My a Země

16. prosince 2012 v 23:54 | Jirka Woodman |  Články

Rozdíl mezi lidskou bytostí a jejím domovem jménem Země, tedy pokud jste ochotni připustit, že Země je živý organismus, ve své podstatě neexistuje. Oba myslí jen na sebe. Rozdíl je pouze v tom, že člověk je tu ve své hmotné podstatě jedné z existencí sám pro sebe a o proti Zemi na velice krátký čas. Naproti tomu Země má svůj život nesrovnatelně delší a jako živý organismus s obnovitelným imunitním mechanismem, jako vše živé, má toho spoustu na práci, protože je tu pro všechny. Rozdílem je pouze to, že jenom lidská bytost ze všech obyvatel tohoto úlu, dokáže Zemi ublížit.

Dalším rozdílem je skutečnost, že Země nemá ego, na rozdíl od člověka skupujícího půdu obsazujícího větší území, člověka uchvatitele, kterému nakonec patří pouze to, co vlastní před narozením a to, co mu po smrti zůstane. Za dobu našich tisíci vtělení hledáme jedno, vzpomínky na prvopodstatu. Místo toho ale živíme systém, který nás od ní odpojuje a odcházíme bez toho, abychom nalezly. Neděláme to úmyslně, děláme to proto, že to dělají všichni a my nechceme být jiní. Všechny bytosti, krom bytostí lidských, mají nepřepsaný kód v morfogenetických polích vesmíru, proto vzhlížíme ke zvířatům, jak jsou dokonalá, ryby, ptáci, plazi, hmyz, savci a při tom zapomínáme, že umíme létat.....
Pravdu o prvopodstatě lidských bytostí naleznete ZDE a ZDE.
Chtěl bych teď vyzvednout fakt, na který jsme díky vědeckému pojetí zapomněli, nicméně fakt, který je nezpochybnitelný. Týká se našich vzpomínek a zkušeností z dob minulých existencí.
Začnu jednoduše a hned na začátku podotýkám, že pokud jste z opičky, nečtěte dál a s rodiči si vyjasněte, co to bylo za mejdan. Pokud jste ochotni připustit, že tu nejste poprvé, tak vás tu vítám. Odpověď na to, proč po tolikáté opakujeme stejné chyby, tkví v morfogenetických polích vesmíru a v šišince mozkové, našem přijímači a vysílači dat, která nás s nimi spojují.
Začnu syndromem sté opice, který mnozí z vás znají. Opice rádi jedí hlízy brambor, ale prskají, když jsou od hlíny. Na jednom pokusném ostrově bylo 99 opic téhož druhu a jedna malá šibalka si odnesla bramboru k potoku a umyla si jí. Naučila to mamku a po týdnu si 99 opic umývalo brambory před jídlem. Dle vědecké studie, bylo naplněno kritické množství zkušenosti (moudrosti), která přepsala zápis v morfogenetických polích vesmíru u tohoto druhu opiček a na 800 kilometrů vzdáleném ostrově, si stá opice umyla bramboru a u jídla již neprskala. Od toho dne si všechny opice tohoto druhu myjí brambory před jídlem a bacha! nemají mobily aby si to mezi sebou zavolaly. Velice nerada to vědecká obec přiznává, ale je to jeden z faktů, který potvrdil přítomnost morfogenetických polí vesmíru.
Morfogenetické pole vesmíru, je vlastně databáze, kde si každý živočišný druh nalezne, co potřebuje. Určitě jste viděli ptáče, jak vypadne z hnízda. Trápí se s létáním jak má vlastně mávat křídli. Mamka a taťka ptáček ho to prý učí, ale pokud jste u toho byli, víte, že jen ječí, aby odradily predátory a krmí ho aby mělo sílu. Pak se ale něco stane, ptáče se napojí na tyto MG pole a letí. Vzpomnělo si. Nejinak je tomu u člověka. Když se narodí, ví, že má sát, aby přežil. Když dospívá, ví co a jak, ale zde již dochází k přepisům. Nastupují instituce jako rodina, školka, škola, gymnázium, fakulta - vrahové přirozené intuice…Nyní jste tak daleko své podstatě, že je pro vás v otázkách víry snazší uvěřit, že je bůh někde na obláčku a v chrámech je k němu blíže, než připustit, že to co církev tímto slovem nazývá, je vaší součástí. Ale zpět k MG polím. Lidská bytost, jakožto nejvyšší na Zemi, má přístup i ke kolektivnímu vědomí svého druhu. Pocity hladu jsou třeba připisovány érám hladomoru a podobně. Sem už však zasahují tvůrci této reality a pro ně je snadné přepsat cokoliv i změnit čas, ubrat či přidat let, aby symbolicky korespondoval s jejich kolektivním osudem. Do roku 1982, byli Nostradamové a jim podobní raritou, tedy ti, o nichž se psalo, ale od tohoto data se zrychluje srdeční tep této planety a lidé se začínají probouzet. To proto píšu o provázanosti lidí a Země. Žijeme v šestém matrixu, historicky zde nikdy ani v pěti předchozích, nebylo tolik lidí jako nyní a pokud může něco toto kolektivní myšlení změnit, ta doba je právě teď. Ve většině náboženství i v proroctvích se píše, že následující čas má mimo jiné způsobit přeměnu smyslu pro hodnoty. Moment, kterého se tvůrci této reality šíleně bojí a proto, k tomuto času vpustili na svět dary, v podobě křemíkových technologií. Nikdo už si nedokáže představit život bez mobilu, notebooku a s tím vším spojeným virtuálním světem, stvořeným skutečnými virtuózy. Co dokážou tyto zařízení, vysvětluje studie ZDE.
Společný jmenovatel toho všeho, co vytváří tento elektrosmog, je likvidace šišinky mozkové a následná likvidace imunitního systému. V intuitivním světě nástup slepoty. Blíží se moment propojení, kdy bude záležet na myšlenkovém postoji tolika lidí, kteří dosáhnou kritickou hranici přepisu morfogenetických polí a to, co poté nastane, bude toho výsledkem. Pokud to bude strach, bude nás provázet na každém kroku. Pokud Láska, bude to fajn. U voleb můžeme změnit lumpa, za zloděje a bude to stejné, to o čem píši, nejsou volby, ale přerod a záleží jen na tom, kudy se budou naše myšlenky ubírat. Neudělá to za nás 140 000 světelných bytostí, ani ti, co za nás vyrovnávají destruktivní vibrace a my jimi za to pohrdáme, protože jsou aut - z tohoto světa a nazýváme je autisty, je to na nás. Nemusíme bojovat a prorážet si cestu, jen na tu cestu myslet. Udělejte si následující dny krásné s těmi, které milujete a buďte při sobě. Vypněte televizi a poslouchejte srdce svá i srdce Země, bát se můžete pouze svých zlých myšlenek. Přeji vám budoucnost, na kterou budete pyšní.
S Láskou Jirka Woodman
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 0:53 | Reagovat

2 BED BED | 17. prosince 2012 v 9:40 | Reagovat

Ďakujem Jiří - prajem TI to isté. :-)

3 Marie Marie | 17. prosince 2012 v 12:21 | Reagovat

Velké Díky, za shrnutí :-) moc krásně napsané. Přeji Tobě a všem bytostem na Světě nádhernou budoucnost, mnoho Lásky a to samé přeji i sobě. Děkuji Marie :-)  (hug) (heart) (sun)

4 WhitelikesnowandcoldlikeWinter WhitelikesnowandcoldlikeWinter | 17. prosince 2012 v 17:53 | Reagovat

1. Jelikož pýcha předchází pád,použil bych raději slova hrdost.
:-)
2. Jinak naprosto souhlasím,co je tu napsáno;děkuji mnohokrát za všechny moudré články ( a nejen na těchto stránkách ) a přeji všem bytostem nejen to,co si zaslouží,ale i vše dobré a ráj nakonec.
3. Jestliže člověk věří v nesmrtelnost své duše a snaží se konat vše s láskou,je zachráněn.

5 Bed Bed | 17. prosince 2012 v 18:11 | Reagovat

Je to tu nejaké pohrebné...

6 Venëa Venëa | E-mail | Web | 12. dubna 2013 v 21:38 | Reagovat

Asi mám trochu mezery ve vzdělání... Co je zač, těch 140 000 světelných bytostí? Jsou jemnohmotné nebo vtělené do lidí/zvířat/rostlin? Jsou to indigové děti? Proč jich není alespoň milion? Bude jich někdy více - vytvoří se nové?
pokud to jsou lidé, jak se dají poznat od těch ostatních (jasně, podívat se jim na auru, ale já to až tak moc nepoznám, stejně tak, jako si někdy nejsem jistá, jaký pocit mám z nějakého člověka)?
Omlouvám se, že jsem Vás zaplavila takovou hromadou otázek, ale ráda bych měla ve věcech jasno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.