Okénko J.W. leden 2013

13. ledna 2013 v 1:54 | Jirka Woodman |  Okénko J.W.


31.1.2013 Pro milovníky symboliky.....


.....tady mám skvost, který nepotřebuje komentář


Princip fungování energie.....

.....jak jsem ho vždy vnímal jsem pro vás našel v kratičkém videu. Není tam vše zcela správně, ale je zde znázorněn princip, kterému vesmír nadržuje. Tím chci říct, že naše energetické vnímání je podřízené času. Tento princip je však podstatou vesmíru a neplatí tu naše pojetí, tudíž naše fyzika přikovaná k času a prostoru.

o.k. nelze video vložit takže staré dobré ZDE

20.1.2013 Neustále slyšíme.....

.....že naše republika postrádá morální vzory. Slepcům jsou podstrkováni Havlové a Masarykové. Hrdinové - morální vzorové, byli vždy systémově vyráběni z lidí jenž jimi nebyly. Osobně mám kamaráda ukrajince, který bohužel pochází z Koločavy a byl mi ochoten povědět, kým byl člověk z něhož byl vyroben hrdina. Tehdy měli tuto agendu na starosti Olbracht a Majerová. Byl stvořen Nikola Šuhaj loupežník a bylo to povinné čtení!!!!! O tom jak se historie přepisuje a jak se nastřeluje do hlav, jsem již psal. Nejsem si jist čistotou úmyslů českých básníků, spisovatelů a skladatelů, protože vždy platilo, platí a platit bude chceš li psát? musíš něco dát. Přesto zmíním píseň, která se nyní uchází o přízeň pamětníků Českých kulturních vzorů.


Píseň Čechů r. 1850
Karel Havlíček Borovský
Zle, matičko, zle!
Švarcemberci zde:
jeden, ten je jenerál,
a druhý je kardinál;
zle, matičko, zle!
Zle, matičko, zle!
Švarcemberci zde:
jeden drží karabáč,
druhý říká otčenáš;
zle, matičko, zle!
Zle, matičko, zle!
Švarcemberci zde:
jeden, ten je arcibiskup,
a druhý je taky špicbub;
zle, matičko, zle!
15.1.2013 Prezident vetoval zákon.....

.....který podporuje pěstouny na úkor ústavů. ZDE

13.1.2013 Přeji všem.....

.....pro které se stala prvopodstata místem k zastavení a zamyšlení se nad názvem samotným, hodně dobrého na cestě za poznáním sebe sama v roce 2013.
Slovo prvopodstata je zdroj, (nikoliv původní zdroj všehocojest), pouze woodmanův dřevěný rozcestník na rozcestí vaší cesty, kterou směřuji i já, učíce se od vás. Je pouze na vás, kterou cestou se dáte a na mě je to, abych si vaši přízeň zasloužil a též abych si zasloužil používat slovo, které jsem mimoděk stvořil.
.....PRVOPODSTATA.....
Mám vás moc rád..... jirka woodman


Amnestie.....

.....prvotní nasrání v začátku tohoto roku přehlušilo tlukoty srdcí tisíců z nás - podle hesla jak na Nový rok, tak po celý rok. Pojďme tedy zabrzdit a vidět následující srdcem, nikoliv agendou, nebo kampaní za "lepšího prezidenta". Neteoretizuji konspirací, pouze sundávám brýle a nabízím vhled, který bych ještě před pár dny z důvodu sdílení kolektivního nasrání nenabídnul.
Klaus, arogantní vševěd z prognosťáku - ten co s Mečiarem rozdělil republiku, ten, kdo obhájil poté když se zhasnulo a znovo rozsvítilo rozdělení moci (privatizace), ten kdo varoval před unií, ten, kdo krade tužky, ten, který možná zdůvodu že již nemá co ztratit, může říkat pravdu.....
Ten, kdo dopustil amnestii.....
Pokusme se být objektivní a neříkám, že to bude snadné. Amnestie - výsadní právo prezidenta? Nebo.....
O.K. kouknem do ústavy.

V článku 63/3 se píše: "Rozhodnutí prezidenta republiky podle odstavců 1 a 2 (pro nás je důležitý odstavec 1 - pozn. L. S.) vyžaduje ke své platnosti spolupodpis předsedy vlády nebo jím pověřeného člena vlády." A konečně klíčová pasáž, článek 63/4: "Za rozhodnutí prezidenta republiky, které vyžaduje spolupodpis předsedy vlády nebo jím pověřeného člena vlády, odpovídá vláda."

Zde si každý sám odpovězme na otázku. Kdo je blíž pravdě, ministr Kalousek nebo advokátka Marvanová? Snad jen malá nápověda: ústava neříká nic o odpovědnosti za provedení či odpovědnosti za důsledky. Hovoří pouze o odpovědnosti vlády.
Ministr Kalousek nicméně v OVM oponoval, že vláda nemůže být jako celek odpovědná Poslanecké sněmovně za rozhodnutí, které neučinila. Podle ústavy ovšem odpovědná je.

Fajn, tak pojďme dál, tato kampaň vypovídá o tom, že po "skvělém" prezidentovi, jehož jméno nesou jinak bezvýznamná slova jako pravda a láska, nebo letiště, panovala zrůda, jejíž jméno nezasluhuje ekvivalent, což volá po fatální změně? Cítíte ten smrad?
Tato kampaň, ke které se upíná pozornost celého světa bije do očí i slepých. A co na to ten, co si vytáhnul černého Petra, v jehož kůži by nechtěl být nikdo z vás?


Média mají obrovskou moc a díky oblblosti se v jednadvacátém století bude znovu kamenovat a to je masakr, který bude zpřístupněn i dětem, pojďme se tedy pokusit otevřít oči, přeju hodně štěstí.....

Ochrana dětí - Juvenilní justice.....

..... téma, ze kterého se zvedá žaludek. Jako by nestačilo, že děti zneužívá církev, jsou výnosným artiklem pro obchod s orgány, jsou unášeny pro rituální oběti sat - elit. Mafie s velice rozsáhlou sítí, které se bezpečně dovoláte po celé EU, když vytočíte linku bezpečí.....

Prosím o přetrpění předpojatého komentáře s nemelodickým hlasem, než uděláte závěr - viz woodman.....Panasonic přichází.....


.....s "novým" typem šmírovací televize, s technologií home screen. Jestli tedy provádíte něco, co by nemělo být vidět, vyhoďte jí z okna. O tom jak nás česká média in-formují níže. Chuťovka jsou rezonanční sluchátka.....takzvané "kosťotřasy" bez vedlejšících účinků. Vy je ještě nemáte?.....

Slovenská verze ZDE , česká ZDE , originál ZDE.

Mimochodem, je to již tři roky staré, nejnovější model je nastřelená televize do hlavy, do tří let, pokud to dopustíte, bude na trhu.....

Před koncem roku.....

.....nás média in-formovala o škodlivosti zubních plomb. Na chvíli jsem uvěřil tomu, že před koncem věku se říká pravda. ZDE
Alespoň mi odpadnul článek o tomto fenoménu. V kostce tedy shrnu vše co o tom vím.

Amamgám - slitinu rtuti a jiných těžkých kovů, začal používat roku 1826 francouzský zubař Auguste Taveau. Minimální smrštivost a roztažnost zaručovala nejlepší způsob, proti rozlomení zubu či vypadávání plomb. Je tu však ALE. V roce 1957 byla patentována slitina kovu, která při ponoření do vody spontáně vytváří elektrolýzu. Tento objev by ovšem znamenal revoluci ve vodíkových pohonech. Jakoby nebyl nikdy použit, nicméně vždy to, co chcete skrýt, dejte lidem před oči tak, aby to neviděli. Tento "naředěný" poměr je aplikován do zubních plomb současnosti, kde rtuť má delší poločas odbouratelnosti a spojení slin a této slitiny vytváří článek. Napětí je individuální podle kyselosti žaludečních šťáv promítajících se ve slinách. Následek - pomalý, ale jistý rozpad zdravých zubů, pomalá otrava organismu, oslabená imunita, poruchy mozku. (Napadl mě ekvivalent, časy, kdy sklenáři dávali dětem šicgumy k výrobě praků, aby měli práci se zasklíváním). Tam ale nešlo o zdraví.....
Důkaz:
v německu a rakousku vám nevymění víc jako dvě plomby za týden. Dentistům totiž hrozí, že jim zkolabujete na křesle v důsledku změny napětí baterie na mozek, kterou tato interakce způsobí.
Řešení:
postupně odstranit amalgám ze zubů, nahradit ho fotokompozitem, v zimních bez slunečních měsících užívat vitamín D3 min.1000 U.I. denně (náhrada slunečního vitamínu a posilovač imunity) - (v zimě, při absenci slunce dotýkajícího se vaší kůže, kosti a zuby křehnou).
Na závěr:
je normální mít zuby. (Kolik bezzubých lebek jste viděli v muzejích?) - 0
j.w.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 WhitelikesnowandcoldlikeWinter WhitelikesnowandcoldlikeWinter | 13. ledna 2013 v 18:52 | Reagovat

Vše nej v dalším roce,spoustu zdraví,lásky....
Ad 1 - zametá za sebou,vyvolávání chaosu a pokračování ´´blbé nálady´´.
Ad 2 - hnus,bez komentáře.
Ad 3 - další hnus...
Ad 4 - trefné.
:-D
Buďme v poho a udržme si zdravý rozum!
A držme při sobě!

2 WhitelikesnowandcoldlikeWinter WhitelikesnowandcoldlikeWinter | 14. ledna 2013 v 16:46 | Reagovat

P.S.                                                        Před zhruba rokem jsem psal, že centrum moci se pomalu přesouvá od vlády k mocným a velmi bohatým šedým eminencím v pozadí. Dá se říci, že vláda už nemá téměř moc v ruce. Její moc vyplývala s tím, že disponovala mnoha věcmi, které mohla „prodat“ – a za to byla respektována i mafiemi v pozadí.

                                                        Zhruba poslední rok až dva je ovšem stát vykraden, a vláda posloužila mocným. Změnila zákony v jejich prospěch (fikce doručení, nebývalá volnost exekutorů, faktická nevymahatelnost práva a spravedlnosti pro prosté občany, církevní restituce, …) a vláda už operuje jen s několika posledními kartami:

                                                        Komu předá celé zdravotnictví: Chrenek, zbývá jenom uměle zkrachovat Všeobecnou zdravotní pojišťovna a pak podle zákona spadne Chrenkovi celé zdravotnictví do klína, zbytek už si zařídí sám. Schválili mu nestandarně mnoho věcí, které byly za hranou zákona různými kličkami. Aby mu lidé neutekli poté co VZP spadne do klína podle zákona jeho pojišťovně, omezili možnost změny lékařů, stejně jako další. A jako dárek mu přidali popplatky, které mírně zvýšili.

                                                        Pak je tu ČEZ, kde jsem slyšel, že se nenápadně rozprodávají akcie. Zde zřejmě dojde k předání tajně a nenápadně tichou cestou.

                                                        Máme tu důchodový systém, který je zlatou slepicí. Pokusy předat vše k vytunelování do soukromých penzijních fondů byla řada a stále se snaží.

                                                        Tak by se dalo pokračovat.

                                                        Podstatné je, že poslední dva roky se těžiště moci silně přesunuje do šedých eminencí mimo vládu (ne že by tam nebylo, ale moc vlády zřetelně slábne a moc lidí vzadu roste).

                                                        Nepohodlní z vlády jsou zavíráni. Viz Rath apod. Lid měl/má radost z toho, že na politiky je metr, ale na skutečné zločince metr není. Ovládnutí policie a částečně soudů je nyní využíváno jako nástroj pro likvidace těch, které šedým eminencím vstoupí do cesty. A zároveň dají falešnou situaci lidu, že začíná spravedlnost i na mocné – stejně falešnou jako Havel dal naději na demokracii a lepší život.

                                                        Kalousek to pochopil. Přepsal svůj veškerý majetek na manželku a rozvedl se. Nebojí se, že by ho manželka o majetek připravila, v minulosti dokázal mít metody i hodně drsné (záhadná úmrtí?), takže manželka si to určitě nedovolí.

                                                        Klaus nyní amnestií zrušil vyšetřování, které vadilo mnoha lidem v pozadí. A také ochránil sebe. Tedy odstranil hrozbu skutečné moci mimo vládu v pozadí.

                                                        Ostatně Klaus milosti dával převážně podvodníkům a defrandautům.

                                                        Klaus pouze pomáhá dokončit proces. Ochránil skutečné šedé eminence, kteří se těžko mohli stát mocnými poctivou cestou. Tím je přikryl a zakryl k nim cestu. Jistě nezůstane bez odměny.

                                                        Pouze probíhá proces – předání majetku a moci mocným mimo vládu. Jejich ochrana mnoha novými zákony, které zaručují jejich klidné spaní i nerušené
                                                        tunelování, kradení a vykonávání moci. Tento proces je na pozadí mnoha tisíců událostí ve vládě. Mnoha podivných zákonů. Mnoha podivných akcí. Je to válka mnoha drobnými bitvami a tahy. Klausova amnestie byla jenom jedním tahem na celé šachovnici. Každým tahem je předán kousek moci šedým eminencím v pozadí, nebo kousek majetku, nebo nějaký penězovod, nebo zákonem zrušena další možnost, jak je potrestat či na ně dosáhnout.

                                                        Občas to ruší zbytečně aktivní zahraničí, například Švýcarsko se začalo nechutně montovat do MUS. Nebo Pítr. Alespoň tam se dalo zdržovat a nakonec prošvihnout lhůty. Ale je to nepříjemné a vyvolává to zbytečné otázky mezi lidmi.

                                                        Záměrným pokračováním tohoto procesu je také dostat lidi do stavu, kdy budou na hranici uživení se. Budou mít spousty starostí jen o holý život. Zadlužování státu, neschopnost dosáhnout spravedlnosti, exekuční orgie, podporování kriminálních živlů jednak pozitivní diskriminací, jednak pořádnou tahanicí po soudech každého, kdo se opovážil bránit obviněním z překročení nutné obrany, rasismu či neonacismu. Dále rozbíjením co jde.

                                                        Dále rozeštváváním lidí proti sobě. Mladých vůči starým. Podnikatelů vůči zaměstnancům. Antikomunismem a bojem proti komunismu v době, kdy žádné osobní riziko nehrozí, ale je to hezká póza. Rozeštvávají se muži proti ženám co to jde. Atd.

                                                        Nicméně toto už přesahuje rámec jediného tahu na šachovnici – Klausovy amnestie, mimochodem geniálního tahu, pokud bychom to četli v detektivce.

                                                        Klausova amnestie nedává téměř žádný smysl, pokud se posuzuje jako ojedinělý krok. Nebo srovnává s osobou Klause – zde dokonce vypadá amnestie jako totální zmatení, kdy Klaus dělá něco jiného, než poslední roky dělal. Nicméně v celém kontextu celého procesu předávní moci do šedých eminencí a přeměny vlády pouze na pimrlové divadélko bez významu pouze aby si občané užili hry s tím, že stále považují vládu za centrum moci – to dává velký smysl. Klaus není osamocený člověk, sólista, Klaus hraje s velkým orchestrem. A tam to smysl dává.

                                                        Miloslav Ponkrác

                                                        --
                                                        Ing. Miloslav Ponkrác
                                                        www.ponkrac.net

3 BED BED | 14. ledna 2013 v 18:00 | Reagovat

Za seba poviem , že slovo prvopodstata cítim dlho, skôr než si ním Jirko pomenoval svoj blog, čím sa dostalo do popredia v mojej mysli a srdci. Práve teraz mi červenou čiarou podčiarklo, že slovo prvopodstata je nesprávne.:-)
Ale ja viem, že je správne a som na správnom mieste.
Vďaka za tvoju neúnavnú činnosť, mám rada toto miesto , aj Teba Človeče.

4 Tomáš Slunce Tomáš Slunce | 14. ledna 2013 v 21:40 | Reagovat

Prvopodstata je pro mě - kdo jsem, odkud jsem a z toho vyplývající....proč?
A tuto odpověď má každý v sobě, každý je odpovědí tím jak žije. Jen rozdíl je v tom že jedna část neví proč a druhá tuto odpověď zná.
Až si patřičná část lidstva uvědomí že jsou jedním, všichni stejným dílkem celku teprv poté je šance na hromadné probuzení.....kdyby znali odpověď na otázku proč nebylo by myslitelné jít proti sobě samému. když mluvím o ostatních pozitivně a destruktivně dělám to sám sobě. Jediná cesta vpřed je spolu. Tvořit pro ostatní. Milovat. Díky tobě děkuji sobě) Krásný čas je v nás, jen se otevřít včas) Mám Vás rád

5 silverboy silverboy | 17. ledna 2013 v 12:58 | Reagovat

Ahoj Jiří,

máš pravdu v tom, že prezident zákon vetoval, ale jeho veto bylo obratem přehlasováno poslaneckou sněmovnou a zákon platí.

6 Woodman Woodman | 17. ledna 2013 v 18:22 | Reagovat

..... tak to bylo poslední, co mohl ještě udělat proti juvenilní justici. Teď budou pěstouni dostávat plat a stane se z toho bussiness. 20-24 tisíc je dobrá motivace.

7 Ismaril Ismaril | E-mail | 11. dubna 2014 v 19:52 | Reagovat

Zdravím,
Co se týká Klause, tak píšete, že je to ten, kdo rozdělil republiky, kdo varoval před EU. Z mého pohledu pokud to není promyšlený fígl (což velmi pravděpodobně je), mě napadá že je to vlastně dobře, že se to všechno snažil rozkouskovat, protože pokud je znám plán NWO - sjednotit vše do jednoho celku, tak je to spíše opak. (ale znovu jde o to jestli je to všechno záměr i když se to na první pohled zdá na opak). Jenže v současném systému jak by ČR fungovala kdyby jsme nebili v unii?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.