Úsvit věku Vodnáře 1.

10. listopadu 2012 v 5:55 | Jirka Woodman |  Články


1969 - je pro mě rokem, ke kterému mám velice blízký vztah, protože v červnu tohoto roku se potkali dva krásní zamilovaní lidé, moje maminka s mým tátou a zasadili strom, z jehož dřeva se v březnu 1970 zrodil malý tlustý Jiřík Woodmanů 3,50 kg a 54 cm, který vám tu teď píše. V témže roce 1969 skupina s velice zvláštním názvem - 5th Dimension - Pátá Dimenze vydala desku The Age of Aquarius - Věk Vodnáře. Pod titulem, jak vidíte na obalu desky ční v modré barvě název skupiny a podstata desky Aquarius/Let The Sunshine In - Vodnář/Buďte sluncem. Nezní vám to povědomě? Mě teda trošku jo..... Pátá dimenze je zvláštní název pro skupinu, která má pět členů, v době zažitých pěti smyslů a kór na šedesátá léta. Pojďme ale dál, o deset let později přichází do kin, film Českého režiséra Miloše Formana - Vlasy, který zmíněnými skladbami toto dílo započíná a uzavírá. Podstata filmu je o nesmyslnosti války a časech květinové revoluce. Prvopodstata filmu však poukazuje daleko, daleko hlouběji, než bylo zřejmé v sedmdesátých letech a i v těchto letech je tento film pro dnešní diváky poměrně náročný. Už samotný název vlasy, je symbolem svobody. Nikdy jsem nechápal, jak může délka vlasů symbolizovat svobodu, vždyť přece vždy dorostou. Přes to všechno mi američtí vojáci po té co jsem jim na konci války v Perském zálivu, na otázku co budeš dělat, až se vrátíš domů? odpověděl: "koupím si banjo a s kapelou objedeme svět". Na to mi řekli, George will be free man with long hair. Good luck George and Good bles you.....Kamarád který mi tuto větu řekl, se jmenoval Domingo Aquino, chejenský indián z Arkansasu. Jeho předpověď se naplnila, vrátil jsem se domů, dal armádě sbohem a nechal si narůst dlouhé vlasy. Existují věci, které děláme intuitivně, protože z nich máme dobrý pocit, nebo děláme věci roboticky a máme při nich pocit zmatenosti. To je kouzlo matrixu. S odstupem času, jsem pochopil, že vlasy jsou prodloužením antén spojujících vás s napojením na vesmír a přírodu, proto nejlepší armádní stopaři byli indiáni, než je nechali ostříhat. Dlouhé vlasy pro konzumní společnost znamenají špinavost - teď mluvím o mužích, nikoli o ženách a proto bylo toto součástí agendy likvidace předčasného probuzení v květinkovém období. Určitě si vzpomínáte na normalizační léta, kdy dlouhovlasý kluk byl vyvrhelem školy. Ač jedničkář, tak se buď se ostříhá, aby "reprezentoval", nebo......
Spolu s vnitřním pocitem svobody, z dlouhých vlasů v šedesátých letech frčeli drogy na bázi tripů. LSD a podobné látky utlumující levou hemisféru a dávající prostor té pravé, takže spojení "antén" a podpůrných drog dopomáhalo nahlédnout za hranici matrixu. Avšak systém měl připraveny systémová opatření. To pravé, všímáte si, Pravda ta pravá..... pardon toto se mi stává často, tyhle vstupy při nichž mi něco dojde, nebo mi něco napoví, pravá hemisféra je ta pravá. U rukou je to opačně, levou ovládá pravá a naopak. U politiků je to jedno..... Tam se kope za jeden mančaft. Zpět ale k drogám z šedesátých let, ty které otevíraly obzory byly zakázány. Lsd používané psychiatrií bylo zrušeno, ač mělo výsledky. Nebyla ještě doba na uvědomění si a změny na planetě Zemi začali gradovat až v letech osmdesátých.
Pojďme si poslechnout poselství páté dimenze a toho co o deset let později dal světu Miloš Forman, ať už ve své době kopal za kohokoliv.


When the moon is in the seventh house
And jupiter aligns with mars
The peace will guide the planets
and love will steer the stars

This is the dawning of the age of Aquarius
The age of Aquarius
Aquarius, Aquarius

Harmony and understanding
Sympathy and trust abounding
No more falsehoods or derisions
Golden living dreams of visions
Mystic crystals revelations
And the minds true liberation

Aquarius, Aquarius

When the moon is in the seventh house
And jupiter aligns with mars
Then peace will guide the planets
And love will steer the stars

This is the dawning of the age of Aquarius
The age of Aquarius
Aquarius, Aquarius


Když je Měsíc v sedmém domě
A Jupiter je v konjunkci s Marsem
Mír bude vést planety
a láska bude vést hvězdy

Tohle je úsvit věku Vodnáře
Věku Vodnáře, Vodnář, Vodnář

Harmonie a porozumění
Sympatie a překypující důvěra
Žádné další klamy a posměchy
Zlaté žijící visionářské sny
Mystická křišťálová odhalení
A opravdové osvobození myslí

Vodnář,Vodnář

Když je Měsíc v sedmém domě
A Jupiter je v konjunkci s Marsem
Mír bude vést planety
a láska bude vést hvězdy

Tohle je úsvit věku Vodnáře
Věku Vodnáře, Vodnář, Vodnář
Toto je poselství vidoucích, pro věk Vodnáře paradoxně od Páté dimenze.Usmívající se
21.12-2012 okolo deváté hodiny dopoledne našeho času, přejde věk ryb do věku Vodnáře. Všechny přechody věků doprovázela znamení na obloze ve znamení kříže, ze kterých vyšla všechna náboženství, na bázi uřižování a po třech dnech z mrtvýchvstání. Vycházel z ní i scénář jménem bible. Agenda Vatikánu vedla k pohanění všeho ne-křesťanského , tudíž i Mayská civiizace byla Vatikánem pohaněna. Proto Mayské "NIC" za tímto datem bylo přiřčeno její "pohanské a barbarské kultuře" a nevědomosti. Všechny spekulace o tom co budou tyto znamení doprovázet již nechávám na vás, do diskusí nehodlám zasahovat, pokud nepřekročí míru lidskosti, jež je lidem vlastní. Ve druhém dílu tohoto článku chci rozebrat symboliku následujícího klipu s Tomášem Marným, aby jste měli obraz od dvou nezávyslích symbolikou se zabývajících lidských bytostí,Těším se na vaše komentáře a příští pokračování.
s Láskou jirka woodman
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bed Bed | 10. listopadu 2012 v 10:36 | Reagovat

Ajajaj, deculo baculo keď sa narodilo, mala som za sebou tuším i zhliadnutie Hair. Ano, ten film, hudba, motto mi chodí životom. /Snáď len Forrest Gump je srovnateľný/
Moc ti ďakujem za tento článok JW.
Toto si ty , toto tu chodím hľadať.. a nachádzať.

2 Bed Bed | 10. listopadu 2012 v 15:42 | Reagovat

sekla som sa s uvedením filmu, ale šumafuk.
Čo mi však došlo ? Rada si odštipujem vlasy, pričom túžim po dlhých. A chcem byť svobodná. :-) Tož vidím kde robím mistake :-)

3 pajkam pajkam | 10. listopadu 2012 v 17:52 | Reagovat

jiříku, děkuji opět za krásný vhled nebo článek ( viz. předešlé o lásce nebo o ručičkách ), těším se ten rozbor symboliky, to mě vždy zajímá. Možná by jsi mohl ve svém okénku symbolice věnovat více času.
Jinak k těm třem dnům tmy, naše kočka žere jak urvaná ( nikdy to tak nebylo ) a krmítko pro ptáčky nestíháme doplňovat, i když ještě nejsou mrazi a sníh.

4 Woodman Woodman | 10. listopadu 2012 v 23:08 | Reagovat

co se týká symboliky, tak na tu jsem dojel v původní verzi prvopodstaty. Ale jdu do toho, pokud to skončí stejně, mrzet to může pouze vás, třetí verzi prvopodstaty již nespustím. Každý z nás musí makat na sobě, aby mohl být přínosem pro druhé.

5 Tomáš Slunce Tomáš Slunce | 11. listopadu 2012 v 18:27 | Reagovat

Ruce jsou pro mě i symbolem pro propojení,sjednocení a tam bychom měli směřovat jako lidstvo- stát se jedním organismem který vznikne z uvědomění že každý z nás je stejnou a přesto originální sou-částí celku.A to pro mě i symbol kruhu s tečkou uprostřed který říká, že já jako jedna lidská bytost která stojí uprostřed jsem obrazem celku který uvtářím s ostatními body a dohromady tvoříme jeden větší kruh, který může být s jiného úhlu pohledu jen další tečkou v jiném kruhu- jak nahoře tak dole.
Ty jsi Já a Já jsem Ty obá jsme My..... asi tak bych chatakterizoval Věk Vodnáře který symbolizuje jednu vodu ve které My všichni a všechno plaveme, spolu pohromadě bez zábran a omezení.... díky za Krásný článek

6 Woodman Woodman | 13. listopadu 2012 v 21:34 | Reagovat

[5]:No páni T.S. vždyť já píšu článek a na to nejdůležitější zapomenu - propojení. Ještě že vás tu mám lidi, ruce jsou totiž v této úrovni reality jedním z nejdůležitějších součástí propojení. Pro spiritisty je důležitý kulatý stůl a ruce na něm s propojenými palci a malíčky, omlouvám se nejmenšímu, že jsem mu v článku křivdil. Též si uvědomuji svůj první pionýrský tábor, kde jsme vytvořili kruh a uchopili se za ruce a bylo nám fajn i když byla tma a hráli jsme stezku odvahy. Děkuju všem co mě sem chodíte vzdělávat, zatím co si myslíte,že já vzdělávám vás. Nejsem učitel a vy nejste žáci. Ruce na to :-)
Teď je to kompletní.....

7 amnestie amnestie | Web | 12. března 2013 v 13:16 | Reagovat

LSD může fungovat v některých případech jako lék. http://petr-boubel.blog.cz/1303/droga-lsd-muze-byt-i-lek LSD působí úlevu potíží u některých nemocí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.