Telepatie

3. října 2012 v 22:54 | Jiří Woodman |  Články


Až bude čas dáš niečo o telepatii please Jirko .
Zaznamenávam "odkazy" jasné ako facka :-X, takže moja následná otázka je : pre zachytenie telepat. odkazu je nevyhnutné aby dva subjekty boli rovnako vibračné ?
Inde sa mi smejú keď sa opýtam alebo ma strašia, že zle dopadnem. :-/
With love, Bo-Bed
Spiiiidy
K té telepatii se připojuju, taky by mě to zajímalo ... tím spíš, že v současnosti dělám na tomhle poli první krůčky ...

Vysvětlivky:
(MZ - Emzák - mimozemšťan - jiná entita)- Man in Black


Telepatie
je další otázkou vás čtenářů prvopodstaty. Na začátek bych chtěl zmínit něco podstatného. Jakékoliv slovo je pouze škatulkou, v níž je uvězněna myšlenka, nebo rovnou několik myšlenek. Proto je to mnohokrát právě slovo, které nedokáže vyjádřit to, co právě cítíte. Předpokládám, že tuto situaci zažil každý z vás. Z psané historie znáte, že pádem babylonu byla řeč rozdělena tak, aby se lidé nemohli domluvit. Skutečnost jak sami cítíte, musela být úplně jinak. Lidstvu bylo "něco" zablokováno a na tomto základu, bylo snadné rozdělit jazyk. Pokud si při čtení těchto řádků začnete určité okolnosti uvědomovat, začne vám toho spousta docházet. Řeč je pouze formou sdílení vzájemného, nejen mezi lidmi ale i mezi zvířaty. V pohádce snědl Jiřík hada a začal rozumět řeči zvířat, ve filmu Nádherná zelená, nebo Avatar nikdo neřeší řeč, prostě jen chvíli naslouchají, poté rozumí a mluví, je tolik vodítek a vzkazů, které nám tu byli zanechány - kvůli neporušení rovnováhy, jen nám to trvá rozklíčovat. Tímto se omlouvám absolventům jazykových škol, jakýmsi nadlidem jenž uvěřili, že čím víc řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Omyl, byť důmyslný leč úmyslný. Slovy nejde vyjádřit vše a na všem co slovy vyjadřujete v smskách se někdo velice dobře pakuje, přesto se nikdy nevyjádříte tak, jako když jste s někým tváří v tvář. Možná, že už vám začíná přihořívat. Každý z vás, všimněte si toho, co píši - každý z vás, nikoli téměř každý, nebo většina z vás, ale každý z vás zažil zkušenost, kdy si na někoho vzpomněl a v té chvíli ho buď potkal, nebo ho dotyčný kontaktoval. Náhoda? to slovo zde prosím pojďme nepoužívat, náhody nejsou. V dokonalém řádu vesmíru se náhoda rovná velkému třesku, evoluci a podobným blbostem, na které pevně doufám snad nevěříte. Začali jsme slovem, ( na začátku nebylo slovo!!!!!, ale myšlenka) a slovo pouze zesílením myšlenky. Možná to vypadá, že protahuji odpověď na vaši otázku, ale vysvětlit telepatii = vysvětlit slovo. Práce na dva odstavce. Ale pokud chcete vysvětlit to, co si pod telepatií představujete, čtěte dál. Začneme slovem Tele - vzdálenost (z wikipedie). Kdyby to byla přednáška, zeptal bych se vás, co si představujete pod slovem Tele. Když opomenu, že by někdo řekl malá kravička, schodli bychom se na slovech propojení, nebo přenos. Příklad - televize - přenos vizí, telefonika - přenos audio signálu, teleportace - přenos hrubohmotného, telekinese - přenos pohybu hrubohmotného, telepatie - přenos cítění. Tadadamdamdam a jsme tady. Proto vaše otázka není jednoduchá (nemá jedno-duchost, ale více-duchost). Pokud jste tedy emzák (mz=mimozemšťan, jiná entita mající o nejvyspělější rase - lidských bytostech-data), je vám vlastní frekvence, na kterých tyto bytosti fungují, můžete je (na frkvenci strachu) pomocí telepatie programovat. Tyto frekvence emzáci prozradili vědeckým týmům (nebylo to zadarmo) a jsou používány doposud na atentáty, likvidace Kenediů, Lenonů, Jacksonů, posledním příkladem tohoto programu - "spící voják" je jistý Brevik z Norska.

A teď přicházím k nejdůležitější části vaší otázky. Co chcete citově sdělit ? Abych vám mohl vůbec telepatii přiblížit. Ostatní entity (emzáci) mají za úkol ve vesmíru přežití jejich rasy. To znamená, že se všechno smí - i ovládat jiné bytosti (lidi) pomocí toho nejjednoduššího, na jejich frekvenční bázi. Kdežto samotná lidská bytost může používat telepatii pouze ke svému druhu, ovšem bude-li stejně frekvenčně nalazena a relace bude nalazena na frekvenci lásky. To ovšem znamená, že někdo je zamčen, někdo odemčen k příjmání dat. Začínám sám sebe a vás do toho zamotávat, máme problém, který je ve vesmírném měřítku darem, ale pro vás problémem. Jsme duální bytosti, máme možnost výběru. Znamená to, že signál k nám prostupující jsme schopni akceptovat, nebo zamítnout. Proto nemusí klapnout spojení. Navíc mezi sedmi miliardami lidí nemusí všichni nutně rezonovat na frekvenci lásky. Měl bych teď vyzdvihnout to, že lidství je vrcholný stav ve vesmíru a představa, že jednoho dne vám cvakne v uších, tak jako když zavřete okýnko u auta a v tu chvíli budete vědět, aniž byste se museli ptát, je úžasná.


Povím vám to tak, pokud chcete čerpat energii ze stromu, běžte do lesa, vyberte si strom a počkejte tak dlouho, abyste cítili, že i on si vybral vás. Chvíli k němu vzhlížejte, poté k němu vyšlete lásku. Potom k němu přistupte a obejměte ho. Fyzikálně to znásobíte, když budete bosi a pod nohy si nalejete vodu, kvůli uzemnění.
Stejným způsobem přistupujte k telepatii. Je o sdílení citů nikoli slov či představ. Pokud budete přistupovat podobně ke komunikaci s partnerem, musíte si být jisti bezpodmínečnou láskou směřující tam a zpět, toto zjištění bude pro vás asi to nejzdrcující, ale jsem tu jen, abych odpověděl.

Frekvence lásky je nejmocnější zbraní (hloupě řečeno) lidských bytostí. Pokud se vám partner dlouhodobě zavírá, protože s ním nejste schopni komunikovat z očí do očí, nepřeperete to na dálku. Leda že byste se spojili s emzákem, který vám poradí: nechte ho padnout na dno a až bude před sebevraždou na té nejnižší úrovni vibrací, potom máte šanci udělat si z něho svého osobního otroka. Třeba si to před vesmírem obhájíte, že ho máte ráda a vše je protknuto láskou, ale pak se nedivte, co vesmír způsobí vám.


Přátelé, doufám, že jsem vás posunul o kousek dál, jakékoliv techniky můžou fungovat na stroje, ale ne na lidské bytosti, které jsou pokaždé originální, každý jsme individualitou, na kterou neexistuje šablona. Čas se zrychluje a vše stran lidských bytostí se ukládá do morfogenetických polí vesmíru. Pokud tam převáží konstruktivní data, jsou k dispozici všem stejně jako ta opačná.


Proč se mě ještě nikdo nezeptal na Lásku? nejzaměňovanější slovo a nejvíc nepochopené slovo..........


Jirka Woodman
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Slunce Tomáš Slunce | 3. října 2012 v 23:36 | Reagovat

Díky tohle je pěkný pohled

2 Bed Bed | 4. října 2012 v 0:37 | Reagovat

Díky, toto je ľúbezne napísané Jirko.

Lež, som Puk :-/, ničomu nerozumiem, jj musím sa nad sebou zamyslieť. :-DD

Keď ma "zavalí"  vlna lásky, odkiaľsi príde, houby odkiaľsi, viem od koho tomu odkazu "rozumiem".

Lež, šlo mi o iné , o zdieľanie myšlienky. Budem konkrétna, veď sme tu ako rodina, nie ? Keď dostanem pri prebúdzaní napríklad odkaz, počujem ako mi odkazuje/hovorí osoba, ktorú poznám a viem o koho ide :  "Už dva dni hľadám mobil, ale neviem kde som ho dal."  To je aký prenos, prosím ?
Potom už dám pokoj :-DD

3 Woodman Woodman | 4. října 2012 v 1:00 | Reagovat

Bed, při probouzení jsi bez emocí, jsi napojená k vnímání, nemáš blokaci k vnějšímu světu. Cítíš signál z druhé strany. Tohle je telepatie jak vyšitá ač na tom nejstupidnějším příkladu. Prosím Tě  probuď se a prozvoň ho.
jirka :-)

4 Bed Bed | 4. října 2012 v 11:18 | Reagovat

.... nedvíha. [:tired:]

5 Hi Hi | 4. října 2012 v 11:19 | Reagovat

a toto ??
"Pozoroval som smrť ako prichádza, ale ona neprišla".

6 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 4. října 2012 v 12:21 | Reagovat

Díky za článek, hodně věcí to projasnilo :)
A jestli si troufáš povídání o lásce shrnout do jednoho článku, tak sem s tím, nejsem určitě sám, kdo by to ocenil (ale ono by to spíš vydalo na seriál, ne? :)) A stejně bys ho jednou napsal :P

Každý máme s láskou určitě odlišné zkušenosti, ale nějaký společný základ tam přece být musí, říkám si ...

7 lúthien lúthien | 4. října 2012 v 13:28 | Reagovat

Děkuji za perfektní otázku a za super článek, něco mi zřejmě docvaklo :-)

8 Hi Hi | 13. října 2012 v 14:48 | Reagovat

Hnevajte sa na mňa alebo nie
je také príslovie : "...Každý točí o tom čo mu chýba" :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.