26.12.2014 Okénko strašidýlka marného.....

26. prosince 2014 v 5:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pátek 26.12.2014 05:54:54

7) Výtky vůči Putinovi.....

....by měla MADAMME MERKELOVÁ adresovat sama sobě!!!!!

To, co Angela Merkelová vytýká Rusku, by mohla vytknout sama sobě: v případu s ukrajinským konfliktem Západ požíná to, co zasel", píše Heise.de.
Zmíněný zdroj podrobil kritice neustálé falešné rozhořčování Západu nad politikou Ruska. "Zdá se, že kritika Vladimira Putina, v níž stále pokračuje kancléřka Angela Merkelová, se už stala běžným rituálem", zdůrazňuje Heise.de.
Berlín nemá podle médií právo obviňovat Rusko z anexe, kterou nelze podle slov Mekelové ospravedlnit: bylo to právě západní společenství, které v roce 1999 prostřednictvím NATO zahájilo nezákonnou válku proti Jugoslávii, čímž porušilo mezinárodní právo. A Berlín, obviňující Rusko, raději na válku v Kosovu zapomíná", zdůrazňuje Heise-de.
Číst všechno můžete právě ZDE.

6) Více než polovina Britů je pro vystoupení z EU.....

....píší v deníku rádia HLAS RUSKA.


51% Britů je pro vystoupení Spojeného království z Evropské unie.
Svědčí o tom výsledky průzkumu uspořádaného nezávislou společností pro průzkum veřejného mínění WIN/GIA.
Ve Francii, Itálii a Německu se pro vystoupení z EU vyslovila čtvrtina nebo větší počet dotázaných. Život mimo ekonomickou alianci by si přála třetina občanů Řecka a 42% občanů Nizozemí.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_26/Vic-nez-polovina-Britu-je-pro-vystoupeni-z-EU-3672/

5) Jak bude probíhat vyšetřování.....

....ukrajinského pilota SU25, který sestřelil let číslo MH17 je zatím nejasné. Přečtěte si prosím článek níže.

Poradce šéfa ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) Markijan Lubkivskij odmítl komentovat návrh vyšetřovacího výboru Ruské federace na uspořádání prověrky ukrajinského letce Vološina na polygrafu.
Letce podezírají ze spoluúčasti na tragédii malajsijského boeingu. Lubkivskij ale navrhl zástupcům ruského úřadu, aby přijeli na Ukrajinu.
"Jen ať přijedou k nám, co jiného mohu říct, já nic nekomentuju", prohlásil Lubkivskij.
Tento týden získali ruští vyšetřovatelé důkazy toho, že na pádu boeingu na Donbasu se podílel ukrajinský bitevní letoun Su-25.
Číst všechno můžete právě ZDE.

Zástupce ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) odmítl komentovat návrh ruského vyšetřovacího výboru, aby byl na polygrafu prověřen vojenský letec Vološin, který se údajně podílel na katastrofě boeingu.
"Podobné informace nekomentujeme", řekl zástupce SBU.
Tento týden získali ruští vyšetřovatelé důkazy toho, že se ukrajinský bitevní letoun Su-25 podílel na pádu malajsijského boeingu na Donbasu.
Z výpovědi ukrajinského vojáka vyplývá, že boeing mohl být sestřelen letadlem řízeným kapitánem ukrajinského vojenského letectva Vološinem.
Ukrajinská bezpečnostní služba přiznala, že Vološin koná službu v ozbrojených silách Ukrajiny, prohlásila ale, že v den, kdy došlo k nehodě, nelétal. Oficiální mluvčí vyšetřovacího výboru Vladimir Markin navrhl, aby byl Vološin podroben prověrce na polygrafu.
Číst všechno můžete také ZDE.

4) Jak to chodí s léčebným konopím.....

....je zajímavé téma článku níže uvedeného.
Dobrá je i celá diskuze pod článkem, včetně placených "trolů", kteří se snaží o dehonestaci této látky.
Nepodporuji feťáky, ale je vidět oč se farmalobby celé roky snaží!!!!!

Jak to chodí s léčebným konopím.

TOPlist
25. prosince 2014


Že má konopí příznivý vliv na průběh některých závažných chorob, hlavně degenerativních, je objektivně zjištěno. I když se nejedná o žádný zázrak, jsou výsledky často překvapivě dobré při nepozorovatelných vedlejších účincích. Bohužel náš stát je proti němu z jakýchsi víceméně iracionálních důvodů zaujatý a tak donutil nemocné a jejich blízké stát se zločinci.
Nemocní se nevzdávají, nezastaví je ani žádný zákon, ani zastrašování, ani občasné soudní tahanice s prozrazenými. Bolest a smrt je absolutní motivace. Jak jsem ke svému překvapení zjistil, vytvářejí oni či jejich blízcí podzemní sítě, dodržující téměř konspirační pravidla. Tyto neformální skupiny pak zajišťují výrobu a distribuci konopných produktů.
Přijetí dovnitř skupiny není vůbec jednoduché a je založeno výhradně na osobních kontaktech s někým z nich. Naprosto nehrozí, aby se členem stal narkoman. Za prvé je to riziko, za druhé tito lidé si umí drogu obstarat daleko jednodušším způsobem a za třetí sociální světy nemocných a feťáků se téměř neprotínají.
Přes tuto konspiraci, jsou jejich postoje k okolí překvapivě altruistické, jsou schopni pomoci i mimo skupinu, samozřejmě vy kromě svého kontaktu nikoho z nich neznáte. Jistě, není to zadarmo a určitě by to šlo kvalifikovat jako obchod s omamnými látkami. Ale vše má své výrobní náklady a v našich podmínkách není pro jinak spořádané občany úplně jednoduché vyrobit použitelný preparát.
Zajímavé je sociální složení těchto "drogových zločinců". Obvykle zcela normální spořádaní občané, důchodci, invalidé, někteří i na vozíku, často lidé na samém příjmovém dně společnosti, avšak zcela bez kriminální minulosti. Jsou často ve stavu, kdy jejich jedinou snahou je přežít následující den bez bolesti a při zdravém rozumu. I kdyby se náhodou stali na něčem závislí, je to v jejich situaci naprosto vedlejší.
Pokud se angažují jejich příbuzní, jde většinově o milující potomky, kteří jsou ochotni pro svého blízkého obětovat nejen peníze, ale i riskovat střet se silovými složkami "demokratického" státu. Jejich pohnutky jsou vyloženě altruistické, nemají z toho žádný osobní prospěch. Stali se z nich zločinci, aby mohli pomoci druhým. Je však možné, že v tom kus egoizmu přece jen je, někde v koutku duše doufají, že až oni budou potřebovat pomoc, někdo pomůže zase jim.
Mezitím si naše politická elita hraje své rituální tanečky okolo tzv. léčebného konopí. Média vše prezentují, jako krystalické dobro, když elita dovolí nemocným užívat za nehorázné peníze podpůrné prostředky, které si můžou vypěstovat sami na zahrádce a skoro zdarma. Ohromující není "odvaha" našich politiků věc nyní povolit, ale drzost, která to zakazuje. Je to taková drobná variace na Čapkovu Bílou nemoc.
Historie nás učí, že občan nemá poslouchat zločinné zákony. Ten, který zakazuje pomoc nemocnému, mezi ně určitě patří.
Převzato z Nautila


3) Vpřípadě, že používáte mobilní telefony.....

....přečtěte si, co objevili vědci pověření studií o škodlivosti mobilních telefonů

Francouzská případová studie CERENAT, provedená skupinou jedenácti vědců pod vedením Dr. Gaëlle Coureauové z Univerzity v Bordeaux, si vzala za cíl analyzovat možné asociace mezi expozicí elektromagnetickým polem z telefonování mobilem a některými nádory centrálního nervového systému mozku (gliomy a meningiomy). Byla publikována v květnu 2014 v mezinárodním recenzovaném vědeckém časopise Occupational & Environmental Medicine.
Intenzivní uživatelé v ohrožení
Celkem bylo zpětně prozkoumáno 447 případů těchto onemocnění z let 2004-2006 a k nim dvojnásobný počet kontrol. Na základě analýzy dat se projevila signifikantní statistická souvislost mezi dlouhodobě kumulovaným užíváním mobilního telefonu (více než 896 hodin) a uvedenými nádory (relativní riziko o 189 % vyšší pro gliomy a o 157 % vyšší pro meningiomy). Z hlediska počtu hovorů se tato souvislost projevila u více než 18 360 hovorů. Relativně vyšší riziko pak vykazovaly v rámci skupin osoby využívající mobil v práci a ve městě. Při takzvaně běžném užívání mobilu se vv této studii statistické souvislosti neprojevili.
Vědci uzavírají, že tato zjištěná data podporují předchozí nálezy týkající se možné spojitosti mezi intenzivním užíváním mobilů a mozkovými nádory.

Kdo je běžný a intenzivní uživatel v Česku?
Co vlastně představuje ono intenzivní a běžné užívání mobilu v našich podmínkách? Podle uveřejněných statistik Češi provolali v r. 2011 z jedné SIM karty v průměru cca necelých 20 hodin ročně. Uvažujeme-li přibližně stejný počet hovorů příchozích, pak by se jednalo o 40 hodin ročně. To by mohlo odpovídat zhruba nejnižšímu tarifu operátorů se 100 volnými minutami, kde lze patrně stále mluvit o "běžném" využití. Průměrný mobilní Čech by tedy k naplnění onoho pomyslného limitu pro intenzivní uživatele potřeboval více než 20 let. Tady je ovšem statistika velmi zkreslující, protože z praxe víme, že délka volání je v populaci rozdělena velmi nerovnoměrně.
Viděno perspektivou středních a vyšších paušálních tarifů a firemních zákazníků už situace vypadá jinak. Při středním tarifu 300 volných minut měsičně (za předpokladu využití např. 250 minut) dosáhne uživatel epidemiologicky stanoveného limitu již přibližně za 9 let. Při 600 minutách již za 4 roky (záleží, jaký je poměr zpětných hovorů). V relacích od 200-300 minut / měs. nahoru již můžeme postupně hovořit o středním až intenzivním využití mobilního volání.
Neomezené tarify přinášejí vyšší expozici
Nová situace ale nastala se zavedením neomezených tarifů v 1.pol. 2013, které víceméně nahradily původní tarify nad 300 minut využití měsíčně. Je jisté, že i u uživatelů, kteří se při omezených minutách v délce hovoru krotili, došlo k výraznému zvýšení doby telefonování, která může činit u jednotlivců i desítky procent, někdy možná i násobky. Jde o ty, kteří na operátorech takzvaně ušetřili, což je dle údajů 50-75 % lidí z 940 000 zákazníků těchto tarifů v r. 2013. V roce 2014 již ale mělo neomezený tarif 3 miliony zakázníků z 14 milionů SIM karet, což je více než 20 %! Předpokládané zvýšení doby hovorů potvrzuje mluvčí O2: "Zatímco v březnu 2013, tedy před zavedením tarifů, uskutečnili zákazníci O2 s paušálem odchozí hovory o délce 178 miliónů minut, v březnu 2014 to bylo již 291 miliónů minut." To je roční zvýšení o 63,5%! U Vodafonu bylo zvýšení údajně menší (8%), což je zřejmě dáno jinou strukturou zákazníků v poměru k cenovým tarifům.
Zdroj: http://1elektrosmog.pise.cz/173-cerenat-nadory-mozku-pri-castem-uziti-mobilu.html
Máte doma děti které jsou ve vývinu, Bylo by dobré si přečíst následující článek:

Záření z Wi-fi zpomaluje růst a vývoj


Jak zjistila skupina tureckých vědců, prenatální expozice elektromagnetickému záření z Wi-fi zařízení o frekvenci 2450 MHz má za následek zpomalený růst a opožděný nástup puberty - ve studii zatím u laboratorních potkaních samiček.
Současně byly zaznamenány vyšší hladiny oxidantů a vyšší index oxidativního stresu ve vaječnících a mozku samiček, což může být příčinou nejen tohoto nepříznivého vývoje, ale i dalších neurodegenerativních problémů.

Blízkým zdrojem relativně vyšších intenzit záření o této frekvenci je v domácnostech, pracovištích i školách např. Wi-Fi router, který umožňuje pro někoho tak "nezbytné" bezdrátové spojení mezi jednotlivými počítači a také notebook, tablet či smartphone připojený k domácí či veřejné internetové síti. Nebo třeba špatně těsnící dvířka mikrovlnky, domácí bezšňůrový telefon či dětská chůvička. Obdobné působení lze samozřejmě očekávat i u hlasových služeb mobilních telefonů.
Výzkum na těchto zvířatech teoreticky nemusí být směrodatný pro lidské jedince, nicméně jen potvrzuje obavy některých odborníků a jejich preventivní doporučení, aby nebyly ve školách a domácnostech vcelku zbytečně budovány bezdrátové sítě, když mohou být bez nějakého většího omezení drátové (viz např. doporučení německého Spolkového úřadu pro ochranu před zářením BFS). Bohužel u nás díky nekompetentnosti příslušných pracovníků orgánů ochrany veřejného zdraví se tato preventivní doporučení neobjevují a česká veřejnost je tak udržována ve stavu absolutní neinformovanosti o potenciálních rizikách bezdrátové komunikace, zejména ve vztahu k dětem.
Můžeme jen doufat, že se problém bude týkat skutečně jen potkanů, což je ale spíše nepravděpodobné.
R.A.Muselík

2) Ukrajinský dezertér, který zná pilota, jež sestřelil.....

....MH17 vypovídal o tom, že letadlo SU25 odletělo s raketami vzduch vzduch a vrátilo se bez nich. Pilot se jmenuje Vladislav Voločin, obrázek pilota který letadlo z nebe sundal níže......
Když se dozvěděl, jaké letadlo sestřelil, byl naprosto šokován....

tm dodává: je to sympatický chlapec, který byl zneužit ukrajinskou a evropskou chuntou k tomuto činu. Do konce jeho života bude mít pravděpodobně psychické problémy.....

V Rusku byly okamžitě provedeny testy na detektoru lži, které potvrdili veškerá slova pravdy dezertéra z Ukrajiny. Samozřejmě se nyní bojí o celou svou rodinu, o jejich životy.....

Pilot, který se vrátil po půlhodině na základnu přiznal, že zaměnil letadla a sestřelil normální linkové letadlo.
tm dodává: mělo se pravděpodobně jednat o letadlo prezidenta Putina a né let MH17. Putin a posádka byla dopředu datována a změnila kurz přes severní země. Takže přes Ukrajinu z pochopitelných důvodů neletěli....
1) Ke včerejšímu článku 7) jsem se nechtěl vyjadřovat.....

....je ale nutné Vám, Vážení čtenáři marného okénka ukázat, kam přesně vede celý systém podporovaný německou vládou. Pravděpodobně budou brzy zveřejněna tajná data od Putina, kdo se vlastně schovává za obličejem MADAMME MERKELOVÉ.
Až se to lidé dozvědí, nebudou chápat.....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. prosince 2014 v 16:29 | Reagovat

Tak ono kdo využívá konopí k léčebným účelům, ten má do huliče a feťáka daleko :) Konopí je tak univerzální kytka, že jsem až zíral, když jsem se dozvěděl, k čemu všemu může sloužit - palivo, oblečení, stavba obydlí, miliarda léčivých účinků, hnojivo... atd.atd. :-) To by byla jiná paráda, kdyby se začalo používat ve velkým ^^

2 stenly911 stenly911 | 26. prosince 2014 v 18:32 | Reagovat

O tom, co jsou kostely zač, se už ví. Teďkom mě zaujal jeden článek, kde je popsáno, jak s nimi kupodivu evangelická církev zachází. Tak si říkám, zdá se, že se křesťanská církev hodlá zničit sama, alespoň v německu...
Kostel prodali a bude z něj mešita
http://zpravy.idnes.cz/nemecko-kostel-mesita-muslimove-doj-/zahranicni.aspx?c=A130218_133627_zahranicni_pul

3 Jana B. Jana B. | 26. prosince 2014 v 18:34 | Reagovat

Tak vám milí čtenáři musím oznámit jednu velkou událost, která se mi odehrála na štědrý den. Opět jsem cestovala časoprostorem, avšak tentokráte jsem neskončila v paralelní Praze ale v budoucnosti. Stalo se to takto. Byla jsem na štědrý den v nákupním centru Nový Smíchov a kupovala pro rodiny nějaké dárky, pak jsem potřebovala jít na WeCko, tak jsem šla tedy a nyní to přichází, jakmile jsem seděla v kabince abych vykonala potřebu, z ničeho nic zhasly světla a byla tam "strašná" tma a já začala nadávat, a neviděla jsem si ani na ruce, prostě černočerná tma. Tak jsem po paměti chtěla rychle z kabinky odejít a z ničeho nic se rozvítily světla " blik " a v tu chvíli se mi oddechlo, tak jsem vyšla z kabinky ven se umít k umývadlu a byla jsem jako opařená, interiér WC se totálně změnil a já nemohla najít umývadlo s vodou, což mne dost naštvalo, tak jsem pak vyšla ven ze dveří a byla jsem jak Alenka v říši divů, z nákupního centra Nový Smíchov jsem se pohybovala v Muzeu, když jsem hledala východ, objevili se na podlaží dva muži, kteří se drželi za ruce a vypadali podivně, jako by nepocházeli z tohoto světa, a na čele ( oblast třetího oka ) měli vytetované SRDCE ♥  a prapodivný znak, který jsem nedokázala rozlousknout, jeden z těch mužů se na mne přátelsky podíval a řekl mi " Paninko, návštěvní hodiny už skončily, kdepak jste se zatoulala ? My jsme securiťáci a zachytili jsme pohyb na extoaletách." Já se na něho podívám a říkám, " no ale vždyť tady přece je nákupní galerie, a já byla na záchodě, protože se mi chtělo čurat " a ten druhý pán se na mne podíval a řekl " Ale paninko, vy jste přeci zapoměla, proč jste tady ? Vždyť tohle je muzeum konzumu 21.století. A toalety už jsou nejmíň 80 let zrušené a fungují jen jako exponát pro návštěvníky ".  To už jsem vůbec nechápala a pak mi to došlo. " Pánové asi se mi budete smát, ale zřejmě jsem se dostala k vám do budoucnosti " a pak jsem řekla " vždyť dneska je štědrý den 24.prosince 2014 a já tu jsem na nákupech abych nakoupila dárky pro svou rodinu " a ten mladý pán se na mne usmál a řekl " Tak to jste v pěkný bryndě, ten datum sice souhlasí, ale máme rok 2125 a svět se od roku 2014 citelně změnil, po té co naši prapředkové - vlastně lidé vašeho typu způsobili téměř jaderné vyhubení došlo k velkým zvratům "... pak jen řekl, pojďte s námi do jedné místnosti tam vám ukážeme všechno co se stalo, a berte to jako, že jste momentálně zadržená a vás nemůžeme pustit ven, protože už svým vzezřením vzbuzujete anomálii. Tak jsem s nimi šla do jakési místnosti pro securiťáky a tam mi to všechno vyklopili. Řekli mi, že v 21.století došlo po té co Rusko chtělo zachránit svůj RUBl a ekonomiku, Spojené Státy americké připravili finální zničení Ruska a to tím, že lidem nabídli volnou energií, ta byla několik desítek let úřady monitorována až do roku 2090. Rusko, Čína a Asie žili na svém vlastním písečku po té co zbytek světa se od nich oddělil a začal používat volnou energii, nebylo nutné těžit ropu, zemní plyn, vyrábět elektřinu z jádra.  To se ale nelíbilo Rusku a tak málem došlo k jadernému vyhubení, až na poslední chvíli přístáli ve velkém počtu mimozemské lodě to způsobilo ve světě takový chaos že Rusko a jiné země, které chtěli bojovat proti mimozemšťanům byli zpacifikováni včetně Západního světa. Mimozemšťané se museli oficiálně představit celému světu a lidé to nesli špatně, tak se stalo to, že do zemské atmosféry vypustili virus- energii, není to žádná zbraň, která by usmrtila člověka, spíš to byl lék. A tento lék způsobil asimilaci humanoidů s mimozemskou rasou, kteří pocházeli z druhé strany Galaxie tato rasa Ubigiontové asimilovali s lidskou rasou. Trvalo to do roku 2110 a v roce 2115 byla asimilace dokončena. Lidstvo bylo zachráněno, ale mělo to svou daň, lidstvo bylo zbaveno egoismu a emocí jako závist, nenávist, výčitky svědomí, litost, sebelítost, pocit křivdy, lidstvo bylo kompletně očištěno a napojeno na novou energetickou mřížku, kterému říkáme kolektivní vědomí, protože všechny civilizace ve vesmíru mají své kolektivní vědomí, jejich individuální vůle neexistuje, neexistuje ani osobnost, všechny bytosti jsou připojené k jednomu vortexu který má vliv na jejich životy. A tím pádem na Zemi byl ukončen starý program a nastaven nový program, říkejte tomu Nový kosmicko-světový řád, teď nikdo na této planetě nemůže žít svou vlastní individualitu ( dualitu ) indivi-duální ( duální ) vůli, individualita neexistuje, lidstvo samo tento virus přijalo, a nyní jsou lidé asimilováni a milováni všemi rasami Ubigiontů.  Naopak lidé teď do vínku dostali nové hodnoty a nové pozitivní emoce. Jakmile jsem si tohle všechno vyslechla jsem se zeptala. " okay pánové, teď mi poraďte jak se dostanu zpět do svého světa do roku 2014 ? ". A jeden z nich mi odpověděl, stačí když si to budete přát ale musíte se vrátit zpět na toaletu, aby nedošlo ke kolizi tedy k časoprostorové trhlině, ale mezitím se tu pokochejte jak se svět změnil, ale musíte se převlíct, je nová doba a lidé chodí jinak oblečení. Hm, upřímně řečeno to oblečení se mi vůbec nelíbilo,které mi nabídli v šatně, protože vypadají jako uniformy, naštěstí tam měli jedno oblečení, které mi padlo na míru a když jsem se oblékala jsem se zeptala, " a co když mne lidi na ulici poznají, že nejsem z jejich světa co na to řeknou ? ". A pak mi jeden z těch securiťáků odpověděl, nebudou si vás všímat, protože jakmile odtud vykročíte pravou nohou z tohoto muzea :-D automaticky vložíme do místního kolektivního vědomí informaci, že nejste zdejší a pocházíte z jiného století. Navíc v tomto oblečení, které budete mít na sobě bude tlumit nikoliv potlačovat vaše nízké člověčí energie, které byly očištěné asimilací, tudíž každý kdo vás uvidí nebo uzří si vás automaticky nacítí a obdrží informaci, že jste tady jen na návštěvě jako turistka z jiné časové matrice a nic se vám nestane a ani jim. Samozřejmě nemáte zakázané mluvit s cizími lidmi nebo oslovovat kolemjdoucí, jen nezapomínejte na to, že doba se citelně změnila a tak vás prosím o velkou dávku tolerance.  Ještě než jsem vyšla ven, mi jeden ze securiťáků řekl, že lidé teď žijí ve větší harmonii, proto se nemám děsit toho až uvidím jak se na veřejnosti líbají a osáhávaji muži, kterým v našem světě říkáme " homosexuálové ". Víte, homofobní společnost už neexistuje, stejně jako prvky rasismu, xenofobie, ty byly dávno vyléčeny asimilací. Přesto tito lidé mohou se starat o děti, vychovávat je nebo přivádět na svět, ale více mi už neřekli, prý se mám sama přesvědčit. Dali mi 6 hodin abych se porozhlédla po Práhně. A vskutku byla jsem šokována a nestačila zírat. Třeba vánoce byly zrušené, chrámy konzumu byly zrušené. Je to hodně spoustu věcí, které se změnilo a o kterých vám nemohu blíže říci, protože lidi na to nejsou připravení. Když jsem se vracela zpátky, tak už na mne před vchodem čekali securiťáci a říkali mi, máte 5 minut na to abyste se zpět teleportovala do vaší časové matrice. Tak jsem rychle spěchala na WC, sedla jsem si do kabinky, jakobych teprve konala potřebu, securiťák mi do kabinky dal další potřebné věci, které jsem si sebou vzala a pak odešli, řekli mi jen, že jakmile se zhasnou světla, budu v tu chvíli cestovat červí dírou, pak odešli pryč a já asi tak 5 minut čekala až zhasnou světla, a pak zhasly. V tu chvíli jsem vnímala divnou tíseň, jako bych procházela formou komprese, najednou jsem si připadala těžší. Pak se světla rozsvítila " blik " a už jsem uslyšela hluk a hudbu, když jsem vylezla ven tak jsem poděkovala že jsem zpátky v roce 2014.  

A teď přišlo to, co jsem nečekala, když jsem se prodírala tou nákupní galerii, a chtěla vyjít ven, spadla mi z rukou nákupní taška, v tu chvíli mi ji někdo zvedal, a když jsem se podívala po osobě, která mi v tu chvíli pomáhala, byla jsem v údivu, ten člověk, který mi pomáhal byl securiťák a byl identický tomu securiťákovi z 22.století. Avšak na čele neměl vytetované SRDCE a měl jinou barvu vlasů. Zřejmě to byl jeho děda :-D  Pak mi řekl, krásné vánoce a PF 2015, a já pak mu řekla to samé a pak jsem se odebrala k metru.

4 ok ok | 26. prosince 2014 v 19:02 | Reagovat

Ha, tak AC24.cz už zavedli registraci pro komenty. Placený trollení už bylo extrémní.

5 ok ok | 26. prosince 2014 v 19:24 | Reagovat

Konopí právě užívám v této podobě: http://www.prirodnidoplnky.eu/konopne-seminko-loupane-400g-bio/d-70353/
To sem si koupil pod strom :-D

6 ok ok | 26. prosince 2014 v 19:36 | Reagovat

Kdosi kdesi psal, že z konopí se vyráběly i palubovky některých aut. Ještě než získalo pověst drogy. Možná na způsob bakelitu, či co.
A ještě mi to připomnělo "Japonce", co nedávno představili materiál vyrobený čistě z celulózy, co má pevnost větší než ocel(!). Tomu už říkám ufonský matroš. Ufíci (konstruktivní) prý používají materiály dostupný z přírody, bez nutnosti něco dolovat.

7 Jana B. Jana B. | 26. prosince 2014 v 19:39 | Reagovat

Já konopí nemusím používat, ani nepotřebuji hulit.  Používám místo konopí a marihuany nebo-li místo klasických drog používám speciální hudbu, která působí na člověka stejně jako marihuana či klasické drogy.  Ta hudba totiž působí pozitivně na mozek a mozek pak generuje vytváří serotonin, který zaplavuje krevní řečiště, a člověk se pak cítí uvolněný a v pohodě.  Samozřejmě i bez hudby dokážu určitými kvantovými cvičeními za použitím sugesce a hypnózy docílit stejného stavu, aby mozek vytvářel ve větších dávkách serotonin, tedy hormon, který pozitivně působí na člověka, jakmile jej nevytváří, může se vytvářet nežádoucí hormon, který člověke povede do deprese, skleslosti, špatné nálady. Ta hudba totiž ještě něco v těle aktivuje a buňky v těle radostne tančí jak hudba hraje. Ta hudba ale není na klasický poslech, ta hudba se musí poslouchat v určitém akčním režimu.

Jinak ta hudba se nedá koupit ani stáhnout z internetu, ona totiž na internetu není k mání. Tu hudbu na CD mi dala jedna hodná osoba,když jsem o adventní neděli u ní nakupovala zboží, když jsem přišla druhý den, už ta osoba tam nebyla a bylo zvláštní, že kolegové ze stánků mi tvrdili, že taková osoba tam ani neprodávala. Takže mi bylo jasné, že byla z jiného světa, přesto ta hudba mne léčí a dodává mi sílu.  Ta hudba je fakt z jiný galaxie a nesmí se poslouchat v hladině alfa ale v bdělém stavu. Ta hudba je mírně podobná elektronické energetické hudbě, která je podobná žánru Dance House. :-)

8 David David | 26. prosince 2014 v 19:39 | Reagovat

Návštěva budoucnosti je sice hezká, ale to je jen jedna z možností budoucnosti. Je nekonečně mnoho  možností budoucnosti (realit), které se stanou ... Ta budoucnost kde jste, byla nejspíš Vaše. Moje bude určitě jiná :-)
Z mého pohledu: pochybuji, že by Rusko chtělo použít nukleární zbraně. Na druhé straně se divím, že USA nabídne volné energie, když teď válčí po Světě o energie a suroviny.

9 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. prosince 2014 v 20:05 | Reagovat

[7]: Tak to si krásně ničíš mozek, no, ono je to i dost vidět. :-D

10 mariankosnac mariankosnac | 26. prosince 2014 v 20:10 | Reagovat

[7]: Podľa tých tvojich komentárov a zážitkov, musí byť tá hudba kvalitný matroš.

11 ok ok | 26. prosince 2014 v 20:18 | Reagovat

[8]:[9]:[10]: je záhada, proč jsou lidi tak nepoučitelní. A opět skáčou trollovi na špek, přesně tak, jak to chce.

---------

Staněk říká, že RF stojí na ropě z 60% a Campbell tvrdí 20%. ? http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prognoza-cesko-britskeho-analytika-Rusko-se-v-pristich-letech-nepolozi-spise-naopak-Zato-jednoho-blizkeho-spojence-USA-ceka-velmi-studena-sprcha-351582

12 Jana B. Jana B. | 26. prosince 2014 v 21:22 | Reagovat

[10]: Záleží na úhlu pohledu, každopádně ta hudba co poslouchám a která mi generuje v mozku serotonin a oxytocin, trochu připomíná tenhle styl hudby, jelikož v té hudbě jsou podobné frekvencea vibrace. Tak třeba tato skladba viz
https://www.youtube.com/watch?v=wLcCPxSW4Xw
No a pokud se potřebuji zbavit nízkých vibracích potažmo nízkých emocích tak to prostě ty energie ze sebe vytančím ven ze sebe, místo toho aby na někoho řvala, nebo abych si zchladila své emoce na lidech. A k tomu mi právě pomáhá jedna hudební skladba, která je podobná třeba téhle ikdyž to není stejné.
https://www.youtube.cz/watch?v=cJpCILWSAcw

A pokud chci zažít serotoninový orgasmus srovnatelný s dávkou morfia tak si pustím hudbu, která má dynamický bass náběh jako například u téhle podobné skladby
https://www.youtube.com/watch?v=yqJyH0QC90c

13 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. prosince 2014 v 0:11 | Reagovat

[11]: Ale notak, probuď v sobě trochu smyslu pro humor. Na trollech se dá královsky pobavit. :-D

14 Jana B. Jana B. | 27. prosince 2014 v 0:12 | Reagovat

Dneska jsem už tak duchovní povídání dlouho neslyšela jako dneska od Tomáše Kluse. Jeho styl hudby není můj šálek čaje, ale líbí se mi jakou má auru, vibrace, a teď, kdy se mu narodilo miminko, tak zažívá neskutečnou lásku, tak koukám, že Tomáš Klus krásně svítí a vyzařuje světlo ze své srdeční čakry. Miluji ho jakým zápelem se věnuje duchovnu a duchovním otázkám bytí.

Doporučuji zhlédnout jeho rozhovor s Danielou Drtinovou, o Zemanovi to řekl velice trefně, TOMÁŠ KLUS ROSTE JAKO ČLOVĚK, ZMOUDŘEL...VELMI MILE MĚ PŘEKVAPIL
A za to mu dávám deset srdíček místo smajlíků, protože je to velká Láska, která svítí ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
http://video.aktualne.cz/dvtv/vidime-politika-a-citime-prase-rika-pisnickar-tomas-klus/r~aa85a4448a0d11e49e4b0025900fea04/

15 mariankosnac mariankosnac | 27. prosince 2014 v 1:49 | Reagovat

[14]:  O Zemanovi to platí obrátene: Vidíme prase a cítime politika. Chová sa ako prasa, ale ako politik je Zeman rozumný. 8-)

16 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. prosince 2014 v 10:21 | Reagovat

[15]: Přesně tak, můžeme být rádi, že má takové názory, jaké má ;-)

17 ok ok | 27. prosince 2014 v 11:47 | Reagovat

[13]: A přesně takhle se celý net zasírá trollama a reakcema na ně. Tj. prázdný žvásty o ničem.

18 sv. sv. | 27. prosince 2014 v 12:43 | Reagovat

[17]: souhlas,
je lepší nereagovat (nedodávat energii) nicku Jana B.

Člověk toho trolla pošle do prd.le či kopne ze dveří, ae on je jak pojištovák - obvykle dojde oknem bo komínem.

19 BE BE | 28. prosince 2014 v 13:04 | Reagovat

[15]:
súhlasím.
Chceli by ste radšej v Česku nášho prezidenta, alebo knieža  :-?

V rozhovoru pána T.Klusa s p. Drtinovou, som si všimla, že majú rovnaké brady. To ma nadchlo :-DDD, inak nič.
Nuž, rozumeli si, ale som za menej slov. A p. Jano, on poznámku o tom čo vidí adresoval všeobecne, nie na p. prezidenta.  Alebo sa mýlim ?

20 Martina Martina | 5. ledna 2015 v 4:24 | Reagovat

To s navstevou budoucnosti bylo moc zajimave, pani jano, tak se nechame prekvapit. Krasne dalsi zazitky v novem roce!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.