27.12.2014 Okénko strašidýlka marného.....

27. prosince 2014 v 5:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno sobota 27.12.2014 19:54:54


5) Před několika dny jsem v marném okénku umístil překlad.....

....z německého vebu, který varoval před možnými "teroristickými" jadernými útoky. Nebezpečí neustále trvá. Prosím uvědomte si, že čím více se píše o připravovaném, pod falešnou vlajkou, tím více se jim bere energie a možnost 1000% vyzrazení. Plánující organizace z toho samozřejmě nemají radost, přehodí výhybku a jedou po jiné koleji. Možná ta další jim vyjde. Přesně tak jak bylo vše s Ukrajinou. Nevyšla jim Ukrajina a rozpoutání třetí světové války za účelem potrestání "darebáckého státu" naplánovali další scénář.

Chystá se "velká provokace"?

Ve Spojených státech se podle všeho něco dramatického opravdu připravuje - a nezávislá média o tom již naplno informují a spekulují. Má to být ona "velká provokace", o které prý informoval Vladimíra Putina francouzský prezident Hollande? To je otázka, která visí ve vzduchu. Americká společnost je ve varu a její ekonomika stojící na hliněných nohou může kdykoli zkolabovat. A to přesto, že další zákon o výdajích na rok 2015 (který má Obamovu vládu udržet nad vodou do února příštího roku) po týdnu napětí prošel - a zanechal USA opět o jeden bilion dolarů zadluženější.

Exředitel CIA hovoří o "stoprocentní pravděpodobnosti" teroristického útoku. Pozoruhodná "jistota". Zvláště v souvislosti s tím, že zadržený hacker Guccifer, který se údajně naboural do e-mailů vysokých vládních představitelů Spojených států, mluví o něčem podobném: Plánu americké administrativy odpálit v některých amerických městech nukleární nálože. Není právě toto podstata oné "velké provokace", která by - "přišita" Rusku - měla potenciál rozpoutat světový konflikt? Minimálně by však, podle nezávislých amerických médií, odstartovala definitivní přerod Ameriky v diktátorský režim. Jak píše komentátor Kit Daniels na serveru Infowars.com:


tm dodává: na mnoha webech po celém světě se objevily podobné články. Mnoho naplánovaných akcí v minulosti, Berlín, Londýn a jiné o kterých jsem psal nejen já ještě na osudu, (ale i mnoho právníků a notářů v Německu, Francii a Anglii) se možná právě proto neuskutečnily, protože byly předčasně vyzrazeny. Prozradili by se sami. Proto taky vyzývám čtenáře o vlastní posouzení daných dat. Jestli si ale někdo myslí, že někoho straším, pak raději z těchto stránek odejděte a nepište nesmyslné komentáře. Budou smazány. Děkuji za pochopení.4) Pro dnešní dobu je důležité všechny datovat.....

....o následujícím dění také v česku. Podívejte se jací politici stojí za multikulti a kdo je propaguje.3) Umělá inteligence v současné době není sci-fi.....

....ale velmi vážná, skutečná, drastická a brutální technologie, která je neustále vyvíjena zbrojním průmyslem. Myslíte si, že použité technologie jsou vymyšleny a vyrobeny na planetě Zemi?????

Do dnešního dne byla řízena lidmi ze vzdálených míst a ti rozhodli co bude zničeno. V brzké budoucnosti půjde proti lidstvu neznámá technologie v podobě dronů, vrtulníků, raket a umělých lidí. Vyhledají si cíle sami, a umělá inteligence rozhodne o tom, jestli cíl zničí či ponechá. Nejedná se jenom o tanky, bojové vozy, rakety, letadla, vojenské prostory, ale bude moci mít možnost si vyhledat i člověka a zabít ho. Nerozhodují zde lidé, ale umělá inteligence. Mnoho odborníků a vědců je naprosto proti uvedení těchto systémů do provozu, protože člověk je nebude moci už ovlivnit. Budou to zabijáci dle vlastního uvážení.
Jako kdyby nám to nebylo ukázáno ve sci-fi filmech z Hollywodu.....tm dodává: jsem zvědav kolika lidem se bude dobře dařit v této umělé společnosti a kdo ještě bude šťasten?????

2) Jak je možné z krátkého filmu.....

....vidět, Francie se nachází těsně před občanskou válkou. Situace se den odedne vyhrocuje, jak je patrné ze snímku. Evropská únie a jednotlivé státy nutí svými nepochopitlnými kroky způsobit revoluce v zemích, povstání a následně občanskou válku, která přejde automaticky do III. světové války. Všichni politici lžou lidem do očí od momentu, kdy se ráno probudí až do momentu kdy usínají. Vše co lidem ládují do mozků je čistokrevná lež a opět jenom lež.

Film je v angličtině s německými titulky.1) Český voják vrátil vyznamenání. Varuje před zločineckou organizací NATO v čele s USA

Co k tomu dodat. Lidé se začínají konečně probouzet.

Bývalý vojenský lékař, mj. velitel 11. polní nemocníce v Afghánistánu, pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel, se rozhodl na protest proti NATO požádat o "odejmutí vyznamenání z vojenských operací AČR pod hlavičkou NATO". Včera o tom napsaly Parlamentní listy - a tím to zhaslo, všude jinde ticho po pěšině. Lidovky nic, Novinky nic, Dnes nic, Aktuálně nic… žádný div, taková zpráva se dnes nehodí, je příliš rušivá, kazí obraz Čechů jako k NATO loajálních a k Rusku nepřátelských. Na druhou stranu, kdyby se začalo o Obrtelově gestu psát ve velkém, udělají z něj noviny blázna, hlupáka, nevzdělance, zrádce a raritu.


Vážený pane ministře,
z důvodů, o kterých se rozepisuji v přiloženém třístránkovém dopise, který je součástí tohoto dokumentu, Vás žádám o odejmutí vyznamenání z vojenských operací AČR pod hlavičkou NATO.
Děkuji Vám za pochopení a důrazně Vás žádám o Vaše souhlasné stanovisko.
Pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel
v.r.
Vracím válečná vyznamenání, protože se hluboce stydím za to, že jsem sloužil zločinecké organizaci, jakou je NATO v čele s USA, a jejím zrůdným zájmům po celém světě.
Chci tímto svým gestem také jednoznačně vyjádřit svůj naprostý nesouhlas s politikou USA, uplatňovanou vůči Rusku, zemím EU a všem svobodným a suverénním zemím světa nyní i v minulosti a zejména s jejími důsledky.
Chci také tímto demonstrovat nesouhlas s postupem vlády ČR a ostatních kompetentních orgánů v otázkách přístupu k dezinformačním kampaním a záměrnému informačnímu embargu na klíčové události ve vztahu k současné geopolitické a vojenské situaci ve světě, přičemž viním všechny odpovědné subjekty také za naprostou nečinnost v otázkách zabránění vzniku globálního konfliktu (zejména) mezi USA a Ruskem na území Evropy.
V neposlední řadě chci tímto skutkem podpořit prezidenta republiky, Miloše Zemana, v jeho úsilí o objektivní pohled na stěžejní otázky vnitro i mezinárodně-politické a v jeho boji "proti všem" za zachování suverenity a identity českého národa a jeho globální bezpečnosti.
Vystudoval jsem Vojenskou lékařskou akademii a stal se vojenským lékařem s diplomem Univerzity Karlovy v Praze, jsem podplukovníkem AČR v záloze a během činné služby jsem léta vykonával i jedny z nejvyšších postů ve zdravotnické službě armády, vždy na tabulkových místech s plánovanou hodností plukovník.
Mezi ty nejvýznamnější pak patřil post velitele kontingentu AČR v Afghánistánu a náčelníka 11. polní nemocnice AČR tamtéž, zástupce velitele operačního velitelství vojskové zdravotnické služby, nebo významné funkce v rámci Sekce vojenského zdravotnictví Generálního štábu AČR.
Během mé kariéry jsem v rámci vojenských operací poznal problematiku Bosny a Hercegoviny a dalších zemí bývalé Jugoslávie, Afghánistán, velmi krátce také problematiku Iráckého konfliktu, ale zejména pak Kosovo.
Službu jsem vykonával vždy nejlépe, jak bylo v mých silách, v souladu s mým přesvědčením, že takové činnosti nelze "dělat napůl"….
Již zde jsem ale, zejména v souvislosti s konfliktem v Kosovu pojal podezření, že naše cesta (působení v bojových uskupeních pod hlavičkou NATO), není správná…….
Vždy, když jsem dospěl k pocitu, že "cosi není v pořádku", utěšoval jsem se tím, že pracuji jako lékař a mým posláním je pomoc nemocným, raněným a zasaženým včetně místního obyvatelstva všude tam, kde naše jednotky působily. Tato slabá útěcha mi ještě několik let bránila v tom, abych naplno prohlédl a pochopil, že to, co dělá NATO, ale zejména USA, v mnoha zemích celého světa, je nejvyšší stupeň zvrhlosti a opojení mocí, ale především jde o účelově vykonstruované konflikty a zejména záminky k jejich spuštění a americká imperialistická politika v nich nezná hranic. Každý, kdo se jakkoliv postaví na odpor mocenským zájmům USA, byť by tím hájil identitu, ekonomiku a suverenitu svého národa, musí být "vymazán z mapy světa".
S mezinárodní politikou USA se dlouhodobě nemohu ztotožnit a poté, co jsem se aktivně začal zajímat o kořeny, podstatu, průběh a důsledky akcí, vedených od druhé světové války organizacemi a strukturami USA po celém světě, ji naopak zásadně odsuzuji. Pro mne má jednoznačně podobu bezohledného, zištného a nenasytného imperialismu, který se nezastaví před nikým a před ničím. Jejími důsledky jsou pak především "spálené země" a miliony mrtvých po celém světě. Příčinou jsou mocenské zájmy světového hegemona a dnes také zoufalá snaha o zabránění definitivního krachu amerického impéria (který je však standardními prostředky neodvratný, což je pro Evropu a lidstvo tou největší skutečnou, avšak tak málo zmiňovanou hrozbou).
Ať jsem sloužil kdekoliv na světě, nikdy jsem se nevyhýbal kontaktu s místním obyvatelstvem, ať už šlo o kontakty v rámci poskytování zdravotní péče a nebo o prosté rozhovory v rámci náhodných setkání a nebo vzájemných návštěv. Z toho důvodu jsem nikdy nebyl odkázán pouze na informační zdroje blízké NATO, ale byl jsem schopen situaci analyzovat a posuzovat ze všech možných úhlů pohledu. V zemích bývalé Jugoslávie jsem měl navíc tu výhodu, že jsem v krátké době zvládl i místní jazyk na takové úrovni, abych byl schopen základní komunikace. Toto všechno mi mimo další aspekty umožnilo pochopit a přesvědčit sám sebe o naprosté nesmyslnosti a mnohdy zrůdnosti počínání NATO a zejména USA v rámci řady uměle rozpoutaných konfliktů za účelem destabilizace zemí, které nechtěly hrát roli poslušných loutek a vazalů USA. A součástí této mašinerie jsem se, Bohužel, stával i já.
Obecně bylo a stále je mým velkým problémem respektování nadřízených, kteří jsou nekompetentní, nevzdělaní, nekonzistentní ve svých názorech, jedním slovem neschopní. Naopak si nesmírně vážím takových "šéfů a velitelů", kteří jsou "na svém místě" a pro takové bych pracoval obrazně řečeno, do úmoru….
Během svého profesního života, jak armádního, tak později i civilního, jsem poznal velké množství takových nekompetentních politiků a nadřízených, kteří svůj osobní prospěch a kariérismus, spojený s pokrytectvím, nevědomostí a populismem, vyměnili za čest, vzdělanost a snahu o poctivou práci pro společnost.
Toto mělo vždy, na kterékoliv úrovni, velké, někdy i fatální důsledky. Stejně jako je tomu v rámci naší vrcholné politiky, kdy politici v roli loutek světových mocipánů naši zemi zadlužili, rozprodali, rozkradli, vnitřně rozvrátili, pohřbili veškeré morální hodnoty a uvrhli nás do chapadel takových mocenských struktur, jakou je mimo jiné například NATO v čele s USA. Politici vedou, nebo alespoň trpí, masivní dezinformační kampaň, zamlčují řadu zásadních faktů, majících vliv i na naše životy do budoucna, poklonkují americkým "šéfům" a mlčky trpí jejich prapodivné krvavé praktiky, čímž přivádějí naši zem na pokraj zkázy. Mimo jiné také tím, že nejsou schopni vnímat integritu Evropy včetně Ruska, jako protiváhu americkým snahám o zotročení světa pod svou nadvládou v době, kdy ekonomický potenciál USA bere za své a je jen otázkou času, kdy se celý americký systém zhroutí a nebo USA vyprovokují fatální válečný konflikt, ke kterému zneužijí Evropu jako válčiště (potřetí v historii).
Jak diametrálně odlišný je pak postoj a vyjadřování našeho prezidenta, Miloše Zemana, který přes obrovskou vlnu nevole jak USA a Bruselu, tak i domácí proamerické "zaprodané kliky", podává věci tak, jak jsou, nazývá je pravými jmény, poukazuje na skutečné viníky a souvislosti a nebojí se nahlas říci, že Evropa, to je také Rusko, ale ne USA….a další a další skutečnosti. Prezidenta Zemana si za to nesmírně vážím a vyzývám všechny, kterým není osud nás a naší země lhostejný, aby mu vyjádřili svou hlasitou a trvalou podporu proti "americkým praktikám CIA, uplatňovaným nejen velvyslancem Schapirem", proti červeným kartám pražských kavárenských zaprodanců a proti politice "nohsledů z Bruselu". Je to námi přímo zvolený prezident, tak si jej nenechme brát…..
Tolik odvahy, abych odešel bojovat proti dalšímu produktu zoufalého amerického imperialismu - tedy samozvané Ukrajinské vládě na východ Ukrajiny - nemám a nemělo by to ani žádný smysl, protože v tomto konfliktu jde o zcela něco jiného, než o hledání a uplatňování lidských práv a svobod, tedy o hodnoty, "pro které" USA již zdevastovaly tolik zemí světa.
Tolik odvahy, abych jednoznačně prohlásil, že v novodobé studené válce a ve věcech s tím souvisejících, stojím na straně současného prezidenta Ruska, kterého si nesmírně vážím za to, s jakým nadhledem, zdrženlivostí a rovnováhou odráží provokace Západu a jak věcně a průhledně reaguje na všechna nařčení a lži kolem veškerého současného dění, tolik odvahy ale mám.
Člověk nemusí být příliš velký odborník na věci politologické, sociologické, vojensko-politické či jiné související, aby si udělal vlastní názor na to, kdo je agresorem a proč, a kdo se brání. Na to stačí zdravý selský rozum, trocha inteligence a schopnosti spojovat věci do kontextu a hodiny studia dostupných pramenů a materiálů z různých zdrojů.
Já jsem si vlastní názor již dávno jednoznačně udělal a stojím si za ním.
A proto nemohu a nechci nadále nosit svá válečná vyznamenání z operací NATO, kterými jsem prošel a která mi byla udělena zločineckou organizací v čele s USA. Dokud budou Spojené státy a jim podobní vedoucí silou NATO, není pro ně na levé straně mé vojenské uniformy místo.
Vážený pane ministře obrany, žádám Vás o odnětí všech mých udělených medailí NATO, za což Vám předem děkuji.
Podplukovník v.z. MUDr. Marek Obrtel
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Matylda Matylda | Web | 27. prosince 2014 v 6:46 | Reagovat

Z toho až mrazí.......................

2 ok ok | 27. prosince 2014 v 11:44 | Reagovat

Pár linků, co jsem poskládal už před pár rokama. V podstatě povinné studium, pokud chcete bydlet tady:

Tohle už asi všichni viděli: Islamic colonization world CZ titulky http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo
tohle možná ne:
Islám je mírumilovné náboženství? http://www.youtube.com/watch?v=_e9b4dyu7Bs
Muslimové předstírají, že jsou hodní lidé http://www.youtube.com/watch?v=AmHqjtOWoIQ&feature=endscreen&NR=1
"Jste další na řadě" Egyptský biskup varuje Němce před islámem http://www.youtube.com/watch?v=RJ1mpUsQ0_Y
nutná osvěta: http://www.youtube.com/user/Denivesvete/videos

Korán online: http://www.koranoislamu.cz Koncentrát nenávisti vůči nemuslimům.
Veselé samostudium středověké kultury s moderními dekoracemi na pozadí: http://www.atllanka.net/index.php?clanek=64
http://www.czechfreepress.cz/jiri-bata/fanaticke-blaznovstvi.html
http://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/svet-uz-ma-plne-zuby-islamu.html
http://pravyprostor.cz/islam-prebira-vladu-nad-evropou/
http://www.czechfreepress.cz/evropa/izraelsti-experti-islam-prebira-vladu-nad-evropou-a-evropa-si-za-to-muze-sama.html
klasika: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/default.aspx

Akcie čierneho bratrstva: US establishment si pro použití v SSSR a Rusku vychoval islámský terorismus
Velice fundovaná analýza vzniku islámského fundamentalismu a terorismu. // http://www.taoizmusweb.szm.com/usama.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2331367/Woolwich-murder-Thousands-Youtube-videos-urging-British-Muslims-maim-kill-seconds-online.html
(vhodné kopírovat a šířit dál)

3 sv. sv. | 27. prosince 2014 v 12:15 | Reagovat

tento spot odmítla česká TV odvysílat, Ne bruSSelu, z tohoto roku tuším kveten

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8SCE4C4T6XE#t=0

4 sv. sv. | 27. prosince 2014 v 12:32 | Reagovat

Člověku se jménem Marek Obrtel blahopřání a poděkování. Tituly má a k tomu i rozum používá, jej jakou mi udělal radost! Děkuju.
Situace je víc než vážná, již pár roku je cejtit v kostech že toto má přijít.

Toto - tj pomíchat náboženství, pustit islám do evropy, atd je podle mýho totiž BOD ze kterýho pak nemusí bejt návratu. Někdo se tuhle na netu ptal cože ten "bod" znamená, tak tu má odpověď.

Stačí mrknout co se děje v Nemecku, Francii..Ukrajina.. Je to předem dlouho a dobře plánovaný, tady už nepomuže nic jinyho než...

...nezbývá s Láskou v srdci si přát,
aby zas měl Člověk Člověka rád,
a ve správný čas otevřeme svá srdce,
přeju si aby si lidé podali ruce!

Volím Mír. ;-)

5 ok ok | 27. prosince 2014 v 21:02 | Reagovat

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/29741-islam-v-evrope-aktualni-tema-v-otazkach-a-odpovedich.aspx

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.