2. Okénko strašidýlka marného listopad 2014

15. listopadu 2014 v 10:29 | tomáš marný |  Marného okénko

Všechny příznivce marného okénka vítám na těchto stránkách. Moc děkuji jirkovi za podání pomocné ruky s možností psaní na prvopodstatě. Rovněž tak za skvělý obrázek hned v úvodu. Díky.

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Aktualizováno 17.11.2014

Pokračujeme bodem 39, protože blog.cz má na stránku či článek povoleno 40.000 písmen a ty jsme právě včera překročili.

48) Britský parlament se dostal.....

....do dost velkých potíží. Mnoho vysoce postavených politiků je obviněno z pedofilie a také z vražd dětí a dorůstající mládeže.

V současné době vyšetřuje Scotland Yard v pedofilním kruhu, jak jej sami nazvali, nejen sexuální obtěžování dětí, ale také mnoho vražd, ke kterým v minulosti došlo.
tm dodává: A takoví lidé chtějí druhým vládnout a dělat zákony. Výsměch lidstvu do očí..... Jak jsem psal před několika týdny, je v tom zapletena i královská rodina.

47) Na G20 zazněla z úst.....

....OBAVY zajímavá slova. Pravděpodobně ztratil po soudnosti vše i logické uvažování. Na adresu Putina řekl, že nemůže do jiných zemí vtrhnout a okupovat je jen tak. Že to není slušností.
tm: zůstala mně viset brada.
Lidé dnešní doby absolutně zblblí médii, tomu ještě skutečně uvěří a budou kvůli výroku OBAVY nakonec odsuzovat ještě více Putina. Nacházíme se v době mediální války proti všemu konstruktivnímu.

a ještě vtip k tématu s překladem níže:


Překlad obrázku:

Putin se ptá: Jak se člověk cítí jako olizovač bot amíků?????
Abbot mu odpovídá: Špatně, jsme vydíráni tak jako MADAMME MERKELOVÁ

46) V německé televizi ZDF.....

proběhl zajímavý film, kde bylo lidem ukázáno jak se obyvatelé Německa, Rakouska, Švýcarska připravují na finanční krach, který je nyní neustále omýlaný politiky a médii. Ve filmu je jasně řečeno: KAŽDÝ JE ZODPOVĚDNÝ SÁM ZA SEBE A SVOJI RODINU. Ukázali jaké zásoby si lidé připravují, jak to dělají a mnozí z nich se také ozbrojují. Zakopávají zlato a stříbro na zahradu a jinde. Ukazují, jnak se dělají konzervy, které vydrží i 30 let a více. Film uvedený níže je v němčině a znalcům tohoto jazyka vřele doporučuji.

45) Něco velkého se začíná odhrávat.....

....gigantický nárust energií bovis (zde se můžete u alušky datovat) už není jen tak. Lidem třeští hlava, hodně zapomínají, nemohou se na nic soustředit a mají různé bolesti po celém těle. Rozhodně to není způsobeno měsícem a nějako deklinací. Né, naprosto nikoliv. Podívejte se jaký je nárust od dnešního rána.....
Mimo jiné mnoho lidí má problémy s myšlenkama, jsou jim podstrkávány cizí a nevědí co to znamená. Někdy i dost destruktivní a musejí s tím bojovat....

15:11:1409:00:008.720000Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 6Otevření dveří
Měření11:43:0038.500000Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 7Vstup do cíle (měřicí Gudrun, viz tabulka Norbert)
Měření18:30:006,388000000Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 9Brána se otevře více !!!
Měření20:15:004,9Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 11Brána se otevírá více !!! from 6-490000000000
16:11:147:30:008,12Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 16Brána se otevírá více !!! 490 miliard až 8,12 biliony
výsledky v nárůstu 9,3 miliardy-krát od včerejšího rána
9:55:001,52Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 21Mezi Měření Gudrun
11:15:009Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 21Mezi měření Gio
14:30:0092Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 24Mezi měření Gio
16:40:005,77Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 27Mezi Měření Gudrun
17:30:008,6Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 29Mezi měření Gudrun + Gio
17:11:1409:30:004,9Googol-BE (10Sedecilliarden)# # 110 ^ 47Obrovský nárůst dnes v noci

44) O hradu Houska se skoro vůbec.....

....dlouhou dobu nemluvilo. V dnešních novinkách.cz vyšel zajímavý, i když pro mnohé nezajímavý článek. Byla odkryta místnost, která byla metrovými zdi zabetonována.


Naskytuje se otázka, proč tak dlouhou dobu bylo vše drženo v tajnosti a jestli je skutečně odkryta ta správná místnost.
O hradu Houska jsem psal v marném okénku na osudu.cz před mnoha lety a zmínil jsem se o následujícím.

Vzhledem k tomu, že jsou důležitější otázky než odpovědi, položme si otázku!!!!! Proč byl hrad Houska po II. světové válce střežen hned několika bezpečnostními složkami????
Jak policí, tak vojáky a taky soudruhy z tajné služby. Jedna skupina nevěřila druhé a proto raději zde hned byli tři "orlí oka", hlídali se navzájem.
Z tajných archívů gestapa v Norimbergu se lidé, kdyby tam měli přístup, mohou dozvědět, že se na hradě Houska dost často nacházel jejich bývalý vůdce. Tajemstvím bylo, že se zde nacházela teleportační místnost. Pro znalce hebrejštiny a určitých hesel vyslovených v této místnosti (opakuji, nevím, jestli byla odkryta ta pravá), se mohl dotyčný teleportovat po celé planetě zemi na určitá místa. K tomuto je nutné ale vlastnit spis o destinacích a pravá hesla. V archívech v Norimerggu je mají. Na planetě Zemi se nachází přes 500 takovýchto místností. Asi před 15-17 lety jsem s majitelem panem Šimonkem o danném tématu hovořil a hrad několikráte navštívil.
Ano postupně začínají lidem odhalovat ta pravá "jména". Ale jen částečně.....

43)Zcela "TREFNÁ" slova z úst.....

....zazněla od MADDAME MERKELOVÉ na konferenci G20 v Brisbane, kdy na účet Vladimíra Putina vyslala silná slova o expanzi a roztahovačné politice Ruska na východ a západ.

tm dodává: V této pomlouvačné kampani nehovořila o Putinovi, MADDAME MERKELOVÁ, ALE SAMA O SOBĚ, jak to při všech pomluvách vždy bývá. Je vidět, že MADDAME ztrácí sama ned sebou kontrolu.
Tak ji nechme aspoň tuhle malou radost, když musí dělat vše, co ji vůdci za oceánem přikazují. Je jejich loutkou.
Žijeme v době, kdy LEŽ = PRAVDA A PRAVDA = LEŽ. Rovněž tak KONSPIRAČNÍ TEORIE = PRAVDA A PRAVDA Z JEJICH ÚST = KONSPIRAČNÍ TEORIE.

42) Zloděj utíká.....

....a křičí, chyťte zloděje. Podlo tohoto hesla se řídí celá Evropská únie. Rusku předhazuje, že se roztahuje a má zájem zabrat co nejvíce zemí. Všemu je opět úplně jinak. Pravda se nachází znovu otočená o 180 stupňů.
Kdo má zájem zabrat další státy je EU. Naprosto chladným hlasem se ozývají politici EU, že je nutné aby se všechny státy balkánu podrobili EU a připojili se.
tm: Rabování v už připojených státech jim nestačí a potřebují na přežití další kolonie. Mají to vskutku dobře vymyšleno.41) Ptáte se ješte pořád.....

....kdo vládne na této planetě????? No jasné je, že je to LUCIFER. Kompletně vše je připraveno několik tisíciletí ale hlavně poslední kroky ke třetí světové válce se rozhodly 1871. Přesně tak jak to je uvedeno v níže uvedeném filmu. Otevřete oči!!!!! Nemusíte opět znát německy, stačí, když se podíváte na obrázky, které Vám řeknou více než slova ve filmu. Je taky kratičký.....

40) Zateplovací mafie.....

....to dotáhla v Německu tak daleko, že je povinností každého majitele zděného baráku celou fasádu oblepit styroporem - zateplovací hmotou. Výrobci si namastili kapsy a dokonce dostávají zdarma peníze od EU jako dotace. No nezateplujte jako firmy baráky. To byste nebyli asi normální.
Před mnoha lety, kdy se tenhle nesmysl začal šířit po planetě Zemi jsem každého varoval před tímto nesmyslným činem. Údajné ušetření 85% energie. Není to pravda, je to jenom necelých 15% a lidé se nechají zde v česku, kde to zatím není uzákoněno, přesvědčit. No bravo. Nehledě na mnoho dalších destruktivních účinků v takto zatepleném domě. Začínají Vám plesnivět stěny, pára stéká v zimě po oknech a nedá se tomu nějak zabránit. No vlastně dá. Otevření oken. A tím veškerá úspora, kterou Vám slibovali je v negativních číslech. Mimo jiné Vám černá plíseň na zdech udělá prostor, ve kterém se nedá zdravě žít. Aspergilus noir, černá plíseň, se Vám pak usazuje na plících a postupně v celém těle. Máte ji v krvi a v orgánech. Houstne krev a začínají nepochopitelné choroby, i pro lékaře, protože jsou jejich vyšetřeními naprosto bezradní. Další velikou výhodou jsou látky, které se z polystyrénu uvolňují do obydlí a jsou rakovinotvorné.....
A má to další " velké výhody"!!!!
Dnes už nemusíte být terorista, jak říkají v níže uvedeném německém krátkém filmu, nemusíte mít žádnou bombu, stačí si koupit zapalovač a sousedovi nebo komukoliv jinému podpálíte úspěšně dům, který zhoří až na základy. Dříve než přijedou hasiči. Po 8 minutách hoření se naprosto vše vymkne kontrole.
Ale má to samozřejmě i své dobré stránky. Poskytnete domov hned několika druhům zvířátek. Rádi se tam zabydlují potkani, myši a mezi omítkou a polystyrénem si dělají své obydlí taky mravenci. Máte tam dokonalá mraveniště. Něco podobného jsme zažili v minulé kanceláři, kde ze všech oken a podedveřmi či z horních koutů dveří na začátku jara lezli mravenci. Dokonce i ŽABÁCI si zde přijdou na své. Je pěkné, že "inteligenti" v Evropské Únii myslí taky na naše zvířátka.

Zde se můžete podívat na kratičký film z německa, nemusíte rozumět německy, obrázky Vám řeknou více než milony slov.39) Pravda vyšla konečně.....

....napovrch. V ruských televizních novinách jasně ukázali a rozebrali skutečnosti a pravdu o letu MH17. Mimo jiné v Rusku byly zveřejněny dokumenty, které ukazují celkovou přípravu na sestřelení letu MH17. Byly to telefoní hovory a mejlíky od ukrajinské vlády směrem do bílého domu. Celá akce se připravovala tři měsíce dopředu. Psal jsem o nich před několika týdny a nyní nemohu nalézt stránky, kde byly zveřejněny. Není vyloučeno, že byly staženy.

Podívat se můžete na zajímavé televizní zprávy ruské televizní stanice níže.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Disident nedemokratického režimu Disident nedemokratického režimu | 15. listopadu 2014 v 16:57 | Reagovat

Přátelé, blíží se oslava 25 let výročí od sametové revoluce, mnohé z toho co zde napíši se setká s pohrdáním některých lidí a dokonce i odsouzení, ale je třeba napsat pravdu, která bolí ale osvobozuje, protože pravda osvobozuje.  Proto se omlouvám, pokud mé věty někoho hluboce dotýkají, ale je třeba aby lidé si uvědomili fakta.

Já na 17.listopad 1989 vzpomínám velmi kladně, byl jsem totiž a ještě stále jsem disidentem nedemokratického režimu, dříve to bylo oficiálně, dneska neoficiálně :-D  Co je ale třeba říci je to, že zaplať pánbuh za to, že máme 25 let kapitalismus, svobodu, libertariánství a že můžeme na internetu svobodně šířit své názory aniž by nás za to někdo zavíral, či vraždil. Já si na dobu před rokem 1989 velmi dobře pamatuji a bohužel lidé mají velmi krátkou paměť, protože jsou zmanipulování - zhypnotizování lidmi, kteří slouží ZLU - SATANOVI.

#1 Doba byla hrozná, pamatuji si, jak jsme před rokem 1989 žili ve velice primitivních podmínkách, byla to primitivní doba, plná primitivních gaunerů stbáků, kteří bohužel dnes jsou ve vládě a v politických stranách.  Lidé v té době žili v otřesných podmínkách zejména akutní nedostatek potravin, lidé si nemohli koupit to co potřebovali. Stály se fronty na zubní kartáčky, zubní pasty, toaletní papír, vodu, chléb a já nevím co ještě všechno.
Spousta lidí žila nedůstojným životem, například na připojení telefonu se čekalo desítky let. O mobilním telefonování se lidem jen snilo, mobilní telefony používali jen papaláši Husákovského systému a klientelismu. Před rokem 1989 jsme měli neuvěřitelně zaostalou výpočetní techniku. Zatímco v Americe už frčely kapesní počítače u nás lidé museli zaplnit celý obyvák aby mohli používat počítač a člověk se do té mistnosti ani nevešel.  Vše bylo na úkor nespolehlivosti.  

2# Soudruzi Gotwaldovského a Husákovského systému v rámci pětiletek vymývali lidem mozky a posílali je do uranových dolů za tvrdou práci, a někdy nebyli ani doceněni. Stačilo jen, jak někdo chtěl lidem říci pravdu, automaticky byl považován za nepřítele režimu, bohužel v dnešní době titíž lidé kteří se nepoučili a neprovedli jistý druh sebereflexe mají podobné manýry a to své odpůrce již neposílají do uranových dolů, ty byly naštěstí zrušeny, ale použili novější účinější zbraň jak své odpůrce umlčet a tím je nálepkování a dehonestace jejich svobodného vyjádřování.  Tou nálepkou je slovo, které má velmi hrubou až satanskou vibraci a tím je slovo TROLL. Jakmile se pokusí někdo proti nim vystoupit je označen za trolla. Nepochybuji o tom, že kdyby mohli vrátit dobu před rokem 1989 tak místo slovíčkaření použili tu metodu gotwaldovského a husákovského režimu a tím jsou nucené práce v gulacích.

3# Další charakter doby před rokem 1989 se vyznačuje tím, že spousta lidí bylo morálně poškozeno a došlo k mravnímu úpadku na kterém se soudruzi a bolševici dopouštěli.

Ale abych jen nevyzdvihoval negativa, chci zdůraznit taky pozitiva.

Pozitivní je na tom to, že tato doba se naštěstí už nemůže vrátit, protože jsme jako členové NATO ve velmi dobrých rukou, jsme členové svazku evropských rodin, který snaží hlídat demokracii jako pes.  A jestli mám něco chválit tak výhodou sametové revoluce je to, že dneska máme výhody, které se nám ani nesnily, můžeme svobodně používat internet, máme na trhu přehršle různé typy mobilních telefonů, výpočetní technika se zjednodušila a zminiaturizovala a zaplať pánbuh, že už nežijeme v primitivní době, kdy lidé museli před rokem 1989 stát fronty na příděl telefonní linky.  Taky si pamatuji, že lidé nemohli ani vlastnit auto, dneska můžeme mít tolik aut, kolik potřebujeme, máme ohromné možnosti jak vydělávat peníze, jak mít úspěch, bohatství, ale hlavně můžeme jezdit svobodně po naší planetě beze strachu, že nás nějaký udavač bonzne na gestapo Státní bezpečnosti.

Jsem rád, že komunisti jsou odstaveni od válu, ale nesmíme usnout na vavřínech, protože zbývalých komunistických aparátčíků se rekrutují a naše demokracie je v ohrožení.  Přesto nesmíme mít strach a musíme bojovat proti udavačům, stbákům, proti lidem s totalitními manýry, proti lidem, kteří se nevzpamatovali z minulé doby, je třeba bojovat i proti politikům, kteří by chtěli naši demokracii a svobodu zvrátit a obrátit ji proti nám, kteří jsme cinkali klíčemi na národní třídě v 1989.

Ať žije sametová revoluce !!!!! Viva La Revolution :-D

2 Disident nedemokratického režimu Disident nedemokratického režimu | 15. listopadu 2014 v 17:18 | Reagovat

Toto je nalehává zpráva pro mladé lidi narozené po roce 1989.  Mladí lidé, dnes v těchto hodinách a dnech vzpomínáme na 25 výročí 17.listopadu 1989, kdy jsme konečně mohli porazit nedemokratický režim vytvořený komunistickou stranou ale také bohužel i velmi negativními mimozemšťany nepocházející z našeho solárního vesmíru.  Tito mimozemšťané, nás chtěli zničit a použili ty nejhorší ideologie jakým je komunismus a fašismus.  Ale zpět na Zem.... :-)

Mladí lidé, narození po roce 1989, velmi si prosím važte toho, že můžete být svobodní, mladí, chytří, inteligentní, a že můžeme dělat to co jsme jen snili až jsme si to vše vysnili :-D,  mějte prosím na zřeteli, že svobodu a demokracii musíte neustále udržovat a pečovat o ni, je to jako když se staráte o květinu, tak ji musíte zalejvat, nesmíte ji nechat zvadnout.  Pokud se o svobodu a demokracii nebudeme starat, bude uvadat a k moci se budou dostávat bývalí stbáci pana Babiše  a další gestapáci minulého režimu, kteří budou chtít zničit to co jsme si vycinkali. O_O
Je třeba klidně i se zbraní v ruce nebo jako hlídací pes se neustále starat o svobodu a demokracii, nesmíme si nechat vzít hodnoty o které bojoval i Tomáš G. Masaryk.  Je třeba neustále toto lidem vštěpovat, že aby svoboda a demokracie fungovala je třeba neustále vyzdvihovat a doslova strašit lidi nebezpečím jakým je komunismus a fašismus. Neboť mimozemští nepřátelé nikdy nespí !!!
Je třeba posilovat demokratické hodnoty. Proto si mladí lidé važte toho co máte, buďte rádi za to, že můžete svobodně používat mobilní telefony, internet, sociální sítě, které by naší nepřátelé chtěli zlikvidovat.

Pamatujte, že vaší rodičové a prarodičové žili v nesvobodné zemi, žilo se velmi primitivním způsobem života, byla to primitivní doba plná primitivů.  My jsme museli čekat fronty skoro na vše, nemohli jsme jezdit auty jako tomu je dnes, zkrátka važte si toho, co všechno máte, jinak nám to naší nepřátelé mohou zase zničit, sebrat zadupat....25 výročí kapitalismu vnímám s velkou vděčností.... žádný jiný svobodomyslný režim než kapitalismus neexistuje, proto si chraňme a stražme kapitalismus, je to jediná forma vlastnictví, která tu byla a která se osvědčila. Kapitalismus po roce 1989 jak probíhal se vyvíjel velmi těžce, byly různé chyby, ale jedině díky chybám se můžeme poučit.  Proto já jsem zastáncem neoliberálního kapitalismu. Je třeba aby lidé měli svobodu a moc rozhodovat nad svými životy a žádná jiná moc by jim v tom neměl bránit.  Mladí lidé vezměte v potaz, že to co dnes máte jsme my ve vašem věku neměli a byli jsme týrání tyranem rudého bratra z Východu. Dnes můžeme být vděční Americkým spojencům za vysvobození z primitivního útlaku jakým byl komunismus, a můžeme být vděční i královským rodinám, které pomáhaly rozmrdávat bolševický režim :-D  Děkujme duchovní elitě která pomohla vrátit víru v Boha, kterou nám sebrali primitivové z Východu.  Děkujme i bohatým finančníkům, kteří nás uči jak se o svůj život postarat a jak vydělávat k úspěchu a bohatství, ono né vždy to jde snadno, ale je to jediná cesta, žádná jiná neexistuje. Ano my jsme neměli možnost chodit ani do kostela, neměli jsme možnost mít víru, protože jediná náboženská víra, která byla byla víra v kult osobnosti Klementa Gotwalda a dalších osobností bývalého režimu.  Komunismus je destruktivní náboženství, tak bych to charakterizoval óoo O_O  :-D
Buďme šťastni a slavme, stojí to za to. Děkuji za vyjádření demokratických názorů v demokratické společnosti :-)

3 infantilný pravdoláskar infantilný pravdoláskar | 15. listopadu 2014 v 18:38 | Reagovat

[2]: To je nejaký nový druh humoru? O_O  :D
Silná irónia :-D

4 ok ok | 15. listopadu 2014 v 19:31 | Reagovat

Co se týče snímku útoku stíhačky na Boeing, je to účelový podvod podstrčený Rusům.

5 Mára Mára | E-mail | 16. listopadu 2014 v 1:25 | Reagovat

Sorry ale polystyrén je opravdu velice účiný zateplovač. Kamarád má oblepenou půlku chaty a je tam vedro na trenky... Předtím se tam bez topení nedalo vegetovat.

6 Vanilková Vanilková | 16. listopadu 2014 v 17:23 | Reagovat

[3]: asi jo... z bláta do louže...

7 ok ok | 16. listopadu 2014 v 19:13 | Reagovat

TM: jaká látka v neuvařeným zelí brakuje jód? Znáš mechanismus?

8 BE BE | 17. listopadu 2014 v 10:35 | Reagovat

Ku zime, vytasili sa znova tento rok s polárnym Vortexom. V novembri už vraj Amerika. Neskôr Anglicko,keď sa im to podarí stočiť, a na Európu. Počúvam hudobné stanice i z USA a to je furt : zavolajte, práve dnes Vám dáme zľavu 500 dolars na strechu, a ďalšie zľavy na stavebné úpravy, ako zateplenie, blá, blá... Lobby frčí na strachu a peniazoch od obyčajných.

9 stenly919 stenly919 | 17. listopadu 2014 v 12:36 | Reagovat

Něco se děje. Na housce odkryli tajemnou a zaděnou místnost. Je otázka pro TM, jeslti je to ta pravá místnost ? A proč ji najednou odkryli ? Že by to bylo z toho důvodu, že lidem musí být ukázána pravda ? Ale to je už trochu po termínu, nebo snad ne ?

http://www.novinky.cz/domaci/353340-na-hrade-houska-odkryli-tajemnou-mistnost.html

10 ok ok | 17. listopadu 2014 v 17:03 | Reagovat

TM: řikals, že místnost byla po sametu zazděna metry tlustou vrstvou betonu. Tohle je zazděná bublina u stropu.

11 tm tm | 17. listopadu 2014 v 17:20 | Reagovat

No právě se sám sebe ptám, proč tenhle cirkus kolem a co to má za smysl. Však víš z přednášek a článku z osudu.....

12 stenly919 stenly919 | 17. listopadu 2014 v 17:37 | Reagovat

[10]:No jo ondro, ale z které strany ? Jestli se tam neprobourali z jiné strany ? nicméně mě zaujalo, v jak dobrém stavu se nachází omítka v tý místnosti a taky malé okénko  ven bylo vidět. A to by tam žádná okna být neměla. A taky ty podstropní oblouky jsou trochu záhada. pokud by to měly být oblouky z gotické místnosti, tak to neodpovídá obloukům typickým pro gotiku. Gotické oblouky vypadaj jinak, nemyslíš Ondro ?

13 ok ok | 17. listopadu 2014 v 20:57 | Reagovat

Borec mluvil o halách vysokých 9 metrů. Ty se později rozdělily na přízemí a patro. Tohle vypadá jak pozůstatek obloukovýho stropu. Zalomený gotický oblouky snad nemusí být, a nebyly, všude. Teleport měl být někde ve sklepení. Přece jen, nad prvním patrem bych metry betonu radši nedělal...

14 stenly919 stenly919 | 17. listopadu 2014 v 21:45 | Reagovat

No tak o tom místě ve sklepě se taky už psalo někde, dokonce o tom mluvili v tv v jednom pořadu na primě. Jinak co já vím, tak ještě je jedno svědectví člověka, kterému se jako malému hošíkovi podařilo proniknout ve sklepě do jednoho místa, které je nyní zazděno(bylo to krátce po válce) a říkal o tom velice zajímavé věci...

15 ok ok | 18. listopadu 2014 v 12:15 | Reagovat

Tak to svědectví zkus najít. Pokud to teda není zas nějaký pohádkář.

16 ok ok | 18. listopadu 2014 v 12:26 | Reagovat

Je sranda sledovat, jak Barák Bombama rapidně šediví. Už za první čtyřletí zestárl o osm let. Odporně lhát musí, nemá na výběr.

Ad angličtí pederasti, někdo přišel s názorem, že pár hlavounů bude vyšetřováno, aby se všichni ostatní lekli a začali sekat dobrotu, jak se po nich chce. To "vyšetřování" je zas jen kontrolovaná habaďůra, ale pár hlav možná obětováno bude.

17 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 19. listopadu 2014 v 10:36 | Reagovat

[16]: Bejt na jeho místě, taky bys šedivěl. :D

Ta Houska by mě fakt docela zajímala, nepojedete tam někdo?
A co Křtiny, tam by měl být podobnej průchod na druhou stranu nebo teleport, o tom místě se mlčí ještě víc...

18 tm tm | 22. listopadu 2014 v 9:37 | Reagovat

[17]: Co se týče Křtin, vím že je zde ve sklepení zabetonovaný vchod několika metry betonu a byl údajně vchodem na povrch planety. Dochovalo se v přísně tajných dokumentech které měla ss k dispozici.....
Houska je taky zajímavá, ale nikoliv tak jako Křtiny.
tm

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.