29.12.2014 Okénko strašidýlka marného.....

29. prosince 2014 v 4:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 29.12.2014 05:54:54

5) Není vyloučeno, že se někdo snaží.....

....udělat druhou Fukushimu u nás v Evropě přímo za dveřmi. Jak jsem Vás včera datoval, o nové havárce atomového milníku na Ukrajině, je velice podezřelé, že by fyzici pomocí rozboru neuměli zjistit jaký palivový materiál byl původně v reaktoru a neuměli udělat to stejné. Spíše mi to připomíná následující scénář. Budu velice rád, když se v tomto bodě budu hodně mýlit. Nezapomeňte, jak neustále opakuji, jedou po několika kolejích zároveň a jsou schopni všeho.

Nepodařilo se rozehrát SSA na Ukrajině dle plánu, občanskou válku s rychlou návazností na III.světovou a proto se nyní možná budou snažit místo posílání raket přímo jaderný úder právě zde. V tomto případě by Evropa a velká část Ruska měla po problémech navždy.

4) Mafie ukrajinské chunty připravuje.....

....mobilizaci veškerých obyvatel na bratrovražednou válku proti Rusku. Samozvolená chunta si přeje za každou cenu válku proti Rusku na příkaz z SSA aby mohli vyvolat III.světovou válku.

Údajný ministr obrany Olexandr Turtschynow na snímku.

tm dodává: v kožených oblecích chodí jen mafiáni, jako na Sicílii.

Olexandr Turtschynow je přesvědčen, že Moskva se připravuje na kontinentální válku a proto chtějí udělat mobilizaci čtvrté fáze. Tři už byly podniknuty.
3) Na záchranu dolaru.....

....udělají američané cokoliv. Dnes i malé díťe ví, že SSA je bankrot. Zajímavou úvahu o tom, jak by teoreticky bylo možné zachránit dolar a zničit další země se dočtete ZDE.

2) Otevřený dopis černému knížeti.....

....je jeden z dalších, kdy občané téhle republiky nastavují politikům zrcadlo a ukazují jejich pravou tvář.

Pane kníže, ve vyjádření serveru e15.cz jste také prohlásil, že byste byl lepší prezident, než prezident Zeman. Díky Bohu, že se tak nestalo, protože Vy jste pro tuto zemi obrovským nebezpečím už jen tím, že podporujete Vaše příznivce, kteří se nemohou smířit s tím, že ve volbách prohráli spolu s Vámi.

Podporujete fašistické živly na Ukrajině, podporujete pořádání Majdanů v Praze, kritizujete Benešovy dekrety, které jste spolu s Havlem při restituci Vašeho majetku prolomili, pochlebujete sudetským Němcům. Pokud jste při veřejné diskuzi před prezidentskými volbami prohlásil, "že Beneš by šel v dnešní době před Haagský tribunál", tak vůbec nevíte, o co jde. Beneš své dekrety vydal na základě dohody vítězných mocností v Postupimi, kde bylo rozhodnuto, že německé obyvatelstvo z Polska a ČSR bude odsunuto do okupačních zón vítězných mocností. Jak by mohl Beneš odsunout sudetské Němce do Německa, když by s tím USA, VB a SSSR nesouhlasily ?
Lžete kudy chodíte a pokud nespíte, škodíte této zemi spolu se svým parteigenossenchaftem z TOP 09.

Zde si můžete přečíst celý dopis.

1) Čtenáři marného okénka.....

....dříve na osudu, měli možnost číst dekódované části Simpsonů, kde lidem mnoho let otevřeně či kódovaně ukázali budoucí dění na planetě Zemi. Postupně je zkopíruji a občas zde nějaký ten článek dám.
Že je vše dopředu připraveno je snad každému čtenáři marného okénka jasné. Prot by bylo dobré se podívat na starý díl rodinky Simpsonových, který se týká právě Rublu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 29. prosince 2014 v 10:00 | Reagovat

Řekl bych, že na tu mobilizaci se jim asi dost lidí zvysoka vy...kašle. Doufám.

2 ok ok | 29. prosince 2014 v 13:25 | Reagovat

Čtvrtá a pátá mobilizace je v pořádku. Za zvobotu a demosracii by měli jít uvědomněle bojovat i důchodci, invalidi a předškoláci.

3 Jana B. Jana B. | 29. prosince 2014 v 13:52 | Reagovat

Totalitní režim premiérů Sobotky a Babiše přitahuje šroubky.. Jsme otroci svých politiků, bankéřů a makléřů. Jsme otroci svého nevědomí a občanské pasivity. Ano, bude líp!  Tak říká hnutí ANO....Ale rozhodně ne nám, naivkům. Napišme maily svým poslancům členům zdravotního výboru, že s něčím takovým rozhodně nesouhlasíme. Doufám, že někteří rozumní politici,  proti této totalitní zvůli, která v žádné jiné zemi na světě v této míře nemá obdoby, zasáhnou všemi prostředky.

O co kráčí ?

O tohle :

8.1. bude zdravotní výbor projednávat důležitou věc. A tou je návrh změny zákona o veřejném zdraví. Zásadní jsou tyto navrhované změny:

- organizátorům škol v přírodě, táborů a dalších zotavovacích akcí hrozí pokuta 100.000 za přijetí neočkovaného dítěte

- mateřským školám, provozovatelům dětských skupin hrozí pokuta 500.000 za přijetí neočkovaného dítěte

- lékařům hrozí pokuta až 3.000.000 za neočkování dítěte a až 2.000.000 za nesdělení informací o očkování svých pacientů.  čerpáno přímo z poslanecké sněmovny. 28/200 §50 a pak sankce §92

Zdroj : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=789005187803376&id=173829189320982&fref=nf

Je to normální šikana nutit rodiče aby očkovali svými jedy své děti.  Již se několikrát objevili nežádoucí účinky očkování, nejen u dětí ale i taky u dospělých jedinců. Viz článek zde http://www.margit.cz/nezadouci-ucinky-anebo-tyrani/

Tohle všechno je diktatura pod rouškou Farmaceutické lobby, aby na nás na lidech jako za Mengeleho otestovali  různé vakcíny, jedy, látky, které pak budou zabíjet lidi nebo na lidech zanechají trvalé zdravotní následky. A je jedno jestli je to očkování proti prasečí chřipce nebo proti ptačí chřipce, veškeré očkování je děláno pod nátlakem Farmaceutických lobby a pánové Babiš a Sobotka jim slouží jako loutky systému, který potřebuje lidi chudé a nemocné.

Ráda bych k tomut ještě dodala, tady už nepomůže pozitivní myšlení ani meditace, ale rovnou akce, která doplní pozitivní myšlení a meditaci.

4 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 29. prosince 2014 v 14:59 | Reagovat

Další aktualitka:

http://politolog.blog.pravda.sk/2014/12/21/putin-urobil-na-burze-fenomenalny-krok-par-excellence/

5 sv. sv. | 29. prosince 2014 v 18:51 | Reagovat

Dnešní postřeh z města. Na radnici visej 2 prapory, jeden modrej s hvězdama no jasně že EU, a vedle druhej celej černej, ten pohřební. Ano bavím se nad tím už pár dní, pod prapory jsem si i vesele poskočil jak mi to zvedlo náladu!

konec tj mírový rozklad EU - rozdělám modré a na to se dnes napiju!

6 sv. sv. | 29. prosince 2014 v 18:55 | Reagovat

hihi kdovíkdo se mnou takhle komunikuje. Odešlu sem komentář, a místo toho aby se mi pak po zobrazení objevilo "Teď ", objevilo se mi toto:
:-)

http://prntscr.com/5ma69b

7 sv. sv. | 29. prosince 2014 v 19:02 | Reagovat

V Německu prej včera islámisti EHM nějaký 14letí frackové zaútočili na kostel, na lidi.. Hulákali přitom něco jako "zasr.ní křestané " apod.

http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/peter-harth/-scheiss-christen-randalierende-muslime-stuermen-in-moenchengladbach-eine-kirche.html%3Bjsessionid%3D20DF5C1A32DA230886DF715B75C12A29&usg=ALkJrhjaQr7FhkUsV4-XvNlZ-DWR7svPuw

dodám jen, zbít je nahromadu a naházet do řeky. Jednou si mě vyhlídli 2 cigáni, nechápu proč se pletli ale jeden ihned "skočil" obratem přes zábradlí do řeky - asi radostí že mě vidí a druhej utekl, škoda.

8 ok ok | 29. prosince 2014 v 19:53 | Reagovat

[4]: Nedůveryhodný.

9 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 30. prosince 2014 v 9:41 | Reagovat

Tak prej je ta radiace snad už pod kontrolou... ale čert jim věř. Rusko tam dodává uhlí (zadarmo!) asi proto, aby si ji sami Ukrajinci nepřetížili, když tam zápasej s nedostatkem elektřiny 8-O

10 sv. sv. | 30. prosince 2014 v 11:32 | Reagovat

[9]: neveřím že je to cajk :-p
uhlí jj prej zadarmo posílaj, aspon někdo má rozum.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.