Okénko strašidýlka marného listopad 2014

5. listopadu 2014 v 20:10 | tm |  Marného okénko


Všechny příznivce marného okénka vítám na těchto stránkách. Moc děkuji jirkovi za podání pomocné ruky s možností psaní na prvopodstatě. Rovněž tak za skvělý obrázek hned v úvodu. Díky.

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Aktualizováno 14.11.2014

38) Nejsme ve válce s Ruskem.....

....ale s Evropskou centrální bankou. Tato slova pronesl před evropským parlamentem v Bruxellu známý italský bývalý klaun Beppe Grillo. Ujistil, že Itálie vystoupí příští rok z EU a finančního chaosu, který způsobilo zavedení EURA. Přísahal před parlamentem na své děti, že se to uskuteční.
Podívat se můžete zde:


37) Jak dneska napsaly novinky.cz.....

V Česku denně přibývá 150 nemocných cukrovkou

V Česku se léčí s cukrovkou 840 tisíc obyvatel a dalších čtvrt miliónu o svém onemocnění vůbec neví. Přitom počet nemocných raketově stoupá. Denně jich přibude 150, což je v přepočtu na počet obyvatel jedno z nejvyšších čísel v Evropě.tm dodává: Od 80 let upozorňuji lidi v mém okolí před zabíjejícím přípravkem, který dávají všem do jídla. Jedná se o aspartam, accesulfam k, sponful, irbis a dalších 50 názvů. Není to nic jiného než vyvinutá bojová látka, která způsobuje právě u dětí a u lidí cukrovku. Dnes je to ve všech žvýkačkách, mnoha bombónech, konzervách (okurky, pivo, limonády, zákusky.....) a mnoho dalšího. Jedná se o řízenou genocidu na lidstvu.
Lidem už je jedno, co jedí. Onehdá ve frontě u pokladny si tam asi 18 letý chlapec kupoval mnoho žvýkaček obsahujících aspartam. Nejen že měl nadváhu (aspartam v těle navazuje vodu) (podívejte se na dnešní mladé lidi jak vypadají) ale vypadal velice nezdravě. Když jsem ho upozornil, co si kupuje a co mu to může způsobit, odpověděl: na něco musím zemřít. Néééé????? Dobře propagované heslo MATRIXEM. Pak jsem raději mlčel.

přečíst si můžete zde:

Aspartam podruhé, aneb Tráví vás jako krysy!
Ptám se sám sebe????? Jsou dnešní lidé ještě zachranitelní????

36) Ze svého soukromého života.....

....nic nepíši, nikam. Dnes Vám Vážení čtenáři marného okénka odhalím něco málo z dnešního dne. Jak jsem avizoval,
šlapal jsem zelí. Asi tak v 17.00 jsem ho došlapal. Bude určitě vynikající kvality, a tak jak každý rok, si na návštěvě
lidé, kteří k nám pravidelně chodí a jsou pozváni na oběd, moc pochutnají.
Dovolím si Vám popsat francouzský recept na šlapané zelí. Je v něm mnoho podobného s českým ale.....
Při zachování následujícího návodu budete mít zelí, které se nejen nikde nedá koupit, ale je vysoce energetické....
Recept:
Koupil jsem 54 kilo hlávkového zelí.
Nakrouhal, oloupal cibuli asi tak 14-20 kilo a rozkrájel na plátky. Potom jsem připravil 1 kilo soli KCL (neboli kaliové)
dále 1 kilo soli z Himalájí (růžové) asi kilo kmínu, a půl kila kuličkového pepře. To vše kvalitně promícháte a dodáte koření
provensálské.....
Zelák, který má mít zhruba 40 litrů vystelete dole 5 listy odtrženého zelí a vše je připraveno na vynikající pochoutku. Můžete taky šlapat do připraveného malého sudu.
Pořádně si umyjete nohy, taky mezi prsty a vydezinfikujete lihem.

Následující návod je důležité nyní zachovat. Je to pro 1000% kvalitu a chuť produktu.
Postupoval jsem následujícím způsobem:
Pustil jsem si krásnou francouzskou muziku, hodně melodickou, 432 Hz (velice důležité 432 hz), otevřel francouzské víno a začal každoroční rituál.....
Na spodek nasypal 5 hrstí nakrájené cibule a 2 plné hrsti směsice soli popsané výše. Potom jsem dal na připravené dno
5 nabraných hrstí zelí (ASI TAK JAK NABÍRÁ BAGR S DRAPADLEM HLÍNU), pravotočivě torzním pohybem ruky rozsypal. Vstoupíte bosou nohou do zeláku (popřípadě objema), a točíte se při šlapání přesně jenom pravotočivě. Je důležité vždy při vstupu do zeláku mít obličej směřující na jih.
Po 5 otáčce se zastavíte, a nasypete zase 5 hrstí cibule, rovnoměrně rozptýlíte a zasypete 2 hrstmi připravené směsice solí a koření. Potom zasypete 4 hrstmi zelí a opět vstupujete do zeláku obličejem na jih. Znovu se točíte vpravo a to 4 kráte. Zachováváte systém 5 4 a opět 5 4. To až dokonce.
V zeláku necháte u topení týden zahřívat, a pak 2-3 týdny v normální pokojové teplotě.
Po zhruba 3-4 týdnech vezmete zavařovací sklenice s bajonetovým uzávěrem. Naplníte je zkvašeným zelím a necháte dokvasit ve sklenicích. Takto připravené zelí Vám vážení čtenáři marného okénka vydrží 2-3 roky bez problémů. My je ale za rok sníme všechny.
Zelí je vynikající syrové a taky tepelně připravené třeba k huse nebo vepřo, zelo knedlo.....
V každém případě pro lidi, kteří používají zelí kysané bez tepelné úpravy, je důležitá jedna rada. Používáním kyselého zelí bez tepelné úpravy Vám navazuje biologický jód ze štítné žlázy a vylučuje z těla ven. Je důležité ho opět doplnit jódem biologickým. Nikoliv solí s chemickým jódem, ten Vám způsobuje disfunkci štítné žlázy.
Při točení v zeláku posloucháte francouzskou hudbu a popíjíte vínečko. Každým rokem se na popsaný rituál nesmírně těším.....

Přeji Vám dobrou chuť....

35) Vážení přátelé marného okénka.....

....vzhledem k tomu, že dnes šlapu v takovém malém sudu zelí, dříve jsem se k tomu nedostal, budu více psáti až dneska odpoledne či večer. Děkuji za pochopení.....
.....s Láskou a úsměvem tm....

34) Je vidět, že.....

....elity se budou snažit a hlavně snaží udržet moc zuby nehty. Podle zatím nepotvrzených zpráv mají zájem dávat nanoroboty do všech očkovacích vakcín. Co jsou nanoroboti, někdy nazývané taky nanoboty, si můžete přečíst níže v marném okénku ve článku: 1)Hned na začátku velice důležité upozornění.

p.s. bylo by dobré o tomto informovat co nejvíce lidí.....
jak říkám: dřív, než bude pozdě....

33) Poslední dobou se.....

....roztrhl pytel s lidmi, kteří umějí létat. Že by bovisy, nebo jiné odtajnění skutečností o lidské bytosti a klíč ke 100% ovládnutí mozku?????
Takže už nejen piloti přistávajícího dopravního letadla měli možnost vidět člověka řítícího se vzduchem, ale nyní máte tu možnost i vy.


p.s. .....vy ještě neumíte lítat????? To je přece snadné.... Mohl bych Vám dát návod.....
Ale kdo by tomu ještě dnes věřil, že ano????

32) Jaké děti.....

....vlastně vychovává tenhle systém je naprosto jasné. Je to způsobeno vedením ve škole, vychováváním rodiči, které nemají na děti čas, posadí je k počítači nebo televizi a nestarají se o ně. Destruktivní filmy, horory, vraždy, sprostá hovorová mluva. Slovo ÚCTA K LIDEM asi vůbec neslyšeli. Neříkám, že všichni jsou stejní, naštěstí je mnoho dětí, hlavně vychovávaných na vesnici, někdy i ve městech, kteří neberou drogy a snaží se chovat slušně.
To co jsem dostal mejlíkem je ale děsivé.....

Důchodci jsou otravní, drzí, hulvátští. Plivou a chrchlají. Nezaměstnaní jsou lenivá netáhla.
Článek sám o sobě mě příliš nezaujal. To však nelze napsat o některých příspěvcích pod ním. Obzváště jsem se pozastavila nad příspěvkem pisatele, který sám sebe nazval studentem. Podepsat se pod své dílko, na to dotyčný pisatel zase tolik odvahy neměl. Pro úplnost text předkládám v plném znění a bez úprav. Počtěte si, stojí to za to!

Znám jedno řešení ! Např. aby důchodci byli solidární !, student gymnázia, maturant, 20.2.2013 6:37:48
Kdyby stát nevynakládal šílené částky na důchody důchodcům, nebo je aspoň danil, mohl by z těchto ušetřených peněz investovat do rekvalifikací nebo podpory zaměstnání. Důchodci jsou dnes nejlépe zajištěná nepracující třída. 90 % důchodců každopádně. Jdeš do obchodu, fronta důchodců, jdeš k lékaři, fronta důchodců., jedeš MHD, hafo důchodců, jenom běhají, samý stres, hrabou a hrabou, protivní, otravní, drzí, hulvátští, plivou a hrchlají po okolí, žádná hygiea, pořád brečí a důchody před 20 táců. Děsí mě představa, že je budu muset jednou z platu podporovat. Budu využívat každou skulinku, jak si ulevit na daních a ty Kauflandové Dallasy boys and girls nesanovat. Další skupina, asi 2/3 nezaměstnaných jsou totální lenivé netáhla, kterým vyhovuje se povalovat doma a pobírat dávky a podpory. Jsou líní se stěhovat, prodat nemovitost, byt a koupit si jinde jiný, raději budou čekat s otevřenou hubou, až jim tam stát něco hodí, pak se oblíznou a zase s hubou otevřenou civí !!! Dále tito lidé ztratili absolutní sebereflexi, mj., co se i hygieny týče, když za nimu někjde stojíš, smrdí, potí se, neupravení, samé levné hadry, boty z tržnice, žádné deodoranty, v létě kardinální smrad, jinak pouze chlast, cigára, ovary, buček, z kultury pouze TV NOVA a Blesk. Zaostalí a negramotní ! Když tady přijedenou mí známí z USA a Kanady, tak se doslova štítí, jak tato netáhlovská svoloč smrdí ! A stydí se za to, že nás jejich země podporovaly v boji proti komunismu a jeho svržení. A jet v MHD s těmi upocenci, no za trest ! Jsem si raději s přispěním otce kupil nový vůz, než jezdit s lopatami. A přitom je práce dost. Už jako student si mohu vybírat např. mezi softwarovými firmami. Kdyby ty nepracující netáhla nebyla lenivá a vzdělávala se, nemusela by čekat na práci rukama a lopatu. Prostě si zvykejte, že doba přeje zdravým, schopným a dravým. To jsou zákony přírody, které tady narušil pouze komnustický režim, který zasel to vše zlé min. 100 let dopředu. Bohužel ti líní a neschopní se budou muset vézt, ale už za jiných podmínek. Pouze to nutné, to vám stát dá. Jinak se starejte o sebe, stát není dojná kráva. To, jak se žilo do roku 1989 byla jedna odporná, hnusná nesvobodná zvůle KSČ bez možností projevit názor, cestovat, podnikat. Jedněm vzali, co léta budovali a druhým netáhlům dali. Jako mladý se stydím, že mezi námi ještě žijí ty nomenklaturní kádry před 1989, stydím se za současné komunisty a soc. demáky. Nemáte řešení, jenom řvete a kydáte populistické tlachy !.
.
Po přečtení těchto řádků mě doslova zamrazilo. Takto smýšlí dnešní mládež? K takovýmto názorům je vychovávána svými rodiči, školou, společností?
Jsem sama matkou dvou, dnes již dospělých synů. Pokud by jeden či druhý měl takovéto smýšlení, nejprve bych se zamyslela sama nad sebou, jak jsem je to probůh vychovala, a pak je zřejmě i přes jejich dospělost seřezala, že "by je vlastní máma nepoznala"!
Byla jsem vychovávána v úctě k autoritám. K úctě ke stáří. K soucítění se slabšími a k povinnosti těm
slabším pomáhat. Zřejmě jsem byla vychována špatně! Ta pravá výchova je přece…Buď dravý, bezohledný, arogantní, bez soucitu. Ale hlavně! Buď po celý svůj život mladý, zdravý, a zcela jistě se živ pouze ústy, maximálně u nějaké softwarové firmy. Kdo peče chléb, staví dům, vyrobí pro Tebe vůz, ušije Ti značkové oblečky, botky, uplete In ponožky, o toho se nezajímej! To je zaostalé, negramotné netáhlo, nepoužívající deodorant, živící se bůčkem a pokleslou kulturou, a Tvojí povinností je dělat vše proto, aby,až toto netáhlo po celoživotní práci odejde do důchodu, tak aby si Ty, mladý, zdravý a moudrý, se vyhýbal povinnosti těmto netáhlům přispět svoji prací na důchod. Ježíš, co to píšu, ty práce se štítící maturant?!
.
Nechtěla bych být matkou, natož babičkou, takového asociála.
zdroj:http://www.zrcadleninovedoby.cz/?e=162

31) Bylo by vynikající.....

....věnovat pozornost následujícímu tématu. Očkování proti tetanu a póliu obsahuje látky, které působí proti potenci a hlavně zp§ůsobuje neplodnost u žen.....

Film je určen pro znalce němčiny.....

30) Předkládám neuvěřitelnou.....

....moc dvojité duality, kterou v podobě M.J. uvidíte na níže uvedeném filmu. Nemohu z časových důvodů vše překládat. Děkuji za pochopení. Je to hlavně pro znalce německého jazyka.....

....a lidi chápající symboliku.....

Opět připomínám, všemu je úplně jinak, než si lidé mohou myslet.....

29) Rusko má zájem.....

....své bombardéry rozmístit po celé hranici spojených států amerických. V německých novinách uvedeno níže.....

28) Konec amerického.....

....dolaru právě dnes začal.


27) Velice důležité.....

....podívat se na film, který je slovensky dabovaný. Prosím rozšiřte svým známým, jinak zítra může být pozdě.....

UPOZORNĚNÍ, JE TO JENOM PRO VELICE SILNÉ NERVY!!!!!

26) Ve článku 19.....

....jsem psal o brzkém pádu fašistických figurek v Kyjevě, dosazených vládou USA k moci. Dnes máte velice výstižný a podrobný rozbor, co se může další dny a týdny odehrávat na Ukrajině a v Kyjevě.

25) Zajímavá nabídka.....

....zazněla z úst Putina na srazu APEC 2014. Bylo nabídnuto Japonsku ze strany Ruska možnost podepsání mírové dohody. Málo lidí si je vědomo, že od konce druhé světové války nebyla podepsána mírová dohoda Německa a Japonska s třemi vítěznými velmocemi Ruska, Anglie a USA. Ve smlouvě stojí, že po dobu 60 let po ukončení II.světové války je stav příměří a po této době je možné obnovit válečný stav na území poražených států, pokud nebude podepsána mírová dohoda.
Jak to Putin udělal s německem a MADAMME MERKELOVOU zatím nevím.....
Asi nenajdete nikde v tisku....

24) Apec 2014 - všechny oči.....

....jsou namířeny na Putina. Obama je odstaven zcela na vedlejší kolej a dostal velice nepříjemnou studenou sprchu. Při setkání byl důležitější hovor těla a symbolika než cokoliv jiného. Putin prohodil pár zdvořilostních slov s Obamou a to bylo vše. Dnes je každému jasné, jakou špínu za prsty má vůdce USA. Nemají zájem s ním moc diskutovat.
Čína a Rusko se bez problémů shodly na obchodu za energie (ropa a plyn) v rublech nebo juanech a dolary odstavily k ledu.
Celé střetnutí bylo v barvách ruské vlajky. Co to má znamenat je jasně naznačeno.

23) Tak jak jsem varoval.....

....před mnoha lety v marném okénku nebo okénku strašidýlka marného, se předpověď pravděpodobně vyplní. Jsou toho plné Weby v německu a dokonce to už hlásá i někdo jiný v česku, než blbý tm.....
Jak jsem vždy říkal: jen lidé s amputovaným mozkem si mohou nechat peníze v bance....

Velká loupež za bílého dne: MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku. Závist jako politický nástroj. Svět je prý v situaci jako po První světové válce

22) Vládám EU.....

....je naprosto jedno, kdo bude policejním prezidentem v Kyjevě. Je to člověk, neonacista a vše je v naprostém pořádku. Hlavně že jde proti Rusku.
tm: ptám se sám sebe. Jak daleko musí vše dojít, aby konečně nastal nějaký zlom?????

Přečíst si můžete s německým překladačem právě ZDE.

21) Padání ceny ropy.....

....může způsobit celosvětový finanční krach. Je samozřejmě každému okamžitě jasné, proti komu míří tahle taktika. Za oceánem mají velký zájem o krach Ruska, tak jak to udělali ke konci 80 let.
tm dodává: nepodaří se jim to. Mohou ale ohrozit celosvětovou ekonomiku. Je také zajímavé, že všude jde cena benzínu dolů a v ČR se ji snaží neustále (nenažraní chamtivci) držet co nejvíce nahoře.

20)Lidem z přednášek.....

....trailer na film Iron sky 2 uvedený v bodě 11), jasně vypovídá, kdo vládne této planetě, a hlavně kdo přijel přivítat ženu, která se dostala do vnitřní země. I když to mírně přehodili, tak jak to dělají, otočili o 180 stupňů. Ale začínají s tím vylézat na povrch. Ano reptil převlečený za člověka použil ke vstupu do podzemí pravou ruku = levá část mozku.....
Symbolicky je to velice pěkně ztvárněné.....

19) Když se z přátel.....

....stanou úhlavní nepřátelé. Vždy je to komplikovaná záležitost. Nyní se začíná obracet mnoho bojovníků mejdanu a vojáků bojujícím proti proruským separatistům na vládu a je nebezpečí převratu v Kyjevě. Atmosféra je v hlavním městě Ukrajiny tak hustá, "že by se dala krájet a dávat do pytlů". Pomalu se začíná MOŽNÁ????? i zde vše obracet proti strůjcům. Když si člověk poslechne videa a podívá na články, jak masakrují vlastní obyvatelstvo a rozebírají na orgány pro určité kruhy na západě, je člověku z toho blujno.
Článek si můžete s německým překladačem ZDE

18) Pandemie EBOLY.....

....příprava běží v plném proudu. Média dle slov Barry Jünemmana nyní nemají hlásat o ebole. Proto takový klid v médiích. Klid před bouří. Totální pandemie má přijít ve velkém jako blesk z čistého nebe. Musí to být naprosto překvapující pro celé lidstvo. Ohromující, aby ovečky šli dobrovolně se nechat očipovat a zlikvidovat. Všude se zřizují centra pro nemocné. Jakékoliv chřipky jsou procházkou růžovou zahradou a proto je dali k ledu. Pro všechny, kteří rozumějí německy, mohou zhlédnout kratičký film níže.....

17) Při aktualizaci.....

....dnešního dne jsem si všimnul, že je dnes 11.11.2014. V 11 hodin 11 minut a 11 vteřin začíná po celém Německu tak zvaný FASCHING. Lidé budou po večerech pít a oslavovat a vymývat si sami mozek alkoholem.Hlavní motto: CHLÉB A HRY. Pro dnešní dobu se jim to vysloveně hodí. a tenhle "BLÁZINEC" bude trvat až do 18 února 2015.
Popeleční středa je zcela jasně a symbolicky zobrazena níže na obrázku. Ti, kteří znají symboliku a byly na některé přednášce o zmíněném tématu, tak naprosto dobře vědí, co to znamená.....


Popelec udělovaný příslušníkům námořnictva Spojených států amerických
Ano vypálení třetího oka dokonáno jest.

16) RT neboli ruská televize.....

....začala před několika dny vysílat v němčině. Je to velká pomoc na otevření očí obyvatelům západní Evropy, protože zápaevropské státy svými médii vymývají mozek celému obyvatelstvu a hned od otevření úst hlasatelky či moderátora, aniž by řekli jedno jediné slov, tak lžou. A to úspěšně až do posledního slova, které tam řeknou. Nyní pro ty, kteří znají německy, máte možnost poslouchat ZDE.

15) Cestování v čase je možné.....

....copak nám zde ukazují za zajímavé úkazy. Pravděpodobně otevírání bezčasových a časoprostorových bran. Přicházejí těmito branami cestující z jiných civiliztací?????

14) NATO se dostalo.....

....ve všech směrech na krajní hranice, nejen ruska. Situace v celém světě je značně napjatá. Podívat se můžete na zprávy ruské televize ZDE:

13) Na přednáškách.....

....jsem se snažil lidem vysvětlit, že čas neexistuje. Zde je člověk, který se taky snaží vysvětlit neexistující čas. Ano s časem je to velice zajímavé. Když budete mít zájem, napíši o tom krátké pojednání, no možná článek. Bylo by dobré, kdybyste se prvně podívali na níže uvedený film. Prosím, zapněte si titulky, kdyby se neobjevily. Děkuji
Rozklikněte si film na YOU TUBE a potom zapněte titulky. Je to pro ty, kteří nerozumějí anglicky.....


12) Konečně vychází najevo pravda.....

....kterou jsem se snažil lidem dlouhou dobu ukázat. Klobouk dolů před lidmi, kteří mají odvahu o tom následovně psát.

11) Konečně Vám odhalí.....

....ve filmu IRON SKY 2 dutou zemi. Začíná se konečně o tom hovořit. Samozřejmě problémy budou mít lidé, kteří jsou v zajetí vědy a budou se opět bránit zuby a nehty.
Zde se můžete podívat na Trailer, který bude uvádět film do kin.

10) Poznámka ze zahraničí.....

....naprosto na místě a trefná
Omlouvám se, spadl tam internet a nic z toho co jsem napsal jsem neukládal a přesto se nepochopitelně uložily dva řádky.

9) Koupené lži pro média.....

....které platí herce pár dolary, aby hráli smrtelně nemocné infikované ebolou. Vše má sloužit k celosvětovému očkování a genetické změne DNA vakcínami z rukou farmakoncernů. Masáž medíí je neustále zesilována aby lidé dostali strach, podrobili se a sklonili hlavu. Jak se takový film natáčí se můžete podívat ZDE:

8) Ruské vojsko udělalo experiment.....

....kde se snaží dokázat, jak vypadají díry v letadle po zasažení projektilů palubního kulometu z SU 25." Náhodně zjistili" , že otvory po kulkách vstupní a výstupní se shodují s otvory v letadle Boeing 777 letu MH 17 Malajsijských aeroliníí. Rovněž doložili důkazy o přiblížení ukrajinského SU 25 na vzdálenost 2-5 kilometrů k sestřelenému letadlu. Podívejte se na film níže.

7) Východní Ukrajina před bouří.....

....v Donecku, Donbasu a v Charkově se připravují partizáni a proruské síly na silný střet s ukrajinskou armádou. Zatím je celkově v těchto městech kli, klid před bouří. Přesto při přátelském fotbalovém utkání byli zabity dvě děti raketou vystřelenou od ukrajinské armády. Svatby se odehrávají za účasti vojáků, což se nyní na Ukrajině stalo oblíbenou záležitostí. Podívat se můžete na kratičký film ZDE:

5-5) Po celém světě probíhá.....

"Anonymous Million Mask March"

jenom tady v české republice se asi moc o tom neví. Požadují aby se konečně lidé sjednotili a táhli za jeden provaz. Iniciátoři vědí, o čem hovoří. Samozřejmě se našli provokatéři, kteří z poklidných akcí dělají akce výtržné a neklidné. Podívejte se na video níže.


A zde máte další videa z mnoha zemí na světě:

Alternative Medien:
http://www.n23.tv

Jetzt Unterstützen:
http://www.n23.tv/shop

Haftungsausschluss:
http://www.n23.tv/impressum


Germany: Anonymous Million Mask March hits Berlin:
http://www.youtube.com/watch?v=FITunz...

USA: Million Mask March kicks off in D.C.:
http://www.youtube.com/watch?v=2easHH...

USA: Million Mask protesters clash with police in DC:
http://www.youtube.com/watch?v=W1_N-A...

UK: See protesters BATTLE police at London Million Mask March: http://www.youtube.com/watch?v=kyCkjz...

5) Na četné dotazy.....

....napíši hned jak se vrátím pojednání o BOVISECH, tak jak jsem ho slíbil před několika měsíci a bude umístěn jako samostatný článek na aluščiných stránkách. Děkuji za pochopení.

4) Americká armáda chce opět.....

....používat v Sýrii a Iráku zbraně s ochuzeným uranem, kvůli kterému se narodilo ve všech zemích, kde byly tyto zbraně nasazeny, mnoho těžce nemocných dětí a mutovaných těl až do nepoznání od člověka.


3)Dřívější kancléř německa.....

....Helmut Schmidt se v roce 1981 jasně vyjádřil. Věděl co se připravuje. Jasně se vyjádřil a řekl:
Nemůžeme cizince už strávit (snést), budou vraždy a zabíjení.


2) Ruští vědci nafilmovali mamuta na sibiři.

Jak můžete zhlédnout níže ve filmu, v Rusku na Sibiři existují mamuti. Kdepak se tam asi vzali, že ano???? Údajně vyhynuli před několika miliony lety, ale mnoho lidí občas vídává na sibiři mamuty. Úsudek si udělejte sami.....

1)Hned na začátku velice důležité upozornění.

Chtěl bych rád všechny upozornit a varovat před jakýmkoliv používáním přípravků s nanotechnologiemi, lépe řečeno s nanoroboty. Hovořil jsem o tom na posledním přednášce. Po české republice se objevují prodejní akce, které takové produkty nabízejí.

Lékařská komunita šokována. Elity mají připravené nanoboty ve vakcínách

Napsal Svět kolem nás dne 19. říjen 2014. Kategorie Zdraví
Už bylo napsáno hodně zpráv o tom, jak nanoboti ničí lidskou rasu, jak to s nimi opravdu je?
Jakmile je nanobot implementován do vakcíny a vy jste oočkováni, vloží své DNA do vašich buněk a ty se pak dál rozmnožují.
Už nikdy neustanou. Neskončí, dokud samy úplně nevymřou, neboť se doslova upracují.

Je dokázáno, že technologie nanobotů byla vytvořena v roce 2007.

Nemůžu ani slovy vyjádřit, jak byli mí přátelé z lékařské komunity šokováni, když se o této technologii dozvěděli.

Jeden dokonce řekl, že jde o první krok k zániku lidstva, jelikož je v rukách špatných lidí. Lidé se pak rozdělí do dvou skupin, a tou druhou skupinou budou tzv. "podřízení", kterým bude vyměněno DNA.

Proč si myslíte, že se všude po světě šíří ebola? Odpověď je jednoduchá. Elita v současnosti hodně tlačí na to, aby byli nanoboti implementováni do co nejvíce lidí. A asi ne náhodou se momentálně všude mluví o rychle se šířící nákaze. S takovou propagandou za chvíli bude očkovaný každý druhý. (Mysterious Disease Discovered Locally, Strikes Mainly Young Women)

tm dodává: nestačí jim morgelony způsobující transhumanismus, ale začínají s technologií, která není vivinuta na naší planetě!!!!!

 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Woodman Woodman | E-mail | Web | 6. listopadu 2014 v 1:16 | Reagovat

Vítej na prvopodstatě Tomáši, buď tu jako doma a nezapomínej na pravidla, topíš, utíráš prach, já vysávám a umejvám okna, ať je tu lidem dobře. No a vám všem trpělivým dlužím spoustu růží, neboť k trpělivosti patří.
s Láskou jirka woodman

2 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. listopadu 2014 v 8:23 | Reagovat

Jak poznám, že jsou v něčem nanoboti? Třeba v tom másle bych to fakt nepoznal :D Budu to muset svěřit slečně Intuici, nejspíš.

Ti mamuti buď přežili poslední posun pólů (což je klidně možný), a nebo je nám sem posílaj z Porvrchu, abychom se trochu pobavili. :D

[1]: Jelikož mám Prvopodstatu pořád v seznamu odkazů u sebe na blogu, tak zhruba jednou za týden sem vždycky chodím, jestli to tu náhodou neožilo ... a ejhle! Jsem rád, že to tu zas žije. A co Ty, Woodmane, budeš taky psát? Myslím, že nejsem jedinej, kdo by tu článek od Tebe taky rád jednou za čas viděl :)

3 ok ok | 6. listopadu 2014 v 10:34 | Reagovat

Vítáme tomíka u konkurenčního jirky. :-D

Kdo bude vymetat trolly? Hlásím se dobrovolně jako záloha.

4 BE BE | 6. listopadu 2014 v 10:43 | Reagovat

Cože, cože, probuzení ? I orgo-neti sa vrátila, takže tešííím...
Otázočka - ako to je vlastne s Bovismi ? :-) Zúrivé rozpravy kolujú - že máme už aj milión a že máme "len" 50 tisíc napr.

5 ok ok | 6. listopadu 2014 v 11:18 | Reagovat

Ad nanotechnologičtí mastičkáři, ještě mohls dodat, že ta jedna značka pochází z Maďarska a nanoroboti se 15 sekund po aplikaci na kůži, dostanou až do morku kostí. To já jen tak, aby měli lidi lepší představu.

6 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. listopadu 2014 v 11:37 | Reagovat

[3]: Též se hlásím. xD

[5]: Nojo, lahůdka, kdo by je nechtěl. Pak rčení "cejtím to v kostech" dostane hned novej rozměr 8-O :D

7 Alue Alue | Web | 6. listopadu 2014 v 14:56 | Reagovat

Díky Jirko, že jsi tady TM vpustil. Určitě se mu tady bude líbit mnohem víc než jinde... a než u mne :)

8 Draha Draha | 6. listopadu 2014 v 16:04 | Reagovat

Těším se na data :-)

9 Woodman Woodman | 6. listopadu 2014 v 18:47 | Reagovat

[2]: ano budu

[7]: není zač, kdyby něco, jsou tu ještě dva pokoje :-)
j.w.

10 Lúthien Lúthien | 6. listopadu 2014 v 18:57 | Reagovat

Jsem ráda, že je tu zase živo :)... a děkuji za možnost získat nové a zajímavé informace....

11 Filas Filas | 6. listopadu 2014 v 19:00 | Reagovat

.....no konečně a v tomto moudrém duchu. Moc se těším na lekce symboliky.
Fil

12 Petr Petr | E-mail | Web | 6. listopadu 2014 v 20:29 | Reagovat

Taky se těším na nový svěží průvan zde a nové články od j.w. ;-) Též jsem občas nahlédl a nic. A najednou... :-)

13 repki repki | 7. listopadu 2014 v 10:20 | Reagovat

Ahpj, tiez sa tesim ze to tu oziva.....super. inak ale to,posledne video o ebole uz nejde
Zeby to hned stihli stiahnut??

14 Ketty Ketty | 7. listopadu 2014 v 10:21 | Reagovat

Jsem moc ráda, že je možné zde v TM okénku pokračovat. Děkuji

15 Liběna Liběna | 7. listopadu 2014 v 12:16 | Reagovat

HURÁ !!! Jsem ráda,že jsi se tu zabydlel a těším se na další příspěvky ;-)

16 Lucy 1000 Lucy 1000 | 7. listopadu 2014 v 12:17 | Reagovat

Preji hodne stesti TM. Dekujeme prvodpodstato ;-)

17 sp sp | 7. listopadu 2014 v 12:23 | Reagovat

[4]:Kolem bovisů je to jen velká ničím nepodložená hysterie, se kterou si není třeba lámat hlavu.

18 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 7. listopadu 2014 v 13:43 | Reagovat

[17]: A co S-A Védy a jejich popis galaktických cyklů, Dnů a Nocí Svaroga, všechno se s vývojem ve světě perfektně shoduje, to je taky nepodložená "hysterie"? :)

19 Alue Alue | Web | 7. listopadu 2014 v 14:57 | Reagovat

[17]: ... Nevím kde sleduješ nějakou hysterii. Děsí tě čísla?

20 vega vega | 7. listopadu 2014 v 15:36 | Reagovat

[17]: že by první trol? :-)

21 sp sp | 7. listopadu 2014 v 17:18 | Reagovat

[19]: Ta čísla mě neděsí, protože jsou nesmyslná. Není možné, aby nějaká energie stoupala o 2-3 řády denně a nikde to nebylo vidět. Jen mě děsí to, jak jsou lidi hloupí a píšou, že někde každý den stoupla nějaká energie 1000x. A je z toho trošku bolí hlavička. Kdyby nějaká energie stopupla třeba jen miliónkrát, tak by se většina hmoty vypařila a vy píšete, že už stopula kdovíkolikkvadriolonkdovíčeho vlastně a jediné, co se stalo, že někdo nemůže v noci spát. O_O

[18]: Nějaké kosmické cykly existují, ale doopravdy jsem si nevšiml, že by došlo k nějakému přesunu k vyššímu vědomí.
Přijde ti jako posun k lepšímu to, co se děje třeba na Ukrajině nebo v Sýrii.

Já se hodně těšil na konec roku 2012, ale nic se nestalo, takže o kosmických cyklech si myslím své.

22 sp sp | 7. listopadu 2014 v 17:20 | Reagovat

máte njaké další informace k těm nanobotům?

23 Lúthien Lúthien | 7. listopadu 2014 v 22:59 | Reagovat

Dnes jsem byla na přednášce MUDr. Elekove o škodlivosti očkování a velice mě překvapilo, že se taky zmínila o nanobotech ve vakcinách...

24 Lúthien Lúthien | 8. listopadu 2014 v 10:15 | Reagovat

Ještě bych ráda dodala jednu dost alarmující věc, o které paní Eleková mluvila, a to, že vakcíny obsahují cizí DNA (většinou z nedonošených mrtvých embrií).... a ted budu paní doktorku citovat: "Kam se hrabe GMO kukuřice, v dnešní době máme už GMO děti"....... a to je opravdu malá kapka z toho všeho, co nám přednášela....

25 repki repki | 8. listopadu 2014 v 21:10 | Reagovat

ahojte, co je 10.bod od TM...poznamka za zahranici....nerozumiem, dakujem

26 Venëa Venëa | E-mail | Web | 8. listopadu 2014 v 21:45 | Reagovat

[22]: Vypadají jako úplně obyčejní bakteriofágové (viry napadající bakterie).

27 Alue Alue | Web | 9. listopadu 2014 v 14:43 | Reagovat

[24]: Paní Eleková je velice dobře podatovaná a má fakt přehled, klobouk dolů před ní i její odvahou.

28 Lúthien Lúthien | 9. listopadu 2014 v 15:23 | Reagovat

[27]: Naprosto souhlasím, a osobně je to i velice sympatická žena... přikládám odkaz na její zajímavé povídání....http://www.youtube.com/watch?v=WwG-Q7BYFRo

29 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 9. listopadu 2014 v 17:30 | Reagovat

[21]: Podívej se na dějiny a uvědom si, o kolika věcech se už říkalo, že "nejsou možné" ... a potvrdil se pravý opak :) Navíc, tohle není typická energie podobná těm, jaký známe. Ta je ooouplně někde jinde.

A hmota se nevypaří, ani když tu bude o milion nul tý energie víc. Hmota závisí přece na pozorovateli - na nás. ;)

A Ukrajina, Sýrie? To jen kopou temňáci, kterejm hoří koudel pod zadkem. Na ně ty energie totiž buď nepůsobí, nebo působí přesně opačně, než na nás.

30 mariankosnac mariankosnac | 9. listopadu 2014 v 18:57 | Reagovat

Nanočastice sú už všade, napríklad v sprejoch, je to vo vzduchu a vdychovaním sa to usádza v tele, proti tomu neni obrana. :-x  :-!

Ak nanoboty poškodzujú DNA, nepomohlo by aspoň trochu počúvanie frekvencie 528 Hz ktorá DNA opravuje?

31 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 9. listopadu 2014 v 19:33 | Reagovat

[30]: Tvoje mysl je mocnější, než všechny nanočástice na Zemi, a tělo se umí čistit taky pěkně efektivně, když mu pomůžeš. Nic není definitivní a definitivně v háji.

32 Jana B. Jana B. | 9. listopadu 2014 v 23:58 | Reagovat

Dobrý den, ráda bych se vám svěřila s osobním zážitkem, který se mi dneska přihodil a o kterém nemohu víc dopodrobna mluvit, protože bych mohla ohrozit sama sebe a mohla bych vyvolat konsekvence, které by byly zničující. Nejsem si jistá ale mám dojem, že o tomto místě v Praze určitě vědí tajné služby jako je BIS, vojenská kontrarozvědka a politici nebo dokonce bavorský řád Iluminátů. Objevila jsem dneska jakoby náhodou jedno místo v Praze který má vstupní bránu do paralelního vesmíru. Nechtějte po mne abych vám to sdělila, protože bych tím ohrozila spoustu lidí. Berte to jako tajnou informaci. Když jsem prošla teleportační bránou na druhou stranu začalo mi být po chvíli divné, že v Praze se dějí divné věci, jako například nefungovaly mobilní telefony, obloha nebyla pokrytá vrstvou chemtrails, a hlavně co mi bylo divné, Slunce mělo divnou barvu a vůbec nezapadalo za horizont, bylo už téměr 16 hodin. Začalo mne to víc znervozňovat a nastupovala vlna paniky, ikdyž jsem věděla, že jsem se asi propadla v čase a prostoru někam do jiného světa. Jenže během toho mého pobytu na druhé straně jsem zjistila závažné a šokující informace. Teď to hodně zkrátím, ..... když jsem se dostala do míst, kterému my tady říkáme Václavské náměstí, tak oni to tam měli jinak pojmenované, na Václaváku nebyl kůň se svatým Václavem a budova Muzea tam nestála, místo ní tam stála ohavná skleněná 25 patrová budova podobná té, která stojí na Pankráci. Zjistila jsem, že dějové linie se odehrávaly v této verzi reality úplně jinak než u nás. Ani nevím jak to popsat ale intuitivně jsem věděla, že se musím co nejdříve vrátit, jinak by došlo k průseru však taky na té obří skleněné budově byl obrovský plakát se šeredným chlapem ( politikem ) a dole byl pod ním citát " Řád a pořádek pro Budoucnost je naším cílem k zachování světového míru " Jakmile jsem prošla teleportačním checkpointem došlo k tomu co jsem neočekávala, rozbolela mne hlava, začalo mi pískat v uších, tekla mi krev z nosu a když jsem se vracela na Prahu 1 měla jsem neodbytný pocit, že mne někdo sleduje a pak mi jakoby kladivem do hlavy někdo tlouknul myšlenky " Nesmíš prozradit co jsi viděla a zažila, jinak příjdeš o svou paměť ". Zjistila jsem taky, že jsem měla časovou anomálii 5 hodin, podle to nebylo déle jak 2 hodiny. Nejhorší je na tom to, že tato teleportační brána se nachází na jednom veřejném místě v Praze, kam se mohou dostat lidi, kteří nemají čísté úmysly a nebo opačně se sem mohou dostat z druhého světa lidi, kteří mohou infikovat náš svět. Ta teleportační šachta se nachází blízko.....uf zase mne začala bolet hlava. S pozdravem Jana B.

33 Jana B. Jana B. | 10. listopadu 2014 v 0:18 | Reagovat

Ještě jsem se zapoměla svěřit s informacemi, které snad nejsou tajné a neohrozí naše světy. Když jsem se ocitnula na druhé straně všimla jsem si jedné zajímavosti, auta jezdila po levé straně jako v Anglii, když jsem těch bezmál 2 hodin pohybovala v alternativní Praze všimla jsem si,méně aut v ulicích, tak ono vlastně byl i tak víkend, ale i tak mi přišlo, že těch auto v ulicích bylo méně.  Pak jsem zjistila kdo vládne v tomhle alternativním světě kdybych vám to vyprávěla, neuvěřili byste tomu. Jinak i v této alternativní realitě vládl duch hmoty ale i tak jsem vnímala, že věci jsou tady jiné. Zas gigantický rozdíl v tom nebyl, neboť časově jsme na tom byli stejně, ale dějová linie probíhala jinak.  Byla jsem překvapená z toho, že v této alternativní verzi reality nefungovaly mobilní telefony, ono totiž se stalo to, že mobilní telefony byly zakázány právě tím šeredným chlapem který visel na tom plakátě budovy na "václaváku " s heslem ryze agitačním a budovatelským čili jistě chápete, že jsem se ocitla ve světe, který nebyl svobodný a demokratický až paradoxně jsem necítila nesvobodu, či diktaturu :-)  Taky jsem zjistila, že v této verzi reality vůbec neznali takové velikány světových dějin jako Albert Einstein, Matka Tereza, Ghandi, nebo Jan Ámos Komenský či Jan Hus, prostě v této verzi reality nebyly. Za to bezpečně vím, že oba světy se vzájemně energeticky ovlivňují. Proto jsem dostala nutkavý pocit rychle z tohoto světa odejít a vrátit se domů.  Někdo mne vycítil moji přítomnost a vnuknul mi tuto myšlenku.
Jinak samozřejmě jsem nemohla zjišťovat další věci, protože jsem na to neměla čas a nechtěla jsem se dostat do problémů. Přeci jen se vám jen tak nestane náhodou, že spadnete do jiného vesmíru během mžiku. A co bylo pro mne víc znepokojující nebylo ani to, co jsem zažila na Zemi jako to co jsem viděla na nebi a to že Slunce se zdánlivě po obloze nepohybovalo tudíž jakoby planeta Země se zaseknula v rámci rotace.  Slunce svítilo divnými barvami a na obloze nebyl chemtrails.  Zítra se pokusím vypravit zpátky, jestli se mi podaří se dostat na druhou stranu, ale je docela možné, že neprojdu na druhou stranu, přeci jen ty následky kdy jsem se z druhé strany vrátila byly pro mne nepříjemné. Ten neodbytný pocit že mne někdo sleduje zmizel až v okamžiku, kdy jsem se dostala do metra. :-)  Pak jsem už spěchala domů. Jana B.

34 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 13:24 | Reagovat

[33]: Že tam zakázali mobily, to bych považoval za krok správným směrem. :D

35 chorche chorche | 11. listopadu 2014 v 14:37 | Reagovat

[33]: pak jsi se probudila a měla jsi ruku v nočníku. ;-)

36 Ayeri Ayeri | Web | 11. listopadu 2014 v 19:34 | Reagovat

[33]: To je teda pořádně divný 8-O Doufám, že to neměla být naše budoucnost :D

37 David David | 11. listopadu 2014 v 19:46 | Reagovat

Chci vědět kde je to místo. 8-)

38 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 20:46 | Reagovat

[19]: Evidentně :D... Mě spíš ale dělají radost :). 84 Centsepta-kvintinkvagintilionů to už je přece číslo 8-O já se tak těším, co se stane... Pesimističtějším pohledem vzato- ikdybych to měl být já, kdo shoře, tak mi to je fuk, protože stejně budu dál jako duše existovat a těm co jsou na tom energeticky dobře převibrování přeju :))

39 stenly911 stenly911 | 12. listopadu 2014 v 11:03 | Reagovat

[32]:Praha je ve své podstatě průchodem jinam, konec konců název Praha = práh, přechod mezi dimenzemi. Na opřednášce A. Vašíčka jsem se doslechnul, že Prahu v podstatě zakládali mágové, podle některých temní mágové a někdo psal na svých stránkách, že právě Praha je místem, kde se schází černí mágové. Jistě ne náhoda byl krátky seriál(spíše miniseriál) v čt ztracená brána, který se celý odehrával hlavně v Praze. Zajímalo by mně, pokud můžeš prozradit, jak daleko byla ta skutečná brána od tý v tom seiálu(pokud jsi jej viděla), jen tak ze zvědavosti, ať vím, jestli se Vašíček trefil.

40 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 11:12 | Reagovat

[39]: Jo, to je pravda. Jen pro doplnění přidávám související článek, kde je i pěkně polopatě řečeno, proč je v ČR pořád takovej klídek a teplíčko oproti zbytku světa:

http://leva-net.webnode.cz/products/okultnim-strediskem-svetoveho-sionismu-je-praha/

41 Tomáš Tomáš | 12. listopadu 2014 v 12:17 | Reagovat

[33]: Skvělý zážitek.Jsem zvědavý jak to dopadne příště.Už jste to zkoušela znovu?

42 Woodman Woodman | 12. listopadu 2014 v 20:45 | Reagovat

Díky Tomáši, že jsi mi ozřejmil v bodě 25 Japonskou náklonnost k Rusku. Na olympiádě v Soči nesli Japonští sportovci krom své i ruskou vlajku. Teď mi to zapadlo.http://www.novinky.cz/zena/styl/326428-olympijske-obleceni-pro-soci-2014-originalita-i-zklamani.html

43 lenka f lenka f | E-mail | 12. listopadu 2014 v 22:28 | Reagovat

http://m.benjamin-fulford-cz.webnode.cz
na této stránce je možné si přečíst přeložené zprávy od B. Fulforda. Ta z 11.11.2014 tam ale asi ještě není.

44 Liběna Liběna | 12. listopadu 2014 v 22:42 | Reagovat

11.11.2014 - 1+1+1+1+2+1+4=další 11 !

45 BE BE | 13. listopadu 2014 v 10:23 | Reagovat

[39]: Niečo mi hovorí, že Praha je stále okupovaná mágiou, takže brána do vysokých dimenzií je closed. Začiatkom tophto roku mi prišl správa : všetko čo platilo doteraz neplatí.  JJ, bovisky nie sú whisky...

46 svetlolej svetlolej | 13. listopadu 2014 v 11:19 | Reagovat

[45]: Ta brána již je open.

47 stenly911 stenly911 | 13. listopadu 2014 v 13:45 | Reagovat

[46]: A kde je umístněná ?

48 aiven aiven | E-mail | 13. listopadu 2014 v 14:07 | Reagovat

Kdo by tomu věřil?.....
Já bych se moc ráda proleťela :-D

49 Jan Jan | E-mail | 13. listopadu 2014 v 14:40 | Reagovat

...uvolnil bych ten návod na létání,čím víc tím lépe-vůdci se budou divit

50 aiven aiven | E-mail | 13. listopadu 2014 v 16:20 | Reagovat

Také se přimlouvám za uvolnění návodu.
Ale proto,aby se někdo divil???
Já se chci prostě ,,jen" proleťět.

51 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 13. listopadu 2014 v 17:23 | Reagovat

Včera jsem koukal na film Lucy a dost naťuknutých faktů o mozku a jeho plné aktivaci v něm mi pěkně zapadlo. Neunikla mi ale jedna extrémně důležitá věc, zobrazená a popsaná i např. v některých dílech seriálu Stargate (a Stargate Atlantis) - a to ta, že ta aktivace mozku musí probíhat POMALU a postupně. Pokud proběhne v řádu hodin nebo dnů, tělo a mozek to prostě nevydrží a neurony začnou odumírat, protože se prostě spálí. Podobně jako se neurony začnou pálit při vysokých dávkách jistých drog, otevírajících jiné úrovně vědomí - extáze, LSD, tráva, houbičky ...

V dnešní době dostáváme pořád víc a víc neutrin z centra Galaxie (a taky Bovis energie, to k tomu patří), které mají za následek postupné "probouzení" mozku z nějakých 3-5% na 100%. Ale to je běh na vcelku dlouhou trať. To, jak je náš mozek aktivní, závisí především na stupni vyčištění od toxinů a na absorpci neutrin proudících z centra Galaxie.

Takže s jakoukoliv "instatní" aktivací bych byl VELMI opatrnej.

52 BE BE | 13. listopadu 2014 v 21:17 | Reagovat

[46]: Odkedy ?

53 Mira Mira | 13. listopadu 2014 v 22:07 | Reagovat

[50]: Přesně, alespoň jednou zažít ten pocit z toho, že létám víceméně vlastním přičiněním... bylo by to úžasné. Ostatním bych to asi neukázala, stejně by si mysleli, že je to podfuk, ale asi bych to naučila pár lidí, kterým věřím a kteří věří mně

54 stenly911 stenly911 | 14. listopadu 2014 v 13:32 | Reagovat

Ty jo, něco se děje...TM píše, abychom o těch vakcínách s nanoboty informovali co nejvíce lidí, nikoliv datovali.. Jestliže ve vesmíru náhody neexistují a vše je následkem rezonancí, tak co se k sakru děje ?

55 ok ok | 14. listopadu 2014 v 14:50 | Reagovat

bomba karikatura :-D
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5074-co-navrhuje-evrope-john-kerry#comment-172905

56 ok ok | 14. listopadu 2014 v 15:02 | Reagovat

TM: doufám, že sis sundal fusekle a umyl nohy.

A to video s lítacím pajdulákem je hezká animace. Viděl jsem ale povedenější.

57 tm tm | 14. listopadu 2014 v 17:28 | Reagovat

stanly911 děkuji moc za upozornění, přepsal jsem se a má tam být datováno místo informováno. Je to trapné, ale hned to opravím. Děkuji ti mnohokráte za upozornění. To bude asi tím, že jsem dnes na vše spěchal a četl nesmysné články a mejlíky, které mně nakazily.....

.....s Láskou a úsměve tm....

58 stenly911 stenly911 | 14. listopadu 2014 v 18:08 | Reagovat

Ty jo, že by se zase něco dělo :-)Poslední slova TM jak jsem a..
dál už nic, že by zase nějakej omyl nebo nám tady neznámá síla opravuje příspěvky TM ? ¨Nebo že by blblo zobrazení ?

59 stenly911 stenly911 | 14. listopadu 2014 v 18:09 | Reagovat

a, tak už je to dopsáno, takže to byla jen nějaká anomálie :-)

60 ok ok | 14. listopadu 2014 v 18:17 | Reagovat

TM: ty si fakt myslíš, že někdo bude jest zelí, ve kterým si rácháš hňápy?? To ani v nejmenším nevyhovuje hygienickým standardům Evropské unie!

61 stenly919 stenly919 | 14. listopadu 2014 v 18:30 | Reagovat

Hele ok, nejseš ty uber ? Tak nějak mi připomínáš právě uživatele tohoto niku z osudu.cz.

No ale je zajímavý, že v posledním příspěvku TM není vidět konec řádku a člověk si musí domýšlet, co je tam napsáno. A taky tam furt vidím informovat místo datovat. A to přísahám při konstruktivní síle vesmíru, že jsem dneska nepil žádný alkohol, ono to ani není technicky možné, protože jsme v práci a to až do rána a žádný alkohol tu není..

62 BE BE | 14. listopadu 2014 v 19:12 | Reagovat

Zelí - naj článok od Vás pane Marný. Lež je to marný já sú ták daleeekooo... takže zase Lídl ,  :-D
Sorry, ten článok o Boviskoch už po tom zelí bude ?

63 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 14. listopadu 2014 v 19:53 | Reagovat

[62]: Jo, to zelí by ho k tomu mohlo nakopnout. :D My ho už máme pátej týden naložený, tak za týden budou první hody ^^

64 ok ok | 14. listopadu 2014 v 19:55 | Reagovat

TM: Na nás žádný tvoje čárymáry neplatí. Nadále si budeme uvědoměle kupovat zelí v Lidlu, vyrobené v provozech s certifikací ISO 9001.
(ps: psaní příspěvků na pokračování, není internetově korektní)

stenly: Zdar Stando, kolik zhubls za poslední rok? Vypadals nějak podvyživeně. Nemáš raka? Exekutoři?
U mě je to zas naopak. Poctivě totiž sleduji motivační videa na Joutube "Jak získat špeky snů!".

65 Alue Alue | Web | 14. listopadu 2014 v 21:01 | Reagovat

... zapomněl jsi, že naspod nádoby patří v zeláku listy vinné révy.... popleto! :)

66 iv iv | 14. listopadu 2014 v 21:37 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xhVbgWEvheQ

snímok USAdružice potvvrdzuje zostrelenie MH17 nad doneckom raketou vzduch-vzduch ukrajinským SU25 O_O

67 stenly919 stenly919 | 15. listopadu 2014 v 2:44 | Reagovat

[64]:Zdar Ondro, ani nevím, že takový videa existují. Jinak raka určitě nemám a po té poslední přednášce mě už ani exekutoři netrápí. Teda případně trápit nebudou.
No a moje postav je taky mimo jiné výsledkem dopravy do práce na jízdním kole. Ono do práce je to nějakých 17 kilometrů tam a 17 kilometrů zpět a v létě jsem to jezdil denně, to šly ty kila dolů jaksi samovolně, ani jsem se kvůli tomu nijak nemusel omezovat ve stravě. A sem rád, že tady diskutuješ, aspoň tu nebude žádná nuda. :-D

68 Lucy 1000 Lucy 1000 | 15. listopadu 2014 v 11:50 | Reagovat

Naprosto nechápu, proč na tohle místo chodí návštěvníci, kteří neustále musí někoho hanit za jeho názory a zpochybňovat jeho práci rádoby směšnými poznámkami, ukazující na vlastní frustraci a neschopnost. Pokud nemáte co dělat, můžete se zaměstnat, tak že vykydáte hnůj co máte v hlavě - to budete mít na dlouho a bude od vás pokoj. Vidle si běžte koupit do lidlu, bude vidlový týden.(a snad si vás tam i nechají ) :-P

69 lenka f lenka f | E-mail | 15. listopadu 2014 v 18:12 | Reagovat

[68]:
Tak s tímto příspěvkem souhlasím. Musím se přiznat, že mě něco podobného taky napadlo a i to, že na přitroublé "kecy" shora uvedeného nicku taky nejsem zvědavá.

70 ok ok | 15. listopadu 2014 v 19:59 | Reagovat

Díky dámy, že jste nám o sobě něco pověděly. :-D

Co se týče vašeho vztahu k TM, právě můžete být ve fázi tzv. zbožného uctívání, což je extrém, který se občas u pár uctívačů TM zase překlopil na druhou stranu, opět do extrému, že. Dejte si na to pozor a nezesměšňujte se.

71 lenka f lenka f | E-mail | 15. listopadu 2014 v 20:29 | Reagovat

Já nejsem v žádný fázi zbožného uctívání TM. A jestli se tady někdo zesměsňuje tak jseš to ty.

72 Lucy 1000 Lucy 1000 | 15. listopadu 2014 v 22:54 | Reagovat

Nejmenovala jsem nikoho konkrétně, myslela jsem to všeobecně, ale zjevně někdo velmi zhrzený se ozval na dotyk citlivého místa. Co se týče vašeho vztahu, uctívám jen sama sebe. přeji ti, aby ses našel..

73 ok ok | 16. listopadu 2014 v 19:17 | Reagovat

Ano, díky Lucy za další vzorek ze svého nitra. Doporučil bych ti ale přispívat na specializovaných forech pro frustrované uživatele internetu.

74 sv sv | 21. listopadu 2014 v 11:19 | Reagovat

Video u bodu 54 už nende ...

75 Zdenda Zdenda | 21. listopadu 2014 v 16:11 | Reagovat

Mamuti už jsou zase fuč...tentokrát zmizeli z YT,nemáte to video někdo uložené v pc? Já si poslední dobou zajimavé videa do pc ukládám, páč se stává ze často miznou z YT...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.