Pozitivní evoluce

9. prosince 2012 v 12:54 | Jirka Woodman |  Články
Nedávno se mě můj starší kluk ptal na historii republiky, protože potřeboval něco do školy. Pokud chcete v roli rodiče dítěti, byť devatenáctiletému něco vysvětlovat, zvažte zdali to nebude mít dopad na jeho další studijní pokračování. Teď jsem se sám polekal, protože mi to zaznělo až totalitně.....
Jelikož přehodnocuji čtení, protože text je ve všech případech, tedy i v tom mém manipulovatelný a to si prosím dobře zapamatujte, rád ukazuji věci v obrazech.


Alespoň z dob, kdy už byla fotografie, ale hlavně z dob, které ještě součastníci pamatují, neboť vše starší lze změnit lusknutím prstu, přepsat a šoupnout do škol, kde se to zažije a stane faktem. A tak jsem mu to, čím se my češi a moraváci můžeme pyšnit ukázal.....


Češi vítají svého císaře Františka Josefa 1.1918 - Odstraňování symbolů nenáviděného Rakouska-Uherska
1918 - vznik republiky a vítání T.G.M.


1939 - vítání německého Wermachtu v ČSR


3.července 1942, česká přísaha věrnosti Velkoněmecké říši


.....historicky největší počet lidí na václaváku.....


5.květen, cca týden po Hitlerově "smrti" český lid povstal


Únor 1948, Československo oslavuje vítězství KSČSrpen 1968, rozčarování z ruské okupacePo 68.mém Češi stále milují SSSR a komunistickou stranu
Ve volbách 1986 volilo téměř 100 procent Čechů kandidáty KSČ


Po 17.listopadu Češi nesouhlasí s politikou KSČ


.......tududumdumdum.......


.....a dvacet let na to tento výsměch od pravdy a lásky.....


.....no a jak už to bývá, jediný neprodejný co to v počátku s republikou myslel vážně, byl zavražděn, rituálně rozdělen a na více místech pohřben.....

A co myslíš že bude dál tati? Co bude dál? no pevně doufám, že se na chvíli setmí a když se znovu rozsvítí, rozsvítí se všem.....
V tom horším případě to zůstane stejné a zbídačení lidé začnou volat po vůdci, který za ně něco vykoná. V tomto blbém filmu totiž nikdo nechce nic udělat sám za sebe. Lidé propadli iluzi systému a budou raději dřít ve fabrikách, než aby si připustili, že se můžou postarat sami o sebe. Za generace na to nebyli zvyklí a tak budou chtít změnu, ale změnu v systému, na který jsou zvyklí. Jakoukoliv změnu a to je ten nejkřehčí moment, stále se opakující v historii. I Adolfa si lidé vymodlili a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Vysvitá jim totiž naděje. O jedné z těchto "cest" jsem slyšel a tady u nás to má jméno ..... Pozitivní evoluce.

Poprvé, když mi někdo řekl ať si poslechnu od Landy Nigredo, pocítil jsem nerovnováhu. Myslím tím v tvorbě Daniela Landy do Nigreda a po Nigredu. Na rovinu u mě tento muzikant stoupnul v ceně. Nezkoumám kdo za koho kope, od toho jsem již dávno jako muzikant upustil, protože vím, že se nahoru bez nápomoci nedostanete, jde o to co vám kdo dá, coby učitel. A Nigredo je pro vidoucí plné vzkazů. Když jsem se dočetl že se tento člověk zbláznil, zajímalo mě o co jde. Vychází najevo, co od Nigreda již tuším a to je fakt na který jsem byl dávno upozorněn, že Daniel Landa má být pro českou republiku lídrem N.W.O. Ve spojení Landa - Janeček - prorok - mesiáš to začíná zapadat. A tak pojďme k symbolice. Pozitivní - pro ty, kteří stále myslí pozitivně je tu můj úplně první článek ZDE.
Pro kratší výklad uvedu toto, začnu u nejfatálnějšího - když příjdete do špitálu (tam to zůstalo postaru) a doktor vám řekne, že váš nález je pozitivní je to co? dobře nebo špatně? Pokud všechny buňky ve vašem těle budou mít pozitivní znaménko, poznáte to tak, že se na sebe budete dívat z hůry.....Plus = kříž na hrobě
Když někdo hledá název pro firmu, občanské sdružení a má za zadkem kapitál, musí toto vědět, anebo si nechá vrátit peníze od těch, kdo toto dopustili. Anebo počítá s tím, že lidé jsou ovce a jsou zvyklí na stereotypy s destruktivním nábojem a budiž jim tak. Další slovo je Evoluce - dlouhodobý a samovolný proces, kde přirozený výběr je příčinou a hybnou silou přeměny. Takže to má trvat dlouho , samovolně a bez zásahu? No do......
Někdo, kdo by spadnul z nebe a měl v zadku padesát kilo zlata, protože se někde dočetl, že na zemi se na to hraje, s minimální znalostí jazyka, by vyplivnul Konstruktivní - tvořivá revoluce - změna.....a ne pozitivní - smrtonosná - přeměna. Na to, jak si hrají se slovy jako zlojedi a pod. ctí zastaralé stereotypy, vsázejí na tupost lidí, která bohužel ovšem může učinit změnu. Ony se totiž všechny změny staly v důsledku kolektivní psychózy, která nabyla hodnoty krytického množství (zápis do mrfogenetických polí) - jako - (syndrom sté opice). Tvůrci této reality to vědí.
První, co vás osloví, je intuice. Druhý impuls už zaměstnává rozum a ten přehodnocuje prvotní rozhodnutí. Proto pokud budete stát před tvůrci změn, kteří vsadili na vaše rozhořčení a touhu po změně systému, ještě než vás strhnou do diskuse ve které vás rozeberou jako jehovisté, použijte intuici. Pokuste se takto vnímat svět. Filtrujte vše skrze srdce a tím prvotním se řiďte. Když se podíváte na stránky pozitivnievoluce.cz a shlédnete pár videí, pokuste se zaměřit na Petra Vachlera, který tam jakoby nepatří, který tam tvoří jakýsi rovnovážný prvek a co slovo to perla. Pan Karel Janeček, mecenáš jenž spadnul z nebe a jeho prorok Žito 44 (Daniel Landa) vsadili vše na to, aby zapadli jako chybějící hodinové kolečko do soukolí nadcházejících časů, přesně podle biblického proroctví - konec věku bude provázet spousta falešných proroků. Jestli se pletu, hoďte si kamenem, ale za každé špatné rozhodnutí, kterým se podepíšete na tvorbě nového světového řádu, se budete zodpovídat svým dětem.

http://www.youtube.com/watch?v=VuCxe7d6Ytk
http://www.pozitivnievoluce.cz/cs-CZ/projekty/pozitivni-mesta/praha/lucerna-velky-sal.html
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/cekani--na-janeckovu-vladu-iluminatu/


s Láskou j.w.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sp sp | 9. prosince 2012 v 18:18 | Reagovat

http://www.zvedavec.org/komentare/2012/12/5230-janeckova-pozitivni-evoluce-raz-dva-tri-show-dva-tri.htm

2 Ferko Ferko | 9. prosince 2012 v 19:14 | Reagovat

Landa si doniesol svojho kohúta, ktorý si obzrel svoje sliepočky v hladisku a tie mu za to ešte tlieskaly. Na tak tupé slová tlieskajú len hlúpi ludia. S takým drzím a opovrhovačným príhovorom nech ide robiť turné po krčmách východného slovenska, tam by mu pristrihli krídelka.

3 Oves 23 Oves 23 | 9. prosince 2012 v 22:31 | Reagovat

Začíná to do sebe zapadat. Hodně lidí, kteří podporují hnutí Pozitivní evoluce Karla Janečka (namátkou David Koller http://kultura.idnes.cz/david-kolle-v-rozhovoru-pro-magazin-dnes-ffl-/hudba.aspx?c=A120725_192213_hudba_jaz ) je napojeno i na Karla Schwarzenberga, který je velký propagátor NWO a účastní se i jejich setkávání. Další účastníci hnutí patří k takzvaným Pravdoláskařům, kteří uctívají Havla a jeho NWO ideje (namátkou Jan Hnízdil). Landa dělá vše proto, aby na sebe, respektive na to jejich hnutí upoutal pozornost a zájem lidí. Média jim dávají nezvykle mnoho prostoru, prakticky je podporují, což je k zamyšlení. Například v pátek 7.12. v televizních novinách na nově byl i živý vstup Landy. I ta korupce a zlodějna ve vládě toho může být součást plánu, aby bylo co nejvíce lidí zhnuseno a sympatizovalo s tímhle hnutím. Účel světí prostředky, lidi jsou nepoučitelní a zase jim naletí. Kdyby se tihle "pozitivní" dostali k moci, to by teprve začala totalita...

4 Filas Filas | 9. prosince 2012 v 23:01 | Reagovat

...Orwell se musí obracet v hrobě. Podobné scénáře jedou ve všech zemích unie, stejný styl mesiáš-prorok, poslední sázky na autoritu států..... patřících EU. Kdo toto nevidí musí být slepej.

5 ferko ferko | 10. prosince 2012 v 16:41 | Reagovat

[3]: "aby bylo co nejvíce lidí zhnuseno a sympatizovalo s tímhle hnutím" máte pravdu. Ako vždy hovorí David Icke problém-reakcia-riešenie. Riešenie je král králu (nahý).

6 cestmír cestmír | E-mail | 15. prosince 2012 v 8:58 | Reagovat

Zajímavá země to Československo !!!Tady se pořád někdo či něco oslavovalo a vítalo,od císaře pána,přes Masarika,Wermacht,pád Hitlera,až po Gotwalda a další bolševické svině !!! :-?

7 cestmír cestmír | E-mail | 15. prosince 2012 v 9:06 | Reagovat

Mnozí si po úmrtí V.Havla pomluvou jeho osobnosti budují své zviditelnění - viz Hájek a další svazácká a komunistická lůza !!!Myslím si,že tito bastardi se nemusí už zviditelnit,oni se už zviditelnili přímou podporou totality včetně napáchaných zločinů nejen KSČ !!!

8 cestmír cestmír | E-mail | 15. prosince 2012 v 9:20 | Reagovat

Mnozí si neuvědomují,že dnes musí své problémy řešit oni,že je za ně nikdo jiný nevyřeší !!! Já vím že mnozí úředníci jsou úplně nemožní,pokud né úplně blbí,což platí o těch dál přežívajících totalitních !!! Oni nebyli školeni někomu poradit,pomoci,oni byli svičeni nás hlídat ve jménu rudých žvástů - kdo nejde s námi jde proti nám,mnohdy je fakt poroblém vyřešit v rámci úřadů problém,ale nevzdávejte se,jde o dočasný problém !!!

9 cestmír cestmír | E-mail | 15. prosince 2012 v 10:04 | Reagovat

Obávám se,že v této zemi se více žvaní,slibuje než koná a to nikam nevede,než k oblbování jako za totality !!! Jedni disponují milionama, jiní žijí z výplaty do výplaty !!! Tady nejde vůbec o soukromou sféru,jde o státní a polostátní firmy /ČEZ,ČD,státní správu atd./ Ti co už léta nemakají a makat nebudou,ti ať chcípnou hlady,ti co nemohou práci najít v dané oblasti /OSTRAVSKO atd./ těm musí stát pomoci !!!

10 Kašpárek Kašpárek | 21. prosince 2012 v 22:09 | Reagovat

Puzzle se začíná skládat
http://zvedavec.org/komentare/2012/12/5256-pozitivni-revoluce-karla-janecka.htm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.