Symbolika čísel - Úvod

23. listopadu 2014 v 23:54 | Jiří Woodman |  SymbolikaNa vaše přání uvádím symboliku čísel, ovšem ne tak, jak jste si ji dodnes vykládali.

Kdyby nebylo historické kolektivní paměti lidstva, nebylo by symboliky čísel. Nebudu se pouštět do takových hloubek jako kolikátá je nyní historie, kdo ji tvoří, či kdo jí přepisuje. Budu se zde opírat o to co si můžete osahat. Prvopodstata symboliky čísel je totiž neměnná jako zákony vesmíru. Čísla nás obklopují všude na každém kroku a tvoří iluzorní svět, ve kterém žijeme. Tím prvním co zde popřu, je čas.

Rok, měsíc, týden, den, hodina, minuta. Šestková soustava končící minutou - šedesáti vteřinami a pak přicházejí desetiny, setiny, tisíciny - metrika.....


Náš čas byl vytvořen, historie založená na tomto času byla vytvořena, nikoli však stvořitelem. Naše planeta má srdeční tep, stejně jako my její obyvatelé a vše se tu řídí cykly od stvoření tohoto světa. Tyto cykly nekorespondují s časem tak, jak nám byl implantován, proto nemůže nic fungovat správně ani čísla. Prosím vás tedy o to, abyste vypnuly logiku, založenou na číslech a uvažovali v cyklech. Mezi údery srdce naší planety je určitý prostor, který vykládáme časovou jednotkou. Zahodíme-li tuto časovou jednotku, zůstane nám cyklus, který se opakuje. Jeho interval není vždy stejný, stejně jako u našich srdcí, proto ho pojďme nekazit termínem čas.


Ženský menstruační cyklus je 28 dní (nezměnil se), poukazuje tedy na rok o třinácti měsících. Opět jsem použil časových jednotek, když budeme tedy uvažovat v cyklech, budeme potřebovat víc jiných přestupných roků a jiných opravných dat tohoto špatného základu, oproti tomuto zářnému příkladu.


"My nestárneme, ale zrajeme, to pouze strach ze stárnutí nás činí starými."
Jiří Woodman


U tohoto citátu můžete uvidět ve svém okolí, že někdo stárne pomaleji. Když oprostíte svou mysl od času, jakožto špatné veličiny a připustíte, že nestárnete, když se vám v každém osobním cyklu obnovují buňky v celém těle a že váš obraz v zrcadle nemusí být nutně pravdou - viz anorekticita, můžete prostě být a může se stát, že vaše zralost zastaví se tam kde je a možná i lehce couvne zpět.

Jednota vesmíru stvořila dualitu.

Ptáte-li se proč, jednoduše proto, abychom se množili.
Jinak by nás udělal nesmrtelnými, aby toto dílo mělo smysl.
Zde přestávají platit matematické zákony, muž + žena = dítě, nebo dvě a víc. Tedy 1+1, spojení duálního principu v jednotu = ve vesmíru, přírodě nikdy není 2 a to je dobré pochopit.

Vesmír funguje v oktávách, stejně jako energie stvoření. Palivem je Láska (absolutní dávání, bez cíle vrácení), to je prvopodstatné, tudíž těmi nejdůležitějšími čísli jsou 1- 8. Těmto číslům tedy věnuji samostatné sekce a ostatní v souhrnu. Proč 1-8?
Protože jednička je prvním tónem stvoření a osmička jeho oktávou, jeho znovuzrozením o další level výše, nebo níže podle cyklu planety ve vesmírné harmonii.
Slíbil jsem, že si to můžete osahat, vezměte tedy kytaru, která je nalazena v tónech - E6,A,D,G,H,E - a brnkněte na spodní, nebo vrchní E. Když, se podíváte na ostatní struny uvidíte, že nejvíce se chvěje protější E. Přesně takhle vibruje vesmír, planeta i vy. Vesmír = harmonie. To je zákon rezonance (souznění), stejné přitahuje stejné. Oktáva je početně dvojnásobek frekvence prvotního tónu. Řekněme tedy, že komorní A je dle momentálního lazení 440Hz, A1 je tedy 880Hz.Pouze k tomuto je matematika dobrá, ve tvoření jí nepotřebujete, pouze v počítání honoráře, jenž si za své dílo účtujete.
Jednou mi bráška řekl, že kdyby sem přiletěli mimozemšťani, tak by se v první řadě rozsypali z toho, že platíme za to, že můžeme žít na SVÉ planetě Zemi. Toto jsme zdědili po předcích. Pojďme tedy chyby předků napravit.

Doufám, že jsem uvedl symboliku čísel pro vás čitelnou a OSAHATELNOU - OVĚŘITELNOU a že tento výklad bude pro vás přínosný.

V dalším díle č. 1

s Láskou j.w.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 to máš Slunce to máš Slunce | 24. listopadu 2014 v 7:20 | Reagovat

..Velkí Díky za úvod, za to že jsi našel důvod ukázat tu Všeho původ, pro mnohé se státi průvod...

2 Draha Draha | 24. listopadu 2014 v 9:00 | Reagovat

Děkuji, těším se :)

3 BE BE | 24. listopadu 2014 v 9:30 | Reagovat

Bré ránko, :-)
"My nestárneme, ale zrajeme, to pouze strach ze stárnutí nás činí starými."
Jiří Woodman
A ja že prečo vyzerám viac ako decko než ako usedlá dáma ? :-D
Mám otázku : môže niekto, kto sa rozhodol, darovať "silu mladosti" alebo silu nestárnutia tomu druhému. Mne sa to od istej doby honí hlavou. Ďakujem.

4 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 24. listopadu 2014 v 9:39 | Reagovat

Krásně napsaný, díky :)

Ještě dodám, že naši Předkové používali 16kovou číselnou soustavu, což rozhodně nebyla náhoda. A jak jsi psal o osmičce, hezky se to doplňuje. Kdo by chtěl vědět víc, ať koukne sem:

http://vedy.in/vedy-a-viera/viera/svaete-isla-ingliizmu

5 sv. sv. | 24. listopadu 2014 v 11:55 | Reagovat

"My nestárneme, ale zrajeme, to pouze strach ze stárnutí nás činí starými."
Jiří Woodman

Pěkně řečené a dobrej úvod, díky. Myšlenky každýho z nás jsou přeci prvotní jojo, a každej přeci máme na výběr, jakou cestou jít.
Někde jste tu psal o datu narození alias symbolického vzkazu každýmu z nás, tak na to "zklamání" se velmi těším, snad všechno zapadne kam má. Kartář před lety něco naznačil, tenkrát jsem tomu však uplně nevěřil. Až časem jsem pochopil.. dějí se zajímavý věci.
A ještě chybí kousek.
Ať se Vám daří a mnoho štěstí.

6 sv. sv. | 24. listopadu 2014 v 11:57 | Reagovat

Síla ať Vás provází na každým kroku, milý J.W. !

7 V V | 24. listopadu 2014 v 13:47 | Reagovat

Díky - jsem natěšený na pokračování :-)

8 stenly919 stenly919 | 26. listopadu 2014 v 10:04 | Reagovat

Jirko díky za skvělý úvod, parádně jsi to vysvětlil, už se těším na další !

9 Marie Marie | 27. listopadu 2014 v 17:29 | Reagovat

Děkuji, nádherně napsané. Pohladilo mě to na duši :-) z článku sála pohoda a klid. Těším se na další. M

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.