomiku/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.