M.O. Prosinec 2012

7. prosince 2012 v 16:54 | Tomáš Marný |  Marného okénko

10.12.2012 5:55 Máme se.....


....na co těšit a důležité je se umět připravit.....
Připraveným vždy přálo stěstí.
09.12.2012 5:55 Znovu doporučuji.....
....podívat se na následující krátký film, který najdete ZDE. Hlavně upozorňuji na minutu 3:02, kde je jasně řečeno, kdo je připraven odejít do jiné dimenze cestu si najde. A co je hlavní, musíš si koupit lístek. Ale cena je vysoká. Kdo věří jenom současné vědě, a ničemu jinému, má vstup zakázán. Vidím, že takových je zde ještě mnoho.....
09.12.2012 5:55 Zde máte další.....
....důkaz, že váš mozek má schopnost ovlivňovat vesmír a dění. Bylo by dobré se soustředit na minulé články, které jsem napsal, nechci Vás rozptylovat děním v MATRIXU, je nepodstatné. Důležité je aby lidstvo převibrovalo.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JVGgmli7j2I

Děkuji za pochopení.....

07.12.2012 5:55 Velice důležité.....

....upozornění. Bylo by dobré, kdyby psané se dostalo mezi co nejvíce lidí, a to kvůli uvědomění.
Na danné téma jsem kdysi hovořil na přednáškách a upozorňoval v různých článcích. Řeč bude opět o kritické hodnotě čehokoliv. Začneme tedy u jednoduchých příkladů. Většina z Vás jezdí autem, které je poháněné buď naftou nebo benzínem. Aby se auto dalo do pohybu, potřebujete (například) vstříknout 10 gramů benzínu. Je to tak zvaná kritická hodnota množství, které uvede motor a následně auto do pohybu. Máte-li určité množství obohaceného uranu, a chcete-li navodit řetězovou reakci, nepovede se Vám to, pokud nemáte kritické množství této látky pohromadě.
V případě, že vlastníte kapku vody (a v okolí daleko široko nikde není ), nemůžete se utopit. Teprve při objemu určitého množství vody, třeba větší lžíce plné vody, to už možné je.
Odeberme se ze světa nesmyslné fyziky do tajemství nehmatatelného. Každý lidský mozek vytváří energie a tyto jsou potom zapisovány do morfogenetických polí (dále jenom MF). Záznamy energií každého mozku zde uložené jsou tímto zápisem zde uložené a nesmazatelné.
Vždy na přednáškách jsem upozorňoval na opatrnost při myšlení a vedení myšlenek. Říkal jsem a znovu opakuji: "Vaše myšlenka je silnější než atomová bomba". Myšlenky způsobují zápisy do MF polí. Jednoduše a pro každého pochopitelně jsem se snažil ukázat mechanismus, jakým fungují i lidské myšlenky s uložením do MF polí.
Lidská společnost na planetě (v hotelu Země) se nachází v určitém energetickém potenciálu. Určitě jste si všimli, že tenhle potenciál je v současné době vysoce destruktivní. Je způsoben zápisem lidských mozků do MF polí sledováním filmů, hraním destruktivních her na počítačích, kdy děti mají hry při kterých zabíjejí na ulici (v počítačové hře) lidi a pomalu nerozeznávají realitu od iluze. Podívejte se jak se lidé dnes chovají vzájemně k sobě, úcta člověka před člověkem, je skoro pro každého cizí slovo. Vytvořili jsme pro lidi iluzorní svět, který podléhá zápisu do MF polí. Ta nerozeznávají iluzi od skutečnosti. Tak jako Váš mozek nerozeznává skutečný běh po cestě nebo vizualizovaný běh při klidném ležení doma v posteli. Dochází k zápisu do MF polí.
Všimli jste si, že bylo poslední dobou mnoho destrukce připraveno a měla být uskutečněna. Díky rozšíření zpráv po internetu třeba o možném výbuchu mini a-bomby v Berlíně při olympiádě nebo následně v Londýně, se tenhle hrůzný čin neodehrál. (Pád eura, občanská válka, třetí světová válka ATD) Byl zastaven zápisem přání lidí, aby se něco takového nestalo a následným uvědoměním. Byla dosažena kritická masa myšlenek lidí, kteří si něco takového nepřáli. Jak tedy vidíte, síla je v lidských mozcích. Bylo by dobré se podívat na film celestýnské proroctví, zde máte o kritické hmotě čehokoliv taky zmínku.
A nyní k tomu nejdůležitějšímu, proč jsem tenhle kratičký článek napsal.
Poslední dobou se objevilo mnoho zcestných zpráv (televize, rádio, noviny, časopisy atd) o konci světa destrukcí a apokalyptickými scénáři. Buďte klidní, nic takového se určitě nestane. Co se tedy bude odehrávat? To je správná otázka. Velice rád Vám na ni odpovím.
Jak už mnoho proroků a hlavně Májská civilizace, ke které vzhlížím s úctou a obdivem, předpověděla, že dojde k posunu lidstva do jiné dimenze a do zlatých 1000 letí vodnáře. Tomuto se ale elity-ještěrky a hlavně roboti snaží zabránit. Proto tolik matoucích vysvětlení. Ano, lidstvo může převibrovat do jiné dimenze pouze díky uvědomění a přání aby se to stalo.
Zeptám se Vás. Vy máte ještě radost a chcete v tomhle zkorumpovaném, podvodném, prohnilém, zločinném světě ještě dále žít. Zde se nacházíte ve špatně organizovaném borde.. . Zločin je podporován a slušní lidé musejí držet "ústa". Většinou "Nikdy" u soudu nedostanou zapravdu. Člověk si člověka neváží a úcta před staršími lidmi je minulostí.
Tak jak bylo řečeno v MATRIXU. Buď zvítězí stroje (roboti a bioroboti) nad člověkem nebo člověk nad stroji. Jiná možnost neexistuje. Zvítězí-li oni, máme se na co "těšit" v NWO.
Dosáhne-li se na planetě zemi kritického množství energie v MF polích s uvědoměním a přáním převibrovat, nastane přesně to co nám májové předpověděli. Tři dny tmy, pro někoho jenom 7 vteřin a hlavně replikace vašeho vědomí a bytosti. V tomto případě vítejte v 5D. Vše opět záleží na lidech a na jejich přání. Jedná se o vysvobození lidstva z drápů NWO a možných následků pro celou civilizaci.
Proto by bylo dobré rozšířit tento článek mezi co nejvíce lidí a posílat mejlíky. Určitě ještě je čas na vítězství.
Moudří lidé vědí mnoho věcí dopředu a snaží se na vše připravit. Chytří lidé se před nebezpečím skryjí a počkají, jenom hlupáci jdou dál a nechají se zabít.
Děkuji za čas, který jste věnovali čtení tohoto článku a přeji Vám nádhernou cestu do 5D, kde se sejdeme.
Pamatujte si!!!!! Záleží na každém z nás, na každé bytosti, která si vědění UVĚDOMÍ!!!!

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....


05.12.2012 5:55 Pro všechny.....
....kteří vědí. Stačí jedno písmeno

Stojí za to se podívat na film uložený zde.
05.12.2012 5:55 Bylo by dobré se.....
....rozhodně podívat, přečíst si, a hlavně pouvažovat o následujících datech.

03.12.32012 Bylo by dobré sledovat.....
....následující pojednání k filmu bratrů W..... a taky trailer na tento film. Určitě doporučuji zajít do kina.....

SVĚTU VLÁDNE PŘIROZENÝ ŘÁD. A TI, KTEŘÍ SE HO SNAŽÍ NARUŠIT DOPADNOU ŠPATNĚ.
LÁSKA, NADĚJE, ODVAHA!!!!!

03.12.2012 Už se něco blíží.....
....a z tohoto důvodu znovu pro Vás opakuji to nejdůležitější.....

03.12.2012 Ke konci časů.....
....musejí lidem říci pravdu. Sledujte každé pondělí 20:55 FandaTV, kde Vám vše říkají dopodrobna o očkování a mnohém jiném a hlavně o reptiliánech.....
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 8. prosince 2012 v 8:34 | Reagovat

S tou sílou myšlenek to musím jenom potvrdit. Je to v poslední době nějak zesílené a zrychlené zároveň. Musím si dávat větší pozor na myšlenky...

2 lenka f lenka f | E-mail | 8. prosince 2012 v 9:14 | Reagovat

Ano ten seriál sleduji. Nevím jestli bude i III řada, protože ho prý potom televizní stanice ABC zarazila.

3 sp sp | 9. prosince 2012 v 7:39 | Reagovat

To, že se nestaly některé přepovídané věci nebylo způsobeno tím, že si to lidé nepřáli a modlili se za to, aby to bylo dobré.
Už na konci devadesátých let mělo dojít k obřím katastrofám, ale nestalo se tomu tak, protože bohové změnili plán.

Spíše se ptejte na to, proč ho změnili, určitě to nebylo, jen tak z ničeho nic.

4 Farah Farah | 7. ledna 2013 v 0:24 | Reagovat

Zdravím, mám otázku: smím díly z okénka o kritické hodnotě uvědomění přeložit do AJ? Ráda bych to pustila do vědomí lidí co nejvíce i mimo ČR. S tím, že jsem viděla všechny díly The Arrivals, kde se hovoří o iluminátech a New World Order (NWO), dalo by se na to i dobře odkazovat, aby se vše vidělo detailně i pro ty, kteří potřebují rozebrat věci pomaleji... děkuji :)

5 t.m. t.m. | 8. ledna 2013 v 11:32 | Reagovat

Ahoj Farah, určitě přelož, nebo nech přeložit a pošli co nejvíce lidem. Děláš smysluplnou práci. Předem děkuji.....

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....

6 t.m. t.m. | 8. ledna 2013 v 11:37 | Reagovat

Doplnění: pro Farah
veškeré díly které jsem k tématu napsal jsou uvedeny na aluščiných stránkách v sérii pěti článků. Důležité zkopírovat, přeložit a poslat co nejvíce lidem. Děkuji.....

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....

7 Jakub Jakub | E-mail | 28. července 2015 v 14:59 | Reagovat

Ahoj. škoda že sem na ten článek nenarazil dřív :( z odkazů už nic nejede :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.