23.12.14 Okénko strašidýlka marného

23. prosince 2014 v 9:00 | tm

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....


Aktualizováno úterý 23.12.2014 23:54

12) Demonstrace v Praze: Kdo usiluje o islamizaci Česka? Začíná jít do tuhého. Ve Švédsku už zamíříte rovnou do basy. Také "islamofobní" internetové diskuse už budou trestné.....

....
LUBOMÍR VYLÍČIL uvažuje nad tím, proč se předpisová demonstrace politické korektnosti nepovedla a zda "mlčící většina" konečně přestává mlčet
Ve čtvrtek v podvečer došlo před úřadem vlády k zajímavé situaci. Takzvaní aktivisté, tedy v tomto případě členové a příznivci 11 neziskovek, pod vedením jakéhosi Konsorcia nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, tu měli svolanou "demošku".

Doják, který se nepovedl

Byl 18. prosinec, který je snad Mezinárodním dnem migrantů, tak proč toho nevyužít a nezatlačit maličko na vládu? Trošku pokřiku, trošku citového vydírání, maličké podsunutí pocitu viny, pár dojemných obrázků dětí… a to by v tom byl čert, abychom tu vládu a veřejné mínění nenahlodali! Kapka ke kapce, pár podobných "akciček", výborné mediální pokrytí spřátelenými novináři a výraz touhy veřejnosti po přivinutí těch dojemných dětiček na naši hruď je tu! Nebo alespoň jeho zdání, opanující veřejný prostor. A komu pak stát nasype do krmítka, aby se o ty ubožáky postaral?
PP
Akce měla být jasnou, nazkoušenou záležitostí, dojemné obrázky byly vytištěny, kamery připraveny… ale pak se to jaksi zvrtlo. K úřadu vlády dorazila, k rozčarovaní neziskové klaky, i protistrana. Početně to bylo, dá-li se z fotek kolujících po internetu odhadnout, tak fifty-fifty. Obě strany, neziskově-islamizační i spontánně protiislamistická byly vyzbrojeny transparenty, stručně vyjadřujícími jejich stanoviska, a chovaly se v zásadě kultivovaně, takže policie se spokojila s oddělením obou táborů.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

11) Bylo by opět dobré znát.....

....krajní meze.

Ukrajina nasměrovaná ke katastrofě

BY
MIROSLAV.PAVLICEK
- POSTED ON 23. 12. 2014POSTED IN: GLOBÁLNÍ KRIZE
Ukrajincům hrozí rozpoutání perfektní bouře. Ta bude v srdci Evropy. S fašistickou diktaturou. S masovým ožebračením. A s růstem drtivé sklíčenosti. Občanská válka. Potenciální...
Ukrajincům hrozí rozpoutání perfektní bouře. Ta bude v srdci Evropy. S fašistickou diktaturou. S masovým ožebračením. A s růstem drtivé sklíčenosti.
Občanská válka. Potenciální ekonomický kolaps. Rozbité jaderné reaktory. Které se dost možná roztaví. Více níže.
Ukrajinská ekonomika je prolezlá problémy. Hrozí potenciální bankrot. Pomoc od MMF způsobila více škody než užitku. Většina jí byla použita k vyplacení Západních bankéřů. A také k válce na Donbasu.
Maličká část pro doplnění vypařujících se rezerv zahraničních měn. Trocha na dodávky ruského plynu. Nic ale na ekonomický růst.
Co potřebuje Ukrajina ze všeho nejvíce, kromě skoncování se špinavou válkou na Donbasu, je obnovení vztahů s Ruskem. A odpovědná služba vlastním lidem. Kyjev je tomu však pravým opakem.
Bezohlednost vlády je jejím standardem. Bezuzdnost. Vymknutí se kontrole. Je to s ní jen o čekání na ekonomický kolaps. A US vedené NATO mezi tím jen podporuje její válečnou mašinérii. Funguje jako dýka použitá proti Rusku.
Ukrajina, má-li se vyhnout bankrotu, potřebuje desítky miliard dolarů. K těm se ale dostat nemůže, když se všechno použije převážně k obsluze dluhu. A k vedení války na Donbasu. Nic tedy nestimuluje ekonomický růst.
9. prosince měl Finacial Times (FT) titulek "MMF varuje, že vykoupení Ukrajiny z dluhů hrozí kolapsem," kde uvádí:
"Zjistili chybějících 15 miliard $. Má-li se zabránit finančnímu kolapsu, je třeba, aby Západní vlády během týdnů tuhle mezeru doplnily."
Odhady MMF "obnažují chmurný stav ukrajinské ekonomiky a naráží na to, jakým finančním břemenem je podpora Kyjeva…"
A to je v čase probíhající občanské války. Prostředky se používají k jejímu vedení. A vláda je nezodpovědná.
U vedoucích Západních činitelů se projevuje jen nepatrná podpora pro nalívání dalších miliard dolarů do této černé díry. V době, kdy jsou jejich vlastní ekonomiky mírně řečeno dost otřesené.
Podle FT:
"Lidé obeznámení s varováním MMF říkají, že tahle fiskální mezera se otevřela kvůli 7 procentnímu propadu ukrajinského hrubého domácího produktu a kvůli kolapsu exportů do Ruska, největšího obchodního partnera této země, což vede i k masivnímu odlivu kapitálu a k vyčerpání rezerv centrální banky."
Na odštěpenecké oblasti Donbasu připadalo téměř 16% ukrajinské ekonomiky. Ukrajina má bez miliard dolarů pomoci jen dvě volby.
Buď masivní ořezání výdajů. Případně vyhlášení platební neschopnosti na dluhovou službu. Nebo obojí. Předpisy MMF vyžadují, aby přijímající země splnila jejich finanční závazky během následujících 12 měsíců.
Ukrajina se od nich odchýlila už zakrátko. Situaci ještě zhoršuje masová korupce. Hrozí tedy ekonomický kolaps. Pro Obamu jsou tito noví přátelé více pasivem než aktivem.
Znepřátelení Ruska se mu může vrátit, aby mu škodilo. Ukrajina je černá díra, z níž koukají jen trable. Dochází jí peníze.
Vyčerpává své rezervy zahraničních měn. Podmínky ekonomické krize se zhoršují. V té době referuje Fort Russ, že 15 ukrajinských jaderných reaktorů je nebezpečně blízko ztrátě výkonu. K tomu kdyby došlo, tak je to katastrofa.
Ukrajina není schopna platit své dluhy. Dochází jí uhlí. A občanská válka při tom pokračuje. Ekonomický kolaps se blíží.
Téměř polovina uhelných dolů v zemi je mimo provoz. Horníci odešli. Opustili je, aby chránili své rodiny a domovy.
Před "útoky kyjevského režimu." Zásobovací cesty jsou rozbité. Stabilita se nadále zhoršuje.
"Pokud ty reaktory ztratí výkon a přestanou pracovat… tak začne nekontrolovaně růst teplota s následnými explozemi, roztavením a protavením ven," říká Fort Russ.
Jako ve Fukušině, ale možná to bude horší. Když uvážíme počet reaktorů v potížích. Erupce zbytkových zásob paliva vyvolají zkázu.
Každý, kdo sleduje Fukušimu, ví, jakou katastrofu způsobila. Dost možná podobné potíže hrozí Ukrajině. Západní média o ničem z toho nereferují.
Fukušimská radiace "ohrožuje život na planetě Zemi," vysvětluje Michel Chossudovsky.
Vypouštění "vysoce radioaktivní vody do Tichého oceánu představuje potenciální spouštěč procesu globálního radioaktivního zamoření."
A teď si představte, že by se na Ukrajině roztavilo mnoho takových reaktorů jako ve Fukušimě. Celou Eurasii by to postihlo. Možná i planetu Zemi.
US vedené NATO tak vytvořilo potenciální katastrofu. Nejvyšší prioritou je řešit ji včas. Prozatím však byla ignorována. Nejhorší důsledky však mohou přijít.
Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

10) Bylo by dobré si přečíst.....

....následující článek pro komplexnost dat ve světě.

"Izolované?" Čína oficiálně nabízí pomoc "nenahraditelnému strategickému partnerovi" Rusku

By
miroslav.pavlicek
- Posted on 22. 12. 2014Posted in: Globální krize
Jen před týdnem jsme rozváděli, jak se Čína chystá Rusko vykoupit z likviditní krize pomocí swapu 150 miliard yuanů, na kterém...
Jen před týdnem jsme rozváděli, jak se Čína chystá Rusko vykoupit z likviditní krize pomocí swapu 150 miliard yuanů, na kterém se oba národy dohodly v říjnu. Dnes, jak hlásí Bloomberg, se nám dostalo potvrzení, jelikož dva čínští ministři Rusku nabídli pomoc. Čína, bude-li třeba, poskytne pomoc, a je přesvědčená, že Rusku dovede své ekonomické těžkosti zvládnout, jak citují říkat ministra zahraničí Wang Yiho; a ministr obchodu Gao Hucheng řekl, že rozšiřování měnových swapů mezi těmito dvěma národy a rozšiřování užití yuanu v bilaterálním obchodu by mohlo ohromně Rusku pomoci. Global Times (hlásná trouba Komunistické strany) tento týden v úvodníku napsal: "Rusko je nenahraditelný strategický partner na mezinárodní scéně." Je tedy izolované?
Před týdnem jsme si všimli těchto kroků a tónu čínské nabídky 'vykoupení' přicházejícího pro Rusko a vypadá to, že trh si začíná uvědomovat, že Rusko izolované není…
Vypadá to, že CNBC a média mainstreamu jsou nějak divně ticho o 31% vzestupu hodnoty rublu během posledních 6 dnů…
Což vůbec nepřekvapuje od těch, kteří zapomněli, kdo to BRICS jsou, kromě toho šaškovského akronymu od bývalého bankéře Goldmana, takže tu máme připomínku o těchto zemích, které obnáší 3 miliardy obyvatel.
Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz
Čína poskytne pomoc, bude-li jí zapotřebí, a věří, že Rusko je schopno své ekonomické těžkosti překonat, cituje v Hong Kongu sídlící Phoenix TV ve své zprávě z 20. prosince ministra zahraničí Wang Yi prohlašovat v Bangkoku. Ministr obchodu Gao Hucheng řekl, že rozšiřující se měnový swap mezi těmito dvěma národy a kroky ke zvýšenému používání yuanu v bilaterálním obchodu by mohly Rusku ohromně pomoci, jak tvrdí tento vysílač.
"Mnoho Číňanů na Rusko pořád nahlíží jako na velkého bratra a tyto dvě země jsou pro sebe vzájemně strategicky důležité," řekl Jin Canrong místo-děkan Fakulty mezinárodních studií na Renmin University v Pekingu, když mluvil o tom, jak Sovětský svaz Komunistickou Čínu podporoval v jejích prvních letech. "Čína by měla kvůli svým národním zájmům s Ruskem prohlubovat spolupráci, kdykoliv bude takové spolupráce zapotřebí."

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Ukrajinská centrální banka se nechala obalamutit k výměně svého zlata za cihly olova9) V médiích byly zveřejněny výpovědi.....

....svědčící o tom, že se Ukrajina podílela na pádu boeingu

Malajsijský Boeing 777 byl sestřelen u Doněcku ukrajinským bitevním letounem Su-25. Listu Komsomolskaja pravda sdělil to zaměstnanec letecké základny v Dněpropetrovsku, který podle jeho vlastních slov viděl, jak letadlo s raketami třídy vzduch-vzduch odletělo v den pádu letadla do pásma antiteroristické operace v Doněcké oblasti.
"17. července odpoledne, asi tak hodinu před sestřelením boeingu, startovaly tři bitevní letouny. Jedno z letadel bylo vybaveno raketami třídy vzduch-vzduch", prohlásil svědek, jehož jméno Komsomolskaja pravda neuvádí.
Zpátky na základnu se vrátil jen ten letoun, který byl vybaven raketami vzduch-vzduch. Bojový komplet ale na jeho palubě chyběl a letec byl velice vystrašen.
Svědek rovněž oznámil, že rakety, které nesl letoun SU-25 byly před tím odepsány, ale týden před pádem boeingu byla jejich životnost spěšně prodloužena.
 • #Lex DRUIDLex DRUID Dnes, 11:45
  Jestlipak nás o tom bude ČT informovat? Kdy se ČT omluví za své lži o Iráku, Libyi, Sýrii a Ukrajině ??? Německá a rakouská se již dávno ve svých zemích omluvily za lži co vysílaly a nyní informují nezaujatěji. ČT není nezávislá veřejnoprávní televize, ale americká propagandistická vysílačka s pro USA nulovými náklady, protože si ty lži musíme platit sami podle českých pokřivených zákonů. Dokud se nám ČT veřejně neomluví a nebude vyvozena patřičná personální zodpovědnost - nic se nezmění. Rada ČT není evidentně k ničemu, když si tam poslanci jmenovali své politicky prověřené loajální a servilní podržtašky.
 • #PeterPeter Dnes, 12:53
  Vcera vecer koukam na TV H@vna a co tam Rejkorant a blondyna Borhyova vyplodi(samozrejme jen predcitajici loutky) o tom ze letadlo sestrelili rusti teroriste udajne raketou zeme-vzduch. Je to smutne a na 9mm splodit takovlu lez a jeste smutnejsi je,ze nekteri lide veri, ze Amerika je Holy America, spis je to "holy shit".
 • #PavelPavel Dnes, 13:07
  Opravdu bych si moc přál, aby jsme se jednou dověděli , kdo povraždil lidi z tohoto Boeingu.
 • #Antonín KörberAntonín Körber Dnes, 15:29
  To jsem tvrdil hned na začátku,dali mi to i do hlavičky na upozornění na mail.............už to najednou zmizlo,.....
 • #KarelKarel Dnes, 15:45
  Lex DRUIT Máte naprostou pravdu naše sdělovací prostředky nás oblbují ještě více než za komančů. A ještě si je za to lhaní musíme platit jak píšete. Jinak krásné Vánoce.
  Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_23/V-mediich-byly-zverejneny-vypovedi-svedcici-o-tom-ze-se-Ukrajina-podilela-na-padu-boeingu-0209/

8) Peter Staněk.....

....perspektívy súčasného ekonomického vývoj.

7) Vrána k vráně sedá.....

....rovný rovného si hledá. Jak je možné, že lidi, kteří jsou hledaní Interpolem a policií jiných států mohou být ve vládě UKRAJINY. Celý systém v západním světě je postaven na hlavu.

Garibašvili: Gruzíncov pracujúcich pre vládu Ukrajiny hľadá Interpol!


Gruzínsko je pobúrené a znepokojené tým, že do práce v ukrajinskej vláde prijali Gruzíncov, ktorých hľadá gruzínska polícia a Interpol! Informoval o tom gruzínsky premiér Iraklij Garibašvili. Podčiarkol, že tento fakt môže poškodiť vzťahy dvoch krajín.
"Je to veľmi nespravodlivé, keď ľudia hľadaní našou políciou, prokuratúrou a Interpolom sa cítia veľmi komfortne vo vláde Ukrajiny. Toto poškodí ako ukrajinskú vládu, tak aj jej imidž," prízvukoval gruzínsky premiér. "Osobne som informoval prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka a premiéra Arsenija Jaceňuka o ľuďoch, ktorých prijali do práce a o chybe, ktorú urobili. Taktiež upozornil som ich, že to poškodí vzťahy medzi Ukrajinou a Gruzínskom," zdôraznil Iraklij Garibašvili.

5-5) Jak se dalo čekat.....

....SSA se už ničím netají a vyhlašují měnovou válku Rusku. Jsou naprosto na konci a proto dělají zoufalé kroky. Pravděpodobně si vylámají veškeré poslední zuby. Nevědí o tazích, které jsou na ně připraveny.

5) Profesor psychologie na Victoria University.....

....v Austrálii říká: Kdo věří na konspirační teorie je psychicky labilní a paranoidní. Dle jeho slov lidé, kteří vymýšlejí tyto konspirační teorie jsou paranoidní, šílení a psychicky labilní. Ti, kteří je vymýšlejí mají znaky psychopatie.
Největší konspirační teorie jsou dle jeho slov"

Události 9.11.2001 v Americe pád dvojiček a útok na PENTAGON.

Přistání na měsíci bylo vymyšleno a lidé tam nebyli.

Reptilové ovládají tuhle planetu a zotročili lidstvo.

Zbraně hromadného ničení v Iráku v roce 2003.

Koncentrační tábor v prištině v roce 1999.

A mnoho jiného.

tm dodává: na obrázku níže máte tedy dle jeho slov největší psychopaty nové doby planety Země:


Profesor, kterého můžete vidět na videu níže uvedeném v odkazu, dostal za tyhle bláboly asi moc dobře zaplaceno nebo má skutečně dokonale vymytý mozek a vyštudoval minimálně 10 vysokých škol, což se na něm následně dokonale podepsalo.

4) Některé státy cirkusu jménem.....

....EVROPSKÁ ÚNIE mají příkazy a rozkazy nesmyslného vedení v Bruxelu absolutně na "háku". Přes veškeré zákazy a rozkazy loutkového režimu podepíší kontrakty s Ruskem a ničeho se nebojí. Chce to jenom odvahu a sílu udělat zmíněné.
Pochybuji, že naši "předposraní" politikové by si něco takového dovolili. Je to holt naše mentalita česká.....

Řecko podepsalo s Ruskem navzdory sankcím vojenský kontrakt!!!!!

Řecko považuje zájmy své obranyschopnosti za závažnější než sankce a podepsalo s Ruskem smlouvu na dodávky náhradních dílů pro systémy protivzdušné obrany TOP-M1 a OSA-AKM, sdělil vojenský zdroj v Aténách. Částka transakce uvedena nebyla.
Pro Řecko je to velmi důležitá smlouva, poněvadž umožní udržet protivzdušnou obranu na patřičné úrovni, řekl zdroj.
Nehledě na to, že Řecko nekupuje nové ruské zbraně, potřebuje náhradní součástky pro ruské systémy a věnuje příslušnou pozornost své bojové pohotovosti.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_21/Recko-podepsalo-s-Ruskem-navzdory-sankcim-vojensky-kontrakt-6944/

3) Začneme dnes okénko záhadou.....

....kterou vědci neumějí po tolika letech vysvětlit. Je to naprosto jasné. Někdo dal lidstvu znamení, že čas neexistuje, že to s časem je úplně jinak. Jako druhé znamení bylo lidstvu ukázáno, že neexistuje gravitace tak, jak je lidem vykládána a dupána do jejich mozků. Gravitace se v podstatě opírá o úplně jimné fyzikální zákony, které lidstvu záměrně zústávají utajeny. Výzkum záhadné síly, která nás drží na planetě Zemi byla záměrně vedena špatným směrem, aby lidé třeba nezjistili, že žijeme v DUTÉ ZEMI, kde platí jiná pravidla než ta fyzikální.
Černá hvězda vysílá na lidi a předměty energii, kterou jsou nabiti a přitahováni k zemi. Pokusů bylo uděláno mnoho, nevědeckými skupinami. Jestliže odstraníte náboj z čehokoliv, žačne dotyčný předmět či osoba levitovat. Začne ji přitahovat černá hvězda a padá nahoru. Dalo by se to využít třeba při haváriích automobilu, kdy by v moment kolize byl zapnut obvod s antigravitačním zařízením a nikdo by se nikdy takto nezabil. No řekněte, nebylo by to úžasné????? narazily by na sebe dvě pírka, která se nedeformují. No pojišťovny by ale přišly o svůj "kšeft"!!!!!

A zde je příklad jak něco takového funguje:


A proto doposud "větci" nevysvětlili jak mohlo dojít k následující příhodě ve Francii v Paříži v roce 1902. Zde si můžete přečíst kratičký článek:

Neuvěřitelná událost z roku 1902 - proč se zastavil čas?

Napsal Svět kolem nás dne 21. prosinec 2014. Kategorie Záhady
Jedna z velkých záhad 20. století stále čeká na své objasnění. V noci z 29. na 30. prosinec 1902 se v Paříži v 1 h 5 min zničehonic zastavily všechny kyvadlové hodiny. Tato neuvěřitelná událost byla popsána v prvním čísle "Bulletinu poznání" z roku 1903.
Autoři v článku také zmiňují, že mnozí Pařížané v tu chvíli pociťovali závratě spojené s nevolností a mdlobami.
Ředitel hlavní meteorologické služby oficiálně uvedl, že tou dobou nebyly v atmosféře zaznamenány žádné anomálie. Ani seismografy nezaznamenaly pohyby v zemské kůře. Odborníci se ale shodli, že k nějakému geofyzikálnímu jevu dojít muselo, protože se zastavily pouze kyvadlové hodiny, nikoli hodiny poháněné pružinovým strojkem.
Je známo, že pohyb kyvadla v hodinách ovlivňuje gravitační síla Země. K simultánnímu zastavení všech kyvadel by mohlo dojít v případě, kdyby v Paříži najednou přestaly působit gravitační síly. Jenže to by se všichni obyvatelé (i kyvadla) ocitli ve stavu beztíže. Stejná možnost by nastala, pokud by se celá oblast zničehonic ocitla ve stavu volného pádu. Ani to se ale nestalo.
Vzhledem k tomu, že obyvatelé pociťovali nevolnost, zvažovalo se také, že došlo k oscilaci nebo k výkyvu v opačném směru vůči pohybu kyvadel. Zajímavé je, že ten den se v Paříži zastavily nejen hodiny, ale i věhlasné Foucaultovo kyvadlo. To představuje důležitý experiment, který potvrzuje otáčení Země.
Obyvatelé byli velmi znepokojeni a žádali od úřadů vysvětlení nepochopitelné události. Jasnou odpověď ale nedostali. K tématu se občas vracejí nejrůznější publicisté a záhadologové, a tak se postupně objevují nejrůznější více či méně seriózní teorie, které se snaží podivnou událost vysvětlit. Podle jedné z nich mohlo jít o experiment, který iniciovali mimozemšťané. Další hypotéza soudí, že tu noc se v oblasti Paříže střetla se Zemí miniaturní neutronová hvězda.


2) Něco nádherného na začátek dnešního dne.....

....miluji veverky, jsou to rozkošná zvířátka a mám zájem si nějakou v lese ochočit.....
Podívejte se na její huňatý ocas, kterým také při skocích eliminuje energii černé hvězdy a váží méně než ve skutečnosti.....
1) Jak jsem včera slíbil.....

....odedneška bude každý den marného okénko, pro lepší přehled, mít datum toho dne kdy bylo psané. Nebudete muset taky rolovat na konec článku tak dlouho, jako tomu bylo doposud. Pevně věřím, že to bude pro Vás Vážení čtenáři marného okénka přijatelnější.
.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ok ok | 23. prosince 2014 v 14:36 | Reagovat

U lifterů je hned do očí bijící ta asymetrie elektrod. Úplně typická vlastnost u některých zařízení, co produkují víc energie, než potřebuji k chodu. Nebu u jiných generátorů migrény Siflososům.
Tohle video nestojí za moc. Někde je video, kde borec jasně vymění polarity na drátech a lifter se zvedně stejně. Tj., fandové iontového větru si můžou jít dát prášeček na uklidnění. (při změně polarity, by vítr foukal na druhou stranu, tj. lifter by se nezvednul)

2 ok ok | 23. prosince 2014 v 14:52 | Reagovat

"Pochybuji, že naši "předposraní" politikové by si něco takového dovolili. Je to holt naše mentalita česká....." -to není záležitost jen politiků. Je známo, že jsou pouze vzorek celýho národa.

V pár věcech se shodnem se spolukomentátorem "Iv" :) http://energieupramene.blogspot.cz/2011/11/cesi-na-dne-kanalu.html

3 ok ok | 23. prosince 2014 v 18:23 | Reagovat

A nyní něco hezkého o dětech http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/29737-pedofil-vzor-muslimu.aspx

4 ok ok | 23. prosince 2014 v 19:51 | Reagovat

TM: Jak jsem říkal, Schumannovka se nikam neposouvá, pouze takhle fluktuuje. Měřeno v Tomsku. http://sosrff.tsu.ru/?page_id=9

5 stenly919 stenly919 | 23. prosince 2014 v 20:37 | Reagovat

Někteří novináři mají asi moc divokou fantazii. Skoro bych řek, že slova našeho prezidenta becherovky o českých novinářích jso zcela pravdivá. Pro připomenutí uvádím jeho citát:

Novináři v téhle republice jsou pitomci, hnůj a fekálie.

A už asi nevědí co psát, tak vymýšlej nebetyčné kraviny :

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/uprk-milionaru-pred-krizi-bohati-rusove-mizeji-v-britanii/r~e1acd49e8a8811e4a10c0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_campaign=A&utm_term=position-5

6 ok ok | 23. prosince 2014 v 23:19 | Reagovat

[5]:Ani to neotvírám, neb je to na aktuálně. Dřív jsem říkával análně.cz, ale dneska už jen "Bakalův anál", páč to patří tomuhle americkýmu koni a mrva je tvrdě proamerická. je to pouze rozmetadlo hnoje, který produkuje dobytek v kanclu.
http://pravdu.cz/media/kdo-dnes-ovlada-ceska-media Zahlíd jsem mnohem vymakanější tabulku, jen nevím kde.
http://topconspiracy.wordpress.com/2013/04/30/schwarzenberguv-pritel-miliardar-bakala-koupil-aktualne-cz-a-centrum-cz-neverte-tomu-co-se-pise-v-novinach-a-na-internetu/

7 sp sp | 24. prosince 2014 v 11:12 | Reagovat

[6]:Tak to nečti.
Já centrum používám jen proto, že tam mám emailovou schránku. A celkem funguje, co tam píšou bakalovi prestituti mi je fuk...

8 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. prosince 2014 v 16:10 | Reagovat

"Pokud ty reaktory ztratí výkon a přestanou pracovat… tak začne nekontrolovaně růst teplota s následnými explozemi, roztavením a protavením ven," říká Fort Russ.
// já nevím, ale snad nejsou tak blbí, že by neměli nouzový regulační tyče, který zastaví jakoukoliv štěpnou reakci, která by se začala vymykat kontrole ... to by musela být jedině řízená sabotáž, samo od sebe se nic takového prostě stát NEMŮŽE. Buď sakra řeknu pravdu a nebo neříkám nic a nestraším zbytečně lidi...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.