Okénko J.W. březen 2013

17. března 2013 v 23:54 | Jirka Woodman |  Okénko J.W.


27.3.2013 - Na uvolnění......

.....hodně,
hodně máme nahnáno z plánů NWO, nicméně po spoustě z toho vlastně prahneme.....

.....poslední verše.....


17.3.2013 - a máme papeže.....


.....není černý v obličeji, ale je to jezuita, takže černý je. Naplnění proroctví o posledním černém papeži se tedy uskutečnilo aniž by to musel být Ghaňan s jménem Petr Římský podle Malachiáše. Pro všechny, kdož věří, že posloupnost papežů je řízena demokratickou volbou kardinálů tu mám obrázek tří po sobě jdoucích papežů. Všem vám, kteří věří, že dostat na fotografii papeže s dvěma kardinály, kteří po něm postupem času převezmou křeslo je náhoda, přeji krásný zbytek života v růžových brýlích.Tak tady je máme kluky ušatý. Pojďme si je tedy jednotlivě představit. Vpravo papež Jan Pavel II. Proslavil se jako vinikající chemik v I.G.Farben ve Frankfurtu nad Mohanem. Tato Rockefelerova továrna vyráběla pro obě strany za druhé světové války. Ten, kdo v době konfliktu vyrábí kulky a obvazy, velice bohatým jest. Vyráběl se tu mimochodem Cyklon B pro splynování židů v koncentračních táborech a aditivum do kerosinu pro německé bombardéry při bombardování Londýna. Dost možná proto nebyl v Anglii, teprve až po něm Benedikt. Tento papež odstoupil ze "zdravotních" důvodů, ale podle vývoje událostí odstoupil proto, aby uvolnil místo poslednímu černému papeži před nástupem nového světového řádu. Kromě členství v Hitlerjungen jeho svědomí tíží tajemný fakt, na jehož základě napsal v Twitteru, že již dále neunese tíhu svých hříchů. Posledním z fotografie je František, poslední černý jezuitský papež, jemuž nad hlavou vysí trest za obchod s dětmi. Jak vidíte milující bezúhonný člověk nemá na papežském trůnu co pohledávat.

Zmínil jsem, že tato událost poukazuje na nástup NWO, ze srce bych si přál, abych se za tuto větu mohl v budoucnu omluvit, ale tento čas bohužel přichází. I to je důvod, proč jsem si neutrhnul čas sem psát. Rok 2012 byl rokem rituálů poukazujících na rok 2013, postupně vám je budu odkrývat. Postupně tím myslím postupně, neboť vybalit na vás vše najednou, minimálně bych ztratil vaši přízeň, v horším případě bych mohl být exemplárně odpojen ještě od něčeho dalšího.

Z času na čas si v práci pustím rádio, abych slyšel co se "děje". Hned ho potom ho rychle vypínám, protože ten výplach a odtržení od skutečné reality špatně snáším. Nicméně na radiožurnálu běží agenda na zmobilizování České hrdosti. Projevy prezidentů v historických momentech naší historie, poukazující na přelomové události. Jeden projev mi však stále nedá spát a citát, který se mi stále honí v hlavě je právě tím zlomovým. O tuto hrůzu se teď s vámi podělím.

"Jinými slovy: stále ještě neumíme postavit morálku nad politiku, vědu a ekonomiku. Stále ještě nejsme schopni pochopit, že jedinou skutečnou páteří všeho našeho konání - má-li být mravné - je odpovědnost. Odpovědnost k něčemu vyššímu, než je má rodina, má země, můj podnik, můj prospěch. Odpovědnost k řádu bytí, do něhož se všechno naše konání nesmazatelně zapisuje a kde se teprve a jen spravedlivě zhodnocuje."
Václav Havel v americkém kongresu 1990

Tady nám Vašek plivnul do xichtů a to se psal rok 1990, nemusel nutně vyslovit NWO, ale řekl to. Protože pokud je něco víc, než rodina a má země, musí to být jen jedno.....

Začátkem roku proběhla přímá volba prezidenta., jako spousta oveček i já jsem byl volit. Ne v prvním kole, kde jsem nenašel kandidáta, ale v tom druhém, aby to byl čech, aby to nebyl vrchní cenzor internetu atd. Tehdy mě viděli ve volební místnosti poprve. Protože vím, že kdyby volby mohli něco změnit, byly by zakázány a morální povinnost je podvod.
Můj kandidát - lépe řečeno to menší ze dvou zel, vyhrál. Je tu však ALE. Stejně jako poslední papež, je i Zeman posledním českým prezidentem. Poprosil mě jeden člověk o symbolický rozbor Zemanovi prezidentské fotky, kde na rozdíl od předchozích prezidentů má ruce.


Pro ty, kteří chápou fakt, že levice a pravice představují spojení a tuto skutečnost vidí i v divadle jménem politika, je tato úvaha nepodstatná. Je to asi tak, jako když jdete s kamarády na hokej a jeden z nich VÍ, že zápas byl prodán. Celá parta fandí, dobrovolně se vzdává energie průchodem emocí a zažíváním extází. Jen jeden necítí nic. Maximálně zklamání, když se v průběhu zápasu pro ty výše postavené ryby skrze sázky změní skóre a jemu to neřekli. Davová psychóza zničí stadion a okolí, aniž by zůčastnění pochopili pravidla arény říše Římské - dejte lidem chléb a hry. Po celém světě rostou arény a nikdo nechápe jejich význam. Dnes to již nejsou kostely, kde se kumuluje emocionální energie, ale arény. Ať je to stadion, multikino, parlament, nebo poslanecká sněmovna, lidé to sledují jako obrázky svatých aniž by si uvědomovali lacinost tohoto podvodu, který znamená jediné, okrást vás o čas, odvést vás od cíle zabývat se sebou samými. Proto nežijeme životy své, ale životy našich televizních hrdinů, nebo sportovních idolů.

Ruce našeho prezidenta představují toto.Pravice svírá levici. Vzhledem k tomu, že pravá ruka je řízena levou hemisférou a levá pravou, na první pohled to znamená, že levice schlamstla pravici. Ovšem pro ty z vás, kteří vědí, že naše hemisféry symbolizují andělskou podstatu - pravá - láska, intuice, tvořivost. A reptiloidní podstatu - levá - zvířecí instinkty, přežít, zabít, zachovat druh a raciologika, je symbolika Zemanových rukou zřejmá. Lidské oko vnímá i obrázek detailu, který ukážu níže, podstatou ovšem je cílová skupina lidí, kteří jej budou vidět denně, což jsou žáci škol a úředníci.
Abych nebyl jenom destruktivní, protože píši-li o událostech nadcházejících, nevidím v nich špetku konstruktivity, nebo něčeho, co by šlo do budoucna vyřešit sametově, chci se s vámi podělit o jedno video. Toto video je je ukázkou rezonance, něčeho, co se na školách nevyučuje, nicméně něčeho, co je pro existenci v tomto hmotném světě do té míry důležité, že může přepsat scénář, který je lidstvu nachystán, Jde pouze o to žít v harmonii a tu nezjistíte výpočty a vzorci, ale pouze svým citem. Příklad vaše fyzická bytost je tón C. Váš protikus je tón E a vaše dítě je tón G. Vaše RODINA, (omlouvám se za velká písmena, ale potom, co jsem ušpinil tyto stránky částí Havlova projevu, bych chtěl tuto zrůdnost napravit) je harmonický akord C. Už ne tón, ale akord. Jestliže slovo vesmír znamená harmonii, lidé se kterými je vám dobře rezonují ve stejném akordu - souzvuku. (Hele je to cesta, jak vyhrát nad tou špínou co se na nás chystá, ale nechte si to pro sebe) Takže tohle udělá s vodou frekvence 23Hz -

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uENITui5_jU

No jak jsem čekal opět nejde vložit video. Nevadí, poslal jsem to Tomáši Marnému, jelikož má nádhernou sérii přednášek o vodě, ale doposud mi nebyl sdělen důvod, proč jsem jeho okénko na prvopodstatě měl pozastavit. Takže vám věrným doporučuji zaplatit si osud, kde jeho data v okénku nadále pokračují a zde si musíme vystačit sami. Přesto jsem rád, že alespoň na čas jsem je zde mohl uveřejnit.

j.w.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sp sp | 18. března 2013 v 8:54 | Reagovat

Při prezidenstské volbě jsem také uvažoval nad Zemanem, protože narozdíl od KS zde v této zemi žil. Nicméně později jsem si uvědomil, že i Zeman je zednář. To znamená, že bude dělat to, co mu nařídí jeho zednářští šéfové.
Jsem rád, že jsem k těm volbám nešel. I když to je celkem fuk, protože jak správně píšeš, už je rozhodnuto.
Teď jde jen o to, jaké záminky budou vybrány.
Ta fotka s těmi kardinály je dobrá, škoda, že jsem o ní nevěděl před volbami. Vsadil bych si na něj. Byl tam dost vysoký kurz...

S tím MO okénkem je to jednoduché, protože zde je to zadarmo, na osudu se za to platí. MO okénko je tam velice čtená rubrika.

2 strako strako | 19. března 2013 v 9:20 | Reagovat

k tomu videu -  zaujimave jak nam tam prebehla cierna macka cez obraz :D

3 Woodman Woodman | 19. března 2013 v 17:37 | Reagovat

jo ta je dobrá,
znamená změnu matrixu. ;-)

4 Vojta Vojta | 20. března 2013 v 16:19 | Reagovat

Zeman posledním českým prezidentem??? To mě docela překvapilo... zvlášť, když jsem zahlédl Zemana před pár dny v TV - chatrné zdraví bylo velmi patrné (až mě to zarazilo). Může k tomu Woodman říci více? Ještě k Marnému okénku, pokud není důvodem osud, tak by mě ten důvod také zajímal

5 sp sp | 20. března 2013 v 20:21 | Reagovat

To gesto z fotografie jsem si vyložil spíše jako "Už vás máme v hrsti".

6 Woodman Woodman | 20. března 2013 v 21:14 | Reagovat

M.O. bude pokračovat, je to domluveno. Zeman poslední český prezident? NWO nepotřebuje prezidenty, státy, pouze vyšší společný cíl, výše nad osobním prospěchem, nad rodinou, státem. Jeho nástup poznáte snadno, budete po něm volat a až se ho dovoláte budete vědět, že přišel. Předcházet mu bude spousta faktorů, pokud bude možné je s předstihem zveřejnit, jako třeba OpenCard - http://prvopodstata.blog.cz/1101/opencard-smlouva-s-dablem
dám vám vědět.
j.w.

7 stenly911 stenly911 | 26. března 2013 v 0:16 | Reagovat

Ahoj Jirko, je skvělý že už zase píšeš a píšeš podle mě faktr zajímavě. Díky za tvoje poznatky a data !

8 mir mir | 27. března 2013 v 19:23 | Reagovat

Samé klamstvá a nezmysly!

9 Woodman Woodman | 27. března 2013 v 20:42 | Reagovat

[8]: Moj mir, nádherná publikace od Viktora Grebbenikova, doporučuji.

10 mir mir | 27. března 2013 v 21:54 | Reagovat

Každý kto nemá IQ v mínusových hodnotách vidí,že muž na fotke nie je Bergoglio.A tie nezmysly,že Ján Pavol II.pracoval v chemičke vo Frankfurte a Ratzinger napísal na twitteri,že neunesie ťarchu svojich hriechov,tak to je škoda komentovať.

11 sp sp | 28. března 2013 v 8:14 | Reagovat

[10]:Tak si tu fotku prohlídni, až se vrátíš od očního lékaře s novými brýlemi.

12 mir mir | 28. března 2013 v 15:56 | Reagovat

Drahý môj "sp",chlapík na fotke,je evidentne kardinál,to dúfam nechceš popierať.Bergoglio sa stal biskupom v r.1992 a kardinálom v r.2001.Vieš ako vyzerali v r.2001 Ján Pavol II.a Ratzinger a ako vyzeral samotný Bergoglio?Fotiek je plný net!Táto fotografia pochádza najneskôr z r.1985.Ale to by tu musel ktosi mať v hlave aspoň kúsok mozgu,však?Nehovoriac už o tom,že v tom krátkom odstavci o tých pápežoch je napísaná blbosť takmer v každom riadku.Vraj Ján Pavol II.NEBOL V Anglicku.A toto je čo?

http://www.telegraph.co.uk/news/newsvideo/8002178/1982-Archive-video-of-the-first-Papal-visit-to-UK.html

Mám pokračovať??

13 mir mir | 28. března 2013 v 15:57 | Reagovat

Aha,takže cenzúra...vidieť čo ste zač!

14 mir mir | 28. března 2013 v 16:15 | Reagovat

[11]: K očnému potrebuješ ísť ty.A nielen k nemu.Chceš poprieť,že chlapík na fotke je kardinál?Bergoglio sa stal biskupom v r.1992 a kardinálom v r.2001.Vieš ako vyzeral Ratzinger a Ján Pavol II.v r.2001?A ako vyzeral samotný Bergoglio?Stačí sa len pozrieť na fotky z toho obdobia.Táto fotografia je najneskôr z r.1985...neviem prečo môj príspevok nebol uverejnený,tak to skúšam znova.

15 Woodman Woodman | 28. března 2013 v 20:07 | Reagovat

[14]: o.k. chyba na mé straně. V té době kardinálem nebyl. V komentáři mi šlo o posloupnost. Popište mi prosím Váš příspěvek, který se neobjevil, není to totiž po prve. Odstraňuji pouze příspěvky ze spamy na stránky likvidační agendy a zúčastněné na to upozorňuji mailem, pokud ho uvedou.

16 mir mir | 28. března 2013 v 20:28 | Reagovat

V poriadku,to nič.Bolo tam napísané približne to,čo v tom príspevku vyššie a navyše ešte to,že vo vašom článku je písané,že Ján Pavol II.na návšteve Anglicka nebol,avšak on tam bol a to som napísal do svojho príspevku aj s príslušnou adresou,kde je krátke video z tej návštevy.Mám aj link na tú fotku,kde je dôkaz,že bola spravená 20.12.1985.Je to fotografia agentúry AP.Chcel som len poukázať na to,ako sa internetom šíria rôzne hlúposti a klamstvá.A takých je väčšina.Je takmer nemožné overovať každú jednu informáciu,ale každému kto miluje pravdu,nič iné neostáva.

17 Woodman Woodman | 28. března 2013 v 22:02 | Reagovat

Děkuji, popravdě čekám na finální znamení o tom zrušit tento blog a Váš příspěvek se tomu znamení blížil. Cenzura internetu, odstraňování a sankcionování nepohodlného čtiva a obrázků, které mohou míti autora s chamtivým právníkem, to vše vás může dostat do potíží, ze kterých pakliže máte někoho, na kom vám záleží se již nedostanete. Článek o tomto se mi zde nezobrazil, to bylo jedno ze znamení. Proto vám všem co sem chodíte na otevřený deník jiříka woodmana chci říct, že vás mám moc rád. Učím se od vás. Nikdy tady nebylo v diskusích zle a ti co měli nejvíce připomínek, mi dali nejvíc. Až bude nejhůř, po prvopodstatě zůstane jen hlavička a pod ní nápis Temet Nosce. Nepotřebujete masmédia ani blogy. Potřebujete poznat sami sebe.
j.w.

18 strako strako | E-mail | 29. března 2013 v 14:14 | Reagovat

[17]: ďakujem vám za váš blog, je to jeden z najkvalitnejších blogov aké poznám :) prvopodstata ma za tie roky mnohé naučila.
dúfam, že tak zle, aby prvopodstata zanikla, nebude..... dúfam že sa to zvrtne a už bude stále len lepšie :)

19 sp sp | 29. března 2013 v 14:22 | Reagovat

[17]:S těmi obrázky je to pěkná prasárna. Ale články se dají psát i bez obrázků.

Nejhůř nebude, protože vše se bude zhoršovat pozvolna, takže je to něco podobného, jako s tou žábou, která nevyskočí z vařící vody, protože se vždy přizpůsobí teplotě.

Ani ten NWO se jim nepodaří prosadit. Bohužel postupný rozklad společnosti nás nemine.

20 CIA CIA | 6. dubna 2013 v 14:16 | Reagovat

Vážený pane Woodman, Jirko. Opravdu pobaveně čtu tyto stránky, ale musím říct, že ne proto, že bych byl příznivcem těhle pomatených myšlenek, ale protože jsem nikdy nevěřil, že někdo s chorým mozkem, může mít i příznivce. Je mi Vás upřímně líto...chtělo by to hodně dobrého psychiatra :-D

21 Woodman Woodman | 6. dubna 2013 v 19:57 | Reagovat

.....no konečně někdo, kdo to tady prokouknul. Někdo, kdo má vůli mluvit sám o sobě i když svá slova směřuje okolo. Gratuluji

22 Ferko Ferko | 6. dubna 2013 v 20:52 | Reagovat

Zatiaľ mám ešte málo načerpaných dát aby som mohol Jiřímu oponovať v tom čo nám na svojej stránke popisuje. Ale to, čím sa hlavne riadim sú moje pocity pri čítaní. Možno v niektorých článkoch sú chyby a nepresnosti a možno je všetkému inak, ale mne ide aj o to aký mám z toho článku cekový pocit. A to je to čo u mňa rozoduje.
No a ak mám pocitovo zhodnotiť túto stránku, tak Jiří vaša stránka patrí do približne trojice stránok z ktorých mám veľmi dobrý pocit. Ďakujem Vám za to, že ste túto stránku vytvoril a verím že nám popíšete ešte veľa dejov prebiehajúcich v tomto zamotanom svete.

23 evžen evžen | 9. dubna 2013 v 19:46 | Reagovat

[20]: blbec

24 Bo Bo | 20. dubna 2013 v 16:43 | Reagovat

Fajn hoblovačka...odetá do hávu huá, huá :-)) :-D

25 Venëa Venëa | E-mail | Web | 4. listopadu 2013 v 16:07 | Reagovat

asi jsem úplně natvrdlá, ale co znamená ten černobílý detail rukou? úplně nalevo vidím hlavu draka, ale to asi nebude ono...

26 stenly911 stenly911 | 1. prosince 2013 v 18:26 | Reagovat

Ahoj Jirko, trochu mi nedá spát tvoje definice fotky Zemana. Někde jsem vyčetl, že obrazy maj hovořit k nám a proto je třeba je číst obráceně - zprava do leva. V tom přÍpadě by to dešifrování platilo obráceně. Můžeš prosím nějka k tomu říct svůj názor ?

27 stenly911 stenly911 | 1. prosince 2013 v 18:41 | Reagovat

Tak jsem jaksi napsal hloupost, samozřejmě to tak je, tak se kaji...

28 exorcist exorcist | Web | 9. září 2016 v 1:04 | Reagovat

online pujcky bez registru šluknov :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.