4) Okénko strašidýlka marného.....

22. listopadu 2014 v 15:07 | tm |  Marného okénko

Všechny příznivce marného okénka vítám na těchto stránkách. Moc děkuji jirkovi za podání pomocné ruky s možností psaní na prvopodstatě. Rovněž tak za skvělý obrázek hned v úvodu. Díky.

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.


Aktualizováno 28.11.2014


85) Něco krásného.....

....hned po ránu. Veverky přímo miluji. V lese, tam kam neustále chodím, je často krmím.A tady ještě jedna série veverek.....Mimo jiné, ta veverka v posledním filmíku spí přesně tak jako náš kocour. Jak kdyby to od něj okoukala. No uznejte, není to nádherné?????84) Bývalý rakouský politik.....

....Ewald Stadler, který působil v Europarlamentu, se zajímavě vyjádřil o MADAMME MERKELOVÉ. Řekl, že MADAMME MERKELOVÁ je největší katastrofou v dějinách Německa a celé Evropy. Není kancléřkou Německé spolkové republiky ale je GUVERNÉREM amerického státu jménem GERMANY. Přesně tak se chová. Dále se vyjádřil, že v USA nemají nikde tak dobrého GUVERNÉRA jako je přisluhovačka MADAMME MERKELOVÁ, na kterou se mohou stoprocentně spolehnout.
Na tiskové konferenci G-20 v Austrálii řekla, že její trpělivost s Putinem je na konci. Co si může vůbec o sobě myslet tahle katastrofická figurka postavená do politiky????? Jak si to může vůbec dovolit vůči Putinovi. Ona, která vlastně na pódiu nic neznamená a je jako loutka vedená ze zámoří!!!!!

Podívat se můžete na celé video pro znalce německého jazyka níže.83) Kievský generál prohlédl celou situaci.....

....pozdě, ale přece. Bylo by dobré někoho nechat přeložit video. Výpověď stojí za to. Momentálně je dostupná pro znalce ruského a anglického jazyka.

Dle jeho výpovědi jsou všichni vysocí politici Ukrajiny členy zednářských lóží. Dostávají velké peníze pro sebe z Ameriky. Zcela otevřeně řekl: Američané nás okupují.

82) Dostal jsem zajímavého mejlíka.....

....kterého si dovoluji otisknout. Televizi nevlastním, proto nemohu posoudit. Prosím posuďte sami.....

Česká televize (živená povinnými koncesionářskými poplatky) "nestranně" vláčela českého prezidenta, takovým způsobem, že mi z toho bylo na blití... (omlouvám se za své vyjádření).

Zároveň neopomněli zdůraznit, že téměř 80% české veřejnosti je zahanbeno Zemanovým chováním.

Kdo pro ČT dělá průzkumy nevím, nicméně porovnám-li jejich průzkumy s různými internetovými servery, pak nevím, kam na ta čísla na Kavčích horách chodí.


Naopak velmi zajímavé výsledky hlasování (a prosím podívej se i na počet hlasujících) jsem dnes našel na serveru "Parlamentní listy".


Ankety jsou skutečně velmi zajímavé.....81) Dobrá zpráva pro všechny.....

....dle zahraničních webů ebola je na ústupu. Nedaří se jim po "profláknutí" v Africe, dále uměle šířit tuhle domělou nemoc. Dětem a dospělým v ÚDAJNÉ očkovací látce vstřikovali do žil formaldehyd, který způsobuje přesně stejné příznaky jako ebola a lidé po "očkování" umírají do 1 dne. V minulosti jsem dával na stránky video se zdravotní sestrou, která popsanou "sviňárnu" a řízenou genocidu odhalila. Hned druhý den "zachránci červeného kříže" úprkem opouštěli oblasti ve kterých očkovali.

80) Energie BOVIS pěkně akcelerují.....

....přečtěte si zde v diskuzi, jaké mají lidé s energiemi problémy. Některých se to vůbec netýká.

A zde jsou výsledky bovis za posledních několik dnů a hodin:

17.11.1409:30:004,9Googol-BE(10Sedecilliarden)10^47Enormer Anstieg heute in der Nacht (4,9*10^)
17:15:008,4Googol-BE(10Sedecilliarden)10^64Zwischenmessung durch Gio
18.11.1409:00:008Googol-BE(10Sedecilliarden)10^88Herrliches Gefühl, Verlangen nach mehr
17:00:003,3Googol-BE(10Sedecilliarden)10^132Zwischenmessung durch Gio(Googolplex überschritten)
20:15:003,3Googol-BE(10Sedecilliarden)10^140Zwischenmessung durch Gudrun und Gio
19.11.1411:00:006Googol-BE(10Sedecilliarden)10^180Immer schnellere Steigerungen, wir nähern uns dem nächsten Googolplex
19:10:009,9Googol-BE(10Sedecilliarden)10^204Zwischenmessung durch Gudrun und Gio(3tes Googolplex angefangen)
20.11.1409:30:005,2Googol-BE(10Sedecilliarden)10^300Die Toröffnung vom 21-22 kündigt sich an.Freude u. Liebe zeigt den Weg
20:45:003,5Googol-BE(10Sedecilliarden)10^372Zwischenmessung durch Gudrun und Gio
21.11.1409:30:005Googol-BE(10Sedecilliarden)10^420Die Toröffnung.
22.11.1410:30:006,2Googol-BE(10Sedecilliarden)10^720Die Toröffnung...Steigerung enorm spürbar...Freude
23.11.1409:30:009Googol-BE(10Sedecilliarden)10^1020Die Toröffnung...mit dem "Mother-Earth"Event Steigerung PUR der Liebe
24.11.1411:30:008Googol-BE(10Sedecilliarden)10^2304MEHR ALS VERDOPPELT VON GESTERN
20:50:004,5Googol-BE(10Sedecilliarden)10^3744Messung von 20:50
25.11.1410:00:007Googol-BE(10Sedecilliarden)10^4992Heute wunderbare Schwingung
17:00:003,8Googol-BE(10Sedecilliarden)10^6408Messung von 20:00
26.11.1408:45:003Googol-BE(10Sedecilliarden)10^9700Herrliches Gefühl der Leichtigkeit, Wärme u. Wohlgefühl
19:15:007Googol-BE(10Sedecilliarden)10^21700Was passiert da draussen...???


Jsem zvědav, kam až to povede?????

79) Propagandistická válka.....

....proti vysílací stanici RT (Russia Today). Dokonce američtí státníci klesli tak hluboko a musejí překrucovat pravdu opět o 180 stupňů na totální lež. Údajně tato stanice je megafon Putina, který rozhlašuje jeho fantazie z jeho zákulisí. Prý Putin překrucuje pravdy, co se tam odehrává a co se neodehrává.

tm: Kdo pomlouvá druhé, hovoří sám o sobě. Blahopřeji vám pane politiku. A mimo jiné, podívejte se jak má křivou hubu, když mluví a křivý nos. Tomuhle člověku bych nevěřil ani dobrý den.....


78) Americký politolog varuje:

Brány ke třetí světové válce otevřeny

Napsal Svět kolem nás dne 26. listopad 2014. Kategorie Zahraniční
Podle zpráv se Washington rozhodl vyzbrojit Ukrajinu pro obnovený vojenský útok na Rusy v Doněcku a Lugansku.
Představitel ruského ministerstva zahraničí nezodpovědné rozhodnutí Washingtonu dodat zbraně Kyjevu odsoudil jako porušení dohod, které učinilo politické řešení konfliktu méně pravděpodobným. Toto prohlášení je zarážející.
Ruská vláda vsadila na to, že Evropa se probere a konflikt bude mírově vyřešen. Ruská vláda tuto sázku prohrála a musí okamžitě jednat, aby zabránila zhoršení krize tím, že přičlení separatistické provincie k Rusku, nebo přečte Evropě zákon o nepokojích.
Bylo by pro ruskou vládu nákladnou potupou etnické Rusy opustit a nechat je napospas vojenskému útoku. Pokud bude Rusko stát stranou, až budou Doněck a Lugansk ničeny, bude příští útok na Krym. Pak bude Rusko nuceno bojovat a bude čelit lépe vyzbrojenému, lépe připravenému a hrozivějšímu nepříteli.
Svoji nečinností ruská vláda pomáhá a je spolupachatelem útoku Washingtonu na Rusko. Ruská vláda by mohla říct Evropě, aby to odpískala, nebo bude bez plynu. Ruská vláda by mohla vyhlásit bezletovou zónu nad separatistickými provinciemi a dát Kyjevu ultimátum. Ruská vláda by mohla přijmout požadavky Doněcka a Luganska na přičlenění nebo připojení k Rusku. Jakýkoliv z těchto kroků by stačil vyřešit konflikt předtím, než se vymkne kontrole a otevře brány do třetí světové války.
Američané netuší, že Washington je na pokraji zahájení nebezpečné války. Dokonce i informovaní komentátoři se dostávají mimo, když vyvracejí propagandu, že Rusko napadlo Ukrajinu a že dodává zbraně separatistům. Tito komentátoři se mýlí, když si myslí, že uvedení faktů něčemu prospěje.
Washington má v úmyslu odstranit Rusko jako překážku moci Washingtonu. Arogance Washingtonu vnucuje Rusku drsnou volbu: vazalství nebo válka.

Hazardní démonizace Ruska Washingtonem

Pokud je profesorovo vysvětlení vývoje válečného scénáře správné, zdá se, že ruská vláda podcenila prolhanost Washingtonu a přecenila nezávislost Evropy a její smysl pro přežití.
Je jen málo pochyb, že přílišné sebevědomí vedlo k zešílení Washingtonu. Ale je obtížné vysvětlit šílenost Evropy. Jak může Evropa, v době, kdy je zima za humny, očekávat, že bude součástí způsobování tak velkých problémů Rusku a že bude stále dostávat zemní plyn?
Možná si Evropané nalhávají, že Rusko bude stát stranou.
Je-li situace tak vyhrocená, jak se zdá, musí ruská vláda zabránit, aby se zhoršila, tím, že přijme žádost východních a jižních provincií o přičlenění k Rusku. Pak se útok na Doněck stane útokem na samotné Rusko. Takový útok by byl pro loutkový režim Washingtonu v Kyjevě, a pro Evropany, kteří takovýto útok podporují, sebevražedný.
Ruská vláda udělala, co mohla, aby vysvětlila Evropě, aby udržovala ziskové a mírové vztahy s Ruskem. Nicméně se zdá, že Evropané jsou až příliš pevně v područí Washingtonu, aby mohli jednat ve svém zájmu. Vazalství Evropy umožňuje scénář, který by mohl vést ke třetí světové válce. Ruská vláda by tomuto riziku měla zabránit tím, že bude akceptovat žádost separatistů o přičlenění k Rusku.
Zdroj: [1][2]

77) Snaží se snaží rozpoutat.....

....to co si na planetě Zemi nikdo nepřeje. Vznikají neuvěřitelné tlaky ze zámoří na bývalé země Ruska pod velením NATO, aby vyvolali konflikt s Ruskem. Jakýmkoliv způsobem. Času moc nemají a proto tlačí až moc na pilu. Hodně se zahřívá, až se rozžhaví. Uvidíme, kam všechny snahy povedou.
Místo aby si doma za oceánem udělali pořádek, bouří se jim nespokojené obyvatelstvo. Jak pak jinak. V mnoha městech jsou obrovské demonstrace. Ptám se. Jak je to možné, že v českých novinách ani zmínka, že ano?????Porošenkovi slíbila a dodala zbraně na zabíjení vlastních lidí.....

76) Svobodný a demokratický stát si musí.....

.... na Ukrajině zajistit převedším Ukrajinci sami. Pokud a dokud budou tolerovat vraždění lidí kteří si hodlají vládnout v Novorusku sami, pokud a dokud budou tolerovat ve vládě magory typu Porošenka a Jaceňuka (s vazbami na fasistické skupiny) a pokud a dokud budou oligarchové jako Kolomojský mít své vlastní armády a trestné prapory a vést válku na území Ukrajiny, pak se o nějaké demokracii nebo právním státě nedá vůbec mluvit.
Navíc situace je o to horší, že USA chtějí buď alespoň odstřelit produktovody (Vivat Orbán za South Stream!), nebo lépe vyvolat skutečný válečný konflikt s Ruskem v Evropě (opět válka pro výdělek daleko od jejich území). Přinejmenším produktovody musí "zařvat", protože jinak nebude Evropa ničím NUCENA k kupování nafrakovaného plynu z USA. Za cenu, kterou USA stanoví vysoce, převysoce… Tedy z tohoto hlediska je třeba chápat konflikt v Sýrii a nynejší kritiku pana Orbána. Jenž asi nebude (jako žádný politik) svatý, ale South Stream může zachránit Evropu před válkou. Může se na něj napojit např. i Irán…
USA by si to představovaly tak, že na základě jejich zkazek a výmyslů si dobrovolně v Rusku zavřeme dveře sankcemi jak pro náš průmysl, tak pro ropu a zemní plyn. A také pro dostavbu Temelína.
Z tohoto úhlu pohledu je třeba chápat útoky na pana prezidenta Zemana, jenž řekl, že na Ukrajině probíhá občanská válka. A že sankce k ničemu nejsou. Obojí je pravda… která se ovšem nesmí říkat. To si ale Washington ukousl velký krajíc, chtít vyvolat převraty v ČR i v Maďarsku a ještě opanovat situaci na Ukrajině, porazit konečně Assada v Sýrii aby neblokoval plyn pro Evropu z Saudské Arábie / Kataru / Bahrinu / Kuwaitu / Iráku … což je alternativní verze zásobování Evropy bez Ruska… a udržet tak na uzdě Čínu poté, co rozloží Rusko.
To nemají šanci dokázat. Víme, proti komu stojíme a víme, že 200 zmagořených ovcí házejících vajíčka nereprezentuje nikoho jiného, než Ambasádu USA.
Je čas otevřeně přijít s požadavkem VYHOŠTĚNÍ AMBASÁDY USA za zasahování do politického vývoje v ČR.

75) Jsem mezi prvními Švédy s mikročipem.....

....Švédsko se těší globální reputaci jako vůdce v rozvoji inovativních technologií. Chytí se ale trend vkládání mikročipů do lidského těla? Local promluvil s jednou s prvních Švédek, co se rozhodla pro implantát, aby s ním odemykala dveře do své kanceláře.

Stala se pokusným morčetem během konference o digitalismu, internetu a budoucnosti Sime 2014 ve Stockholmu. V souladu s cíli této události účastníkům nabídli, aby si nechali zdarma vložit mikročip - a Lantz po této příležitosti skočila.
"Necítím to tak, jak se o tom uvažuje jako o budoucnosti - vždyť je to přítomnost. Mně připadá příšerné, že jsme to neviděli už dříve," řekla The Local.
Lze doložit, že počty nositelů čipů ve Švédsku rychle rostou.
"Až dosud to byl převážně fenomén podzemí, ale teď už je ve Švédsku snad 100 lidí s čipem," říká Hannes Sjöblad ze švédské skupiny biohackerů BioNyfiken.
Minulý měsíc jen z této skupiny samotné tento úkon podstoupilo 50 lidí.
Před tím se této technologie používalo převážně jen jako štítků nebo čipů sloužící jako klíč do krku našim mazlíkům, aby mohli např. procházet kočičími sklopci. Vkládat to lidem do rukou je ale relativní novota.
Nápad spočívá v tom, že místo toho, abychom nosili klíče nebo si pamatovali piny nebo hesla k našim telefonům nebo dveřím, tak vybavíme-li lidi mikročipy, tito jejich pomocí budou odemykat místnosti nebo trezory, když jen položí ruku na stroj, který přečte v čipu uložené informace.


Emilott Lantz, 25, z Umeå v severním Švédsku si minulý týden nechala do ruky vložit mikročip.

tm: vidíte, že mnoho lidí je stále více dementních a dementních. Nechápu pomalu tenhle svět. Inteligentní madamme na snímku asi bude dělat reklamu, aby se jim povedlo dovést NWO do zdárného konce. Skutečně blbější nemůže člověk být. Ale klid, ČAS JIM UŽ VYPRŠEL.....

74)Před několika dny.....

....jsem četl na německém internetu článek o perverzní sexualitě. Měl jsem zájem ho dát do okénka. Když jsem se po několika dnech k němu vrátil, už nebyl k dohledání. Němečtí představitelé navrhují v parlamentu, aby byl oficielně povolen sex mezi bratrem a sestrou, nebo rodiči a dětmi. Jinými slovy inces. Jako druhý bod byl povolení pedofilie. Další bod se vztahoval na zoofilii, čili sexem se zvířaty. Pes kočka a jiní domácí mazlíčkové?????Zhrozil jsem se hned na začátku, ale poslední bod tomu nasadil korunku absolutní dekadence. Chějí, aby byla povolena i nekrofilie, čili sex s mrtvolami. Klesla mně brada a málem jsem se zřítil ze židle. Kde to vlastně žiji. Co je tohle za společnost. Jak někdo může vůbec tímhle směrem myslet???? Co jsou to vlastně za lidi????? Nejsou to náhodou reptiliáni, kteří to zde tímhle směrem směřují?????
K tomuto raději nechci psát žádný koment.

Lidé v Německu jsou rozhořčeni, protože německá televize placena poplatníky vlastnící televizi má reklamu, kde žádá o schovívavost k lidem kteří obcují se psy a jinými zvířaty.


Komentáře pod článkem jsou velice peprné.
tm doměnka:
Je nepochopitelné, kolik článků se v poslední době vyrojilo. Je možné, že politici, kteří popsané provozovali si chtějí vše zlegalizovat!!!!!


73) Lidé, kteří věděli.....

....nejen v minulosti, ale i nyní mají a měli velké problémy. Stačí se podívat na skutečné vědce, kteří objevili volné energie, které měli zájem předat lidstvu. Skoro všechny pozabíjeli nebo lépe řečeno nechali pozabíjet (ILLUMINÁTI). Zde se můžete podívat na celou řadu lidí, kteří znali pravdu a snažili se ji prosadit.
V dnešní době se odehrává to stejné. Ne všechny zabíjí, ale hlavně zesměšňují a snaží se jim život hodně stížit.


Lidé, kteří se oficielně zabývají měření BOVIS energií nebo kteří píší o skutečnostech, které jsou trnem v oku druhých, zesměšňují, dostávají výhružné dopisy, prohlásí je za blázny a lháře a nakonec se ukáže že vše byla naprostá pravda.
O duté zemi raději nebudu mluvit, pravda je pravda. Prada se pozná jednoduše. Na pokyn nějakých jiných bytostí se rozjede třeba na internetu kolotoč pomlouvání, (sračkometových bytostí) znevažování druhých, prohlašování za blázny, pomatence a mnoho jiného. Dotyční mají taky potom snahu zlikvidovat patřičné internetové stránky a není jim nic cizího, jako například krádež jejich stránek a podobně.

72) Konečně se někdo obul.....

....do vedení českých "sračkometů", které manipulují a oblbují obyvatelstvo v české republice!!!!!


Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka

My, níže podepsaní, tímto žádáme odvolání ing. Petra Dvořáka, MBA z funkce generálního ředitele České televize Radou České televize z důvodu manažerského selhání při řízení této veřejnoprávní instituce jelikož nese přímou zodpovědnost za:
1. štvavou a neobjektivní kampaň proti prezidentu České republiky Miloši Zemanovi za účelem jeho dehonestace
2. manipulativní vyvolávání protiruských nálad v české společnosti
3. protěžování obscénní "skupiny" Pussy Riot za účelem viz. bod č.1
4. zneužití koncesionářských poplatků pro účely viz. body č.1 a 3
5. neobjektivní informování o dění na Ukrajině a manipulaci s fakty
Dle našeho názoru již Česká televize neposkytuje veřejnou službu tak jak je definována zákonem o České televizi v paragrafu 2 odstavec 2, písmena a,b,c, v nichž je stanoveno že:
(2) Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména
a) poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů,
b) přispívání k právnímu vědomí obyvatel České republiky,
c) vytváření a šíření programů a poskytování vyvážené nabídky pořadů pro všechny skupiny obyvatel se zřetelem na svobodu jejich náboženské víry a přesvědčení, kulturu, etnický nebo národnostní původ, národní totožnost, sociální původ, věk nebo pohlaví tak, aby tyto programy a pořady odrážely rozmanitost názorů a politických, náboženských, filozofických a uměleckých směrů, a to s cílem posílit vzájemné porozumění a toleranci a podporovat soudržnost pluralitní společnosti.

Jaroslav Švábík Kontaktujte autora petice

71) Dokonce i na Ukrajině.....

....přestávají prostí lidé věřit státním "sračkometům" a hlavně politikům. Přestávají poslouchat televizi a nečtou tisk. Důvěra se oproti předešlým letům naprosto otočila. Podívat se můžete na kratičké zhrnutí níže-v němčině.

70) Ještě jednou rozhovor.....

....s Putinem který se podařilo na západě vymazat z you tube. Rusko se nenechá podrobit Amerikou.


....řád vítězství a označení hrdina si zaslouží všichni lidé z Krymu sami. Bez jejich stanoviska by se to všechno nemohlo odehrát. A co se týká vašeho mínění a vy jste řekl, že Amerika nás chce ponížit (říkal jste, že nás chce ponížit ano?) To ve skutečnosti není pravda. Oni nás nechtějí ponížit, oni nás chtějí podrobit. Amerika chce za naše peníze si řešit svoje vlastní problémy. Oni si nás chtějí podrobit pod jejich vlastní vliv. Nikdy a nikomu se v celé historii ve vztahu k Rusku nepodařilo podrobit a v budoucnu se to taky nikomu nepovede. To co se vám (USA) daří je podrobení všech amerických spojenců. A nebo jak se dříve u nás v bývalém SSSR říkalo, vašim satelitům. Daří se jim to skutečně velmi dobře, což je politováníhodné u mnoha satelitů (podrobených států) a to jsou absolutně oficiální skutečnosti. Podrobené země způsobují škody vlastnímu obyvatelstvu, když hají cizí nacionální zájmy(USA) . A to činí z nepochopitelných důvodů s nedozírnými následky. Slyší od nich neustále mluvení o demokracii a mnoho jiného, to je ale neopravňuje mít právo na danou zemi a právo na genocidu. Jaké tedy mají v podstatě zájmy????
Přeloženou část rozhovoru si můžete poslechnout v ruštině ZDE.

69) Francouzi to dělají naprosto.....

....správně. Nic více než právě tohle si politická "HONORA" v žádné zemi nezaslouží. Kradou lidem vše na co přijdou a ještě jim zvyšují daně. Zákony dělají na podrobení lidstva.....


tm: Zde máte ty pravé sračkomety, které se od našich médií moc neliší.

Vymívají mozek všem lidem a dokonce i zvířatům.....

68) Čeští politici se otáčí.....

....směrem na východ. S tím měl velké problémy premiér Sobotka při návštěvě amerického kongresu. Bylo mu vytýkáno že češi nemají zájem umístit americké vojáky na svém území české republiky. Ihned telefonoval do ČR aby byla udělána náprava. Je vidět, že byl zlomen. Který politik telefonuje z jednoho kontinentu na druhý s tímto vzkazem????
Probírali i otečení Prezidenta Zemana na východ a to jim dělá nestravitelné problémy.

tm: jak tohle dopadne????? že by další méééjdan????


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 proud proud | 23. listopadu 2014 v 11:53 | Reagovat

Neni co resit,nase misto je s Ruskem,zcela logicky,Slovani k Slovanum,ovsem na bazi rovnej s rovnym.Rozumna a spravedliva spoluprace to jisti.

2 jan jan | 24. listopadu 2014 v 18:45 | Reagovat

No už aby to udělali i česku.

3 sv. sv. | 24. listopadu 2014 v 19:20 | Reagovat

Bod 69. mě velice potešil. Že je to třeba provést v čr tvrdím už leta! Naložit to, dovést pod hrad a všecku tu verbež poslat do těch měkkých voňavých kupek aby to přežili a mohli vyprávět svým dětem, jaké že to "kolotoče" k nim pod hrad přijely.. Samozřejmě i muzika muže bejt, lidi jim k tomu rádi zazpívaj.

4 sv. sv. | 24. listopadu 2014 v 19:21 | Reagovat

[2]: chtěl jste říct už ABYCHOM to udělali i v České rep.

5 ok ok | 24. listopadu 2014 v 21:34 | Reagovat

[4]: to je samozřejmě vyloučeno, protože naše poslušná kolonie Brusela, nikdy nedovolí tak zvláště závažné porušení hygienických norem Evropské unie.

6 ok ok | 24. listopadu 2014 v 21:57 | Reagovat

No Ukroši už mají fakt načase. Tamní politicko-ideologické situaci neřeknu jinak než "První reálná zombie apokalypsa."

7 stenly919 stenly919 | 24. listopadu 2014 v 23:56 | Reagovat

[5]:No tak Ondro, napřed tam hodíme babiše, který se stejně bude muset časem do žumpy natrvalo přestěhovat a pak tam z ním hodíme kalouska s knížetem, aby mu tam nebylo smutno...S jednotlivci by problémy být neměli..

8 stenly919 stenly919 | 24. listopadu 2014 v 23:57 | Reagovat

Mimochodem ještě mne napadá, že tohle by se mohlo vyzkoušet i u české telvize a třeba i dříve, než přistoupí k samotným politikům..anebo první máchat politiky a potom čt ?

9 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 25. listopadu 2014 v 10:24 | Reagovat

Body 68-71 mě hodně potěšily. Jen tak dál! A doufám, že Majdan nedopadne ani u nás, ani na Slovensku a ani v Maďarsku. Snad jsme se stihli poučit ze zombie apokalypsy na Ukrajině.

10 stenly919 stenly919 | 25. listopadu 2014 v 10:47 | Reagovat

Ty jo, to je fofr :-D , včera jsem napsal, že by se kropení mohlo zkusit i u čt a teďkom čtu, že už někdo zapracoval na její očistě, to je konstruktivní zpráva !!

11 Jan Jan | 25. listopadu 2014 v 11:27 | Reagovat

...odkaz na ty co se snažili prosadit pravdu neexistuje...

12 tm tm | 25. listopadu 2014 v 11:34 | Reagovat

[11]: Už funguje, nějak zblbnul počítač a neuložil potřebné.....
tm

13 sv. sv. | 25. listopadu 2014 v 11:42 | Reagovat

[5]: Myslíte metat sračky do oken parlamentu? Ale vždyt ty už tam dávno jsou, stačí se podívat! A teď jim to ještě takto připomeneme, vždyt je to potřeba.

14 hana hana | 25. listopadu 2014 v 20:35 | Reagovat

Tak to s těmi zvířaty a mrtvolami je příšerné.
Hana

15 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 25. listopadu 2014 v 22:08 | Reagovat

[14]: Aspoň je čím dál líp vidět, co se skutečně odehrávalo a odehrává "za oponou" ...

16 ok ok | 25. listopadu 2014 v 22:53 | Reagovat

[14]: A co obcování s mrtvolkami zviřátek? To by mohlo být košer, neb by nedošlo k v EU zakázanému trápení zviřátek...

Košer maskot s Jarošem - další dobrovolník, toužící po setkání s JHWH: http://www.palba.cz/viewtopic.php?p=198462&sid=15aa0f395035df0e93d70b01b605b2c1#p198462
Sranda je i o kousek níže "Hackeři z KyberBerkutu zveřejnili..."

17 Jan Jan | 26. listopadu 2014 v 9:40 | Reagovat

...je asi tady všem jasné do jakých frekvencí nás soudruzi z něměcka chtějí dostat a sex je přeci jeden z jejich nástrojůů-dobře o tom píše H.Makow v knihách-ilumináti...

18 stenly919 stenly919 | 26. listopadu 2014 v 10:02 | Reagovat

Eště se chci se zeptat, není nikomu divné, že v textu téj petice je v bodě 1.důvodu pro odvolání za štvavou a neobjektivní kampaň proti prezidentu České republiky Miloši Zemanovi za účelem jeho dehonestace, přičemž autor petice je ten samý, který vytvořil petici za odstoupení Miloše Zemana ?

19 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. listopadu 2014 v 14:43 | Reagovat

K tomu čipování - no dyť jó, udělejte ze sebe dobrovolně roboty, magoři ... nedivil bych se, kdyby ten čip měl pár speciálních funkcía vychytávek, jako třeba blokaci odpoutání vědomí od těla nebo tak něco. Nebo potlačování nežádoucích myšlenek. Ale to je stejně jedno ...

20 BE BE | 26. listopadu 2014 v 16:51 | Reagovat

Čípy lady - ako prvá osoba vo Švédsku asi dostala bonus, 2 dni dovolenky z bláznica ... ? Jinak to nevidím...

21 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. listopadu 2014 v 23:40 | Reagovat

Ad 78 - silně pochybuju o tom, že ruská vláda má zájem o blaho planety Země, vypadá to, že hrajou daleko nebezpečnější hru, než se zdá.

Ad 80 - už aby tu ta hvězdička mrňavá byla.

22 Jan Jan | 27. listopadu 2014 v 8:51 | Reagovat

Ruzne zdroje nam rikaji, ze schuzka G-20, ktera prave skoncila v Australii byla totalni porazkou kabaly a jeji agendy. Kabala zamyslela pouzit Ukrajinu jako zaminku k valce proti Rusku. Byl to zpusob jak zrekonstruovat vyrabovane zapadni ekonomiky a udrzet se u moci. Nicmene to dopadlo presne opacne, protoze jak francouzi, tak britove a nemci opustili americany ovladane kabalou a spojili se s vetsinou zemi teto planety, aby tak podporovali novou inciciativu zemi BRICS, jakysi novy Marshalluv plan. Avsak tentokrat pro rekonstrukci cele planety. Zamery zurive podporovat a rozsirovat valecne nalady v pripadech Ukrajina a ISIS nedosly nikam, a byly odmitnuty vetsinou lidru teto planety

benjamin-fulford

23 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. listopadu 2014 v 11:35 | Reagovat

[22]: Podle toho, co se děje ve světě, nevypadá kabala moc poraženě. Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Sice jsou v posledním tažení, to je pravda, ale to je právě stav, ve kterém jsou nejnebezpečnější. Podívej se jak vyzbrojujou Ukrajinu, snažej se o převraty jinde v Evropě, o jadernou WWIII ... no a ISIS radši ani nekomentuju. Nehledě na to, že spousta lidí (lékaři, právníci, bankéři, vojáci, dealeři drog, prodejci alkoholu, lidi ovládaní temnými bytostmi atp.) pro kabalu pracuje mnohdy zcela nevědomě a prodlužuje a posiluje tady její působení.

24 sp sp | 27. listopadu 2014 v 12:07 | Reagovat

[23]:Přesně tak. Pracuje pro ně absolutní většina vlivných a důležitých osob.
Oni dobrovolně nikdy neodstoupí a lidi nemají prostředky, aby je sesadili.

Stále oslavujete Putina, ale co pro Ukrajince udělal, kdyby Rusové zasáhli v březnu i v Novorusku, tak dnes není donbas zničený.
Rusko hraje s nimi a můžete si být jist, že upekli se západem pořádnou šmakuládu.

25 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. listopadu 2014 v 15:45 | Reagovat

[24]: Putin jako takovej nehraje ve prospěch kabaly ani NWO, jen má extrémně svázaný ruce ruskou oligarchií a těma, co infiltrovali ruskou vládu - ti jsou skutečně u moci, ne on. Takže ve výsledku pro nás nic moc, ale on není takovej hajzl, jak si myslíš. Od toho tu jsou jiní.

26 tm tm | 27. listopadu 2014 v 20:57 | Reagovat

[24]: Všemu je úplně jinak a mělo to tak být. Jinak jsme tu měli už III či IV světovou.....
tm

27 sp sp | 27. listopadu 2014 v 21:13 | Reagovat

[26]:Neměli, když Rusko zabralo Krym nikdo se na nic nezmohl a v tu chvíli bylo jasně vidět, že západ je vojensky zcela bezmocný.
Kdyby obsadili Novorusko nikdo by si nic nedovolil.
Západní Evropa nemá vojenskou kapacitu, která by byla schopna odolat ruské brutalitě.

ˇ6ádný evropsý stát by si netroufl použít atomovky, prostě by se jen překreslily mapy, stejně jako se to stalo u Krymu.

Takhle je Donbas úplně zničený a ani nechci vědět, jak tamní obyvatelstvo bude trávit zimu v rozbitých domech...

28 ok ok | 28. listopadu 2014 v 11:02 | Reagovat

Buďte v klidu. Tato deviantní veveruška je EU kompatibilní.

TM: divej na dnešní obrázek Sheeple magazine #24: http://rense.com/

29 sv. sv. | 28. listopadu 2014 v 11:17 | Reagovat

[27]: Putina si velmi vážím. A věřím že to má v hlavě srovnaný nejen on, ale všichni lidé kterými je obklopen.
Jsem totiž pro Mír. ;-)

30 sp sp | 28. listopadu 2014 v 12:10 | Reagovat

[29]:V Novorusku mír nemají. Vypadá to tam dost zle a to jen proto, že tam Rusové místo normální invaze posílali matroš jednotkám, které nejsou s to definitivně skoncovat s těmi ukrajinskými, takže to tam bylo postupně vybombardováno. Tamní obyvatelé nedostávají důchody atd.

31 ok ok | 28. listopadu 2014 v 13:29 | Reagovat

Rusové měli zájem o Krym, ne o Novorusko. Teď už je pozdě, asi podcenili dementnost ukropů. Obsadit NR nemůžou, tím by nahráli americkým planetomrdům k vyvolání války. Opustit ho taky nemůžou, protože by měli velký morální průser doma a ostudu. Takže střední cesta podpory, aby se NR zatím mohli ubránit.

Donbas zdaleka zničený není. Pouze letiště připomíná zásah atomovkou.

32 sp sp | 28. listopadu 2014 v 17:04 | Reagovat

[31]:Rusko a Čína to jsou jediné dvě země, na které si USA netroufne provést přímý vojenský zásah.
Udělaly by humbuk v radě bezpečnosti, ale to by bylo vše. USA posílá své vojáky jen tam, odkud jim nehrozí raketový útok přímo na jejich území. Nehledě na to, že Rusko má tak kvalitní PVO, že by je nemohli humanitárně vybombardovat.

Nejen letiště, tam ty boje byly nejtvrdší. Ukrajinská armáda prováděla regulérní dělostřeleckou palbu na mnoha dalších místech.

33 dave dave | 28. listopadu 2014 v 19:32 | Reagovat

Tady písnička k těm veverkám :D : https://www.youtube.com/watch?v=T0CU-CCA35w

34 Lúthien Lúthien | 29. listopadu 2014 v 12:09 | Reagovat

Ty veverky jsou božííí :D ... moc mě rozesmály :-)

35 BE BE | 29. listopadu 2014 v 20:37 | Reagovat

Sranda, veverka spí na zádech, kocour spí na zádech..,  doufám, že nechrápou jako lidi, -  a lidi se učí spát na břichu :-DD

36 stenly919 stenly919 | 30. listopadu 2014 v 15:36 | Reagovat

Tak zajímavý článek který má vztah k včerejší přednášce, která byla mimochodem velmi zajímavá. Zajímavější ale bylo že jsem se tam ptal na něco, na co už vlastně znám odpověď, jen jsem si to uvědomil až dneska(dokonce dvojitě, ve dvou možnostech)  A ještě zajímavější bylo, že když jsem jel autobusem domů, tak sem seděl vpravo vedle řidiče a jemu na palubce vlevo sítilo několik diod  červeně a vpravo se od skla odráželo modré světlo z jednoho barevného neonového nápisu, co měl za sklem.

http://www.novinky.cz/cestovani/354769-krvavy-priliv-mysticky-zbarvil-pobrezi.html

37 stenly919 stenly919 | 30. listopadu 2014 v 16:02 | Reagovat

A ještě zajímavější je, že dneska jsem na procházce potkal dvě mladé děvčata, jak šli proti mě obečené v černém,z nichž ta vlevo měla kolem krku modrý šál a druhá nesla v levé ruce červenou igelitku.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.