2) Okénko strašidýlka marného prosinec 2014

4. prosince 2014 v 9:54

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....


Aktualizováno neděle 07.12.2014


29) Rusko pomalu otevírá tajné archívy.....

....a data, která neměla být lidem zpřístupněna.

Tentokráte jsou to sankce proti nacistickému Německu 1941. Po 73 letech uvolnilo Rusko celou řeč Adolfa Hitlera, tu pravdivou, která byla lidstvu tolik let tajena. Určitě se najde nějaká bytost, která vytvoří titulky. Podobnosti tehdejší doby a dnešní jsou neuvěřitelně podobné. Byla vedena tehdejším vůdcem A.H. v Berlíně 11.12.1941. Tak se konečně němci dozvědí skutečnost.....
Video je v originální řeči s ruskými titulky.28) Z dnešního dopoledne k článku 23 překlad.....


....Děkuji kocourku mourkovi za překlad.


To, co se právě děje paní Karin Ottingerové a její rodině, může potrefit neznámý počet dalších majitelů domů a bytů v Německu a v dalších státech západní Evropy: musejí opustit svůj vlastní a tvrdě vydřený dům, aby do něj byla přijata rodina uprchlíků z jakési daleké země světa. Především muslimové, velmi pravděpodobně jen lživí žadatelé o azyl (takzvaní hospodářští uprchlíci), často též zločinci a těžcí zločinci, ale také duševně choří, které - jak už je nyní známo - takové vlády, jako je vláda v Egyptě, Sýrii, Turecku a jiných zemích, posadí do člunů pro uprchlíky, aby se jich zbavily a aby je pověsily na krk těm hloupým Evropanům. Levičáci z přikázání milovat své bližní udělali dogma povinnosti milovat ty nejvzdálenější. Po stránce společenské, hospodářské a kulturně-duchovní jsou upřednostňováni s Evropou neslučitelné a většinou muslimské masy před těmi, kteří jsou pronásledováni skutečně: před křesťany. Od roku 1990 je 90 procent všech přistěhovalců - přesněji řečeno jejich invaze - do Evropy islámská. Jak víme, levičácké vlády Evropy to tak chtějí. Už desetiletí nacpávají náš dějinami týraný světadíl milióny imigrantů, kteří už nyní prohlašují, že jsou nepřáteli Evropy. V Berlíně řvaly stovky černých Afričanů, že nás, Němce, pozabíjejí (viz moje zpráva). Evropa kvůli levičákům míří do nového temného období svých dějin. Přijde strašná občanská válka a obranná válka Evropanů k záchraně prastarého území jejich kultury a jazyků. Víme, kdo nám to způsobil: naše politické strany a naše prostředky hromadného sdělování. A budou za to muset zaplatit a pykat. Evropa nezapomene, kdo jsou její skuteční zrádci.
Michael Mannheimer
Poznámka překladatele: v případu paní Ottinger se výpověď týká nájemního obecního bytu s cenově dostupným nájemným. Takové nájemní byty jsou v obcích ve Švýcarsku určeny pro sociálně slabší nájemníky, kteří nejsou schopni platit nájemné v běžných nájemních bytech, nebo si dokonce dovolit bydlení vlastní. Ale souběžně s tím začalo také "nucené pronajímání" druhých
bytů a druhého bydlení, také v Německu (luxusní rezort Kühlungsborn na pobřeží Baltského moře). Co to konkrétněji znamená: obec, na jejímž území máte rekreační nemovitost (chalupu, byt) vám přikáže, že ji musíte pronajmout například takzvaným žadatelům o azyl nebo podobným existencím, a to za nájemné, jehož výši vám v podstatě obec také určí, protože ona vám bude to nájemné za tyto existence platit. Nebo hotel v obci Poschetsried nedaleko bavorské obce Regen a stovky dalších, včetně čtyřhvězdičkových, v nichž jsou na obecní náklady ubytováni uchazeči o azyl, "uprchlíci", takzvaní "rotační Evropané" a podobné typy.
Tahle nařízení jdou z EU dodává tm

27)Prohra na Ukrajině bude znamenat konec EU.

Proč se Soros bojí Putinovy strategie a proč hystericky kritizuje Merkelovou? Najde i Putin spojence v ruské zimě? - Aktualizace: Došly peníze, bude válka? Kongres USA dnes vyhlásil válku Rusku - "Sněmovna reprezentantů schválila právní předpis H. Res 758, opravňující USA k vojenské konfrontaci s Ruskem." Odkaz s videem v závěru článku.

Jistota v předsíni pekla- POUZE PRO SILNÉ NERVY (může způsobit deprese nebo probuzení)


Níže jsou uvedeny data o tom co se může odehrávat a co je v plném proudu.....

faeronet.cz_news_Prohra na Ukrajině bude znamenat konec EU. Soros o Putinovi..pdf (1 MB)Zobrazit | Stáhnout
forgo-net.blogspot.sk_2014_12_Prohra na Ukrajině bude znamenat konec EU. Soros o Putinovi..pdf (434 kB)Zobrazit | Stáhnout
fwww.nwoo.org_2014_12_04_Nový šéf Pentagonu - Nominace Ashtona Cartera - znamená více války.pdf (158 kB)Zobrazit | Stáhnout
fwww.nwoo.org_2014_12_06_Ron Paul - Kongres bezhlavě vyhlašuje válku Rusku.pdf (181 kB)Zobrazit | Stáhnout
fwww.osud.cz_benjamin-fulford-padne-20-vlad-pocitace-zacinaju vnimat.pdf (126 kB)Zobrazit | Stáhnout
fprotiproud.parlamentnilisty.cz_politika_1370-Válka mezi Západem a Ruskem na dohled - Zbabělí Američané doufají, že v ní budou krvácet hlavně Evropané. Čekání na záminku. Poslední týdny ticha před bouří.pdf (283 kB)Zobrazit | Stáhnout
fwww.osud.cz_ODJINUD - Západ se připravuje zahájit 3. světovou válku, odhodlá se k úderu na Rusko.pdf (189 kB)Zobrazit | Stáhnout

26) Šokující usnesení: Kongres právě "vyhlásil" Rusku válku!

Publikováno 5.12.2014

Dnes prošel ve Spojených státech jeden z nejhorších právních předpisů vůbec. H. Res 758 byl označován jako řešení "silně odsuzující akce Ruské federace pod vedením prezidenta Vladimíra Putina. Zákon zavedl politiku agrese vůči sousedním zemím, jejichž cílem je politická a ekonomická nadvláda.
Návrh zákona je ve skutečnosti 16-ti stránková válečná propaganda, při které se začervenají i neokonzervativci, kdyby byli něčeho takového schopni.
Jedná se o druh usnesení, který jsem vždy v Kongresu ostře sledoval, a který je prezentován jako "neškodné" stanovisko, které často vede k sankcím a válce.
Vzpomínám si, jak jsem v roce 1998 silně vystupoval proti zákonu o osvobození Iráku "Iraq Liberation Act," protože, jak jsem řekl v té době, věděl jsem , že to povede k válce.
Nechtěl jsem tehdy proti zákonu vzdorovat, protože bych byl obdivovatelem Saddáma Husajna - stejně jako teď nejsem obdivovatelem Putina, nebo jakéhokoliv jiného politického vůdce-, ale spíš proto, že jsem tehdy věděl, že další válka proti Iráku by problémy nevyřešila a pravděpodobně by jen učinila věci horší. Všichni víme, co se dělo dál.
To je důvod, proč nemůžu uvěřit tomu, že jim to projde znovu, a tentokrát s ještě vyšší sázkou: vyprovokovat válku s Ruskem, která by mohla vést k totální destrukci!
Pokud si někdo myslí, že přeháním o tom, jak špatné je toto usnesení, dovolte mi nabídnout Vám několik příkladů ze samotných právních předpisů.
Usnesení (odstavec 3) obviňuje Rusko z invaze na Ukrajinu a odsuzuje ruské porušení ukrajinské suverenity. Prohlášení je vydáno, bez jakéhokoliv důkazu, že by tak Rusko opravdu učinilo.


25) V německých novinách napsali.....

....částečnou pravdu o dění na Ukrajině, ale situace je podstatně horší, než popisují. 6-10 hodin jsou výpadky elektrické energie, na topení došlo uhlí a plynu je málo. Sice Ukrajina dostala nějakou malou sumu od EU na plyn, ale zdaleka to nestačí na jejich spotřebu. Podniky jsou loutkovou vládou Ukrajiny žádány aby lidé chodily do práce přes noc a nikoliv přes den. Vidím, že vše začíná ztrácet jakýkoliv smysl.

24) Bylo by dobré.....

....článek s číslem 23) rozšířit na co nejvíce lidí, aby se mohli připravit na to co se začíná v EU odehrávat. Děkuji tm

23) Německá, rakouská a švýcarská vláda.....

....vyzvala občany, aby pomohli s emigranty z Afriky a jiných zemí, ubytovat přistěhovalce v jejich domovech.
Vlády jmenovaných zemí nechaly přebudovat staré hotely (ještě funkční), tělocvičny různých škol, kasárna a některé domovy důchodců (důchodce ze zařízení doslova a do písmene VYHODILY na ulici) na ubytovny.
Přivandrovalci v mnoha obcích ohrožují noži a mačetami pokojné obyvatele a denně musí několikráte zasahovat policie (zatím dodává tm).
Nyní se na internetu objevily snímky od odvážných lidí, jak vypadají jejich přebudované rodiné domky nebo jejich části po několika dnech pobytu cizinců. Raději k tomu dodám jenom to, že kardinál J.... tohle naprogramoval v roce 2003 s 23 bratry a to 6.01 (2003 = 2x3=6 23=2x3=6 06.01=6x1=6 čili 666) pro celou Evropu. Úkolem těchto lidí je vyvolat občanské války po celé Evropě.
Podívejte se jak vypadaly pokoje před nastěhováním a po nastěhování po několika dnech.

Před ubytováním


po několika dnech


a koupelna, o které nevědí jak se používá

Děkuji kocourku mourkovi za překlad.

To, co se právě děje paní Karin Ottingerové a její rodině, může potrefit neznámý počet dalších majitelů domů a bytů v Německu a v dalších státech západní Evropy: musejí opustit svůj vlastní a tvrdě vydřený dům, aby do něj byla přijata rodina uprchlíků z jakési daleké země světa. Především muslimové, velmi pravděpodobně jen lživí žadatelé o azyl (takzvaní hospodářští uprchlíci), často též zločinci a těžcí zločinci, ale také duševně choří, které - jak už je nyní známo - takové vlády, jako je vláda v Egyptě, Sýrii, Turecku a jiných zemích, posadí do člunů pro uprchlíky, aby se jich zbavily a aby je pověsily na krk těm hloupým Evropanům. Levičáci z přikázání milovat své bližní udělali dogma povinnosti milovat ty nejvzdálenější. Po stránce společenské, hospodářské a kulturně-duchovní jsou upřednostňováni s Evropou neslučitelné a většinou muslimské masy před těmi, kteří jsou pronásledováni skutečně: před křesťany. Od roku 1990 je 90 procent všech přistěhovalců - přesněji řečeno jejich invaze - do Evropy islámská. Jak víme, levičácké vlády Evropy to tak chtějí. Už desetiletí nacpávají náš dějinami týraný světadíl milióny imigrantů, kteří už nyní prohlašují, že jsou nepřáteli Evropy. V Berlíně řvaly stovky černých Afričanů, že nás, Němce, pozabíjejí (viz moje zpráva). Evropa kvůli levičákům míří do nového temného období svých dějin. Přijde strašná občanská válka a obranná válka Evropanů k záchraně prastarého území jejich kultury a jazyků. Víme, kdo nám to způsobil: naše politické strany a naše prostředky hromadného sdělování. A budou za to muset zaplatit a pykat. Evropa nezapomene, kdo jsou její skuteční zrádci.
Michael Mannheimer
Poznámka překladatele: v případu paní Ottinger se výpověď týká nájemního obecního bytu s cenově dostupným nájemným. Takové nájemní byty jsou v obcích ve Švýcarsku určeny pro sociálně slabší nájemníky, kteří nejsou schopni platit nájemné v běžných nájemních bytech, nebo si dokonce dovolit bydlení vlastní. Ale souběžně s tím začalo také "nucené pronajímání" druhých
bytů a druhého bydlení, také v Německu (luxusní rezort Kühlungsborn na pobřeží Baltského moře). Co to konkrétněji znamená: obec, na jejímž území máte rekreační nemovitost (chalupu, byt) vám přikáže, že ji musíte pronajmout například takzvaným žadatelům o azyl nebo podobným existencím, a to za nájemné, jehož výši vám v podstatě obec také určí, protože ona vám bude to nájemné za tyto existence platit. Nebo hotel v obci Poschetsried nedaleko bavorské obce Regen a stovky dalších, včetně čtyřhvězdičkových, v nichž jsou na obecní náklady ubytováni uchazeči o azyl, "uprchlíci", takzvaní "rotační Evropané" a podobné typy.
Tahle nařízení jdou z EU

tm. jestli nyní lidé sami nepovstanou proti vládám, ubytují zde azylanty, dají jim vaše důchody a vy se asi odstěhujete do lesa. Ptám se sám sebe: kam jsou vlády ochotny zajít a proč vlastně lidé nic nedělají?????

22) Pokaždé na přednáškách.....

....opakuji to stejné. A to více než 20 let. Jestliže někdo nemá na nějakou věc, tak ji nepotřebuje a nemá si ji kupovat. Podívejte se kam zavedli kompletní lidstvo s půjčkami, úroky úroků (deriváty), podvodnými půjčkami a "údajně státními EXEKUTORY". LIdstvo je v této situaci asi nenapravitelné.


A když lidé musejí chocit do práce nemocní a bojí se, že o práci přijdou, je to velice smutná záležitost. Kde je úcta člověka před člověkem????? Nikde. Podívejte se na mladou generaci, která námi byla vychována.

21)Ukrajina přiznala přítomnost cizích.....

....žoldáků. Jak plyne z přiznání, lžou od začátku do konce, až se jim od huby práší.


Kyjev přiznal přítomnost cizích žoldáků v řadách silových složek. Podle zprávy zástupců ukrajinského generálního štábu se vojenských akcí proti domobrancům Donbasu účastní přes tisíc cizinců.

Všem jim prezident Petro Porošenko slíbil ukrajinské občanství.
Stačí přijet na východ Ukrajiny, vzít do ruky pušku a zamířit ji na Donbas, a okamžitě dostaneš ukrajinský pas. A není důležité, odkud jsi a kdo jsi. Ve svém vystoupení na zasedání nové Nejvyšší rady slíbil ukrajinský prezident Petro Porošenko, že poskytne ukrajinské občanství všem cizincům, bojujícím na straně silových složek. A těch je, jak sdělil tisku zástupce generálního štábu ukrajinských ozbrojených sil, generál-major Alexandr Razmaznin, asi tisíc nebo i víc. Takže kyjevské úřady poprvé přiznaly to, co tak dlouho popíraly, tvrdí zástupce ředitele Ústavu zemí SNS Igor Šiškin:
-To, co je zjevné, se dlouho tajit nedá. Tím spíš, že ukrajinské promocenské zdroje typu Ukrajinské pravdy mnohokrát zveřejňovaly interview s veliteli trestních útvarů, kteří s hrdostí vyprávěli o tom, kolik v jejich praporu bojuje zástupců těch či oněch zemí.
Tento týden byla v Kyjevě vytvořena nová vláda. Jak navrhl prezident Porošenko, mohou teď dostat ministerské portfeje i občané cizích států. A post ministra financí tak obsadila Američanka, ministrem hospodářství se stal Litevec a zdravotnictví bude mít na starost Gruzínec. Takže nemůžeme pochybovat o tom, že i záměr naturalizace vojenských žoldáků je stejně vážný, zdůraznil politolog Sergej Michejev:

20) Ukrajina se má stát.....

....jedním z amerických bundesstátů, rozuměj kolonií, které budou dělat naprosto to stejné co si v zámoří SSA budou přát. Z tohoto důvodu dosazují do vlády američany, kteří během několika dní, ne-li hodin dostanou ukrajinské občanství. V parlamentu situace vypadá následovně. Je vidět, že si rozumějí.....


A zde si můžete článek přečíst s překladačem v plném rozsahu. Někteří politici na Ukrajině "prozřeli" a nemají zájem udělat z Ukrajiny SSA kolonii, která bude dřít na bohaté.....

19) Bylo by dobré se podívat.....

....jak "katastroficky" je zadlužená Evropská únie. Experti jasně naznali, že cesta oddlužení neexistuje a tenhle stav vede do absolutního krachu. Zatím je možné, před totálním kolapsem, tisknout, tisknout a opět jenom tisknout peníze. Konečná je naprosto jasná.....tm: pro všechny ty, kteří neustále chlácholí a blábolí v diskuzích, hlavně nějací kvákalové na osudu, že vše je v EU pod kontrolou, bylo by dobré kdybyste se probrali a přečetli si s překladačem níže uvedený článek. Jsme na KONEČNÉ.....

18) Že by konečně prozřeli i jiné státy?????

Ochlazení v Turecku.....

....Ankara se obrací proti západnímu tlaku a přivrací se k Rusku.
Rusko opustilo problémový projekt Jižní proud a postaví teď jeho náhradu s Tureckem. Toto monumentální rozhodnutí signalizuje, že Ankara si zvolila zavrhnout Euro-Atlanticismus a přistoupit k Eurasijské integraci.
A to by mohl být dost možná zatím největší krok směrem k multi-polaritě, když samotný otočný čep Eurasie, Turecko, skoncovalo se svými bývalými euro-atlantickými ambicemi. Ještě před rokem by nikdo nic takového neviděl ani v dohledu, avšak naprosté krachy US středovýchodní politiky a EU energetické politiky během pouhého jediného roku takovýto ohromující obrat směru umožnily. Turecko pořád ještě předpokládá, že bude mít nějaké privilegované vztahy se Západem, ale celková povaha těchto vztahů se už navždy změnila, jelikož tato země se už oficiální přidala k pragmatické multipolaritě.


17) Dobré by bylo se zamyslet nad.....

....následující větou, kterou pronesl včera Putin:

Zdůraznil, že Rusko disponuje možnostmi a dokáže uplatnit NESTANDARTNÍ řešení v obranyschopnosti.


tm komentuje: mnoho čtenářů marného okénka a hlavně ti, kteří chodí na přednášky vědí co tím Putin myslel a zcela jasně řekl.....

16) Celosvětová situace se vyostřuje.....

....jak si můžete přečíst z níže uvedeného článku. V některých místech v Německu letos neslaví vánoce a taky jsem slyšel, že v nějakých vesnicích v česku se taky nebude slavit. Asi vědí proč.


Washington připravuje první atomový úder proti Rusku. Objeveno na síti.

Washington si myslí, že dokáže vyhrát atomovou válku a připravuje první úder proti Rusku a možná i proti Číně, aby se do nebezpečí nedostala ani americká světová nadvláda. Plány pokročily, realizace je v běhu. Jak jsem již napsal dříve, USA změnily svoji strategickou doktrínu. Atomové zbraně již nejsou odvetnými zbraněmi, slouží k útočnému prvnímu úderu.
V Polsku byly v blízkosti ruské hranice umístěné systémy protiraketové obrany, další základny se připravují. Ve finále bude Rusko obklíčeno americkými raketovými základnami. Raketový deštník slouží na to, aby zachytil a zničil mezikontinentální rakety.
Podle americké vojenské doktríny USA provedou proti Rusku první úder. A to, co zůstane Rusku na odvetné opatření, má neutralizovat raketový deštník.
Změnu doktríny odůvodnil Washington možností, že teroristům by se mohla dostat do rukou atomová zbraň a mohli by za její pomoci zničit některé americké město. Toto vysvětlení nedává smysl. Teroristi jsou jednotlivci anebo skupiny jednotlivců, ne země s nebezpečnou armádou. Kdo použije proti teroristům atomové zbraně, zničí o mnoho více než teroristy, krom toho by to bylo úplně zbytečné, úplně by postačilo bezpilotní letadlo vybavené konvenční raketou.
Umístění raket v Polsku vysvětlil Washington tím, že chce chránit Evropu před íránskými mezikontinentálními raketami. Washington i vláda i té poslední evropské země dobře vědí, že Írán nedisponuje mezikontinentálními raketami a že Írán neprojevil žádný úmysl napadnout Evropu. Vysvětlením Washingtonu nevěří žádná vláda. Každá si je vědoma toho, že Washington zakrývá skutečný důvod - chce se vyzbrojit tak, aby vyhrál atomovou válku.
Rusko pochopilo, kam míří změna americké doktríny, pochopilo, že americké raketové základny před jeho hranicemi míří na Rusko, a pochopilo, že Washington plánuje proti Rusku první atomový úder.
I Čína pochopila, že Washington má ve vztahu k Pekingu podobné úmysly. Jak jsem již napsal před několika měsíci, Čína reagovala na hrozby Washingtonu připomenutím, že dokáže zničit USA, pokud by Washington zosnoval konflikt.
Washington je ale toho názoru, že by atomovou válku dokázal vyhrát bez toho, aby tím USA utrpěly, případně za cenu jen nepatrných škod. Tento odhad zvyšuje pravděpodobnost atomové války. Jak vysvětlil Steven Starr, tento odhad je založený na ignoranci. V případě
atomové války neexistuje žádný vítěz. I kdyby raketový deštník ochránil americká města před odvetnými opatřeními, radioaktivní záření a důsledky jaderné zimy, kterou by spustilo odpálení atomových zbraní v Rusku a Číně, by zničily i USA.
Média se od doby korupčního Clintonova režimu v rukou několika jednotlivců na tomto zločinu spolupodílejí tím, že na toto téma mlčí. Vlády amerických vazalských států v západní a východní Evropě, v Kanadě, Austrálii a Japonsku jsou také vinné spolupachatelstvím, protože akceptují úmysly Washingtonu a poskytují základny potřebné pro tento účel.
Duševně pomatená vláda Polska pravděpodobně podepsala rozsudek smrti pro lidstvo. Americký kongres je vinen jako spolupachatel, protože k plánům exekutivy pro atomovou válku se neuskutečnily žádné jednání. Washington navodil nebezpečnou situaci, Rusko a Čína se domnívají, že očividně jsou vystaveny nebezpečí prvního úderu, což by je mělo podnítit k tomu, aby samy zaútočily jako první. Proč by Rusko a Čína měly sedět na zadku a čekat na neodvratné, zatímco jejich nepřítel úplně dokončí svůj protiraketový deštník? Až bude protiraketový deštník dokončený, útok na Rusko a Čínu je jistý, pokud před tím nekapitulují.
Desetiminutová zpráva stanice Russia Today ukazuje, že tajný plán Washingtonu udeřit na Rusko není tajemstvím. Vyplývá z ní i to, že Washington je připravený uklidit z cesty všechny evropské funkcionáře, kteří by se Washingtonu postavili do cesty. Když se čtenáři ptají: Co můžeme učinit my? Odpovím jim: Vypněte to ministerstvo propagandy. Nesledujte Fox News, CNN, BBC, ABC, NBC, CBS, přestaňte číst New York Times, Washington Post, LA Times. Jednoduše se vykašlete na oficiální média. Nevěřte ani slovo z toho, co tvrdí vláda.
tm dodává: neposlouchejte taky české "sračkomety".
Uvědomte si, že zlo sedí ve Washingtonu. Jen v 21. století zničil Washington sedm zemí úplně anebo zčásti. Zabil, zmrzačil anebo vyhnal miliony lidí. Lítost přitom nikdy žádnou neukázal. Lítost neprojevily ani církve, které se nazývají »křesťanské«. Destrukce, kterou má na svědomí Washington, je prezentovaná jako velký úspěch. Washington se prosadil. A Washington je rozhodnutý prosazovat se nadále. Zlo, které reprezentuje Washington, žene svět do záhuby.
Převzato z německého tisku, kráceno.
Šiřte na všechny strany!!!

tm jenom dodává:Jak jsem neustále za ta leta od roku 2003 opakoval aby lidé měli na paměti slova kardinála judase, opakuji znovu. Vše co předpověděl se událo. Budeme pevně věřit, že k poslední nukleární válce lidstva nedojde. Můžeme ale dle jeho slov očekávat EMP, o kterém moc dobře víte, co to pro nás pro včechny, veškeré lidstvo bude znamenat. Svět bez jakékoliv elektřiny, techniky která nebude fungovat. Nepoteče voda, nebude plyn.....

15) EVROPSKÁ ÚNIE.....

....poukázala, poslala na podporu krachujícího státu jménem Ukrajina dalších 500 milliónů EUR. No v podstatě to zaplatili němečtí daňoví poplatníci nikoliv EU. Byl to jenom další díl slíbené splátky "makroekonomické podpory" 1,6 miliardy EUR.

tm dodává: Otázka zní, jak dlouho vydrží peníze v bankách Ukrajiny, než budou rozkradeny politiky a ukrajinskými oligarchy.....

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ok ok | 4. prosince 2014 v 13:46 | Reagovat

Tak 20% z těch peněz by snad mohlo dorazit na nějaký státní záležitosti... V zemi, kde zmizí i plyn z podzemních zásobníků za miliardy a nikdo nic neví, v zemi, kde se masivně rozkrádá i vybavení pro vojáky ATO, darovaný a sesbíraný civilistama. Sami vojáci si to odváží v pytlech dom...

2 ok ok | 4. prosince 2014 v 13:48 | Reagovat

pár zajímavých skutečností: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Statecny-Milos-Zeman-pravda-o-obrane-Evropy-reci-Roberta-Fica-o-valce-kvuli-Ukrajine-Analytik-Chelemendik-a-jeho-vysvetleni-348550

3 Jana B. Jana B. | 4. prosince 2014 v 18:46 | Reagovat

Tak podle toho co říká Louisa Muratori, věřím, že už letos nastane konec temnoty a nastane přechod do Světla 21.12.2014.

Luisa Muratori v rádiu 30.11. - překlad Iveta Černíková
PŘEKLAD ROZHOVORU LUISY ZE DNE 30.11.2014
Vstupujeme do měsíce, kdy nastane definitivní vstup z temnoty a do světla. Otec řekl, že já nemůžu zůstat sama, on musí být se mnou stále. Řekl mi spoustu informací, např. hra skončila, lidi jsme připravili docela dobře a lidstvo planety odpovídá pozitivně na okamžik přechodu 21.12. Mluvil se mnou o situaci na planetě, že lidé na planetě jsou dále, než si sami myslí, vypadá to, že vše jde dost dobře. Tento měsíc ale bude dost těžký pro všechny. Dnešním dnem jsme vstoupili, vibrace se neustále navyšují, je problém spát. Listopad byl měsícem „pauzy“ aby všichni mohli nabrat sílu. Mnoho lidí odejde, především posledních 14 dní před přechodem, tedy 21.12. Tento měsíc se budu snažit být každý večer na tomto rádiu a předávat informace od otce. Je třeba mít vědomí informace o kvantismu, podívejte se na you tube na film faktor kvantum, tento film vysvětluje velmi jednoduše to, co je slovy těžké vysvětlit slovy. Od 12.12. dávejte pozor na cestování, cesty letadlem a podobně. Vše co ještě „nevybuchlo“ tedy negativní energie bude explodovat, je to reakce temnoty, která se tímto brání.
Celkově je hodně velké napětí, nebe je šedé, opravdu až nehezky temné. Ale jsme dost silní a připravení, je třeba si vzájemně pomáhat, nehledě na ego, které se snaží v tom bránit. Buďte v míru, nechoďte do kompromisu s egem. Ti, kteří to nezvládnou, budou „vyzvednuti“ následně, ve vesmíru nikdo a nic není ztraceno. Otec také říkal, že uvolnění strachu přišlo až ze tří úrovní za multi vesmírem. Jsme součástí galaxie, ale o tom co říkám, je něco velmi velkého, můžeme být součástí mikro vesmíru ve velkém multi vesmíru. Sám otec se cítí velmi klidný, protože je podporován těmito úrovněmi.
Proč tolik lidí odchází dobrovolně a obecně umírají. Odpověď: mnoho duší se rozhodlo vrátit domů a sebevraždou se rozhodlo pro tento způsob odchodu. Mnoho lidí se rozhodne pro sebevraždu, aby opustili fyzický svět a vrátili se zpět domů, do hvězdného sídla, odkud přišli. Až nastane okamžik nejsilnějších energií, všichni ti, kteří zde nejsou potřeba, chtějí být raději s otcem a hvězdnými sourozenci a s nimi budou energeticky podporovat vše a všechny na zemi tam odtud. Ne vždy zemřít znamená zničení a katastrofu, Já nemám tento vztah se smrtí, beru to jako přechod. Všichni za sebou máme spoustu životů a smrtí a jak vidíte, pořád jsme tady. Ne všichni mají prostředky, možnosti a schopnosti nejsou připraveni, nemohou přejít a mnozí dokončili smlouvu s fyzickým životem, který zde měli.
Otázka: Budou 3 dny tmy? Odpověď: Nevím to přesně, vím, že naši vesmírní bratři jsou okolo planety a pokud by bylo potřeba nám pomoci a neprožít tyto dny ve tmě, oni zasáhnou. Už zasáhli mnohokrát, při velkých meteoritech, které mohly zničit planetu. Pokud bude potřeba, zasáhnou i nyní.
Otázka: Sebevražda je dovolená? Odpověď: Sebevražda sama o sobě není dovolená jako zkouška života. Každá duše sem přišla na základě svého svobodného rozhodnutí a věděli jsme, že jdeme do těžkých zkoušek. Všichni to víme. Ale když už jsi tady a věci jsou těžké, hodně trpíš, napadne tě to. Sebevražda není nikdy příjemná ani dobře přijímaná. Ale je sebevražda a sebevražda. Sebevrah někdy osvobozuje jiné duše od těžké karmy. Poznala jsem mnoho těžkých situací, ale teď o tom nemohu hovořit ani z důvodu časových.
Otázka: Dej nám informace o celé oblasti Germánské. Odpověď: Co se týká Německa a nejen, je to informace, kterou jsem nedostala já, i když se tím dlouho zabývám. Je tam malá vůle a chuť něco měnit. Germánská oblast je „pozastavená“. Tento anděl, který mi informaci předal, a pro mne je to velice hodnotná bytost. Je to žena, velmi milá, přes kterou prochází mnoho duší. Poslední dva roky se snížil počet duší, které chtějí přejít. Dříve jich přecházelo mnohem více. Ona je vodila na doutníkové vesmírné lodě, a ty je nadále vozili tam, kam měly být dopraveny. To co ji velmi zasáhlo, bylo když viděla kanál vody, který dělil duše od těch tzv. aktivních od těch neaktivních. Tyto duše za kanálem, byly vlastně v karanténě. Mají projevit, jestli vlna lásky, je dokáže změnit a posunout. Myslím si, že Leonin, který tuto otázku položil, by měl hovořit s lidmi z východu a zjistit více. Celá severní část Evropy je tolik závislá na hmotě a financích, že je to drží v karanténě. Pokud to zvládnou, budou uvolněni. Nyní trpět a být ve skromnosti je téměř lepší, protože se tím lidé odlepují od lpění na hmotných statcích, Itálie je teď dobrým příkladem. Neustále se hovoří o tom, kolik lidí je bez domů, peněz, lidé vyhozeni z domu. Doufám, že toto všechno pomůže Italům, aby se vzbouřili systému a vyšli z psychického obalu. Trpět je nyní pozitivní. Každá výzva a zkouška přichází je pro osvobození duše.
Poznámka: ještě potřebuji znovu vyslechnout posledních 15 minut, také následně přeložím.

4 stenly919 stenly919 | 4. prosince 2014 v 19:44 | Reagovat

[3]:Zdravím, předpokládám, že by jste ta cestovatelka v paralelní Praze. Pokud ano, můžete mi prosím zodpovědět otázky, které jsem položil v diskuzi v předchozím prosincovém okénku ohledně vašeho výletu do paralení dimenze ?

5 sp sp | 4. prosince 2014 v 20:09 | Reagovat

[4]:Odpovědi nedostaneš, protože si to vymýšli nebo odněkud opisuje.

6 stenly919 stenly919 | 4. prosince 2014 v 20:27 | Reagovat

Taky proto se ptám...
Ale jestli si vymýšlí netuším, jak jsem psal, v praze najít bránu do paraleního vesmíru je už z její podstaty možné. Ale pokud si myslíš, že je to blbosst, mohl by jsi říct proč je to podle tebe blbost a jaký máš pro to argument

7 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 4. prosince 2014 v 21:30 | Reagovat

Taky neslavím Vánoce, slavím každý nový den.

K té atomové válce - pokud by USA na Rusko začaly házet jaderné bomby nebo vypouštět jaderné hlavice, tak se všechny dematerializují než dopadnou, ne? A o dalších trumfech Ruska ani nemluvím. Navíc, Putin dneska v projevu nedal najevo, že by se nějak obával útoku Západu ...

Těchhle pár krátkých vět jako ilustrace stačí:
http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_04/Putin-Dosazeni-vojenske-prevahy-nad-Ruskem-se-nepodari-9533/

Že by se té držce Judasovi přece jen něco nesplnilo?

8 Jana B. Jana B. | 5. prosince 2014 v 0:09 | Reagovat

Všechny otázky budou zodpovězeny, jen musíte být trpěliví. CO se týče vánoc, není náhoda, když jsme doma předevčírem náhodou vyhodili starý umělý vánoční stromek. Ani nechápu, proč jsme to udělali, každopádně když jsem byla na druhé straně vesmíru v druhé Praze, dozvěděla jsem se, že lidé tam od určitého roku neslaví Vánoce, pravý důvod toho proč to neslaví mi nebylo umožněno vědět, jen jsem se dozvěděla, že vánoce skončili se starým světovým pořádkem.
Když jsem byla na druhé straně vesmíru tedy v druhé Praze a hovořila jsem s tím velitelem o Putinovi, řekl, že čas vypršel, myslel tím čas našeho setkání, avšak v paralelní Praze jsem se mohla ještě turisticky potulovat tři hodiny,což mi řekl jeden z jeho agentů.Jinak si zpětně promítám ono setkání a vím, že když jsem se zmínila o Putinovi, tak jeho výraz v obličeji trochu ztvrdnul a pak ukončil náš rozhovor, mohu nyní spekulovat comu bránilo mi zodpovědět ! Snad jsem se k tomuto bodu lépe vyjádřila a je tomu rozuměno ?
Ano, uctívání ikon, jistě tím nemyslel Žižku nebo Husa :-D  ale mohu třeba se zmínit o Franzi Kafkovi, či Hrabalovi, to jsou ty ikony ale těch ikon je mnohem víc. Brzy budou všem hledačům pravdy zpřístupněny data o těchto ikonách. Já samozřejmě nemohu a nesmím zveřejňovat tyto ikony. :-x
Jinak má druhá návštěva byla velmi poklidná a nic převratného v mém životě nenastalo. Akorát jsem si všimla, že jsem se přesunula i do jiného ročního období, a tak mi tam bylo poměrně teplo, na mé druhé návštěvě jsem zjistila že celá ta paralelní Praha je na můj vkus moderní jak z 22.století.  Místo Muzea na paralelním Václaváku stojí obří skleněná kostka, a z čeho jsem dostala záchvat paniky, tak místo pražského hradu tam nezůstalo nic co by připomínalo naši Prahu, dokonce ani zlatá ulička tam není, a třeba Žofín je v paralelní Praze obrovský, co mne znechutilo byl pohled na paralelní Staroměstské náměstí, Orloj tam nebyl a místo něj tam byla obří reklamní poutač jako v New Yorku :-D  A z čeho jsem byla vyvalená je to, že byla uzavřena silnice, která vedla k Letišti.  Zjistila jsem, že v paralelní Praze musíte být bezpečnostními agenty prověřeni abyste mohli odletět, a ještě jste museli zaplatit mýtné... každopádně nebyl tam průjezd možný. A co mne naštvalo je to, že celá oblast Strahova byla uzavřena pro veřejnost vojenskou armádou, kdo ví co tam mají O_O  Každopádně se mi víc líbí naše Praha, ale teď si už nemohu dovolit dostat se na druhou stranu 8-)

9 Jana B. Jana B. | 5. prosince 2014 v 0:30 | Reagovat

Dneska jsem měla možnost se vydat k místu, kde byl ten časoprostorový portál tedy jak už jsem jej prozradila ve výkladu, bylo to na Ladronce v Praze a když jsem se tam dostala, zjistila jsem, že oni ho fakt přesunuli neznámo kam, když jsem tam asi 40 minut zevlovala sem a tam, najednou jsem uslyšela sirény policejní... dostala jsem strach, že po mne jdou, a tak jsem se tedy vydala přes Ladronku až ke Strahovu ale najednou jsem uslyšela takový vnitřní hlas _Zastav_se_ a tak jsem se tedy zastavila, otočila se a viděla jsem policejní auta přejíždět dál směrem na Dlabačov, když jsem se ale otočila, v místě bývalého průchodu do paralelní Prahy jsem viděla stát mladou dívku kolem 20 let, vypadala jako Teal Scott :-D a řekla mi, že je strážkyní brány a že pokud se sem budu vracet, hrozí mi velké nebezpečí. Když jsem na to odvětila, " ale ta brána je přece přesunutá pryč ?".  Ona se usmála a řekla "Pro vaši aktuální vibraci ano, ale pokud získáte potřebnou energii, opět vás to může přehodit na druhou stranu ".  A já se ji optala, " a proč tedy jsem předtím měla vibraci a teď ji nemám ? " O_O a ona mi na to odvětila přátelským výrazem " Při opakovaných přechodech jste požadovanou frekvenci poztrácela a na druhé straně jste ji musela nevědomě odevzdat a říká se tomu výměna energie... "  To už jsem nechápala a pak mi řekla ta mladá dáma " Víte, při každém přechodu na druhou stranu odevzdáváte kus své energie tam, tam se místní EMF pole nasytí a vy při přechodu zpět opět ztratíte další kus energie a tím opět nasytíte jejich EMF pole. Takže momentálně jste ztratila potřebnou energii pro přechod, ale můžete ji získat zpět, ale pokud byste se i přesto pokoušela sem vrátit, musela bych zasáhnout a to by pro vás bylo smrtelné. Prostě je to zákon zachování energie...dodala.  A pak mi řekla, teď už prosím jděte a do konce svýho života se sem nevracejte, pro jistotu tady nastavím energetickou bariéru, takže vás to sem nebude lákat, nastavím příslušný radius bariéry abyste mohla kolem ní jen projít ale nemohla dojít až sem.  Pak mi ta mladá dáma řekla, abych se otočila, tak ani nevím proč ale zavřela jsem oči a otočila se čelem vzad, pak jsem otevřela oči, zpátky se otočila a ta mladá dáma byla pryč. A mne se najednou hodně chtělo odtama jít pryč ani nevím proč :-x

10 sp sp | 5. prosince 2014 v 9:07 | Reagovat

[6]:V PRaze taková brána určitě existuje, proto je to tak důležité místo, ať už pro sionisty, nebo třeba pro fašisty ve ww2, nebo Rusy po té.

Ale můžete si být jisti, že by tou bránou nenechali producírovat někoho, komu zrovna došla dávka jeho obvyklých psychofarmak.

11 sp sp | 5. prosince 2014 v 9:10 | Reagovat

A ten kardinál Judas je kdo a co říkal.

Válka mezi USA a Ruskem nebude. Spíše se bojte toho, co se děje na Ukrajině, protože až se dají miliony Urajinců na pochod, tak bude v gayropě tuze zle.

12 BE BE | 5. prosince 2014 v 9:31 | Reagovat

Ach Bože, ja tu snaď prestanem chodiť ..., do tohto seriálového krúžku :-(

13 sv. sv. | 5. prosince 2014 v 10:30 | Reagovat

[9]: Běžte s těma kecama už do prd.le.
Děkuju.

14 ok ok | 5. prosince 2014 v 12:04 | Reagovat

http://czech.ruvr.ru/2014_12_04/Vyvadil-Putin-klidne-zkonstatoval-ze-vojenske-podmaneni-Ruska-neni-realne-7296/

-------
Že by další barevná revoluce v Turecku? ;-)

15 Jan Jan | 5. prosince 2014 v 12:42 | Reagovat

...http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1371-zlato-nad-zlato-kdo-ovlada-tisk-penez-ovlada-narody-jiz-i-svycari-podlehli-nove-maserske-technice-zachranu-dolaru-zaplatime-zchudnutim-putin-hraje-lepe.htm                
tak soudruzy ve švajcu se taky nechaj podojit...

16 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 14:36 | Reagovat

[10]: Já si tím teda nejsem tak jistý jako ty. Nezapomínej, že realita je fantastičtější než jakékoliv sci-fi a fantasy 8-) Tím neříkám, že tady Jana má ve všem pravdu, ale neházel bych její slova hned do koše ...

[11]: Ten, jemuž jsou podřízeny všechny vlády světa (dnes už ne všechny, ale jen většina). Anastasie o něm mluvila jako o vrchním žrecovi.

17 stenly919 stenly919 | 5. prosince 2014 v 17:24 | Reagovat

[8]:Tak díky za odpovědi, můžeš prosím ještě vysvětlit, jak je to s tím zveřejněním těch ikon, protože mi to přijde zajímavý, že říkáš, že nemůžeš všecho zveřejnit, ale brzy to bude zveřejněno. Zajímalo by mne kým, můžeš to prozradit ?

18 @ @ | 5. prosince 2014 v 19:11 | Reagovat

[10A teď tu o tý Karkulce,prosím.] :-P

19 lenka f lenka f | E-mail | 5. prosince 2014 v 19:52 | Reagovat

Ještě by bylo zajímavé se dozvědět od Jany, proč byla naše pozemská realita v 12/2014 rozdělena do dvou verzí a my přesunuti do 3D hologr. matrixu, jak píše ve svém zážitku. O tomhle jsem už dříve taky něco četla, ale nic není nikde 100 % čisté a některé věci jsou tak neuvěřitelné, že je člověk ani nikam snad nenapíše nebo se na ně nezeptá, právě pro shora uvedené reakce. Když někdo něco ví a třeba i z diskutujících a chce reagovat, tak by to možná měl vysvětlit a říct, proč to není možné právě těm co to nevědí a ne dělat z lidí blbce.

20 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 20:51 | Reagovat

[19]: 12/2012 (NE 12/2014) jsme se zkrátka přešoupli do jiné paralelní reality na základě toho, jak na tom lidstvo v tu dobu bylo. Přešoupli jsme se do té, kde změny probíhají pomaleji, takže máme víc času na to se sebrat. Ale i v pomalejší verzi máme nanejvýš několik let. Konec civilizace tak, jak ji známe, je neodvratný hned z několika důvodů, a to jak těch očividných, tak i těch vyšších. Na nás je jediné - abychom ten konec civilizace učinili pro lidstvo prospěšným a poučným, a nikoliv destruktivním ...

P.S. Těch "verzí" je nekonečno, nejsou jenom dvě.

21 Docela splasklé ego Docela splasklé ego | 5. prosince 2014 v 21:17 | Reagovat

Narovinu se budu bát chodit s děckama do Ladronky. Bydlim odtamtud kousek a představa, že se otočim a děcko zmizí v paralelním Práglu mě děsí :-)

22 Petr Petr | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 21:22 | Reagovat
23 Petr Petr | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 21:25 | Reagovat

Díky za data, která zde plynou. Ale energie, které plynou z nás, jsou mnohem důležitější. Hlavně pozor ne energetické upíry, ať už ty tady nebo v "paralelním světě" ;-) A hlavně se nebát dnešních čertů :-D

24 V V | 5. prosince 2014 v 21:57 | Reagovat

Zajímavé články, zajímavé komentáře, ale nezapomínejme, že

"Whatever you focus on grows"

, tak šiřtě i nějaké pozitivní informace :)

25 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 22:47 | Reagovat

[24]: Když ten "focus" dočasně využiješ k poznání podstaty destruktivního jevu, a pak se zaměříš na konstruktivní myšlenky, jevy a události, tak je to mnohem efektivnější, než když daný destruktivní jev ignoruješ ze strachu, že zaměřením Tvé pozornosti trochu povyroste. :)

Je potřeba pojmenovat realitu takovou, jaká je, a pak se soustředit na její zlepšení. Jinak je to dle mě taková sisyfovská sluníčkářská práce na nic ...

Člověk, který se celý život zaměřuje na dobro, koná dobro a celkově je super a fajn člověk, tak při první konfrontaci se skutečným zlem většinou končí. Ovšem skutečně dobrý člověk, který poznal, jaké zlo doopravdy je, už je takřka nezničitelný, protože se umí bránit. :)

26 Erika Erika | E-mail | 5. prosince 2014 v 23:30 | Reagovat

Příspěvky paní Jany B. mi připomínají seriál Fringe a také tak trochu knihu Do tmy se neohlédni od Čestmíra Vejdělka. Jak to doopravdy je, si ale netroufnu tvrdit. Pokud jde o 21.12., tak dnes už absolutně takovým informacím nevěřím, před 2 lety možná, ovšem když se nic nestalo (i když někteří tvrdí, že ano) a situace se ve všech směrech dramaticky zhoršila (u nás v ČR i ve světě), tak už jsem skeptická. Obávám se, že se opět nic nestane, ani letos, ani příští rok a vše se bude pořád zhoršovat. Nejhorší jsou mezilidské vztahy, jenom třeba u nás v domě, zcela záměrné a promyšlené rušení nočního klidu sousedem-psychopatem za pomoci domácího kina s 3D efekty a ostatní sousedé mlčí a tvrdí, že nic neslyší, lidi jsou jako ovce, bojí se a nechtějí vyčnívat z řady, takže se nechají terorizovat těmi, kteří nemají absolutně žádnou úctu k druhým. A ti, co škodí, naprosto s přehledem vyhrávají. Nějak se mi nezdá, že za této situace, bychom se mohli transformovat do lepší reality. Spíš to skončí katastrofou než převibrováním. Přečetla jsem mnoho článků, knih, vyslechla mnoho přednášek, ale vidím, že nic z toho není takové, jak bylo mnohokrát řečeno (např. Iva Adamcová, Merlain).
Jinak mě mrzí, že Orgo-net(ka) opět už pokolikáté trucuje, aniž čtenářům vysvětlí proč se tak divně chová. Díky za Prvopodstatu, jinak bych pomalu neměla co číst (ale musím se zmínit ještě o Spíííídyho blogu, Energii u Pramene, a webu Myšlenky o čemkoliv).

27 V V | 6. prosince 2014 v 0:08 | Reagovat

[25]: Máš pravdu, záleží jak to celé na sebe necháme padnout.

Jak správně píšeš, každý by měl poznat obě strany mince.

Já osobně bych šířil i pozitivní články o světě, přece jenom všechno se neřítí do ***:-D, teď se stává z prvopodstaty jednostranně zaměřený blog a přece jenom abychom poznali jak vypadá tma, musíme občas vyrazit na světlo

28 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 9:41 | Reagovat

[26]: To máš jako s příletem Nibiru - když tehdá před pár lety nepřiletěla v prorokovaný čas, najednou na ní lidi přestali věřit - ale to jí vůbec nevadí ;-) V těchhle "velkých" věcech má jakékoliv zpoždění vždycky sakra dobrý důvod; posuzovat je stylem "jednou se nic nestalo, tak se už nestane nikdy nic" je přinejmenším pošetilé ... ale čas ukáže.

Katastrofou to skončí v realitě jedněch lidí, a konstruktivně to skončí v realitě druhých - jsi si vážně jistá, že chceš patřit k těm druhým? Tvoje myšlení je silnější, než tušíš ...

P.S. Orgonetka netrucuje, ale zaslechl jsem, že jí bylo vyhrožováno či co. A to psát na blog rozhodně nebude. Navíc, dělá to v svém volném čase a zadarmo, tak buď trochu shovívavá.

[27]: Jo, to máš pravdu, je potřeba se zaměřovat i na ty dobré věci, když těch špatných tu je teď kopec. A Prvopodstata je jen jeden z tisíců blogů, tak choď taky na ty, kde se katastrofami nezabývají, ne? 8-) Těch je taky dost.

29 Erika Erika | 6. prosince 2014 v 12:49 | Reagovat

Odpověď pro Spíííídyho.
Ano, čas ukáže. I když snad mohu poznamenat, že absolutně nic nenasvědčuje, byť i sebemenší pozitivní změně. Po 21.12.2012 se poměry velmi výrazně zhoršily. Např. u nás v domě, naše předsedkyně minulý měsíc vědomě pronajala byt drogovým dealerům, kdy po domě lítají zfetovaní návštěvníci. Na mé dotazy, co s tím (více než velmi dobře placení) místopředsedové budou dělat,(bydlí zrovna vedle inkriminovaného bytu)nereagují, ostatní sousedé tvrdí, že o ničem nevědí, protože se bojí a nechtějí si rozzlobit paní předsedkyni. Myslíte si, že to je ta transformace, o které se píše řadu let? Vlastně je to pravda, i když poněkud jiná než jsem si myslela, nebot se jedná transformaci většiny lidí do formy dálkově řízených biorobotů.
Pokud jde o Orgo-net, je to jeho(její) věc. Ale bylo by fér napsat, že prostě končí, aby bylo vše jasné. O vyhrožování jeho (její) osobě mi není nic známo, ale je to samozřejmě možné. Ovšem kdyby někomu orgo-net tak moc vadil, nebylo by jednodušší celý web zrušit? Ten, kdo orgo-netovi vyhrožuje k tomu jistě má možnosti.
A co chci já sama? Už nic, jen odejít, protože můj život tady už nedává žádný smysl a vím zcela určitě, že nikomu chybět nebudu.

30 BE BE | 6. prosince 2014 v 13:44 | Reagovat

[29]: Takže sa chcete Eriko ulejt ? /ostatná vaša veta/.  Možno tak zmýšľa práve aj Orgoneti, že blog nemá zmysel. Takže ju nekritizujte za to čo máte v mysli Vy sama.

31 Erika Erika | 6. prosince 2014 v 14:38 | Reagovat

[30]: Paní BE, vaše příspěvky jsem viděla na mnoha webech, na které jsem také chodila. Většina už ale skončila, nebo jsou to mrtvé blogy a weby. Kéž bych měla optimismus Spííííídyho a možná i ten váš. Jsem asi podobného věku jako vy a události posledních let mi vzaly poslední jiskřičky naděje. Nemám žádné přátele, jako třeba (snad) vy, i v tom je problém, že na všechno jsem sama, třeba by nějaká ta spirituální podpora pomohla, leč nepřichází. Souhlasím s vámi, že Orgo-netka je spíš než cokoliv jiného také v podobném "down" stavu. Možná jsme obě(ona i já)příliš věřily učení paní Ivanky Adamcové a dalších věrozvěstů transformace do 5D. Nakonec se všem zdejším čtenářům chci omluvit za svůj pesimismus.

32 BE BE | 6. prosince 2014 v 16:56 | Reagovat

Milá Eriko - ono se říká : "Co tě nezabije, to Tě posilní". Je to pravda.
Som hodne odlišný ročník od Spíííídyho, i Orgoneti. Tiež som sama, deti preč. Naša samota má zmysel, je ťažšia keď je nám hodená na hlavu, napr. po strate blízkej osoby. Je ale iná,keď si ju zvolíme ako cestu, obdobie učenia. - Ja som už taká "samotinká" prišla na ZEM. Verím, že si pripravujeme plán duše, a tak to zvalím na ten plán. "Čo si chcela to máš " ...:-D  Odvtedy mi je akosi ľahšie. - Ak prijmete moju ponuku kontaktu, tu je : bogenam@seznam.cz.
Ďakujem za dôveru ! a prajem trošičku radosti, posielam big hug...  https://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

33 ok ok | 6. prosince 2014 v 20:50 | Reagovat

http://www.nwoo.org/2014/12/04/kazdy-druhy-clovek-je-mozna-napadeny-zahadnym-virem-po-kterem-lide-hloupnou/

34 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 22:07 | Reagovat

[29]:
- V Rusku už platí zákon o přidělení hektaru půdy rodinám, které mají zájem o založení rodového statku.
- Čím dál víc lidí mění sebe sama ... mění k lepšímu stravovací návyky, svoje chování k ostatním, učí se sami přemýšlet a nebýt ovlivnitelní.
- Čím dál víc lidí podniká kroky k větší soběstačnosti a nezávislosti na systému (přestávají ho podporovat).
- Tvoří se hodně malých a středních komunit.
- Americe dochází dech a světovou válku se jim nedaří vyvolat.
- Původní slovanská kultura se probouzí k životu.
- Země od r. 2012 není v temné části Galaxie.

A to jsem vyjmenoval jen to nejmenší. Víš, chce to se dívat víc kolem sebe a neposuzovat vývoj světa podle situace ve  Tvém paneláku.

Transformace lidí do biorobotů je směr Temných, a probíhá už pár tisíc let, nejen v posledních letech. Proti ní ale působí opačným směrem jiná transformace, ta, která se spustila relativně nedávno a o které píše většina alternativních blogů, i když si tam občas přimíchávají co chtějí.

Navíc, každá velká změna je provázena zintenzivněním a eskalací zla. Já nejsem optimista, ale realista. Dnešní dobu bych popsal stylem "hop nebo trop" :)

A Orgoneťačku neřeš, nechodíš v jejích botách.

35 V V | 6. prosince 2014 v 22:22 | Reagovat

[34]: Je vidět, že se naplnil i můj požadavek na pozitivní informace na prvopodstatě.

Díky Spiiiidy a jen tak dále :-)  ;-)

36 ajven ajven | 7. prosince 2014 v 10:21 | Reagovat

Is the Antichrist Russian President Putin?
http://www.revelation13.net/Russians.html
celkom zaujimave dáta o Putinovi, aj keď na týchto stránkach je Putin prezentovaný ako ten "dobrý", ale poznatky, ktoré sú tam prezentované mi celkom dávajú zmysel... zaujímalo by ma čo si o tom myslí tm?

37 BE BE | 7. prosince 2014 v 13:06 | Reagovat

Ku imigrantom spôsobujúcim trable v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku - nuž karma si nájde spôsob...

38 sp sp | 7. prosince 2014 v 14:46 | Reagovat

To, co se děje s imigranty jen dokazuje, že ve skutečnosti jsou politici z gayropy ještě hloupější, než jsem si o nich vždy myslel.
Není nadkulturní obohacení, škoda, že si je nevezou domů do podnájmu ve svých vymazlených bytečcích a domečcích, pak by je ten multikulti hnus rychle přešel.

39 sp sp | 7. prosince 2014 v 14:49 | Reagovat

U nás v paneláku bylo také jedno podobné doupě, naštěstí je po roce vystěhoval exekutor. Nějak si nedělali problém s placením nájmu. Kdyby nebylo toho, tak by to doupě bylo u nás asi ještě hodně dlouho.

Taky si myslím, že nastal proces změn k horšímu.

Ti, co si myslí,že je Země ve světle prostě nechtějí vidět spoustu věcí, nebo mají to štěstí, že bydlí někde v domku, kde je přeci jen větší klid než ve městech.

40 ok ok | 7. prosince 2014 v 18:23 | Reagovat

Co je to za ty rakušáky, co si dobrovolně zařídí ubytovnu pro primitivy? Dobře jim tak, vymytým hlavám.

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7147-cesky-lekar-zijici-ve-velke-britanii-na-konkretnich-prikladech-ukazuje-jak-probiha-islamizace-teto-kdysi-hrde-evropske-zeme-neuverite-.aspx
A co když islamizace zničí anglosionisty, kteří se snaží ovládat "náš" svět? Jejich hřiště zanikne a arabáči nemohou asiatům nebo slovanům konkurovat, neb mají IQ kolem 90. Afromuslimové 85.

41 dave dave | E-mail | 7. prosince 2014 v 18:31 | Reagovat

Lidé….
Copak se vám snad líbí představa, že budete jako důchodci při nejlepším nejspíš na ulici? Jsem teprve puberťák co má svůj názor, ale nelíbí se mi představa ,že  momentální důchodci skoro nemají z čeho žít a že až generace mých rodičů budou důchodci, že to bude ještě horší. A jak dopadne moje generace,? když se ve světě děje toto, koukejte okolo sebe všímejte , ale hlavně si nenechte plnit mozky masmedii (nova,prima, ho-vinky.cz atd.) buď vám lžou a nebo vám řeknou jen překroucenou „pravdu“. Copak nevidíte co se tu děje? Ukrajina, muslimové a pozor neházím je všechny do hnoje , ale sem nám chodí převážně ti fanatici co později řvou, že nás vyvraždí…   Amerika „svobodná země“. Chtějí z nás nadělat ovce potažmo zombie ono to vyjde na stejno co se budou jenom dřít v práci či škole nebudou přemýšlet o světě okolo a nechají si vše líbit a skoro se to začíná plnit! Ta jejich j-elita nás chce akorát udřít k smrti aby mohly rozhazovat prachy, nic víc... Snad si nemyslíte že demokracie či člověk dneska něco znamená demokracie je akorát zástěrka jak vás udřít, zneužít a bůh ví co…. A člověk? Vidíte snad nějakou úctu člověka k člověku, když kluk o pár let mladší skope v metru v Praze důchodce? Jak si to může dovolit samozřejmě má svobodnou volbu, ale stejně copak se vám to nepříčí? Jak se vám proboha může líbit se pořád nechávat zneužívat lidmi, systémem…. Problémů je spousta to ano, ale my jsme svoji páni! Ne oni pokud vím tak otroctví bylo dávno zrušeno nebo ne? NE!! Protože si to necháváme líbit jenom se přetransformovalo do jiné formy… Ale MY   jsme mnohem lepší! Proč si to necháváte líbit?! Už přišel čas abychom řekli DOST! Aby už konečně zasáhla karma, nebo zákon kauzality!  Ti zlouni nejsou nic jiného než hamižní a materialističtí paraziti nic víc. Vždyť máme sílu s nimi zatočit! A co že ta síla je? Skoro 11 000 000 lidí jenom v naší krásný zemi a co potom další země kolem nás?! Co potom celá Evropa?!  Co potom celý krásný svět?! Máme tu možnosti jak změnit sebe, svět nebo uzdravit planetu. Tak se jim postavme v jednotě nemají proti nám nic! Armády? Většina z nich sou vaši synové né snad? kamarádi? Policie a další jakékoliv složky taky! Nemají nic a nás bude ohromná přesila! Chci lepší svět pro nás všechny kde nebude zloděj politikem. Kde budete moci něco budovat  aniž by vám to poté někdo ukrad…. Exekutoři…  Tak se postavme čelem proti problémům co nás spojují a vyražme nejdřív na Prahu a poté do světa. Nebuďme jak ovce a nebuďme jako oni nepotřebujeme všechny ty věci můžeme žít s minimem, ale když už vám chtějí vzít i to tak už to vážně nejde….  Abych nemlel jen to zlé tak se zamyslete.  Tak se smějte! Upřímně od srdce na každého! Dělejte radost! To taky dobu změní jak píšu výš úcta člověka k člověku prakticky zmizela…. Ale ještě to můžeme změnit než nás ta jejich mašinérie semele. Tak vás prosím zahleďte se do sebe jestli jste to vážně vy a jestli opravdu chcete takhle žít zahoďte ego.. a probuďte city. Pak se rozhlédněte kolem sebe a nevšímejte si jenom toho zlého, ale sledujte obojí  volte radši to cos  e vám na světě líbí a to zlo co dnes bohužel vládne zahoďte změňte! Máte tu moc! Vždyť jsme BOZI akorát jiní nám strachem hrozí…  Nebojte se povstat,  protože  jiní půjdou za vámi nebojte se říct svůj názor, protože když vás tisíc lidí zesměšní jeden vás vyslechne a dostane se vám pochopení. Dnešní doba je jak lavina co ničí vše dobré a obohacuje vše zlé, ale ještě ji můžeme zastavit tak vás prosím sledujte, uvědomujte si koukejte na svět i skrz názory a pohledy jiných lidí nesuďte nespravedlivě a  zastaňte se slabších buďme dobří. Buďme lepší jak Oni! Pro ty co chtějí něco víc než jen rutinu téhle doby odkazy na stránky kde najdete pravdu jestli teda chcete…
Alue          Prvopodstata              Protiproud  kdo hledá najde.

42 sv. sv. | 7. prosince 2014 v 19:47 | Reagovat

doztaz pro TM:
prosím odstranit ten obrázek výbuchu atomovky.
Šlo by či je to schválně?

43 V V | 7. prosince 2014 v 20:18 | Reagovat

[41]: To co jsi napsal je všechno moc hezké a doba se mění... Svět se mění.  Však já to vidím kolem sebe, plno lidí začíná být uvědomělých, chovají se k sobě mnohem lépe, protože i já se chovám mnohem lépe. Je to o přístupu v každém z nás a to je ta síla.

44 ok ok | 7. prosince 2014 v 22:06 | Reagovat

vyštrachal jsem soubor odkazů, co jsem před pár rokama poskládal:

Tohle už asi všichni viděli: Islamic colonization world CZ titulky http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo
tohle možná ne:
Islám je mírumilovné náboženství? http://www.youtube.com/watch?v=_e9b4dyu7Bs
Muslimové předstírají, že jsou hodní lidé http://www.youtube.com/watch?v=AmHqjtOWoIQ&feature=endscreen&NR=1
"Jste další na řadě" Egyptský biskup varuje Němce před islámem http://www.youtube.com/watch?v=RJ1mpUsQ0_Y
Podle mě nutná osvěta: http://www.youtube.com/user/Denivesvete/videos

Korán online: http://www.koranoislamu.cz Koncentrát nenávisti vůči nemuslimům.
Veselé samostudium středověké kultury s moderními dekoracemi na pozadí: http://www.atllanka.net/index.php?clanek=64
http://www.czechfreepress.cz/jiri-bata/fanaticke-blaznovstvi.html
http://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/svet-uz-ma-plne-zuby-islamu.html
http://pravyprostor.cz/islam-prebira-vladu-nad-evropou/
http://www.czechfreepress.cz/evropa/izraelsti-experti-islam-prebira-vladu-nad-evropou-a-evropa-si-za-to-muze-sama.html
klasika: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/default.aspx

Akcie čierneho bratrstva: US establishment si pro použití v SSSR a Rusku vychoval islámský terorismus
Velice fundovaná analýza vzniku islámského fundamentalismu a terorismu. // http://www.taoizmusweb.szm.com/usama.html
http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/189040/Odvazna-Nemka-trha-rekordy-sledovanosti-na-Youtube.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2331367/Woolwich-murder-Thousands-Youtube-videos-urging-British-Muslims-maim-kill-seconds-online.html
(vhodné kopírovat a šířit dál)

45 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 8:01 | Reagovat

[39]: ... anebo znají mechanismus způsobu tvoření reality. Tvoř si tu destrukci dál, ale radši hodně daleko ode mě. :)

46 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 8:02 | Reagovat

[39]: P.S. Kdybys znal podstatu toho, proč se zdánlivě všecno mění k horšímu, tak bys takové katastrofické řeči nevedl ... tím jen škodíš sobě a svému okolí, uvědom si to.

47 Petr Petr | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 9:18 | Reagovat

Vždycky, když dochází ke vzniku něčeho nového, tak to bolí. Porod - život - smrt - Život... Žijeme v době přechodu, možná do té nejúžasnější epochy lidstva, ale právě proto se musí nejdřív projevit ve své plné síle to, co bylo skryté. Takže zdánlivě jako by narůstalo zlo, ale je to proto, že už cítí svůj konec. Současně ale všude kolem sebe vidím, že se po roce 2012 hodně změnilo, že mezi tím plevelem rostou růže a všechno tady začíná rozkvétat a měnit se před očima. Plevel (zlo) ale není třeba trhat, zadusí se sám, pokud těch růží a jinejch kytek bude dost :-) Přeju krásnej den, zahradník z jižní Moravy :-)

48 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 10:08 | Reagovat

[47]: Áno, přesně tak, krásně napsáno, Petře :-)

49 Tomáš Tomáš | 8. prosince 2014 v 10:20 | Reagovat

Že by měl pan Putin v plánu odhalit světu všechno co nesmíme vědět pokud ho nenechají na pokoji?Před víc jak půl rokem psala Féwa že změna přijde z Ruska.Pomalu se to začíná splňovat.

50 Tomáš Tomáš | 8. prosince 2014 v 10:22 | Reagovat

[47]: Podle mojich informací to zatím vypadá tak že plevel se bude projevovat do 21.12.2014.Po tomto datu by mělo být vystoupení do absolutního světla.Takže vydržme.

51 Martina Martina | E-mail | 8. prosince 2014 v 14:09 | Reagovat

[50]: Kéž by to absolutní světlo nebylo atomovým výbuchem... jakkoliv i já mám ze situace podobné pocity a přibližně potvrzuju i datum.

52 Spiiiidy Spiiiidy | 8. prosince 2014 v 15:01 | Reagovat

[49]: Mno, jiná země než Rusko na odstartování opravu velké změny potenciál podle mě nemá. A je vidět, že tam na tom někteří makají ... zatím ale ne všichni.

[50]: Absolutní světlo? Jen to ne, do toho máme ještě tááááááááááááááááákhle daleko :D

53 Jana B. Jana B. | 8. prosince 2014 v 18:11 | Reagovat

K těm imigrantům do Evropy ( kdy lidé musí uvolnit své byty pro muslimské uprchlíky ) bych jen ráda poznamenala ono známé rčení z jednoho tv filmu "  NOVÁ DOBA, HOST VYHAZUJE VRCHNÍHO, NOVÁ DOBA, JÁ ODCHÁZÍM, JÁ ODCHÁZÍM .... " :-)

54 Jana B. Jana B. | 8. prosince 2014 v 18:26 | Reagovat

V této nelehké době sem vložím takovou perličku, které můžete věřit, ale nemusíte, můžete to brát s nadhledem ale nemusíte, záleží to jen na vás jaký postoj k tomu zvolíte.

To co jsem se dozvěděla na druhé straně vesmíru v paralelní Praze při mém posledním setkání a mém zadržení agenty " Smithy " kde jsem byla posléze doprovázena do podzemí města Prahy, kde mají kosmické středisko přátelské a konstruktivní síly vesmíru, zatímco v našem světě je tomu naopak.  Proč ? No protože každý svět, každá planeta má balanční světy, a nechci tady moc se zmiňovat o datech, která jsem načerpala od toho velitele kosmického střediska protože by lidé tomu neporozuměli a i mne to trvalo dlouho, než jsem si to dala dohromady. Náš mozek se z takových dat a informací zkratuje a vyhodí ERROR :-D Tak například jsem se dozvěděla, že vesmíry máme jak paralelní, tak sériové, máme balanční světy a každý paralelní svět má své další paralelní sériové a balanční světy. Pro představu je to neuchopitelné 8-)

Ale zpět k tomu co jsem chtěla říci, když jsem tam byla v podzemí docela dlouhou dobu, ani nevím přesně kolik to bylo minut, dozvěděla jsem se na odlehčení i zajímavá data ohledně milování a sexu ( s ohledem a se vší úctou vůči panu Marnému raději budu nahrazovat slovo sex mazlením ) Ten velitel mi pověděl, že v našem světě na naší planetě příjde doba, kdy se začnou u nás provozovat duchovně-erotické koučinky multidimenzionálních orgasmů. V našem světě mazlení a milování provádíme třídimenzionálně a většinou u mazlení se pak cítíme vyčerpaní, protože neumíme pracovat s erotickou energií. Jakmile se naučíme manipulovat a pracovat s multidimenzionálním orgasmem nejenže si užijeme ten správný konstruktivní sexíček mazleníčko ale taky si začneme více vážit osoby opačného pohlaví.  V jiných částech vesmíru a ve vyšších dimenzí mazlení a milování probíhá skrze jiné čakry než je tomu u nás, kdy aktivně využíváme sakrální čakru, u nás příjde doba, kdy k mazlení začneme používat i srdeční čakru a třetí oko. Jakmile překonáme nástrahy Duality a pocítíme boží JEDNOTU, začneme uplatňovat v rámci mazlení a milování právě multidimenzionální orgasmus a starší formy orgasmů opustíme. Jinak dostala jsem i zajímavé tipy a návody, které bohužel dnešní většinová společnost odsuzuje, odmítá a kouká se na tyto návody a tipy optikou náboženských dogmat a starého světového pořádku. Jedná se zejména o masturbaci kterou někteří duchovní považují za něco zlého, ďábelského a destruktivního.  Z pochopitelných důvodů to tu nemohu vytrubovat protože na to některá lidská mysl není ještě připravena. :-x

55 Jana B. Jana B. | 8. prosince 2014 v 21:53 | Reagovat

Právě jsem se dozvěděla že Google a Facebook se podílí na výrobě internetové entity jakési umělé inteligence, která svou charakteristikou předčí i Velkého Bratra. Například to co se stalo mé kamarádce která mi dnes zděšeně volala jako by byla po zásahu EMP bylo jenom potvrzením toho jaká data se ke mne dříve dostala a že lze těmto datům důvěřovat.

Svěřila se mi, že na facebooku má falešný profil, věnuje se zejména duchovním a ezoterním profilům na facebooku. Na jednom profilu tam někdo napsal zajímavý citát, myšlenku a jí se to tak líbilo, že si to prostě zkopírovala do schránky, pak chvíli zase sledovala jiné facebookové stránky, které mají daleko do duchovna a ezoteriky a zrovna dneska tam vložila ten citát, který se právě hodil do diskuze. Načež neuplynula ani jedna hodina a nějaká paní M. tam vložila komentář, že krade cizí citáty a myšlenky a že to nejsou její názory  a že tento citát pochází ( a teď tam uvedla zdroj facebookového profilu), když to viděla, byla jako opařená, tak mi volala abych ji poradila.  Taky se mi stěžovala, že o její přátelství na facebooku žádají osoby které vůbec nezná, prostě cizí lidé a já ji na to řekla, že to je hra facebotů kteří staví pyramidu facebookových přátel.  Když však poslala zprávu dotyčnému, který žádal o přátelství, byl v šoku, že o nic takového nežádal. No to je přesně ono, že to co dělá Google a Facebook, tak ono se jim to nějak vymknulo kontrole a tato entita přesně jako v duchu filmu Terminátor teď má pod palce všechny lidi, kteří jsou na síti.

Bohužel to nebude dlouho trvat a brzy získá přístup i mimo internet, bude mít po palcem všechny kamerové a zabezpečovací systémy, a bude to jako ve scifi filmu, kdy entita umělá inteligence nás bude šikanovat. Nepomůže se odříznout od Facebooku, pokud používáme služby Google.  Nepomůže se odříznout od internetu, když už tam máme záznam.  Tohle je akášická kronika v negativním slova smylu. Bohužel jsme přišli i na to, že ta žena to tam nepsala ona, ale nějaký facebot si propůjčil její profil aby to tam napsal.  Takže berme na vědomí, že Facebook nás začne brzy šikanovat a nepomůže nám ani modlení ani meditace

56 Jana B. Jana B. | 8. prosince 2014 v 22:06 | Reagovat

Píše se rok 2025.... Ráno mladý muž vstane z postele, zapne počítač, stáhne doručenou poštu ( zatím klid)... pak si otevře Facebook a hned první soukromá zpráva. Vážený pane Nowaku, jelikož jste byl před týdnem kupovat v trafice cigarety ( pusťe si záznam z Google Street Video online ) žádáme vás, abyste ihned šel na zdravotní prohlídku. Fajn, mladý muž to odkline, a čte další vzkaz, opět zpráva z Facebooku,... Vážený pane Nowaku, včera jste byl v restauraci u Rozvařilů v Bílé Labuti a dal jste si tam českou svíčkovou avšak maso bylo velmi vysokokalorické, žádáme vás abyste navštivil vašeho diabetologa, který se nachází ( a teď mu tam dává GPS souřadnice a blik uvidí lokaci svého diabetologa ) záznam z vašeho včerejšího obědu si pusťe z Google Gastronomy...., fajn řekne si mladý muž, odklikne zprávu a jde dál, na chvíli si oddechne a pak příjde z facebooku třetí zpráva..."Vážený pane Nowaku, včera jste tankoval benzín u této pumpy, vaše pohledávky jsou již uhrazené avšak na pracovnici čerpací stanice jste se až příliš na ní usmál a to by jistě vaše žena nechtěla vidět, ale na co bychom vás chtěli upozornit je to, že jste s ní i slovně flirtoval. Pokud nechcete mít na krku rozvodové právníky, žádáme vás abyste se své ženě omluvil a řekl ji pravdu, jinak vaší ženě do facebookového profilu pošleme zvukový záznam z Google Sound.  

Že vám je toto nápadné ? Ano, viděli jsme to v seriálu Euréka, kdy Sára, umělá inteligence terrorizovala obyvatele tohoto moderního bytu.

A až se tohle všechno naplní, pak řeknete " živí budou závidět mrtvým ", protože pak nastane skutečné peklo

57 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 22:20 | Reagovat

[55]:[56]: No, v moc pěkné realitě budeš žít, moc ti to nezávidím. Netvoř ji ale i pro nás, díky.

58 sv. sv. | 9. prosince 2014 v 8:30 | Reagovat

doztaz pro TM:
prosím odstranit ten obrázek výbuchu atomovky.
Šlo by či je to schválně?

59 Toáš Toáš | 9. prosince 2014 v 9:30 | Reagovat

[54]: Mohla by jste mi prosím poslat emailovou adresu na tomas.faldik@seznam.cz chtěl bych se Vás zeptat něco ohledně to mazlení.Děkuji

60 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 9. prosince 2014 v 13:23 | Reagovat

[58]: Snad víš, že nic není náhoda. Teď to jen správně interpretovat.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.