Signál z druhé strany

8. listopadu 2013 v 4:32 | Jirka Woodman |  Dutá Země

Už jsem si myslel, že budu mít klid, že už mi lidé dají pokoj v otázce duté Země, (neboť spousta útoků na mou osobu nebylo vždy příjemných). Vždyť jsem vše, s čím se ztotožňuji, již dávno napsal, nebo ne? Přesto stačil jeden článek v "seriózním tisku" a moji emailovou adresu znovu zaplavila vlna otázek. Jak to tedy je? Je doopravdy Země dutá? Kdo je na druhé straně? Co má znamenat tohle? ZDENa začátek musím zmínit jméno Keppler. Nikoli však Johanes, ale jeho jmenovec Rolf. ZDE
Odsud z části pramení moje zdroje o něčem co je prý vrcholem konspiračních teorií a co moji původní prvopodstatu vymrštilo do výšin pochybných webů, kdy se ode mě spousta lidí zkostnatělých obecným světonázorem odvrátilo.(Jestlipak si dupnete i na Rolfa...). I stránky, se kterými jsem chtěl ruku v ruce spolupracovat, abych obohatil čtenáře o další pohled k různým tématům (s dutou Zemí zcela nesouvisejících), odmítli. Cituji z emailu: Omlouváme se, ale server zpochybňující očividné je pro nás neseriózní. Jak můžeme čtenářům dychtícím po pravdě tvrdit, že chodili do školy zbytečně? Jinak Vaše názory jsou přínosné, pouze tu Dutou Zemi prosím přehodnoťte.....
Zkrátka a dobře, ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, naše Země je dutá jako hlavy našich politických elit, jimž nikdo neřekne budiž jim odpuštěno, neboť nevědí co činí. Dutou Zemi vám potvrdí každý seismolog, protože při zemětřesení grafy odpovídají více stavu duté koule, nežli pevné koule. Viz ZDE
Druhá minuta padesátáčtvrtá vteřina (jak jinak, když vzkaz).
To zda žijeme uvnitř či na povrchu ponechávám zcela na vás. Proč se přikláním k verzi "konkávní" - povrch dutiny? Protože buňka je zmenšeným obrazem planety - jak v mikrokosmu, tak v makrokosmu a uvnitř buňky žádné žhavé slunce není, jen jádro korespondující s černou hvězdou. ZDE
Že má ale Země žhavé jádro? Kdo z vás tam byl? Vygooglujte si Kolský vrt.
Když zadáte malému dítěti, ať vám namaluje obrázek vaší rodiny i s domečkem a vaším autem na papír, kde před tím nakreslíte kruh a řeknete toto je naše planeta Země, namaluje vám to dovnitř, neboť jeho vědění není dosud poznamenáno vzděláním.
A kdo že to tedy posílá signály z druhé strany? Ať už je to povrch koule či dutiny, jak je to komu příhodné? Věřte nebo ne, lidé. Ovšem tedy původní lidé nutno podotknout. Bible je nazývá patriarchové. Mají na rozdíl od nás nepotlačené schopnosti lidem vlastní, dožívají se desetinásobku našeho věku, tedy pokud bychom se dožívali stovky, jak by to bylo po správnosti.
Na závěr můj názor. Obyvatelé druhé strany nemají důvod komunikovat s touto stranou planety. Mohou se sem dostat a ve vteřině a zase zmizet, článek, který způsobil tuto moji reakci na vaše maily je pouze zkouškou vašich reakcí, jak se s touto pro vás "eventualitou" vypořádáte. Poslední (z vygooglovatelných), kdo se s nimi potkal je bývalý americký hrdina Admiral Evelyn Byrd, dostal se na druhou stranu a na cestě zpět přinesl vzkaz. (údajná pohádka po níž status hrdiny po mučení - výslechu v pentagonu 11.3.1947 ,pozbyl). Googlujte, ať víte jak se Amerika zbavuje hrdinů. Od té doby ticho po pěšině. Pevně doufám, že téma duté Země se opět na chvíli uzavře a že bude relativní klid, než se objeví všem v "serózním tisku" jako FAKT a seismologové budou říkat, že to říkali a spousta z vás budou říkat, že to věděli.
A to je pohádky konec.....

Chrám všech bohů, model duté Země a co víc zlatým řezem dosaženo nejlepšího zvuku původní frekvence komorního A - lazení na 432Hz
Netuším, kdo vytvořil toto video. Jsou zde použity prvky ze stránek prvopodstaty nicméně je tu ukázán vnitřní model Země, proto ho zde uvádím. Komentář k celému videu dodám po hlubším prozkoumání. Data o duté Zemi začínají v čase 28:20

j.w

S daty zde uvedenými víceméně souhlasím, i když nepovažuji za dobré nasypat do lidí tolik dat naráz. Lidská mysl, má tendenci bránit zavedené uspořádání rozumových složek, s cílem "nezbláznit se". Dokument shrnuje většinu manipulací a zvěrstev páchaných bohužel lidmi na vlastním druhu. Osobně bych zvolil jiné dávkování dat, protože vše naráz způsobí zbytečné odsouzení dokumentu a zamezí pídění se po detailech, které by vše potvrdily. (což mohl být i účel)
Nicméně název Vše je jinak než nás učili je na místě.

jw.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 B B | 8. listopadu 2013 v 12:44 | Reagovat

Niečo na tom bude - dva dni tomu sa mi zjavil tvoj obrázok v hlave. Tož vitaj späť.
Mám ešte inú otázku, čo nám ISSON prináša za posolstvo ? ;-)

2 lenka f lenka f | E-mail | 10. listopadu 2013 v 8:18 | Reagovat

Co slouží slunci jako nosič světla a tepla? Někde jsem četla, že energie slunce ve spojení s kyslíkem vytváří teplo. Čím víc kyslíku, tím víc tepla. Proto na horách, kde není skoro vegetace je taky pěkná zima.

3 Woodman Woodman | 10. listopadu 2013 v 13:25 | Reagovat

B - co přináší kometa s názvem syn isis netuším. Nechme se překvapit.
lenka f - velice správně :-)

4 sp sp | 10. listopadu 2013 v 20:15 | Reagovat

Admiral Evelin Bird - Správně Evelyn Byrd

O tom studeném slunci je článek zde:

http://www.auria.sk/blog/wp-content/uploads/studené_slnko.pdf

5 sp sp | 10. listopadu 2013 v 20:21 | Reagovat

Můžu se zeptat, zda by nebylo možné umísťovat obrázky na jiný server např. imageshack.us
Na tom serveru, kde je máš nyní se zobrazují nějak zle, jsou překryté nápisem, že se má na něj kliknout, ale po kliknutí stejně nejsou vidět lépe.

6 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. listopadu 2013 v 12:42 | Reagovat

Zaslechl jsem něco o tom, že i u nás v ČR jsou dva průchody na povrch, vím i kde, ale samozřejmě jsou zadělané ... ne, že bych se chtěl na povrch přímo dostat (i když do budoucna bych opravdu rád), ale zajímá mě, jestli se tam jde dostat i jinak než v talíři a jinudy než cestou polárními otvory. Víš o tom něco? Klidně do mailu, jestli se ti to nechce psát sem.

7 sp sp | 12. listopadu 2013 v 13:40 | Reagovat

[6]:Samozřejmě, že jsou průchody i na našem území.
Viz kniha Jesenský - Tajemství měsíční jeskyně.

Jenže, i když se tam dostaneš bude ti to naprd, proto obyvatelé podzemních říší, kud bys musel projít lidmi z povrchu opovrhují a pravděpodobně bys tu cestu nepřežil.

8 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. listopadu 2013 v 21:01 | Reagovat

[7]: Jasně no, ptám se spíš pro zajímavost. Díky, na tu knížku kouknu.

9 Woodman Woodman | 12. listopadu 2013 v 21:49 | Reagovat

5-sp nerozumím. Na počítači, kde vkládám se obrázky zobrazují normálně bez nápisu klikni pro zvětšení. Proto prosím o bližší vysvětlení. Existují mapy, které si woodman vymyslet nemohl. Abych je mohl zveřejnit ve formátu, který jde zvětšit, potřebuji vaše postřehy, neboť z mého úhlu pohledu se jeví vše vpoho. 6-spiiidy ano jsou, Houska a Křtiny, ale pro vidoucí je jich víc. Talíř se dostane kudykoliv, neboť jeho technologie je schopna projít i skálou, natož vodou.

10 sp sp | 13. listopadu 2013 v 8:28 | Reagovat

[9]: Mi se to na obrazovce zobrazuje tímto způsobem.
http://imageshack.com/a/img534/5541/lqfk.jpg

11 B B | 13. listopadu 2013 v 9:09 | Reagovat

V minulosti, nedávno, bol veľký záujem o Mesačnú jaskyňu, na severovýchodnom Slovensku, poblíž Starej Ľubovne.
Houska a Křtiny, dohľadám ?

12 sp sp | 13. listopadu 2013 v 10:12 | Reagovat

[11]:O hradu Houska se kdysi tvrdilo, že tam je brána do pekla...

13 B B | 13. listopadu 2013 v 13:55 | Reagovat

[12]:  Niečo je na wikipedii, ale .. :-?

14 proud proud | 14. listopadu 2013 v 21:49 | Reagovat

Ne Woodmane,nebudes mit klid! Ani ja,ani nikdo,kdo chce lepsi svet,protoze temahle odhalenima cela vec duty Zeme teprve jenom zacina! Zalatpanbu :-).Uz b ylo nacase!Protoze jak pribejvaj vedomosti,pribejvaj otazky a je potreba je zodpovedet,jedno proc za druhym a kazdy je dulezity!Az zacneme odpovidat a dokazovat,bude ze tmy na konci tunelu vystupovat svetlo dokud nezazari pravda ktera jedina nas osvobodi od sebe samejch.Takze nadechnout,a do boje,hodne stesti :-)

15 svetlolej svetlolej | 15. listopadu 2013 v 16:15 | Reagovat

Ahojte :-)

Jirko W., díky :-) článek i pobavení veliké -> na toto jsem se ptal velmi často v ústavu zv."Střední škola", tj myslím odstavec kde se píše "...Jak můžeme čtenářům dychtícím po pravdě tvrdit, že chodili do školy zbytečně?..." :-)))))) :-D
Profesoři neměli moc rádi jistý typ otázky typu" k čemu nám to bude...?" a ovšem největší kumšt bylo- dokázat profesorovi, že jak on, tak věda se mýlí, a následně se zeptat :
" k čemu nás to učíte...? Co když tam je více takových chyb?"  atd...
Zajímavé, že cca 1-2 učitelé z celého kolektivu byli schopni uznat že "TO VÍ, že jistá část jsou slátaniny.. ale ty Osnovy..." Prostě drželi hubu a krok :-)

s láskou
sv.

16 stenly911 stenly911 | 16. listopadu 2013 v 10:30 | Reagovat

[9]:Ahoj Jirko, měl bych dotaz, když už jsi tohle téma načal. Chtěl bych se zeptat, co bájemi opředená hora Blaník a taky už sice méně známá, nicméně téměř se shodnou pověstí Babí hora u Čejkovic na Hodonínsku. Zatímco v blízkosti Blaníku bylo mnohokrát pozorováno UFO(jsou o tom stovky záznamů) co se Babí hory týká, je to trochu tajemnější(nicméně vím o několika případech pozorování UFO v blízkém okolí a dokonce se v okolí Čejkovic vyskytly několikrát i opravdu zajímavé tvary kruhů v obilí). O Blaníku je také známo, že tam něco hledali nacisté(dokonce několikrát tam i vystoupili a byli na něm docela dlouho), o Babí hoře jsem zatím nic podobného nezjistil. Jinak jsou zajímavé okolo pověstí těchto míst dvě věci - jednak že když tam někdo prinikne a stráví tam den, tak den pobytu v podzemí znamená rok tady na povrchu a taky to, že při přechodu z jednoho světa do druhého dochází k transformaci prvků(třeba kobylince na zlato, nebo zlato na suché listí apod.). A ta druhá věc je, že v okolí obou míst byly nalezeney zbytky keltského osídlení a to poměrně dost hustého(třeba jen v okolí Čejkovic je archeoologicky doloženo několik desítek osad), navíc pověsti o dutých kopcích s odpočívajícím vojskem uvnitř pochází z keltské mytologie. Myslíš, že by tam mohlo být průchod na povrch palnety, brána do jiné dimenze nebo něco úplně jiného ?

17 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 7:01 | Reagovat

[16]: To zní jako fajn tip na výlet ^^

18 Hi Hi | 19. listopadu 2013 v 11:19 | Reagovat

[17]: raz som išla koridorom /"snový" zážitok/  boli tam aj iní "ľudia" . Keďže sa mi javí cesta trochu do kopca myslím, že to bolo z dnu von, na povrch.
Vrtá mi hlavou myšlienka, že prečo som bola roky svetloplachá, asi pochádzam z hlbín :) ?

19 stenly911 stenly911 | 19. listopadu 2013 v 19:28 | Reagovat

[17]:No hlavně na tu Jižní Moravu doporučuji zajet, víno se u nás rodí pořád dobré !

20 strako strako | 19. listopadu 2013 v 21:26 | Reagovat

[10]: Je to sposobene starou verziou prehliadaca - opery.... novsie verzie - 15 a viac funguju ok, tak isto aj na firefoxe to ide v pohode  ... btw. pouzivam operu v. 12, lebo novsie su dost orezane... a tiez ma toto otravuje :) ale tak co uz

21 sp sp | 20. listopadu 2013 v 9:14 | Reagovat

[20]:Díky za vysvětlení. Je to přesně jak píšeš, užívám starou verzi opery, protože ty nové jsou k ničemu.

22 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 20. listopadu 2013 v 23:57 | Reagovat

[18]: :O nebo jsi upír! xD

[19]: Vím vím, už jsem měl tu čest ochutnat  :)

23 stenly911 stenly911 | 23. listopadu 2013 v 19:57 | Reagovat

[22]:Tak neváhej a přijeď znovu ! A můžu ti i nějaký akce doporučiti !

24 B B | 1. prosince 2013 v 9:33 | Reagovat

Dakto tu o pekle, dakto o NEBI.
Ako zapôsobí kometa ISSON na rozloženie síl, čo nám priniesie, zrýchlenie procesov ? Facka ?
Pane domácí, dajte náhľad 8-O

25 sp sp | 1. prosince 2013 v 10:44 | Reagovat

[24]: Kometa ISON samozřejmě nezpůsobí vůbec nic.

26 B B | 2. prosince 2013 v 18:29 | Reagovat

[25]:  a čo niečo spôsobí ?

27 sp sp | 3. prosince 2013 v 11:05 | Reagovat

[26]: Teď už nic moc dobrého neočekávej, protože přijde na řadu pomalý rozpad sociálních struktur.
Stačí se podívat na čísla týkající se nezaměstnanosti v některých zemích. Ten tlak na to jen slušně přežít bude čím dál vyšší.
Teď jde jen o to, kdy to praskne...

28 B B | 3. prosince 2013 v 21:19 | Reagovat

[Smazaný komentář]
... "pomalý rozpad sociálních struktur" ? Ten už tu je dlho. Som z regiónu kde bola je a bude nezamestnanosť vysoká, a pamätám bola ešte vyššia a čo .. ? Žijeme.
A čo je to slušne přežít? Choďte pred markety , tam sa vidí aké to je u nás "zúfalé".  - Skúste UGandu, možno Vám bude lepšie.

29 BED BED | 3. prosince 2013 v 21:21 | Reagovat

[Smazaný komentář]
... "pomalý rozpad sociálních struktur" ? Ten už tu je dlho. Som z regiónu kde bola je a bude nezamestnanosť vysoká, a pamätám bola ešte vyššia a čo .. ? Žijeme.
A čo je to slušne přežít? Choďte pred markety , tam sa vidí aké to je u nás "zúfalé".  - Skúste UGandu, možno Vám bude lepšie.
Blbne vkladanie komentov - nezobralo, napíše skúste později a pozdeji napíše, že duplicitné komenty sú nepovolené. [:tired:]

30 sp sp | 4. prosince 2013 v 8:57 | Reagovat

[29]:Až se dají masy nespokojených a zbídačených obyvatel do pohybu směrem na západ a sever, tak půjdou i přes naše území.

A ještě jedna chuťovka během 2 let vypukne na Balkánu hodně velký masakr, ti co přežijí taky budou utíkat i přes naše území.

Budou velké problémy, které vyplynou z beznaděje a z uměle vyvolaných nacionalistických bojůvek, které se zvrhnou.

Bohužel to, co se mělo stát a proběhnout rychle kolem roku 1999 bylo z nějakých důvodů odloženo a přešlo se na pomalou variantu, která se potáhne jako smrad a skončí tak kolem roku 2050. Do té doby nastane takový pozvolný rozklad všeho, co se zde vybudovalo. A pomalu se začnou projevovat všechny špatné i ty nejhorší stránky lidských povah a jejich chování.

31 B B | 4. prosince 2013 v 13:58 | Reagovat

Ajajaj, ty toho vieš Sp !
To čo sa tu vybudovalo sám priznávaš je nedobré - tak nech to spadne.
Zas sa narodíme, i hope nám to bude plánovať lepšie. Zmeň program, aspoň svoj osobný, lebo tu rozsévaš jedy. Nič konkrétne nehovoríš, alebo máš chaneling od "vyvolených" ?  Zatiaľ kým je to znesiteľné žime Láskou, s ohľadom na druhých viac ako na seba. Univerzum pozerá...

32 sp sp | 5. prosince 2013 v 9:01 | Reagovat

[31]:Ne každý dostane příležitost znovu se narodit...
Ale to je příliš komplikované téma a sám nevím, jak přesně to funguje, takže to raději více nebudu komentovat.

33 BED BED | 5. prosince 2013 v 11:32 | Reagovat

[32]:
... ako presne to funguje ? - myslím úplne inak ako si myslím :-))
A že sa recyklácia možno neuskutoční ? No tak neuskutoční. O to viac si vážim toho čo teraz Žijem. :-)

34 svetlolej svetlolej | 5. prosince 2013 v 19:07 | Reagovat

Ahojte,
copa na sp jdou chmury? :-))) Je to jen a pouze jedna z alternativ :-p Co přijde, máme totiž v rukou my obyčejní lidé děkuji :-)
sv. :-D

35 svetlolej svetlolej | 5. prosince 2013 v 19:09 | Reagovat

pořád čekám na Xavera a ono zase nic tk škoda snad příště :-)
koukám komenty blbnou... snad se brzy zobrazí...

36 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 6. prosince 2013 v 10:14 | Reagovat

[34]: Přesně, jedeme paralelně po více kolejích a on si vybral jednu z těch horších, no :) Já osobně si vybírám teda ty lepší. Jsme tvůrci reality, ne? ;)

37 svetlolej svetlolej | 6. prosince 2013 v 11:13 | Reagovat

:-)

38 Vojtech Vojtech | 3. ledna 2014 v 5:21 | Reagovat

Dobry den pane Woodman. Mam pocit, ze jste kdysi psal neco o tom, ze pracujete na knize a brzo bude hotova? Uz je hotova nebo jak to s ni vypada? Diky za odpoved.

39 Johny Johny | 28. ledna 2014 v 12:58 | Reagovat

Takže vlastně Nohavica je jakýsi agent a v této písničce je stejný odkaz,jako na konci tohoto videa :-)) https://www.youtube.com/watch?v=Ukdnh7ZgzeM ještě by mě zajímalo,jak je to zařízený s tím měsícem a sluncem,když není v noci měsíc,nebo je jen třeba půlka ve tvaru D nebo C,kde je schovaný sluníčko?

40 Woodman Woodman | 28. ledna 2014 v 14:08 | Reagovat

http://prvopodstata.blog.cz/1101/faze-mesice

41 Goupille Goupille | 30. června 2014 v 21:07 | Reagovat

No možná se ptám jako blbec, ale četl jsem  několik článků o duté Zemi a každý tvrdí něco jiného, mě by pouze zajímalo, kde žijeme - zda na povrchu s tím, že ve ''středu země'' žije dokonalejší civilizace nebo vevnitř, kde je '' zmenšená sluneční soustava ''. :-?  ???

42 BE BE | 13. listopadu 2014 v 21:26 | Reagovat

[41]: ... možno tu i tam.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.