M.O. Leden 2013 2/2

23. ledna 2013 v 18:54 | Tomáš Marný |  Marného okénko

27.01.2013 5:55 Tak to se máme.....


...."na co těšit". Raději vše nechávám bez komentáře. Posuďte sami.

26.01.2013 19:54 Do konce měsíce.....
....jsem opět mimo ČR a ke psaní marného okénka se dostanu až příští měsíc. Děkuji za pochopení....

26.01.2013 19:54 O děsivých.....
....účincích mobilních telefonů, které jsem měl možnost prostudovat od nejmenované firmy v roce 1991, se snažím mnoho let datovat veřejnost. Setkal jsem se vždy s nepochopením a výsměchem. Však mnozí účastníci přednášek vědí. Ve svém okruhu známých mám mnoho lidí s rakovinovými nádory mozku a mnozí už dnes nežijí. Mobil jim byl milejší než jejich zdraví. Varoval jsem je. Uvěřili podvodným koncernům, které se honí jenom za ziskem. Něvěříte taky?????

26.01.2013 19:54 Žádost na čtenáře.....
....Je smutné, že mnozí čtenáři, nejen marného okénka, čtou úryvky nebo části psaného a potom diskutují naprosto nesprávně. Také se snaží nabádat před tím či oním, aniž by si věci uměli dát do souvislostí. Jestli přeložím nějaké části zajímavé reportáže či rozhovoru, raději čtěte dvakrát než něco napíšete. Neustále to opakuji pořád dokola.
Chtěl bych upozornit, že si vážím všech lidí naprosto stejně. Je jedno, jestli člověk je žena či muž a je jedno k jaké skupině lidí náleží. Rovněž tak barva pleti nehraje roli, nezapomeňte, všichni jsme lidé a přišli jsme za stejným cílem na planetu Zemi.
Řídím se pravidlem: UMÍŠ SI VÁŽIT DRUHÝCH LIDÍ, UMÍŠ SI VÁŽIT I SÁM SEBE. NEUMÍŠ SI VÁŽIT DRUHÝCH LIDÍ, NEVÁŽÍŠ SI ANI SÁM SEBE.
Prosím nezapomeňte na psané.....
Pište, máte-li co říci. Děkuji....


24.012013 5:55 Včerejší video.....


....rozhovor "Michael Vogt und Jo Conrad - NWO", který byl uveden v marném okénku je dost děsivý. Nikoliv pro lidi, kteří se zabývají zmíněnou tématikou už dlouhou dobu. Jestliže lidé říkají, že já straším lidi, není slov pro následující:

Jenom pro silné nervy
Uvedo jenom bodově o čem se zde hovoří.....
Lidé jsou považováni jenom za biologickou hmotu a přesně tak se s nimi bude jednat. Vzpomeňte si na film Atlas mraků (správně atlas lidí), kdy bytosti které zlikvidovali byly pomlety do jídla bytostí ještě žijících.
Do Evropy musí být přivedeno (od roku 2002) což se už dlouho děje černé obyvatelstvo, které má IQ tykve a musí být smícháno s bílou rasou, hnědí lidé kteří tak vzniknou budou mít IQ 80 - 90 a méně a tihle se nechají daleko lépe ovládat. Nejsou to úplní tupci, mají schopnost pracovat. To se děje už v americe.
Redukce populace na planetě zemi na 500 miliónů.
Rockeferel řekl uděláme válku proti "teroru",(11.09.2001- dvojičky) postaráme se o nemoci, biologické zbraně jako původ nemocí (což se děje díky CHEMTRAILS), zdravotnictví nám v tom pomůže, likvidaci rodin po celém světě, jejich rozklad.
Emancipací jsme 50 % nepracujících zavedli do zdanitelného procesu a udělali z nich další otroky.
Byla zavedena struktura, která znemožňuje úplně rodinu, lidé znají jenom práci a děti školu, školku a internáty. Odtržení dětí od rodičů.
To jsou plány, které jsou velice drastické- hororové, které už běží, není to žádná fikce existují pro to podklady, je toho daleko více, ale nemůžeme o všem hovořit.....
Illuminát říká:Lidé kteří nejdou našim směrem a budou jiného mínění než naše NWO, chápeme je říkají, ale budou námi nekompromisně zabiti.
Jo Konrad se ptá: vidíme kam to směřuje, jaké je z toho východisko, co je řešením????? těhle monstrózních plánů. Mají pod rukou veškeré politiky, armády, banky, skoupený veškerý průmysl, giganty, hlavně televize, časopisy a noviny, kde mohou lidi dokonale oblbovat a vymývat jim mozek.

Prof. Dr. Michael Vogt odpovídá: naštěstí jejich plány nefungují, tak jak si to představovali, jsou zde státy jako rusko, nezávislý irán, čína. Existuje šanghajská korporace, ve které je Chavés, Venezuela, Bolívie, ještě existují nezávislé státy, které se nenechají zotročit. Naštěstí Putin taky zavčas pochopil kam směřuje Ukrajina, řekl dost a zastavil jejich dobývání. To co můžeme my všichni dělat, je vysvětlování zmíněného obyvatelstvu jednotlivcům, aby nedošlo k připravovanému. Otočit se k vlastním dětem, podporovat je, nedívat se na televizi, přestat používat "drogy-léky" od farmacie,( chodit do přírody dodávám já).

Když ale řeknete lidem to o čem mluvíme, nemohou tomu uvěřit a diví se, kdo by něco takového dělal. Protože jsme lidé, kteří mají dobré srdce, je v nás ještě dobrota a proto je to neuvěřitelné pro druhé.
Je čím dál tím více knih s touto tématikou, s vysvětlováním a důkazy. Lidé se začínají probouzet.
Připravený teror 11.09.2001 - dvojičky byl uměle vytvořen za účelem všechno dokonale kontrolovat a z lidí udělat na každém kroku pozorované bytosti.
Co tedy pro to můžeme dělat se ptá Jo Konrad? Udělat skupiny, sdružení a jako tady v německu politické skupiny, kde musí dojít k uvědomění lidstva. Lidé mají začít chodit do lesa, sbírat plody, jest věci od zemědělců, kdy stát nedostane ani jeden pfenik(korunu) za potravu, uskromnit se a používat co nejméně jejich placených zdrojů. Lidé se staly otroky konzumní společnosti. Když se staneme nezávislými od infrastruktury, celý jejich trh se zřítí.
Nyní mně hovoří ze srdce, protože to přes 20 let opakuji neustále na přednáškách:
Najděte si svého zemědělce, souseda, podporujte ho a nechoďte kupovat otrávené potraviny do supermarketů. Nechodit se vším k doktorovi, do nemocnice ale vyhledávat alternativní řešení a léčitele. Neodevzdávejte svoji bytost do rukou lékařů, kteří tomu údajně rozumějí, snažte si zdraví udržet sami a léčit se sami.
Nedělejte žádné dluhy, nenechávejte jakékoliv peníze na vašich kontech, hned po výplatě si je vyzvedněte, TO NEJHORŠÍ JSOU DLUHY.
BUĎTE NEZÁVISLÍ, NEVYDIRATELNÍ JAKÝM KOLIV ZPŮSOBEM, stávejte se postupně ve všem soběstační a tímhle postupně odstavíte celý tenhle kolos bez revoluce a násilí.
Nakonec se stane že nás bude většina a jedno zbývající procento se začne ptát, co jsme udělali špatně.
Znamená to přebrat na sebe zodpovědnost a vše si dělat sám. Kdo tvrdí, že to nejde, lže a nechce opustit svoje pohodlí.


24.01.2013 5:55 Na dotaz.....
....k 144.000 světelných bytostí od nodoka:
Prosím p.Tomáše Marného,jestli by nedal odkaz na článek kde zminuje těch 144.000 světelných bytostí,nebo jestli by byl tak ochotný a napsal o nich něco podrobnějšího.
V této době již musíme vědět.....DĚKUJI
Mnohokráte na přednáškách i zde na osudu jsem vykládal a psal o světelných bytostech, kterým bylo povoleno zůčastnit se právě této doby. Padlí andělé, je jich šest, povolili aby se zúčastnili téhle koncové hry a byly mezi lidmi. Vypadají jako každý z nás, ale mají jiné vědomosti a schopnosti. Možná jsou z povrchu planety nebo odněkud ze vzdálených hvězd. Je to v podstatě úplně jedno. Důležité je, že jsou tady. Jak bude pomoc vypadat, ukáže se časem nebo v brzké době. Vše se urychluje a kulminuje do konečné fáze. Neptejte se mně, jak dlouho bude trvat.....
Vše souvisí úzce s rasou animus, Jemenem a telemetrickými zelenými lasery, které byli údajně instalovány kvůli pirátům. Měl jsem otom přednášku.....

24.01.2013 5:55 Kruh ve sněhu.....
....který jsem včera umístil do okénka vzbudil u některých lidí zájem. Dokonce někteří, kteří nepíší do diskuzí (zásadně) mně prosili v mejlu o rozluštění. Ptali se také, proč nečekají až na obilí. Z minulosti totiž nejsou ve sněhu.
Doba se nachýlila a planetu Zemi čekají zřejmě velké Změny. Asi pro nedostatek času byla data zakódována do sněhu. O co tedy jde.
Prezident Putin vyzval Obamu, aby odhalil lidem přítomnost mimozemšťanů na planetě Zemi. Sami rusové začali pomalu odhalovat zmíněné skutečnosti. V RUSKÉM filmu "MUŽI V ČERNÉM" je mnoho řečeno. Pilot stíhačky jasně hovoří o problému cizích entit a pokud se lidstvo nespojí proti nim nemáme šanci. Musí se najít člověk, který bude vědět jak na ně. Zatím ho údajně nemají. Říká to pilot stíhačky na svých stránkách.
A nyní ke kruhu ve sněhu. Je to levotočivý destruktivní systém, který nás může na věky semlít. Stroje zvítězí nad lidmi. Je to znázorněno sérii 9 kruhů a hned vedle nich 8 kruhů. 9=5 a 4 vysoce konstruktivní znamení. Nacházejí se v 16 sekvencích což je 7 = bozi.
16 sekvencí po 9 kruzích, odkazují na 16 krát 9 = 144 a to je číslo světelných bytostí na planetě Zemi. Znovu opakuji je jich 144.000 na které je poukazováno. V minulosti jsem o nich psal mnohokráte.
Proč je vše v levotočivém systému, znovu opakuji a poukazuji na nebezpečí a nutnost aby skutečně u lidí došlo k uvědomění.
V ruském dokumentárním filmu muži v černém jsou uvedeny dokonce pilotem stihačky su-čka stejné nákresy (zjednodušené) jako ve sněhu. Je to v minutě 42:50 až 42:54. Pilot je velice sympatický, usměvavý člověk, který zná celou genezi věci a zná levotočivé a pravotočivé rotační systémy. Prosím překontrolujte.
9:54 Dodatek: Shodou okolností o filmu muži v černém dnes píše i orgonet.


23.01.2013 17:55 Po vážných.....


....tématech něco na zasmání. Slovákům se konečně podařilo vyfotit slovenskou hymnu. Nevěříte, podívejte se níže.

23.01.2013 17:55 Vzhledem k.....

....tomu, že mnoho lidí nečte diskuze přidávám od niku NEDOKA překlad který dal do diskuze. Patří na doladění dnešního videorozhovoru, pro ty, kteří ho neznají. Přes 20 let, no spíše colou dobu co ho znám osobně z přednášek ve švýcarsku, tvrdí neustále to stejné. Stojí za svými názory. Napsal mnoho knih a je to expert na dění na planetě zemi. Nesmírně si ho vážím i z jiných důvodů.....
Pro všechny ty, kteří přemýšleli nad sebevraždou či ji už chtěli udělat nebo dokonce udělali a nepovedlo se jim to (máte velké štěstí), prosím číst několikrát a HLAVNĚ přemýšlet!!!!!
K celé smlouvě, kterou jste uzavřeli před příchodem na planetu zemi, bylo by dobré se podívat opět na článek, který jsem napsal před asi dvěma roky. Mé setkání s indigovou dívenkou.

J.CONRAD napsal o tom všem i několik knih a jsou u nás přeloženy k dostání na servru PAPRSKY.
Poznámka t.m. všem doporučuji koupit si knihy a přečíst - s podtextem bylo by dobré.....
A zde něco od něho: SMLOUVA O VTĚLENÍ:
Je dobré zauvažovat jednotlivě o každé větě.
§1) Obdržíte tělo. Toto tělo je nové a jedinečné. Nikdo jinak nedostane totéž tělo.
§2) Obdržíte mozek. Může být výhodné ho používat.
§3) Obdržíte srdce. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se mozek a srdce používají vyváženě.
§4) Obdržíte lekce. Nikdo jinak nedostane přesně tytéž lekce jako Vy ani je od Vás nemůže přebrat.
§5) Můžete dělat, cokoliv chcete. Všechno, co uděláte druhým, se k Vám vrátí zpátky.
§6) Lekce se opakuje tak dlouho, dokud se nepochopí. (I přes více vtělění.)
§7) Tato smlouva je pro všechny stejná. Neexistují výsady, i když to někteří tvrdí. (Ručně připojené změny nemají platnost.)
§8) Dostanete zrcadla, abyste se mohli učit. Mnohá zrcadla vypadají jako jiná těla. Jsou tu k tomu, aby Vám ukazovala, co je ve Vás.
§9) Pokud se Vaše tělo zničí nebo přestane fungovat, dostanete nové. (Může dojít k čekacím lhůtám.)
§10) Smlouva o vtělení vyprší teprve tehdy, když všechny lekce dospěly k uspokojivému výsledku.
§11) Co je uspokojivé, to určujete Vy!
Ř Užitečné pokyny a tipy:
Není cílem, mít při opuštění těla pokud možno co nejvíce peněz.
Za slávu či oblíbenost se neposkytuje žádný bonus.
Nemusite se řídit chybami ostatních.
Pravidla tu jsou od toho, aby se přezkoumala.
Tvrzení druhých o cíli mohou svádět z cesty.
Nemůžete nic udělat špatně. Nanejvýš to může trvat déle.
Čas je iluze!
Máte přístup ke všem odpovědím přes speciální spojení ve Vašem srdci.
Všechno v učebním prostoru reaguje na vyzařování srdce.
Pokusy poškodit učební prostor vedou k omezením.
Nikdo Vám nemůže odebrat zodpovědnost.
Násilí nikdy nevede k řešení.
Může být užitečné sledovat, jaké situace se opakují.
Drogy (legální i ilegální) mohou zkreslit vnímání lekcí.
Když si všichni počínají určitým způsobem, nemusí to znamenat, že to je správné.
Zřídkakdy existuje jen jediné správné řešení.
Můžete podat žádost o odpuštění.
Pro nikoho neexistují zvláštní dodatky.
Jste milováni. (I když jste v Bronxu nebo v Somálsku.) Všechno ostatní je klam.
Lekce jsou zvláštní příležitosti k vývoji a nemají špatné záměry.
Může být riskantní svěřit své tělo někomu jinému.
Bránit druhým ve vývoji nepřináší výhody.
Dostáváte příležitost (především v nočních hodinách) tělo opustit.
Vzpomínky na zkušenosti mimo tělo se neukládají v těle respektive v mozku.
Pohrávat si se svým tělem je Vaše právo. Pohrávat si s tělem ostatních vyžaduje jejich souhlas.
Snažit se opisovat nemá smysl!
Ten, kdo Vám nabízí životní pojištění, je podvodník.
Svévolné ukončení vtělení vede ke spoustě zbytečného papírování.
Vědecká dobrozdání a svaté knihy slouží zmatení.
Nejde o to, být první.
Nejde o to, vypadat chladně a odměřeně.
Nikdo ve Vaší situaci nevypadá lépe než vy.
Nejste jediný, kdo pochybuje o smyslu smlouvy o vtělení.
Jelikož jste s touto smlouvou souhlasili, je zbytečné stěžovat si na to, že jste tady.
(Jo Conrad, 15.3.2002)


23.01.2013 9:54 Vzkazy nám.....
....pravděpodobně, pro jejich důležitost, začali dávat i do sněhu. Můžete vyčíst zajímavou kombinaci 5:4. Zajímavé, že ano?????

Ano mnozí matrixoví větci začnou upozorňovat na studenty, kteří v noci nemají co dělat a vydupávají obrazce ve sněhu. Nechtějí čekat na léto.....

23.01.2013 9:54 Voda je velké.....
....téma v současné době po celé Evropě. V česku v novinách se nedozvíte samozřejmě vůbec nic. Možná až nám vodu zdraží o 400%, tak se začnou lidé zajímat a pátrat kde byla chyba. Privatizace vodovodních sítí ale HLAVNĚ ZDROJŮ PITNÉ VODY je v současnosti obrovský byznys, o který se do slova a do písmene přou ne-li perou obrovské koncerny.
Jenom pro upřesnění. Víte co vůbez znamená slovo PRIVATIZACE?????
Slovo privatizace, německy privatisierung je z latinského slova "privare" což znamená OKRÁST, OLOUPIT.
VIDÍTE???? POUŽÍVÁTE JEJICH SLOVA A VŮBEC NEVÍTE CO ZNAMENAJÍ. PRIVATIZOVALI JSTE NĚJAKÝ PODNIK????? ANO???? Tak jste někoho oloupili. Bylo by dobré těmto lidem co privatizovali v malém nebo ve velkém říkat loupežníci. Některým megaloupežníci - KOŽENÝ-KLAUS A MNOHO DALŠÍCH.....
V NĚMECKÉ TELEVIZI SI UŽ Z TOHOTO TÉMATU DĚLAJÍ KOMICI SRANDU. OTÁZKA JE JAK DLOUHO?????
http://www.youtube.com/watch?v=TLAKBiY5kSM&feature=player_embedded

23.01.2013 5:55 Právě jsem.....
....ze švajzu obdržel tenhle velice zajímavý film. Je ale pro znalce němčiny. Zde Vám odhalují kam celý systém míří a jde, ba přímo se tam řítí. Kdyby se někdo našel na přeložení a otitulkování, bylo by to dobré. Možná by stačilo napsat jako překlad samostatný článek.....
Vše je odhaleno a lidé čekají a čekají a čekají..... Ptám se: na co ještě????
http://www.youtube.com/watch?v=ARtWtD0xVyg&feature=player_embedded
Nemám slov.....


23.01.2013 5:55 Komentář na.....
....poslední Jirkovu optiku a zároveň uvedení nepřesností na pravou míru.
Na planetě Zemi platí pravidlo, které je tak hluboko zakořeněno v lidech jako sama jejich duše. Co je zakázáno, to je právě pro každého to nejzajímavější a po TOM právě touží. Loutkovodiči na planetě Zemi (ukazují to i ve filmu MATRIX) přesně věděli, jak mají nastavit výhybky pro lidstvo.
Kdyby drogy byly oficiálně povoleny, nikdo by nechtěl tuhle "ZÁZRAČNOU" látku a povalovala by se na polích skoro nepovšimnuta. Z tohoto důvodu byla uvedena na trh skrytá reklama o drogách.A hele, najednou se masy lidí začaly zajímat o tuhle "zázračnou látku" při jejichž použití se lidé dostávají do tranzu a mohou údajně dokonce i létat. Když vyskočí z okna letí, nejdéle ovšem do té doby, než dopadnou na tvrdou realitu. A tak je to se všemi drogami. O poškozování mozku a jejich center nebo o vytvoření závislosti se dříve moc nepsalo. Je jasné, že veškeré drogy dělají z lidí, skoro nemyslící, trosky. Je zajímavé podívat se na největší obchodní organizace téhle látky. Jsou to samozřejmě skrytá tajná seskupení, která v největší míře ovládá stát. Kdo se jim do kšeftu zamíchá, toho nekompromisně zlikvidují. V nejlepším případě zavřou na mnoho let. Drogy míchají loutkovodiči do mnoha léků a také do dětských obtisků na ruce, aby získali svoje budoucí zákazníky.
Proto byly zakázány a vztahují se na ně tresty, které jsou až nepoměrně vysoké. Vytvořili umělou touhu po jejich dosažení. Vzpomeňte si na pořekadlo: "Zakázané ovoce chutná nejlépe".
A nyní z jiného soudku. Po vysvětlení předchozího můžeme přejít na následující vysvětlení a úvahu. Loutkovodiči moc dobře věděli, kam namířit tu či onu věc. Podívejme se třeba na volby. Kdyby volby do parlamentu mohly pomoci lidem a změnily by chod té či oné země k lepšímu, byly by okamžitě zakázány.
S ezoterikou je to naprosto stejné. Chápu, že se nyní na mně bude hněvat mnoho lidí. Je to ale pouze a jenom jejich problém. Když se na někoho zlobím, nezlobím se na něho, ale sám na sebe. Ano začněme sami u sebe. Veškeré ezoterické knihy a ezoterika sama s veškerou meditací je ztráta času. Vymysleli systém, kam nasměrovat lidi, aby náhodou neobjevili to "pravé ořechové". V tomto směru se dá lidem ukázat jenom cesta. Ano nyní o cestě vědí, ale k uvědomění musí u nich přijít její vlastní zásluhou a " cestou po té správné cestě". Neříkám že v ezoterice je všechno šrot, ale najít milión perel roztroušených v atlantickém oceánu, je asi tak složité, jako hledat perly v ezoterice. Navíc si málo kdo umí souvislosti dát dohromady.....
Proto říkám. Kdyby ezoterika měla lidi dostat tam kam každý touží dojít, byla by okamžitě zakázána. To stejné platí o volné energii. O energii z vákua. Většinou všechny vynálezce odstraní. Podívejte se kolik lidí díky téhle "honosné" vědě spáchalo sebevraždu nebo strávilo krátký či delší čas v blázinci.
Ptáte se tedy na cestu, ano řeknu Vám jak na to. Je nutné hodně chodit do lesa a začít hledat sám. Příroda nám všem vše ukáže. Je důležité hodně přemýšlet, objevit ty nejzákladnější taje přírody, začíná to u plus a mínus. Najednou začnete objevovat sami ty či ony jednoduché, skrýté zákonitosti a postupně se prokousáte čítankou přirody. Zde je začátek. V knihách najdete málo. Proto je nyní snaha dostat děti od přírody k mobilním telefonům, novým tabletům a hlavně k počítačům, kdy je má MATRIX přímo pod kontrolou a v rukou.....
A hlavně díky mobilům jim zlikvidovat to nejcennější u člověka: anténu - přijímač a vysílač - šišinku mozkovou.....
Máte-li co říci, prosím diskutujte k tématu.
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
22.01.2013 5:55 EU plánuje.....
....společnou kontrolu nad veškerými médii v celé EU. Chybí už jenom doladit, dle jejich slov harmonizovat, (ÓÓÓÓ JAK TO ZNÍ VZNEŠENĚ) poslední maličkoasti a kontrola všeho bude řízena jednou kanceláří či společností. Stačí si vzpomenout na film, ve kterém to bylo lidem ukázáno, s názvem VENDETA.

22.01.2013 5:55 Skutečně zajímavý.....
....obrázek najdete zde. Hádejte co se vytvořilo - a to zcela náhodou - za obraz z jeho dýmky. Raději to nebudu komentovat. Je to zřetelně vidět. Bavit se o zmíněném, můžete v diskuzi. Nemusí už nic komentovat. Možná ale také trpím poruchou zraku..... Tak mne neberte vážně a všechno si ověřte....

22.01.2013 5:55 Poznámka k projevu.....
....posledního černého papeže, kterou si nemohu nechat ujít bez komentáře. Černý papež hovořil několikasmyslnými větami, i když mnoho lidí nepochopilo co vlastně řekl.
Převzato z jirkova okénka:
"Možnosti Ameriky jsou neomezené," řekl Obama ve svém projevu. "Protože vlastníme všechny charakteristiky, který tento svět vyžaduje. Mládí. Energii. Rozrůzněnost. Otevřenost. A nekonečnou schopnost riskovat a talent vymyslet se znova, v nové verzi. Mí přátelé Američané, jsme stvořeni pro tuto chvíli a pokud budeme jednotni, budeme úspěšní. Protože my, občané, chápeme, že naše země nemůže být úspěšná, pokud se v ní daří jen zmenšující se skupině bohatých a ostatní bojují o přežití. My, občané, dnes prohlašujeme tu nezřejmější pravdu. Že všichni jsme stvořeni sobě rovnými. Je to ta hvězda, která nás pořád vede."
Rozebereme tučně zdůrazněné:
"Možnosti Ameriky jsou neomezené," Jak je možné, že tak lže, když ví, že USA zmítající se v krizi je na konci svých sil a jakéhokoliv konstruktivního chodu dopředu?????
vlastníme všechny charakteristiky. A nekonečnou schopnost riskovat a talent vymyslet se znova, v nové verzi.
Co bylo při projevu myšleno vlastněním všech charakteristik????? A hlavně pak nekonečnouschopností riskovat????? (Tuhle schopnost mají jenom stroje. Nikoliv lidé.) Korunu k tomu dodal : talentem vymyslet se znova v nové verzi. Je tedy naprosto zřejmé kdo a co je tím myšleno. Lidé v lidské podobě určitě nikoliv.
Všichni jsme si rovni? Skutečně?? A proč tedy vymysleli tituly, které lidi dělí do kast a kastovnictví????? Jak se na sebe lidé dnes dívají když mají nějaký titul. Rozhodně né jako na sobě rovnými. Podívejte se jak vysoko nosí nos všichni MuDr a co si o sobě myslí.
Je to hvězda, která nás pořád vede. Kdo nebo co je myšleno hvězdou, která nás údajně pořád vede????? Dřív to byl bůh, dnes je to hvězda. Je jasné, koho tím myslel.....
A na dotaz jiříka k účesu Obamové je zcela jasná odpověď. Měla by být změna. Změna k tomu jejich lepšímu.

22.01.2013 5:55 Gerhard Celente.....
....se opět nechal slyšet a řekl asi něco, co ostatní zajetí v MATRIXU, nechtějí slyšet. Řekl lidem pravdu, kterou neradi slyší. Přicházející finanční KRACH, kterému se nedá zabránit, bude mít epochalní rozměry. No bodejť by neměl. Neustále se problémy kumulují a tlačí dopředu bez dalších možných řešení. Lavina která přijde smete všechno. Stejnými slovy hovoří i němečtí bankéři. Přečíst si můžete ZDE.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vlkan Vlkan | 23. ledna 2013 v 22:35 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=sk5hNzNIBYI

http://afinabul.blog.cz/1301/detske-porno-a-pedofilia-zrejme-coskoro-budu-legalnymi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.