Otázky

10. listopadu 2014 v 22:59 | Jirka Woodman |  Články
Zdravím všechny přátele i nepřátele prvopodstaty vás všech, kterých si nesmírně vážím a děkuji vám za to, že jste. Děkuji vám za trpělivost a očekávání, se kterým sem přicházíte. Byla to dlouhá pauza a byli jste to vy, dnes už to vím, kdo tomuto projektu dal smysl. Je na čase být zpět.
Na začátek bych vám chtěl odpovědět na otázky, které jste mi psali na email prvopodstaty, kde se po čas této odmlky odehrávala prvopodstata v malém. Vyberu to nejčetnější, na co jste se mě ptali."Můžete strávit celý život přemýšlením o tom, zda to máte udělat. Může se ovšem stát, že vám vyprší čas.
Proto běžte a udělejte to, jenom tak zjistíte, zda to bylo dobré."
Jirka Woodman

Prvopodstata skončila?

Ve vesmíru nic neumírá, vše je součástí všeho ať už jde o vás samotné, či o to co jste stvořili vy. Vše zanechá energetickou stopu, která zůstává znovu součástí všeho. Proto tvořte, nikoli bořte, neboť nepotřebné se zboří samo. Prvopodstata je stvořením dvou slov, to první a to podstatné. Čeština ho ještě nezná a podtrhne vám ho jako chybu. Tyto krásné chyby se častým používáním zapíšou do morfogenetických polí a zůstanou ve své podstatě nesmrtelnými, stejně jako vaše krásné podstaty. Uvědomil jsem si, že se stvořením této chyby, jsem trochu zavázán k tomu co tady psát, aby to naplňovalo skutkovou prvopodstatu tohoto slova. Trochu mě to vyděsilo, začal jsem přemýšlet co psát, aby to mělo tuto váhu. Po článku Voda jsem se zaseknul, protože co dál. Nechtěl jsem zbytečně opisovat cizí myšlenky. A nastala pauza…..a čekání na nový start. Takhle vás může odstavit ego, pokud budete poslouchat hluk jeho myšlenek (musí to být dobré, musí to být dobré). Prostě to bude a hotovo. Jestli dobré nebo ne to je přece na vás. Protože jinde vám to nenapíšou, napíšu vám to tady a teď. Jste to vy, kdo tvoří prvopodstatu a já píšu skrze vás. Jste to vy, skrze které jsem si uvědomil toto propojení a chci vám za to poděkovat. V té pauze jsem začal znovu skládat a hrát. Došlo mi, že pokud máte co říct, mluvte. Pokud to dokážete zazpívat, zazpívejte to, budete lépe slyšet. I tyto projekty vám tu představím. Přiznávám, že stimul k tomuto startu udělal Tomáš marný, kterému za to chci též poděkovat. Jak bude prvopodstata vypadat v tomto spojení? To přece je zase jenom na vás.

Je Jiří Woodman tvé skutečné jméno?

"Na meně nezáleží a ani na veku, nikto ti nepovie nie. Tu váhu má len keď dáva člověk človeku a každý to vie."
Elán-Jožo Ráž

Jmenuji se Jirka Zbožínek, Woodman se mi říká od doby, co jsem koupil hájenku, na kraji lesa kde žiju. S touto přezdívkou jsem začal tvořit prvopodstatu a už to tak zůstalo. I knížku o duté Zemi napíše Jirka Woodman. Jirka Zbožínek je výtvarník, zpěvák a skladatel, Woodman píše. Toliko pro ty co s tím můžou mít problém. Nevnímám to jako schovávání se za něco, pouze jsem přijal přezdívku, stejně jako jsem přijal své příjmení, jehož se snažím být hoden.


Co máš rád?

"Vzpomeň jak s očima dítěte, hleděl na letící ptáky, jak krásné bylo být na světě s vědomím, že umíš to taky. Teď už nelétáš neboť okolí, zmátlo tě strachem, že pády bolí….."
Tomáš Klus

Létání. Vidět svět s hůry je nádhera, ale stejně jako každá radost i tato musí být sdílena, takže sám bych si to neužil. Vlastně se s vámi můžu podělit o některé zážitky prostřednictvím fotek.


Tak toto je dvoumístné rogalko ze kterého se kochám.....


Z času na čas lze zahlédnout i něco zajímavého.....


.....tohle se objevilo cca 8 km vzdušnou čarou od mé hájenky..... pěkné.....


.....ale i trošku symbolické.....

Nemáš strach ze spolupráce s TM?

"Mějte se rádi, tím nic nepokazíte. Abyste mohli začít nenávidět, musíte se nejdřív zamilovat."
Jirka Woodman

Víte popravdě strach a peníze jsem neměl nikdy. Mám toho člověka rád a to je VŠE, co o něm potřebuji vědět. Nezajímá mě kdo je, co dělá, odkud všechno ví tak jako to zajímá všechny ostatní. Mám ho rád on má rád mě, máte rádi jeho okénko a proto je zde. Otázky jestli tu bude strašit a já utěšovat a pak naopak aby se to vyrovnalo, jsou hloupé. Pokud se chcete bát, pusťte si Novu. Všiml jsem si, že lidé častěji přemýšlí, když se dozví něco nového, odkud to sakra ví, místo toho aby se zabývali tím "novým" co se dozvěděli. Je přece jedno odkud to ví, podstatné je co to přinese. Je to jeho kůže, co nosí na trh stejně jako každý, kdo se podepíše pod svůj článek. Otázka zní, když budete vědět o něčem, co by mohlo pomoci, řeknete to? Nebo si to necháte pro sebe? Nebo je lepší nevědět? Tohle TM neřeší a dělá to, co dělá. Neznám osobně nikoho komu by ublížil, kromě ukřivděného ega těch, kde se ze zamilovanosti zrodila nenávist. Mám vás rád, to je VŠE co o vás potřebuji vědět.

"Naše životy nám nepatří. Od lůna k hrobu jsme spojeni jeden s druhým. V minulosti i v současnosti každým zločinem, či laskavostí, rodíme naši budoucnost."
Atlas mraků

Jak vypadá druhá strana Země? Co polární otvory?


Dutá Země, kapitola, která ze mě udělala šíleného pohádkáře? Mám již skoro připravený článek dutá Země na mapách, který publikuji během týdne. Abych ukojil vaši zvědavost, mám pro vás dvě videa, kde uvidíte druhou stranu a severní polární otvor.


Je dobré ukázat v této animaci poměr vody vůči pevnině na druhé straně. Již méně dobré, či účelové je situovat toto do Zemského nitra..... posouzení nechám na vás.....


.....severní polární otvor, jeho možné zobrazení......

Děkuji vám, děkuji Tomáši Marnému děkuji vesmíru za toto načasování. Prvopodstata pokračuje.
s Láskou jirka Woodman
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tm tm | 11. listopadu 2014 v 7:19 | Reagovat

Jirko děkuji, napsal jsi to moc pěkně. Jsem moc rád, že se prvopodstata tak oživila. Děkuji tm

2 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 10:44 | Reagovat

Naprosto Tě chápu, taky když nemám o čem psát, tak prostě nepíšu. Nemá smysl se k tomu nutit, pak ty články nestojí za nic. Jsem rád, že jsi zpátky :)

A napadá mě jeden dotaz ...

Dost by mě zajímalo, jak to je s hvězdnou oblohou na Povrchu. My tady máme "nebe" pořád stejný, ale jim se tam musí měnit dost rychle, a navíc v každé části roku vidí úplně jinou část okolního Vesmíru, ne?

3 ol ol | 11. listopadu 2014 v 11:23 | Reagovat

díky za návrat, zdálo se mi o tom před časem.
A přiznávám - ve skrytu duše jsem i taktrochu doufal, že se pracuje na knize o DZ...
Ať se daří!

4 Kač Kač | 11. listopadu 2014 v 15:54 | Reagovat

Přenádherné počtení :)
Moc moc děkuji za návrat, tvé stránky jsou opravdu nenahraditelným zdrojem cenných dat :)

5 Ivo Ivo | 11. listopadu 2014 v 16:49 | Reagovat

Ahoj Jirko, tak se to tu konečně zase rozjíždí. Díky ti i tm. Nějak by to chtělo dát si zase po dlouhé době spicha v chaloupce na pokraji lesa. Ještě v té hospůdce dělají tak dobré bramboráky?

6 Ayeri Ayeri | Web | 11. listopadu 2014 v 19:18 | Reagovat

Skvělý článek :-) Fakt jsem se bála, že jsi skončil, to byla obrovská škoda, tenhle blog je nenahraditelný ;-)
P.S. Ten kruh v obilí vypadá úžasně :-D

7 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 20:12 | Reagovat

Jsem ráda, že to tady ožilo... už jsem si přečetla všechny články a ráda bych se o duté zemi dozvěděla něco nového... :)

8 Woodman Woodman | 11. listopadu 2014 v 20:35 | Reagovat

Děkuji za to že jste.
j.w.

9 stenly919 stenly919 | 14. listopadu 2014 v 13:36 | Reagovat

Ahoj Jirko, díky za tvoji práci s prvopodsattou, je to pro mě inspirující. A také pro něklik mých známých. sem rád, že jsi opět znovu něco napsal, dobře  se mi články od tebe čtou. Akorát bych se tě chtěl zeptat, bude ještě někdy tvoje okénko ? Hodně se mi líbilo a docela mě to obohatilo.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.