SG3 Kolský vrt

11. prosince 2013 v 1:00 | Jirka Woodman |  Dutá Země


V dobách velkolepého divadla s názvem studená válka, začala být pozornost lidí odkláněna směrem k nesmyslným závodům dvou velmocí. Díky scénáristům vlastnícím již všechny média, tedy daleko víc, než pouze knihtisk se povědomí obyvatel Země upnulo tímto směrem. Protože již bylo vše dobyto, začal se dobývat vesmír. Lidská touha prozkoumat nepoznané, začala hltat IN - FORMACE a protože jde o závody, také fandit svým favoritům. Chléb a hry oslavily opět svůj triumf a výsledky těchto závodů byly pyšně zabudovány do školních osnov.....
Vzlétnul první kosmonaut, první noha učinila malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo.....
Tak mě napadá, dokážete si představit, že jste zároveň scénáristou tohoto divadla a zároveň majitelem sázkové kanceláře..... :-)
Jako první dobývá vesmír ruský pejsek, na místě druhém americká opička SSSR : USA - 1:0. Davy šílí, po velkém skoku pro lidstvo nastává s lety do vesmíru ticho po pěšině, stejné jako po velkém skoku (High Jump) - Admirála Byrda.
Cítíte to divno?
O vesmíru tedy již víme "VŠE"..... o čem se však ví méně, je dobývání hlubin. Zde opět vítězí SSSR (Kolský vrt) nad USA (projekt Mohole). Stejně však jako u vesmíru, po dobytí největší hlubiny, nastává ticho po pěšině.
Je lidská zvědavost skutečně tak manipulovatelná?


Kolský superhluboký vrt (rusky Кольская сверхглубокая скважина (СГ-3)) je nejhlubší vrt na světě a byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů. Nachází se v Murmanské oblasti ve vzdálenosti 10 km od města Zapoljarnyj na území geologického Baltského štítu. Dosahuje hloubky 12 261 m. Na rozdíl od jiných vrtů, které byly prováděny za účelem hledání ropy nebo geologického průzkumu, cílem tohoto byl pouze výzkum litosféry v místě, kde Mohorovičićova diskontinuita prochází blízko zemského povrchu. Vrt byl započat v roce 1970 a ukončen byl v roce 1992.
Během provádění Kolského vrtu bylo učiněno cca 12 000 nových objevů v geologii.
(říká wikipedie).....

Kolský vrt je jednou z největších záhad, lidé se provrtali do pekla.
(říká dokument).....


"zničili důkaz o pekle..... jako farizejové....."
No a co říká Woodman?
Kolský vrt je stejná hra jako přistání na měsíci. Krom toho, že bystrým jistě neuniklo, že vrtáním se potvrdila zemská skořepina duté Země, nikoliv zemská kůra.....až jádro. Dokument poukazuje na nadšení lidí okolo tohoto projektu, do momentu, kdy jej, jak už to bývá, museli opustit. Guinessova kniha dostala svůj rekord a vy další záhadu. Nebyla by to rubrika o duté Zemi, kdybych tento vrt nezmínil. Před pár lety bych tento článek psal jako senzaci a těšil se na bujnou diskusi v komentářích. Svět se ale mění, měníte se vy a změnil se i Woodman. Nehodlám pohrdat vaší inteligencí natož vámi. Vím že čekáte dlouho článek a děkuji vám za vaši trpělivost. Stejně jako čekám na data která ke mě přichází pomalu i vy platíte časem, který čekáte. Jste to ale vy, kdo jste chtěli moji prvopodstatu a ne opisy jiných článků.
Pokud jste se dočetli až sem, vězte, že data, která nyní uvedu jsou pouze "náhoda." :-)

SG - 3 Stargate - hvězdná brána.

Který seriál vybrat? Zkusíme Atlantidu, byla přeci vyspělá a hrdinové měli tchniku na průzkum po VYSPĚLÉ CIVILIZACI.
Který díl vybrat? SG3 3 x 15, jedna plus pět je šest, tři šestky to by mohl být vzkaz. Název epizody je jak jinak než HRA.


Naši realitu na rozdíl od této epizody bedlivě střeží daleko více satelitů včetně toho nejdůležitějšího Sat-Elitu (satanic - elite - u) - Měsíce. Prohlédnutím této hry pochopíte, že ji hrát nemusíte, že jste to vy a vaše jedinečnost, čím se máte zabývat, nikoli záhada kterou musíte rozluštit.

Dvanáct šroubů střeží vchod do pekla.....nebo.....
jw.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sp sp | 11. prosince 2013 v 12:21 | Reagovat

Admirál Byrd se píše s ypsilon.

Bird je v angličtině pták.

Kdoví, kam se provrtali, peklo to nemuselo být. Klidně to mohl být nějaký podzemní lágr.
Nebo se jen provrtali do prostor, jejichž obyvatelé si nepřáli být rušení lidskou svoločí.

2 B B | 11. prosince 2013 v 20:06 | Reagovat

Svetská sláva, poľná tráva aneb   keď si muži hrajú.  Robili čo nemali, hovorí sa tu o súperení, nuž tak sa veža babylonu zrútila. :-P

3 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 11. prosince 2013 v 22:29 | Reagovat

Ten díl se mi ze všech epizod SGA vryl do paměti asi nejvíc. Už tehdy (a to je pár let), kdy jsem na SGA koukal poprvé, mě to trklo jak sviňa. A teď už vím proč ... díky. Ten seriál doporučuju zhlédnout celý, je tam odktryto spoustu pravdy, jak v SG1 tak v SGA.
Což nic nemění na tom, že ta pravda je občas pěknej hnus, jako třeba v díle 3x15.

4 B B | 20. prosince 2013 v 18:06 | Reagovat

Zdravím Jirku a všetkých vospolok - prajem pekné a tiché Vianoce. :-)

5 Woodman Woodman | 22. prosince 2013 v 23:38 | Reagovat

Taky vám všem přeji hezké chvíle a ať to nejsou jen tyto svátky, ale celý zbytek života.
s Láskou j.w.

6 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 23. prosince 2013 v 18:05 | Reagovat

Přidávám se k přáním, taky přeju, ať je váš život plný spíše toho povznášejícího. Mějte se fajn ^^

7 svetlolej svetlolej | 23. prosince 2013 v 21:20 | Reagovat

hezké svátky mnoho štěstí a ůplný ůspěch v každém okamžiku :-)

8 Filas Filas | 25. prosince 2013 v 17:39 | Reagovat

http://www.carovani.cz/kolsky-vrt-t3666.html

9 BED BED | 28. prosince 2013 v 13:28 | Reagovat

[5]: Ďakujem.

10 jaja jaja | E-mail | 1. ledna 2014 v 10:36 | Reagovat

Děkuji Vám za Vaše stránky prosím pokračujte... :-)

11 Vojtech Vojtech | 3. ledna 2014 v 6:08 | Reagovat

Pokud se o pekle chcete dovedet vice, doporucuji velice zajimavou publikaci Vyhlidka na vecnost od Jiriho Kulhanka.

12 sp sp | 5. ledna 2014 v 9:44 | Reagovat

Tady ještě něco k Byrdovi:

1929 Let do jiného světa
Existuje velmi podivný příběh, který se zdá být neoddělitelně spojen se životopisem amerického letce a objevitele Richarda Evelyna Byrda (1888-1957). Jedná se tu o rádiovou zprávu, kterou Byrd vyslal do éteru během svého legendárního letu přes Jižní pól 29. listopadu 1929. V této zprávě, kterou také přenášel rozhlas, popisoval, jak v okamžiku, kdy se vynořil z husté mlhy, náhle letěl nad zemí bez ledu, kde viděl jezera, vegetaci a také zvířata, která se podobala mamutům a velkým bizonům. Prý v blízkosti zvířat dokonce zpozoroval i lidi.
Pasáže s tímto nepravděpodobně znějícím popisem prý byly později ze zprávy vystřiženy. Přesto ještě donedávna žilo několik osob, které si dobře vzpomínali na Byrdův popis oblasti Jižního pólu bez ledu. Dále pak prý existoval asi stostránkový zápis této zprávy, který prý byl odstraněn ze všech archivů a knihoven.
Jednou tehdejší svědkyní, která si na tento rozhlasový přenos z listopadu 1929 velmi přesně vzpomněla, byla někdejší soudní reportérka Emily Ingramová z Miami. Díky profesnímu vytížení požehnaná až do vysokého věku vynikající pamětí, popsala v sedmdesátých letech s pozoruhodnou přesností události z 29. listopadu 1929. „Svého času jsme bydleli v Bostonu. Můj otec krátce předtím koupil nové rádio, které mělo reproduktor i sluchátka. Bylo připojené do zásuvky a mělo výkonnou anténu, na anténu si vzpomínám, protože otec spadl se střechy, když ji tam připevňoval. Nakonec ji však dokázal připojit.
Maminka se zajímala zvlášť o přenos Byrdova letu. Bylo oznámeno, že po sedmdesátém stupni poletí přes Jižní pól a že jeho relace budou přenášeny přímo rozhlasem. Naladili jsme stanici – byla to bostonská stanice – a poslouchali jsme přenos přes reproduktor. Nejprve jsme slyšeli poruchy, pak jsme uslyšeli hlas admirála Byrda. Zpočátku to byl více méně rutinní popis letu nad sněhem a ledem. Pak poruchy náhle zesílily, ale zase přestaly. Přenos byl jasný a Byrdův hlas byl zřetelně slyšitelný. Najednou řekl: „Podívej! Vidíš to? Vždyť tam dole je tráva. Šťavnatá tráva. Jak je zelená. Všude jsou květiny… jaká krása. A podívej se na ta zvířata. Vypadají jako losi… tráva jim sahá až po břicha. A podívej: jsou tu i lidé! Zdají se udivení, že vidí letadlo.“
Vzpomínám si, že má matka v tom okamžiku řekla: „Vsadím se, že mají také dlouhé uši!“ Pak se ozvaly zase hlasité poruchy a to bylo poslední, co jsme z přenosu slyšeli. Bez upozornění náhle zazněla hudba. Nikdy jsme nedostali vysvětlení, co se stalo. Někteří z našich sousedů přenos také slyšeli, nevěděli však také víc než my. Zdálo se, že Byrda uprostřed věty přerušili. Velmi jsem chtěla zjistit, co se stalo, a tak jsem napsala rodině Byrdových ve Virginii. Bohužel jsem nikdy nedostala odpověď.“
Tyto nezvykle přesné vzpomínky podtrhují neuvěřitelný obsah zprávy. Avšak i pozdější expedice do Antarktidy vždy znovu informovaly o oblastech bez ledu na Jižním pólu. Jako například německá expedice „Schwabenland“, která proběhla v letech 1938 a 1939. Několik set kilometrů od nultého poledníku objevili piloti hydroplánů kopcovité území, které nejen bylo úplně bez ledu, dokonce se tam nacházela i jezírka.
I Richard E. Byrd až do své smrti v březnu 1957 potvrzoval autentičnost události. V letech 1946/47 řídil v Antarktidě operaci „Highjump“. I při této expedici prý její účastníci nalezli, na tajemstvím obestřeném šestém kontinentu, oblasti s krásnou vegetací.
V této souvislosti si připomeňme tragické neštěstí, ke kterému při operaci „Highjump“ došlo. Jedno z letadel se dostalo do pásu mlhy „husté jako mléko“, v níž vypověděly službu všechny přístroje, a roztříštilo se o zem, protože pilot špatně odhadl výšku letu.
Proč byly výše citované pasáže z Byrdovy rádiové zprávy vystřiženy, proč byl záznam cenzurován? Proč se veřejnost nemá dovědět, že tam dole možná existuje i něco jiného, než ona životu nepřátelská sněhová a ledová pustina, jak nám Antarktidu neustále popisují?
Šestý kontinent se i v pozdějších letech stal dějištěm celé řady neobvyklých fenoménů (viz také kapitoly k letům 1958 a 1965). Co se onoho 29. listopadu 1929 přihodilo? Pocítili snad někteří odpovědní činitelé nutnost sáhnout během Byrdovy relace k cenzurním opatřením, aby před veřejností zatajili věci, které nelze uvést do souladu s oficiální „pravdou“?

13 BED BED | 5. ledna 2014 v 11:47 | Reagovat

Prvé čo mi ťuklo je dátum 29.11. = 11. 11. roku 29 = 11. Ale možno to nič neznamená. Druhé mi trklo, bola som tam, ano sýte farby, natur príroda, normálni ako my ľudia, pokoj, Slnko. A ide sa cez tunel-koridor. Tretie na šamanskom chodníčku som videla basic stav, plný bizónov. Až potom som išla hore, medzi túto realitu.
Možno tieto ľadové pustatiny ktosi odbremení od ľadu a uvidíme viac, to už sa nezatají. O_O

14 Woodman Woodman | 5. ledna 2014 v 17:42 | Reagovat

http://k.n.o.b.sweb.cz/tajny%20denik%20Byrda.htm
Toto je jeden z popisů denníku admirála Byrda. Našel jsem spoustu nesrovnalostí v datech a záměnách - jižní a severní pól.Každopádně ten přenos musel být ve své době srovnatelný s Gagarinem. Existuje dokonce video, které bylo uváděno jako předfilm v kině kde jsou záběry na tuto scenérii s mamuty. Tehdejší divák ocenil kolosálnost filmových triků ze ztraceného světa, aniž by si spojil, že může jít o oblast severního pólu.

15 Woodman Woodman | 5. ledna 2014 v 18:19 | Reagovat

Nesehnal jsem zatím lepší video, než tuto hloupou sestříhaninu. Ale jsou zde vidět záběry z 1947 operace high jump, kde bylo američanům vysvětleno, že tam nemají co dělat. Talíře kterým je jedno jestli pod vodou, nebo ve vzduchu. Vrátili se jak spráskaní psi a bylo po operaci.
http://www.youtube.com/watch?v=gKFJttRWOBk

16 sp sp | 5. ledna 2014 v 20:04 | Reagovat

[14]:On těch výprav učinil více, a to, jak na severní, tak na jižní pól.
Úryvek, který jsem umístil je z této knihy

http://ulozto.cz/xpT627Tk/hartwig-hausdorf-stoleti-nevysvetlitelnych-zahad-rar

17 al al | E-mail | 7. ledna 2014 v 8:40 | Reagovat

Chcel by som vedieť odkiaľ sa berie láva pri sopkách ak zem namá jadro, viac verím dutej zemi ako jadru, ale ked sa nikto tvári že otvára oči plebsu, tak nech je to kompletné, ak má argumnnety, aby to neskončilo u syzifa

18 la la | 12. ledna 2014 v 3:14 | Reagovat

[17]: magma se samozřejmě nachází ve skořepině

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.